Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
08 Ağustos 2019

Türkiye İş Bankası “Türkiye’nin en büyük özel bankası” unvanını korudu.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
01 Ağustos 2019

Kuzey kutbuna ilk Türk bilimsel seferi İş Bankası’nın desteğiyle gerçekleştirildi.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
31 Temmuz 2019

Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup Girişimcilik Programı’nın 5. dönemi başladı.​

İş Bankası’nın ekonomiye sağladığı kaynak 405,2 milyar TL’ye ulaştı

08.08.2019


​Türkiye İş Bankası, konsolide bazda aktif büyüklüğünü Haziran 2019 itibarıyla 524,5 milyar TL’ye yükselterek “Türkiye’nin en büyük özel bankası” unvanını korudu.

 
İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, yılın ilk yarısında alınan finansal sonuçlara ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Ülkemiz ekonomisine her zaman olduğu gibi katkı sağlamaya devam ettik. Haziran sonu itibarıyla, konsolide bazda ekonomiye sağladığımız toplam kaynak 405,2 milyar TL’ye ulaştı.” dedi.

 
Yaygın şube ağı ve dijital hizmet platformları sayesinde müşterilerine çok yönlü bankacılık hizmeti sunan İş Bankası, toplam mevduat ve vadesiz mevduat büyüklükleri açısından özel bankalar arasında ilk sırada yer almaya devam etti. Banka, toplam mevduat hacmini konsolide bazda yıl sonuna göre yüzde 6,5 oranında artırarak 265,1 milyar TL’ye yükseltti.  Fonlama maliyetini gözeterek, kaynaklarını çeşitlendirmek amacıyla mevduat dışı fonlama olanaklarından da faydalanmaya devam eden İş Bankası, yılın ilk yarısında yurtiçi piyasalarda toplam 5,3 milyar TL’lik menkul kıymet ihraç etti. Haziran ayı içerisinde de katkı sermayeye dahil edilmek üzere 10 yıl vadeli ve 800 milyon TL tutarlı bir borçlanma aracı ihracı gerçekleştirdi.

 
Yılın ilk yarısında, konsolide bazda 2,9 milyar TL net kâr elde eden İş Bankası’nın özkaynak büyüklüğü, Haziran ayı sonu itibarıyla 58,7 milyar TL’ye ulaştı.


İş Bankası, müşterilerine tüm kanallarda hızlı, kolay ve kişiselleşmiş hizmet sunmak ve müşteri deneyimini sürekli olarak iyileştirmek amacıyla dijital bankacılık ve inovasyona yönelik yatırımlarını sürdürdü. 2017’de başlattığı “Workup Girişimcilik Programı” ile Türkiye’de istihdam ve yatırım sürekliliği yaratacak, başarılı girişimlere destek vermeye devam etti.

 
İş Bankası, dünyanın önde gelen marka değerleme kuruluşlarından Brand Finance’in marka sadakati ve algısı gibi kıstasları değerlendirerek yayımladığı “Banking 500 2019” raporunda, “dünyanın marka gücü en yüksek 10 bankasından biri” oldu.


Adnan Bali, “95. yaşını kutlamaya hazırlanırken sektördeki öncü ve güçlü konumunu muhafaza eden İş Bankası, önümüzdeki dönemde de tüm faaliyetlerinde ülke ekonomisine destek olma amacını gözeterek sağlıklı büyüme politikalarını sürdürecektir” dedi.


Arktik’e İlk Türk Bilimsel Seferi

01.08.2019
Kuzey kutbuna ilk Türk bilimsel seferi İş Bankası’nın desteğiyle gerçekleştirildi.


Türkiye’den bir grup bilim insanı, dünyada küresel iklim değişikliğinin en fazla etkilediği yerlerden biri olan Kuzey Kutbu’na “İlk Türk Arktik Bilimsel Seferi”ni İTÜ PoLReC liderliğinde gerçekleştirdi. Bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de topluma değer katan Türkiye İş Bankası, Arktik’e yapılan İlk Türk Bilimsel Seferi’nin sponsorluğunu üstlendi. 11-26 Temmuz 2019 tarihleri arasındaki seferde görev alan bilim insanlarının katılımıyla, İş Bankası Genel Müdürlük binasında bir paylaşım toplantısı düzenlendi.

