Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
20 Haziran 2019
İş Bankası'nın TL cinsinden "katkı sermaye" niteliğindeki borçlanma aracı ihracında satış tutarı 800 milyon TL oldu.​
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
19 Haziran 2019

İzmir Sığacık’taki antik liman kenti Teos’ta bulunan Dionysos Tapınağı, İş Bankası’nın desteği ile yapılacak kazı çalışmaları ile ortaya çıkarılacak.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
14 Haziran 2019

Türkiye İş Bankası, “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasının 12. yılında çocuklara “Siyah İnci” kitabını hediye ediyor.​

İş Bankası’ndan katkı sermaye niteliğinde ikinci borçlanma aracı ihracı

20.06.2019


​Bankanın TL cinsinden "katkı sermaye" niteliğindeki borçlanma aracı ihracında satış tutarı 800 milyon TL oldu


Türkiye İş Bankası, yurtiçinde Türk Lirası cinsinden katkı sermaye niteliğindeki ikinci borçlanma aracı ihracını gerçekleştirdi. 3 ayda bir değişken faizli kupon ödemeli ihracın yıllık getirisi TRLIBOR + %1 olarak belirlendi.

                          
İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Ertürk, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Türk Lirası cinsinden, 5. yıldan itibaren erken itfa edilebilir nitelikte ve 10 yıl nihai vadeli, katkı sermaye hesaplamasına dâhil edilecek borçlanma aracının yurtiçinde, halka arz edilmeksizin, yalnızca nitelikli yatırımcılara yönelik olarak ihraç edildiğini ifade etti.

 
İhraca İş Yatırım'ın aracılık ettiğini belirten Ertürk, emeklilik fonları ve yatırım fonları başta olmak üzere yüze yakın nitelikli bireysel ve kurumsal yatırımcıların ilgi gösterdiği ihraçta satış tutarının 800 milyon TL olduğunu kaydetti.

 
Katkı sermaye niteliğindeki Türk Lirası cinsinden borçlanma aracı büyüklüğü 1,9 milyar TL


Yılmaz Ertürk, 2017 yılında Türk sermaye piyasalarında bir ilk olan 1,1 milyar TL büyüklüğündeki katkı sermaye niteliğindeki ihraç ile birlikte TL cinsinden vadesi gelmemiş katkı sermaye niteliğindeki borçlanma aracı büyüklüğünün toplamda 1,9 milyar TL‘ye ulaştığını vurguladı.

 
Ertürk, “2017 yılında Bankamız öncülüğünde sektörde ilk olan yurt içi sermaye benzeri tahvil ihracından sonra ikinci olarak gerçekleştirilen 800 milyon TL büyüklüğündeki bu ihraç ile bankacılık sektörünün sermaye yapısının güçlendirilmesine katkı sağlanmıştır.  Bugüne kadar Türk sermaye piyasalarının öncü ve lider kurumu olarak ilklere imza atan İş Bankası'nın, sermaye piyasalarının gelişimine ve derinleşmesine katkıları sürecektir” dedi.


İş Bankası'ndan Teos Antik Kenti'ndeki kazılara destek

19.06.2019


​Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Anadolu, bu yönüyle arkeolojik açıdan dünyanın en zengin toprakları arasında yer alıyor. Ülkemizin arkeolojik varlığının gün yüzüne çıkarılması ve kültür mirasının korunması amacıyla yürütülen çalışmalara katkı sağlayan Türkiye İş Bankası, İzmir Seferihisar/Sığacık’ta bulunan Teos’ta sürdürülen kazı çalışmalarına da destek veriyor.


İş Bankası’nın desteği ile yapılacak arkeolojik kazılarla, Teos’un en önemli yapılarından biri olan ve Hellenistik dönem kent surunun içerisinde bulunan Dionysos Tapınağı’nın tamamen gün yüzüne çıkarılarak, gelecek kuşaklara aktarılması sağlanmış olacak.


Teos, tarihte ilk kez Sanatçılar Birliği’nin kurulduğu kent


Ionia Bölgesi’nin 12 kentinden biri olan, tarihi MÖ 1000 yıllarına kadar uzanan ve 65 hektarlık alan üzerine kurulu Teos antik liman kentini, yarımadanın ortasındaki akropol ile güney limanı arasında yaklaşık 3,7 km uzunluğunda, iyi korunmuş durumda olan Hellenistik dönem kent suru çevreliyor. Teos’un içerisinde Hellenistik ve Roma Dönemi kalıntıları, Dionysos Tapınağı, Agora, Tiyatro ve Antik Liman yapıları yer alıyor.


Teos antik kenti, MÖ 3. yüzyılda şair, tiyatrocu ve müzisyenlerden oluşan Dionysos Sanatçılar Birliği’ne de ev sahipliği yapan yapmıştır. Şairler Anakreon, Antimakhos, Epikuros, Nausiphanes, Apellikon ve tarihçi Hekataios Teos’ta yaşamış antik çağın önemli filozof ve sanatçıları arasında yer alıyor.


2 bin 200 yıllık kira kontratı


Türk bilim insanlarının kazı ve araştırmalarının 1960’lı yıllarda başladığı Teos Antik Kenti’nde 2010 yılından bu yana yeniden başlayan kazı ve restorasyon çalışmaları Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Klasik Arkeoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Musa Kadıoğlu başkanlığında yürütülüyor. Yapılan kazı çalışmaları sırasında, Ekim 2016’da bulunan, kira sözleşmesi niteliği taşıyan ve hukuki terimler ile pek çok ayrıntıya yer vermesi açısından çok değerli bulunan 2 bin 200 yıllık yazıt dikkat çekiyor.

 
2015 yılında ören yeri statüsü kazanan Teos Antik Kenti, bölgede Efes ve Bergama’dan sonra en sık ziyaret edilen ören yerlerinden biri haline gelmiş durumda.

 
“Tarihi mirasın aydınlatılması ve geleceğe aktarılması için çaba gösteriyoruz”

 
Bankanın Teos Antik Kenti’nde yapılan kazı çalışmalarını duyurmak üzere gerçekleştirilen basın ziyaretine Türkiye İş Bankası Kurumsal İletişim Müdürü Bülent Yumuşaker ve İş Sanat Genel Müdürü Zuhal Üreten katıldı. Kurulduğundan bu yana ekonomik kalkınmanın yanı sıra toplumsal gelişimde de öncü rol üstlenen Bankanın, bu çerçevede eğitim, çevre ve kültür-sanat alanlarında sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirdiğini belirten Yumuşaker,  uzun soluklu, yaygın ve sürdürülebilirliğin bu projelerin ortak noktası olduğunu vurgulayarak,  şöyle dedi: “Kültür-sanat alanındaki çalışmalarımızın önemli bir başlığını da arkeolojik kazılar oluşturuyor. Yüzyıllarca birçok kültür ve medeniyete ev sahipliği yapan Anadolu’nun kültürel ve tarihsel zenginliğinin gün yüzüne çıkarılması, bu mirasın koruma altına alınarak gelecek nesillere aktarılması, bu konudaki toplumsal bilincin pekiştirilmesi kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarımızda öncelik verdiğimiz hususlar arasında yer alıyor. Gaziantep Zeugma’da, Antalya Patara’da ve Kırşehir Kaman’da devam eden arkeolojik kazılara destek veriyoruz. Bu alandaki desteğe Teos ile bir yenisini daha ekliyoruz. Her kazı alanının, bulunduğu bölge için kalkınma fırsatları barındırdığını da dikkate alacak olursak, çalışmaların bu yönüyle de çok önemli olduğunu düşünüyoruz.” 


İş Bankası’ndan çocuklara karne hediyesi

14.06.2019


​Türkiye İş Bankası’nın, 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlattığı “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası bu sene 12’inci kez gerçekleştiriliyor. 14 Haziran, Cuma günü son ders zilinin çalmasının ardından yaz tatiline girecek olan 1 milyonu aşkın ilk ve orta öğretim öğrencisine “Siyah İnci” kitabı hediye ediliyor. Öğrenciler kitaplarını İş Bankası şubelerinden alabiliyor.

