Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
27 Şubat 2019

“KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi”, İş Bankası Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
08 Şubat 2019

İş Bankası 2018 yılsonu itibarıyla özel bankalar arasındaki lider konumunu sürdürdü.  ​

Dijital Dönüşüm Merkezi ile KOBİ’lere Özel “Butik Tekno Çözümler” Geliştirilecek

27.02.2019


​Türkiye ekonomisinin can damarı KOBİ’lerin küresel rekabetçilik güçlerini artırmasını sağlamak ve dijitalleşme süreçlerine destek olmak amacıyla başlatılan “KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi”, İş Bankası Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı. 3 milyon TL bütçeli projeyle 120 KOBİ, teknoloji yolculuğuna çıkacak. KOBİ’ler projeye, www.ddm.org.tr internet adresi üzerinden başvurabilecek.


İSTKA “2018 Yenilikçi ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı” kapsamında desteklenen Dijital Dönüşüm Merkezi; katılımcı, kapsayıcı ve çok paydaşlı iş birliği ağı ile İstanbul’un yenilikçi iklimine de katma değer yaratacak. Tekno KOBİ’ ile ihtiyaçları doğrultusunda eşleştirilecek 120 KOBİ, Beyoğlu’ndaki merkezde eğitim alacak ve dijitalleşme süreçleriyle tanışacak. Proje süresince KOBİ’lere “işletmeye özel butik tekno çözümler” geliştirilecek.


Üretim ve sanayinin dijitalleşme çerçevesinde belirlendiği günümüzde, Türkiye ekonomisinin can damarı olan KOBİ’ler için Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda çalışan İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) 2018 Yenilikçi ve Yaratıcı istanbul Mali Destek Programı kapsamında “Dijital Dönüşüm Merkezi” (DDM) projesini hayata geçirdi.


İstanbul Valiliği ve Tüm Girişimci İş Mentorları Derneği’nin (TÜGİM) ortaklığında, Türkiye İş Bankası'nın sponsorluğunda, Boğaziçi Üniversitesi ve Endeavor Türkiye’nin iştirakçiliği ile hayata geçirilen “KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi” projesi ile 120 KOBİ, tekno-yolculuğa çıkıyor.


Yaklaşık 3 milyon TL’lik bir bütçe (ayni ve maddi) ile 120 KOBİ’nin teknoloji yolculuğuna rehberlik edecek DDM’nin tanıtıldığı İş Kuleleri’ndeki toplantının açılışı İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek ve İSTKA Genel Sekreter Vekili Dr. Fatih Pişkin’in katılımıyla gerçekleştirildi.


KOBİ’ler ihtiyaçları doğrultusunda tekno-KOBİ’lerle ile eşleştirilecek


KOBİ’lerin dijital dönüşümünü sağlayarak küresel rekabetçilik güçlerini artıracak proje ile İstanbul’un yenilikçi iklimine de değer yaratılacak. KOBİ’ler, 18 ay boyunca, Beyoğlu’ndaki merkezde 2 bin saati aşan mentörlük desteğinin yanı sıra “üretim”, “iç yönetim” ve “pazarlama-satış” alanında eğitim alarak, verimliliklerini de artıracak. Proje kapsamında 120 KOBİ, ihtiyaçları doğrultusunda, dijitalleşmeye yardımcı ürün ve hizmet üreten  tekno-KOBİ’ler eşleştirilecek ve mentörlük desteği alacak. KOBİ’lerin dijitalleşme ihtiyaçlarına özel yol haritalarının çıkartılacağı proje ile kredi ve finansman çözümleri de geliştirilerek, bu desteklerden faydalanmaları sağlanacak.


KOBİ’lerin elde ettikleri dijitalleşme düzeylerini sürdürülebilir kılmalarına yardımcı olacak DDM ile işletmelerin dijitalleşmeyi kurum kültürü haline getirebilmelerine katkı sağlanacak. 18 ayın sonunda ise projenin, KOBİ’lerin dijitalleşme düzeylerine etkisi ve kurum verimliliklerine katkısı test edilip, analiz raporu hazırlanacak ve yayımlanacak. Projeyle, İstanbul’un genel yenilik iklimi ile yenilik ve yaratıcılık odaklı ekonomik yapıya kavuşması iki yönlü desteklenerek, kentin katma değeri, teknoloji ve bilgi yoğunluğu yüksek ürün ve hizmetler ile küresel ekonomide söz sahibi olabilmesi; küresel değer zincirinde üst sıralarda yer alabilmesi hedefleniyor. İstanbullu KOBİ’ler dijitalleşme yolculukları için www.ddm.org.tr adresinden başvurularını yapabiliyor. Başvuru süreci sonunda analiz ve testler ile değerlendirmeleri geçen KOBİ’lerin tekno-yolculuğu da başlıyor.


