Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
11 Şubat 2019

Türkiye İş Bankası, ülke ekonomisini destekleme anlayışı doğrultusunda, “İhracat Döviz Kredisi Kampanyası” başlattı. ​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
08 Şubat 2019

İş Bankası 2018 yılsonu itibarıyla özel bankalar arasındaki lider konumunu sürdürdü.  ​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
22 Ocak 2019

Türkiye İş Bankası, Maximum İşyerim uygulaması ile üye işyerlerinin POS cihazı olmadan cep telefonları aracılığıyla kolay bir şekilde satış yapmalarını sağlıyor. ​

İş Bankası’ndan ihracatçıya döviz kredisi kampanyası

11.02.2019


​Türkiye İş Bankası, ülke ekonomisini destekleme anlayışı doğrultusunda, “İhracat Döviz Kredisi Kampanyası” başlattı. Ülkemiz ihracatının desteklenmesi ve ihracatçı firmaların uygun maliyetler ile finansmana erişmesine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen kampanya çerçevesinde ihracatçılara firma başına 500 bin Euro veya 500 bin Dolar limite kadar Euro için aylık %0,39; Amerikan Doları için ise aylık %0,49 faiz oranları ile 24 aya kadar finansman imkanı sunulacak.


Kampanyanın tanıtım toplantısında konuşan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, ihracatın Türkiye ekonomisi için artan önemini vurgulayarak, “Türkiye ekonomisi 2000’li yılların başından bu yana, ihracat hacmini hızlı bir biçimde artırdı ve ihracatın GSYH içindeki payını yükseltti. Bu oran 2017 yılı itibarıyla %25, 2018’in ilk 9 ayı itibarıyla da %29 düzeyine kadar çıktı. Değer olarak da 2018’de ihracat hacmi bir önceki yıla göre %7 artarak 168 milyar ABD doları ile rekor seviyeye ulaştı” dedi.


“Türkiye büyürse ihracattan büyüyecek”


Ekonomide dengelenmenin yaşandığı ve iç talebin zayıf bir seyir izlediği 2018’de net ihracatın büyümeye önemli katkı verdiğini belirten Şimşek, yılın üçüncü çeyreğinde net ihracatın katkısının 6,7 puan seviyesine kadar yükseldiğini ifade etti. Şimşek, “2018 yılı genelinde ise %2,9 olduğunu tahmin ettiğimiz ekonomik büyümeye net ihracat kaleminin 3,9 gibi oldukça ciddi bir oranda katkı sağladığını hesaplıyoruz. Yani özellikle böyle zor dönemlerde ihracatın ekonomik büyüme açısından ne kadar önemli bir unsur olduğu daha iyi anlaşılıyor. Büyümenin yavaşladığı, yüksek seyreden kurların birtakım olumsuz etkilerinin yanında dış ticaret açısından rekabet avantajı getirdiği bu dönem Türkiye için ihracatını güçlendirmek, ihracat pazarlarını çeşitlendirmek için bir fırsat penceresi yaratıyor. Ülkemizde orta ve uzun vadede sürdürülebilir, güçlü bir büyümenin sağlanabilmesi için ihracat son derece kritik bir konu. Türkiye, büyürse ihracattan büyüyecek” şeklinde konuştu.


“Kuruluşumuzdan bu yana ihracatçılarımızı destekliyoruz”


Bunu sağlamak için Türkiye’nin Bankası olarak, ihracatçılara “İhracat Döviz Kredisi Kampanyası” ile gereken desteği vereceklerini vurgulayan Şahismail Şimşek, “İhracatçı müşterilerimizin çoğu üretimden ihracat yapan firmalardan oluşuyor. Ülkemiz ekonomisine verdiğimiz desteğin bir göstergesi olarak kampanya kapsamında toplam kullandırıma herhangi bir üst sınır getirmedik. Elbette, Bankamızın kaynakları sınırsız değil, ancak gelecek tüm taleplere karşı da hazırlıklıyız. İfade ettiğim faiz oranları, kampanyalar işin sadece teknik kısmı... Burada önemli olan bir yaklaşımın söz konusu olması, bir niyetin ortaya konulması... Ben bu inisiyatifimizin sektörde de benimsenerek, ihracatçılarımızın bu ekonomi için daha iyi sonuçlara ulaşmasına vesile olacağına inanıyorum” dedi.


İş Bankası’nın kuruluşunun ilk yıllarından beri ihracatçıları desteklemeyi görev bildiklerini hatırlatan Şimşek, “1926 yılında ‘milli mahsulat ve mamulatımızı’ Avrupa’ya tanıtmak için gerekli bağlantı ve satışların yapılmasını sağlayacak bir gemi projesi tasarlanmış. Karadeniz adlı gemi 86 gün süren bir sefere başlamış ve Avrupa’da Barcelona’dan St. Petersburg’a kadar 15 limanı ziyaret etmiş. İşte bu seyyar sergide bir de İş Bankası şubesi açılmış ve ihracata katkı sağlamak üzere sergide sahibi bulunmayan malların vekaleten satılması, imkanlar ölçüsünde para değiştirilmesi gibi hizmetler vermiş. 1930’lu yılların başında Hamburg, İskenderiye, Trieste ve Marsilya gibi o dönemin ihracat merkezlerinde şube açma gereği gündeme gelmiş, sonuçta da 1932 yılında İskenderiye ve Hamburg şubeleri Türk ihracatçısının desteklenmesi için faaliyete geçirilmiş. Kuruluşumuzdan sadece 8 yıl gibi kısa bir süre içerisinde böyle bir vizyonla hareket edilmiş” dedi.


Bugün de ihracatçı firmaların tüm bankacılık ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetleri, 1.300’ün üzerinde şube ve dijital kanalları ile en uygun maliyetlerle vermeye azami gayret gösterdiklerini söyleyen Şimşek, 2016 yılından beri sahada görev yapan, kambiyo mevzuatına hakim, dış ticaret konusunda uzmanlaşmış Dış Ticaret Satış Yöneticilerinin müşterilerini iş yerlerinde ziyaret ederek bire bir danışmanlık hizmeti verdiklerini belirtti. Şimşek, 2018 yılı Aralık ayı sonu itibariyle İş Bankası aracılığıyla; 23 milyar 867 milyon USD ihracat, 24 milyar 982 milyon USD ithalat gerçekleştirildiğini ifade etti.


“Sınır ötesi online ticaretin payı giderek artıyor”


Ticaretin dijitalleştiği, kişisel alışverişlerin online ortamlara kaydığı günümüzde, lojistik alanındaki gelişmelerin de etkisiyle sınır ötesi online ticaretin payının giderek arttığına dikkat çeken Şimşek, özellikle ABD ve Çin’deki büyük online alışveriş şirketlerinin dünyanın her yerinden trafik alarak ürün satışı gerçekleştirdiklerini belirtti. Şimşek, “Kolaylaştırılan gümrük mevzuatı sayesinde belli sınırlar dahilinde ülkemizden de benzer şekilde yurt dışına mikro düzeyde ihracat yapan işletmelerimiz bulunuyor ve bu işletmelerin sayısının artmasının son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Ödeme sistemlerinde bu yönde geldiğimiz olgunluk seviyesi ve diğer desteklerimiz ile ülkemizde üretimi ve satışı gerçekleşen tüm mal ve hizmetlerimizin e-ticaret yoluyla yurt dışında milyarlarca müşteriye ulaştırılabilmesi konusunda bankacılık hizmetini aşan bir gayret içerisindeyiz. Bu kapsamda, yurt dışına satış yapacak işletmelere sunduğumuz sanal POS hizmetimiz sayesinde işyerlerimiz, Visa, Mastercard, American Express, JCB ve UnionPay gibi dünyanın hemen her noktasını kapsayan kart markaları ve 49 ülkede yerel olarak yoğun kullanımı bulunan alternatif ödeme yöntemleriyle tahsilatlarını gerçekleştirebiliyorlar. İş Bankası olarak bu alanda sağladığımız çözümlerle işletmelerimizin ödeme alanındaki ihtiyaçlarını çözerek e-ihracat yapacak işletmelerine destek  sağlıyoruz” dedi.