 
Çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, hayal güçlerini geliştirmek, merak duygularını uyandırmak, kişisel gelişimlerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen kampanya çerçevesinde, 12 yılda 14 milyon kitap hediye edilmiş olacak. Çocuklar, Anna Sewell’in Siyah İnci kitabı ile hem bir atın gözünden maceralarına eşlik edecek hem de insanlara ve hayvanlara karşı gösterilen sevgi ve şefkatin önemini, iyilik yapmanın, yardımseverliğin ve sabrın değerini hissedecekler.


Kampanya kapsamında, şimdiye kadar olduğu gibi bu yıl da İş Bankası’nın yurtdışı teşkilatının olduğu ülkelerdeki şubeler aracılığıyla da çocuklara kitap hediye edilecek. Ayrıca yatılı bölge okulları, sevgi evleri, çocuk ve gençlik kapalı cezaevlerindeki çocuklar da kitaplarla buluşturulacak. Bunların yanı sıra görme engelli çocuklar için de Braille alfabesiyle bastırılan kitaplar okullara dağıtılacak.

 
İş Bankası “Karneni Göster, Kitabını Al”  kampanyası ile çocuklara; 2008 yılından bu yana “Alice Harikalar Diyarında”, “Yazarlarımızdan Masallar ve Öyküler”, “Yazarlarımızdan Öyküler”, “Halime Kaptan” ve “Küçük Mavi Gezegen”, “Sait Faik’ten Çocuklara Hikâyeler”, “Aziz Nesin’den Çocuklara En Güzel Öyküler”, “Yazarlarımızdan Öyküler”, “Şairlerimizden Seçme Şiirlerle Şiir Dünyasına Yolculuk” ve “Depremden Korkmuyorum – Nasıl Korunacağımı Biliyorum”,  "Mars’a Nasıl Giderim? - Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar”, “Astronotlar Üşür mü? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar”, “Robotlar Hapşırabilir mi? Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar” adlı kitapları karne hediyesi olarak verdi.


PİYASA HABERLERİ
24 Haziran 2019
15:47:57 ***QNBFF*** QNB FINANS FAKTORING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU 15:51:28 EGIAD/ASLAN: TAMAMEN EKONOMIYE YÖNELME VAKTIDIR15:53:39 ANALIZ-US...
PİYASA HABERLERİ
24 Haziran 2019
13:15:19 BASIN BÜLTENI-TÜRKIYE’DE BILISIM SEKTÖRÜNÜN BÜYÜKLÜGÜ 25 MILYAR DOLARA ULASTI13:15:20 BASIN BÜLTENI-TOHUM OTIZM VAKFI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ...
PİYASA HABERLERİ
24 Haziran 2019
10:10:25 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(INVESTAZ)10:11:04 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(INVESTAZ)10:12:58 ANALIZ-SEKTÖR HABERLERI/BEYAZ ESYA SEKTÖRÜ(IS YATIRIM)10:1...

