Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
27 Şubat 2019

“KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi”, İş Bankası Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
08 Şubat 2019

İş Bankası 2018 yılsonu itibarıyla özel bankalar arasındaki lider konumunu sürdürdü.  ​

Dijital Dönüşüm Merkezi ile KOBİ’lere Özel “Butik Tekno Çözümler” Geliştirilecek

27.02.2019


​Türkiye ekonomisinin can damarı KOBİ’lerin küresel rekabetçilik güçlerini artırmasını sağlamak ve dijitalleşme süreçlerine destek olmak amacıyla başlatılan “KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi”, İş Bankası Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı. 3 milyon TL bütçeli projeyle 120 KOBİ, teknoloji yolculuğuna çıkacak. KOBİ’ler projeye, www.ddm.org.tr internet adresi üzerinden başvurabilecek.


İSTKA “2018 Yenilikçi ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı” kapsamında desteklenen Dijital Dönüşüm Merkezi; katılımcı, kapsayıcı ve çok paydaşlı iş birliği ağı ile İstanbul’un yenilikçi iklimine de katma değer yaratacak. Tekno KOBİ’ ile ihtiyaçları doğrultusunda eşleştirilecek 120 KOBİ, Beyoğlu’ndaki merkezde eğitim alacak ve dijitalleşme süreçleriyle tanışacak. Proje süresince KOBİ’lere “işletmeye özel butik tekno çözümler” geliştirilecek.


Üretim ve sanayinin dijitalleşme çerçevesinde belirlendiği günümüzde, Türkiye ekonomisinin can damarı olan KOBİ’ler için Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda çalışan İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) 2018 Yenilikçi ve Yaratıcı istanbul Mali Destek Programı kapsamında “Dijital Dönüşüm Merkezi” (DDM) projesini hayata geçirdi.


İstanbul Valiliği ve Tüm Girişimci İş Mentorları Derneği’nin (TÜGİM) ortaklığında, Türkiye İş Bankası'nın sponsorluğunda, Boğaziçi Üniversitesi ve Endeavor Türkiye’nin iştirakçiliği ile hayata geçirilen “KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi” projesi ile 120 KOBİ, tekno-yolculuğa çıkıyor.


Yaklaşık 3 milyon TL’lik bir bütçe (ayni ve maddi) ile 120 KOBİ’nin teknoloji yolculuğuna rehberlik edecek DDM’nin tanıtıldığı İş Kuleleri’ndeki toplantının açılışı İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek ve İSTKA Genel Sekreter Vekili Dr. Fatih Pişkin’in katılımıyla gerçekleştirildi.


KOBİ’ler ihtiyaçları doğrultusunda tekno-KOBİ’lerle ile eşleştirilecek


KOBİ’lerin dijital dönüşümünü sağlayarak küresel rekabetçilik güçlerini artıracak proje ile İstanbul’un yenilikçi iklimine de değer yaratılacak. KOBİ’ler, 18 ay boyunca, Beyoğlu’ndaki merkezde 2 bin saati aşan mentörlük desteğinin yanı sıra “üretim”, “iç yönetim” ve “pazarlama-satış” alanında eğitim alarak, verimliliklerini de artıracak. Proje kapsamında 120 KOBİ, ihtiyaçları doğrultusunda, dijitalleşmeye yardımcı ürün ve hizmet üreten  tekno-KOBİ’ler eşleştirilecek ve mentörlük desteği alacak. KOBİ’lerin dijitalleşme ihtiyaçlarına özel yol haritalarının çıkartılacağı proje ile kredi ve finansman çözümleri de geliştirilerek, bu desteklerden faydalanmaları sağlanacak.


KOBİ’lerin elde ettikleri dijitalleşme düzeylerini sürdürülebilir kılmalarına yardımcı olacak DDM ile işletmelerin dijitalleşmeyi kurum kültürü haline getirebilmelerine katkı sağlanacak. 18 ayın sonunda ise projenin, KOBİ’lerin dijitalleşme düzeylerine etkisi ve kurum verimliliklerine katkısı test edilip, analiz raporu hazırlanacak ve yayımlanacak. Projeyle, İstanbul’un genel yenilik iklimi ile yenilik ve yaratıcılık odaklı ekonomik yapıya kavuşması iki yönlü desteklenerek, kentin katma değeri, teknoloji ve bilgi yoğunluğu yüksek ürün ve hizmetler ile küresel ekonomide söz sahibi olabilmesi; küresel değer zincirinde üst sıralarda yer alabilmesi hedefleniyor. İstanbullu KOBİ’ler dijitalleşme yolculukları için www.ddm.org.tr adresinden başvurularını yapabiliyor. Başvuru süreci sonunda analiz ve testler ile değerlendirmeleri geçen KOBİ’lerin tekno-yolculuğu da başlıyor.


Mehmet Ali Özyiğit: “Proje sadece KOBİ’lerin değil, Türkiye’nin geleceği adına çok önemli”


Konuşmasında, yaşanan dijitalleşme yarışında henüz ülkelerin rekabetin nereye varacağını kestiremediğini belirten İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, “Yaşanan değişim ve dönüşüm sürecinde, küresel rekabetçilikte rakiplerinin bir adım önüne geçenler, yarının söz sahibi olacak” dedi. Özyiğit, ekonominin bel kemiği olan KOBİ’lerin, Türkiye’nin geleceği adına insan kaynağından üretim araçlarına, pek çok alanda desteklenmesi gerektiğini vurgulayarak, şöyle konuştu: “Dijital dönüşüm  her anlamda desteklenmesi gereken önemli bir süreçtir. Dijital dönüşümü, ülkemizin geleceği için çok önemsiyoruz çünkü bu projenin, sadece KOBİ’lerin değil, Türkiye’nin geleceği adına çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Umarız proje başarılı olur ve Türkiye, hak ettiği yerde olur.”