Şimşek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye’nin ihracatının %60’a yakınını gerçekleştiren ihracatçı KOBİ’lere biz de sektörde bir ‘ilk’e imza atarak özel bir ticari kart sunduk. ‘İhracatçı Kart’ ile KOBİ’ler Türkiye’de bir ilk olarak hem şirket kredi kartının tüm özelliklerinden faydalanıyor hem de İş Bankası aracılığı ile gerçekleştirdikleri ihracat işlemlerinden MaxiPuan kazanıyorlar.”


İş Bankası’ndan ülke ekonomisine 351,6 milyar TL’lik destek

08.02.2019


2018 yılsonu itibarıyla, İş Bankası aktif büyüklüğünü 2017 yılsonuna göre %15 oranında artırarak 416,4 milyar TL’ye yükseltti ve özel bankalar arasındaki lider konumunu sürdürdü. 


Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, 2018 yılsonu finansal sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada: “Milli ekonomiye olan güvenin güçlendirilmesinin her zamankinden daha da önem kazandığı 2018 yılında, reel sektöre ve hane halkına destek olmayı sürdürdük. 260,3 milyar TL’si nakdi, 91,3 milyar TL’si gayrinakdi olmak üzere, 2018 yılsonu itibarıyla krediler yoluyla ekonomiye sağladığı toplam finansman desteği 351,6 milyar TL’ye ulaşan Bankamız, ülke ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan özel banka olmaya devam etmiştir” dedi.


Kaynaklarının doğru tahsisine azami önem veren ve etkin risk yönetimine odaklanan İş Bankası’nın sorunlu kredilerinin toplam kredilerine oranı 2018 yılının sonunda özel bankaların ortalamasının altında kalarak %4,1 düzeyinde gerçekleşti.


İş Bankası, sektördeki güçlü konumu, yaygın şube ağı ve dijital kanalları ile mevduat sahiplerinin öncelikli tercihi olmaya devam etti ve 2018 yılsonu itibarıyla toplam mevduat büyüklüğü açısından özel bankalar arasında ilk sırada yer aldı. Banka’nın mevduat hacmi 2017 yılsonuna göre %20,4 oranında artarak 2018 yılsonunda 245,3 milyar TL düzeyinde gerçekleşti. İş Bankası, fonlama maliyetini gözeterek, kaynaklarını çeşitlendirmek amacıyla yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda mevduat dışı fonlama olanaklarından da faydalanmaya devam etti. Sendikasyon kredilerinde uzun bir geçmişi ve önemli bir deneyimi bulunan bir kurum olan İş Bankası, 2018 yılında söz konusu kredilerini başarılı bir şekilde yeniledi ve bu kapsamda yaklaşık 2,5 milyar ABD Doları tutarında finansman sağladı.


2018 yılında İş Bankası, dijital dönüşümü iş süreçlerine dahil ederek verimliliğini artırmaya odaklandı. Diğer taraftan, fiziksel ve dijital kanallarını birbirini tamamlayacak şekilde konumlandırırken, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran, kişiselleşmiş ürün ve hizmetler sunmaya devam etti.  Bankacılık hizmetlerini müşterilerin ayağına götüren Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulaması “İşCep”i kullanan müşteri sayısı ise 2018 yılı sonunda 6,7 milyona ulaştı.

 

2018 yılında 6,8 milyar TL net kâr elde eden İş Bankası’nın 2018 yılsonu itibarıyla özkaynak büyüklüğü, 2017 yılsonuna göre %15,7 oranında artarak 49,7 milyar TL’ye ulaştı. Banka’nın sermaye yeterlilik oranı 2018 yılsonu itibarıyla, yasal limitin üzerinde, %16,5 seviyesinde gerçekleşti.


İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, “Türkiye’nin en büyük özel sektör bankası olarak geride kalan 94 yılda olduğu gibi bundan sonra da müşterilerimiz, hissedarlarımız ve çalışanlarımızın yanında olarak, ülke ekonomisi için katma değer yaratmayı sürdüreceğiz” dedi.​


Maximum İşyerim ile cep telefonları POS olarak kullanılacak

22.01.2019


​Dijital Bankacılık alanında müşterilerinin hayatını kolaylaştıran birçok ürün ve hizmet sunan Türkiye İş Bankası, POS’a ilişkin her türlü ihtiyacı gideren Maximum İşyerim uygulaması ile üye işyerlerinin POS cihazı olmadan cep telefonları aracılığıyla kolay bir şekilde satış yapmalarını sağlıyor.


Türkiye’de bu hizmeti müşterileri ile buluşturan ilk banka olan İş Bankası, Maximum İşyerim uygulaması üzerinden her işleme özel üretilen QR kodun, Maximum Mobil üzerinden okutulmasıyla artık hızlı bir şekilde ödeme kabul edebiliyor.


İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, uygulama ile kartlı ödeme sürecinin alışılmış tarafları olan kart ve POS cihazına fiziksel olarak ihtiyaç duyulmaksızın, mobil cihazdan mobil cihaza sağlanan etkileşim aracılığıyla, alışverişin dijital ortamda tamamlanabildiğini söyledi. Sezen, “Zamanın son derece önemli olduğu bu dönemde işlem akışını hızlandıran, POS cihazına olan bağımlılığı ortadan kaldıran bu yeni uygulamayı tasarlarken, İş Bankası olarak çok önem verdiğimiz müşteri deneyimini daha da ileri seviyeye taşımayı amaçladık. Cep telefonu kullanımının son derece yaygın olduğu ve hızla dijitalleşen ülkemizde uygulamanın ilgi göreceğini öngörüyoruz. Özellikle POS cihazı taşımak istemeyen veya seyyar bir şekilde ödeme alma ihtiyacı olan işyerlerine, oldukça pratik bir ürün sunuyoruz” dedi.


POS müşterilerinin Maximum İşyerim platformunda sunulan diğer birçok özellikten cep telefonlarını kullanarak kolay bir şekilde faydalanabileceklerini de vurgulayan Sezen, işyerlerinin uygulama üzerinden kapsamlı bilgiler içeren finansal raporları yakından takip ederek, satış bilgilerini ve işlem detaylarını anlık olarak görüntüleyebileceklerini, böylece satış trendlerini ve performanslarını pratik bir şekilde izleyebileceklerini ifade etti. Sezen, ilerleyen dönemlerde platforma ticari müşterilerin ödeme sistemleri ihtiyaçlarına yönelik başka özellikler de ekleyeceklerini belirtti.


PİYASA HABERLERİ
20 Şubat 2019
17:15:00 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU 17:15:59 ***HLKFA*** HALK FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI AR...
PİYASA HABERLERİ
20 Şubat 2019
14:38:20 ***SODA*** SODA SANAYII A.S.( BILGILENDIRME POLITIKASI 14:38:23 TBB: SEKTÖRÜN AKTIF KALITESINDEKI BOZULMANIN YÜKSEK OLACAGINA ILISKIN DEGER...
PİYASA HABERLERİ
20 Şubat 2019
13:15:17 BASIN BÜLTENI-MCDONALD’S TÜRKIYE, 2019’DA MENÜNÜN HEDIYE OPSIYONUNA ÇOCUK KITAPLARINI DA EKLEDI13:15:18 BASIN BÜLTENI-GIDA MAKINELERI SEKTÖ...