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-5

24.06.2019 18:1615:47:57 ***QNBFF*** QNB FINANS FAKTORING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
15:51:28 EGIAD/ASLAN: TAMAMEN EKONOMIYE YÖNELME VAKTIDIR
15:53:39 ANALIZ-USD/CHF PARITESI(DINAMIK MENKUL)
15:55:50 ***IZFAS*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:59:43 ALMANYA’DA IKI SAVAS UÇAGI ÇARPISARAK DÜSTÜ
15:59:48 ***MPARK*** MLP SAGLIK HIZMETLERI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
16:00:00 *BELÇIKA'DA HAZIRAN'DA IS DÜNYASI GÜVEN ENDEKSI -4,9 (ÖNCEKI -3,6)
16:00:29 *IEA/BIROL: ORTADOGU'DAKI DURUMU ÇOK YAKINDAN VE ENDISE ILE IZLIYORUZ
16:00:38 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:01:01 *IEA/BIROL: ORTADOGU'DAN PETROL AKISINDA FIZIKI BIR AKSAMA OLUR ISE UYGUN SEKILDE HAREKETE
16:01:28 *IEA/BIROL: ORTADOGU'DAKI GERILIMIN PETROL FIYATLARINA BÜYÜK BIR ETKISI OLMASINI BEKLEMIYORUZ
16:02:05 *MERKEZ BANKASI, 2019-06-25 VADELI GLP REPO KOTASYONU AÇTI
16:02:12 *IEA/BIROL: ABD KAYAÇ PETROLÜ FIYATLARINDA GÜÇLÜ BÜYÜME FIYAT ARTIRIMLARI IÇIN BER TAVAN
16:03:55 ***ALYAG*** ALTINYAG KOMBINALARI A.S.( ESAS SÖZLESME TADILI
16:05:20 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(DINAMIK MENKUL)
16:07:28 ANALIZ-SIRKET HABERLERI/THY(IS YATIRIM)
16:08:03 ANALIZ-TEFAS HAFTALIK FON BÜLTENI(GEDIK YATIRIM)
16:10:36 *TCMB REPO PIYASASINDA, PIYASA YAPICI BANKALARA 16 MILYAR 444 MILYON TL KULLANDIRDI
16:14:40 *DTÖ: G20 ÜLKELERI EKIM 2018 ORTASINDAN 2019 MAYISORTASINA KADAR 20 YENI TICARI SINIRLAMA
16:15:24 *DTÖ: YENI DTÖ SINIRLAMALARI 335.9 MILYAR DOLAR TUTARINDA TICARETI KAPSIYOR, MAYIS 2012'DEN BU
16:16:27 *DTÖ: AYNI DÖNEMDE TICARETI KOLAYLASTIRMAK IÇIN 397,2 MILYAR DOLAR TUTARINDA 29 YENI TICARET
16:16:34 KAYSERI'DE TOPTAN YUMURTA FIYATLARI ARTIS GÖSTERDI
16:17:59 ***KATMR*** KATMERCILER ARAÇ ÜSTÜ EKIPMAN SANAYI VE TICARET A.S.( SERMAYE ARTIRIMI - AZALTIMI
16:18:29 AFYON BASMAKÇI'DA TOPTAN YUMURTA FIYATLARI ARTIS GÖSTERDI
16:19:36 *KIYMETLI MADENLER PIYASASI'NDA 2.085 KG ALTIN, 1.049 KG GÜMÜS ISLEMI GERÇEKLESTI
16:20:12 *ALMAN HÜKÜMETI, ALMANYA'DA ÜRETILEN KÜÇÜK SILANLARIN NATO VE AB DISINA IHRACATININ
16:21:00 TABLO-KIYMETLI MADENLER VE KIYMETLI TASLAR PIYASASI GÜNLÜK BÜLTENI
16:22:44 ANALIZ-ULUSLARARASI PIYASALAR-CFTC FX TRADER POZISYONLARI(IS YATIRIM)
16:23:20 ***GENTS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
16:26:10 ***QNBFF*** QNB FINANS FAKTORING A.S.( IHRAÇ TAVANINA ILISKIN BILDIRIM
16:26:34 BORSA ISTANBUL A.S.( BIST-KYD ENDEKSLERI
16:27:19 ***YKFIN*** YAPI KREDI FINANSAL KIRALAMA A.O.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
16:31:15 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:31:53 ***KORTS*** KORTEKS MENSUCAT SANAYI VE TICARET A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
16:32:37 ***KORTS*** KORTEKS MENSUCAT SANAYI VE TICARET A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
16:33:00 *ABD'DE DOW JONES ENDEKSI 51,76 PUAN YÜKSELDI (0,19%)
16:33:01 *ABD'DE S&P 500 ENDEKSI 1,89 PUAN YÜKSELDI (0,06%)
16:33:02 *ABD'DE NASDAQ ENDEKSI 6,66 PUAN YÜKSELDI (0,08%)
16:33:19 ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( TANITIM FORMU
16:33:23 ***EUHOL*** EURO YATIRIM HOLDING A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
16:33:44 *BREZILYA'DA MAYIS'TA CARI ISLEMLER DENGESI/GSYH %0,75
16:34:25 *BREZILYA'DA MAYIS'TA DOGRUDAN YABANCI YATIRIMLAR 7,1 MILYAR DOLAR
16:34:26 *BREZILYA'DA 12 AY DOGRUDAN YABANCI YATIRIMLAR 96,6 MILYAR DOLAR
16:34:27 *ABD'DE YÜKSEK MAHKEME, TRUMP'IN ÇELIK TARIFELERINE SEKTÖR TEMSILCILERININ ITIRAZLARINI
16:37:28 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
16:38:38 ***SAYAS*** SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYI VE TICARET A.S.( FAALIYETLERIN
16:40:45 EURO YATIRIM HOLDING KIRGIZISTAN'DA KÖMÜR MADENLERI SATIN ALMAKLA ILGILENIYOR
16:41:47 *BLACKROCK: G20 ZIRVESINDEN ABD-ÇIN TICARET SAVASINA YENI BIR ATESKES KARARI ÇIKABILIR
16:42:08 *BLACKROCK: ANCAK TARAFLAR ARASINDAKI GERILIMLERI YAPISAL VE UZUN SÜRELI OLARAK GÖRÜYORUZ
16:42:32 *BLACKROCK: ECB VE FED'IN POLITIKALARINI YAKIN ZAMANDA GEVSETMELERI BÜYÜK OLASILIK
16:43:08 *BLACKROCK: ECB'NIN PIYASA BEKLEYISLERI IÇIN GEVSEME MAKUL GÖRÜNÜYOR, FED IÇIN BEKLENTILER ISE
16:45:10 *BLACKROCK: GELECEK 2 YILDA RESESYON VE ASIRI ISINMA YASANMASI RISKLERI AZALDI
16:45:33 *BLACKROCK: FED'IN TEMMIZ'DE FAIZ INDIRIMESINI BÜYÜK OLASILIK OLARAK GÖRÜYORUZ
16:46:10 *BLACKROCK: ABD-ÇIN TICARET GÖRÜSMELERINDE BU YILIN ILERLEYEN DÖNEMLERINDE BIR ANLASMA
16:47:14 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(IKON MENKUL)
16:50:23 ***ERGLI*** EREGLI TEKSTIL TURIZM SANAYI VE TICARET A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
16:50:33 ***ERGLI*** EREGLI TEKSTIL TURIZM SANAYI VE TICARET A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
16:50:48 AKAR, IYI PARTI GENEL BASKANI MERAL AKSENER'LE GÖRÜSTÜ
16:53:09 ***ISYAT*** IS YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( HAFTALIK RAPOR
16:53:57 ***ISFIN*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
16:54:06 ***VKFYO*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( BORSADA ISLEM GÖREN TIPE DÖNÜSÜM DUYURUSU
16:55:30 ***EPY*** DENIZ PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( GENEL AÇIKLAMA
16:55:35 ***KATMR*** BORSA ISTANBUL A.S.( HAK KULLANIMI
16:58:34 ABD YÜKSEK MAHKEMESI, ÇELIK TARIFELERINE ITIRAZ BASVURUSUNU REDDETTI
16:58:47 ***ISGYO*** IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
16:59:50 TKDK, KIRSAL TURIZM YATIRIMLARINA YÜZDE 55 HIBE YAPILACAGINI AÇIKLADI
