Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
11 Şubat 2019

Türkiye İş Bankası, ülke ekonomisini destekleme anlayışı doğrultusunda, “İhracat Döviz Kredisi Kampanyası” başlattı. ​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
08 Şubat 2019

İş Bankası 2018 yılsonu itibarıyla özel bankalar arasındaki lider konumunu sürdürdü.  ​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
22 Ocak 2019

Türkiye İş Bankası, Maximum İşyerim uygulaması ile üye işyerlerinin POS cihazı olmadan cep telefonları aracılığıyla kolay bir şekilde satış yapmalarını sağlıyor. ​

İş Bankası’ndan ihracatçıya döviz kredisi kampanyası

11.02.2019


​Türkiye İş Bankası, ülke ekonomisini destekleme anlayışı doğrultusunda, “İhracat Döviz Kredisi Kampanyası” başlattı. Ülkemiz ihracatının desteklenmesi ve ihracatçı firmaların uygun maliyetler ile finansmana erişmesine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen kampanya çerçevesinde ihracatçılara firma başına 500 bin Euro veya 500 bin Dolar limite kadar Euro için aylık %0,39; Amerikan Doları için ise aylık %0,49 faiz oranları ile 24 aya kadar finansman imkanı sunulacak.


Kampanyanın tanıtım toplantısında konuşan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, ihracatın Türkiye ekonomisi için artan önemini vurgulayarak, “Türkiye ekonomisi 2000’li yılların başından bu yana, ihracat hacmini hızlı bir biçimde artırdı ve ihracatın GSYH içindeki payını yükseltti. Bu oran 2017 yılı itibarıyla %25, 2018’in ilk 9 ayı itibarıyla da %29 düzeyine kadar çıktı. Değer olarak da 2018’de ihracat hacmi bir önceki yıla göre %7 artarak 168 milyar ABD doları ile rekor seviyeye ulaştı” dedi.


“Türkiye büyürse ihracattan büyüyecek”


Ekonomide dengelenmenin yaşandığı ve iç talebin zayıf bir seyir izlediği 2018’de net ihracatın büyümeye önemli katkı verdiğini belirten Şimşek, yılın üçüncü çeyreğinde net ihracatın katkısının 6,7 puan seviyesine kadar yükseldiğini ifade etti. Şimşek, “2018 yılı genelinde ise %2,9 olduğunu tahmin ettiğimiz ekonomik büyümeye net ihracat kaleminin 3,9 gibi oldukça ciddi bir oranda katkı sağladığını hesaplıyoruz. Yani özellikle böyle zor dönemlerde ihracatın ekonomik büyüme açısından ne kadar önemli bir unsur olduğu daha iyi anlaşılıyor. Büyümenin yavaşladığı, yüksek seyreden kurların birtakım olumsuz etkilerinin yanında dış ticaret açısından rekabet avantajı getirdiği bu dönem Türkiye için ihracatını güçlendirmek, ihracat pazarlarını çeşitlendirmek için bir fırsat penceresi yaratıyor. Ülkemizde orta ve uzun vadede sürdürülebilir, güçlü bir büyümenin sağlanabilmesi için ihracat son derece kritik bir konu. Türkiye, büyürse ihracattan büyüyecek” şeklinde konuştu.


“Kuruluşumuzdan bu yana ihracatçılarımızı destekliyoruz”


Bunu sağlamak için Türkiye’nin Bankası olarak, ihracatçılara “İhracat Döviz Kredisi Kampanyası” ile gereken desteği vereceklerini vurgulayan Şahismail Şimşek, “İhracatçı müşterilerimizin çoğu üretimden ihracat yapan firmalardan oluşuyor. Ülkemiz ekonomisine verdiğimiz desteğin bir göstergesi olarak kampanya kapsamında toplam kullandırıma herhangi bir üst sınır getirmedik. Elbette, Bankamızın kaynakları sınırsız değil, ancak gelecek tüm taleplere karşı da hazırlıklıyız. İfade ettiğim faiz oranları, kampanyalar işin sadece teknik kısmı... Burada önemli olan bir yaklaşımın söz konusu olması, bir niyetin ortaya konulması... Ben bu inisiyatifimizin sektörde de benimsenerek, ihracatçılarımızın bu ekonomi için daha iyi sonuçlara ulaşmasına vesile olacağına inanıyorum” dedi.


