Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
21 Ekim 2019
“İmeceMobil” uygulaması ile çiftçiler, ihtiyaç duydukları birçok bilgiye dijital ortamda ulaşabilecekler.​
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
18 Ekim 2019
Üç boyutlu güvenlik doğrulama altyapısının güncel versiyonuna Avrupa’daki ilk geçişi İş Bankası gerçekleştirdi.​
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
10 Ekim 2019

Türkiye İş Bankası, müşteri ihtiyaçlarına uygun finansal çözümlerine “İşim Kart” ile bir yenisini daha ekledi.​

İş Bankası tarımda dijitalleşmeye “İmeceMobil” ile katkı sunacak

21.10.2019


​Türkiye İş Bankası’nın iştiraki Softtech tarafından geliştirilen “İmeceMobil” uygulaması ile çiftçiler, ihtiyaç duydukları birçok bilgiye dijital ortamda ulaşabilecekler.


Türkiye İş Bankası, ülke ekonomisi için büyük önem taşıyan tarım sektöründe teknolojiye dayalı yenilikçi projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Bankanın teknoloji şirketi Softtech tarafından geliştirilen, çiftçilerin üretim aşamalarında ihtiyaç duyacakları çeşitli bilgileri 7/24 görebilecekleri “İmeceMobil” uygulaması kullanıma sunuldu.


Ücretsiz indirilebiliyor


Tüm çiftçilerin akıllı telefonlarına ücretsiz olarak indirebilecekleri “İmeceMobil” uygulaması sayesinde; tarla, bahçe ve hayvancılık ile ilgili üretim tesisi bilgileri kaydedilebiliyor ve bu alanların hava tahmin raporları görülebiliyor. Don, dolu, şimşek, fırtına ve şiddetli yağış gibi anlık hava olayları hakkında önceden uyarılar alabilen çiftçiler, ayrıca alanında uzman ziraat mühendislerine ve veteriner hekimlere istedikleri zaman bitkisel üretimle ve hayvancılıkla ilgili sorular sorabiliyor.


Uygulama kapsamında, tarımsal ürünlerin en son tarihli hal/borsa fiyatları ile yem, et, süt ve yumurta fiyatları öğrenilebiliyor ve çeşitli tarımsal güncel haber ile duyurulara ulaşılabiliyor.


Çiftçiler ayrıca bulundukları bölgelerdeki tarımsal girdilerin teminine yönelik İş Bankası’nın kampanyalarından haberdar olabiliyor ve İmece Kart sahipleri, “İmece Kart’ım” seçeneği üzerinden kart bilgilerine ulaşıp işlemlerini kolayca yapabiliyor.


Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Sürdürülebilir, güvenli ve katma değerli üretime katkı sağlamanın, ülke  ekonomisine katkı sağlamak olduğunu biliyoruz. Yeni nesil teknolojiler pek çok sektörde uygulama alanı bulmaya devam ederken, bu sektörler arasında tarım yerini giderek daha da sağlamlaştırıyor. Bu anlamda, teknolojinin ve yenilikçiliğin ön plana alındığı ve yeni dönemin gereklerine uygun bir tarım bankacılığı yapılması, stratejimizin en önemli unsurlarından birini oluşturuyor. İmeceMobil uygulamasını müşterimiz olsun olmasın tüm üreticilerimizin kullanımına sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Geçtiğimiz ay başlattığımız Dijital Tarım Projesi, teknolojiye dayalı yenilikçi uygulamaları ortaya çıkarmak amacıyla düzenlediğimiz Tarım Girişimciliği Yarışması gibi tarıma ve teknolojiye aynı anda dokunan çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.


Softtech Genel Müdürü Melih Murat Ertem de tarım sektöründeki dijitalleşmeyi desteklediklerini vurgulayarak, şöyle konuştu: “İş Bankası’nın teknoloji iştiraki olarak, Türkiye’de ilklerin bankasının dijital dönüşümüne öncülük eden nitelikli çözüm ve hizmetlere imza atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ülke ekonomisinin lokomotif sektörlerden biri olan tarımda, çiftçilerimizin katma değerli üretimini yeni nesil teknolojilerle desteklemeyi hedefledik. Geliştirdiğimiz bu uygulama ile çiftçilerimizin hayatını birçok akıllı yenilikle kolaylaştıracağımıza inanıyoruz. Softtech olarak, insanların potansiyellerini gerçekleştirmelerine olanak tanıyan ve en önemlisi hayata zaman yaratan uygulamalar geliştirme vizyonuyla ilerliyoruz. Bu anlamda İş Bankası ile sektörlere güç kazandıracak bunun gibi pek çok yeniliğe imza atmaya devam edeceğiz.”


İş Bankası, Avrupa’da 3D Secure 2.0’a geçen ilk Visa üyesi oldu

18.10.2019


​İnternet üzerinden yapılan kartlı alışverişlerde kart hamilinin doğrulanmasına olanak sağlayan 3D Secure (üç boyutlu güvenlik) doğrulama altyapısının güncel versiyonu olan EMV 3D Secure 2.0’ın Avrupa’daki ilk geçişini Türkiye İş Bankası gerçekleştirdi. Online alışveriş işlemlerinde güvenliği artıran bu yeni teknolojinin, müşteri deneyimini iyileştirirken e-ticaret ekosisteminin tüm katılımcılarına olumlu yönde katkıda bulunması bekleniyor.


Konuyla ilgili olarak açıklama yapan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sezen, elektronik ticaretin önemli bileşenlerinden olan 3D Secure altyapısını çok uzun yıllardır müşterilerinin kullanımına sunduklarını belirterek, şöyle dedi: “Yeni uygulama sayesinde, kart hamili doğrulama aşamasında işlemin hızla sonuçlandırılarak alışverişin kolaylıkla tamamlanmasını ve mobil başta olmak üzere tüm online alışverişlerde daha iyi bir müşteri deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Bu yeni gelişmeyle, banka olarak özel önem verdiğimiz elektronik ticarette kart sahiplerinin daha kolay ve güvenli alışveriş yapmasının önünü açmış olduk. Bugün VISA logolu kartlarımızda 3D Secure 2.0 uygulamasına geçerek atmış olduğumuz adım, önümüzdeki dönemde üye işyerleri tarafında 3D 2.0 uygulamasının yaygınlaşmasıyla birlikte çok daha büyük anlam kazanacaktır. Güncel teknolojiler ile kendi iş alanımızı birleştirerek müşterilerimiz için her daim değer yaratan ve hayatı kolaylaştıran çalışmalar yapmaya devam edeceğiz.”