 
Toplantı; İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, İTÜ Kutup Araştırmaları Uygulama-Araştırma Merkezi (İTÜ PolReC) Müdürü ve Arktik Bilim Seferi Lideri Doç. Dr. Burcu Özsoy ve sefer ekibinin katılımlarıyla yapıldı.

 
Bilim seferi sırasında; Arktik deniz buzu tipi gözlemleri ve analizi, deniz buzu yersel ölçümlerinin uzaktan algılama ile doğrulanması, Arktik denizcilik meteorolojisi, gökyüzü kalite araştırması, kalıcı organik kirletici örneklerinin alınması, mikroplastik araştırılması, bioürünleştirme çalışmaları yapıldı ve 80 Kuzey noktasına varış gerçekleştirildi.

 
Bali: “Sefer, bilime katkının yanında gençlerimiz için ilham verici bir başarı öyküsü”


Toplantıda konuşan Adnan Bali, bilimsel ve akademik araştırma programlarının geliştirilmesinin ve kurumlarca desteklenmesinin ülkemizin geleceği ve toplumsal gelişim anlamında çok önemli olduğunu vurgulayarak, şöyle konuştu: “İş Bankası, 100 yıla yaklaşan tarihi boyunca, faaliyetlerinde hep toplum yararını gözeten, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakma misyonu üstlenen, öncü ve rehber bir kurum… ‘Türkiye’nin Bankası’ olarak Arktik’e yapılan ‘İlk Türk Bilim Seferi’ne verdiğimiz böylesine geniş kapsamlı destek de sosyal sorumluluk konusundaki bu bakış açımızın başka bir yansıması… İlk’lerin bankasıyız, Arktik’e yapılan ‘İlk Türk Bilimsel Seferi’nin bir parçası olmaktan, bu çapta bir bilimsel çalışmaya destek vermekten gurur duyuyoruz.”

 
Arktik’in, buzulların altında pek çok bilinmezliği barındıran, bu yönüyle de bilim dünyasının ilgisini çeken alanlardan biri olduğuna dikkat çeken Bali, “Sefere katılan bilim insanlarımız, farklı üniversite ve kurumların da dâhil olduğu 40’ın üzerindeki araştırmacının ihtiyaç duyduğu bulguları da topladılar. Bunun yanı sıra Arktik bölgesindeki sonraki çalışmalar için gerekli izinler, prosedürler konusunda önemli bir hafıza biriktirdiler. İlkler hep zordur, ama yol gösterici olması açısından da önemlidir. Elde edilen tüm bilgilerin, önümüzdeki dönemde akademik dünyamızda bu alandaki çalışmalara katkı sunacağına ve çarpan etkisi ile başarısının yıllara yayılacağına inanıyorum” dedi.

 
Bilimsel çalışmaları desteklemenin, hemen hemen her sektörü, her alanı teknolojik yeniliklerin şekillendirdiği bu süreçte çocuklarımızı ve gençlerimizi bilime dayalı, farklılık yaratacak çalışmalara daha fazla yönlendirmenin önemine işaret eden Bali, “ ‘İlk Türk Arktik Bilimsel Seferi’nin, bilime katkısının yanında gençlerimiz, öğrencilerimiz için de ilham verici bir başarı öyküsü olduğuna inanıyorum. Şunu unutmamalıyız ki dijitalleşme, kodlama, yapay zekâ, robotik endüstriler üzerine inşa edilen yeni dünyada, ülkelerin başarısı bilime, eğitime ne kadar önem verdikleri ile doğru orantılı olacak. Bugün burada sizlerle bir arada olmamıza vesile olan ve büyük bir önem atfettiğimiz bilimsel sefer, bu heyecanımızın bir parçası… “ diye konuştu.

