Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
05 Aralık 2018

Türkiye İş Bankası, Altın Gençler uygulaması ile üniversite sınavında üstün başarı gösteren 120 öğrenciyi ödüllendiriyor.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
23 Kasım 2018

​Kadına Yönelik Şiddete Karşı Turuncu Işık

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
07 Kasım 2018

İş Bankası “Türkiye’nin En Büyük Özel Bankası” konumunu sürdürdü. ​

İş Bankası’ndan Altın Gençlere ödül

05.12.2018


​Türkiye İş Bankası, “Altın Gençler” uygulaması kapsamında 2018 yılı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) üstün başarı gösteren 120 öğrenciyi ödüllendiriyor. Bu yıl YKS’de dereceye giren ve Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim hakkı elde eden öğrencilere ödülleri, İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali’nin de katılımıyla düzenlenen törende verildi. Genel Müdürlük binasındaki törene, öğrencilerin yanı sıra aileleri ve öğretmenleri de katıldı.


Adnan Bali, törende yaptığı konuşmada, öğrenciler ile onların başarılarında katkısı bulunan ailelerini ve öğretmenlerini kutladı. 2 milyondan fazla öğrencinin girdiği sınavda böyle bir başarıya ulaşmanın çok önemli olduğunun altını çizen Bali, “Bu başarının kolay elde edilemeyeceğini hepimiz biliyoruz. Sınava hazırlanırken gösterilen çabayı, gayreti, ailelerin ve çevrenin verdiği desteği unutmak mümkün değil. Disiplinli bir şekilde, azimle çalışan sizlerin başarısı da tabii ki bunlarla kıyaslanmayacak kadar büyük ” diye konuştu.


Sürdürülebilirliğin ve istikrarın karşılığı olan İş Bankası’nın, kuruluş misyonu gereği sadece iktisadi kalkınmaya değil toplumsal gelişime de katkı sağladığını vurgulayan Bali, bu kapsamda eğitim, kültür-sanat ve çevre alanlarında toplumun bütün kesimlerini kapsayacak şekilde uzun soluklu ve yaygın projeler yürüttüklerini söyledi. Kalkınmanın en önemli sacayaklarından biri olarak gördükleri eğitime özel bir önem verdiklerini ifade eden Bali, bu alanda Türkiye Satranç Federasyonu ana sponsorluğunun yanı sıra Darüşşafaka ile “81 İlden 81 Öğrenci” projesine devam ettiklerini, ayrıca “Karneni Göster Kitabını Al” kampanyası ile milyonlarca öğrenciyi kitapla buluşturduklarını hatırlattı. Bali, 1971 yılından bu yana “Altın Gençler” uygulaması ile de şimdiye kadar 3 binin üzerinde öğrenciyi ödüllendirdiklerini, uygulamanın ilk yıllarında ödül alanların 60 yaşını geçtiğini belirtti.


İş Bankası’nın her zaman olduğu gibi sosyal sorumluluk alanındaki faaliyetlerine uzun soluklu şekilde devam edeceğini vurgulayan Bali, “Bu kurum, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından, Cumhuriyet’ten sadece bir yıl sonra, iktisadi bağımsızlık olmadan siyasi bağımsızlığın sürdürülemeyeceği misyonuyla, ülkeye her alanda hizmet vermek üzere kuruldu. 1924 yılında 2 şube, 37 çalışan ve 1 milyon Türk Lirası gibi çok mütevazı bir sermaye ile yola çıkan bu müessese, bugün Türkiye’nin en büyük özel bankasıdır. Uzun dönemdir de çizgisini değiştirmeden topluma hizmet etmeye devam etmektedir. Ben İş Bankası’nın kurumsal başarı hikâyesinin, bireysel başarı gösteren gençlerimize çok özel bir örnek oluşturduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.


Kadına Yönelik Şiddete Karşı Turuncu Işık

23.11.2018


​Kadına yönelik şiddet kültürel, coğrafi, dini, toplumsal ve ekonomik sınır tanımayan bir insan hakları ihlali olarak varlığını tüm dünyada sürdürüyor. Birleşmiş Milletler tarafından, bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla 25 Kasım “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü”nden başlayarak 10 Aralık” İnsan Hakları Günü”ne kadar devam eden cinsiyete dayalı şiddetle mücadelede 16 günlük aktivizm kampanyası düzenleniyor.  