16:59:51 YENILEME-ALMANYADA ÇARPISAN SAVAS UÇAKLARININ KAZA SONUCU DÜSTÜGÜ BILDIRILDI
17:00:30 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:01:55 ***VKGYO*** VAKIF GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN
17:06:26 ***KORTS* *DSVAR* *AKTIF* *KTKVK* *MPARK* *YKFIN* *ERGLI*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.(
17:07:35 ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( GENEL AÇIKLAMA
17:07:39 ***ISATR* *ISKUR* *ISBTR* *ISCTR*** BORSA ISTANBUL A.S.( TOPTAN ALIS SATIS ISLEMI
17:10:32 *25 HAZIRAN 2019 IÇIN MERKEZ BANKASI GEÇICI PIYASA REZERVI: -25178,0 MILYON TL
17:10:44 MERKEZ BANKASI'NIN YARIN IÇIN AÇIKLADIGI GEÇICI REZERV 25.178,0 MILYON TL EKSIDE
17:11:40 ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( GENEL AÇIKLAMA
17:15:20 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(IKON MENKUL)
17:15:47 ***DSI* *DBAGL*** DEUTSCHE SECURITIES MENKUL DEGERLER A.S.( YATIRIM KURULUSU VARANT - SERTIFIKA
17:18:23 ÇAVUSOGLU, RUANDA DISISLERI VE ULUSLARARASI ISBIRLIGI BAKANI SEZIBERA’YLA GÖRÜSTÜ
17:18:56 ***KLGYO*** KILER GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:20:03 ***MPARK*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
17:20:44 ***KLGYO*** KILER GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
17:21:34 ***KLGYO*** KILER GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( KURUMSAL YÖNETIM BILGI FORMU (GÜNCELLEME)
17:22:39 ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
17:23:16 ***TACTR*** TAÇ TARIM ÜRÜNLERI HAYVANCILIK GIDA SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE
17:24:27 ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
17:25:44 ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
17:26:42 ***SKV*** SKY GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
17:28:43 ANALIZ-ISTANBUL SEÇIMI(IS YATIRIM)
17:28:57 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(IKON MENKUL)
17:29:33 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK PARA PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:29:53 ***MARTI*** MARTI OTEL ISLETMELERI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:30:25 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:31:11 ***MPARK*** MLP SAGLIK HIZMETLERI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
17:31:32 *ABD'DE HAZIRAN'DA DALLAS FED AKTIVITE ENDEKSI -12,1 (ÖNCEKI -5,3)
17:31:33 *ABD'DE HAZIRAN'DA DALLAS FED IMALAT ÜRETIM ENDEKSI 8,9 (ÖNCEKI 6,3)
17:31:57 ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( GENEL AÇIKLAMA
17:32:49 BORSA ISTANBUL A.S.( ISLEM IPTALI
17:36:33 AKAR, KILIÇDAROGLU ILE BIR ARAYA GELDI
17:39:08 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:39:18 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:39:29 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:40:09 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(DINAMIK MENKUL)
17:40:55 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
17:41:17 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
17:45:36 ***ISMEN* *ULUSE*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY ALIM TEKLIFI YOLUYLA PAY TOPLANMASINA
17:46:43 ***VKGYO*** VAKIF GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
17:47:55 ***OYAYO*** OYAK YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( HAFTALIK RAPOR
17:51:44 ***SARKY*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
17:57:07 BURAK-1 BIYOKÜTLE ELEKTRIK SANTRALI ILAVE YAKIT PROJESI'NE 'ÇED GEREKLI DEGILDIR' KARARI VERILDI
18:03:32 ***DERAS*** BORSA ISTANBUL A.S.( PAYLARIN BORSA BIRINCIL PIYASADA HALKA ARZI
18:03:39 *RUSYA MERKEZ BANKASI, GSYH'NIN 3.ÇEYREKTE ARTAN DEVLET YATIRIMLARI SEBEBIYLE %0,8-%1,3'E
18:04:04 ANALIZ-EUR/USD PARITESI (AHLATCI YATIRIM)
18:04:19 ***NTHOL*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
18:07:59 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK ÖDÜNÇ PAY PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
18:08:28 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK PARA PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
18:09:31 ***IAZ* *KRGYO*** INVEST AZ YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( LIKIDITE SAGLAYICILIK KAPSAMINDAKI
18:10:21 ***OSMEN*** OSMANLI YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAYLARIN GERI ALINMASINA ILISKIN BILDIRIM
18:10:31 *BIST100 GÜNÜ (%1,23)1.160,21 PUAN ARTISLA 95.182,49 PUANDAN KAPATTI, ISLEM HACMI 7,1 MILYAR TL
18:10:34 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK ISLEM GÖREN HISSE SENETLERI-24 HAZIRAN
18:10:35 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER YITIREN HISSE SENETLERI-24 HAZIRAN
18:10:36 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER KAZANAN HISSE SENETLERI-24 HAZIRAN
18:10:37 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA ENDEKS DEGISIMLERI-24 HAZIRAN
18:10:41 BASIN BÜLTENI-POLINET, GENIS ÜRÜN YELPAZESI ILE SEKTÖRE YÖN VERMEYI HEDEFLIYOR
18:11:22 EPGIS: YARINDAN ITIBAREN GEÇERLI OLMAK ÜZERE MOTORINDE 22 KRS/LT POMPA FIYATLARINA YANSIYACAK
18:11:27 BASIN BÜLTENI-ANADOLU SIGORTA, MÜSTERILERINI ARTIK DAHA IYI TANIYOR
18:11:29 BASIN BÜLTENI-DTO HEYETI TURKEYBUILD ISTANBUL 2019 FUARINA ÇIKARMA YAPTI
18:12:14 *MERKEZ BANKASI AGIRLIKLI ORTALAMA FONLAMA MALIYETI %23,81 OLDU(ÖNCEKI %23,80)
18:12:59 ***BOYP*** BOYNER PERAKENDE VE TEKSTIL YATIRIMLARI A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN
18:13:55 EPGIS: MOTORINDE 7 KRS/LT FIYAT ARTISI ÖTV’DEN KARSILANDIGINDAN, POMPA FIYATLARINA YANSIMAYACAK
18:15:17 ***NUGYO*** NUROL GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:15:36 ***PIYASALARA ILISKIN ÖZET BILGILER***

