Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
11 Temmuz 2019
Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nun yeni yatırımı, 850 bin ABD Doları ile Mutlubiev’e oldu.​
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
20 Haziran 2019
İş Bankası'nın TL cinsinden "katkı sermaye" niteliğindeki borçlanma aracı ihracında satış tutarı 800 milyon TL oldu.​
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
19 Haziran 2019

İzmir Sığacık’taki antik liman kenti Teos’ta bulunan Dionysos Tapınağı, İş Bankası’nın desteği ile yapılacak kazı çalışmaları ile ortaya çıkarılacak.​

Maxis Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu yatırımlarına devam ediyor

11.07.2019


​Türkiye İş Bankası’nın girişimcileri destekleme misyonu ile kurulmuş olan Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nun yeni yatırımı, 850 bin ABD Doları ile Mutlubiev’e oldu.


Ölçeklenebilir iş modeline sahip, teknoloji odaklı, erken ve ileri aşama yeni nesil girişimlere sermaye yatırımı yapmak üzere kurulan Maxis Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu, ikinci yatırımını, ev ve iş yerleri için temizlik hizmetine ihtiyaç duyanlarla temizlik profesyonellerini bir araya getiren bir platform olan Mutlubiev’e yaptı. Fonun ilk yatırımı, geçtiğimiz Mayıs ayında 500 bin ABD Doları ile Kolay İK’ya olmuştu.


2014 yılının Ağustos ayında faaliyete başladıktan sonra 2018 yılında İtalya ile yurt dışına açılan Mutlubiev, bugüne kadar ev ve iş yerlerine 150 binden fazla temizlik hizmeti verilmesine aracılık etti. Mutlubiev, Maxis Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nun 850 bin ABD Doları ile katıldığı ve Collective Spark’ın liderlik ettiği 2,1 milyon ABD Doları büyüklüğündeki Seri A yatırım turunda sağladığı fonla, bugün Türkiye’de 4 ilde, dünyada İtalya ve İspanya’da toplam 6 şehirde sürdürdüğü faaliyetini diğer ülke ve şehirlerde yaygınlaştırmayı hedefliyor.


Mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden kolaylıkla istenilen tarih ve saat için temizlik talebini oluşturan kullanıcılar ile çalışmak istediği tarihleri kendisi belirleyen temizlik personelini eşleştiren Mutlubiev, ev ve iş yerlerinin temizlenmesi ihtiyacına çözüm oluştururken, temizlik hizmeti vermek isteyenler için önemli bir gelir imkânı sunmuş oluyor.


Dünyada süreklilik arz eden bir ihtiyacı karşılayan, ölçeklenebilir bir iş modeline ve başarılı bir ekibe sahip olan Mutlubiev’in hızlı büyümesini özellikle yurt dışında da desteklemek amacıyla yatırım yaptıklarını belirten Maxis Genel Müdürü Selami Düz, teknoloji odaklı erken ve ileri aşama yeni nesil girişimlere yatırım yapma stratejisine uygun girişimleri desteklemeyi sürdüreceklerini dile getirdi. Mutlubiev'in ilk girişim sermayesi fonu yatırımcısı olan ve desteğini uzun süredir devam ettiren Collective Spark'ın kurucu ortaklarından Atıl Erken de Maxis ile beraber yatırım yapmış olmaktan mutluluk duyduklarını, ortak yatırımların sayısının artmasının Türk girişim ekosistemi için son derece önemli olduğunu vurguladı.


Türkiye İş Bankası, girişimcilik ekosistemine ve ülke ekonomisine sağladığı sürdürülebilir desteğin en yeni halkası olan Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. bünyesindeki Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’na 100 milyon TL’ye kadar kaynak aktarmayı taahhüt ederek fonun ana yatırımcısı olmuştu.

 


İş Bankası’ndan katkı sermaye niteliğinde ikinci borçlanma aracı ihracı

20.06.2019


​Bankanın TL cinsinden "katkı sermaye" niteliğindeki borçlanma aracı ihracında satış tutarı 800 milyon TL oldu


Türkiye İş Bankası, yurtiçinde Türk Lirası cinsinden katkı sermaye niteliğindeki ikinci borçlanma aracı ihracını gerçekleştirdi. 3 ayda bir değişken faizli kupon ödemeli ihracın yıllık getirisi TRLIBOR + %1 olarak belirlendi.

                          
İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Ertürk, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Türk Lirası cinsinden, 5. yıldan itibaren erken itfa edilebilir nitelikte ve 10 yıl nihai vadeli, katkı sermaye hesaplamasına dâhil edilecek borçlanma aracının yurtiçinde, halka arz edilmeksizin, yalnızca nitelikli yatırımcılara yönelik olarak ihraç edildiğini ifade etti.