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-6

20.02.2019 18:1617:15:00 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:15:59 ***HLKFA*** HALK FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
17:16:06 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:17:04 ULUSOY ULASIM HAKKINDA IFLAS KARARI VERILDI-SÖZCÜ
17:17:16 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:18:20 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:19:16 *HAZINE: 27 SUBAT 2019 VALÖR TARIHLI ALTIN TAHVILI VE ALTINA DAYALI KIRA SERTIFIKASI IHRACI
17:20:12 HAZINE, KURUMSAL YATIRIMCIYA 27 SUBAT 2019 VALÖR TARIHLI ALTIN TAHVILI VE ALTINA DAYALI KIRA
17:20:25 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:21:51 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:22:54 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:24:17 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:24:36 ***GARFA*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
17:25:21 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:26:18 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:26:29 THY/EKSI: TÜRKIYE KENDI MÜHENDISI ILE KENDI ISÇISI ILE HAVACILIKTA BIR NOKTAYA GELMENIN
17:27:21 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:28:34 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:29:58 *HAZINE VE MALIYE BAKANLIGI: MERKEZI YÖNETIM ALACAK STOKU OCAK'TA 18,52 MILYAR TL(ÖNCEKI
17:30:03 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:30:18 ***ISYAT*** IS YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:30:48 *HAZINE VE MALIYE BAKANLIGI: MERKEZI YÖNETIM BORÇ STOKU OCAK'TA 1 TRILYON 98 MILYAR TL(ÖNCEKI
17:30:50 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:31:55 HAZINE ALACAK STOKU OCAK SONU ITIBARIYLA 18,5 MILYAR TL OLDU
17:32:07 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:32:11 ***ISYAT*** IS YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI
17:32:45 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
17:32:59 *ABD'DE DOW JONES ENDEKSI 3,28 PUAN YÜKSELDI (0,01%)
17:33:00 *ABD'DE S&P 500 ENDEKSI 0,02 PUAN GERILEDI (0,00%)
17:33:01 *ABD'DE NASDAQ ENDEKSI 7,50 PUAN YÜKSELDI (0,10%)
17:33:04 HAZINE: MERKEZI YÖNETIM BRÜT BORÇ STOKU OCAK SONU ITIBARIYLA 1 TRILYON 98 MILYAR TL
17:33:06 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
17:33:23 SUUDI ARABISTAN, AVUSTRALYA HÜKÜMETININ YARDIMLARIYLA YENI SILAH SISTEMI SATIN ALDI
17:33:58 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:34:58 ERDOGAN: DOGU AKDENIZ'DE PETROL ARAMALARIMIZI DURDURMAYACAGIZ
17:34:59 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:35:02 ***DGGYO*** DOGUS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( AYRILMA HAKKI KULLANIMINA ILISKIN
17:35:10 *TRUMP, BÜYÜK IHTIMALLE 26 MAYIS'TA JAPONYA'YI ZIYARET EDECEK-NHK
17:36:04 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:37:08 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:43:36 ANALIZ-IKILI ISLEM ÖNERISI-VESTL/ARCLK(TEB YATIRIM)
17:44:20 RUS TIBBI YARDIMI VENEZUELA’YA VARDI
17:45:19 ***BMELK*** BOMONTI ELEKTRIK MÜHENDISLIK MÜSAVIRLIK INSAAT TURIZM VE TICARET A.S.( OLAGAN DISI
17:47:26 ***NURVK*** BORSA ISTANBUL A.S.( KIRA SERTIFIKALARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
17:47:30 IRAN’DA 26 MILLETVEKILI ÖZELLESTIRME BASKANININ GÖREVDEN ALINMASINI ISTEDI
17:49:31 YENILEME-OSMAN KAVALA VE MEMET ALI ALABORA'NIN DA ARALARINDA BULUNDUGU 16 SÜPHELI HAKKINDA
17:50:40 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(IKON MENKUL)
17:52:04 ***YKBNK*** YAPI VE KREDI BANKASI A.S.( IHRAÇ TAVANINA ILISKIN BILDIRIM
17:55:04 ***DRNDR*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( FINANSAL RAPOR EK SÜRE TALEPLERINE ILISKIN SPK
17:56:40 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(IKON MENKUL)
17:59:09 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK ÖDÜNÇ PAY PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:59:42 ***ISFAK*** IS FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
18:00:00 *EURO BÖLGESI'NDE SUBAT'TA ÖNCÜ TÜKETICI GÜVEN ENDEKSI -7,4 (OCAK'TA -7,9)
18:01:21 *ERDOGAN: ÖNÜMÜZDEKI AYLARDA 20 BIN ÖGRETMEN ATAMASI DAHA GERÇEKLESTIRECEGIZ-HABERTÜRK
18:01:49 ***IHLGM*** IHLAS GAYRIMENKUL PROJE GELISTIRME VE TICARET A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:02:57 ***DGGYO*** DOGUS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( AYRILMA HAKKI KULLANIMINA ILISKIN
18:03:28 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
18:04:04 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(IKON MENKUL)
18:10:14 *BIST100 GÜNÜ (%0,25)252,00 PUAN ARTISLA 101.994,14 PUANDAN KAPATTI, ISLEM HACMI 6,13 MILYAR TL
18:10:20 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK ISLEM GÖREN HISSE SENETLERI-20 SUBAT
18:10:21 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER YITIREN HISSE SENETLERI-20 SUBAT
18:10:22 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER KAZANAN HISSE SENETLERI-20 SUBAT
18:10:23 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA ENDEKS DEGISIMLERI-20 SUBAT
18:10:24 BASIN BÜLTENI-MÜCEVHER SEKTÖRÜ "STRATEJIK SEKTÖR ILAN EDILMEYI" VE IHRACATIN ARTMASI IÇIN
18:10:25 BASIN BÜLTENI-ANADOLU HAYAT EMEKLILIK, UZAY KAMPI TÜRKIYE'YE KATILACAK 30 AHESTRONOT ARIYOR
18:10:27 BASIN BÜLTENI-ÇIN'DE MESLEKI OKULLARIN SAYISI 11 BINI ASTI
18:10:28 BASIN BÜLTENI-DESTEK PATENT, TÜM ÜLKEYI KAPSAYACAK GENIS ÇAPLI BIR BILINÇLENDIRME KAMPANYASINA
18:10:29 BASIN BÜLTENI-HEPSIBURADA, “KDV’SI BIZDEN” SLOGANIYLA MÜSTERILERINE HER AY FARKLI ÜRÜNLERI KDV
18:10:31 BASIN BÜLTENI-TÜRKIYE BAROLAR BIRLIGI ILE NCR HASTANESI SAGLIK PROTOKOLÜ IMZALADI
18:10:32 BASIN BÜLTENI-RADORE VERI MERKEZI/ABALI: DIJITALLESME SÜREÇLERINI AGIRDAN ALAN SIRKETLER
18:10:42 ***ALJF*** ALJ FINANSMAN A.S.( SORUMLULUK BEYANI (KONSOLIDE OLMAYAN)
18:11:22 ***ALJF*** ALJ FINANSMAN A.S.( FINANSAL KURUMLAR FINANSAL RAPOR
18:11:46 ***ALJF*** ALJ FINANSMAN A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE OLMAYAN)
18:12:22 ***SANEL*** SAN-EL MÜHENDISLIK ELEKTRIK TAAHHÜT SANAYI VE TICARET A.S.( FINANSAL DURAN VARLIK
18:13:19 ***ORFIN*** ORFIN FINANSMAN A.S.( FINANSAL KURUMLAR FINANSAL RAPOR
18:13:41 ***ORFIN*** ORFIN FINANSMAN A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE OLMAYAN)
18:14:12 ***ORFIN*** ORFIN FINANSMAN A.S.( SORUMLULUK BEYANI (KONSOLIDE OLMAYAN)
18:14:43 ***DSI* *DBAGL*** DEUTSCHE SECURITIES MENKUL DEGERLER A.S.( YATIRIM KURULUSU VARANT - SERTIFIKA
18:15:11 ***YONGA*** YONGA MOBILYA SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
18:15:39 ***PIYASALARA ILISKIN ÖZET BILGILER***