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-4

24.06.2019 18:1613:15:19 BASIN BÜLTENI-TÜRKIYE’DE BILISIM SEKTÖRÜNÜN BÜYÜKLÜGÜ 25 MILYAR DOLARA ULASTI
13:15:20 BASIN BÜLTENI-TOHUM OTIZM VAKFI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN 'EGITIME UZANAN YOL' PROJESI KAPANIS
13:15:21 BASIN BÜLTENI-MONSTER NOTEBOOK SON TEKNOLOJI ÜRÜNÜ TEKNIK MERKEZINI AÇTI
13:16:23 MISIR VE ABD, HUSILERIN SUUDI ARABISTAN’DAKI SALDIRISINI KINADI
13:17:33 *RUSYA DISISLERI BAKAN YARDIMCISI: ABD FÜZELERININ RUSYA SINIRI YAKINLARINA KONUSLANDIRILMASI,
13:19:07 ANALIZ-BORSA ISTANBUL'DA GELISMELER/BEKLENTILER(SEKER YATIRIM)
13:19:48 ***ERGLI*** EREGLI TEKSTIL TURIZM SANAYI VE TICARET A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
13:20:28 ***ERGLI*** EREGLI TEKSTIL TURIZM SANAYI VE TICARET A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
13:21:05 ***ERGLI*** EREGLI TEKSTIL TURIZM SANAYI VE TICARET A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
13:22:36 ***ERGLI*** EREGLI TEKSTIL TURIZM SANAYI VE TICARET A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
13:22:46 ABD DISISLERI BAKANI POMPEO, KRAL SELMAN ILE GÖRÜSTÜ
13:23:47 ***ERGLI*** EREGLI TEKSTIL TURIZM SANAYI VE TICARET A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
13:26:03 *INGILTERE BASBAKANLIK SÖZCÜSÜ: ORTAKLARIMIZILA NÜKLEER ANLASMANIN SÜRMESI IÇIN ÇALISIYORUZ,
13:27:10 *SUUDI ARABISTAN/CUBEYR: EGER IRAN SALDIRGAN POLITIKALARINA DEVAM EDERSE, DAHA FAZLA YAPTIRIM
13:30:33 ***KATMR*** KATMERCILER ARAÇ ÜSTÜ EKIPMAN SANAYI VE TICARET A.S.( SERMAYE ARTIRIMI - AZALTIMI
13:33:12 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(1)***
13:33:13 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(2)***
13:33:14 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(3)***
13:33:15 ***HAFTALIK SIYASI VE EKONOMIK AJANDA***
13:33:16 ***HAFTALIK TATIL TAKVIMI***
13:33:17 ***GLOBAL PIYASALARDA BAZI SIRKETLERIN BILANÇO AÇIKLAMA TARIHLERI***
13:33:18 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
13:33:56 ANALIZ-HAFTALIK HISSE ÖNERILERI(ANADOLU YATIRIM)
13:36:19 DÜNYA BANKASI, TÜRKIYE'DE MÜLTECILERIN YARDIM IHTIYACI VE KORUNMASI ILE ILGILI BIR RAPOR
13:37:52 HINDISTAN’IN CHENNAI KENTI SON 30 YILIN EN BÜYÜK SU KRIZINI YASIYOR
13:42:15 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
13:43:07 BASIN BÜLTENI-ENTERPRISE TÜRKIYE, 2018'DE, YURTDISI CIROSUNU IKIYE KATLADI
13:43:30 *ABD/HOOK: IRAN KONUSUNDA TEHDIT ALGILAMALARIMIZI KÖRFEZ ÜLKELERI ILE PAYLASTIK
13:44:25 ENDONEZYA'NIN NISAN'DA KÖMÜR IHRACATI % 16 ARTTI
13:45:08 *ABD/HOOK: BRITANYA, ALMANYA VE FRANSA ILE IRAN NÜKLEER ANLASMASINI GÖRÜYKEK IÇIN PARIS'E
13:46:24 ANALIZ-BIM SIRKET ZIYARETI NOTU(GEDIK YATIRIM)
13:51:35 ANALIZ-ERDEMIR TEKNIK ANALIZ(ICBC YATIRIM)
13:53:14 *RUSYA/NOVAK: ÜÇÜNCÜ VE DÖRDÜNCÜ ÇEYREKTE PETROL TALEBI HALA BELIRSIZ
13:53:40 *RUSYA/NOVAK: PETROL ARZ ANLASMASININ GELECEGINI RUS SIRKETLERI ILE GÖRÜSÜYORUZ
13:54:03 *RUSYA/NOVAK: RUSYA, IRAN ILE MAL KARSILIGI PETROL ANLASMASINI DEVAM ETTIRECEK
13:54:23 *ABD/HOOK: TRUMP, IRAN ILE MASAYA OTURMAYA OLDUKÇA ISTEKLI
13:55:09 *ABD/HOOK: IRAN SU ANDA ABD'NIN NÜKLEER ANLASMADAN AYRILMASINDAN ÖNCEKI DÖNEME GÖRE DIPLOMATIK
13:55:39 *ABD/HOOK: YAPTIRIMLAR IRAN'IN ASKERI HARCAMALARINI AZALTIYOR
13:55:58 *ABD/HOOK: IRAN ILE BIR ARKA KAPI DIPLOMASISI YOK
13:56:42 ANALIZ-PIYASALARDA GELISMELER/BEKLENTILER(BIZIM MENKUL DEGERLER)
13:57:57 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI-1
13:58:02 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI-2
14:00:21 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
14:00:34 *ÇAVUSOGLU: ABD'DEN GELEN MEKTUP KABUL EDILEBILIR DEGIL, CEVABINI VERDIK
14:00:46 *ÇAVUSOGLU: ABD'DEN HANGI AÇIKLAMA GELIRSE GELSIN BIZ S-400'LERI ALDIK
14:00:49 *ALMANYA MALIYE BAKANLIGI 2023 YILINA KADAR YENI BORÇLANMA YAPMAYI PLANLAMIYOR
14:01:11 *ÇAVUSOGLU: S-400 ALIMINDAN VAZGEÇMEMIZ MÜMKÜN DEGIL
14:01:15 *ALMANYA MALIYE BAKANLIGI, 2020 YILI BÜTÇESINI YÜZDE 1 ARTIRARAK 359,9 MILYAR EUROYA YÜKSELTTI
14:01:27 *ÇAVUSOGLU: NATO TÜRKIYE HAVA SAHASININ SADECE %30'UNU KORUYABILIYOR
14:01:55 *ÇAVUSOGLU: (S-400) BIR ÜLKENIN BIR BASKA ÜLKEYE 'AL-ALMA' DEME HAKKI YOKTUR
14:02:04 *ALMANYA MALIYE BAKANLIGI, BORÇ GSYH OANININ 2019'DA YÜZDE 59'UN ALTINA INMESININI, 2023'E
14:02:26 *ÇAVUSOGLU: (S-400) KONUYU KONUSUNCA TRUMP KONUYU IYI ANLIYOR
14:02:40 *ALMANYA MALIYE BAKANLIGI: 2020 YILINDA SAVUNMA BÜTÇESI 44,9 MILYAR EURO ILE GSYH'NIHN YÜZDE
14:03:05 *ALMANYA MALIYE BAKANLIGI: SAVUNMA BÜTÇESI 2023 YILINDA 44 MILYAR EURO ILE GSYH'NIN YÜZDE
14:03:28 *ÇAVUSOGLU: ABD'NIN F-35 ADIMLARI HUKUKA UYGUN DEGIL, TUTUMLARINI ANLAMAKTA ZORLUK ÇEKIYORUZ
14:04:17 *ABD/HOOK, "IRAN ILE IRAN'IN NÜKLEER PROGRAMINI VE FÜZE PROGRAMINI, BÖLGESEL YAYILMACILIGINI
14:05:11 PIYASAYA BAKIS-ITB'DE 100 TON PAMUK ISLEMI GERÇEKLESTI
14:08:08 ***DBAGL*** BORSA ISTANBUL A.S.( VARANTLARIN VEYA SERTIFIKALARIN ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
14:09:48 IÇISLERI BAKANLIGI: IÇ GÜVENLIK OPERASYONLARINDA TUNCELI’DE 4 TERÖRIST ETKISIZ HALE GETIRILDI
14:10:57 ***ISATR* *ISKUR* *ISBTR* *ISCTR* *ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( TOPTAN ALIS SATIS
14:11:12 ***ISATR* *ISKUR* *ISBTR* *ISCTR*** TÜRKIYE IS BANKASI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
14:11:52 ANALIZ-EUR/TRY PARITESI(DINAMIK MENKUL)
14:13:31 *W'ORLDSTEEL: MAYIS'TA KÜRESEL HAM ÇELIK ÜRETIMI % 5,4 ARTISLA 163 MILYON TON
14:13:57 *W'ORLDSTEEL: MAYIS'TA ÇIN'IN HAM ÇELIK ÜRETIMI % 10,0 ARTISLA 89,1 MILYON TON
14:14:12 *(G-20'DE ERDOGAN-TRUMP GÖRÜSMESI) ÇAVUSOGLU: OSAKA GÖRÜSMESI IÇIN TEYITLESTILER-AHABER
14:15:55 *W'ORLDSTEEL: MAYIS'TA TÜRKIYE'NIN HAM ÇELIK ÜRETIMI % 8,0 DÜSÜSLE 3,1 MILYON TON
14:16:31 BORSA ISTANBUL A.S.( FONLARA ILISKIN DUYURU
14:19:24 AKAR, BAHÇELI ILE GÖRÜSMEK IÇIN MHP'NIN GENEL MERKEZI'NDE
14:20:08 *PUTIN, AVRUPA BIRLIGI'NE KARSI GIDA AMBARGOSUNU 31 ARALIK 2020'YE KADAR UZATTI
14:21:33 WORLDSTEEL: MAYIS'TA KÜRESEL HAM ÇELIK ÜRETIMI % 5,4 ARTTI
14:21:37 ***ICP*** ICBC TURKEY PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
14:22:05 ***ICP*** ICBC TURKEY PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
14:22:35 ***ICP*** ICBC TURKEY PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
