Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
18 Nisan 2019
Türkiye İş Bankası, MIR markalı kartları tüm Bankamatiklerinde ve üye işyerlerinde kabul eden Türkiye’deki ilk banka oldu.​
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
01 Nisan 2019

​29 Mart 2019 tarihli Olağan Genel Kurul Toplantısı’ndan sonra 1 Nisan’da toplanan Türkiye İş Bankası Yönetim Kurulu; Yönetim Kurulu Başkanlığına Füsun Tümsavaş’ı, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine Ertuğrul Bozgedik’i seçti. 

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
27 Mart 2019
Türkiye İş Bankası, Kıbrıs Türk Ticaret Odası’na (KTTO) üye firmalar için KKTO logolu Maximiles Ticari Kredi Kartı’nı kullanıma sundu.

İş Bankası, Rusya’nın ulusal ödeme sistemi Mir’i, kabule başladı

18.04.2019


​Türkiye İş Bankası, MIR markalı kartları tüm Bankamatiklerinde ve üye işyerlerinde kabul eden Türkiye’deki ilk banka; bu işbirliği ile Türkiye de Rusça konuşulmayan ülkeler arasında MIR markalı kartların kullanılabildiği ilk ülke oldu. Böylece İş Bankası, turizm sezonu başlamadan 10 binden fazla e-ticaret noktasında, 400 bini aşkın fiziki işyerinde ve 6 bin 500’den fazla Bankamatikte 56 milyon MIR markalı kartı kabul edecek.


Sezen: “MIR, Rusya - Türkiye arasındaki ticareti kolaylaştırıyor”


Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, “MIR kartlarının bankamız tarafından kabulüyle ulaşım, turizm ve perakende gibi birçok alanda hizmet veren üye işyerlerimizde ülkemize gelen Rus misafirlerimizden kredi kartı ile tahsilat kolaylaşıyor. Rus misafirlerimize uçak bileti alımı, otel rezervasyonu, alışveriş ve ülkemizdeyken yaygın Bankamatik ağımız ile 7/24 nakit ihtiyaçlarının karşılanması imkanı da sağlıyoruz. 


İş Bankası olarak, fiziki ve elektronik ticarete bakışımızda sınır ötesi ödemelere özel bir önem atfediyoruz. Üye işyerlerimizi küresel sisteme entegre edebilmek için yurtdışına fiziki ve elektronik kanallar üzerinden gerek hizmet gerekse mal satışıyla ilgili olarak sunduğumuz ödeme çözümleriyle destekleme yönünde özel bir gayret sarf ediyoruz.


Üye işyerlerimiz ile Rus tüketicileri yakınlaştırdığımız Bankamız ile Mir arasındaki bu işbirliğinin ticareti geliştirmemize ve yerel ödeme sistemleri üzerinden yerel para birimleri kullanılarak, Rusya ile ülkemiz arasındaki e-ihracat hacmini artırmamıza katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.


Komlev: “Rus kart sahipleri Türkiye’de tüm işlemlerini yapabilecek”


MIR Ödeme Sistemi operatörü NSPK (National Payment Card System) Genel Müdürü Vladimir Komlev, “Uzun yıllar boyunca, Türkiye, Ruslar için en popüler turistik yerlerden biri oldu. Yalnızca 2018'de 5,8 milyondan fazla Rus vatandaşı Türkiye’yi ziyaret etti. Türkiye İş Bankası, bu tatil sezonu başladığında tüm ağı ile MIR kartlarını kabul etmeye hazır olacak ve böylece Rus kart sahiplerinin tüm işlemleri yapabilmelerini sağlayacak” dedi.


Mir Ödeme Sistemi Nedir?


Aralık 2015'teki ilk lansmanından bu yana, 56 milyondan fazla MIR kartı çıkartılmıştır. Sistem 312 katılımcı bankadan oluşur ve bunlardan 160'ı kart basmaktadır.


Mir Rusya genelinde kabul edilmektedir.


MIR temassız kartlar çıkarmanın yanı sıra, çok sayıda banka, mobil servis Mir Pay'e MIR kart ekleme seçeneği sunmaktadır. Mir aynı zamanda finansal olmayan hizmetler yelpazesini hızla genişletiyor: sosyal kartlar, kampüs kartları vb.


MIR kartlarının uluslararası kabulünü artırmak için çalışmalar sürdürülmektedir:


1. Uluslararası ödeme sistemleriyle birlikte ortak kartlar çıkarılması (UnionPay, JCB, Maestro). Bu kartlar, yurtdışında ilgili bir ödeme sisteminin tüm ağında kabul edilir.