 
İhraca İş Yatırım'ın aracılık ettiğini belirten Ertürk, emeklilik fonları ve yatırım fonları başta olmak üzere yüze yakın nitelikli bireysel ve kurumsal yatırımcıların ilgi gösterdiği ihraçta satış tutarının 800 milyon TL olduğunu kaydetti.

 
Katkı sermaye niteliğindeki Türk Lirası cinsinden borçlanma aracı büyüklüğü 1,9 milyar TL


Yılmaz Ertürk, 2017 yılında Türk sermaye piyasalarında bir ilk olan 1,1 milyar TL büyüklüğündeki katkı sermaye niteliğindeki ihraç ile birlikte TL cinsinden vadesi gelmemiş katkı sermaye niteliğindeki borçlanma aracı büyüklüğünün toplamda 1,9 milyar TL‘ye ulaştığını vurguladı.

 
Ertürk, “2017 yılında Bankamız öncülüğünde sektörde ilk olan yurt içi sermaye benzeri tahvil ihracından sonra ikinci olarak gerçekleştirilen 800 milyon TL büyüklüğündeki bu ihraç ile bankacılık sektörünün sermaye yapısının güçlendirilmesine katkı sağlanmıştır.  Bugüne kadar Türk sermaye piyasalarının öncü ve lider kurumu olarak ilklere imza atan İş Bankası'nın, sermaye piyasalarının gelişimine ve derinleşmesine katkıları sürecektir” dedi.


İş Bankası'ndan Teos Antik Kenti'ndeki kazılara destek

19.06.2019


​Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Anadolu, bu yönüyle arkeolojik açıdan dünyanın en zengin toprakları arasında yer alıyor. Ülkemizin arkeolojik varlığının gün yüzüne çıkarılması ve kültür mirasının korunması amacıyla yürütülen çalışmalara katkı sağlayan Türkiye İş Bankası, İzmir Seferihisar/Sığacık’ta bulunan Teos’ta sürdürülen kazı çalışmalarına da destek veriyor.


İş Bankası’nın desteği ile yapılacak arkeolojik kazılarla, Teos’un en önemli yapılarından biri olan ve Hellenistik dönem kent surunun içerisinde bulunan Dionysos Tapınağı’nın tamamen gün yüzüne çıkarılarak, gelecek kuşaklara aktarılması sağlanmış olacak.


Teos, tarihte ilk kez Sanatçılar Birliği’nin kurulduğu kent


Ionia Bölgesi’nin 12 kentinden biri olan, tarihi MÖ 1000 yıllarına kadar uzanan ve 65 hektarlık alan üzerine kurulu Teos antik liman kentini, yarımadanın ortasındaki akropol ile güney limanı arasında yaklaşık 3,7 km uzunluğunda, iyi korunmuş durumda olan Hellenistik dönem kent suru çevreliyor. Teos’un içerisinde Hellenistik ve Roma Dönemi kalıntıları, Dionysos Tapınağı, Agora, Tiyatro ve Antik Liman yapıları yer alıyor.


Teos antik kenti, MÖ 3. yüzyılda şair, tiyatrocu ve müzisyenlerden oluşan Dionysos Sanatçılar Birliği’ne de ev sahipliği yapan yapmıştır. Şairler Anakreon, Antimakhos, Epikuros, Nausiphanes, Apellikon ve tarihçi Hekataios Teos’ta yaşamış antik çağın önemli filozof ve sanatçıları arasında yer alıyor.


2 bin 200 yıllık kira kontratı


Türk bilim insanlarının kazı ve araştırmalarının 1960’lı yıllarda başladığı Teos Antik Kenti’nde 2010 yılından bu yana yeniden başlayan kazı ve restorasyon çalışmaları Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Klasik Arkeoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Musa Kadıoğlu başkanlığında yürütülüyor. Yapılan kazı çalışmaları sırasında, Ekim 2016’da bulunan, kira sözleşmesi niteliği taşıyan ve hukuki terimler ile pek çok ayrıntıya yer vermesi açısından çok değerli bulunan 2 bin 200 yıllık yazıt dikkat çekiyor.

 
2015 yılında ören yeri statüsü kazanan Teos Antik Kenti, bölgede Efes ve Bergama’dan sonra en sık ziyaret edilen ören yerlerinden biri haline gelmiş durumda.