Orhan Turan: “İstanbul ve Türkiye’nin yenilik iklimine katma değer yaratacağız”


“Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınması için ekonomimizin rekabetçilik gücünü artırmamız şart. Dolayısıyla sektörlerimiz, işletmelerimiz ve özellikle ekonominin can damarı olan KOBİ’lerimizin rekabetçilik gücünü geliştirmeye odaklanmak gerekiyor” diyen TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan,  açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Artık üretim ve sanayi; dijitalleşme çerçevesinde şekilleniyor. Bu nedenle, teknolojiyi tüketen değil; hayal eden, araştıran, geliştiren, üreten ve ihraç eden bir ülke olmalıyız. Yüksek teknolojili üretim yaparak, yüksek katma değer yaratmak ve küresel rekabet gücümüzü artırmak için dijitalleşme, aradığımız kaldıraçtır. Sanayimizin dijital dönüşümünü gerçekleştirip, KOBİ’lerimizin kapasitelerini artırıp, yüksek teknolojiyle yüksek katma değerli üretimi yakalayıp, ekonomik refahı artırabiliriz. Teknolojik altyapı yatırımlarının faydaya dönüşebilmesi, ancak KOBİ’lerin dijital dönüşümü, kurumsal yapılarının bir parçası haline getirmesiyle mümkün görünüyor. Bu amacı gerçekleştirmek için KOBİ’lerimizin dijitalleşme yolculuğuna destek olacak Dijital Dönüşüm Merkezi, başarılı örneklerin ortaya çıkmasını sağlayacak, sürdürülebilir mekânsal bir platform imkânı da sunuyor. Merkez ile dijitalleşme becerilerinde yetkinlik kazanacak KOBİ’lerimizin, çarpan etkisi yaratarak, İstanbul’un yenilik iklimine katma değer yaratmasını da hedefliyoruz. Bu proje ile finansmana erişimden pazara açılmaya kadar KOBİ’lerimizin yenilik üretme motivasyonlarını artıracağız.”


Şahismail Şimşek: “KOBİ’lerimize dijitalleşme süreçlerine en uygun tedaviyi sunacağız”


Türkiye ekonomisinin gelişmesinde KOBİ’lerimizin çok önemli bir yeri olduğunu hatırlatan Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek de açılış konuşmasında şunları aktardı: “KOBİ’lerimizin dijitalleşme yolculuğunda bu proje ile teşhisi koyacak ve kendilerine en uygun tedaviyi sunacağız. Dijitalleşme süreçlerinde çok değerli mentorlarımız KOBİ’lerimizin yanında olacak ve kendilerine hem deneyimlerini aktaracak hem de yol gösterecekler.  KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi projesinin değerli KOBİ’lerimiz ve ülkemiz için faydalı olmasını umuyorum.”


Dr. Fatih Pişkin: “KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği yetkinlikleri kazandırmayı hedefliyoruz”


Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi ile KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği vizyon ve yetkinlikleri kazandırmayı hedeflediklerini ifade eden İSTKA Genel Sekreter Vekili Dr. Fatih Pişkin, İstanbul’un ekonomik gücünün korunmasında KOBİ’lerin önemli bir işlev üstlendiğine vurgu yaptı. Dr. Fatih Pişkin, konuşmasında şunları aktardı: “KOBİ’lerimiz İstanbul’un ekonomik gücünün korunması bakımından önemli bir işlev üstleniyor. İstanbul ekonomisinin mevcut yapısının ileri teknoloji kullanan, yüksek katma değer üreten, nitelikli iş gücü istihdam eden, bilgi yoğun bir üretim yapısına dönüştürülmesi için KOBİ’lerimizin mevcut yapılarını da çağın gerçeklerine uygun olarak dönüştürmek mecburiyetindeyiz. İstanbul Kalkınma Ajansı olarak 2010 yılından bu yana 10 destek programında doğrudan KOBİ’lere yönelik toplam 114 projeye destek vermiş bulunuyoruz. Güdümlü projelerimiz ile de KOBİ’lerin test ve prototip üretme ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Girişimcilik alanında verdiğimiz destekler de doğrudan KOBİ’lerimizi etkiliyor. ‘KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi’ projemizi de KOBİ’lerimizin üretim, iç yönetim, pazarlama ve satış alanlarında dijital dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak amacıyla desteklemiş bulunuyoruz. Bu projemizle, KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği vizyon ve yetkinliklerin kazandırılmasını hedefliyoruz.”


İş Bankası’ndan ülke ekonomisine 351,6 milyar TL’lik destek

08.02.2019


2018 yılsonu itibarıyla, İş Bankası aktif büyüklüğünü 2017 yılsonuna göre %15 oranında artırarak 416,4 milyar TL’ye yükseltti ve özel bankalar arasındaki lider konumunu sürdürdü. 


Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, 2018 yılsonu finansal sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada: “Milli ekonomiye olan güvenin güçlendirilmesinin her zamankinden daha da önem kazandığı 2018 yılında, reel sektöre ve hane halkına destek olmayı sürdürdük. 260,3 milyar TL’si nakdi, 91,3 milyar TL’si gayrinakdi olmak üzere, 2018 yılsonu itibarıyla krediler yoluyla ekonomiye sağladığı toplam finansman desteği 351,6 milyar TL’ye ulaşan Bankamız, ülke ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan özel banka olmaya devam etmiştir” dedi.


Kaynaklarının doğru tahsisine azami önem veren ve etkin risk yönetimine odaklanan İş Bankası’nın sorunlu kredilerinin toplam kredilerine oranı 2018 yılının sonunda özel bankaların ortalamasının altında kalarak %4,1 düzeyinde gerçekleşti.


İş Bankası, sektördeki güçlü konumu, yaygın şube ağı ve dijital kanalları ile mevduat sahiplerinin öncelikli tercihi olmaya devam etti ve 2018 yılsonu itibarıyla toplam mevduat büyüklüğü açısından özel bankalar arasında ilk sırada yer aldı. Banka’nın mevduat hacmi 2017 yılsonuna göre %20,4 oranında artarak 2018 yılsonunda 245,3 milyar TL düzeyinde gerçekleşti. İş Bankası, fonlama maliyetini gözeterek, kaynaklarını çeşitlendirmek amacıyla yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda mevduat dışı fonlama olanaklarından da faydalanmaya devam etti. Sendikasyon kredilerinde uzun bir geçmişi ve önemli bir deneyimi bulunan bir kurum olan İş Bankası, 2018 yılında söz konusu kredilerini başarılı bir şekilde yeniledi ve bu kapsamda yaklaşık 2,5 milyar ABD Doları tutarında finansman sağladı.