2. Bir kısmı doğrudan MIR kartlarını kabul eden EAEU ülkelerinde, tek bir perakende ödeme ortamı yaratma projesi yürütülmektedir. Proje aynı zamanda Rus turistler arasında popüler olan destinasyonları da hedeflemektedir. Bu anlamda doğrudan Mir’i kabul etmeye başlayan ilk ülke Türkiye’dir.


Türkiye İş Bankası A.Ş Ödeme Çözümleri


İş Bankası fiziki ve sanal POS’ları işletmelere Visa, Mastercard, American Express, UnionPay ve JCB gibi dünyanın en büyük kartlı işlem kuruluşlarının yanı sıra 50’nin üzerinde ülkede geçerli 25 farklı ödeme yöntemiyle ödeme yapılmasına imkân sağlamaktadır. Böylece, İş Bankası fiziki ve sanal POS üye işyerleri, dünyada geçerli hemen hemen tüm uluslararası kartları ve özellikle Avrupa’da, Rusya’da ve Çin’de çok yaygın olarak kullanılan alternatif ödeme yöntemlerini de kabul edebilmektedir.


İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Füsun Tümsavaş seçildi

01.04.2019


​29 Mart 2019 tarihli Olağan Genel Kurul Toplantısı’ndan sonra 1 Nisan’da toplanan Türkiye İş Bankası Yönetim Kurulu; Yönetim Kurulu Başkanlığına Füsun Tümsavaş’ı, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine Ertuğrul Bozgedik’i seçti. 


Tümsavaş, Banka’nın ilk kadın Yönetim Kurulu Başkanı oldu. 


İlk kadın çalışanı 1924 yılında kuruluşunun hemen ardından göreve başlayan bankanın, ilk kadın müdürü ise 1953 yılında Nişantaşı Şubesi Müdürlüğü’ne atanan İclal Rıza Ersin’di. İclal Rıza Ersin aynı zamanda Türkiye’nin ilk kadın banka müdürüdür. Bugün 12 binin üzerindeki kadın çalışanıyla Türkiye’de en fazla kadın istihdam eden kurumların başında gelen İş Bankası’nda,  kadın çalışanlar toplam çalışanlar içinde yüzde 56’lık bir orana sahip. Tüm yöneticiler içerisinde kadınların oranı da yüzde 40’ın üzerinde. 


Tümsavaş’ın yanı sıra Feray Demir’in de Yönetim Kurulu Üyeleri arasında bulunduğu İş Bankası’nın İcra Kurulu’nda da Genel Müdür Yardımcıları Senar Akkuş, Ebru Özşuca ve Gamze Yalçın görev alıyor. 

 

Füsun Tümsavaş Hakkında


1957 Ankara doğumlu olan Füsun Tümsavaş, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisat ve Maliye Bölümü’nden mezun oldu. İş hayatına 1979 yılında Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Ankara Şubesi’nde başlayan Tümsavaş, Türkiye İş Bankası’ndaki kariyerine 1981 yılında I. Krediler Müdürlüğü’nde Memur olarak başladı. Aynı müdürlükte çeşitli görevler üstlendikten sonra, 2004 yılında Ticari Krediler Müdürlüğü’ne Müdür olarak atandı. 2008 yılında Banka’nın Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçilen Tümsavaş, 30 Mayıs 2011 tarihinden itibaren Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapıyordu. Füsun Tümsavaş halen, Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı’nda Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini de sürdürüyor.


Ertuğrul Bozgedik Hakkında


1964 Kayseri doğumlu olan Ertuğrul Bozgedik, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. 1986 yılında Türkiye İş Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlayan Bozgedik, Banka’da çeşitli görevler üstlendikten sonra 2004 yılında Kurumsal Krediler Müdürü oldu. 2008 yılında Teftiş Kurulu Başkanı olarak atanan Bozgedik, 2011 yılında Genel Müdür Yardımcılığı’na yükseltildi. Bozgedik, 31 Mart 2017 tarihinden itibaren Banka’nın Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor. İş Bankası ile Kıbrıs Türk Ticaret Odası arasında Ticari Kredi Kart işbirliği

27.03.2019


​Türkiye İş Bankası, Kıbrıs Türk Ticaret Odası’na (KTTO) üye firmalara yönelik avantajlı koşullar sunan Maximiles Ticari Kredi Kartı’nı kullanıma sundu.


Kart işbirliğine ilişkin protokol; Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz, İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, Oda ve Banka yetkilileri ile iş adamlarının katıldığı törende imzalandı.


Törende konuşan Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz,  KTTO logolu Maximiles Business Kart ile Oda üyelerinin çeşitli avantajlara sahip olacağını söyledi.


İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek de “Kartlarımız dünya çapında Visa ve Mastercard logosu taşıyan tüm noktalarda ödeme aracı olarak kullanılabiliyor. Kart sahipleri tarafından talep edilmesi halinde ise sadece belirlenen sektörlerde veya üye işyerinde kullanılacak şekilde de kartlarımıza özel sektör limiti tanımlanabilmesi mümkün. Yeni Ticari Kartlarımızın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne hayırlı olmasını ve bereket getirmesini diliyorum” diye konuştu. 


Maximiles Business özellikli olan KTTO logolu kredi kartı ile kart sahipleri Maximiles avantajlarının tamamından yararlanabilecek, ilk yıl kart aidatı ödemeyecek ve ayrıca yıllık 200 TL’ye kadar hem %20 ekstra mil hem de ilave puan kazanacaklar.


PİYASA HABERLERİ
26 Nisan 2019
(TL) Bankanin Adi 2019 Yili 2018 Yili Ocak-Mart Dönemi Ocak-Mart Dönemi-----...
PİYASA HABERLERİ
26 Nisan 2019
(TL) Sirket Adi 2019 Yili 2018 Yili Ocak-Mart Dönemi Ocak-Mart Dönemi------...
PİYASA HABERLERİ
26 Nisan 2019
Starbucks mali yilinin ikinci çeyreginde gelirlerini yüzde 4,5 artirdi ancak analist beklentilerini yakalayamadi. Ikinci çeyrekte gelirler yü...

TABLO-Borsa Istanbul'da Islem Gören Bazi Bankalarin 2019 yili Ilk Çeyrek Net Dönem Karlari/Zararlari

26.04.2019 08:00(TL)
Bankanin Adi 2019 Yili 2018 Yili
Ocak-Mart Dönemi Ocak-Mart Dönemi
-------------------------------- ---------------- ----------------
ICBC Turkey Bank 24.750.000 33.562.000
ICBC Turkey Bank 36.897.000 37.432.000 *

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

TABLO-Borsa Istanbul'da Islem Gören Bazi Sirketlerin 2019 yili Ilk Çeyrek Net Dönem Karlari/Zararlari

26.04.2019 08:00(TL)
Sirket Adi 2019 Yili 2018 Yili
Ocak-Mart Dönemi Ocak-Mart Dönemi
-------------------------------- ---------------- ----------------
Aksigorta 78.254.089 51.256.963
Atlas Menkul Kiymetler Y.O. (1.267.411) 8.779.018
Bosch Fren 11.788.247 9.264.708
Bossa 2.786.598 2.094.331
Ege Gübre 8.234.861 7.803.065
Euro Kapital Yatirim Ortakligi 1.634.747 723.775
Euro Menkul Kiymet Y.O. 1.559.989 669.081
Euro Trend Yatirim Ortakligi 1.550.153 723.529
Federal-Mogul Izmit Piston 8.485.241 7.634.172
Garanti Faktoring 19.370.000
Garanti Yatirim Ortakligi 915.652 320.752
Hedef Girisim Sermayesi Y.O. 29.230.861 4.089.414
Is Finansal Kiralama (10.921.000) 57.617.000 *
Osmanli Yatirim Menkul Degerler 1.004.366 2.417.893 *
Tav Havalimanlari 145.644.000 33.609.000 *
Tekfen Holding 782.267.000 240.894.000 *
Türk Prysmian Kablo 8.758.851 277.128 *

* Konsolide

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

Starbucks gelirlerini yüzde 4,5 artirdi

26.04.2019 07:47Starbucks mali yilinin ikinci çeyreginde gelirlerini yüzde 4,5
artirdi ancak analist beklentilerini yakalayamadi.
Ikinci çeyrekte gelirler yüzde 4,5 artisla 6,31 milyar dolar oldu.
Analistler ise 6,32 milyar dolar gelir bekliyorlardi.
Net karin 663,2 milyon dolar olarak gerçeklestigi ikinci çeyrekte
hisse basina kar 56 cent olan analist beklentilerinin üzerinde 60 cent
seviyesinde gerçeklesti. Geçen yilin ayni döneminde net kar 660,1 milyon
dolar, hisse basina 47 cent olmustu.
Starbucks'in ikinci çeyrekte geçen yil ile karsilastirilabilir
magazalarda satismlari yüzde 3 büyüdü.

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Müfettiş Yardımcılığı Sınavı - 11.05.2019

Bankamızda görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcılığı sınavı düzenlenecektir.​​ Başvuru Koşulları​

X Kapat