Mehmet Ali Özyiğit: “Proje sadece KOBİ’lerin değil, Türkiye’nin geleceği adına çok önemli”


Konuşmasında, yaşanan dijitalleşme yarışında henüz ülkelerin rekabetin nereye varacağını kestiremediğini belirten İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, “Yaşanan değişim ve dönüşüm sürecinde, küresel rekabetçilikte rakiplerinin bir adım önüne geçenler, yarının söz sahibi olacak” dedi. Özyiğit, ekonominin bel kemiği olan KOBİ’lerin, Türkiye’nin geleceği adına insan kaynağından üretim araçlarına, pek çok alanda desteklenmesi gerektiğini vurgulayarak, şöyle konuştu: “Dijital dönüşüm  her anlamda desteklenmesi gereken önemli bir süreçtir. Dijital dönüşümü, ülkemizin geleceği için çok önemsiyoruz çünkü bu projenin, sadece KOBİ’lerin değil, Türkiye’nin geleceği adına çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Umarız proje başarılı olur ve Türkiye, hak ettiği yerde olur.”


Orhan Turan: “İstanbul ve Türkiye’nin yenilik iklimine katma değer yaratacağız”


“Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınması için ekonomimizin rekabetçilik gücünü artırmamız şart. Dolayısıyla sektörlerimiz, işletmelerimiz ve özellikle ekonominin can damarı olan KOBİ’lerimizin rekabetçilik gücünü geliştirmeye odaklanmak gerekiyor” diyen TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan,  açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Artık üretim ve sanayi; dijitalleşme çerçevesinde şekilleniyor. Bu nedenle, teknolojiyi tüketen değil; hayal eden, araştıran, geliştiren, üreten ve ihraç eden bir ülke olmalıyız. Yüksek teknolojili üretim yaparak, yüksek katma değer yaratmak ve küresel rekabet gücümüzü artırmak için dijitalleşme, aradığımız kaldıraçtır. Sanayimizin dijital dönüşümünü gerçekleştirip, KOBİ’lerimizin kapasitelerini artırıp, yüksek teknolojiyle yüksek katma değerli üretimi yakalayıp, ekonomik refahı artırabiliriz. Teknolojik altyapı yatırımlarının faydaya dönüşebilmesi, ancak KOBİ’lerin dijital dönüşümü, kurumsal yapılarının bir parçası haline getirmesiyle mümkün görünüyor. Bu amacı gerçekleştirmek için KOBİ’lerimizin dijitalleşme yolculuğuna destek olacak Dijital Dönüşüm Merkezi, başarılı örneklerin ortaya çıkmasını sağlayacak, sürdürülebilir mekânsal bir platform imkânı da sunuyor. Merkez ile dijitalleşme becerilerinde yetkinlik kazanacak KOBİ’lerimizin, çarpan etkisi yaratarak, İstanbul’un yenilik iklimine katma değer yaratmasını da hedefliyoruz. Bu proje ile finansmana erişimden pazara açılmaya kadar KOBİ’lerimizin yenilik üretme motivasyonlarını artıracağız.”


Şahismail Şimşek: “KOBİ’lerimize dijitalleşme süreçlerine en uygun tedaviyi sunacağız”


Türkiye ekonomisinin gelişmesinde KOBİ’lerimizin çok önemli bir yeri olduğunu hatırlatan Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek de açılış konuşmasında şunları aktardı: “KOBİ’lerimizin dijitalleşme yolculuğunda bu proje ile teşhisi koyacak ve kendilerine en uygun tedaviyi sunacağız. Dijitalleşme süreçlerinde çok değerli mentorlarımız KOBİ’lerimizin yanında olacak ve kendilerine hem deneyimlerini aktaracak hem de yol gösterecekler.  KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi projesinin değerli KOBİ’lerimiz ve ülkemiz için faydalı olmasını umuyorum.”


Dr. Fatih Pişkin: “KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği yetkinlikleri kazandırmayı hedefliyoruz”


Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi ile KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği vizyon ve yetkinlikleri kazandırmayı hedeflediklerini ifade eden İSTKA Genel Sekreter Vekili Dr. Fatih Pişkin, İstanbul’un ekonomik gücünün korunmasında KOBİ’lerin önemli bir işlev üstlendiğine vurgu yaptı. Dr. Fatih Pişkin, konuşmasında şunları aktardı: “KOBİ’lerimiz İstanbul’un ekonomik gücünün korunması bakımından önemli bir işlev üstleniyor. İstanbul ekonomisinin mevcut yapısının ileri teknoloji kullanan, yüksek katma değer üreten, nitelikli iş gücü istihdam eden, bilgi yoğun bir üretim yapısına dönüştürülmesi için KOBİ’lerimizin mevcut yapılarını da çağın gerçeklerine uygun olarak dönüştürmek mecburiyetindeyiz. İstanbul Kalkınma Ajansı olarak 2010 yılından bu yana 10 destek programında doğrudan KOBİ’lere yönelik toplam 114 projeye destek vermiş bulunuyoruz. Güdümlü projelerimiz ile de KOBİ’lerin test ve prototip üretme ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Girişimcilik alanında verdiğimiz destekler de doğrudan KOBİ’lerimizi etkiliyor. ‘KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi’ projemizi de KOBİ’lerimizin üretim, iç yönetim, pazarlama ve satış alanlarında dijital dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak amacıyla desteklemiş bulunuyoruz. Bu projemizle, KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği vizyon ve yetkinliklerin kazandırılmasını hedefliyoruz.”