 
“Tarihi mirasın aydınlatılması ve geleceğe aktarılması için çaba gösteriyoruz”

 
Bankanın Teos Antik Kenti’nde yapılan kazı çalışmalarını duyurmak üzere gerçekleştirilen basın ziyaretine Türkiye İş Bankası Kurumsal İletişim Müdürü Bülent Yumuşaker ve İş Sanat Genel Müdürü Zuhal Üreten katıldı. Kurulduğundan bu yana ekonomik kalkınmanın yanı sıra toplumsal gelişimde de öncü rol üstlenen Bankanın, bu çerçevede eğitim, çevre ve kültür-sanat alanlarında sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirdiğini belirten Yumuşaker,  uzun soluklu, yaygın ve sürdürülebilirliğin bu projelerin ortak noktası olduğunu vurgulayarak,  şöyle dedi: “Kültür-sanat alanındaki çalışmalarımızın önemli bir başlığını da arkeolojik kazılar oluşturuyor. Yüzyıllarca birçok kültür ve medeniyete ev sahipliği yapan Anadolu’nun kültürel ve tarihsel zenginliğinin gün yüzüne çıkarılması, bu mirasın koruma altına alınarak gelecek nesillere aktarılması, bu konudaki toplumsal bilincin pekiştirilmesi kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarımızda öncelik verdiğimiz hususlar arasında yer alıyor. Gaziantep Zeugma’da, Antalya Patara’da ve Kırşehir Kaman’da devam eden arkeolojik kazılara destek veriyoruz. Bu alandaki desteğe Teos ile bir yenisini daha ekliyoruz. Her kazı alanının, bulunduğu bölge için kalkınma fırsatları barındırdığını da dikkate alacak olursak, çalışmaların bu yönüyle de çok önemli olduğunu düşünüyoruz.” 


PİYASA HABERLERİ
15 Temmuz 2019
***BEYAZ*** BEYAZ FILO OTO KIRALAMA A.S.( Haber ve Söylentilere Iliskin Açiklama )Ilgili Sirketler []Ilgili Fonlar ...
PİYASA HABERLERİ
15 Temmuz 2019
KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi )Ilgili Sirketler []Ilgili Fonlar [...
PİYASA HABERLERİ
15 Temmuz 2019
***OYAYO*** OYAK YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( Disaridan Saglanan Hizmetler ve Personel Için Ödenen Komisyon ve Ücretler )Ilgili Sirketler ...

***BEYAZ*** BEYAZ FILO OTO KIRALAMA A.S.( Haber ve Söylentilere Iliskin Açiklama

15.07.2019 18:32***BEYAZ*** BEYAZ FILO OTO KIRALAMA A.S.( Haber ve Söylentilere Iliskin Açiklama )

Ilgili Sirketler []
Ilgili Fonlar []
Türkçe
Haber veya Söylentilere Iliskin Açiklama

Yapilan Açiklama Güncelleme mi?
Hayir (No)
Yapilan Açiklama Düzeltme mi?
Hayir (No)
Konuya Iliskin Daha Önce Yapilan Açiklamanin Tarihi
19.02.2019
Yapilan Açiklama Ertelenmis Bir Açiklama mi?
Hayir (No)
Bildirim Içerigi

Açiklamalar

     19.02.2019 tarihli KAP açiklamamizda 01.02.2019 tarihinde medyada çikan ve sirketimiz ile yönetim kurulu üyelerimizin adinin geçtigi haberdeki ayrintilara yer verilmistir. Habere göre Malta merkezli bir sirket Borsa Istanbul pay piyasasindaki Sirketimizin paylarinin da yer aldigi kimi islemlerle ilgili olarak suç duyurusunda bulunmustur. Ancak gerek haber içeriginde yer alan ayrintilarin yeni ve kamuoyuna duyurulmamis içsel bilgileri içermemesi ve gerekse Sirketimize yönelik net bir hukuki islemi tanimlamamis olmasi nedeniyle habere yönelik medyada yer aldigi tarihte bir özel durum açiklamasinda bulunulmadigi 19.02.2019 tarihli KAP açiklamasinda vurgulanmistir. SPK tarafindan açiklama yapilmasinin istenmesi nedeniyle 19.02.2019 tarihli özel durum açiklamasinin yapildigi belirtilmisti.
Bu defa çesitli medya kuruluslarinda, ayni konuyla ilgili oldugu düsünülen bir habere yer verilmis ve ilk açiklama ile ayni tüzel kisilige sahip oldugu düsünülen sirketin tazminat talebiyle çesitli kisi ve kuruluslar hakkinda suç duyurusunda bulundugu belirtilmistir. Söz konusu haberde Sirketimize yönelik sadece süpheli islemlerin yogunlastigi sirket isimleri sayilirken yer verilmistir.
Haberde yer alan konu hakkinda Sirketimize veya yöneticilerimize ulasmis herhangi bir tebligat olmadigi gibi  bilgimiz dahilinde farkli bir gelisme de bulunmamaktadir. Zaten haber içeriginde de suç duyurusu ile ilgili tarafimizi ilgilendiren bir hususa yer verilmemistir.
Islemlerin yogunlastigi belirtilen paylar arasinda belirtilen Sirketimiz paylari hakkinda da detay bir bilgiye yer verilmediginden konunun hangi döneme ait islemleri içerdigi de anlasilamamistir. Bu nedenle, medyada çikan haberlerin, eski yapilan açiklamalarimizdan farkli içerikte ve içsel bilgi tanimina girebilecek herhangi bir bilgi içermedigi degerlendirilmektedir.
Bu açiklama, geçmis dönemde benzer konuyla ilgili SPK tarafindan KAP'ta açiklama yapilmasinin talep edilmesi nedeniyle yapilmaktadir.
Kamuoyunun ve yatirimcilarimizin bilgisine sunulur.
 