2018 yılında İş Bankası, dijital dönüşümü iş süreçlerine dahil ederek verimliliğini artırmaya odaklandı. Diğer taraftan, fiziksel ve dijital kanallarını birbirini tamamlayacak şekilde konumlandırırken, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran, kişiselleşmiş ürün ve hizmetler sunmaya devam etti.  Bankacılık hizmetlerini müşterilerin ayağına götüren Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulaması “İşCep”i kullanan müşteri sayısı ise 2018 yılı sonunda 6,7 milyona ulaştı.

 

2018 yılında 6,8 milyar TL net kâr elde eden İş Bankası’nın 2018 yılsonu itibarıyla özkaynak büyüklüğü, 2017 yılsonuna göre %15,7 oranında artarak 49,7 milyar TL’ye ulaştı. Banka’nın sermaye yeterlilik oranı 2018 yılsonu itibarıyla, yasal limitin üzerinde, %16,5 seviyesinde gerçekleşti.


İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, “Türkiye’nin en büyük özel sektör bankası olarak geride kalan 94 yılda olduğu gibi bundan sonra da müşterilerimiz, hissedarlarımız ve çalışanlarımızın yanında olarak, ülke ekonomisi için katma değer yaratmayı sürdüreceğiz” dedi.​


PİYASA HABERLERİ
19 Mart 2019
18:10:33 BASIN BÜLTENI-TURKISH STARS LEAGUE ILE E-SPORUN YILDIZLARI ARASINA LOGITECH G DE KATILDI18:10:34 BASIN BÜLTENI-THE CORE ISTANBUL KAPILARINI...
PİYASA HABERLERİ
19 Mart 2019
15:45:36 ***CAGFA*** ÇAGDAS FAKTORING A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI 15:45:54 ***IDGYO*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI ...
PİYASA HABERLERİ
19 Mart 2019
13:28:30 *ALBAYRAK: SON 2 AYDA VERDIGIMIZ HIZLI REAKSIYONLARLA SIKINTILARIN ÜSTESINDEN GELMEYI BILDIK13:28:39 BASIN BÜLTENI-SUZUKI, MOTOSIKLET MODEL...

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-6

19.03.2019 18:1818:10:33 BASIN BÜLTENI-TURKISH STARS LEAGUE ILE E-SPORUN YILDIZLARI ARASINA LOGITECH G DE KATILDI
18:10:34 BASIN BÜLTENI-THE CORE ISTANBUL KAPILARINI AÇTI
18:10:36 BASIN BÜLTENI-TÜSIAD-ÇITAM ÇIN YENI YIL YEMEGI DÜZENLENDI
18:10:38 BASIN BÜLTENI-BOEING CEO'SU DENNIS MUILENBURG'DEN HAVAYOLU SIRKETLERI, HAVACILIK SEKTÖRÜ,
18:11:15 ***GARAN*** TÜRKIYE GARANTI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
18:12:22 ***ATLAS* *MTY*** METRO YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
18:12:26 ***VANGD*** VANET GIDA SANAYI IÇ VE DIS TICARET A.S.( KAYITLI SERMAYE TAVANI ISLEMLERINE
18:12:44 ***ADEL*** ADEL KALEMCILIK TICARET VE SANAYI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:13:33 ***AYEN*** BORSA ISTANBUL A.S.( BISTECH PAY PIYASASI ALIM SATIM SISTEMI DUYURUSU
18:14:13 ***NETAS*** NETAS TELEKOMÜNIKASYON A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:14:32 ***METRO*** METRO TICARI VE MALI YATIRIMLAR HOLDING A.S.( KAYITLI SERMAYE TAVANI ISLEMLERINE
18:14:39 ***GEDIK* *HUBVC*** GEDIK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
18:15:01 ***GEDIK* *GYHOL*** GEDIK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
18:15:11 ***PKART*** PLASTIKKART AKILLI KART ILETISIM SISTEMLERI SANAYI VE TICARET A.S.( KURUMSAL
18:15:13 ***YAT* *SANFM*** YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
18:15:13 ***ULUSE*** ULUSOY ELEKTRIK IMALAT TAAHHÜT VE TICARET A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:15:26 ***PIYASALARA ILISKIN ÖZET BILGILER***