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-5

20.02.2019 18:1614:38:20 ***SODA*** SODA SANAYII A.S.( BILGILENDIRME POLITIKASI
14:38:23 TBB: SEKTÖRÜN AKTIF KALITESINDEKI BOZULMANIN YÜKSEK OLACAGINA ILISKIN DEGERLENDIRMELER HEM
14:38:27 ***INDES*** INDEKS BILGISAYAR SISTEMLERI MÜHENDISLIK SANAYI VE TICARET A.S.( KAYITLI SERMAYE
14:40:24 ANALIZ-YURT DISI PIYASALAR(YATIRIM FINANSMAN)
14:40:43 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:40:55 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:41:49 ANALIZ-MODEL PORTFÖY(BIZIM MENKUL DEGERLER)
14:44:04 ÇIN'DE SAGLIK SEKTÖRÜNE YATIRIM 2018'DE YÜZDE 78 ARTTI
14:45:15 WBMS: 2018'DE KÜRESEL ÖNCÜ ALÜMINYUM PIYASASI 859.000 TON AÇIK VERDI
14:46:34 KUZEY KORE LIDERI KIM, TRUMP IÇIN 60 SAAT YOLCULUK YAPACAK
14:47:20 KKTC BASBAKAN YARDIMCISI: "ÇÖZÜM ZEMINI" VE "NASIL BIR ORTAKLIK" TARTISMASI AÇISINDAN
14:48:38 TSK, HATAY'IN KIRIKHAN ILÇESINDEN SURIYE SINIRINA TAKVIYE AMAÇLI ASKERI ARAÇLARLA SEVKIYAT
14:57:49 ***KRONT*** KRON TELEKOMÜNIKASYON HIZMETLERI A.S.( KAYITLI SERMAYE TAVANI ISLEMLERINE ILISKIN
15:00:00 *ABD'DE MBA PIYASA ENDEKSI 15 SUBAT'TA %3,6 ILE 365,3 (ÖNCEKI 352,6)
15:00:01 *ABD'DE MBA SATINALMA ENDEKSI 15 SUBAT'TA %1,7 ILE 232,7 (ÖNCEKI 228,9)
15:00:02 ABD'DE MBA ENDEKSLERI ARTIS GÖSTERDI
15:00:03 *ABD'DE MBA REFINANS ENDEKSI 15 SUBAT'TA %6,4 ILE 1.084,4 (ÖNCEKI 1.019,2)
15:00:04 TABLO-ABD'DE MBA MORTGAGE ENDEKSLERI
15:00:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:04:04 AKÇANSA ÇIMENTO'NUN KIL OCAKLARI PROJESI ILE ILGILI ÇED RAPORU NIHAI KABUL EDILDI
15:04:15 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
15:05:52 GODIVA, ASYA-PASIFIK OPERASYONLARINI MBK PARTNERS'A SATACAK
15:06:36 ***KAPLM*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:07:32 *YILDIZ HOLDING, GODIVA’NIN DÖRT ÜLKEDEKI HAKLARINI MBK PARTNERS’A SATMAK IÇIN ANLASMAYA VARDI
15:07:52 *YILDIZ HOLDING: SATIS ANLASMASI GODIVA’NIN FAALIYET GÖSTERDIGI 100’DEN FAZLA PAZAR
15:08:03 *YILDIZ HOLDING, GODIVA’NIN GLOBAL ÖLÇEKTE MARKA SAHIBI VE 100’DEN FAZLA PAZARDAKI
15:08:12 *YILDIZ HOLDING, GODIVA ÜRÜNLERINI MBK PARTNERS’A SATTIGI BELÇIKA FABRIKASINDAN TEMIN ETMEYI
15:08:14 YILDIZ HOLDING, GODIVA’NIN DÖRT ÜLKEDEKI HAKLARINI MBK PARTNERS’A SATMAK IÇIN ANLASMAYA VARDI
15:08:30 *MAY: BEN BU ÜLKEDE YAHUDI INSANLARIN GELECEKLERI KONUSUNDA ENDISE DUYDUKLARI BIR ZAMANI
15:09:14 *MAY: BRÜKSEL'E KUZEY IRLANDA BACKSTOP KONUSUNDA PARLAMENTONUN TALEPLERI ILE GIDECEGIM"
15:09:39 ANALIZ-USD/CHF PARITESI(IKON MENKUL)
15:09:43 *MAY: ÖNEMLI OLAN BACKSTOP MADDESINDE YASAL OLARAK BAGLAYICI DEGISIKLIKLER SAGLAMAK
15:11:12 *MAY: AB ILE BACKSTOP MADDESINE ALTERNATIF DÜZENLEMELER KONUSUNDA BIR ÇALISMA YAPILMASI
15:11:37 *MAY: HONDA'NIN KARARI DERIN HAYAL KIRIKLIGI YARATTI
15:12:02 *MAY: HONDA BU KARARIN BREXIT ILE ILISKILI OLMADIGINI AÇIKÇA ORTAYA KOYDU
15:12:21 *GÜNEY AFRIKA ESKOM'A 3 YILDA 69 MILYAR RAND KAYNAK SAGLAYACAK-BLOOMBERG HT
15:12:33 *GÜNEY AFRIKA BÜTÇE AÇIGININ YÜZDE 4,5'E YÜKSELMESI ÖNGÖRÜLÜYOR-BLOOMBERG HT
15:14:32 YENILEME-MAY'IN LIDERLIGINDEKI MUHAFAZAKAR PARTI'DEN AB YANLISI 3 MILLETVEKILI ISTIFA ETTI
15:15:42 ***BNTAS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
15:17:10 ESKOM, GÜNEY AFRIKA HÜKÜMETINDEN 3 YILDA 69 MILYAR RAND KURTARMA YARDIMI ALACAK
15:18:00 ***YGYO*** YESIL GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
15:18:17 *ALMANYA HÜKÜMET SÖZCÜSÜ, "ALMANYA VE FRANSA SILAH IHRACATI KONUSUNDA ORTAK YOL HARITASI
15:20:31 *MAY, "YAPMAK IÇIN DOGRU ZAMAN GELDIGINDE BREXIT ANLASMASINI YENIDEN PARLAMENTONUN OYLAMASINA
15:21:06 *MAY, "BREXIT ANLASMASININ MÜMKÜN OLAN EN KISA ZAMANDA PARLAMENTONUN OYLAMASINA GERI
15:21:52 *ÇIN MB, "ASIRI SIKI PARASAL SARTLARDAN VE ASIRI TESVIKLERDEN KAYNAKLANACAK RISKLER
15:24:50 ANALIZ-HALKBANK 4. ÇEYREK BILANÇO DEGERLENDIRMESI(GCM YATIRIM)
15:25:11 FRANSA SENATOSU MACRON’IN ESKI GÜVENLIK DANISMANI BENALLA HAKKINDA SORUSTURMA BASLATILMASI IÇIN
15:27:14 PIYASAYA BAKIS-NOORCM/YILMAZ: BORSA ISTANBUL'DA SIKISIKLIK BIR SÜRE DAHA DEVAM EDEBILIR
15:27:30 SAHIBINDEN.COM, BUGÜN BASINDA ÇIKAN "4.8 MILYAR DOLARA SAHIBINDEN SITE" BASLIKLI HABERI
15:29:29 ITO/AVDAGIÇ: PIYASADAKI LIKIDITEYI ARTIRACAK ÖNEMLI BIR BASLANGIÇ OLUSTURACAK
15:30:04 TABLO-MERKEZ BANKASI DÖVIZ VE EFEKTIF KURLARI
15:30:08 *MERKEZ BANKASI'NIN BELIRLEDIGI ALIS/SATIS KURLARI DOLAR 5,2964/5,3059, EURO 6,0072/6,0180 TL
15:30:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:30:22 TABLO-MERKEZ BANKASINCA BELIRLENEN VE ALIM SATIMA KONU OLMAYAN DÖVIZ KURLARI
15:32:21 *ZIRAAT YATIRIM, TSKB IÇIN 1,28 TL HEDEF FIYAT ILE 'AL' TAVSIYESINI KORUDU
15:34:01 HISSE DEGERLENDIRMESI-ZIRAAT YATIRIM, TSKB IÇIN 1,28 TL HEDEF FIYAT ILE 'AL' TAVSIYESINI KORUDU
15:39:52 TP TURA-2 PETROL ARAMA SONDAJI PROJESI ILE ILGILI 'ÇED GEREKLI DEGILDIR' KARARI VERILDI
15:39:55 PIYASAYA BAKIS-ISIK FX/KAVAK: USDTRY'DE BANT HAREKETININ KIRILMASI IÇIN OLUMLU VEYA OLUMSUZ
15:40:56 TANKER RAPORU-ISTANBUL BOGAZI SIS NEDENIYLE TRANSIT GEÇISLERE YENIDEN KAPATILDI
15:42:15 ***AKCNS*** AKÇANSA ÇIMENTO SANAYI VE TICARET A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
15:43:05 *OPEC+ TEKNIK IZLEME KOMITESINE GÖRE OCAK AYINDA ARZ KISINTISI ANLASMASINA UYUM ORANI YÜZDE 83
15:44:48 *FRANSIZ MAHKEMESI, PARA AKLAMADA SORUMLULUGU NEDENIYLE UBS'E 3,7 MILYAR EURO CEZA VERDI
15:45:18 TAKASBANK PARA PIYASASI'NDA 2,6 MILYAR TL ISLEM HACMI GERÇEKLESTI
15:45:41 WALL STREET ANALISTI LEE: BITCOIN’IN KREDI KARTI ÖDEME SISTEMLERINDEN DAHA ÇOK ISLEM ALACAGINI
15:47:44 FRANSIZ MAHKEMESI UBS'E 3,7 MILYAR EURO CEZA VERDI
15:51:04 ***GARFA*** GARANTI FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
15:53:25 ***DGATE*** DATAGATE BILGISAYAR MALZEMELERI TICARET A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR
15:53:35 RUHANI: SOÇI’DE HER ÜÇ ÜLKENIN DE ORTAK ELESTIRISI ABD’NIN SURIYE’DEKI VARLIGI OLDU
15:58:34 ***MAALT*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:58:44 *MAY'IN SÖZCÜSÜ: BREXIT ANLASMASINI YOLUNA SOKMAK IÇIN YAPABILECEGIMIZ HER SEYI YAPMAYA DEVAM
15:59:11 ISPANYA, 10 YILLIK IKLIM DEGISIKLIGI ÇERÇEVESINDE 47 MILYAR EURO KAMU YATIRIMI PLANLIYOR
16:00:12 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:01:04 ***PIE*** RE-PIE GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI
16:01:08 *MERKEZ BANKASI, 2019-02-21 VADELI GLP REPO KOTASYONU AÇTI
16:01:42 ***ALBRK*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
16:02:56 *JCR/ÖKMEN: TL'NIN DEGERINDE, BANKALAR VE BANKACILIK DISI DIGER FINANSAL KURULUSLARDA VE TOP