 
Karaca: “Gelecek nesillere temiz bir dünya bırakma umuduyla çalışıyoruz”


İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca da “İstanbul Teknik Üniversitesi Kutup Araştırmaları Uygulama Araştırma Merkezi (İTÜ PolReC) koordinasyonunda devam eden kutup araştırmaları göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Türkiye İş Bankası sponsorluğunda İTÜ PolReC koordinasyonunda ekibimizden ve birçok farklı kurumdan araştırmacılar, Arktik bölgede yaşanan iklim değişikliğini görmek ve bu değişimin ekosistem üzerindeki etkilerini incelemek üzere örneklemeler ve gözlemler yapmak üzere yola çıktılar. Türkiye’de hortum gibi uç hava olaylarının görülmesi, temiz su kaynaklarının ve tarım arazilerinin azalması, deniz suyu seviyesinin artmasıyla etkisini hissettiğimiz küresel iklim değişikliğinin ölçümlenmesi geleceğimiz açısından büyük önem taşıyor. İTÜ’nün bilimsel altyapısı ve öncü misyonu ile iklim değişikliğinin etkilerini gözlemleyerek, gelecek nesillere temiz bir dünya bırakma umuduyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu araştırmamıza katılan akademisyenlerimize başarılar diliyor, bilim dünyası için ışık olacak, gezegenimizin geleceğini kurtaracak bulgulara ulaşılmasını yürekten istiyorum” dedi.


Özsoy: “Sürdürülebilir gelecek için Arktik’teki araştırmalar büyük önem taşıyor”


Bilim seferine liderlik yapan İTÜ Denizcilik Fakültesi Öğretim Üyesi ve İTÜ Kutup Araştırmaları Uygulama Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Burcu Özsoy ise dünyanın sürdürülebilir geleceği için Arktik’teki araştırmaların büyük önem taşıdığını vurgulayarak, Türk bayrağını Arktik’te dalgalandırma onuruna eriştikleri için duyduğu mutluluğu dile getirdi. Konuşmasında, bilim seferi sırasındaki gözlemlerini ve araştırma sonuçlarını paylaşan Özsoy, “Arktik’te yaptığımız birbirinden değerli farklı üniversite, kurum ve kuruluşun, dünya için büyük önem taşıyan bilimsel çalışmalarını Arktik bölgede icra ettik. Bu çalışmaları bilimsel yayınlar ile de taçlandırıp, sürdürebilirliğini sağlayacağız.  Alınan veriler ve örneklerin, bilimsel olarak incelenmesine hemen başlanacak olsa da hem laboratuvar incelemeleri hem de bilimsel yayınların basımı uzun zamanlar almakta. Türkiye’nin böyle bir adım atması için tam destek veren Türkiye’nin Bankası’na minnettarız” diye konuştu.


Workup Girişimcilik Programı’nın 5. dönemi başladı

31.07.2019


​Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup Girişimcilik Programı’nın 5. dönemi başladı. Ülkemizde girişimcilik ekosisteminin büyümesine katkı sağlamak ve teknoloji odaklı ve ölçeklenebilir bir iş modeli bulunan girişimlere destek olmak amacıyla 2017 yılının Mayıs ayında başlatılan program, 5. döneminde 13 yeni girişim ile yoluna devam ediyor.


Bugüne kadar 8 binin üzerinde başvuru alınan Workup’ta, 5. dönem için çok sayıda girişim ile yapılan birebir görüşmeler sonrasında seçilen girişimler, Workup takımı, mentorları, mezunları ve İş Bankası grubundan yöneticilerin bulunduğu katılımcılara projelerini sundular.


Workup’a kabul edilen girişimler, çalışmalarını 6 ay boyunca Kolektif House Levent’te sürdürürken düzenlenen eğitim ve ilham etkinlikleri ile iş modellerine değer katıyorlar. Girişimler, programın lider mentoru Ömer Erkmen ve alanında uzman pek çok ismin mentorluğunda girişimlerini ölçeklendirirken, İş Bankası ve grup şirketleri ile de bağlantı kurma imkânı da elde ediyor. Geniş olanaklar sunan programa kabul edilen girişimlerden herhangi bir ücret ya da hisse talep edilmiyor.


