Anında İşlem
Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Ticari Kredi / Kredi Kartı Başvurusu
İşletmenizin finansman ihtiyaçlarını karşılamak için ticari kredi ve kredi kartı başvurunuzu şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.​​
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
Vadesiz TL Hesap Özeti

​Vadesiz TL Hesap Özeti almanın en kolay yolu.

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Anında Müşteri

​Müşterimiz olmak için işlemlerinizi buradan hızlıca yapabilirsiniz. Başvuru Takip

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
22 Mayıs 2018

Türkiye İş Bankası hayata geçirdiği Anında Ticari Kredi ile esnaf ve gerçek kişi tacir müşterilerinin ticari kredi başvurularını sonuçlandırıyor.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
12 Mayıs 2018

Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup girişimcilik programının ikinci dönem girişimleri 11 Mayıs’ta gerçekleşen Demo Day etkinliği ile mezun oldu.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
11 Mayıs 2018

Türkiye İş Bankası, 2018 yılının ilk üç aylık döneminde aktif büyüklüğünü 370,9 milyar TL’ye yükseltti ve özel bankalar arasındaki lider konumunu devam ettirdi.​

​İş Bankası’ndan Anında Ticari Kredi

22.05.2018


Türkiye İş Bankası, hayata geçirdiği Anında Ticari Kredi ile hem İşCep hem de internet şubesinin ticari ve bireysel seçenekleri aracılığıyla esnaf ve gerçek kişi tacir müşterilerinin ticari kredi başvurularını sonuçlandırıyor.

 

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, konuya ilişkin yaptığı açıklamada esnafın finansal ihtiyaçlarını yakından takip ettiklerini ve onlara en uygun çözümleri sağladıklarını vurgulayarak şöyle dedi: “Esnafımızın vakti yok, dükkanını, işyerini bırakıp da kolay kolay bankalara gidemiyor. Ayrıca ticari hayat mesai günleri ve saatleriyle de kısıtlı değil. Esnafımızın, cumartesi-pazar günleri veya hafta içi akşam saatlerinde de acil nakit ihtiyaçları olabiliyor. Dolayısıyla onları dijitalleşmeye en açık, dijital hizmetlerden en yoğun şekilde yararlanabilecek müşterilerimiz arasında görüyoruz. Bu kapsamda biz de Anında Ticari Kredi ile ticari kredi limiti olsun olmasın, müşterilerimizin 50 bin TL’ye kadar taksitli ticari kredi başvurularını şubeye uğramalarına gerek kalmadan değerlendirme ve kullandırım aşamalarını da kapsayacak biçimde en az bilgi girişiyle saniyeler içerisinde tamamlayabilmelerini mümkün hale getirdik. Diğer bir deyişle, başvurusu otomatik olarak onaylanan müşterilerimizin kredileri anında vadesiz ticari hesaplarına yatıyor. Süreci, dijital kanallardaki başvurudan kullandırıma kadar hızlı sonuçlandırılacak bir şekilde tasarladık ve müşterilerimizin kullanımına sunduk.”

 

Ayrıca İş Bankası müşterisi olsun ya da olmasın tüm esnaf ve gerçek kişi tacirler ile tüm şirketler, isbank.com.tr’de Anında İşlem menüsündeki Ticari Kredi Başvurusu aracılığıyla başlıca ticari kredi ürünlerine ilişkin taleplerini İş Bankası şubelerine iletebiliyor.


Workup girişimcilik programı ikinci mezunlarını verdi

12.05.2018


​Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup girişimcilik programının ikinci dönem girişimleri 11 Mayıs’ta gerçekleşen Demo Day etkinliği ile mezun oldu. Girişimcilerin projelerini sunduğu Demo Day organizasyonunda, farklı sektörlerden profesyoneller, melek yatırımcılar, mentorlar ve girişim sermayesi fonlarının temsilcileri İş Kuleleri’nde bir araya geldi.

 

Etkinliğin açılışını yapan İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, “İş Bankası olarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak için esnafımızı, sanayicimizi nasıl destekliyorsak aynı sorumlulukla girişimlerin, startup’ların da yanındayız. Müteşebbis ve iş yapmak isteyenleri desteklemek, ülke ekonomisine hız kazandırmak zaten İş Bankası’nın kuruluş amaçlarından biri…” dedi. Workup girişimcilik programı ile teknoloji odaklı girişimlerin iş fikirlerini geliştirmeleri ve işlerini büyütmeleri için eğitim ve mentorluk içeren uzun soluklu bir program yürütüldüğüne değinen Bali, sözlerine şöyle devam etti: “Fikirlerin geliştirilmesi ve hayata geçirilebilir hale gelmesi önemli. Bu fikirlerin tatbik kabiliyetinin olması, sahadan beslenmesi, sahada sınanması ve bu suretle de gerçekleştirilebilir olması gerekiyor. Kimse ham fikrine fazla güvenmemeli... Workup programı kapsamında fikirleri hayata geçirebilmek için adeta bir çocuğu yetiştirir gibi itinayla uğraşıyoruz. Bu basit bir hadise değil.”