14:22:55 ***ICP*** ICBC TURKEY PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
14:23:12 ***ICP*** ICBC TURKEY PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
14:23:32 ***ICP*** ICBC TURKEY PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
14:23:39 ***DENFA*** DENIZ FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
14:23:52 ***ICP*** ICBC TURKEY PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
14:24:22 ***GRNYO*** GARANTI YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( HAFTALIK RAPOR
14:24:34 ***VESBE*** VESTEL BEYAZ ESYA SANAYI VE TICARET A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
14:24:35 ***ICP*** ICBC TURKEY PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( VARLIK VEYA IHRAÇÇI DERECELENDIRME NOTU
14:25:09 ***ICP*** ICBC TURKEY PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( VARLIK VEYA IHRAÇÇI DERECELENDIRME NOTU
14:25:32 ***ICP*** ICBC TURKEY PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( GENEL AÇIKLAMA
14:26:07 ***VESTL*** VESTEL ELEKTRONIK SANAYI VE TICARET A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
14:26:19 ANALIZ-HAFTALIK STRATEJI(VAKIF YATIRIM)
14:28:30 PUTIN, RUS ORDUSUNA SAVAS HAZIRLIGI EMRI VERDI
14:30:34 *USDTRY 5,80 SEVIYESININ ÜZERINI GÖRDÜ, 5,8018
14:30:39 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
14:31:32 BORSA ISTANBUL A.S.( FONLARA ILISKIN DUYURU
14:33:12 ANALIZ-EUR/TRY PARITESI(AHLATCI YATIRIM)
14:33:57 *ÇIN MB: KÜÇÜK VE MIKRO ISLETMELER IÇIN SORUNLU KREDI ORANI MAYIS SONUNDA YÜZDE 5,9 OLDU
14:34:32 ***DENFA*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
14:38:02 ***THYAO*** TÜRK HAVA YOLLARI A.O.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
14:38:19 BM GIDA YARDIMININ ASKIYA ALINMASI BINLERCE YEMENLIYI ETKILEYECEK
14:38:46 ***EPY*** DENIZ PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
14:39:40 ***EPY*** DENIZ PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
14:39:41 *THY: TOPLAM YOLCU SAYISI, MAYIS'TA YILLIK %4,5'LIK AZALISLA 5,9 MILYON OLDU
14:40:04 *THY: MAYIS'TA YOLCU SAYISI IÇ HATLARDA %9,6, DIS HATLARDA ISE %0,7 AZALDI
14:40:19 *THY: YOLCU DOLULUK ORANI MAYIS'TA 1,2 PUANLIK AZALIS ILE %77,5 OLDU
14:40:31 *THY: MAYIS'TA IÇ HAT SEFERLERDEKI DOLULUK ORANI 1,0 PUANLIK AZALIS GÖSTERDI
14:41:29 THY: TOPLAM YOLCU SAYISI, MAYIS'TA YILLIK %4,5'LIK AZALISLA 5,9 MILYON OLDU
14:42:24 MSB: PENÇE HAREKATI ILE KOORDINELI YAPILAN HAVA HAREKETLARINDA 4 TERÖRIST ETKISIZ HALE GETIRILDI
14:43:59 RUSYA/NOVAK: ÜRETIM KISINTISININ UZATILIP UZATILMAYACAGINI SÖYLEMEK IÇIN ÇOK ERKEN
14:46:23 ANALIZ-YURT DISI PIYASALAR(YATIRIM FINANSMAN)
14:46:41 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:47:00 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:49:31 JCR, JSC - WEST FINANCE AND CREDIT BANK'IN UZUN VADELI ULUSAL NOTUNU 'AA(UKR)' OLARAK TEYIT
14:49:32 ANALIZ-USD/CAD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
14:53:21 ***VKGYO*** VAKIF GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:53:29 ***KLNMA*** TÜRKIYE KALKINMA VE YATIRIM BANKASI A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:54:22 ***GENTS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
14:55:09 VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( GENEL AÇIKLAMA
15:00:04 ÇAVUSOGLU: S-400 ALIMINDAN VAZGEÇMEMIZ MÜMKÜN DEGILDIR
15:00:23 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:00:37 ***DENIZ*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:01:29 AKAR, BAHÇELI GÖRÜSMESINDE SAVUNMA VE GÜVENLIK KONUSULDU
15:04:54 ANALIZ-DOW30 ENDEKSI(DINAMIK MENKUL)
15:11:44 *TRUMP: ÇIN VE JAPONYA GIBI BIRÇOK ÜLKE PETROLLERININ BÜYÜK BÖLÜMÜNÜ HÜRMÜZ BOGAZI'NDAN
15:12:35 TMSF: YASARBANK’IN BORCU TAHSIL EDILDI
15:13:39 *TRUMP: BU ÜLKELER KENDI PETROLLERINI KENDILERI KORUMALILAR, BIZIM ORADA OLMAMIZ IÇIN NEDEN YOK
15:14:29 *TRUMP: ABD'NIN IRAN'DAN TALEBI ÇOK BASIT, NÜKLEER SILAHA SAHIP OLMAMASINI VE TERÖRE DESTEK
15:14:54 ***OZRDN*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:15:39 ANALIZ-HAFTALIK BÜLTEN(IS BANKASI)
15:20:56 ***ISFIN*** IS FINANSAL KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
15:21:52 ***DGGYO*** DOGUS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
15:22:05 ***ATLAS*** ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( HAFTALIK RAPOR
15:24:31 ***VKFYO*** VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( HAFTALIK RAPOR
15:25:12 IRAK MECLISI, SAVUNMA, IÇISLERI VE ADALET BAKANLARINI ONAYLADI
15:28:05 ***DGGYO*** DOGUS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
15:30:00 *CHICAGO FED ULUSAL AKTIVITE ENDEKSI MAYIS'TA -0,05 (NISAN'DA -0,48)
15:30:01 *CHICAGO FED ULUSAL AKTIVITE ENDEKSI 3 AY ORTALAMASI MAYIS'TA -0,17 (NISAN'DA -0,37)
15:30:22 *MERKEZ BANKASI'NIN BELIRLEDIGI ALIS/SATIS KURLARI DOLAR 5,7444/5,7547, EURO 6,5409/6,5526 TL
15:30:23 TABLO-MERKEZ BANKASI DÖVIZ VE EFEKTIF KURLARI
15:30:24 ANALIZ-USD/ZAR PARITESI(DINAMIK MENKUL)
15:30:25 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:30:26 TABLO-MERKEZ BANKASINCA BELIRLENEN VE ALIM SATIMA KONU OLMAYAN DÖVIZ KURLARI
15:30:27 TRUMP: PETROL TANKERLERININ KORUNMASI IÇIN DIGER ÜLKELER DAHA FAZLA SEY YAPMALILAR
15:31:28 ***DGGYO*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:31:32 *TRUMP: FED'IN NE YAPTIGI BILMEMEMSINE RAGMEN, ABD TARIHININ EN IYI HAZIRAN AYLARINDAN BIRINI
15:32:04 *TRUMP: EGER FED DOGRU OLANI YAPSAYDI BIR DE O ZAMAN NE OLABILECEGINI DÜSÜNÜN
15:32:22 ***FIP*** FIBA PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( VARLIK VEYA IHRAÇÇI DERECELENDIRME NOTU
15:32:33 *TRUMP: ABD'NIN FAIZ INDIRIMINE, PARASAL GEVSEMEYE IHTIYACI VAR
15:32:54 *TRUMP: DOW BINLERCE PUAN DAHA YUKARIYA ÇIKAR, GSYH'DA BÜYÜME YÜZDE 4 VEYA 5 OLURDU
15:34:02 *TRUMP: FED INATÇI BIR ÇOCUK GIBI
15:34:24 SPK: SERMAYE PIYASASI ARAÇLARIMIZIN ULUSLARARASI ISLEMLERDE TEMINAT OLARAK KULLANIMI
15:35:35 ***FIP*** FIBA PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( VARLIK VEYA IHRAÇÇI DERECELENDIRME NOTU
15:37:20 TAKASBANK PARA PIYASASI'NDA 2 MILYAR TL ISLEM HACMI GERÇEKLESTI
15:39:17 TRUMP, FAIZLERI DÜSÜRMEMESI NEDENIYLE FED'I ELESTIRDI
15:43:24 *ABD DISISLERI BAKANI POMPEO, SUUDI ARABISTAN KRALI SALMAN BIN ABDÜLLAZIZ ILE GÖRÜSTÜ
15:44:09 *ABD/POMPEO: SUUDI ARABISTAN KRALI SALMAN BIN ABDÜLLAZIZ ILE BÖLGEDEN ARTAN GERILIMI VE HÜRMÜZ