16:03:03 *JCR/ÖKMEN: ÜLKE RATINGI AÇISINDAN TÜRK BANKACILIK SISTEMI TEMEL KORUYUCULUK VASFINI HALA
16:03:12 *JCR/ÖKMEN: BANKACILIK SEKTÖRÜNDE BORÇ YENILEME ORANLARININ DÜSMÜS OLMASI, TALEP DÜSÜKLÜGÜNÜN
16:03:25 *JCR/ÖKMEN: REEL SEKTÖR VE BANKALAR AÇISINDAN, ANI DURUS IHTIYAÇLARININ VE VADESI GELMIS
16:03:33 *JCR/ÖKMEN: REEL SEKTÖRÜN VADESI GELEN YÜKÜMLÜLÜKLERINI KARSILAMIS OLMALARI, BANKACILIK
16:03:41 *JCR/ÖKMEN: FINANSAL ISTIKRARIN SEVIYESI 2018 YILINDA YASANAN PARA KRIZINDEN SONRA ALT BANDA
16:04:30 JCR/ÖKMEN: ÜLKE RATINGI AÇISINDAN TÜRK BANKACILIK SISTEMI TEMEL KORUYUCULUK VASFINI HALA
16:05:13 ***MERKO*** MERKO GIDA SANAYI VE TICARET A.S.( YÖNETIM KURULU KOMITELERI
16:05:18 ATO/BARAN: KDV GENEL UYGULAMA TEBLIGINDE YAPILAN DEGISIKLIK ÇOK OLUMLU BIR ADIM, PIYASALARI
16:05:51 ***MERKO*** MERKO GIDA SANAYI VE TICARET A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
16:09:55 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
16:10:15 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
16:13:53 *ABD'DE THE RETAIL ECONOMIST/GOLDMAN SACHS HAFTALIK ZINCIR MAGAZA SATISLARI %0,5
16:14:00 *ABD'DE THE RETAIL ECONOMIST/GOLDMAN SACHS ZINCIR MAGAZA SATISLARI YILLIK %2,7
16:15:03 NOMURA/GULLBERG: DOLAR/TL 5'IN ALTINA INEBILIR-BLOOMBERGHT.COM
16:15:37 *BREZILYA'DA SUBAT'TA ICEI IS DÜNYASI GÜVEN ENDEKSI 64,5 (ÖNCEKI 64,7)
16:15:44 *KIYMETLI MADENLER PIYASASI'NDA 693 KG ALTIN, 1.893 KG GÜMÜS ISLEMI GERÇEKLESTI
16:17:15 ÇINLI CHALCO, 190 BIN TONLUK ALÜMINYUM KAPASITESINI YUNNAN'DAKI ISTIRAKINE SATACAK
16:17:18 TABLO-KIYMETLI MADENLER VE KIYMETLI TASLAR PIYASASI GÜNLÜK BÜLTENI
16:17:39 ***SEKFA*** SEKER FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
16:18:22 ***SMRVA*** SÜMER VARLIK YÖNETIM A.S.( IHRAÇ TAVANINA ILISKIN BILDIRIM
16:18:31 SAVCILIK TARAFINDAN OSMAN KAVALA HAKKINDA HAZIRLANAN IDDIANAME MAHKEMEYE GÖNDERILDI
16:19:37 ***EGCYO*** EGELI & CO TARIM GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI
16:22:14 ***SKBNK*** SEKERBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:23:40 ***SKBNK*** SEKERBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:24:33 ***PIE*** RE-PIE GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI
16:31:09 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:31:28 YENILEME-KAVALA IÇIN HAZIRLANAN IDDANAMEDE, CAN DÜNDAR, MEHMET ALI ALABORA GIBI ISIMLER DE YER
16:33:45 *ZIRAAT YATIRIM, TAV IÇIN 34,90 TL HEDEF FIYAT ILE 'EKLE' TAVSIYESINI KORUDU
16:34:35 HISSE DEGERLENDIRMESI-ZIRAAT YATIRIM, TAV IÇIN 34,90 TL HEDEF FIYAT ILE 'EKLE' TAVSIYESINI
16:34:58 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(IKON MENKUL)
16:40:43 ***HALKI*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
16:40:45 GLENCORE, YILLIK KÖMÜR ÜRETIM TAVANINI 145 MILYON TONDA SINIRLAMAYI PLANLIYOR
16:43:22 *BNP PARIBAS, KOÇ HOLDING IÇIN HEDEFI FIYATINI 17,65 TL'DEN 17,75 TL'YE YÜKSELTTI, TAVSIYESINI
16:43:50 ***NURVK*** NUROL VARLIK KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
16:45:43 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK ÖDÜNÇ PAY PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
16:46:11 UKRAYNA GÜVENLIK SERVISI BASKAN YARDIMCISI: RUSYA SEÇIMLERDE KARISIKLIK ÇIKARMAYI PLANLIYOR
16:46:33 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK PARA PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
16:48:03 TSK'NIN, HATAY'IN KIRIKHAN ILÇESINDEN SURIYE SINIRINA TAKVIYE AMAÇLI ASKERI ARAÇLARLA MÜHIMMAT
16:48:59 ***BRISA*** BRISA BRIDGESTONE SABANCI LASTIK SANAYI VE TICARET A.S.( ESAS SÖZLESME TADILI
16:51:25 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK PARA PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
16:51:40 IRAN, ABD VE SUUDI ARABISTAN'IN NÜKLEER PLANLARINI ELESTIRDI
16:55:00 *REDBOOK: ABD'DE SUBAT AYININ IKINCI HAFTASINDA PERAKENDE SATISLAR BIR ÖNCEKI AYIN AYNI
16:55:01 *REDBOOK: ABD'DE SUBAT AYININ ILK IKI HAFTASINDA PERAKENDE SATISLAR GEÇEN YILIN AYNI DÖNEMINE
16:55:02 *REDBOOK: ABD'DE SUBAT AYININ IKINCI HAFTASINDA PERAKENDE SATISLAR GEÇEN YILIN AYNI HAFTASINA
16:55:03 ABD'DE PERAKENDE SATISLAR %5,4 ARTTI-REDBOOK
16:57:19 ***DGKLB*** BORSA ISTANBUL A.S.( ÖZSERMAYE HALLERINE ILISKIN BORSA DUYURUSU
16:57:27 ***DENGE*** DENGE YATIRIM HOLDING A.S.( FINANSAL DURAN VARLIK EDINIMI
16:58:21 DÖNMEZ: GÜNEY GAZ PROJESI BÖLGE ÜLKELERININ IS BIRLIGI YAPMA KONUSUNDAKI KARARLILIGINI ORTAYA
16:59:21 AKSA AKRILIK'IN DERIN DENIZ DESARJI PROJESI ILE ILGILI 'ÇED GEREKLI DEGILDIR' KARARI VERILDI
16:59:57 ***AKMEN* *SKBNK* *HLKFA* *NURVK*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARI, YATIRIM
16:59:57 BORSA ISTANBUL A.S.( HAK KULLANIMI
17:00:51 *HINDISTAN'DA OCAK'TA CONFERENCE BOARD ÖNCÜ GÖSTERGELER ENDEKSI %0,3 (ÖNCEKI %1,0)
17:00:53 *HINDISTAN'DA OCAK'TA CONFERENCE BOARD RASTLANTISAL ENDEKS %0,4 (ÖNCEKI -%0,5)
17:01:14 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(ISIKFX)
17:01:15 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:01:16 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(ISIKFX)
17:01:17 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(ISIKFX)
17:01:18 *21 SUBAT 2019 IÇIN MERKEZ BANKASI GEÇICI PIYASA REZERVI: -20698,0 MILYON TL
17:01:33 MERKEZ BANKASI'NIN YARIN IÇIN AÇIKLADIGI GEÇICI REZERV 20.698,0 MILYON TL EKSIDE
17:01:44 ***POLHO* *MGROS* *BERA*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( BORSADA ISLEM GÖREN TIPE DÖNÜSÜM
17:04:26 ***EPLAS*** EGEPLAST EGE PLASTIK TICARET VE SANAYI A.S.( ORTAKLIK ALEYHINE DAVA AÇILMASI VEYA
17:04:32 ***ISFIN*** IS FINANSAL KIRALAMA A.S.( BILGILENDIRME POLITIKASI
17:05:15 ***ISFIN*** IS FINANSAL KIRALAMA A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:05:46 ***ISFIN*** IS FINANSAL KIRALAMA A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:05:50 ***MZHLD*** MAZHAR ZORLU HOLDING A.S.( ORTAKLIK ALEYHINE DAVA AÇILMASI VEYA DAVAYA ILISKIN
17:06:48 ***DGKLB*** DOGTAS KELEBEK MOBILYA SANAYI VE TICARET A.S.( SERMAYE ARTIRIMI - AZALTIMI
17:08:02 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:08:22 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:09:24 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:10:35 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:11:38 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
17:12:20 PEKCAN: 2019'DA DIS TICARET AÇIGININ AZALDIGI BASARILI BIR YIL GÖRECEGIZ
17:13:37 ***ANLZF*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S. DUYURUSU
17:14:00 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-4