 
3D Secure 2.0 alt yapısı ile internet üzerinden yapılan alışverişlerde tüm cihazlarla uyumlu ve gelişmiş bir müşteri deneyimi sunulacağını belirten Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel de “3D Secure 2.0 altyapısı, İş Bankası kart hamillerinin elektronik ticaret işlemlerini daha da güvenli şekilde gerçekleştirmelerini sağlarken, aynı zamanda tüm kanallar için iyileştirilmiş müşteri deneyimi ile ödeme tecrübesini büyük ölçüde kolaylaştıracak. Avrupa’da 3D Secure 2.0’a geçen ilk Visa üyesinin Türkiye’den bir bankamızın olması bizleri son derece mutlu etti. İş Bankası’nı bu alandaki başarılarından dolayı tebrik ediyorum” dedi. 


İş Bankası’ndan esnafa özel “İşim Kart”

10.10.2019


​Esnaf bankacılığı alanındaki faaliyetlerini sürekli geliştiren Türkiye İş Bankası, müşteri ihtiyaçlarına uygun finansal çözümlerine “İşim Kart” ile bir yenisini daha ekledi.


Esnaf tarafından kolay erişebilen, sunduğu çözümler ile esnafın hayatını kolaylaştıran,  işletmelere mal ve hizmet alımları, günlük harcamalar ve nakit akışı/vadelendirme konusunda kolaylık sağlayan ticari kredi kartı olarak konumlandırılan İşim Kart’ın birçok özelliği bulunuyor.


İşim Kart, Maximum özellikli ticari kartların puan, taksit, vadelendirme ve kampanyalardan faydalanma gibi tüm avantajların yanı sıra;


• Asgari ödeme oranının %10 olması,


• İlk hesap özetinde 1.000 TL harcamaya 100 TL MaxiPuan verilmesi,


• Asgari 2 otomatik fatura talimatı tanımlanması halinde İnternet Şube veya İşCep üzerinden kullanabilecek 25 havale ve 25 EFT işleminden oluşan “İşim Kart İşlem Paketi” hediye verilmesi


gibi ekstra faydalar sağlayacak.


İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, “İşim Kart’ı sunmadan önce pek çok esnaf müşterimizle görüştük, onları dinledik ve ihtiyaçlarına en uygun kredi kartı çözümünü üretmeye gayret ettik. Türkiye’nin Bankası olarak esnafın her zaman yanında olmaya, onları desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

 


PİYASA HABERLERİ
22 Ekim 2019
15:42:27 *FOREKS ANKETI-AYGAZ'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 44 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018 3Ç 111,515:42:28 *FOREKS ANKETI-KOZA ALTIN'IN 2019 Y...
PİYASA HABERLERİ
22 Ekim 2019
18:11:19 ***ATLAS*** ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( FINANSAL RAPOR 18:11:27 ***ATLAS*** ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIGI A....
PİYASA HABERLERİ
22 Ekim 2019
14:04:59 ***MEMSA*** MENSA SINAI TICARI VE MALI YATIRIMLAR A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL) 14:05:08 *RUSYA DISISLERI BAKANLIGI: PUTIN VE ERDOGAN...