İş Bankası’ndan ülke ekonomisine 351,6 milyar TL’lik destek

08.02.2019


2018 yılsonu itibarıyla, İş Bankası aktif büyüklüğünü 2017 yılsonuna göre %15 oranında artırarak 416,4 milyar TL’ye yükseltti ve özel bankalar arasındaki lider konumunu sürdürdü. 


Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, 2018 yılsonu finansal sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada: “Milli ekonomiye olan güvenin güçlendirilmesinin her zamankinden daha da önem kazandığı 2018 yılında, reel sektöre ve hane halkına destek olmayı sürdürdük. 260,3 milyar TL’si nakdi, 91,3 milyar TL’si gayrinakdi olmak üzere, 2018 yılsonu itibarıyla krediler yoluyla ekonomiye sağladığı toplam finansman desteği 351,6 milyar TL’ye ulaşan Bankamız, ülke ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan özel banka olmaya devam etmiştir” dedi.


Kaynaklarının doğru tahsisine azami önem veren ve etkin risk yönetimine odaklanan İş Bankası’nın sorunlu kredilerinin toplam kredilerine oranı 2018 yılının sonunda özel bankaların ortalamasının altında kalarak %4,1 düzeyinde gerçekleşti.


İş Bankası, sektördeki güçlü konumu, yaygın şube ağı ve dijital kanalları ile mevduat sahiplerinin öncelikli tercihi olmaya devam etti ve 2018 yılsonu itibarıyla toplam mevduat büyüklüğü açısından özel bankalar arasında ilk sırada yer aldı. Banka’nın mevduat hacmi 2017 yılsonuna göre %20,4 oranında artarak 2018 yılsonunda 245,3 milyar TL düzeyinde gerçekleşti. İş Bankası, fonlama maliyetini gözeterek, kaynaklarını çeşitlendirmek amacıyla yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda mevduat dışı fonlama olanaklarından da faydalanmaya devam etti. Sendikasyon kredilerinde uzun bir geçmişi ve önemli bir deneyimi bulunan bir kurum olan İş Bankası, 2018 yılında söz konusu kredilerini başarılı bir şekilde yeniledi ve bu kapsamda yaklaşık 2,5 milyar ABD Doları tutarında finansman sağladı.


2018 yılında İş Bankası, dijital dönüşümü iş süreçlerine dahil ederek verimliliğini artırmaya odaklandı. Diğer taraftan, fiziksel ve dijital kanallarını birbirini tamamlayacak şekilde konumlandırırken, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran, kişiselleşmiş ürün ve hizmetler sunmaya devam etti.  Bankacılık hizmetlerini müşterilerin ayağına götüren Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulaması “İşCep”i kullanan müşteri sayısı ise 2018 yılı sonunda 6,7 milyona ulaştı.

 

2018 yılında 6,8 milyar TL net kâr elde eden İş Bankası’nın 2018 yılsonu itibarıyla özkaynak büyüklüğü, 2017 yılsonuna göre %15,7 oranında artarak 49,7 milyar TL’ye ulaştı. Banka’nın sermaye yeterlilik oranı 2018 yılsonu itibarıyla, yasal limitin üzerinde, %16,5 seviyesinde gerçekleşti.


İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, “Türkiye’nin en büyük özel sektör bankası olarak geride kalan 94 yılda olduğu gibi bundan sonra da müşterilerimiz, hissedarlarımız ve çalışanlarımızın yanında olarak, ülke ekonomisi için katma değer yaratmayı sürdüreceğiz” dedi.​


PİYASA HABERLERİ
20 Mart 2019
16:34:15 *FRANSIZ YETKILI: EGER PARLAMENTO ANLASMAYI GEÇIRIR ISE YASAL HAZIRLIGIN TAMAMLANMASI IÇIN16:35:20 *BRITANYA/ISÇI PARTISI: BREXIT'IN 3 AY U...
PİYASA HABERLERİ
20 Mart 2019
15:13:00 ***AKFK*** AK FINANSAL KIRALAMA A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI 15:13:17 *MAY, TUSK'A GÖNDERDIGI MEKTUPTA IÇ PIYASALARI KORUMAK IÇIN BACKSTOP K...