20.02.2019 18:1613:15:17 BASIN BÜLTENI-MCDONALD’S TÜRKIYE, 2019’DA MENÜNÜN HEDIYE OPSIYONUNA ÇOCUK KITAPLARINI DA EKLEDI
13:15:18 BASIN BÜLTENI-GIDA MAKINELERI SEKTÖRÜNÜN BULUSMA NOKTASI IBAKTECH 7-10 MART'TA
13:15:19 BASIN BÜLTENI-XI. AYD ALISVERIS EKONOMISI ZIRVESI BU SENE 5 MART'TA YAPILACAK
13:15:20 BASIN BÜLTENI-ENCAZIP, ELEKTRIK DAGITIM BEDELI, TRT PAYI GIBI TARTISMALI FATURA KALEMLERI
13:15:21 BASIN BÜLTENI-KPMG: YENI EMEKLILIK PLANI EMEKLILIGI ERTELEMEK
13:15:22 BASIN BÜLTENI-YÜNSA, MODAYA YÖN VEREN KOLEKSIYONLARIYLA PARIS'TE
13:15:23 BASIN BÜLTENI-ISTANBUL FINTECH WEEK’TE KITALAR BULUSUYOR
13:15:24 BASIN BÜLTENI-AKBANK, "TÜRKIYE'NIN EN IYI NAKIT YÖNETIMI BANKASI" SEÇILDI
13:15:25 BASIN BÜLTENI-ARAP YATIRIMCILARDAN TÜRK KONUTLARINA BÜYÜK ILGI
13:15:26 BASIN BÜLTENI-EGIAD VE LIYAKAT DERNEGI’NDEN ISBIRLIGI
13:15:27 BASIN BÜLTENI-“A TICKET FOR YOUR FUTURE” PROGRAMININ 2’NCI ETABI IÇIN BASVURU SÜRECI BASLADI
13:15:28 BASIN BÜLTENI-ARKAS HOLDING, TÜM SUNUCU VE VERI MERKEZLERINI MICROSOFT ÇÖZÜMLERIYLE BULUTA
13:15:29 TÜSIAD GENEL KURULUNDA TEK ADAY OLAN SIMONE KASLOWSKI BASKANLIGA SEÇILDI
13:15:30 *CHP'DE OLAGANÜSTÜ PARTI MECLISI TOPLANTISI CUMARTESI GÜNÜ YAPILACAK-NTV
13:21:07 ANALIZ-ULUSLARARASI PIYASALAR(IS YATIRIM)
13:22:43 AB DIPLOMATLARI: BRITANYA'NIN BREXIT ANLASMASINI MART ORTASINA KADAR ONAYLAMASI GEREKLI
13:23:09 YENILEME-TÜSIAD'IN YÖNETIM KURULU BASKANLIGINA SIMONE KASLOWSKI SEÇILDI
13:23:38 *PUTIN, "ABD'NIN ORTA MENZILLI NÜKLEER SILAH ANLASMASINDAN ÇEKILMEK IÇIN RUSYA'YA YÖNELTTIGI
13:23:53 *PUTIN, "ABD ANLASMAYI KENDISI IHLAL EDIYOR"
13:24:16 *PUTIN, "ORTA MENZILLI FÜZELERI YENIDEN KONUSLANDIRMAK KONUSUNDA ILK ADIMI BIZ ATMA NIYETINDE
13:24:47 *PUTIN, "DÜNYADA HIÇ KIMSENIN EKSTRA BIR GERILIME IHTIYACI YOK"
13:25:36 *PUTIN, "BIZ YENI SILAHLAR GELISTIRME ÜZERINDE ÇALISMAYA DEVAM EDECEGIZ"
13:29:38 *TCDD GENEL MÜDÜRÜ ISA APAYDIN GÖREVDEN ALINDI-NTV
13:29:51 *ÇIN BASBAKANI, "ÇIN IHTIYATLI PARA POLITIKASINI DEGISTIRMEDI VE DEGISTIRMEYECEK"
13:30:00 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(1)***
13:30:01 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(2)***
13:30:02 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(3)***
13:30:03 ***HAFTALIK SIYASI VE EKONOMIK AJANDA***
13:30:04 ***HAFTALIK TATIL TAKVIMI***
13:30:05 ***TÜRKIYE'DE BAZI SIRKETLERIN BILANÇO TAHMINLERI VE AÇIKLAMA TARIHLERI****
13:30:06 ***GLOBAL PIYASALARDA BAZI SIRKETLERIN BILANÇO AÇIKLAMA TARIHLERI***
13:30:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
13:30:55 ***MTRYO*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
13:31:01 *ÇIN BASBAKANI, "ASIRI TESVIK POLITIKALARINA BASVURMAYACAGIZ"
13:31:38 *PUTIN, "BIZ ÇATISMA ISTEMIYORUZ, ATTIGIMIZ TÜM ADIMLAR SAVUNMAYA DÖNÜK"
13:32:35 *ÇIN BASBAKANI, "OCAK AYINDA YAPILAN ZORUNLU KARSILIK INDIRIMI BU TÜR INDIRIMLERE YÖNELIK BOL
13:33:48 *ALMANYA'DA 2024 VADELI BOBL TAHVIL IHALESINDE SATIS EUR3,162 MILYAR
13:33:58 *ALMANYA'DA 2024 VADELI BOBL TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA FAIZ -%0,36 (ÖNCEKI -%0,29)
13:34:03 *ALMANYA'DA 2024 VADELI BOBL TAHVIL IHALESINDE SATISIN 1,6 KATI TEKLIF GELDI (ÖNCEKI 1,2)
13:34:09 ***ATLAS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
13:34:29 *ÇIN BASBAKANI, "FINANSAL KURUMLAR DAHA FAZLA KREDI VERMELILER, ÖZELLIKLE KÜÇÜK SIRKETLERE ORTA
13:37:26 TANKER RAPORU-ISTANBUL BOGAZI KURU YÜK GEMILERINE AÇILDI, TANKERE 14.00'TE AÇILACAK
13:39:06 *PORTEKIZ'IN 3 AY VADELI BONO IHALESINDE SATIS 850 MILYON EURO
13:39:07 *PORTEKIZ'IN 3 AY VADELI BONO IHALESINDE ORTALAMA FAIZ -%0,363 (ÖNCEKI -%0,426)
13:39:08 *PORTEKIZ'IN 3 AY VADELI IHALESINDE SATISIN 2,34 KATI TALEP GELDI
13:39:09 *PORTEKIZ'IN 11 AY VADELI BONO IHALESINDE SATIS 150 MILYON EURO
13:39:10 *PORTEKIZ'IN 11 AY VADELI BONO IHALESINDE ORTALAMA FAIZ -%0,389 (ÖNCEKI -%0,360)
13:39:11 *PORTEKIZ'IN 11 AY VADELI IHALESINDE SATISIN 6,03 KATI TALEP GELDI
13:40:22 ***IHLGM*** ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TEMERRÜT ISLEMI
13:41:41 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( IHRAÇ BELGESI
13:43:11 NETANYAHU ILE PUTIN GÖRÜSMESI ERTELENDI
13:44:38 TCDD GENEL MÜDÜRÜ ISA APAYDIN VE KIYI EMNIYETI GENEL MÜDÜRÜ HIZIR REIS DENIZ GÖREVDEN ALINDI-NTV
13:44:50 ATO/BARAN: LOKOMOTIF YAVASLADI ANCAK BIZ 2019'DAN UMUTLUYUZ
13:45:16 MOODY'S: EURO BÖLGESI BORÇ YÜKÜNDE CIDDI DÜSÜS MUHTEMEL DEGIL"
13:47:16 ***DGGYO*** DOGUS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