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-3

24.06.2019 18:1610:10:25 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(INVESTAZ)
10:11:04 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(INVESTAZ)
10:12:58 ANALIZ-SEKTÖR HABERLERI/BEYAZ ESYA SEKTÖRÜ(IS YATIRIM)
10:15:17 ***GRNYO*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S. DUYURUSU
10:15:27 ***HLGYO*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S. DUYURUSU
10:16:58 *KAZAKISTAN ENERJI BAKANI: OPEC+ ARZ KISINTISI ANLASMASININ DEVAM ETMESI KONUSUNDA ANLASMAYA
10:17:56 *KAZAKISTAN ENERJI BAKANI: KASHAGAN SAHASINDA GÜNLÜK ÜRETIMI 400 BIN VARIL/GÜNDEN 420 BIN
10:21:52 OPEC PETROL SEPETI 65,29 DOLAR/VARIL OLDU
10:22:35 OPEC PETROL SEPETI, GEÇEN HAFTA 1,03 DOLAR YÜKSELDI
10:24:39 KARA KUVVETLERI KOMUTANLIGI'NA FETÖ OPERASYONUNDA 32 SÜPHELI HAKKINDA GÖZALTI KARARI VERILDI
10:26:06 TESK/PALANDÖKEN: ÇIRAKLIK SÜRESI SIGORTA BASLANGICI SAYILMALI
10:27:01 *AZERBAYCAN ENERJI BAKAN: CARI ÜRETIM ANLASMASININ DEVAM ETTIRILMESI TARAFTARIYIM
10:31:44 AKAR, CHP, MHP VE IYI PARTI GENEL BASKANLARINI ZIYARET EDECEK
10:32:24 YSK BASKANI GÜVEN: KATILIM ORANI YÜZDE 84.5 OLDU
10:32:26 *RUSYA/NOVAK: PETROL PIYASALARI ISTIKRAR KAZANDI, GLOBAL PETROL ANLASMASININ ETKISI ILE
10:33:38 ***FORMT*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
10:34:12 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
10:34:13 MOTORINE 17-18 KURUS ZAM GÜNDEMDE- HABERTÜRK
10:34:14 *FILIPINLER BORSASI ENDEKSI %0,06 ARTISLA 8060,58 PUANDAN KAPANDI
10:34:28 *YSK/GÜVEN: IMAMOGLU % 54.21, YILDIRIM % 44.99
10:34:44 *MERKEZ BANKASI, TL DEPO KARSILIGI DÖVIZ DEPO IHALESI AÇMADI
10:35:17 ANALIZ-VARANT PIYASASINDA BEKLENTILER(IS YATIRIM)
10:35:28 ***ODEA*** ODEA BANK A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
10:35:39 *YSK/GÜVEN: KATILIM ORANI %84,5 OLDU
10:35:55 HÜRRIYET EMLAK: ANADOLU EMLAK PIYASASININ YÜKSELEN YILDIZI OLMAYA DEVAM EDIYOR
10:36:47 *YSK/GÜVEN: IMAMOGLU 4 MILYON 741 BIN 868, YILDIRIM 3 MILYON 935 BIN 453 OY ALDI
10:38:05 ÖIB, AKSARAY VE NIGDE'DE BULUNAN BAZI TASINMAZLARIN SATISIYLA ILGILI NIHAI IHALEYI YARIN YAPACAK
10:38:49 ANALIZ-HAFTALIK TEKNIK ANALIZ(GEDIK YATIRIM)
10:40:00 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(MEKSA YATIRIM)
10:41:54 ANALIZ-PIYASALARDA GELISMELER/BEKLENTILER(VAKIFBANK)
10:43:30 SISECAM’IN MERSIN’DEKI YENI YATIRIMIYLA TÜRKIYE’DEKI CAM AMBALAJ ÜRETIM KAPASITESI 1,3 MILYON
10:50:04 *RUSYA/NOVAK: GLOBAL ENERJI PIYASALARI KONUSUNDA BIRÇOK BELIRSIZLIK VAR
10:52:20 ANALIZ-VARANT PIYASASINDA BEKLENTILER(DEUTSCHE BANK)
10:52:27 ***CEMTS*** ÇEMTAS ÇELIK MAKINA SANAYI VE TICARET A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN
10:53:04 ANALIZ-KOZA ALTIN TEKNIK ANALIZ(ICBC YATIRIM)
10:53:25 ABD DISISLERI BAKANI POMPEO, SUUDI ARABISTAN VE BIRLESIK ARAP EMIRLIKLERI'NE GITTI
10:54:42 BANCO SANTANDER, SIGORTA ALANINDA ISBIRLIGINI SONA ERDIRMEK IÇIN 1 MIYAR EURO ÖDEYECEK
10:56:43 ***MTRYO*** METRO YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( HAFTALIK RAPOR
11:00:11 FIAT CHRYSLER ILE RENAULT ARASIDA BIRLESME MÜZAKERELERININ YENIDEN BASLAMASI UMULUYOR
11:00:18 *ALMANYA'DA HAZIRAN'DA IFO IS ORTAMI ENDEKSI 97,4 (BEKLENTI 97,6)
11:00:23 *MERKEZ BANKASI, 14 MILYAR TL TUTARINDA 01 TEMMUZ 2019 VADELI MIKTAR BAZLI REPO IHALESI AÇTI
11:00:24 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
11:00:35 *ALMANYA'DA HAZIRAN'DA IFO CARI DURUM ENDEKSI 100,8
11:00:52 *ALMANYA'DA HAZIRAN'DA IFO BEKLENTI ENDEKSI 94,2
11:02:15 *TAYVAN'DA MAYIS'TA ISSIZLIK ORANI %3,67 (NISAN'DA %3,67)
11:02:26 *IFO: ALMAN EKONOMISI DURGUN, SIKINTILI BIR DÖNEME DOGRU GIDIYOR
11:03:10 *POLONYA'DA MAYIS'TA PERAKENDE FIYATLAR AYLIK -%3,0 (ÖNCEKI %3,5)
11:03:14 *POLONYA'DA MAYIS'TA PERAKENDE FIYATLAR YILLIK %7,3 (ÖNCEKI %13,6)
11:05:28 *IFO: SIRKETLER ÖNÜMÜZDEKI AYLARA KONUSUNDA GIDEREK DAHA KÖTÜMSER HALE GELDILER
11:05:55 *IFO: BUNUNLA BIRLIKTE CARI DURUMA ILISKIN DEGERLENDENDIRMELERDE MARJINAL IYILESME VAR
11:07:00 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
11:07:29 YENILEME-YSK BASKANI GÜVEN: RAKAMLAR YÜZDE 100 SISTEME ISLENDI, EKREM IMAMOGLU 4 MILYON 741 BIN
11:08:37 *ISPANYA MB: BANKALARIN SORUNLU KREDI ORANI NISAN'DA YÜZDE 5,70 OLDU
11:10:19 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(ZIRAATFX)
11:10:52 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(ZIRAATFX)
11:13:20 TANKER RAPORU-BOTAS'TA BIR TANKER YÜKLEME YAPIYOR, 2 TANKER YOLDA
11:14:06 ***DENIZ*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
11:14:23 ***YKBNK*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
11:15:26 ANALIZ-ANALIST TAVSIYELERI VE HEDEF FIYATLARI(HALK YATIRIM)
11:15:43 VARANK, TÜRKIYE-MACARISTAN KARMA EKONOMIK KOMISYON TOPLANTISINA KATILMAK ÜZERE MACARISTAN'A
11:15:57 STAR RAFINERI ENTEGRE YÖNETIM SISTEMI'NIN ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUNLUGU BELGELENDI
11:16:07 ***IZFAS*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
11:16:30 ***ETYAT*** EURO TREND YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( HAFTALIK RAPOR
11:18:19 ***EUKYO*** EURO KAPITAL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( HAFTALIK RAPOR
11:20:36 TANKER RAPORU-BTC'DE 1 TANKER YÜKLEME YAPIYOR, 8 TANKER YOLDA
11:22:11 BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( GENEL AÇIKLAMA
11:22:16 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
11:22:19 BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( GENEL AÇIKLAMA
11:22:39 BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( GENEL AÇIKLAMA
11:22:58 BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( GENEL AÇIKLAMA
11:23:32 NOVAK: PETROL SEKTÖRÜNDE ISBIRLIGI HER ZAMANKINDEN DAHA ÖNEMLI
11:24:12 *IFO EKONOMISTI: GSYH BÜYÜME TAHMINIMIZE BAGLIYIZ, BIR RESESYONUN GELMEKTE OLDUGUNU GÖRMÜYORUZ
11:24:46 *IFO EKONOMISTI: INSAAT SEKTÖRÜNDE SIPARISLER IYI, ANCAK YENI SIPARISLER BEKLEMIYORUZ
11:25:06 *IFO EKONOMISTI: ABD-ÇIN TICARI ÇEKISMESI BELIRSIZLIGIN ANA NEDENI
11:25:29 *IFO EKONOMISTI: BREXIT VE IRAN, SU ANDA DOMINANT BIR ROL OYNAMIYORLAR
11:26:35 *IFO EKONOMISTI: IRAN'IN ETKISINI ANCAK PETROL FIYATLARI CIDDI SEKILDE ARTAR VEYA ÇATISMA
11:27:42 ANALIZ-PIYASALARDA GELISMELER/BEKLENTILER(OYAK YATIRIM MENKUL DEGERLER)
11:28:05 ***DOAS*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
11:32:01 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
11:32:07 RUHANI: EGER ABD 2015 NÜKLEER ANLASMASINDA BIZDEN YENI TAVIZLER ISTER ISE, YENI TESVIKLER
11:32:12 DEIK/OLPAK: ISTANBUL SEÇIMINI YAPTI, MILLETIN IRADESI HAYIRLI OLSUN