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-5

22.10.2019 18:1715:42:27 *FOREKS ANKETI-AYGAZ'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 44 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018 3Ç 111,5
15:42:28 *FOREKS ANKETI-KOZA ALTIN'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 461,1 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018
15:42:29 *FOREKS ANKETI-ANADOLU CAM'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 138 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018
15:42:30 *FOREKS ANKETI-KOÇ HOLDING'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 823,5 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018
15:42:31 *FOREKS ANKETI-OTOKAR'IN 2019 YILI 3.ÇEYREKTE 94 MILYON TL KAR AÇIKLAMASI BEKLENIYOR(2018 3Ç
15:42:32 *FOREKS ANKETI-SODA SANAYI'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 144,5 MILYON TL OLMASI
15:42:33 *FOREKS ANKETI-THY'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 3 MILYAR 560,9 MILYON TL OLMASI
15:44:16 TRABZONSPOR BASKANI AGAOGLU: 1 MILYAR 200 MILYON LIRANIN ÜZERINE ÇIKAN BORCU SON 3-4 AY IÇINDE
15:46:04 *FOREKS ANKETI-TRAKYA CAM'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 124,6 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018
15:46:15 *FOREKS ANKETI-YATAS'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 26,5 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018 3Ç
15:52:38 BRITANYA BASBAKANI JOHNSON, PARLAMENTERLERI BREXIT ANLASMASINI ONAYLAMAYA ÇAGIRDI
15:52:52 FOREKS ANKETI-PETKIM'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 179,7 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:52:53 FOREKS ANKETI-TÜPRAS'IN 2019 YILI 3.ÇEYREKTE 113,4 MILYON TL ZARAR AÇIKLAMASI BEKLENIYOR
15:52:54 FOREKS ANKETI-KARDEMIR'IN 2019 YILI 3.ÇEYREKTE 47,6 MILYON TL KAR AÇIKLAMASI BEKLENIYOR
15:52:55 FOREKS ANKETI-VAKIFBANK'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 422 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:52:56 FOREKS ANKETI-BIM'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 357,3 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:52:57 FOREKS ANKETI-DOGUS OTOMOTIV'IN 2019 YILI 3.ÇEYREKTE 15 MILYON TL KAR AÇIKLAMASI BEKLENIYOR
15:52:58 FOREKS ANKETI-EMLAK KONUT GYO'NUN 2019 YILI 3.ÇEYREKTE 20 MILYON TL ZARAR AÇIKLAMASI BEKLENIYOR
15:52:59 FOREKS ANKETI-ALBARAKA TÜRK'ÜN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 14 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:53:00 FOREKS ANKETI-IS BANKASI'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 779 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:53:01 FOREKS ANKETI-HALKBANK'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 319,5 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:53:02 FOREKS ANKETI-SABANCI HOLDING'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 880,9 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:53:03 FOREKS ANKETI-AYGAZ'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 44 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:53:04 FOREKS ANKETI-KOZA ALTIN'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 461,1 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:53:05 FOREKS ANKETI-ANADOLU CAM'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 138 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:53:06 FOREKS ANKETI-KOÇ HOLDING'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 823,5 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:53:07 FOREKS ANKETI-OTOKAR'IN 2019 YILI 3.ÇEYREKTE 94 MILYON TL KAR AÇIKLAMASI BEKLENIYOR
15:53:08 FOREKS ANKETI-SODA SANAYI'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 144,5 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:53:09 FOREKS ANKETI-THY'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 3 MILYAR 560,9 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:53:10 FOREKS ANKETI-TRAKYA CAM'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 124,6 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:53:11 FOREKS ANKETI-YATAS'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 26,5 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:53:12 ANALIZ-EUR/TRY PARITESI(DINAMIK MENKUL)
15:54:19 TAKASBANK PARA PIYASASI'NDA 2,80 MILYAR TL ISLEM HACMI GERÇEKLESTI
15:54:43 ***TKY* *DOBUR*** TURKISH YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
15:55:00 *REDBOOK: ABD'DE EKIM'IN 2.HAFTASINDA PERAKENDE SATISLAR GEÇEN YILIN AYNI HAFTASINA GÖRE %4,3
15:55:01 *REDBOOK: ABD'DE EKIM'IN ILK 2 HAFTASINDA PERAKENDE SATISLAR GEÇEN YILIN AYNI DÖNEMINE GÖRE %4,2
15:55:02 *REDBOOK: ABD'DE EKIM'IN ILK 2 HAFTASINDA PERAKENDE SATISLAR BIR ÖNCEKI AYIN AYNI DÖNEMINE GÖRE
15:55:03 ABD'DE PERAKENDE SATISLAR %4,3 ARTTI-REDBOOK
15:55:23 *TÜRK LIRASI GECELIK REFERANS FAIZ ORANI (TLREF) 16,0862 (ÖNCEKI 15,8980)
15:55:37 ***TLREF TÜRK LIRASI GECELIK REFERANS FAIZ ORANI***
15:59:18 ***JCRAV* *SMRVA*** JCR AVRASYA DERECELENDIRME A.S.( KREDI DERECELENDIRMESI
16:00:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:00:14 *NORILSK NICKEL: TAIMYR MADENINDE BUGÜN BIR KAZA MEYDANA GELDI, EN AZ ÜÇ KISI ÖLDÜ
16:00:58 *NORILSK NICKEL: TAIMYR MADENINDE KAZADAN SONRA ÇALISMALAR HALA DEVAM EDIYOR
16:01:02 ***TÜRKIYE'DE BAZI SIRKETLERIN BILANÇO TAHMINLERI VE AÇIKLAMA TARIHLERI****
16:02:01 *MERKEZ BANKASI, 2019-10-23 VADELI GLP REPO KOTASYONU AÇTI
16:03:05 *CONFERENCE BOARD: HINDISTAN'DA EYLÜL'DE ÖNCÜ GÖSTERGELER ENDEKSI -%0,1 (ÖNCEKI -%0,5)
16:03:06 *CONFERENCE BOARD: HINDISTAN'DA EYLÜL'DE RASTLANTISAL ENDEKS %0,5 (ÖNCEKI -%0,5)
16:04:43 ***ADNAC*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
16:05:44 *TCMB REPO PIYASASINDA, PIYASA YAPICI BANKALARA 10 MILYAR 83 MILYON TL KULLANDIRDI
16:06:20 MERKEZ BANKASI PIYASA YAPICI BANKALARA REPO PIYASASINDA 10,08 MILYAR TL KULLANDIRDI
16:06:49 NORILSK NICKEL: TAIMYR MADENINDEKI KAZADA EN AZ 3 KISI ÖLDÜ
16:10:15 JCR, SÜMER VARLIK'IN UZUN VADELI ULUSAL NOTU’NU ‘A- (TRK)’, KISA VADELI ULUSAL NOTU’NU ISE ‘A-1
16:11:17 *BORIS JOHNSON: 2020 SONUNDA BIR ÇÖKÜS OLMAYACAK, AB ILE BIR TICARET ANLASMASI YAPACAGIZ
16:11:38 *BORIS JOHNSON: AB'DEN BÜYÜK YENI BIR TICARET ANLASMASI ALACAGIZ
16:11:50 ***AEFES*** ANADOLU EFES BIRACILIK VE MALT SANAYII A.S.( FINANSAL TAKVIM
16:13:12 *BORIS JOHNSON: BREXIT PROBLEMLERINDEN KAÇINMANIN EN IYI BUGÜN BENIM YAPTIGIM ANLASMAYA OY
16:14:48 *BORIS JOHNSON: EGER YENI ANLASMAYI REDDEDERSEK, ALTERNATIFI BREXIT'I GERI ALMAK, EMINIM HIÇBIR
16:15:04 *BORIS JOHNSON: IKINCI BIR BREXIT REFERANDUMUNU REDDETMELIYIZ
16:15:54 *BORIS JOHNSON: EGER ÖNERGELERLE ANLASMANIN TEMELLERI DEGISTIRILIR ISE, AB BUNA NE DIYECEK
16:16:23 *BORIS JOHNSON: AB'NIN GERI ÇEKILME ANLASMASINI TEKRAR MÜZAKEREYE AÇACAGINI MI DÜSÜNÜYORSUNUZ
16:16:50 *BORIS JOHNSON: AB, BREXIT'TE BIR ERTELEME ISTEMIYOR
16:17:17 *KIYMETLI MADENLER PIYASASI'NDA 783 KG ALTIN ISLEMI GERÇEKLESTI, GÜMÜSTE ISLEM OLMADI
16:17:35 ***MEMSA*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