İş Bankası’nın kuruluşunun ilk yıllarından beri ihracatçıları desteklemeyi görev bildiklerini hatırlatan Şimşek, “1926 yılında ‘milli mahsulat ve mamulatımızı’ Avrupa’ya tanıtmak için gerekli bağlantı ve satışların yapılmasını sağlayacak bir gemi projesi tasarlanmış. Karadeniz adlı gemi 86 gün süren bir sefere başlamış ve Avrupa’da Barcelona’dan St. Petersburg’a kadar 15 limanı ziyaret etmiş. İşte bu seyyar sergide bir de İş Bankası şubesi açılmış ve ihracata katkı sağlamak üzere sergide sahibi bulunmayan malların vekaleten satılması, imkanlar ölçüsünde para değiştirilmesi gibi hizmetler vermiş. 1930’lu yılların başında Hamburg, İskenderiye, Trieste ve Marsilya gibi o dönemin ihracat merkezlerinde şube açma gereği gündeme gelmiş, sonuçta da 1932 yılında İskenderiye ve Hamburg şubeleri Türk ihracatçısının desteklenmesi için faaliyete geçirilmiş. Kuruluşumuzdan sadece 8 yıl gibi kısa bir süre içerisinde böyle bir vizyonla hareket edilmiş” dedi.


Bugün de ihracatçı firmaların tüm bankacılık ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetleri, 1.300’ün üzerinde şube ve dijital kanalları ile en uygun maliyetlerle vermeye azami gayret gösterdiklerini söyleyen Şimşek, 2016 yılından beri sahada görev yapan, kambiyo mevzuatına hakim, dış ticaret konusunda uzmanlaşmış Dış Ticaret Satış Yöneticilerinin müşterilerini iş yerlerinde ziyaret ederek bire bir danışmanlık hizmeti verdiklerini belirtti. Şimşek, 2018 yılı Aralık ayı sonu itibariyle İş Bankası aracılığıyla; 23 milyar 867 milyon USD ihracat, 24 milyar 982 milyon USD ithalat gerçekleştirildiğini ifade etti.


“Sınır ötesi online ticaretin payı giderek artıyor”


Ticaretin dijitalleştiği, kişisel alışverişlerin online ortamlara kaydığı günümüzde, lojistik alanındaki gelişmelerin de etkisiyle sınır ötesi online ticaretin payının giderek arttığına dikkat çeken Şimşek, özellikle ABD ve Çin’deki büyük online alışveriş şirketlerinin dünyanın her yerinden trafik alarak ürün satışı gerçekleştirdiklerini belirtti. Şimşek, “Kolaylaştırılan gümrük mevzuatı sayesinde belli sınırlar dahilinde ülkemizden de benzer şekilde yurt dışına mikro düzeyde ihracat yapan işletmelerimiz bulunuyor ve bu işletmelerin sayısının artmasının son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Ödeme sistemlerinde bu yönde geldiğimiz olgunluk seviyesi ve diğer desteklerimiz ile ülkemizde üretimi ve satışı gerçekleşen tüm mal ve hizmetlerimizin e-ticaret yoluyla yurt dışında milyarlarca müşteriye ulaştırılabilmesi konusunda bankacılık hizmetini aşan bir gayret içerisindeyiz. Bu kapsamda, yurt dışına satış yapacak işletmelere sunduğumuz sanal POS hizmetimiz sayesinde işyerlerimiz, Visa, Mastercard, American Express, JCB ve UnionPay gibi dünyanın hemen her noktasını kapsayan kart markaları ve 49 ülkede yerel olarak yoğun kullanımı bulunan alternatif ödeme yöntemleriyle tahsilatlarını gerçekleştirebiliyorlar. İş Bankası olarak bu alanda sağladığımız çözümlerle işletmelerimizin ödeme alanındaki ihtiyaçlarını çözerek e-ihracat yapacak işletmelerine destek  sağlıyoruz” dedi.