11:32:19 IRAN/HANZADI: ABD ORDUSUNA AIT IHA'YA YÖNELIK GERÇEKLESTIRILEN MÜDAHALE TEKRARLANABILIR
11:34:43 ANALIZ-DÜNYA BORSALARI(QNB FINANSINVEST)
11:39:08 *RUSYA DIISLERI BAKAN YARDIMCISI: ABD, DIYALOG ARAMAK YERINE IRAN'IN ETRAFINDANKI TANSIYONU
11:39:48 *RUSYA DIISLERI BAKAN YARDIMCISI: ABD DIYALOG YERINE IRAN'A YENI YAPTIRIMLARI TERCIH EDIYOKR
11:42:34 ***PIT* *BURVA*** PIRAMIT MENKUL KIYMETLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA GERÇEKLESTIRILEN
11:43:15 ***PIT* *RODRG*** PIRAMIT MENKUL KIYMETLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA GERÇEKLESTIRILEN
11:43:51 KARAYOLLARI: FSM'DE ÇALISMALAR NEDENIYLE 27 HAZIRAN-17 AGUSTOS DÖNEMINDE 4 SERIT TRAFIGE
11:43:52 ***PIT* *MEGAP*** PIRAMIT MENKUL KIYMETLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA GERÇEKLESTIRILEN
11:45:31 ANALIZ-GBP/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
11:47:00 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(MEKSA YATIRIM)
11:47:01 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(MEKSA YATIRIM)
11:48:29 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(MEKSA YATIRIM)
11:48:39 REKABET KURULU, BKM EXPRESS'E TANIDIGI MUAFIYETI GERI ALDI-HABERTÜRK
11:50:17 ***TEBNK*** TÜRK EKONOMI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
11:50:47 ***TEBNK*** TÜRK EKONOMI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
11:56:31 ***SAYAS*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
11:59:18 ÇIN'IN ABD'DEN TARIMSAL ÜRÜN ITHALATI ILK 5 AYDA YÜZDE 55 AZALDI
11:59:53 *AZERBAYCAN ENERJI BAKANI: 60-70 DOLAR/VARIL ARALIGINDA PETROL FIYATI ÜLKELERIN ÇOGU IÇIN
12:00:12 BANK OF SINGAPORE: TL'DEKI RALLI SINIRLI OLACAKTIR-BLOOMBERGHT.COM
12:00:15 *MERKEZ BANKASI REPO IHALESINDE TEKLIF 28 MILYAR 230 MILYON TL
12:00:16 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
12:00:33 *ÇIN MALIYE BAKAN YARDIMCISI ZOU JIAYI, ÇIN MB PARA POLITIKASI KOMITESI ÜYESI OLARAK ATANDI
12:01:04 MERKEZ BANKASI REPO IHALESINE 28,23 MILYAR TL TEKLIF GELDI
12:01:08 ANALIZ-KIYMETLI METALLER(TROY KIYMETLI MADEN TICARETI)
12:01:22 ***FORMT*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
12:03:41 ***KTKVK*** KT KIRA SERTIFIKALARI VARLIK KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
12:04:26 CARREFOUR, ÇIN PAZARINDAN ÇEKILEN BATILI SIRKETLER ARASINA KATILDI
12:05:07 ***CRDFA*** CREDITWEST FAKTORING A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
12:07:44 TÜSIAD: ISTANBUL BÜYÜKSEHIR BELEDIYE BASKANI SEÇILEN EKREM IMAMOGLU'NU KUTLUYORUZ
12:07:45 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(AHLATCI YATIRIM)
12:08:58 ANALIZ-ÖNCÜ GÖSTERGELER(AKBANK)
12:09:41 OSD: ALINAN TEDBIRLERIN DESTEGIYLE IÇ PAZARDA YERLI ÜRETIM PAYI ARTISINI SÜRDÜRÜYOR
12:14:07 EPDK, 'TÜRKIYE LPG PIYASASI YATIRIMCI REHBERI' HAZILADI
12:17:35 ***BMELK*** BOMONTI ELEKTRIK MÜHENDISLIK MÜSAVIRLIK INSAAT TURIZM VE TICARET A.S.( SIRKET GENEL
12:18:05 ***BMELK*** BOMONTI ELEKTRIK MÜHENDISLIK MÜSAVIRLIK INSAAT TURIZM VE TICARET A.S.( YÖNETIM
12:19:44 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(IS YATIRIM)
12:19:54 ***BMELK*** BOMONTI ELEKTRIK MÜHENDISLIK MÜSAVIRLIK INSAAT TURIZM VE TICARET A.S.( BAGIMSIZ
12:19:59 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(IS YATIRIM)
12:20:33 ***INFO*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
12:21:56 RYABKOV: RUSYA VE ORTAKLARI ABD'NIN IRAN'A YENI YAPTIRIMLARINA KARSI ADIMLAR ATACAKLAR
12:30:28 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
12:33:45 ***DSVAR*** DESTEK VARLIK YÖNETIM A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
12:34:18 HSBC, ECB'DEN IKI FAIZ INDIRIMI BEKLIYOR
12:37:24 ANALIZ-REEL KESIM GÜVEN ENDEKSI VE KAPASITE KULLANIM ORANI(TACIRLER YATIRIM)
12:37:56 *BRITANYA PARLAMENTOSU YANGIN ALARMI NEDENIYLE BOSALTILDI
12:38:09 ÇIN, 88. IZMIR ENTERNASYONAL FUARI'NA 'ORTAK ÜLKE' OLARAK KATILACAK
12:38:52 ***OZRDN*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
12:39:52 MSB: IRAK KUZEYI ZAP VE SINAT-HAFTANIN BÖLGELERINE DÜZENLENEN HAVA HAREKÂTLARIYLA HEDEFLER
12:45:55 *KREMLIN: ABD'NIN IRAN'A YAPTIRIMLARININ ILLEGAL OLDUGUNA INANIYORUZ
12:54:59 YASED/SARGIN: ODAGIMIZ 100. YILIMIZA GÜÇLÜ BIR EKONOMI ILE GIRMEK OLMALI
13:00:26 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
13:01:44 SUNING.COM, CARREFOUR ÇIN’IN YÜZDE 80’INI SATIN ALIYOR
13:03:46 ***NTHOL*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
13:05:32 ***GARAN*** TÜRKIYE GARANTI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
13:06:44 ***MNDRS*** MENDERES TEKSTIL SANAYI VE TICARET A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
13:08:53 ANALIZ-DAX30 ENDEKSI(DINAMIK MENKUL)
13:15:06 BASIN BÜLTENI-OPTIFUEL CHALLENGE 2019 ILE YINE REKOR KIRILDI
13:15:07 BASIN BÜLTENI-KIBAR HOLDING SAHABETTIN BILGISU ÇEVRE ÖDÜLLERI’NDEN IKI ÖDÜL ALDI
13:15:08 BASIN BÜLTENI-ESET, EN ÇOK KULLANILAN 20 PIN NUMARASINA DIKKAT ÇEKTI
13:15:09 BASIN BÜLTENI-POS YAZILIMI IKAS, YENI ÖZELLIKLERIYLE ISLETMELERIN ISINI KOLAYLASTIRMAYA DEVAM
13:15:10 BASIN BÜLTENI-LUMADA VIDEO INSIGHTS, SEHIR HAYATINI DAHA GÜVENLI VE KONFORLU HALE GETIRMEYI
13:15:11 BASIN BÜLTENI-ENDEKSA.COM: AYDIN'DA KONUT FIYATI 294.500 TL GERI DÖNÜS SÜRESI 24 YIL OLDU
13:15:12 BASIN BÜLTENI-DOGUS OTOMOTIV D-STAJ PROGRAMI, TÜRKIYE’NIN EN IYI 10 STAJ PROGRAMINDAN BIRI OLDU
13:15:13 BASIN BÜLTENI-PIERRE FABRE'NIN KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK ÇALISMALARI, ECOCERT ENVIROMENT
13:15:14 BASIN BÜLTENI-DÜNYA BAKLIYAT KONGRESI, 10-13 HAZIRAN TARIHLERI ARASINDA GERÇEKLESTIRILDI
13:15:15 BASIN BÜLTENI-BM KAMU HIZMETLERI FORUMU’NDA ÖDÜLLER SAHIPLERINI BULDU
13:15:16 BASIN BÜLTENI-HIRDAVAT SEKTÖRÜ, HISIAD ÇATISI ALTINDA ILK FUARLARINI YAPMAYA HAZIRLANIYOR
13:15:17 BASIN BÜLTENI-SMOKIN KOLEKSIYONU CEREMONY ILE 2019 YAZINA DAMGASINI VURMAYI HEDEFLIYOR
13:15:18 BASIN BÜLTENI-TAMONIKI.COM, ARAÇ SIGORTASI YAPTIRMAYI DÜSÜNENLERI UYARDI

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Uzman Yardımcılığı Sınavı - 15.06.2019
Bankamızda görevlendirilmek üzere Uzman Yardımcılığı sınavı düzenlenecektir.​​ Başvuru Koşulları​
Sınav Başvuruları
Veri Uzmanı Alım Sınavı - 06.07.2019
Bankamızda görevlendirilmek üzere 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü Veri Uzmanı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
Sınav Başvuruları
Siber Güvenlik Uzmanı Alım Sınavı - 06.07.2019
​Bankamızda görevlendirilmek üzere 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü Siber Güvenlik Uzmanı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
X Kapat