 

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/775344


BIST

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi

15.07.2019 18:23KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi )

Ilgili Sirketler []
Ilgili Fonlar []
Türkçe
Test Bildirimi

Bildirim Içerigi

Açiklamalar

Test amaci ile gönderilmistir.
http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/775343


BIST

***OYAYO*** OYAK YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( Disaridan Saglanan Hizmetler ve Personel Için Ödenen Komisyon ve Ücretler

15.07.2019 18:18***OYAYO*** OYAK YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( Disaridan Saglanan Hizmetler ve Personel Için Ödenen Komisyon ve Ücretler )

Ilgili Sirketler []
Ilgili Fonlar []
Türkçe
Disaridan Saglanan Hizmetler ve Personel Için Ödenen Komisyon ve Ücretler

Disaridan Saglanan Hizmetler ve Personel Için Ödenen Komisyon ve Ücretler

Yapilan Açiklama Güncelleme mi?
Hayir (No)
Yapilan Açiklama Düzeltme mi?
Hayir (No)
Konuya Iliskin Daha Önce Yapilan Açiklamanin Tarihi
-
Yapilan Açiklama Ertelenmis Bir Açiklama mi?
Hayir (No)
Açiklama

Disaridan Saglanan Hizmetler ve Personel Için Ödenen Komisyon ve Ücretler   
Ocak-Mart Nisan-Haziran Ocak-Haziran Temmuz-Eylül Ocak-Eylül Ekim-Aralik Ocak-Aralik
Ortakligin Disaridan Saglanan Hizmetler ve Personel Için Ödedigi Komisyon ve Ücretler

Dönem
2019 2019 2019
Portföy Yönetimi Hizmeti Alinan Kurulusun Unvani
OYAK PORTFÖY YÖNETIMI A.S OYAK PORTFÖY YÖNETIMI A.S OYAK PORTFÖY YÖNETIMI A.S
Portföy Yönetimi Hizmeti Için Ödenen Tutar (TL)
118671 123620 242291
Muhasebe, Operasyon ve Risk Yönetim Sistemleri Gibi Hizmetlerin Alindigi Kurulusun Unvani
OYAK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S OYAK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S
Muhasebe, Operasyon ve Risk Yönetim Sistemleri Gibi Hizmetler Için Ödenen Tutar (TL)
6230 6489 12719
Ortalama Net Aktif Deger (TL)
25340098 26106650 25711010
Ortakliga Disaridan Saglanan Hizmetler ve Personel Için Ödenen Toplam Komisyon ve Ücretlerin Ortalama Net Aktif Degere Orani (%)
% 0,492899 % 0,498375 % 0,991832http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/775342


BIST

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Veri Uzmanı Alım Sınavı - 06.07.2019
Bankamızda görevlendirilmek üzere 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü Veri Uzmanı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
Sınav Başvuruları
Siber Güvenlik Uzmanı Alım Sınavı - 06.07.2019
​Bankamızda görevlendirilmek üzere 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü Siber Güvenlik Uzmanı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
Sınav Başvuruları
Bulut Bilişim Ve Platform Mühendisi Alım Sınavı - 06.07.2019
​Bankamızda görevlendirilmek üzere 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü Siber Güvenlik Uzmanı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
X Kapat