16:17:54 ***DGGYO*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
16:18:07 *BORIS JOHNSON: EGER PARLAMENTO BREXIT YASAMA TAKVIMINI REDDEDER ISE, ANLASMASIZ BREXIT SANSI
16:18:42 *BORIS JOHNSON: BENIM TAKVIM TEKLIFIMI ONAYLAYIN YA DA SORUMLULUGU AB'YE VERIN
16:19:47 *BORIS JOHNSON: AB BIR ERTELEMEYI KABUL ETSE ISE BILE, DAHA FAZLA BELIRSIZLIK ORTAYA ÇIKACAK
16:21:51 TABLO-KIYMETLI MADENLER VE KIYMETLI TASLAR PIYASASI GÜNLÜK BÜLTENI
16:22:50 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
16:23:22 *BORIS JOHNSON: BREXIT'I GERÇEKLESTIRMEK IÇIN BOLCA ZAMAN VAR
16:23:55 BORSA ISTANBUL A.S.( FONLARA ILISKIN DUYURU
16:24:15 *BORIS JOHNSON: EGER BREXIT'I ERTELERSEK FELÇ SÜRECEK
16:25:01 *BORIS JOHNSON: EGER PARLAMENTO BREXIT'I ERTELER ISE, HÜKÜMET BU YOLDA DEVAM ETMEYECEK
16:25:26 *BORIS JOHNSON: YASAMA TAKVIMI, BREXIT ANLASMASI ÖNERGESI GERI ÇEKILECEK
16:25:39 *BORIS JOHNSON: BUNU GENEL SEÇIM TAKIP EDECEK
16:26:03 ***BFREN*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
16:26:23 *BORIS JOHNSON: EGER PARLAMENTO YASAMA TAKVIMINI REDDEDER ISE YASA TEKLIFININ DE GERI ÇEKILMESI
16:26:46 *BORIS JOHNSON: YAPILACAK GENEL SEÇIMDE BREXIT'IN GERÇEKLESTIRILMESI IÇIN KAMPANYA YÜRÜTECEGIM
16:27:51 BORSA ISTANBUL A.S.( FONLARA ILISKIN DUYURU
16:29:18 *BORIS JOHNSON: HALKIN AÇIK BIR ÇOGUNLUGU BREXIT'I ISTIYOR
16:29:34 *BORIS JOHNSON: BUNU SIMDI, BU GECE YAPMAMIZA IMKAN VERIN
16:30:46 CNN ANKETINE GÖRE HALKIN YARISI TRUMP'IN GÖREVDEN AZLINI DESTEKLIYOR
16:30:57 ANALIZ-S&P500 ENDEKSI(DINAMIK MENKUL)
16:30:59 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:31:25 BORSA ISTANBUL A.S.( FONLARA ILISKIN DUYURU
16:31:36 FOREKS ANKETI-PEGASUS'UN 2019 YILI 3.ÇEYREKTE 1 MILYAR 38,1 MILYON TL KAR AÇIKLAMASI BEKLENIYOR
16:31:53 *ISÇI PARTISI/CORBYN: BREXIT ANLASMASI BIZIM HAKLARIMIZI, ISTIHDAMI, EKONOMIYI VE BRITANYA'DAKI
16:32:14 *ISÇI PARTISI/CORBYN: BU BREXIT ANLASMASINA KARSI OY KULLANMALIYIZ
16:32:34 *ISÇI PARTISI/CORBYN: BENIM TAVSIYEM BU ANLASMANIN ALEHINE OY KULLANILMASI
16:33:00 *ABD'DE DOW JONES ENDEKSI 16,44 PUAN YÜKSELDI (0,06%)
16:33:01 *ABD'DE S&P 500 ENDEKSI 5,15 PUAN YÜKSELDI (0,17%)
16:33:02 *ABD'DE NASDAQ ENDEKSI 28,73 PUAN YÜKSELDI (0,35%)
16:33:33 ***PRKME* *ORMA* *MERIT* *KSTUR* *SANEL* *ADESE*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( BORSADA ISLEM
16:33:34 *ALMAN HÜKÜMETI, ECB'DE LAUTENSCHLAEGER'DEN BOSALAN GÖREVE EKONOMIST ISABEL SCHNABEL'I ADAY
16:40:28 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
16:40:55 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
16:48:07 ***SMRVA*** SÜMER VARLIK YÖNETIM A.S.( KREDI DERECELENDIRMESI
16:48:44 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(ISIKFX)
16:49:21 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(ISIKFX)
16:49:52 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(ISIKFX)
16:52:13 BOSCH, FEUERBACK VE SCHWIERBERDINGEN'DEKI OTOMOBIL PARÇASI BIRIMLERINDEN GELECEK IKI YILDA BIN
16:53:44 ***AKMGY*** BORSA ISTANBUL A.S.( HAK KULLANIMI
16:54:57 BHP, SILI'DE BAKIR ISLETMELERI IÇIN YESIL ENERJI KONTRATI IMZALADI
16:55:01 HATIRLATMA-ABD'DE 2.EL KONUT SATIS VERILERI AÇIKLANACAK
16:55:02 HATIRLATMA-ABD'DE RICHMOND FED IMALAT ENDEKSI AÇIKLANACAK
16:58:18 *ESKI DIYARBAKIR BÜYÜKSEHIR BELEDIYE BASKANI ADNAN SELÇUK MIZRAKLI, TERÖR SORUSTURMASI
17:00:01 *ABD'DE EYLÜL'DE 2.EL KONUT SATISLARI -%2,2 ILE 5,38 MILYON
17:00:02 *ABD'DE EYLÜL'DE 2.EL KONUT SATISLARI BEKLENTISI 5,45 MILYON
17:00:03 *ABD'DE 2.EL KONUT STOK/SATIS DÖNEMI 4,1 AY
17:00:04 *ABD'DE EYLÜL'DE ORTALAMA 2.EL KONUT FIYATLARI %5,9 ILE 272.100 DOLAR
17:00:26 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:00:49 *AB EKIBI, BREXIT SONRASI INGILTERE ILISKILER ÜZERINE ÇALISMAYA 18 KASIM'DA BASLAYACAK-KOMISYON
17:00:53 ***ISGYO*** IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( DEGERLEME RAPORU
17:02:03 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:06:21 *RICHMOND FED: EKIM'DE IMALAT ENDEKSI 8 (ÖNCEKI -9)
17:06:22 *RICHMOND FED: EKIM'DE IMALAT NAKLIYE ENDEKSI 4 (ÖNCEKI -14)
17:16:11 *23 EKIM 2019 IÇIN MERKEZ BANKASI GEÇICI PIYASA REZERVI: -17057,1 MILYON TL
17:17:01 MERKEZ BANKASI'NIN YARIN IÇIN AÇIKLADIGI GEÇICI REZERV 17.057,1 MILYON TL EKSIDE
17:25:12 ***SNKRN*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
17:25:37 ESKI DIYARBAKIR BÜYÜKSEHIR BELEDIYE BASKANI MIZRAKLI TUTUKLANDI
17:27:38 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(DINAMIK MENKUL)
17:28:00 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
17:29:34 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK ÖDÜNÇ PAY PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:30:23 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK PARA PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:30:41 *CONFERENCE BOARD: AVUSTRALYA'DA AGUSTOS'TA ÖNCÜ GÖSTERGELER ENDEKSI AYLIK %0,2 (ÖNCEKI -%0,2)
17:30:46 *CONFERENCE BOARD: AVUSTRALYA'DA AGUSTOS'TA RASTLANTISAL ENDEKSI AYLIK %0,2 (ÖNCEKI %0,2)
17:33:23 ***SNKRN*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
17:35:48 ***AKMEN* *HLVKS* *ISMEN* *OPET*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARI, YATIRIM
17:36:30 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
17:43:06 ***EUYO*** EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:44:25 ANALIZ-GBP/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
17:45:09 ***EUKYO*** EURO KAPITAL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:46:49 ***ETYAT*** EURO TREND YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:49:49 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:51:40 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(DINAMIK MENKUL)
17:53:45 ANALIZ-METALSMARKET LME NIKEL TEKNIK ANALIZI
17:55:11 *TAYVAN'DA EYLÜL'DE ISSIZLIK ORANI %3,80 (AGUSTOS'TA %3,89)
17:56:07 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( ORTAKLIKTAN ÇIKARMA VE SATMA HAKKINA ILISKIN BILDIRIM
17:56:24 ***AKSEN*** AKSA ENERJI ÜRETIM A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:58:48 AKSA ENERJI: KAMERUN VE KONGO CUMHURIYETI'NDE PROJE GELISTIRMEK IÇIN YEREL SIRKETLER KURDUK
17:59:42 *OPEC VE MÜTTEFIKLERI, 2020'DEKI ZAYIF GÖRÜNÜM BEKLENTISI NEDENIYLE, ARALIK'TAKI TOPLANTIDA
18:00:15 ***KERVN*** KERVANSARAY YATIRIM HOLDING A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:00:35 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
18:02:12 ***MEMSA*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
18:10:17 *BIST100 GÜNÜ (%0,58)562,36 PUAN ARTISLA 97.886,36 PUANDAN KAPATTI, ISLEM HACMI 6,42 MILYAR TL
18:10:20 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK ISLEM GÖREN HISSE SENETLERI-22 EKIM
18:10:21 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER YITIREN HISSE SENETLERI-22 EKIM
18:10:23 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA ENDEKS DEGISIMLERI-22 EKIM
18:10:57 ***OPET*** OPET PETROLCÜLÜK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-6