*USDTRY 5,45 SEVIYESININ ALTINI GÖRDÜ, 5,44 72

20.03.2019 21:03BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-6

20.03.2019 18:1616:34:15 *FRANSIZ YETKILI: EGER PARLAMENTO ANLASMAYI GEÇIRIR ISE YASAL HAZIRLIGIN TAMAMLANMASI IÇIN
16:35:20 *BRITANYA/ISÇI PARTISI: BREXIT'IN 3 AY UZATILMASI UYGUN, ANCAK BURADA SORU UZATMANIN AMACININ
16:36:20 ***KORDS*** KORDSA TEKNIK TEKSTIL A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:40:58 PUTIN, KAZAKISTAN’IN YENI CUMHURBASKANI TOKAYEV’I TEBRIK ETTI
16:43:19 GIB, SAHTECILIK VE DOLANDIRICILIK GIRISIMLERINE ILISKIN UYARIDA BULUNDU
16:43:44 *FITCH: BÜYÜME GÖRÜNÜMÜNDE KESKIN KÖTÜLESME VAR, ANCAK GLOBAL RESESYON YOK
16:44:05 *FITCH: EURO BÖLGESI BÜYÜME GÖRÜNÜMÜ KESKIN SEKILDE ZAYIFLADI
16:44:48 *FITCH: ÇIN'DE BIR YAVASLAMANIN KANITLARI ÇOK DAHA NETLESMEYE BASLADI VE DIGER GELISMEKTE OLAN
16:45:21 *FITCH: ZAYIF GELISMEKTE OLAN PIYASA IÇ TALEBI GLOBAL TICARETTE YAVASLAMAYA ÖNEMLI BIR KATKI
16:46:19 *FITCH, GLOBAL BÜYÜME IÇIN 2019 TAHMININI YÜZDE 3,1'DEN YÜZDE 2,8'E INDIRDI
16:46:34 *FITCH, GLOBAL BÜYÜME IÇIN 2020 TAHMININI YÜZDE 2,9'DAN YÜZDE 2,8'E INDIRDI
16:47:06 ***AYES*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
16:48:38 *FITCH: ÇIN VE GELISMEKTE OLAN PIYASALAR DÜNYA TICARETI VE GSYH BÜYÜMESI IÇIN GELECEK 18 AYDA
16:48:40 ***VAKVK*** VAKIF VARLIK KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
16:49:27 ***POLTK*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( PAY MALI HAK KULLANIM ISLEMI - NAKIT ÖDEME
16:50:46 *FITCH: ECB'NIN NET VARLIK ALIMLARINA 2019 IÇINDE YENIDEN BASLAYACAGINI DÜSÜNÜYORUZ
16:51:26 JCR: ÇAGDAS FAKTORING'IN NOTLARI REVIZYON ÇALISMALARININ TAMAMLANMASI ÖNGÖRÜLEN 29 MART'TAA
16:53:18 BORSA ISTANBUL A.S.( HAK KULLANIMI
16:54:16 *ALMAN YETKILI: BREXIT'IN AVRUPA PARLAMENTOSU SEÇIMLERINE KADAR ERTELENMESI PROBLEM OLMAZ
16:55:35 ***KORDS*** KORDSA TEKNIK TEKSTIL A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:58:14 ***YKBNK*** YAPI VE KREDI BANKASI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
17:00:45 ***UNYEC*** ÜNYE ÇIMENTO SANAYI VE TICARET A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI
17:01:01 *21 MART 2019 IÇIN MERKEZ BANKASI GEÇICI PIYASA REZERVI: -16046,0 MILYON TL
17:01:15 *RUSYA'DA PERAKENDE SATISLAR SUBAT AYINDA BIR ÖNCEKI AYA GÖRE YÜZDE 2,4 AZALDI (ÖNCEKI -%25,3)
17:01:33 *RUSYA'DA PERAKENDE SATISLAR SUBAT AYINDA YILLIK YÜZDE 2,0 ARTTI (ÖNCEKI %1,6)
17:01:36 MERKEZ BANKASI'NIN YARIN IÇIN AÇIKLADIGI GEÇICI REZERV 16.046,0 MILYON TL EKSIDE
17:01:55 ***MRDIN* *EREGL*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( BORSADA ISLEM GÖREN TIPE DÖNÜSÜM DUYURUSU
17:04:25 ***KYA* *KRF* *KRP* *KUB* *KRC* *KRS* *KRT*** KARE PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( GENEL AÇIKLAMA
17:08:22 LAHEY'DEKI MAHKEME 'BOSNA KASABI' KARADZIC IÇIN ÖMÜR BOYU HAPIS KARARI VERDI
17:11:58 TEKRAR-MERKEZ BANKASI'NIN YARIN IÇIN AÇIKLADIGI GEÇICI REZERV 16.046,0 MILYON TL EKSIDE
17:18:48 ISKUR/UZUNKAYA: 16 YILDA ISE YERLESEN ÜNIVERSITELI SAYISI 90 KAT ARTTI
17:19:32 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK ÖDÜNÇ PAY PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:21:10 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK PARA PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:22:09 PEKCAN: UCUZ DERININ ÜLKEYE GIRISI ILE ILGILI ALINAN ÖNLEMLERI YENIDEN IRDELEYECEGIZ