Şimşek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye’nin ihracatının %60’a yakınını gerçekleştiren ihracatçı KOBİ’lere biz de sektörde bir ‘ilk’e imza atarak özel bir ticari kart sunduk. ‘İhracatçı Kart’ ile KOBİ’ler Türkiye’de bir ilk olarak hem şirket kredi kartının tüm özelliklerinden faydalanıyor hem de İş Bankası aracılığı ile gerçekleştirdikleri ihracat işlemlerinden MaxiPuan kazanıyorlar.”


İş Bankası’ndan ülke ekonomisine 351,6 milyar TL’lik destek

08.02.2019


2018 yılsonu itibarıyla, İş Bankası aktif büyüklüğünü 2017 yılsonuna göre %15 oranında artırarak 416,4 milyar TL’ye yükseltti ve özel bankalar arasındaki lider konumunu sürdürdü. 


Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, 2018 yılsonu finansal sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada: “Milli ekonomiye olan güvenin güçlendirilmesinin her zamankinden daha da önem kazandığı 2018 yılında, reel sektöre ve hane halkına destek olmayı sürdürdük. 260,3 milyar TL’si nakdi, 91,3 milyar TL’si gayrinakdi olmak üzere, 2018 yılsonu itibarıyla krediler yoluyla ekonomiye sağladığı toplam finansman desteği 351,6 milyar TL’ye ulaşan Bankamız, ülke ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan özel banka olmaya devam etmiştir” dedi.


Kaynaklarının doğru tahsisine azami önem veren ve etkin risk yönetimine odaklanan İş Bankası’nın sorunlu kredilerinin toplam kredilerine oranı 2018 yılının sonunda özel bankaların ortalamasının altında kalarak %4,1 düzeyinde gerçekleşti.


İş Bankası, sektördeki güçlü konumu, yaygın şube ağı ve dijital kanalları ile mevduat sahiplerinin öncelikli tercihi olmaya devam etti ve 2018 yılsonu itibarıyla toplam mevduat büyüklüğü açısından özel bankalar arasında ilk sırada yer aldı. Banka’nın mevduat hacmi 2017 yılsonuna göre %20,4 oranında artarak 2018 yılsonunda 245,3 milyar TL düzeyinde gerçekleşti. İş Bankası, fonlama maliyetini gözeterek, kaynaklarını çeşitlendirmek amacıyla yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda mevduat dışı fonlama olanaklarından da faydalanmaya devam etti. Sendikasyon kredilerinde uzun bir geçmişi ve önemli bir deneyimi bulunan bir kurum olan İş Bankası, 2018 yılında söz konusu kredilerini başarılı bir şekilde yeniledi ve bu kapsamda yaklaşık 2,5 milyar ABD Doları tutarında finansman sağladı.


2018 yılında İş Bankası, dijital dönüşümü iş süreçlerine dahil ederek verimliliğini artırmaya odaklandı. Diğer taraftan, fiziksel ve dijital kanallarını birbirini tamamlayacak şekilde konumlandırırken, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran, kişiselleşmiş ürün ve hizmetler sunmaya devam etti.  Bankacılık hizmetlerini müşterilerin ayağına götüren Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulaması “İşCep”i kullanan müşteri sayısı ise 2018 yılı sonunda 6,7 milyona ulaştı.

 

2018 yılında 6,8 milyar TL net kâr elde eden İş Bankası’nın 2018 yılsonu itibarıyla özkaynak büyüklüğü, 2017 yılsonuna göre %15,7 oranında artarak 49,7 milyar TL’ye ulaştı. Banka’nın sermaye yeterlilik oranı 2018 yılsonu itibarıyla, yasal limitin üzerinde, %16,5 seviyesinde gerçekleşti.


İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, “Türkiye’nin en büyük özel sektör bankası olarak geride kalan 94 yılda olduğu gibi bundan sonra da müşterilerimiz, hissedarlarımız ve çalışanlarımızın yanında olarak, ülke ekonomisi için katma değer yaratmayı sürdüreceğiz” dedi.​


Maximum İşyerim ile cep telefonları POS olarak kullanılacak

22.01.2019


​Dijital Bankacılık alanında müşterilerinin hayatını kolaylaştıran birçok ürün ve hizmet sunan Türkiye İş Bankası, POS’a ilişkin her türlü ihtiyacı gideren Maximum İşyerim uygulaması ile üye işyerlerinin POS cihazı olmadan cep telefonları aracılığıyla kolay bir şekilde satış yapmalarını sağlıyor.