22.10.2019 18:1718:11:19 ***ATLAS*** ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( FINANSAL RAPOR
18:11:27 ***ATLAS*** ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE OLMAYAN)
18:11:42 ***ATLAS*** ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( SORUMLULUK BEYANI (KONSOLIDE
18:11:55 BASIN BÜLTENI-SOLAR ISTANBUL FUARI 11-13 MART'TA ISTANBUL'DA GERÇEKLESTIRILECEK
18:11:57 BASIN BÜLTENI-6. PAGEV ULUSLARARASI PLASTIK AMBALAJ KONGRESI GERÇEKLESTIRILDI
18:11:59 BASIN BÜLTENI-IYZICO: ONLINE SATISLARIN GÜVENLIGI ARTIK YAPAY ZEKA TEKNOLOJISINE EMANET
18:12:01 BASIN BÜLTENI-TECHXTILE START-UP CHALLENGE BURSA’DA BASLADI
18:12:02 BASIN BÜLTENI-AMAZON.COM.TR'DE KARTSIZ ONLINE ALISVERIS DÖNEMI BASLADI
18:12:03 BASIN BÜLTENI-NN HAYAT VE EMEKLILIK CHRO SUMMIT’TE GELECEGIN ISGÜCÜNÜ MASAYA YATIRDI
18:12:04 BASIN BÜLTENI-PAZARLAMA SEKTÖRÜ 'PAZARLAMA TÜRKIYE ZIRVESI’NDE BULUSUYOR
18:12:05 BASIN BÜLTENI-IS DÜNYASINDA KADIN ILETISIM AGI PROJESI, KADIN GIRISIMCI DERNEKLERININ
18:12:06 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( IHRAÇ TAVANINA ILISKIN BILDIRIM
18:12:09 BASIN BÜLTENI-AVRASYA, ORTA DOGU VE KUZEY AFRIKA’DAKI PANJUR, TENTE, KAPI-GEÇIS VE GÜNESTEN
18:12:10 BASIN BÜLTENI-TEGV VE LENOVO IS BIRLIGI ILE TASARIM VE BECERI ATÖLYESI GÜMÜSPALA’DA AÇILDI
18:12:12 BASIN BÜLTENI-GÜLER SABANCI: KADINLARIN KARAR ALMA SÜRECINE KATILIMI VERIMLILIGI ARTIRIYOR
18:12:15 BASIN BÜLTENI-IEA/BIROL: GELENEKSEL ENERJI SEKTÖRÜNDE KADIN ÇALISAN ORANI %25'TE KALIYOR
18:12:16 BASIN BÜLTENI-GENERALI SIGORTA, ARAÇLARIN GÜVENLIGINI SAGLAYACAK ÖNERILERI PAYLASTI
18:12:41 *MERKEZ BANKASI AGIRLIKLI ORTALAMA FONLAMA MALIYETI %16,00 OLDU(ÖNCEKI %16,08)
18:12:50 ***MTRYO*** METRO YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( FINANSAL RAPOR
18:13:06 ***MTRYO*** METRO YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE OLMAYAN)
18:13:54 ***MTRYO*** METRO YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( SORUMLULUK BEYANI (KONSOLIDE OLMAYAN)
18:15:57 ***PIYASALARA ILISKIN ÖZET BILGILER***
18:16:12 ***RYGYO*** REYSAS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( FINANSAL RAPOR