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-5

19.03.2019 18:1815:45:36 ***CAGFA*** ÇAGDAS FAKTORING A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
15:45:54 ***IDGYO*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:46:29 IBB/UYSAL: MAHMUTBEY-MECIDIYEKÖY HATTI BU YILIN SON ÇEYREGINDE SEFERLERINE BASLAYACAK
15:47:47 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
15:50:10 HALKBANK MIMARSINAN OSB SUBESI AÇILDI
15:54:54 ANALIZ-LME TEKNIK TERMOMETRE/NIKEL(METALSMARKET)
15:55:00 *REDBOOK: ABD'DE MART'IN IKINCI HAFTASINDA PERAKENDE SATISLAR BIR ÖNCEKI AYIN AYNI DÖNEMINE
15:55:01 *REDBOOK: ABD'DE MART'IN IKINCI HAFTASINDA PERAKENDE SATISLAR GEÇEN YILIN AYNI DÖNEMINE GÖRE
15:55:02 *REDBOOK: ABD'DE MART'IN IKINCI HAFTASINDA PERAKENDE SATISLAR GEÇEN YILIN AYNI HAFTASINA GÖRE
15:55:03 ABD'DE PERAKENDE SATISLAR %4,9 ARTTI-REDBOOK
16:00:17 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:00:31 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
16:00:38 *RUSYA'DA SUBAT'TA ÜRETICI FIYATLARI AYLIK %0,1 (ÖNCEKI -%3,3)
16:00:42 *RUSYA'DA SUBAT'TA ÜRETICI FIYATLARI YILLIK %9,0 (ÖNCEKI %9,5)
16:01:20 *MERKEZ BANKASI, 2019-03-20 VADELI GLP REPO KOTASYONU AÇTI
16:01:50 ***ZORLF*** ZORLU FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
16:02:56 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
16:03:55 *KAZAKISTAN DEVLET BASKANI NAZARBAYEV ISTIFA EDECEGINI AÇIKLADI
16:05:03 ***LUKSK*** LÜKS KADIFE TICARET VE SANAYII A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:05:25 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
16:05:41 THY, YENI SIGORTA GARANTILI UÇAK FINANSMANI ÜRÜNÜ "BALTHAZAR" ILE UÇAK FINANSMANI ALANINDA YINE
16:10:00 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
16:11:22 *KAZAKISTAN MECLIS BASKANI TOKAYEV, DEVLET BASKANLIGINA VEKALET EDECEK
16:11:31 *KIYMETLI MADENLER PIYASASI'NDA 615 KG ALTIN, 2.285 KG GÜMÜS ISLEMI GERÇEKLESTI
16:12:19 ***SAFKR*** SAFKAR EGE SOGUTMACILIK KLIMA SOGUK HAVA TESISLERI IHRACAT ITHALAT SANAYI VE
16:12:51 DÖNMEZ: YERLI KÖMÜR ÜRETIMINI 100 MILYON TONUN ÜZERINE ÇIKARTTIK
16:16:27 TABLO-KIYMETLI MADENLER VE KIYMETLI TASLAR PIYASASI GÜNLÜK BÜLTENI
16:18:05 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
16:20:13 ***CCOLA*** COCA-COLA IÇECEK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
16:22:31 *AB/TUSK: BREXIT KONUSUNDA AB'NIN BIRLIGI TAM
16:23:42 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
16:23:45 ***SAFKR*** SAFKAR EGE SOGUTMACILIK KLIMA SOGUK HAVA TESISLERI IHRACAT ITHALAT SANAYI VE
16:24:10 ***LUKSK*** LÜKS KADIFE TICARET VE SANAYII A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:26:35 ***KATVK*** KATILIM VARLIK KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
16:30:42 ***LUKSK*** LÜKS KADIFE TICARET VE SANAYII A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI
16:31:09 *EURO BÖLGESI'NDE SUBAT'TA CONFERENCE BOARD ÖNCÜ GÖSTERGELER ENDEKSI %0,1 (ÖNCEKI %0,0)
16:31:13 *EURO BÖLGESI'NDE SUBAT'TA CONFERENCE BOARD RASTLANTISAL ENDEKSI %0,1 (ÖNCEKI %0,2)
16:31:14 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:32:22 *AB KONSEYI BASKANI TUSK VE IRLANDAN BASBAKANI, LIDERLER ZIRVESI ÖNCESI SIMDI LONDRA'DAN
16:32:32 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
16:33:00 *ABD'DE DOW JONES ENDEKSI 123,14 PUAN YÜKSELDI (0,48%)
16:33:01 *ABD'DE S&P 500 ENDEKSI 12,92 PUAN YÜKSELDI (0,46%)
16:33:02 *ABD'DE NASDAQ ENDEKSI 42,20 PUAN YÜKSELDI (0,55%)
16:33:35 *AB KONSEYI BASKANI TUSK, IRALANDA ILE GÜÇLÜ VE DEVAM EDEN DAYANISMASINI DILE GETIRDI -IRLANDA
16:34:50 ***KRDMA* *KRDMB* *KRDMD*** KARDEMIR KARABÜK DEMIR ÇELIK SANAYI VE TICARET A.S.( ÖZEL DURUM
16:36:42 KARDEMIR ILE ÖZÇELIK-IS SENDIKASI ARASINDA 2019-2020 YILLARINI KAPSAYAN TIS GÖRÜSMELERI ANLASMA
16:37:37 VAN KAPIKÖY GÜMRÜK KAPISI HIZMETE GIRDI
16:42:10 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(ISIKFX)
16:42:28 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(ISIKFX)
16:42:42 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(ISIKFX)
16:42:47 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
16:43:17 ***NRHOL*** NUROL HOLDING A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
16:44:10 ***JPM*** J. P. MORGAN MENKUL DEGERLER A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE OLMAYAN)
16:45:58 ***AYEN*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
16:46:35 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
16:47:40 ***GARAN*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
16:48:11 *ÇIKIS ANLASMASI OLMAKSIZIN VE ALTERNETIF ÖNERI YOKLUGUNDA, MEKANIK OLARAK ANLASMASIZ BREXIT'E
16:50:25 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
16:51:29 KILIÇDAROGLU: CENNET GIBI BIR ÜLKEYI NEDEN CEHENNEME DÖNDÜRDÜKLERINI SORUSUNU SORMA ZAMANIDIR
16:52:28 ***NIBAS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
16:53:19 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
16:54:17 ***NIBAS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
16:55:00 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK PARA PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
16:55:03 HATIRLATMA-ABD'DE FABRIKA SIPARISLERI VERILERI AÇIKLANACAK
16:55:17 BREZILYA DEVLET BASKANI, TRUMP'A VENEZUALLA IÇIN DESTEK VERDI
16:56:17 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
16:58:54 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
17:00:00 ***MSGYO*** MISTRAL GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ORTAKLIK ALEYHINE DAVA AÇILMASI VEYA
17:00:01 *ABD'DE OCAK'TA FABRIKA SIPARISLERI %0,1 (BEKLENTI %0,1)
17:00:02 *ABD'DE OCAK'TA FABRIKA SIPARISLERI, ULASIM HARIÇ -%0,2
17:00:03 *ABD'DE OCAK'TA FABRIKA SIPARISLERI, SAVUNMA HARIÇ %0,2
17:00:04 *ABD'DE OCAK'TA DAYANIKLI MAL SIPARISLERI REVIZESI %0,3 (ÖNCEKI %0,4)
17:01:42 BESIKTAS VE GALATASARAY PFDK'YA SEVK EDILDI
17:01:44 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:02:15 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