Türkiye’de bu hizmeti müşterileri ile buluşturan ilk banka olan İş Bankası, Maximum İşyerim uygulaması üzerinden her işleme özel üretilen QR kodun, Maximum Mobil üzerinden okutulmasıyla artık hızlı bir şekilde ödeme kabul edebiliyor.


İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, uygulama ile kartlı ödeme sürecinin alışılmış tarafları olan kart ve POS cihazına fiziksel olarak ihtiyaç duyulmaksızın, mobil cihazdan mobil cihaza sağlanan etkileşim aracılığıyla, alışverişin dijital ortamda tamamlanabildiğini söyledi. Sezen, “Zamanın son derece önemli olduğu bu dönemde işlem akışını hızlandıran, POS cihazına olan bağımlılığı ortadan kaldıran bu yeni uygulamayı tasarlarken, İş Bankası olarak çok önem verdiğimiz müşteri deneyimini daha da ileri seviyeye taşımayı amaçladık. Cep telefonu kullanımının son derece yaygın olduğu ve hızla dijitalleşen ülkemizde uygulamanın ilgi göreceğini öngörüyoruz. Özellikle POS cihazı taşımak istemeyen veya seyyar bir şekilde ödeme alma ihtiyacı olan işyerlerine, oldukça pratik bir ürün sunuyoruz” dedi.


POS müşterilerinin Maximum İşyerim platformunda sunulan diğer birçok özellikten cep telefonlarını kullanarak kolay bir şekilde faydalanabileceklerini de vurgulayan Sezen, işyerlerinin uygulama üzerinden kapsamlı bilgiler içeren finansal raporları yakından takip ederek, satış bilgilerini ve işlem detaylarını anlık olarak görüntüleyebileceklerini, böylece satış trendlerini ve performanslarını pratik bir şekilde izleyebileceklerini ifade etti. Sezen, ilerleyen dönemlerde platforma ticari müşterilerin ödeme sistemleri ihtiyaçlarına yönelik başka özellikler de ekleyeceklerini belirtti.


PİYASA HABERLERİ
15 Şubat 2019
***KAREL*** KAREL ELEKTRONIK SANAYI VE TICARET A.S.( Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi )Ilgili Sirketler [...
PİYASA HABERLERİ
15 Şubat 2019
***TKNSA*** TEKNOSA IÇ VE DIS TICARET A.S.( Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi )Ilgili Sirketler []Ilgili F...
PİYASA HABERLERİ
15 Şubat 2019
***ARCLK*** ARÇELIK A.S.( Genel Kurul Islemlerine Iliskin Bildirim )Özet Bilgi Olagan Genel Kurul Toplantisi i...

***KAREL*** KAREL ELEKTRONIK SANAYI VE TICARET A.S.( Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi

15.02.2019 22:59***KAREL*** KAREL ELEKTRONIK SANAYI VE TICARET A.S.( Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi )

Ilgili Sirketler []
Ilgili Fonlar []
Türkçe
Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi

Yapilan Açiklama Güncelleme mi?
Hayir (No)
Yapilan Açiklama Düzeltme mi?
Evet (Yes)
Konuya Iliskin Daha Önce Yapilan Açiklamanin Tarihi
15.02.2019
Yapilan Açiklama Ertelenmis Bir Açiklama mi?
Hayir (No)
Bildirim Içerigi

Mali Tablonun Hesap Dönemi
01.01.2018 - 31.12.2018
Mali Tablonun Verildigi Otorite
Gelir Idaresi Baskanligi - Büyük Mükellefler Vergi Dairesi
Mali Tablonun Verilme Nedeni
2018 yili 4. dönem Geçici Vergi Beyani
Mali Tablonun Verilme Tarihi
15/02/2019
Açiklamalar

15.02.2018 tarihinde yapilan açiklamanin ekinde yer alan  gelir tablosu sehven hatali gönderilmis olup düzeltilmis gelir tablosu ektedir.
Geçici Vergi Beyannamesinin ekinde vergi dairesine sunulan düzeltilmis gelir tablosundaki net dönem karimiz 88.599.744 TL olup, Sermaye Piyasasi Mevzuatina göre düzenlenmemistir.
Kamuoyunun ve yatirimcilarin bilgisine sunariz.
http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/740306