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-4

22.10.2019 18:1714:04:59 ***MEMSA*** MENSA SINAI TICARI VE MALI YATIRIMLAR A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
14:05:08 *RUSYA DISISLERI BAKANLIGI: PUTIN VE ERDOGAN'IN BUGÜN YAPACAKLARI TOPLANTISININ KUZEYDOGU
14:05:22 ***MEMSA*** MENSA SINAI TICARI VE MALI YATIRIMLAR A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
14:06:42 ***ATSYH*** BORSA ISTANBUL A.S.( PAY ISLEM SIRASI KAPATMA / AÇMA
14:14:07 ANALIZ-EUR/USD PARITESI (AHLATCI YATIRIM)
14:15:05 *ABD/ESPER: SURIYE'DEN GERI ÇEKILEN ASKERLERI IRAK'TA SONSUZA KATAR TUTMA AMACIMIZ YOK
14:15:47 *ABD/ESPER: AMACIMIZ, ABD ASKERLERININ ER YA DE GEÇ EVE DÖNMELERI, BU KONUNUN DETAYLARINI
14:16:26 ANALIZ-NZD/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
14:18:15 BOLIVYA’DA DEVLET BASKANINI BELIRLEMEK IÇIN YAPILAN SEÇIMLERE HILE KARISTIGI IDDIASI ÜZERINDE
14:19:38 ANALIZ-VIOP30 YAKIN VADE KONTRATI(DINAMIK MENKUL)
14:26:12 RUSYA DISISLERI BAKAN YARDIMCISI: TÜRKIYE'NIN DÜZENLEDIGI HAREKAT SURIYE'NIN TOPRAK BÜTÜNLÜGÜNÜ
14:26:54 *BORIS JOHNSON'IN SÖZCÜSÜ: BASKAN JOHSON BUGÜN BREXIT GÖRÜSMELERININ AÇILISINI YAPACAK
14:27:24 *BORIS JOHNSON'IN SÖZCÜSÜ: KABINE, GERI ÇEKILME ANLASMASI YASASI IÇIN TAKVIMI TARTISTI
14:27:48 *BORIS JOHNSON'IN SÖZCÜSÜ: HÜKÜMET, BREXIT ANLASMASI IÇIN DESTEK KAZANMAYA ODAKLANMIS DURUMDA
14:27:55 *FOREKS ANKETI-ERDEMIR'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 737 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018
14:27:56 *FOREKS ANKETI-TAV'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 495 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018 3Ç 671,32
14:27:57 *FOREKS ANKETI-TEKFEN HOLDING 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 272 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018
14:27:58 *FOREKS ANKETI-AKBANK'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 1 MILYAR 283 MILYON TL OLMASI
14:27:59 *FOREKS ANKETI-TÜRK TRAKTÖR'ÜN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 20 MILYON TL OLMASI
14:28:00 *FOREKS ANKETI-TSKB'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 155 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018 3Ç
14:28:01 *FOREKS ANKETI-SISE CAM'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 418 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018
14:28:02 *FOREKS ANKETI-ARÇELIK'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 240,1 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018
14:28:03 *FOREKS ANKETI-GARANTI BBVA'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 1 MILYAR 264,2 MILYON TL OLMASI
14:28:04 *FOREKS ANKETI-FORD OTOSAN'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 430 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018
14:28:05 *FOREKS ANKETI-TOFAS'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 296,5 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018
14:28:06 *FOREKS ANKETI-TURKCELL'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 809,6 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018 3Ç
14:28:08 *FOREKS ANKETI-COCA COLA IÇECEK'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 559 MILYON TL OLMASI
14:28:09 *FOREKS ANKETI-ENERJISA'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 317,1 MILYON TL OLMASI
14:28:10 *FOREKS ANKETI-YAPI KREDI BANKASI'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 940 MILYON TL OLMASI
14:28:11 *FOREKS ANKETI-ANADOLU EFES'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 495 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018
14:28:12 *FOREKS ANKETI-ASELSAN'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 588,5 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018 3Ç
14:28:13 *FOREKS ANKETI-MIGROS'UN 2019 YILI 3.ÇEYREKTE 166 MILYON TL KAR AÇIKLAMASI BEKLENIYOR(2018 3Ç
14:28:14 *FOREKS ANKETI-ÜLKER 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 204,5 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018 3Ç 197,8
14:28:15 *FOREKS ANKETI-AKÇANSA'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 25 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018 3Ç
14:28:16 *FOREKS ANKETI-SOK MARKETLER'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK ZARARININ 31,6 MILYON TL OLMASI
14:28:17 *FOREKS ANKETI-ENKA INSAAT'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 684,5 MILYON TL OLMASI
14:28:23 *BORIS JOHNSON'IN SÖZCÜSÜ: ODAK NOKTAMIZ BUGÜNKÜ OYLAMALARI KAZANMAK, BUNU BASARIRSAK BREXIT
14:29:01 *BORIS JOHNSON'IN SÖZCÜSÜ: BREXIT YASAMA PROGRAMININ REDDEDILMESI DURUMUN KONTROLÜNÜ AB'YE
14:29:13 *BORIS JOHNSON'IN SÖZCÜSÜ: AB'NIN BREXIT IÇIN BIR UZATMA VERECEGININ GARANTISI YOK
14:30:12 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
14:31:13 ***PLASP* *VERUS* *GENYH* *KRGYO* *COSMO*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( SPK ISLEM YASAGI
14:32:56 KÜMAS MANYEZIT ÜZERINDE TEK KONTROLÜN RHI MAGNESITA TARAFINDAN DEVRALINMASINA ILISKIN REKABET
14:36:28 *TRT071020T23 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE NET SATIS 1 MILYAR 353,5 MILYON TL
14:36:29 *TRT071020T23 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE SATISLARIN NOMINAL TUTARI 1 MILYAR 537,6 MILYON TL
14:36:30 *TRT071020T23 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE NOMINAL TEKLIF TUTARI 2 MILYAR 248,1 MILYON TL