17:03:12 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:03:13 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:04:11 KURUM: TOKI TARAFINDAN 67 ILIMIZDE INSA EDECEGIMIZ 50 BIN SOSYAL KONUT PROJEMIZI BASLATTIK
17:04:32 KAZAKISTAN CUMHURBASKANI NAZARBAYEV ISTIFA ETTIGINI DUYURDU
17:05:07 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
17:07:57 ***POLHO* *TAVHL*** BORSA ISTANBUL A.S.( HAK KULLANIMI
17:08:34 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
17:09:43 *20 MART 2019 IÇIN MERKEZ BANKASI GEÇICI PIYASA REZERVI: -3471,4 MILYON TL
17:10:03 MERKEZ BANKASI'NIN YARIN IÇIN AÇIKLADIGI GEÇICI REZERV 3.471,4 MILYON TL EKSIDE
17:11:03 ***KGP*** KALENDER GAYRIMENKUL PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( BYF, FON FINANSAL RAPOR
17:11:20 ***SEKFK*** SEKER FINANSAL KIRALAMA A.S.( IZAHNAME (SPK ONAYINA SUNULAN)
17:12:56 ***KGP*** KALENDER GAYRIMENKUL PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( SORUMLULUK BEYANI
17:13:06 ***IHLGM*** IHLAS GAYRIMENKUL PROJE GELISTIRME VE TICARET A.S.( SERMAYE ARTIRIMI - AZALTIMI
17:13:14 REKABET KURULU, YONGA LEVHA VE MDF PAZARINDA FAALIYET GÖSTEREN 7 TESEBBÜS ILE BIR DERNEK
17:14:44 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
17:16:55 ***CELHA*** ÇELIK HALAT VE TEL SANAYII A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:17:22 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
17:19:26 ***TFNVK*** TF VARLIK KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
17:19:54 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
17:21:11 *ABD HAZINESI: ABD VENEZUELA'NIN DEVLET MADENCILIK SIRKETINE YAPTIRIM KARARI ALDI
17:21:29 ***YKYAT* *YKR*** YAPI KREDI YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
17:23:19 ***POLHO*** POLISAN HOLDING A.S.( SERMAYE ARTIRIMI - AZALTIMI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:23:22 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
17:23:57 *ITALYA MB GENEL DIREKTÖRÜ ROSSI, GÖREVINDEN ISTIFA ETTI
17:26:11 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
17:28:47 ***ISFIN*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
17:28:49 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
17:28:58 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(IKON MENKUL)
17:30:47 ***NOR*** NOOR CAPITAL MARKET MENKUL DEGERLER A.S.( FINANSAL RAPOR
17:30:49 ***CELHA*** ÇELIK HALAT VE TEL SANAYII A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
17:30:50 ***NOR*** NOOR CAPITAL MARKET MENKUL DEGERLER A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE OLMAYAN)
17:31:04 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:31:12 ***NOR*** NOOR CAPITAL MARKET MENKUL DEGERLER A.S.( SORUMLULUK BEYANI (KONSOLIDE OLMAYAN)
17:31:14 BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.( YILLIK RAPOR
17:32:22 ***AKMEN* *ZORLF* *HLVKS* *AKTIF* *GARAN* *ISFIN* *SKYMD* *QNBFI*** MERKEZI KAYIT KURULUSU
17:33:01 ***AKMGY*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
17:36:54 KAPADOKYA HAVALIMANI SUBAT AYINDA 25 BIN 715 YOLCUYA HIZMET VERDI
17:42:19 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(IKON MENKUL)
17:42:44 ***DITAS*** DITAS DOGAN YEDEK PARÇA IMALAT VE TEKNIK A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN
17:42:51 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(IKON MENKUL)
17:44:14 8. ULUDAG EKONOMI ZIRVESI'NE ALBAYRAK, PAKDEMIRLI VE PEKCAN KATILACAK
17:45:01 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
17:49:11 ISKUR/UZUNKAYA: 2,5 MILYON ISTIHDAM HEDEFI IÇIN ÇALISIYORUZ
17:49:40 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK ÖDÜNÇ PAY PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:50:02 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:50:54 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:52:36 ANALIZ-ABD VADELI ISLEM ÜRÜNLERI(NOORCM MENKUL DEGERLER)
17:52:45 ***YKBNK*** YAPI VE KREDI BANKASI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:52:54 ***DOBUR*** DOGAN BURDA DERGI YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
17:53:28 ***YKBNK*** YAPI VE KREDI BANKASI A.S.( YÖNETIM KURULU KOMITELERI
17:54:02 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:54:52 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:55:43 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:56:40 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:57:31 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
18:00:23 ANALIZ-LME TEKNIK TERMOMETRE/KURSUN(METALSMARKET)
18:00:37 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
18:00:49 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(IKON MENKUL)
18:01:30 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
18:01:50 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
18:02:17 *ALBAYRAK: ÖNCÜ VERILER GÖSTERIYOR KI 2019 YILI ILK ÇEYREGINI EKONOMIDE GÜÇLÜ BIR TOPARLANMA VE
18:05:44 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
18:07:37 ***CLKEN*** ÇALIK ENERJI SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
18:10:08 *BIST100 GÜNÜ (%0,26)266,98 PUAN ARTISLA 104.861,64 PUANDAN KAPATTI, ISLEM HACMI 9,3 MILYAR TL
18:10:09 ***PEKGY*** PEKER GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
18:10:18 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK ISLEM GÖREN HISSE SENETLERI-19 MART
18:10:20 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER KAZANAN HISSE SENETLERI-19 MART
18:10:21 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA ENDEKS DEGISIMLERI-19 MART
18:10:20 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
18:10:23 BASIN BÜLTENI-QNB FINANSBANK KONYA TARIM FUARI’NDATARIM KART’I TANITTI
18:10:25 BASIN BÜLTENI-IGA, ÖZEL YOLCU PROGRAMINI HIZMETE ALDI
18:10:27 BASIN BÜLTENI-QUALCOMM, AKILLI SES VE IOT UYGULAMALARI IÇIN TASARLANAN, YAPAY ZEKÂ
18:10:29 BASIN BÜLTENI-GARENTA, ULUDAG EKONOMI ZIRVESI'NIN ANA SPONSORU OLDU
18:10:30 BASIN BÜLTENI-ISTANBUL SABIHA GÖKÇEN HAVALIMANI, TEKNOLOJILERININ GÜNCELLENMESI IÇIN SITA ILE
18:10:31 BASIN BÜLTENI-TEKNOLOJIDE KADIN DERNEGI'NIN LANSMANI BUGÜN GERÇEKLESTIRILDI

