Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
13 Eylül 2019

Türkiye İş Bankası, konut alımlarının finansmanı amacıyla kullanılacak kredilerde 120 ay vadeye kadar %1,17 oranı uygulayacak.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
11 Eylül 2019

Türkiye İş Bankası Discover ve Diners Club kartlarının kabulüne başladı.​​​ 

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
10 Eylül 2019

Türkiye İş Bankası “Tarım Girişimciliği Yarışması” düzenliyor.​

İş Bankası konut kredisi faizini indirdi

13.09.2019


​Türkiye İş Bankası konut kredisi faiz oranlarını indirdi. Farklı konut finansman ürünleri sunan İş Bankası, konut alımlarının finansmanı amacıyla kullanılacak kredilerde 120 ay vadeye kadar %1,17 oranı uygulayacak.


Kişiye özel geri ödeme seçenekleri sunan İş Bankası’nın ev kredisi ürünlerine dair detaylara ve kredi koşulları ile ilgili bilgiye isbank.com.tr, 0850 724 0 724 Telefon Şubesi ve tüm İş Bankası şubelerinden ulaşılabiliyor.


İş Bankası, Türkiye’nin en fazla kart markasını kabul eden bankası oldu

11.09.2019


​Ülkemizde yurtdışından ödeme kabulü alanında sektör lideri olan Türkiye İş Bankası, ABD’nin önemli ödeme sistemlerinden Discover Financial Services ile yaptığı anlaşmayla Discover ve Diners Club kartlarının kabulüne başladı. Böylelikle İş Bankası; VISA, MasterCard, TROY, American Express, UnionPay, JCB ve MIR’ın ardından kart kabul ağına Discover ve Diners Club logolu kartları da ekleyerek Türkiye’nin en fazla kart markasını kabul eden bankası oldu.

 
Yapılan işbirliği sayesinde; İş Bankası’nın 12.000’den fazla e-ticaret noktasında, 400.000’i aşkın fiziki iş yerinde ve 6.500’den fazla Bankamatik’te, başta ABD olmak üzere 70’den fazla ülkede ihraç edilen ve sayısı 160 milyonun üzerinde olan Discover ve Diners Club logolu kartlarla da işlem yapılabilecek.

 
Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen; “İş Bankası olarak Türkiye’nin en fazla kart markası kabul eden bankasıyız. Discover ve Diners Club kartların bankamız tarafından kabulüyle birlikte ulaşım, turizm ve perakende gibi birçok alanda hizmet veren üye işyerlerimizin, başta ABD olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen Discover ve Diners Club kart sahibi misafirlerimize hizmet sunabilmelerine olanak sağlarken, e-ticaret tarafında da işyerlerimizin hayatını kolaylaştıracak, pazardaki işlem hacimlerini artıracak, hızlı ve güvenli hizmet vermelerini sağlayacak bir çözüm getiriyoruz. Aynı zamanda Discover ve Diners Club kart hamillerinin uçak bileti alımı, otel rezervasyonu, alışveriş ve ülkemizdeyken yaygın Bankamatik ağımız ile 7/24 nakit ihtiyaçlarının karşılanması imkânı da sağlıyoruz” dedi.

 
Sınır ötesi ödemelere özel bir önem verdiklerini ve ülkemizdeki işletmelerin küresel sisteme entegre olmalarını desteklemek için, elektronik kanallar üzerinden sundukları ödeme çözümlerinin çeşitlendirilmesi ve artırılması konusunda ciddi gayret sarf ettiklerini vurgulayan Sezen, “Bu hamleyle fiziki POS’a sahip üye iş yerlerimizin yanında İş Bankası sanal POS üye iş yerlerinin de kabul ağı genişleyerek, tek bir entegrasyon ile dünyada geçerli tüm uluslararası kartları ve bunun yanı sıra 50’nin üzerinde ülkede geçerli olan ve özellikle Avrupa, Rusya ve Çin’de çok yaygın olarak kullanılan 40’a yakın alternatif ödeme yöntemini de kabul eder hale geliyor. Dünyanın önde gelen ödeme sistemlerinden biri olan Discover Financial Services ile yaptığımız bu işbirliğinin, üye iş yerlerine ve kart hamillerine sunduğumuz ürün ve hizmet çeşitliliğinin artırılması yönünde önemli bir adım olduğunu, ülkemizdeki işletmelerin yurtdışına açılmasına, sınır ötesi ticaretin kolaylaştırılmasına ve iş yeri hacimlerinin artmasına katkı sağlayacağını düşünüyorum” diye konuştu.