 

Dünya çapında gerçekleştirilen ve kadına yönelik şiddet konusunda kamuoyunda farkındalığı artırmayı amaçlayan bu kampanyaya Bankamız, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Genel Müdürlük binamızı turuncu renk ile ışıklandırarak destek veriyor. İş Bankası’ndan ekonomiye 400 milyar TL’yi aşan destek

07.11.2018


​Türkiye İş Bankası’nın aktif büyüklüğü yılın ilk dokuz ayında, 2017 yılsonuna göre %22,7 oranında artarak 444,3 milyar TL olurken, banka “Türkiye’nin En Büyük Özel Bankası” konumunu sürdürdü.

 

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, finansal sonuçlara ilişkin yaptığı değerlendirmede, “İş Bankası, milli ekonomide güven tesisinin daha da önem kazandığı bu dönemde, hanehalkı ihtiyaçlarından, ülkemizin büyük ölçekli yatırımlarının finansmanına kadar geniş bir yelpazede, ekonomiye destek sağlamaya devam etti. Banka, yılın üçüncü çeyreğinde de bir yandan ihtiyatlı ve seçici yaklaşımını sürdürürken, diğer yandan da verimlilik unsurunu gözeterek kaynaklarını tahsis etmeye özen gösterdi” dedi.

 

Bu dönemde, bankanın nakdi kredileri 291,3 milyar TL’ye, gayrinakdi kredileri ise 111,5 milyar TL’ye yükseldi. Böylelikle, İş Bankası’nın ekonomiye krediler aracılığıyla sağladığı toplam kaynak tutarı 402,8 milyar TL’ye ulaştı.

 

Yaygın şube ağı, dijital bankacılık kanalları ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile İş Bankası, mevduat hacmini 2017 yılsonuna göre %19,3 oranında artırarak 243 milyar TL’ye yükseltti. Banka aynı dönemde kaynak yapısını çeşitlendirmek ve fonlama maliyetlerini yönetmek amacıyla mevduat dışı kaynakları etkin bir biçimde kullanarak, yurt içi ve yurt dışı piyasalarda menkul kıymet ihracı ve kredi temini yoluyla borçlanma işlemlerini başarıyla sürdürdü.

 

Finansal piyasalarda yaşanan dalgalanmaların yarattığı olumsuz koşullara rağmen, kuvvetli mali bünyesini muhafaza eden İş Bankası, cari yılın ilk dokuz ayında 4,6 milyar TL net kâr elde etti. Aynı dönemde, bankanın özkaynak büyüklüğü ise 46,6 milyar TL’ye ulaştı. Güçlü sermaye yapısını koruyan ve risklerini etkin bir şekilde yönetmeye devam eden İş Bankası’nın sermaye yeterliliği rasyosu ise Eylül ayı sonunda %17,4 düzeyinde gerçekleşti.

 

Adnan Bali, “Kuruluşundan bu yana faaliyetlerini ‘Türkiye’nin Bankası’ olma vasfıyla ve ülke ekonomisine katma değer yaratma gayesiyle yürüten İş Bankası, önümüzdeki dönemde de milli bankacılığın önderliğini üstlenmeye ve Türkiye’de en çok güven duyulan müesseselerden biri olmaya devam edecektir” dedi.


PİYASA HABERLERİ
11 Aralık 2018
16:00:04 *MERKEZ BANKASI 1 AY VADELI TL UZLASMALI VADELI DÖVIZ SATIM IHALESI AÇTI, IHALE TUTARI 10016:00:05 MERKEZ BANKASI 1 AY VADELI TL UZ...
PİYASA HABERLERİ
11 Aralık 2018
13:15:08 BASIN BÜLTENI-CROSSING THE LINE KUZEY IRLANDA'DAKI BREXIT TARTISMALARINA MERCEK TUTUYOR13:15:09 BASIN BÜLTENI-KPMG TÜRKIYE BUNDAN B...
PİYASA HABERLERİ
11 Aralık 2018
11:10:21 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(MEKSA YATIRIM)11:10:41 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(MEKSA YATIRIM)11:11:02 ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( I...
Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Sınav Başvuruları - 10.12.2018
Şu anda başvuru yapılabilecek herhangi bir pozisyon bulunmamaktadır.​
X Kapat