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-4

19.03.2019 18:1813:28:30 *ALBAYRAK: SON 2 AYDA VERDIGIMIZ HIZLI REAKSIYONLARLA SIKINTILARIN ÜSTESINDEN GELMEYI BILDIK
13:28:39 BASIN BÜLTENI-SUZUKI, MOTOSIKLET MODELLERINDE AVANTAJLI FIRSATLAR SUNUYOR
13:28:57 *ALBAYRAK: YENI EKONOMI PROGRAMINDA NEYI ÖNGÖRDÜYSEK ONDAN DA IYI BIR SÜREÇLE YOLUMUZDA
13:29:38 *ALBAYRAK: BU YILIN ILK ÇEYREGINDE BÜYÜMEDE ÇOK DAHA IYI BIR PERFORMANS GÖRECEGIZ
13:30:28 ***HLVKS* *EKGYO*** HALK VARLIK KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
13:30:58 *ALBAYRAK: SEÇIM DÖNEMINE RAGMEN FINANSAL ISTIKRAR, PARA VE MALI POLITIKADAKI DIK DURUSTAN
13:31:13 *ALBAYRAK: IHRACAT VE TURIZMDE GÖSTERGELER ÇOK OLUMLU
13:31:17 ANALIZ-DAX30 ENDEKSI(DINAMIK MENKUL)
13:31:27 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(1)***
13:31:28 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(2)***
13:31:29 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(3)***
13:31:30 ***HAFTALIK SIYASI VE EKONOMIK AJANDA***
13:31:31 ***HAFTALIK TATIL TAKVIMI***
13:31:32 ***GLOBAL PIYASALARDA BAZI SIRKETLERIN BILANÇO AÇIKLAMA TARIHLERI***
13:31:33 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
13:32:18 *ALBAYRAK: CARI FAZLA SÜRECINE GIRIYORUZ
13:32:40 *ALBAYRAK: SUBAT SONU YILLIKLANDIRILMIS CARI AÇIK 17 MILYAR DOLAR OLUR
13:32:53 ***DAGHL*** DAGI YATIRIM HOLDING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
13:33:02 BASIN BÜLTENI-TEKTAS KENTSEL DÖNÜSÜM, BINALARA DEPREM KIMLIGI ÖNERISINDE BULUNDU
13:33:11 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( IHRAÇ BELGESI
13:33:22 *ALBAYRAK: EKIM-KASIM VE ARALIK AYLARINDA YASANAN DARALMAYA KARSIN ATILAN ADIMLARLA YENIDEN
13:34:01 *ALBAYRAK: KREDI BÜYÜMESINDE TOPARLANMA BASLADI
13:34:36 *ALBAYRAK: KÖKLÜ VE KALICI DÖNÜSÜM IÇIN SU AN ILK ADIMLARI ATIYORUZ
13:35:31 *ALBAYRAK: SUBAT'TA KREDI TARAFINDAKI ARTIS 43,5 MILYAR TL CIVARINDA
13:35:45 *ALBAYRAK: EN KISA SÜREDE FAIZLERI VE ENFLASYONU TEK HANELI RAKAMLARA INDIRECEGIZ
13:36:38 ***POLHO*** POLISAN HOLDING A.S.( SERMAYE ARTIRIMI - AZALTIMI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
13:37:18 ALMANYA'DA EKONOMIYE GÜVEN MART AYINDA TOPARLANDI
13:37:50 *MERKEL: BRITANYA PARLAMENTOSUNDA DÜN YASANANLARI NOT ETTIK
13:38:12 *MERKEL: BRITANYA'NIN ORTAYA KOYACAGI DILEKLERE, TALEPLERE YANIT VERMEYE ÇALISACAGIZ
13:39:59 *ALBAYRAK: ILK 2,5 AYDA YAKLASIK 70 MILYAR TL PIYASAYA SICAK PARA GIRDI
13:40:03 *MERKEL: DÜZENLI BIR BREXIT IÇIN SON DAKIKAYA KADAR MÜCADELE EDECEGIM
13:41:12 *ALBAYRAK: BU YIL BORÇ, FINANSMAN IHTIYACIMIZ YOK
13:42:03 *ALBAYRAK: HAZINE'NIN PARASI BOL, RAHAT, BU YILI KAPATTIK
13:42:15 *ALBAYRAK: ENFLASYONLA MÜCADELEDE KATI VE KARARLIYIZ
13:42:34 *MERKEL: DEUTSCHE BANK-COMMERZBANK BIRLESMESI ÖZEL SEKTÖRDEN SIRKETLER OLARAK KENDILERININ
13:42:54 *MERKEL: BIRLESMEYE SADECE DEUTSCHE BANK VE COMMERZBANK KENDILERI KARAR VEREBILIR
13:43:37 *ALBAYRAK: TANZIM SATISLARIN DEVREYE GIRMESIYLE FIYATLAR YARI YARIYA DÜSMEYE BASLADI
13:44:09 *ALBAYRAK: EYLÜL AYI GIBI ENFLASYONDA TEK HANELI RAKAMLARI GÖRECEGIZ
13:44:34 *ALBAYRAK: ENFLASYONDA 2019 HEDEFI %15,9 IDI ANCAK ÇOK DAHA IYI SONUÇ ALACAGIZ, FAIZ DE AYNI
13:44:51 BORSA ISTANBUL A.S.( ISLEM IPTALI
13:46:07 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
13:46:31 *ALBAYRAK: ATILAN ADIMLARLA BIRLIKTE AÇIKLANACAK ISTIHDAM RAKAMLARINDA IYILESME GÖRECEGIZ
13:46:54 *ALBAYRAK: ISTIHDAM TAAHHÜTLERINI TAKIP EDECEGIZ, GEREKLI ADIMLAR ATILACAK
13:47:54 *ALMAN HÜKÜMETININ EKONOMI DANISMANI SCHNABEL, OLASI DEUTSCHE BANK-COMMERZBANK BIRLESMESINE
13:48:40 BASIN BÜLTENI-HEPSIBURADA, TÜRKIYE'NIN IS VE EKONOMI BULUSMASI ULUDAG EKONOMI ZIRVESI'NDE
13:49:06 *MERKEL: BIRLESME KONUSUNDA BANKALARIN VERECEGI KARARI BEKLEYECEGIM, MÜDAHALE ETMEYECEGIM
13:49:14 BASIN BÜLTENI-TÜRK TELEKOM, AZ GÖREN ÇOCUKLARIN GELISIM VE EGITIMINE GÜNISIGI PROJESI ILE
13:50:56 *MERKEL: SIRKETLER IÇIN DIJITAL VERGI UYGULAMASI KONUSUNDA ULUSLARARASI BIR ÇÖZÜM SANSI VAR,
13:51:34 *MERKEL: SIRKETLER IÇIN DIJITAL VERGI UYGULAMASI KONUSUNDA 2019'UN IKINCI YARISINA KADAR
13:54:31 ERDOGAN: ERDEMIR 1 MILYAR DOLARLIK YENI YATIRIM KARARI ALDI
13:57:48 IMSAD: INSAAT MALZEMELERI SANAYI BILESIK ENDEKSI SUBAT AYINDA AYLIK 1,28 PUAN DÜSEREK 76,51
13:59:12 ANALIZ-PIYASALARDA GELISMELER/BEKLENTILER(BIZIM MENKUL DEGERLER)
14:00:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
14:00:36 BASIN BÜLTENI-AVRASYA ASANSÖR FUARI YARIN BASLIYOR
14:01:59 *PORTEKIZ'DE SUBAT'TA ÜRETICI FIYATLARI AYLIK %0,0 (ÖNCEKI -%0,4)
14:02:02 *PORTEKIZ'DE SUBAT'TA ÜRETICI FIYATLARI YILLIK %1,0 (ÖNCEKI %1,2)