 
Diners Club International Hakkında


1950 yılında kurulan Diners Club International, tüketicilerin ve şirketlerin ürün ve hizmetler için ödeme yapmalarında finansal bir devrim başlattı ve dünyadaki ilk çok amaçlı ödeme kartı oldu. Bugün, Diners Club, seçkin ve varlıklı tüketicilerin ödeme ihtiyaçlarını karşılayan, dünya çapında 850'den fazla havaalanına erişim sağlayan, şirketlere ve küçük işletme sahiplerine eksiksiz bir gider yönetimi çözümü sunan, dünyaca tanınan bir markadır. Discover Global Network'ün bir parçası olan Diners Club, dünyanın her yerindeki kart sahiplerine hizmet verme açısından özel bir nitelik taşımaktadır. Diners Club International, ABD finansal hizmetlerindeki en tanınmış markalardan birine sahip, doğrudan bir bankacılık ve ödeme hizmetleri şirketi olan Discover Financial Services'ın bir iştirakidir.


Discover Financial Services Hakkında


Discover Financial Services, ABD finansal hizmetlerindeki en tanınmış markalardan birine sahip bir bankacılık ve ödeme hizmetleri şirketidir. 1986'daki kuruluşundan bu yana, ABD'deki en büyük kart ihraç eden şirketlerden biri haline gelmiştir. Amerika'nın nakit yönetimi uygulamalarının öncüsü olan Discover kartı çıkarmıştır ve doğrudan bankacılık işi aracılığıyla özel öğrenci kredileri, kişisel krediler, konut kredileri, çek ve tasarruf hesapları ve mevduat sertifikaları sunmaktadır. Milyonlarca işyeri ve ATM’yi kapsayan, içerisinde ülkenin önde gelen ATM ağlarından biri olan PULSE ve 190’dan fazla ülkede kabul edilen kart markası Diners Club International’ı barındıran Discover Network'ü işletmektedir.


Türkiye İş Bankası tarım girişimcileri ile buluşuyor

10.09.2019


​Türkiye İş Bankası, ülke ekonomisi için önemli sektörlerden biri olan tarım alanında teknolojiye dayalı yenilikçi uygulamaları bulmak ve bu girişimlerin ölçeklenmelerine katkı sağlamak amacıyla “Tarım Girişimciliği Yarışması” düzenliyor.


Girişimler, tarım ile ilgili projelerinin detaylarını yazarak, başvurularını 1 Ekim 2019 tarihine kadar https://yarisma.kokprojekt.com/ üzerinden yapabilecek. Toplanan başvurular arasından yarışmaya katılacak girişimler belirlenecek ve projeler alanında önde gelen jüri üyelerince değerlendirilecek.


Yarışma sonunda yapılacak jüri sunumlarının ardından seçilecek girişimler, Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup Girişimcilik Programı’na girmeye hak kazanacak.


Sürdürülebilir ve yeni dönemin gereklerine uygun bir tarımın ancak teknolojiyi kullanarak ve yenilikçi bir yaklaşım ile yapılabileceğini vurgulayan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, “Bugüne kadar her dönemin en önemli sektörlerinden biri olan tarım sektöründeki yeni girişimlerin ortaya çıkarılması, ölçeklenmesi ve potansiyel iş alanlarıyla buluşturulması büyük önem taşıyor. Ülkemizde tarım alanına yönelik girişimlerin, girişimcilik ekosistemindeki yeri henüz istenilen düzeyde değil. Bu anlamda, düzenlediğimiz yarışma sayesinde Türkiye’nin yenilik iklimine tarım sektörü ile katkı yaratacağımıza inanıyoruz” dedi.


Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu ve Kolektif House bünyesinde 2017 yılından bu yana sürdürülen Workup Girişimcilik Programı, ülkemiz ekonomisi için katma değer yaratabilecek teknoloji odaklı, sürdürülebilir ve ölçeklenebilir iş modellerine sahip girişimleri desteklemeye devam ediyor. Temmuz ayında başlayan 5. döneminde 12 girişimin yoluna devam ettiği programda, şimdiye kadar tamamlanan 4 dönemde toplam 40 girişim mezun oldu.


PİYASA HABERLERİ
14 Eylül 2019
KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi )Ilgili Sirketler []Ilgili Fonlar [...
PİYASA HABERLERİ
14 Eylül 2019
KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi )Ilgili Sirketler []Ilgili Fonlar [...
PİYASA HABERLERİ
13 Eylül 2019
***SNKRN*** SENKRON GÜVENLIK VE ILETISIM SISTEMLERI A.S.( Sermaye Artirimi - Azaltimi Islemlerine Iliskin Bildirim )Özet Bilgi ...