17:26:09 *FRANSA DISISLERI BAKANI: EGER MAY, INGILTERE PARLEMENTOSDUNDAN GEÇECEGINE DAIR BREXIT
17:26:18 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
17:27:15 ***AKMEN* *KATVK* *YKYAT* *VAKVK* *QNBFB* *YDATH* *SMRFA*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.(
17:30:00 *DOE: HAM PETROL STOKLARI -9,589 MILYON VARIL ILE 439,483 MILYON VARIL
17:30:01 *DOE: HAM PETROL STOKLARI -9,589 MILYON VARIL (BEKLENTI 0,8 MILYON VARIL)
17:30:02 *DOE: BENZIN STOKLARI -4,587 MILYON VARIL ILE 241,503 MILYON VARIL
17:30:03 *DOE: BENZIN STOKLARI -4,587 MILYON VARIL (BEKLENTI -2,1 MILYON VARIL)
17:30:04 *DOE: DAMITILMIS ÜRÜN STOKLARI -4,127 MILYON VARIL ILE 132,242 MILYON VARIL
17:30:05 *DOE: DAMITILMIS ÜRÜN STOKLARI -4,127 MILYON VARIL (BEKLENTI -1,2 MILYON VARIL)
17:30:06 *DOE: RAFINERILERIN KAPASITE KULLANIM ORANI %88,9 (ÖNCEKI %87,6)
17:30:07 *DOE: RAFINERILERIN KAPASITE KULLANIM ORANI BEKLENTISI %87,80
17:30:08 *DOE: CUSHING BÖLGESI HAM PETROL STOKLARI -0,468 MILYON VARIL ILE 46,383 MILYON VARIL
17:30:09 *DOE: ISINMA YAKITI STOKLARI -0,558 MILYON VARIL ILE 10,332 MILYON VARIL
17:30:10 *DOE: HAM PETROL GIRISI 0,178 MILYON VARIL/GÜN ILE 16,198 MILYON VARIL/GÜN
17:30:11 *DOE: ISLENMIS ÜRÜN ÜRETIMI 0,067 MILYON VARIL/GÜN ILE 4,923 MILYON VARIL/GÜN
17:30:12 *DOE: ORTABATI PETROL STOKLARI -1,849 MILYON VARIL ILE 139,516 MILYON VARIL
17:30:13 *DOE: KÖRFEZ KIYISI HAM PETROL STOKLARI -8,619 MILYON VARIL ILE 213,527 MILYON VARIL
17:30:14 *DOE: BATI SAHILI PETROL STOKLARI 0,511 MILYON VARIL ILE 50,961 MILYON VARIL
17:30:15 *DOE: DOGU SAHILI ISINMA YAKITI STOKLARI 0,254 MILYON MILYON VARIL ILE 4,73 MILYON VARIL
17:30:16 *DOE: HAM PETROL ITHALATI 0,186 MILYON VARIL/GÜN ILE 6,932 MILYON VARIL/GÜN
17:30:17 *DOE: BENZIN ITHALATI 0,22 MILYON MILYON VARIL/GÜN 0,793 MILYON VARIL/GÜN
17:30:18 *DOE: BENZIN TALEBI 0,269 MILYON VARIL/GÜN ILE 9,409 MILYON VARIL/GÜN
17:30:19 *DOE: DAMITILMIS ÜRÜN TALEBI 0,753 MILYON VARIL/GÜN ILE 4,706 MILYON VARIL/GÜN
17:30:20 *DOE: SPR DEGISMEYEREK 649,126 MILYON VARIL
17:30:34 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
17:30:55 *HAZINE VE MALIYE BAKANLIGI: MERKEZI YÖNETIM ALACAK STOKU SUBAT'TA 18,53 MILYAR TL(ÖNCEKI
17:31:41 *HAZINE VE MALIYE BAKANLIGI: MERKEZI YÖNETIM BORÇ STOKU SUBAT'TA 1 TRILYON 126 MILYAR TL(ÖNCEKI
17:32:48 HAZINE: MERKEZI YÖNETIM BRÜT BORÇ STOKU SUBAT SONU ITIBARIYLA 1 TRILYON 126,2 MILYAR TL
17:34:52 ***VAKVK*** BORSA ISTANBUL A.S.( KIRA SERTIFIKALARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
17:36:52 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:45:26 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
17:48:44 TÜPRAS'IN 59. GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLESTI
17:49:57 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(IKON MENKUL)
17:51:20 ANALIZ-GBP/USD PARITESI(IKON MENKUL)
17:54:53 ***YATAS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
17:56:00 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(DINAMIK MENKUL)