14:06:42 PIYASAYA BAKIS-ITB'DE PAMUK ISLEMI GERÇEKLESMEDI
14:07:50 ***DOFIN*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
14:09:18 ***HUZFA*** HUZUR FAKTORING A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI
14:09:45 ***ZORLF*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
14:11:49 ***SKYMD*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
14:13:33 *ALMANYA/MASS: EGER DAHA FAZLA ZAMAN GEREKIYOR ISE, YENI BIR TUR GÖRÜSME YAPMAK, ANLASMASIZ
14:14:19 ***ISMEN*** BORSA ISTANBUL A.S.( VARANTLARIN VEYA SERTIFIKALARIN ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
14:15:58 ***IDGYO*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
14:17:48 ***EGCYO*** EGELI & CO TARIM GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI
14:18:13 BOFA ML FON YÖNETICILERI ANKETI: GLOBAL BÜYÜME IÇIN BEKLENTILER GÜÇLÜ SEKILDE TOPARLANDI
14:20:17 ANALIZ-SIRKET HABERLERI/TEKFEN HOLDING(IS YATIRIM)
14:20:28 ***HUZFA*** HUZUR FAKTORING A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
14:21:44 DÖNMEZ: JEOTERMAL KAYNAKLARIN BIRÇOK KULLANIM ALANI VAR
14:22:36 ÇINLI TURISTLERIN HARCAMALARINDA BÜYÜME DEVAM EDIYOR
14:22:45 ***KORTS*** KORTEKS MENSUCAT SANAYI VE TICARET A.S.( IHRAÇ BELGESI
14:23:58 IGA, ÖZEL YOLCU PROGRAMI 'IGA PASS'I HIZMETE ALDI
14:25:42 KADIR HAS ÜNIVERSITESI: ENERJI VE EKONOMI POLITIKALARINA DUYARLILIK ARTIYOR
14:27:14 *TRT111219T10 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE NET SATIS 977,8 MILYON TL
14:27:15 *TRT111219T10 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE SATISLARIN NOMINAL TUTARI 1 MILYAR 117,0 MILYON TL
14:27:16 *TRT111219T10 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE NOMINAL TEKLIF TUTARI 2 MILYAR 52,0 MILYON TL
14:27:17 *TRT111219T10 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA BILESIK FAIZ %19,97
14:27:18 *TRT111219T10 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA BASIT FAIZ %19,47
14:27:19 *TRT111219T10 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE MINIMUM FIYAT 87,376 TL
14:27:20 *TRT111219T10 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA FIYAT 87,541 TL
14:27:21 *TRT100124T17 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE NET SATIS 826,9 MILYON TL
14:27:22 *TRT100124T17 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE SATISLARIN NOMINAL TUTARI 810,0 MILYON TL
14:27:23 *TRT100124T17 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE NOMINAL TEKLIF TUTARI 1 MILYAR 73,1 MILYON TL
14:27:24 *TRT100124T17 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE REEL BILESIK FAIZ %3,92
14:27:25 *TRT100124T17 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE REEL BASIT FAIZ %3,89
14:27:26 *TRT100124T17 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE MINIMUM FIYAT 101,553 TL
14:27:27 *TRT100124T17 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA FIYAT 102,088 TL
14:27:28 GENSED, AYLIK MAHSUPLASMANIN ÖZ TÜKETIM AMAÇLI PROJELERI HIZLANDIRACAGINA DIKKAT ÇEKIYOR
14:28:52 ALMANYA/MAAS: DAHA FAZLA GÖRÜSME YAPILMASINI ANLASMASIZ BREXIT'E TERCIH EDERIM
14:31:15 HAZINE, IKI IHALEDE ROT DAHIL 5,39 MILYAR TL SATIS YAPTI
14:31:19 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
14:33:44 RUSYA: ABD'NIN INF'YI IHLAL ETMEKLE SUÇLADIGI 9M729 FÜZELERINI IMHA ETMEYECEGIZ-SPUTNIK
14:34:37 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( FINANSAL RAPOR
14:34:53 LAVROV: (VENEZUELA'DA GUAIDO'NUN BÜYÜKELÇI ATAMASI) ELÇILER YALNIZCA HÜKÜMETLER TARAFINDAN
14:35:03 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( FINANSAL RAPOR
14:35:30 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( FINANSAL RAPOR
14:35:54 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( FINANSAL RAPOR
14:36:02 BRÜKSEL'DE INGILTERE BÜYÜKELÇILIGI YAKININDA BOMBA ALARMI VERILDI
14:36:18 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( FINANSAL RAPOR
14:39:41 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(DINAMIK MENKUL)
14:40:07 MERKEL: DÜZENLI BIR BREXIT IÇIN SON DAKIKAYA KADAR MÜCADELE ETMEYE HAZIRIM
14:42:00 ANALIZ-YURT DISI PIYASALAR(YATIRIM FINANSMAN)
14:42:24 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:42:53 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:44:15 YENILEME-BRÜKSEL'DE BÜYÜKELÇILIGI YAKINLARINDA BOMBA ALARMI VERILDI
14:45:00 *ABD'DE THE RETAIL ECONOMIST/GOLDMAN SACHS HAFTALIK ZINCIR MAGAZA SATISLARI -%2,6
14:45:01 *ABD'DE THE RETAIL ECONOMIST/GOLDMAN SACHS ZINCIR MAGAZA SATISLARI YILLIK %1,5
14:45:45 RUS ÇELIK BORU ÜRETICISI TMK, AVRUPA BIRIMINI HALKA ARZ ETMEYI PLANLIYOR