13:47:44 TANKER RAPORU-ÇANAKKALE BOGAZI 15.30'DA TRANSIT GEÇISLERE AÇILACAK
13:49:08 PIYASAYA BAKIS-ITB'DE PAMUK ISLEMI GERÇEKLESMEDI
13:49:16 MSB: IRAK KUZEYI, METINA, HAKURK VE ZAP BÖLGELERINE DÜZENLENEN HAVA HAREKÂTLARI NETICESINDE
13:49:20 ***EUYO*** EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
13:51:29 *TRT240724T15 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE TOPLAM TEKLIF 300 MILYON TL
13:51:30 *TRT120122T17 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE TOPLAM TEKLIF 313 MILYON TL
13:51:31 *TRT240724T15 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE KABUL EDILEN NOMINAL TUTAR 75 MILYON TL
13:51:32 *TRT240724T15 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE KABUL EDILEN NET TUTAR 58 MILYON 852 BIN
13:51:33 *TRT240724T15 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE MINIMUM FIYAT 78.470 TL
13:51:34 *TRT240724T15 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE ORTALAMA FIYAT 78.470 TL
13:51:35 *TRT240724T15 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE MAKSIMUM FIYAT 78.470 TL
13:51:36 *TRT240724T15 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE EN DÜSÜK BASIT FAIZ YÜZDE 15.09, BILESIK
13:51:37 *TRT240724T15 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE ORTALAMA BASIT FAIZ YÜZDE 15.09, BILESIK
13:51:38 *TRT240724T15 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE EN YÜKSEK BASIT FAIZ YÜZDE 15.09, BILESIK
13:51:39 *TRT120122T17 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE KABUL EDILEN NOMINAL TUTAR 75 MILYON TL
13:51:40 *TRT120122T17 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE KABUL EDILEN NET TUTAR 64 MILYON 330 BIN
13:51:41 *TRT120122T17 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE MINIMUM FIYAT 85.774 TL
13:51:42 *TRT120122T17 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE ORTALAMA FIYAT 85.774 TL
13:51:43 *TRT120122T17 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE MAKSIMUM FIYAT 85.774 TL
13:51:44 *TRT120122T17 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE EN DÜSÜK BASIT FAIZ YÜZDE 16.25, BILESIK
13:51:45 *TRT120122T17 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE ORTALAMA BASIT FAIZ YÜZDE 16.25, BILESIK
13:51:46 *TRT120122T17 TANIMLI DIBS DOGRUDAN ALIM IHALESINDE EN YÜKSEK BASIT FAIZ YÜZDE 16.25, BILESIK
13:52:18 DIBS IHALELERINE TOPLAM 613 MILYON TL TEKLIF GELDI
13:52:30 ***DGGYO*** DOGUS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
13:55:21 PUTIN, "EGER WASHINGTON AVRUPA'YA NÜKLEER FÜZE KONUSLANDIRIR ISE ABD'YI HEDEF ALIRIZ"
13:55:23 YENILEME(2)-TÜSIAD YÖNETIM KURULU BASKANLIGINA SIMONE KASLOWSKI SEÇILDI
13:55:24 ANALIZ-PIYASALARDA GELISMELER/BEKLENTILER(BIZIM MENKUL DEGERLER)
13:56:44 METEOROLOJI-MARMARA VE KUZEY EGE'DE YARIN ÖGLE SAATLERINE KADAR SIS BEKLENIYOR
13:56:45 ÇAVUSOGLU: YANI BASIMIZDAKI ÖRGÜTLERLE MÜCADELE ETMEK IÇIN KIMSEDEN ICAZET ALMAYIZ
13:57:24 ***EUKYO*** EURO KAPITAL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
13:57:41 *RUSYA EKONOMI BAKANI, "RUSYA'NIN GSYH'SI OCAK AYINDA YÜZDE 1'DEN DAHA AZ BÜYÜDÜ"
13:58:35 *DHMI GENEL MÜDÜRLÜGÜ'NE MEHMET ATES ATANDI-CNN TÜRK
13:58:42 HINDISTAN, BAZI ÇELIK ÜRÜNLERINDE ITHALAT MUAFIYETINI 17 NISAN'A KADAR UZATTI
14:00:09 *CBI: INGILTERE'DE SUBAT'TA SANAYI SIPARIS TREND ENDEKSI 6 (BEKLENTI -5, ÖNCEKI -1)
14:00:25 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
14:00:26 CHP'DE TBMM BASKANI ADAYI ENGIN ALTAY OLDU
14:01:14 ***ETYAT*** EURO TREND YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
14:05:20 *BREZILYA'DA SUBAT'TA SANAYI SEKTÖRÜ GÜVEN ENDEKSI 99,1 (ÖNCEKI 98,2)
14:06:26 *RUSYA'DA OCAK'TA GSYH YILLIK YÜZDE 0,7 ARTTI
14:07:12 *VTB CAPITAL, TÜPRAS IÇIN TAVSIYESINI 'AL' OLARAK TEKRARLADI, HEDEF FIYAT 164,0 TL
14:07:28 *VTB CAPITAL, AYGAZ IÇIN TAVSIYESINI 'TUT' OLARAK TEKRARLADI, HEDEF FIYAT 12,30 TL
14:07:32 *TRT100124T17 TANIMLI IHALE SONRASI PIYASA YAPICILARA NET, 100,0 MILYON TL OPSIYONLU SATIS
14:10:36 IMF/LAGARDE, "ALMANYA IÇIN BÜYÜME TAHMININI DAHA DA DÜSÜRÜLMESI BÜYÜK OLASILIK"
14:11:01 TÜFE'YE ENDEKSLI TAHVILDE PIYASA YAPICILARA 100,0 MILYON TL OPSIYONLU SATIS YAPILDI
14:11:09 *INGILTERE'DE 3 PARLAMENTER IKTIDARDAKI MUHAFAZAKAR PARTI'DEN ISTIFA ETTI
14:11:51 *INGILTERE'DE 3 PARLAMENTER MAY HÜKÜMETININ BREXIT SÜRECINI YÖNETIMINDEN MEMNUNIYETSIZLERI
14:12:15 *INGILTERE'DE MUHAFAZAKAR PARTI'DEN ISTIFA EDEN 3 PARLAMENTER PARLAMENTODA BAGIMSIZ BIR GRUP
14:12:22 ***AGHOL*** AG ANADOLU GRUBU HOLDING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