 

Girişimlere finansal destek de vereceğiz

 

Sanıldığının aksine girişimcilikte ihtiyaç duyulan ya da eksikliği olan şeyin para olmadığını belirten Adnan Bali, “Girişimlere finansal destek de vereceğiz. Ama çoğu kez ham fikri olanlar ‘siz bana parayı verin ben gerisini hallederim’ diyor. Bizim bankacı olarak hata da yaptırmamamız lazım. Kaynakların verimli kullanımı açısından da doğru yere doğru tahsisi yapmamız lazım. Burada ihtiyaç duyulan asıl şey mentorluk, eğitim ve işbirliklerinin geliştirilmesidir. Girişimleri hem İş Bankası’nın hem de iştiraklerimizin müşteri ağı ile buluşturuyoruz. Bir arayüz rolü görüyoruz. Müşteriyi bulmak, ona kendini tanıtmak ve onun üzerinden bu fikri realize edebilmenin çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. İş Bankası olarak girişimcilik ekosisteminde Workup programı da dahil yürüttüğümüz tüm çalışmalar kapsamında bugüne kadar 230’u aşkın girişim ile birebir temas ettik, 50’nin üzerinde girişim ile ortak kampanyalardan teknolojik işbirliklerine kadar farklı alanlarda çalışmalar yaptık” dedi.


Startuplar’ın artık yeni ekonominin temeli ve dinamiklerinden birisi olduğunu vurgulayan Bali, sözlerine şöyle devam etti: “Biz startup’lara hiçbir zaman negatif bir anlayışla,  tehdit olarak bakmadık. Elimizden işimizin alınacağı kompleksiyle yaklaşmadık. Fırsat olarak, yeni işbirliği imkanları olarak gördük. Çünkü ekonomi sıfır toplamlı bir oyun değil. Biri ortaya çıkarken diğerinin kaybolması gerekmiyor. Birisi artarken diğerinin eksilmesi gerekmiyor. Eğer siz müşteri tabanını büyütüyorsanız, işi ve iş hacmini büyütüyorsanız, her iki tarafın birlikte kazanması mümkündür. Fikirleri çoğaltmanın imkanı paylaşmaktan, onun üzerine iş kurmaktan geçiyor.”


Çin ve Londra’da inovasyon merkezleri açacağız

 

Bir taraftan yurt içinde girişimciliği, yaratıcılığı desteklerken, diğer taraftan da yurt dışında  startup ekosistemini ve teknolojik yenilikleri ilk elden takip ettiklerini belirten Adnan Bali konuşmasını şöyle sürdürdü: “Yurtdışında da teknoloji iştirakimiz SoftTech’e bağlı olarak Silikon Vadisi’nde kurduğumuz Maxitech şirketimiz aracılığı ile dünyanın en önemli girişimcilik ekosistemindeki yenilikleri takip ediyoruz, işbirliği fırsatlarını değerlendiriyoruz. Silikon Vadisi’nin ardından Çin’de ve Londra’da da yakın zamanda inovasyon merkezleri açacağız. Her ikisinin de bu alanda önemli yatırımlar olacağını düşünüyorum.”


İş Bankası’nın ekonomiye sağladığı destek 331 milyar TL’yi aştı

11.05.2018


​Türkiye İş Bankası, 2018 yılının ilk üç aylık döneminde aktif büyüklüğünü 2017 yılsonuna göre %2,4 artırarak 370,9 milyar TL’ye yükseltti ve özel bankalar arasındaki lider konumunu devam ettirdi.

 

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, finansal sonuçlara ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yılın ilk çeyreğinde de, yurt içi ve yurt dışı kaynaklı belirsizlikler ile yakın coğrafyamızda yaşanan jeopolitik gelişmeler ülkemiz gündemini etkilemeye devam etti. İş Bankası böyle bir ortamda istikrarlı büyümesini sürdürdü” dedi.