18:00:15 ***DEVA*** DEVA HOLDING A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:00:18 ***MAKTK*** BORSA ISTANBUL A.S.( SIRKETIN UYARILMASI
18:00:36 ***BRKVY*** BIRIKIM VARLIK YÖNETIM A.S.( BANKA FINANSAL RAPOR
18:00:42 ***AYES*** AYES ÇELIK HASIR VE ÇIT SANAYI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
18:01:54 ***TSPOR*** BORSA ISTANBUL A.S.( PAZAR DEGISIKLIGI
18:02:06 ***ALBRK* *BRKT*** BEREKET VARLIK KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
18:02:19 ***BRKVY*** BIRIKIM VARLIK YÖNETIM A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE OLMAYAN)
18:02:28 ***ALBRK* *BRKT*** BEREKET VARLIK KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
18:02:33 ***QNBFL*** QNB FINANS FINANSAL KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
18:02:43 ***TUPRS*** TÜPRAS-TÜRKIYE PETROL RAFINERILERI A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
18:04:16 ***KFEIN* *MTY*** METRO YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( FIYAT TESPIT RAPORUNA ILISKIN ANALIST
18:07:33 ***FLAP*** FLAP KONGRE TOPLANTI HIZMETLERI OTOMOTIV VE TURIZM A.S.( IHALE SÜRECI / SONUCU
18:08:04 ***FBBNK*** FIBABANKA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
18:10:04 *BIST-100 GÜNÜ (%1,48)1551,43 PUAN DÜSÜSLE 103310,21 PUANDAN KAPATTI, ISLEM HACMI 8,3 MILYAR TL
18:10:18 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK ISLEM GÖREN HISSE SENETLERI-20 MART
18:10:19 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER YITIREN HISSE SENETLERI-20 MART
18:10:20 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER KAZANAN HISSE SENETLERI-20 MART
18:10:21 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA ENDEKS DEGISIMLERI-20 MART
18:10:19 BORSA ISTANBUL A.S.( BORSA ISTANBUL A.S. DUYURUSU
18:10:19 ***GARFA*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORSA ISTANBUL A.S. DUYURUSU
18:10:24 BASIN BÜLTENI-PREMIERE VISION ISTANBUL FUARI BASLADI
18:10:25 BASIN BÜLTENI-IYZICO, SON DÖNEMLERIN POPÜLER TRENDLERINDEN IKINCI EL E-TICARETLE ILGILI DIKKAT
18:10:26 BASIN BÜLTENI-OBEYMEN COLLECTION’UN KADIN 2019 ILKBAHAR/YAZ KOLEKSIYONU GÖRÜCÜYE ÇIKTI
18:10:27 BASIN BÜLTENI-TRANSFERGO, 1 MILYON MÜSTERIYE ULASMA HEDEFINI YAKALADI
18:10:28 BASIN BÜLTENI-PLAT DERNEGI ÖZER: MARKET MARKALI ÜRÜNLERE SINIRLAMA ENFLASYONU HIZLA ARTIRIR
18:10:29 BASIN BÜLTENI-GENERAL MOBILE, ANDROID DÜNYASINDA BIR ILK OLARAK YAPAY ZEKAYA DAYALI KENDI
18:10:30 BASIN BÜLTENI-LITTLE CAESARS, SAMSUN’DAKI ILK SUBESINI TÖRENLE AÇTI
18:10:31 BASIN BÜLTENI-EXPOMED BU YIL ZIYARETÇI HEDEF ÜLKESI OLARAK IRAK’I BELIRLEDI
18:10:54 ***TSKB* *TSGYO*** TÜRKIYE SINAI KALKINMA BANKASI A.S.( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
18:10:54 ***BNTAS*** BANTAS BANDIRMA AMBALAJ SANAYI TICARET A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:10:58 ***PRKME*** PARK ELEKTRIK ÜRETIM MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S.( ESAS SÖZLESME TADILI
18:11:56 ***ENKAI*** ENKA INSAAT VE SANAYI A.S.( PAYLARIN GERI ALINMASINA ILISKIN BILDIRIM
18:12:22 ***PRKME*** PARK ELEKTRIK ÜRETIM MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S.( KAYITLI SERMAYE TAVANI
18:15:07 ***PIYASALARA ILISKIN ÖZET BILGILER***
18:15:12 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-5