BIST

***TKNSA*** TEKNOSA IÇ VE DIS TICARET A.S.( Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi

15.02.2019 20:53***TKNSA*** TEKNOSA IÇ VE DIS TICARET A.S.( Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi )

Ilgili Sirketler []
Ilgili Fonlar []
Türkçe
Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi

Yapilan Açiklama Güncelleme mi?
Hayir (No)
Yapilan Açiklama Düzeltme mi?
Hayir (No)
Konuya Iliskin Daha Önce Yapilan Açiklamanin Tarihi
-
Yapilan Açiklama Ertelenmis Bir Açiklama mi?
Hayir (No)
Bildirim Içerigi

Mali Tablonun Hesap Dönemi
01.01.2018-31.12.2018
Mali Tablonun Verildigi Otorite
Büyük Mükellefler Vergi Dairesi
Mali Tablonun Verilme Nedeni
Geçici Vergi Beyannamesi Eki
Mali Tablonun Verilme Tarihi
15/02/2019
Açiklamalar

Ekli mali tablo, 01.01.2018-31.12.2018 dönemi geçici vergi beyannamesi ekine vergi dairesine verilmis olup Sermaye Piyasasi mevzuatina göre düzenlenmemistir.
http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/740305


BIST

***ARCLK*** ARÇELIK A.S.( Genel Kurul Islemlerine Iliskin Bildirim

15.02.2019 20:21***ARCLK*** ARÇELIK A.S.( Genel Kurul Islemlerine Iliskin Bildirim )

Özet Bilgi Olagan Genel Kurul Toplantisi için Yönetim Kurulu Karari
Yapilan Açiklama Güncelleme mi ? Hayir
Yapilan Açiklama Düzeltme mi ? Hayir
Yapilan Açiklama Ertelenmis Bir Açiklama mi ? Hayir

Genel Kurul Çagrisi
Genel Kurul Tipi Olagan Genel Kurul
Hesap Dönemi Baslangiç Tarihi 01.01.2018
Hesap Dönemi Bitis Tarihi 31.12.2018
Karar Tarihi 15.02.2019
Genel Kurul Tarihi 19.03.2019
Genel Kurul Saati 15:00
GK'na Katilim Için Pay Sahibi Olunmasi Gereken Son Tarih 18.03.2019
Ülke Türkiye
Sehir ISTANBUL
Ilçe SISLI
Adres Divan Istanbul Oteli, Asker Ocagi Caddesi No:1 34367 Elmadag Sisli-Istanbul

Gündem Maddeleri
1 - Açilis ve Toplanti Baskani'nin seçilmesi,
2 - Sirket Yönetim Kurulu'nca hazirlanan 2018 Yili Faaliyet Raporunun okunmasi, müzakeresi ve onaylanmasi,
3 - 2018 yili hesap dönemine iliskin Bagimsiz Denetim Rapor Özeti'nin okunmasi,
4 - 2018 yili hesap dönemine iliskin Finansal Tablolarin okunmasi, müzakeresi ve onaylanmasi,
5 - Yönetim Kurulu üyelerinin Sirketin 2018 yili faaliyetlerinden dolayi ayri ayri ibra edilmesi,
6 - Sirket'in kâr dagitim politikasi çerçevesinde hazirlanan, 2018 yili kârinin dagitilmasi konusundaki Yönetim Kurulu'nun önerisinin kabulü, degistirilerek kabulü veya reddi,
7 - Yönetim Kurulu Üye sayisinin ve görev sürelerinin belirlenmesi, belirlenen üye sayisina göre seçim yapilmasi, Bagimsiz Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi,
8 - Kurumsal Yönetim Ilkeleri geregince Yönetim Kurulu Üyeleri ve Üst Düzey Yöneticiler için "Ücret Politikasi" ve politika kapsaminda yapilan ödemeler hakkinda Pay Sahiplerine bilgi verilmesi ve onaylanmasi,
9 - Yönetim Kurulu üyelerinin yillik brüt ücretlerinin belirlenmesi,
10 - Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasasi Kurulu düzenlemeleri geregince Yönetim Kurulu tarafindan yapilan Bagimsiz Denetim Kurulusu seçiminin onaylanmasi,
11 - Sirket'in 2018 yili içerisinde yaptigi bagislar hakkinda pay sahiplerine bilgi verilmesi ve 2019 yilinda yapilacak bagislar için üst sinir belirlenmesi,
12 - Sermaye Piyasasi Kurulu düzenlemeleri geregince Sirketin ve bagli ortakliklarinin 2018 yilinda üçüncü kisiler lehine verdigi teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatler hakkinda Pay Sahiplerine bilgi verilmesi,
13 - Yönetim kontrolünü elinde bulunduran pay sahiplerine, Yönetim Kurulu Üyelerine, üst düzey yöneticilere ve bunlarin es ve ikinci dereceye kadar kan ve sihrî yakinlarina Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri çerçevesinde izin verilmesi ve Sermaye Piyasasi Kurulu Kurumsal Yönetim Tebligi dogrultusunda 2018 yili içerisinde bu kapsamda gerçeklestirilen islemler hakkinda pay sahiplerine bilgi verilmesi,
14 - Dilek ve görüsler.
Gündemde Yer Alan Hak Kullanim Süreçleri
Kar Payi Dagitim