14:36:31 *TRT071020T23 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA BILESIK FAIZ %14,18
14:36:32 *TRT071020T23 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA BASIT FAIZ %14,14
14:36:33 *TRT071020T23 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE MINIMUM FIYAT 87,900 TL
14:36:34 *TRT071020T23 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA FIYAT 88,028 TL
14:36:35 *TRT050624T35 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE NET SATIS 325,4 MILYON TL
14:36:36 *TRT050624T35 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE SATISLARIN NOMINAL TUTARI 306,0 MILYON TL
14:36:37 *TRT050624T35 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE NOMINAL TEKLIF TUTARI 709,0 MILYON TL
14:36:38 *TRT050624T35 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE REEL BILESIK FAIZ %3,97
14:36:39 *TRT050624T35 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE REEL BASIT FAIZ %3,93
14:36:40 *TRT050624T35 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE MINIMUM FIYAT 106,150 TL
14:36:41 *TRT050624T35 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA FIYAT 106,355 TL
14:36:47 TABLO-MERKEZ BANKASI ANALITIK BILANÇO
14:40:32 HAZINE, IKI IHALEDE ROT DAHIL 2,88 MILYAR TL SATIS YAPTI
14:43:24 ANALIZ-NZD/JPY PARITESI(DINAMIK MENKUL)
14:45:00 *ABD'DE THE RETAIL ECONOMIST/GOLDMAN SACHS HAFTALIK ZINCIR MAGAZA SATISLARI %3,1
14:45:01 *ABD'DE THE RETAIL ECONOMIST/GOLDMAN SACHS ZINCIR MAGAZA SATISLARI YILLIK %2,7
14:46:10 S&P: AVRUPA EKONOMISI ARTAN BELIRSIZLIKLE YAVASLIYOR
14:46:49 DISISLERI BAKANLIGI, SILI IÇIN SEYAHAT UYARISINDA BULUNDU
14:48:21 VARANK: ÜLKEMIZDE ILK DEFA ALÜMINYUM MOTOR BLOGU ÜRETILECEK
14:48:56 ***EUYO*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
14:49:18 *LME'DE ÜÇ AY VADELI KURSUN FIYATI, 2.225 DOLAR/TON ILE TEMMUZ 2018'DEN BERI EN YÜKSEK
14:50:17 ANALIZ-YURT DISI PIYASALAR(YATIRIM FINANSMAN)
14:50:26 ***YKBNK*** YAPI VE KREDI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
14:50:58 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:51:34 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:52:47 BORSA ISTANBUL A.S.( ISLEM IPTALI
14:55:41 ANALIZ-NAS100 ENDEKSI(DINAMIK MENKUL)
14:55:47 *ALMANYA/MAAS: ALMANYA, SURIYE'DEKI DURUM ILE ILGILENMEYE DEVAM EDECEK
14:56:01 *ALMANYA/MAAS: ALMANYA, SURIYE'DEKI ORTAKLARI ILE YAKIN KOORDINASYON IÇINDE
14:56:30 *ALMANYA/MAAS: SAVUNMA BAKANI'NIN KUZEY SURIYE'DE GÜVENLI BÖLGE ÖNERISI SONRASI
14:56:57 *ALMANYA/MAAS: SAVUNMA BAKANI'NIN ÖNERISI KONUSUNDA BAZI RAHATSIZLIKLAR VAR
14:57:11 ***HLVKS*** BORSA ISTANBUL A.S.( KIRA SERTIFIKALARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
14:58:09 *ALMANYA/MAAS: TÜRKIYE'NIN ASKERI BASARISINI KALICI HALE GETIRECEK GÜVENLI BÖLGE ADINA YAKISMAZ
14:58:22 *MCDONALD'S'IN 3.ÇEYREKTE PAY BASINA KARI 2,11 DOLAR
14:58:29 *MCDONALD'S'IN 3.ÇEYREKTE NET KARI 1,61 MILYAR DOLAR
14:58:36 *MCDONALD'S'IN 3.ÇEYREKTE GELIRLERI 5,43 MILYAR DOLAR
14:58:43 *ALMANYA/MAAS: KUZEY SURIYE'DE GÜVENLI BÖLGE TEKLIFI KONUSUNDA DEGERLENDIRME YAPMAK IÇIN
14:59:37 FOREKS ANKETI-ERDEMIR'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 737 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:38 FOREKS ANKETI-TAV'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 495 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:39 FOREKS ANKETI-TEKFEN HOLDING 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 272 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:40 FOREKS ANKETI-AKBANK'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 1 MILYAR 283 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:41 FOREKS ANKETI-TÜRK TRAKTÖR'ÜN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 20 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:42 FOREKS ANKETI-TSKB'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 155 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:43 FOREKS ANKETI-SISE CAM'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 418 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:44 FOREKS ANKETI-ARÇELIK'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 240,1 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:45 FOREKS ANKETI-GARANTI BBVA'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 1 MILYAR 264,2 MILYON TL OLMASI
14:59:46 FOREKS ANKETI-FORD OTOSAN'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 430 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:47 FOREKS ANKETI-TOFAS'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 296,5 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:48 FOREKS ANKETI-TURKCELL'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 809,6 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:50 FOREKS ANKETI-COCA COLA IÇECEK'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 559 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:51 FOREKS ANKETI-ENERJISA'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 317,1 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:52 FOREKS ANKETI-YAPI KREDI BANKASI'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 940 MILYON TL OLMASI
14:59:53 FOREKS ANKETI-ANADOLU EFES'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 495 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:54 FOREKS ANKETI-ASELSAN'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 588,5 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:55 FOREKS ANKETI-MIGROS'UN 2019 YILI 3.ÇEYREKTE 166 MILYON TL KAR AÇIKLAMASI BEKLENIYOR