Workup Girişimcilik Programı’nın 5. dönemine seçilen girişimler:


• Adalet Hanım: Yapay zeka temelli bir hukuk teknolojileri girişimi olan Adalet Hanım, hukukçuların aradıkları alana dair dava ve içtihat kararlarını analiz ederek içgörü raporları sunmaktadır. Ayrıca kullanıcıların sunulan rapora dair aksiyonlarından öğrenerek gelişen sistemi ile hukukun tüm alanlarında hizmet verebilmektedir.

 
• Agrovisio: Yapay zeka temelli bir tarım teknolojileri girişimi olan Agrovisio, uydu görüntüleri ile toprağı, ürünü ve iklimi takip etmekte; tarım alanlarının güncel durumu ile ilgili analizleri sunmaktadır.


• Cameralyze: Kamera görüntülerini analiz ederek, elde ettiği sonuçlarla önerilerde bulunan yapay zeka destekli sanal asistanları geliştiren girişim.

 
• Dine&Pay: Restoranlarda garsonu beklemeden hızlıca hesabı ödeyebileceğiniz, bölüşebileceğiniz ve indirimler kazanabileceğiniz mobil uygulama.


• FakeFind: İnternette açılan sahte hesapları tespit edip, sosyal medyayı daha güvenilir şekilde kullanmanızı sağlayan mobil uygulama.


• FeynLab: IoT projelerinin geliştirme sürecini ortadan kaldırarak hem bireysel hem kurumsal kullanıcılar için gerekli tüm senaryoların kodlama ve kurulum yapılmadan hayata geçirilmesini sağlayan bulut tabanlı platform.


• Gamer Arena: Çeşitli dijital oyunlarda benzer yetenekteki rakipleri online bir turnuva ve düello ortamında karşı karşıya getirerek oyunculara para kazanma ve kendilerini ispatlama imkanı sağlayan rekabetçi bir e-spor platformudur.


• HiBoosty: Instagram'daki işletme hesaplarının doğru hedef kitle ile etkileşime girmesini sağlayarak büyümelerini hızlandıran ve kolaylaştıran bir optimizasyon platformudur.


• HoloNext: Firmaların ve bireysel kullanıcıların Artırılmış Gerçeklik (AR) deneyimlerini kolayca tasarlayabilmelerine ve farklı platformlar üzerinden görüntüleyebilmelerine yardımcı olan bulut tabanlı AR içerik geliştirme platformudur.


• PlayZ: Oyuncuların, oyunlardaki başarılı hareketlerini ve performanslarını paylaşabilecekleri, takım arkadaşı bulabilecekleri ve oyunculara özel içeriklere sahip bir sosyal medya platformudur.

 
• TeamFluencer: Nano influencerların sosyal medya hesaplarında toplu bir şekilde paylaşımda bulunarak markaların tanıtımını organik bir şekilde gerçekleştiren topluluk bazlı platform.

 
• Verilogy: Şirketlerin ve avukatların KVKK ve GDPR dolayısıyla karşılaştıkları operasyonel zorluklara çözüm sunan, tek platformdan tüm veri güvenliği yükümlülüklerine uyum için geliştirilen modüler aracı sayesinde kişisel verilerin, kanunlara uygun olarak yönetilmesini sağlayan veri güvenliği platformudur.

 
• Vidyou: E-ticaret siteleri ve pazaryerlerinin sundukları yüzbinlerce ürünü saniyeler içerisinde otomatik videoya dönüştürmelerini sağlayan ve bu süreci otomatize eden video pazarlama platformudur.