Ek Açiklamalar
Sirketimiz Yönetim Kurulu 15.02.2019 tarihinde asagidaki karari aldi.
1. Arçelik A.S. Olagan Genel Kurulu'nun, gündemi müzakere etmek üzere, 19 Mart 2019 Sali günü, saat 15:00'da, Divan Istanbul Oteli, Asker Ocagi Caddesi No:1 34367 Elmadag Sisli, Istanbul adresinde toplantiya davet edilmesine, davet merasiminin usulüne uygun olarak yapilmasina, Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi'nde, Sirket'in www.arcelikas.com internet adresinde, Merkezi Kayit Kurulusu'nun e-sirket ile Elektronik Genel Kurul Sistemi ve Kamuyu Aydinlatma Platformu'nda ilan edilmesine ve bu münasebetle
Finansal Tablolar, Bagimsiz Denetleme Kurulusu PwC Bagimsiz Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müsavirlik A.S.'nin Bagimsiz Denetim Raporunun, Kurumsal Yönetim Ilkelerine Uyum Raporunu ve Yönetim Kurulu kâr dagitim teklifini içeren Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu'nun ve gündem maddeleri ile Sermaye Piyasasi Kurulu düzenlemelerine uyum için gerekli açiklamalari içeren Bilgilendirme Notu'nun en geç, ilan ve toplanti günleri hariç olmak üzere, Genel Kurul toplanti tarihinden en az üç hafta önce Sirket Merkezi'nde pay sahiplerinin incelemelerine hazir bulundurulmasina, Sirketin kurumsal internet sitesinde, Kamuyu Aydinlatma Platformu'nda ve Elektronik Genel Kurul sisteminde yayinlanmasina karar verilmistir.
2. Hazir Bulunanlar Listesi'nin, Yönetim Kurulu Baskani veya Yönetim Kurulu Baskani'nin hazir bulunmadigi durumlarda, diger Yönetim Kurulu üyelerinden biri tarafindan imzalanmasina, toplantiya katilacak gerçek kisi/tüzel kisi pay sahiplerinin ve temsilcilerinin temsil belgeleri ile birlikte kimliklerinin Genel Kurul Iç Yönergesinin 5. maddesine göre kontrollerini yapmak üzere Sn. Faik Bülent Alagöz‘ün yetkilendirilmesine karar verildi.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/740304


BIST

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Veri Bilimci Alım Sınavı - 09.02.2019
Bankamız uygulamalarında ve yapay zeka projelerinde görevlendirilmek üzere Veri Bilimci alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları​​​​
Sınav Başvuruları
Şoför Alım Sınavı (İstanbul, İzmir, Gaziantep) - 13.02.2019
İstanbul, İzmir ve Gaziantep’teki Şube ve Genel Müdürlük birimlerinde görevlendirilmek üzere Şoför Alım Sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları​​​​
X Kapat