14:59:56 FOREKS ANKETI-ÜLKER 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 204,5 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:57 FOREKS ANKETI-AKÇANSA'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 25 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:58 FOREKS ANKETI-SOK MARKETLER'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK ZARARININ 31,6 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
14:59:59 FOREKS ANKETI-ENKA INSAAT'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 684,5 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR
15:00:00 *MCDONALD'S'IN 3.ÇEYREKTE GLOBAL KARSILASTIRILABILIR SATISLARI %5,9 ARTTI
15:00:01 *MCDONALD'S'IN 3.ÇEYREKTE ABD'DE KARSILASTIRILABILIR SATISLARI %4,8 ARTTI
15:00:06 *MACARISTAN MERKEZ BANKASI FAIZ ORANINI DEGISTIRMEDI, %0,90 (BEKLENTI %0,90, ÖNCEKI %0,90)
15:00:11 *BREZILYA'DA EKIM'DE IPCA-15 ENFLASYONU AYLIK %0,09 (BEKLENTI %0,04, ÖNCEKI %0,09)
15:00:17 *BREZILYA'DA EKIM'DE IPCA-15 ENFLASYONU YILLIK %2,72 (BEKLENTI %2,67, ÖNCEKI %3,22)
15:00:30 ***ADNAC*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:01:01 MACARISTAN MERKEZ BANKASI, FAIZ ORANINI DEGISTIRMEDI
15:01:24 *POLONYA'DA EYLÜL'DE M3 YILLIK %9,4 (BEKLENTI %9,8, ÖNCEKI %9,9)
15:05:13 ***YKBNK*** YAPI VE KREDI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
15:05:23 *DÜZELTME-FOREKS ANKETI-TÜRK TELEKOM'UN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 899,1 MILYON TL OLMASI
15:06:14 DÜZELTME-FOREKS ANKETI-TÜRK TELEKOM'UN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 899,1 MILYON TL OLMASI
15:06:30 ***YKBNK*** YAPI VE KREDI BANKASI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
15:19:48 IÇISLERI BAKAN YARDIMCISI ERDIL: PKK TERÖR ÖRGÜTÜ BUGÜN 600 KISIYE DÜSÜRÜLDÜ
15:21:27 ***PRZMA*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:22:19 ANALIZ-USD/CHF PARITESI(DINAMIK MENKUL)
15:27:23 *JOHNSON: EGER BU AVAM KAMARASI YASAI DESTEKLERSE BREXIT'I BASARABILIRIZ
15:27:47 *BORIS JOHNSON: 31 EKIM'DE AB'DEN YENI BIR ANLASMA ILE AYRILMAMIZ GEREKLI
15:28:50 *BORIS JOHNSON: AVAM KAMARASI'NIN DESTEGINI ALIRSAK ANLASMASIZ BREXIT HAZIRLIKLARINI
15:29:39 *BORIS JOHNSON: EGER BREXIT ANLASMASINI VE YASAL DÜZENLEMELERI PARLAMENTODAN GEÇIRIRSEK
15:30:00 *KANADA'DA AGUSTOS'TA PERAKENDE SATISLAR AYLIK -%0,1
15:30:01 *KANADA'DA AGUSTOS'TA OTOMOBIL HARIÇ PERAKENDE SATISLAR AYLIK -%0,2
15:30:01 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
15:30:04 *MERKEZ BANKASI'NIN BELIRLEDIGI ALIS/SATIS KURLARI DOLAR 5,8303/5,8408, EURO 6,4969/6,5086 TL
15:30:05 TABLO-MERKEZ BANKASINCA BELIRLENEN VE ALIM SATIMA KONU OLMAYAN DÖVIZ KURLARI
15:30:07 TABLO-MERKEZ BANKASI DÖVIZ VE EFEKTIF KURLARI
15:30:12 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:30:12 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
15:30:22 *ABD'DE EKIM'DE PHILADELPHIA FED IMALAT DISI AKTIVITE ENDEKSI 12,6 (ÖNCEKI 9,5)
15:30:29 *ABD'DE EKIM'DE PHILADELPHIA FED IMALAT DISI SIRKET BAZINDA AKTIVITE ENDEKSI 8,7 (ÖNCEKI 29,4)
15:30:36 *ABD'DE EKIM'DE PHILADELPHIA FED IMALAT DISI YENI SIPARIS ENDEKSI 26,9 (ÖNCEKI 9,7)
15:30:44 *ABD'DE EKIM'DE PHILADELPHIA FED IMALAT DISI ISTIHDAM ENDEKSI 15,9 (ÖNCEKI 22,1)
15:30:47 ***ADNAC*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:30:49 *ABD'DE EKIM'DE PHILADELPHIA FED IMALAT DISI ÜCRET VE MALIYET ENDEKSI 41,9 (ÖNCEKI 36,1)
15:38:19 *BBC EDITÖRÜ: EGER PARLAMENTERLER HÜKÜMETIN YASAMA TAKVIMINI KABUL ETMEZLER ISE, HÜKÜMET YASA
15:42:15 *FOREKS ANKETI-PETKIM'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 179,7 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018 3Ç
15:42:16 *FOREKS ANKETI-TÜPRAS'IN 2019 YILI 3.ÇEYREKTE 113,4 MILYON TL ZARAR AÇIKLAMASI BEKLENIYOR(2018
15:42:17 *FOREKS ANKETI-VAKIFBANK'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 422 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018
15:42:18 *FOREKS ANKETI-BIM'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 357,3 MILYON TL OLMASI BEKLENIYOR(2018 3Ç
15:42:19 *FOREKS ANKETI-DOGUS OTOMOTIV'IN 2019 YILI 3.ÇEYREKTE 15 MILYON TL ZARAR AÇIKLAMASI
15:42:20 *FOREKS ANKETI-EMLAK KONUT GYO'NUN 2019 YILI 3.ÇEYREKTE 20 MILYON TL ZARAR AÇIKLAMASI
15:42:21 *FOREKS ANKETI-PEGASUS'UN 2019 YILI 3.ÇEYREKTE 1 MILYAR 38,1 MILYON TL KAR AÇIKLAMASI
15:42:22 *FOREKS ANKETI-ALBARAKA TÜRK'ÜN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 14 MILYON TL OLMASI
15:42:23 *FOREKS ANKETI-IS BANKASI'NIN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 779 MILYON TL OLMASI
15:42:24 *FOREKS ANKETI-KARDEMIR'IN 2019 YILI 3.ÇEYREKTE 47,6 MILYON TL KAR AÇIKLAMASI BEKLENIYOR(2018
15:42:25 *FOREKS ANKETI-HALKBANK'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK NET KARININ 319,5 MILYON TL OLMASI
15:42:26 *FOREKS ANKETI-SABANCI HOLDING'IN 2019 YILI 3.ÇEYREK KARININ 880,9 MILYON TL OLMASI

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Müfettiş Yardımcılığı Sınavı - 09.11.2019

​Bankamızda görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcısı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

Sınav Başvuruları
Uzman Yardımcısı Alım Sınavı - 19.10.2019
Bankamızın İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere Uzman Yardımcısı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
X Kapat