20.03.2019 18:1615:13:00 ***AKFK*** AK FINANSAL KIRALAMA A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
15:13:17 *MAY, TUSK'A GÖNDERDIGI MEKTUPTA IÇ PIYASALARI KORUMAK IÇIN BACKSTOP KONUSUNDA DAHA FAZLA YURT
15:13:22 RUSYA'NIN SUBAT'TA KÖMÜR ÜRETIMI AYLIK % 8 ARTTI
15:14:07 *MAY, "PARLAMENTONUN ALDIGI KARARLARIN SONUÇLARI ILE YÜZLESMESININ ZAMANI GELDI"
15:14:08 ***AKSEN*** AKSA ENERJI ÜRETIM A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
15:14:36 *MAY, "MADDE 50'DE UZUN SÜRELI BIR UZATMAYA KARSIYIM"
15:15:12 ***MTRYO*** METRO YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI
15:16:04 *MAY, TUSK'A MEKTUBUNA AB KONSEYI TOPLANTISI SONRASINDA EN KISA ZAMANDA BACKSTOP KONUSUNDA YURT
15:16:47 ENDONEZYA'NIN OCAK'TA KÖMÜR IHRACATI % 14,5 ARTTI
15:18:06 AB: TUSK, MAY'IN BREXIT'IN ERTELENMESINI TALEP EDEN MEKTUBUNU ALDI
15:21:00 ***TEBNK*** TÜRK EKONOMI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
15:21:45 MAY, BREXIT'IN 30 HAZIRAN'A KADAR ERTELENMESINI TALEP ETTI
15:22:14 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:22:20 ***TEBNK*** TÜRK EKONOMI BANKASI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
15:22:26 ***EPY*** DENIZ PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
15:22:47 *JUNCKER, MAY ILE GÖRÜSMESINDE BREXIT'IN 23 MAYIS SONRASINA KALMASI HALINDE BRITANYA'NIN
15:23:39 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:24:30 *JUNCKER, MAY'IN ZIRVE ÖNCESI GÖRÜSLERINI AB LIDERLERI ILE PAYLASMASININ IYI OLDUGUNU
15:25:17 *JUNCKER, MAY'I BREXIT TARIHININ AVRUPA PARLAMENTOSU SEÇIMLERI SONRASINA KALMAMASI GEREKTIGI
15:27:38 *BREXIT/BONE, "EGER BREXIT'IN ERTELENMESINI TALEP EDIYORSANIZ, BRITANYA HALKINA IHANET ETMIS
15:28:05 ***YONGA*** YONGA MOBILYA SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
15:30:05 *MERKEZ BANKASI'NIN BELIRLEDIGI ALIS/SATIS KURLARI DOLAR 5,4700/5,4799, EURO 6,2082/6,2194 TL
15:30:07 TABLO-MERKEZ BANKASINCA BELIRLENEN VE ALIM SATIMA KONU OLMAYAN DÖVIZ KURLARI
15:30:08 TABLO-MERKEZ BANKASI DÖVIZ VE EFEKTIF KURLARI
15:32:24 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:32:57 ***MPARK*** MLP SAGLIK HIZMETLERI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
15:33:21 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:33:29 ***IEP*** QINVEST PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
15:33:39 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:33:40 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:33:41 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:33:41 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:33:42 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:33:43 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:33:44 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:33:44 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:33:45 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:33:46 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:33:51 JUNCKER: BREXIT 23 MAYIS SONRASINA KALIR ILE AP SEÇIMLERINE KATILMANIZ GEREKIR
15:35:17 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:36:16 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:37:15 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:37:32 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:37:34 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:37:34 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:37:35 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:37:36 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:37:37 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:37:37 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:37:42 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:37:45 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:37:46 METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( YILLIK RAPOR
15:38:54 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:39:50 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:40:05 LAVROV: RUSYA SILAHLANMA YARISINA GIRMEYECEK
15:40:47 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:41:47 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:42:10 GIB FORUM UYGULAMASI KULLANIMA AÇILDI
15:42:37 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI-1
15:42:41 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
15:42:42 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI-2
15:43:12 ERSOY: 2019 YILINDA 53 MILYON TURIST BEKLIYORUZ
15:43:40 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:44:12 ***TDGYO*** TREND GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI
15:44:36 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:45:37 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:45:48 *ISPANYA DISISLERI BAKANI: BREXIT'IN UZATILMASI KONUSUNDA NIHAI KARAR GELECEK HAFTA OLABILIR
15:46:16 *ISPANYA DISISLERI BAKANI: AVRUPA'DA SON DAKIKADA HER ZAMAN BIR ÇÖZÜM BULUNMUSTUR
15:46:32 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
15:46:42 *ISPANYA DISISLERI BAKANI: BREXIT KONUSUNDA KARAR BASBAKAN MAY'IN BU HATFA AVRUPA KONSEYI'NE NE
15:46:52 *IÇISLERI BAKAN YARDIMCISI INCE, IRAN IÇISLERI BAKAN YARDIMCISI ZÜLFIKARI ILE TELEFONDA
15:47:22 *BRITANYA/MAY: MADDE 50'NIN UZATILMASI ANLASMASIZ BREXIT'I MASADAN KALDIRMIYOR
15:47:31 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:47:32 ***NTHOL*** NET HOLDING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
15:48:28 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:49:26 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:50:03 *(INCE-ZÜLFIKARI GÖRÜSMESI)GÖRÜSMEDE, SUÇLU VE TERÖR GRUPLARINA KARSI ES ZAMANLI OPERASYON
15:50:30 *ES ZAMANLI VE KOORDINELI OPERASYON ILE ILGILI JANDARMA GENEL KOMUTANI ORGENERAL ÇETIN ILE IRAN
15:50:47 TAKASBANK PARA PIYASASI'NDA 2,14 MILYAR TL ISLEM HACMI GERÇEKLESTI
15:50:52 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
15:51:00 ***BFREN*** BOSCH FREN SISTEMLERI SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN
15:51:33 ***YONGA*** YONGA MOBILYA SANAYI VE TICARET A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
15:51:47 *(INCE-ZÜLFIKARI GÖRÜSMESI)GÖRÜSMEDE OPERASYONUN BIR SÜRE DAHA DEVAM ETMESI KARARLASTIRILDI-CNN
15:52:24 ANALIZ-GBP/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
15:52:58 MILLI GÜVENLIK KURULU, ERDOGAN BASKANLIGINDA TOPLANDI
15:53:49 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:54:40 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
15:55:05 *ALMAN MUHAFAZAKARLAR: MAY'IN BRITANYA PARLAMENTOSU VE KABINE DESTEGI OLMADAN BREXIT'IN
15:55:53 *ALMAN MUHAFAZAKARLAR: AB, MAY'IN BRITANYA IÇINDEKI SIYASI TAKTIK MANEVRALARININ SUÇ ORTAGI
15:56:33 *MAY: BREXIT'IN UZATILMASI AVRUPA KONSEYI'NIN MESELESI
15:57:15 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
15:57:25 ***KALES*** KALESERAMIK ÇANAKKALE KALEBODUR SERAMIK SANAYI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI
15:59:25 YENILEME-TÜRKIYE VE IRAN, PKK'YA ORTAK OPERASYONUN BIR SÜRE DAHA DEVAM ETMESI KARARLASTIRILDI
15:59:45 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:00:47 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:01:43 *MERKEZ BANKASI, 2019-03-21 VADELI GLP REPO KOTASYONU AÇTI
16:01:45 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:02:46 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:02:54 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
16:03:05 ***MERIT*** MERIT TURIZM YATIRIM VE ISLETME A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
16:03:49 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:04:59 BORSA ISTANBUL A.S.( BORSA ISTANBUL A.S. DUYURUSU
16:05:21 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:05:23 *FRANSA HÜKÜMET SÖZCÜSÜ: EGER PARLAMENTODA MAY'IN ANLASMASI GEÇERSE, TEKNIK BREXIT ERTELEMESI
16:05:39 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(DINAMIK MENKUL)
16:05:58 ***ISY*** ISTANBUL PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:06:44 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:06:49 *FRANSA HÜKÜMET SÖZCÜSÜ: BASBAKAN MAY'IN BREXIT ERTELEMESI IÇIN AÇIK NDENLER DESTEKLEMSI
16:07:34 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:07:55 BORSA ISTANBUL'UN OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTISI 12 NISAN'DA GERÇEKLESTIRILECEK
16:08:35 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:09:16 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:09:26 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:10:24 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:10:40 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:11:22 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:11:32 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:12:21 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:12:33 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:13:26 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:13:56 ECB/IGNAZIO ANGELONI: YEDI BÜYÜK BANKA 1,2 TRILYON EURO VARLIGI BRITANYA'DAN TASIYORLAR
16:15:04 *EURO BÖLGESI DEVLET TAHVILI PIYASASINDA ORTALAMA GÜNLÜK ISLEM HACMI 2018'DE 2013'TEN BU YANA
16:17:24 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:17:31 *ALMANYA HÜKÜMET SÖZCÜSÜ: BRITANYA'DAN BREXIT'IN UZATILMASI IÇIN NET BIR TALEP GELMESINI
16:18:19 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:18:45 ***PGSUS*** PEGASUS HAVA TASIMACILIGI A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:19:23 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:19:57 ***IDGYO*** IDEALIST GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR
16:19:59 EURO BÖLGESI DEVLET TAHVILI PIYASALARINDA ORTALAMA GÜNLÜK ISLEM HACMI 2018'DE 2013'TEN BU YANA
16:20:19 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:20:21 *ALMANYA HÜKÜMET SÖZCÜSÜ: DÜZENSIZ BREXIT'IN HIÇ KIMSENIN ÇIKARINA OLMADIGINI DÜSÜNMEYE DEVAM
16:21:14 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:21:45 YENILEME-MAY, AB'DEN BREXIT'IN 30 HAZIRAN'A ERTELENMESINI ISTEDI.
16:22:11 *KIYMETLI MADENLER PIYASASI'NDA 1.159 KG ALTIN, 1.925 KG GÜMÜS ISLEMI GERÇEKLESTI
16:23:35 ***AKFEN*** AKFEN HOLDING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:23:42 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
16:23:47 BORSA ISTANBUL A.S.( ISLEM IPTALI
16:25:00 ***BFREN*** BOSCH FREN SISTEMLERI SANAYI VE TICARET A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
16:25:07 ***YKGYO*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
16:25:31 TABLO-KIYMETLI MADENLER VE KIYMETLI TASLAR PIYASASI GÜNLÜK BÜLTENI
16:26:02 ***PGSUS*** PEGASUS HAVA TASIMACILIGI A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:29:47 ***JCRAV* *CAGFA*** JCR AVRASYA DERECELENDIRME A.S.( KREDI DERECELENDIRMESI
16:29:59 ***YATAS*** YATAS YATAK VE YORGAN SANAYI VE TICARET A.S.( ESAS SÖZLESME TADILI
16:31:31 ANALIZ-SEKTÖR HABERLERI/OTOMOTIV SEKTÖRÜ(IS YATIRIM)
16:32:40 *FRANSIZ YETKILI: MÜMKÜN OLAN TEK BRESIT ANLASMASI MAY ILE AB 27'NIN ÜZERINDE UZLASTIKLARI
16:32:58 *ABD'DE DOW JONES ENDEKSI 67,34 PUAN GERILEDI (0,26%)
16:32:59 *ABD'DE S&P 500 ENDEKSI 4,57 PUAN GERILEDI (0,16%)
16:33:00 *ABD'DE NASDAQ BILESIK ENDEKSI 3,08 PUAN GERILEDI (0,04%)
16:33:13 *FRANSIZ YETKILI: MAY'IN BREXIT ANLASMASINI OYLANMAK IÇIN YENIDEN PARLAMENTOYA GÖNDERME
16:33:37 *FRANSIZ YETKILI: EGER PARLAMENTO YENI OYLAMAYI REDDEDER ISE, ANLASMASIZ BREXIT IÇIN YOL AÇILIR

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Müfettiş Yardımcılığı Sınavı - 11.05.2019

Bankamızda görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcılığı sınavı düzenlenecektir.​​ Başvuru Koşulları​

Sınav Başvuruları
İstanbul Memur Alım Sınavı - 01.04.2019

Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 01 Nisan 2019 ve izleyen günlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

Sınav Başvuruları
MasterClass Staj Programı - 09.02.2019
İş hayatının kalbinin attığı sektörde gerçek bir iş deneyimi sunan MasterClass staj programı, iş hayatına sağlam bir adım atman için seni bekliyor.​ Başvuru Koşulları​
X Kapat