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi

14.09.2019 20:14KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi )

Ilgili Sirketler []
Ilgili Fonlar []
Türkçe
Test Bildirimi

Bildirim Içerigi

Açiklamalar

Test amaci ile gönderilmistir.
http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/787332


BIST

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi

14.09.2019 18:21KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi )

Ilgili Sirketler []
Ilgili Fonlar []
Türkçe
Test Bildirimi

Bildirim Içerigi

Açiklamalar

Test amaci ile gönderilmistir.
http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/787331


BIST

***SNKRN*** SENKRON GÜVENLIK VE ILETISIM SISTEMLERI A.S.( Sermaye Artirimi - Azaltimi Islemlerine Iliskin Bildirim

13.09.2019 22:31***SNKRN*** SENKRON GÜVENLIK VE ILETISIM SISTEMLERI A.S.( Sermaye Artirimi - Azaltimi Islemlerine Iliskin Bildirim )

Özet Bilgi Sermaye Artirimi Ile Ilgili SPK Basvuru Sonucu
Yapilan Açiklama Güncelleme mi ? Evet
Yapilan Açiklama Düzeltme mi ? Hayir
Yapilan Açiklama Ertelenmis Bir Açiklama mi ? Hayir

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 02.07.2019
Kayitli Sermaye Tavani (TL) 27.500.000
Mevcut Sermaye (TL) 7.750.000
Ulasilacak Sermaye (TL) 23.250.000

Bedelli Sermaye Artirimi (Rüçhan hakki kullandirilarak)
Pay Grup Bilgileri Mevcut Sermaye (TL) Rüçhan Hakki Kullanim Tutari (TL) Rüçhan Hakki Kullanim Orani (%) Rüçhan Hakki Kullandirma Fiyati (TL) Verilecek Menkul Grubu Verilecek Menkul Kiymet Nevi Rüçhan ISIN Kodu Kullanilmayan Rüçhan Hakki Tutari (TL) Iptal Edilen Pay Tutari (TL)
A Grubu, Islem Görmüyor, TRESNKR00015 750.000 1.500.000,000 200,00000 1,00 A Grubu A Grubu, Islem Görmüyor, TRESNKR00015 Nâma
B Grubu, SNKRN, TRESNKR00023 7.000.000 14.000.000,000 200,00000 1,00 B Grubu B Grubu, SNKRN, TRESNKR00023 Hamiline

Mevcut Sermaye (TL) Rüçhan Hakki Kullanim Tutari (TL) Rüçhan Hakki Kullanim Orani (%) Kullanilmayan Rüçhan Hakki Tutari (TL) Iptal Edilen Pay Tutari (TL)
TOPLAM 7.750.000 15.500.000,000 200,00000

Satilamayan Paylarin Taahhüdüne Iliskin Açiklama Satilamayan paylarin 1 TL nominal bedel üzerinden Kerem Bilge tarafindan satin alinacagina dair taahhüdü bulunmaktadir.
Para Birimi TRY

Bildirilmesi Gereken Diger Hususlar
SPK Basvuru Tarihi 10.07.2019
SPK Basvuru Sonucu Red

Ek Açiklamalar
Sirketimizin 27.500.000 TL olan kayitli sermaye tavani içerisinde 7.750.000 TL olan çikarilmis sermayesinin %200 oraninda bedelli olarak 15.500.000 TL tutarinda nakit karsiligi artirim sureti ile 23.250.000 TL'ye çikarilmasi kapsaminda Sermaye Piyasasi Kurul'una yapilan basvurumuz, bugün (13.09.2019) itibari ile, Sirketimize teblig edilen Kurul'un 10.09.2019 tarih ve 11621 sayili yazisinda belirtilen gerekçelerle bu asamada olumlu karsilanmamistir.
Söz konusu yazida belirtilen hususlar çerçevesinde Iliskili taraf Senkron Bina Teknolojileri A.S. ile taseron sözlesmesi imzalanmasi sonrasinda, bu Sirket tarafindan Sirketimiz adina gerçeklestirilen tüm faaliyetlerin Sirketimiz finansal tablolarina aktarimi konusunda gerekli islemlerin gerçeklesmesi ve bu çerçevede Sermaye Piyasasi Kurulu'na sunulan izahname taslaginda yer alan finansal tablolar ve diger iliskili tarafla yapilan islemlere dair hususlarda gerekli degisikliklerin yerine getirilmesi amaciyla Kurul'a en kisa sürede yeniden basvuru yapilmasi ön görülmektedir.
Izleyen süreçlerle ilgili Kamuoyu ayrica bilgilendirilecektir.
Saygilarimizla,
SENKRON GÜVENLIK VE ILETISIM SISTEMLERI A.S.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/787330


BIST

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Müfettiş Yardımcılığı Sınavı - 09.11.2019

​Bankamızda görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcısı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

Sınav Başvuruları
Uzman Yardımcısı Alım Sınavı - 19.10.2019
Bankamızın İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere Uzman Yardımcısı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
X Kapat