14:47:18 *HAZINE, 2019 YILI DIS FINANSMAN PROGRAMI ÇERÇEVESINDE DOLAR CINSINDEN NISAN 2029 VADELI
14:47:29 HAZINE, DOLAR CINSINDEN NISAN 2029 VADELI TAHVILIN ARTIRIMI IÇIN GOLDMAN SACHS, J.P.MORGAN VE
14:50:18 BELÇIKA/RYENDERS, "AB ZIRVESINDE BREXIT'IN ERTELENMESI KONUSUNDA NIHAI KARARIN VERILMESINDEN
14:53:42 ANALIZ-GBP/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
15:00:14 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:00:31 ***ATA* *ATAGY*** ATA YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.S.( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
15:01:08 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI-1
15:01:12 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI-2
15:10:37 XCOAL: TÜRKIYE ABD'LI KÖMÜR IHRACATÇILARI IÇIN ÇOK IYI PAZAR OLABILIR
15:12:03 ***ISFIN*** IS FINANSAL KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
15:13:23 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
15:15:02 BORSA ISTANBUL A.S.( FONLARA ILISKIN DUYURU
15:15:10 IAB TÜRKIYE: DIJITAL 2018'DE YÜZDE 14,2 BÜYÜDÜ, PAZAR 2,47 MILYAR TL'LIK BÜYÜKLÜGE ULASTI
15:17:51 ***VAKKO*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:20:54 ***ISFIN*** IS FINANSAL KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
15:24:34 ***TCZB*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
15:27:48 BELÇIKA’DA VALON HÜKÜMETI PARLAMENTODAKI ÇOGUNLUGUNU KAYBETTI
15:28:05 ***HLVKS*** BORSA ISTANBUL A.S.( KIRA SERTIFIKALARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
15:28:35 ***ISMEN*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
15:30:04 *MERKEZ BANKASI'NIN BELIRLEDIGI ALIS/SATIS KURLARI DOLAR 5,4642/5,4741, EURO 6,2034/6,2146 TL
15:30:05 TABLO-MERKEZ BANKASI DÖVIZ VE EFEKTIF KURLARI
15:30:08 TABLO-MERKEZ BANKASINCA BELIRLENEN VE ALIM SATIMA KONU OLMAYAN DÖVIZ KURLARI
15:30:12 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:30:55 ***CELHA*** ÇELIK HALAT VE TEL SANAYII A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
15:31:51 ***MTRYO*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:33:54 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "KABINE, AVAM KAMARASI BASKANI'NIN DÜN YAPTIGI AÇIKLAMALARIN ETKISINI TARTISTI"
15:34:16 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "KABINE, 90 DAKIKA BOYUNCA BREXIT'I GÖRÜSTÜ, DUP ILE DEVAM EDEN GÖRÜSMELER ELE
15:35:20 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "BREXIT BAKANI, BASBAKAN MAY'IN MADDE 50'NIN UZATILMASI IÇIN AB ZIRVESI ÖNCEKI
15:35:42 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "AVRUPA KONSEYI BASKANI TUSK'A MEKTUP BUGÜN VEYA YARIN GÖNDERILECEK"
15:36:43 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "BASBAKAN MAY, IKINCI BREXIT OYLAMASI ÖNCESINDE, ANLASMA REDDEDILIR ISE KRIZ
15:37:23 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "BASBAKAN MAY VE BAKANLAR PARLAMENTONUN BREXIT ANLASMASINI YENIDEN OYLAMASI
15:37:46 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "BREXIT'IN UZUN SÜRE ERTELENMESI SIYASETÇILER IÇN BIR BASARISIZLIK OLUR"
15:38:09 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "BASBAKAN MAY, MADDE 50'YI GERI ALMAYA, IPTAT ETMEYE HAZIRLANMIYOR"
15:38:20 ***VAKBN*** TÜRKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
15:38:36 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "BASBAKAN MAY, BIRÇOK PARLAMENTER ILE OLDUGU GIBI ESKI DISISLERI BAKANI
15:39:48 FADEGISTIRMEDI
15:39:50 *BRITANYA HÜKÜMET KAYNAGI, "TEORIK OLARAK BREXIT'IN UZUN SÜRE IÇIN ERTELENMESI VE BU SÜRE
15:41:24 ANALIZ-BAKAN ALBAYRAK’IN TEK HANE ENFLASYON REFERANSI(GCM YATIRIM)
15:41:27 ALBAYRAK: EN KISA SÜREDE FAIZLERI, ENFLASYONU TEK HANELI RAKAMLARA INDIRECEGIZ
15:42:26 LAVROV: CEZAYIR'DEKI SIYASI OYUNLARIN FARKINDAYIZ
15:42:47 ***POLHO*** POLISAN HOLDING A.S.( SERMAYE ARTIRIMI - AZALTIMI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
15:44:42 TAKASBANK PARA PIYASASI'NDA 2,05 MILYAR TL ISLEM HACMI GERÇEKLESTI

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Müfettiş Yardımcılığı Sınavı - 11.05.2019

Bankamızda görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcılığı sınavı düzenlenecektir.​​ Başvuru Koşulları​

Sınav Başvuruları
İstanbul Memur Alım Sınavı - 01.04.2019

Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 01 Nisan 2019 ve izleyen günlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

Sınav Başvuruları
MasterClass Staj Programı - 09.02.2019
İş hayatının kalbinin attığı sektörde gerçek bir iş deneyimi sunan MasterClass staj programı, iş hayatına sağlam bir adım atman için seni bekliyor.​ Başvuru Koşulları​
X Kapat