 

Bankanın aktifinde %66,5 ile en büyük paya sahip olan nakdi krediler, 2017 yılsonuna kıyasla %3 oranında artarak 246,5 milyar TL’ye ulaşırken, gayrinakdi kredi hacmi ise 84,8 milyar TL düzeyinde gerçekleşti. Böylece, İş Bankası’nın ekonomiye krediler aracılığıyla sağladığı toplam kaynak tutarı 331,3 milyar TL’ye ulaştı.

 

Kredi hacmini sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde büyütme politikasını yılın ilk çeyreğinde de sürdüren İş Bankası’nda, sorunlu kredilerin toplam kredilerine oranı, önceki dönemlerde olduğu gibi sektör ortalamasının oldukça altında kalarak %2,3 düzeyinde gerçekleşti.

 

Teknolojik atılımları, yaygın şube ağı ve çok yönlü bankacılık hizmetleriyle İş Bankası, mevduat hacmini 2017 yılsonuna göre %1,5 oranında artırarak 206,9 milyar TL’ye yükseltti. Aynı dönemde kaynak yapısını güçlendirmek ve fonlama maliyetini yönetmek amacıyla mevduat dışı fon kaynaklarını da etkili bir şekilde kullanmayı sürdürdü. 

 

İş Bankası yılın ilk çeyreğinde, dijitalleşme çalışmalarında da önemli gelişmelere imza attı. Kesintisiz, sürdürülebilir ve kaliteli hizmet sunma hedefi doğrultusunda, bugüne kadar gerçekleştirdiği en büyük dijital altyapı dönüşüm projesi olan, uluslararası alanda önemli bir ödüle de layık görülen ‘Atlas Veri Merkezi’ projesini hayata geçirdi. Banka bu dönemde ayrıca, müşteri deneyimini sürekli iyileştirmek amacıyla dijital hizmet kanallarını teknolojik gelişmelere uyumlu şekilde geliştirmeyi sürdürdü. Bu gelişmeler sonucunda, şube dışı kanallar üzerinden gerçekleştirilen işlemlerin tüm bankacılık işlemlerinden aldığı pay %85’e ulaştı.

 

Topladığı kaynakları en verimli şekilde kullanma stratejisiyle hareket eden İş Bankası, yılın ilk çeyreğinde gösterdiği güçlü performans ile 1,8 milyar TL net kâr elde etti. Bankanın özkaynak büyüklüğü ise 2017 yılsonuna kıyasla %4,1 oranında artarak 44,8 milyar TL’ye ulaştı. Güçlü sermaye yapısını koruyan ve etkin bir risk yönetimi politikası uygulamaya devam eden bankanın sermaye yeterliliği rasyosu %16,5 düzeyinde gerçekleşti.

 

Adnan Bali, “İş Bankası ülkemize, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve hissedarlarımıza katma değer sağlamak için, kaliteli ve sürdürülebilir büyüme stratejisinden taviz vermeden milli bankacılığa öncülük etmeye devam edecektir” dedi.


PİYASA HABERLERİ
25 Mayıs 2018
***ESCOM*** ESCORT TEKNOLOJI YATIRIM A.S.( Pay Alim Satim Bildirimi )Ilgili Sirketler []Ilgili Fonla...
PİYASA HABERLERİ
25 Mayıs 2018
***MRSHL*** MARSHALL BOYA VE VERNIK SANAYII A.S.( Bagimsiz Denetim Kurulusunun Belirlenmesi )Ilgili Sirketler ...
PİYASA HABERLERİ
25 Mayıs 2018
***MRSHL*** MARSHALL BOYA VE VERNIK SANAYII A.S.( Kayitli Sermaye Tavani Islemlerine Iliskin Bildirim )Özet Bilgi ...
Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Uzman Yardımcısı Alım Sınavı - 02.06.2018
Bankamızın İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 2 Haziran 2018 ve izleyen günlerde Uzman Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir. Başvur​u Koşulları​
Sınav Başvuruları
Takip Memuru Alım Sınavı (İstanbul ve Gaziantep) - 29.05.2018
Bankamızın kadro ihtiyaçları doğrultusunda İstanbul ve Gaziantep illerinde görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere Takip Memuru alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları​​
Sınav Başvuruları
Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Alım Sınavı - 30.06.2018
Bankamızın İstanbul’da bulunan Bilgi Teknolojileri ve Veri Yönetimi Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 30 Haziran 2018 tarihinde Sistem Uzmanı Alım Sınavı düzenlenecektir.Başvuru Koşulları
X Kapat