14:12:56 *INGILTERE'DE MUHAFAZAKAR PARTI'DEN ISTIFA EDEN 3 PARLAMENTER, "HÜKÜMETE DESTEK VERECEGIMIZ
14:14:49 *ALMANYA MALIYE BAKANI, "FRANSA ILE EURO BÖLGESI BÜTÇESI IÇIN ORTAK ÖNERIMIZ ÜZERINDE BU HAFTA
14:17:01 IAI: OCAK'TA DÜNYA ALÜMINYUM ÜRETIMI DÜSTÜ
14:17:30 ***BNTAS*** BANTAS BANDIRMA AMBALAJ SANAYI TICARET A.S.( SERMAYE ARTIRIMI - AZALTIMI
14:19:13 ***NURVK*** NUROL VARLIK KIRALAMA A.S.( IHRAÇ TAVANINA ILISKIN BILDIRIM
14:20:25 ***QNBFI*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
14:20:51 AB KOMISYONU SÖZCÜSÜ, "ANLASMASIZ BREXIT'E HAZIRIZ"
14:21:20 ERDOGAN: ÜLKEMIZDE 65 YAS VE ÜSTÜ NÜFUS ORANI YÜZDE 8.8’E KADAR ULASMISTIR
14:21:35 WBMS: 2018'DE KÜRESEL KALAY PIYASASI 12.400 TON AÇIK VERDI
14:23:54 WBMS: 2018'DE KÜRESEL ÇINKO PIYASASI 48.500 TON FAZLA VERDI
14:24:14 *MAY: 3 MUHAFAZAKAR PARLAMENTERIN ISTIFA ETME KARARLARINDAN ÜZÜNTÜ DUYDUM
14:24:50 *MAY: BREXIT HIÇBIR ZAMAN KOLAY OLMAYACAKTI VE PARTI IÇINDE GÖRÜS AYRILIGI KAYNAGI OLDU"
14:25:15 *MAY: INSANLARIN BREXIT KARARINI UYGULAMAK ÜLKE IÇIN DOGRU OLAN
14:26:25 WBMS: 2018'DE KÜRESEL BAKIR PIYASASI 496.000 TON FAZLA VERDI
14:28:50 WBMS: 2018'DE KÜRESEL NIKEL PIYASASI 27.000 TON FAZLA VERDI
14:29:13 *MAY: BENIM LIDERLIGIMDE MUHAFAZAKAR PARTI'NIN IYI, ILIMLI VE VATANSEVERN POLITIKALAR ORTAYA
14:29:33 PUTIN, ABD VE AVRUPA’YA INF UYARISINDA BULUNDU
14:29:52 SUUDI VELIAHT PRENS SELMAN: YATIRIMLARIN 100 MILYAR DOLARI ASMASINI BEKLIYORUZ
14:30:11 *SUUDI ARABISTAN ENERJI BAKANI, "NISAN AYINA KADAR PIYASANIN YENIDEN DENGELENMEYI TAMAMLAMASINI
14:30:12 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
14:30:30 *SUUDI ARABISTAN ENERJI BAKANI, "ARALIK AYINDA YAPILAN ARZ KISINTISI ANLASMASINA BAGLILIGIMIZ
14:31:00 WBMS: 2018'DE KÜRESEL KURSUN PIYASASI 204.000 TON AÇIK VERDI
14:31:04 *SUUDI ARABISTAN ENERJI BAKANI, "NISAN AYINDAKI TOPLANTIRDA YILIN IKINCI YARISI IÇIN ARZ
14:31:28 PIYASAYA BAKIS-QNB FINANS YATIRIM/PAZI: GOÜ PARA BIRIMLERININ DEGER KAYBI, USDTRY'DE 5,27-5,32
14:31:40 ***ISFAK*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
14:31:42 *SUUDI ARABISTAN ENERJI BAKANI, "GLOBAL PETROL STOKLARININ 5 YIL ORTALAMASI CIVARINDA OLMASINI
14:32:18 *SUUDI ARABISTAN ENERJI BAKANI, "EGER VENEZUELA VE IRAN'IN ARZLARI YAPTIRIMLARDAN ETKILENIRSE
14:33:37 TABLO-MERKEZ BANKASI ANALITIK BILANÇO
14:33:50 OYAK RENAULT, MOTOR ÜRETIMINDE 6 MILYON ADEDE ULASARAK YEPYENI BIR REKOR KIRDI
14:34:38 MAY HÜKÜMETININ BREXIT SÜRECINI YÖNETIMINDEN MEMNUN OLMAYAN 3 PARLAMENTER MUHAFAZAKAR PARTI'DEN
14:34:43 *TBB: BANKALARIN KENDI BÜNYELERINDE GELISTIRDIKLERI MODELLERIN SONUCU BELIRLENEN “KREDI
14:35:05 *TBB, STANDARD AND POOR’S DERECELENDIRME SIRKETININ AÇIKLAMALARINA ILISKIN DUYURU YAYIMLADI
14:35:16 *TBB: DEGERLENDIRMENIN, “KREDININ ILK VERILDIGI TARIHE GÖRE KREDIBILITESINDE KISMEN AZALMA
14:35:24 *TBB: KALDI KI, ZORLU GEÇEN YAKIN DÖNEMLERE ILISKIN VERILERE GÖRE YAKIN IZLEMEDEKI KREDILERIN
14:35:35 *TBB: BU SINIFTAKI KREDILERE TAKIBE ATILMIS VE DONUK ALACAK HALINE GELMIS KREDI MUAMELESI
14:35:46 *TBB: SEKTÖRÜN AKTIF KALITESINDEKI BOZULMANIN YÜKSEK OLACAGINA ILISKIN DEGERLENDIRME YAPILMASI
14:36:02 *TBB: ILERIYE YÖNELIK YAPILAN TAHMINLER VE HESAPLAMALARA GÖRE IKINCI GRUPTA, YAKIN IZLEMEDEKI
14:36:14 *TBB: TÜRKIYE’NIN EKONOMIK ZORLUKLARLA BAS ETME BECERISINI, BANKACILIK SEKTÖRÜNÜN RISK YÖNETIM
14:36:24 *TBB: YAKIN IZLEMEYE ALINAN KREDI MÜSTERILERININ TAMAMINA YAKINI FAALIYETLERINI SAGLIKLI OLARAK
14:36:36 *TBB: YURTDISINDA YERLESIK ORTAKLARIN MALI YAPILARINDA BOZULMA OLSA DAHI BUNLARIN TÜRKIYE’DEKI
14:36:45 *TBB: YURTDISINDAKI BANKACILIK DÜZENLEME VE DENETLEME KURULUSLARI TARAFINDAN DA ÇOK YAKINDAN
14:36:53 *TBB: BANKACILIK SEKTÖRÜMÜZ GÜÇLÜ VE SAGLIKLI BIR YAPIDADIR
14:37:01 *TBB: BANKACILIK SEKTÖRÜMÜZ BEKLENMEDIK RISKLERE DAYANABILECEK DONANIMA VE BUNLARI
14:37:08 *TBB: SEKTÖR IHTIYATLI BIR YAKLASIMLA MUHTEMEL RISKLER IÇIN YETERLI KREDI KARSILIKLARINI
14:37:18 *TBB: YAKIN DÖNEMDE YASANAN ÇOK SAYIDA VE YÜKSEK SIDDETLI SOKLARA DAYANMIS VE EKONOMIK
14:37:25 *TBB: EKONOMIMIZIN PERFORMANSINDAKI TOPARLANMANIN DA OLUMLU ETKISIYLE EKONOMIYE OLAN DESTEGINI
14:37:42 ***DGATE*** DATAGATE BILGISAYAR MALZEMELERI TICARET A.S.( KAYITLI SERMAYE TAVANI ISLEMLERINE

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
MasterClass Staj Programı - 09.02.2019
İş hayatının kalbinin attığı sektörde gerçek bir iş deneyimi sunan MasterClass staj programı, iş hayatına sağlam bir adım atman için seni bekliyor.​ Başvuru Koşulları​
X Kapat