PİYASA HABERLERİ
22 Ağustos 2019
Britanya'da Ryanair'in pilotlarin greve gitmelerini durdurmak için hala sansi var. Grevin durdurulmasi için mahkemeye yaptigi basvurudan ist...
PİYASA HABERLERİ
22 Ağustos 2019
Konuya yakin kaynaklarin Handelsbatt'a verdikleri bilgiye göre Almanya'nin ikinci büyük bankasi Commerzbank, bazi subelerini kapatmayi degerlendir...
PİYASA HABERLERİ
22 Ağustos 2019
TSI Ajanda ---- ------------------------------------------------------------------------------------22 Agustos 2019 Persembe-------------------...

Britanya'da pilot sendikasi BALPA, Ryanair'deki grevi iptal etme çagrisina hazirlaniyor

22.08.2019 08:22Britanya'da Ryanair'in pilotlarin greve gitmelerini durdurmak için
hala sansi var.
Grevin durdurulmasi için mahkemeye yaptigi basvurudan istedigi
sonucu alamayan Ryanair'a çagiri pilot sendikasi BALPA, müzakereler
için yeni bir çerçevenin Ryaneur tarafindan kabul edilmesi halinde
grevin iptal edilmesi çagrisi yapmaya hazir.
BALPA Genel Sekreteri Brian Strutton yaptigi açimlamada, "Sirket'e
bir teklif gönderdik ve görüsmelerin ilerlemesi için yeni bir çerçeve
teklif etti. Eger kabul ederler ise, biz de grevi iptal etmeyi
öneriyoruz. bu asamada top onlarin sahasinda" diye konustu.
Pilotlar, Ryanair'de ilki bugün baslayacak ve 2 gün sürecek ve
ikincisi 2 Eylül'de baslayip 4 Eylül'de sona erecek iki grev planliyorlar.

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

Commerzbank sube kapatmayi degerlendiriyor

22.08.2019 07:54Konuya yakin kaynaklarin Handelsbatt'a verdikleri bilgiye göre
Almanya'nin ikinci büyük bankasi Commerzbank, bazi subelerini kapatmayi
degerlendiriyor.
Rakiplerinin internet bankaciligina daha fazla yöneldikleri bir
ortamda genis bir sube agina sahip olmaya devam eden Commerzbank'in
1000 subesinden en azindan 100 veya 200'ünü kapatmasi bekleniyor.
Commerzbank habere iliskin yorum yapmadi.

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

***Borsa Istanbul'da Islem Gören Sirketlerin Genel Kurul Tarihleri***

22.08.2019 06:00TSI Ajanda
---- ------------------------------------------------------------------------------------

22 Agustos 2019 Persembe
----------------------
1400- Trabzonspor Sportif Olaganüstü Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1430- Odas Elektrik Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

23 Agustos 2019 Cuma
----------------------
1400- isiklar Enerji'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1430- Atlantis Yatirim Holding Olagan Genel Kurul toplantisi
gerçeklestirilecek.

26 Agustos 2019 Pazartesi
----------------------
1000- Boyner Perakende'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.

28 Agustos 2019 Çarsamba
----------------------
1000- Trakya Cam'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Orge Enerji Olaganüstü Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

02 Eylül 2019 Pazartesi
----------------------
1100- Banvit'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Taç Tarim'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

03 Eylül 2019 Sali
----------------------
1000- Utopya'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1500- Intema'nin Olaganüstü Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

06 Eylül 2019 Cuma
----------------------
1100- Katmerciler'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

11 Eylül 2019 Çarsamba
----------------------
1500- Merit Turizm'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

12 Eylül 2019 Persembe
----------------------
1000- Turkcell'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

20 Eylül 2019 Cuma
----------------------
1000- Hedef Girisim Sermayesi'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1400- Selçuk Gida'nin Olaganüstü Genel Kurul toplantisi gerçeklestirilecek.

25 Eylül 2019 Çarsamba
----------------------
1000- Tümosan'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

18 Ekim 2019 Cuma
----------------------
1000- Kervansaray Yatirim Holding'in Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.


Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Şoför Alım Sınavı (İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Zonguldak) - 06.08.2019
​Bankamızda görevlendirilmek üzere, Şoför Alım Sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
X Kapat