Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
e-Devlet

e-Devlet Kapısı Anında İşlem ile bir tık uzağınızda!
İnternet Şubesi'ne girer gibi hızlıca e-Devlet Kapısı'na giriş yapabilirsiniz.

Hala İş Bankası müşteri şifreniz yoksa Anında Şifre​ ile şifrenizi alıp e-Devlet'e hemen ulaşabilirsiniz.

Resim
Vadesiz TL Hesap Özeti

​Vadesiz TL Hesap Özeti almanın en kolay yolu.

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Anında Müşteri

​Müşterimiz olmak için işlemlerinizi buradan hızlıca yapabilirsiniz. Başvuru Takip

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
14 Mart 2018

Tarım sektörüne kurulduğu günden bu yana destek veren Türkiye İş Bankası, sektörün gelişimi ve üreticilere daha uygun olanaklarla hizmet sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. ​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
12 Mart 2018

​İş Bankası’nın desteğiyle Türkiye Satranç Federasyonu ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğindeki proje kapsamında görme engelli çocuklara yönelik ilk satranç sınıfı açıldı.

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
07 Mart 2018

​Türkiye İş Bankası ve kadın odaklı yatırım platformu Arya kadın girişimciliğinin desteklenmesi amacıyla bir işbirliğine imza attı.

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
02 Şubat 2018

​Türkiye İş Bankası Grubu'nun ​nakdi ve gayrinakdi kredileri aracılığıyla Türkiye ekonomisine verdiği toplam destek 352,8 milyar TL oldu.

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
19 Ekim 2017

​İş Bankası’nın 93 yıllık reklam yolculuğunu yansıtan sergi, 25 Mart 2018 tarihine kadar Eminönü’ndeki tarihi müze binasında ziyaret edilebilir.

İş Bankası “Tarım Sohbetleri” Lüleburgaz'da yapıldı

14.03.2018


​Ülkemiz için büyük öneme sahip olan tarım sektörüne kurulduğu günden bu yana destek veren Türkiye İş Bankası, sektörün gelişimi ve üreticilere daha uygun olanaklarla hizmet sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

 

İş Bankası’nın bu kapsamda düzenlediği “Tarım Sohbetleri, Tarımda Markalaşma” toplantısının dördüncüsü, 13 Mart’ta Lüleburgaz’da çiftçilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

 

“Bitkisel ve Hayvansal Üretimin Birlikte Sürdürülebilirliği” konusunun ele alındığı toplantıda; İş Bankası Tarım Bankacılığı Birim Müdürü Özgen Şenel, Lüleburgaz Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Var ve Lüleburgaz Ziraat Odası Başkanı Mustafa Şener Birgün açılış bölümünde konuşma yaptı.

 

Özgen Şenel, tarımın Türkiye ekonomisinde stratejik öneme sahip olduğunu belirterek, İş Bankası olarak sektörde faaliyet gösteren üreticilerin, çiftçilerin ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetlerle onların yanlarında olduklarını vurguladı.

 

Sürdürülebilir büyüme kavramı çerçevesinde tarım bankacılığı alanında sistematik bir yapıyı hayata geçirdiklerini,  Kredi Kayıt Bürosu  (KKB) tarafından hizmete sunulan Tarım Kredileri Değerlendirme Sistemi  (TARDES)  ve Tarım Bilgi Sistemi Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) Sorgulama Hizmeti uygulamalarının tüm İş Bankası şubelerinde kullanıldığını belirtti. TARDES uygulaması ile çiftçilere en uygun miktarda kredi sunarak ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalıştıklarını ifade eden Şenel, reel sektöre tam destek verme misyonundan hareketle, tarım sektörünün ihtiyaçlarının desteklenmesine yönelik çalışmaları sürdüreceklerini söyledi.

 

Lüleburgaz Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Var ise çiftçilerimizin ortaklık kurmalarının faydalarına ve israfın önüne geçmelerinin önemine dikkat çekti. Lüleburgaz Ziraat Odası Başkanı Mustafa Şener Birgün de üreticinin kendi yemini kendi üretmesi halinde fabrikadan alınan yeme göre maliyet avantajı sağlanacağını, üstelik bu yemlerdeki vitamin, protein değerlerinin de daha uygun düzeyde olacağını belirtti.

 

Bitkisel ve hayvansal üretim birbirinden ayrılmamalı

 

Toplantının panel bölümüne ise Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci, Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk, Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muhittin Özder ve Arcadia Bağları Kurucusu Özcan Arca katıldı.

 

Ali Dermenci, modern, yüksek kapasiteli ahırlara sahip olunması gerektiğini, bu noktada ölçeğin önemli olduğunu vurguladı.

 

Özay Öztürk, meraların daha etkin kullanılmasının ve aile tipi hayvancılıkta hayvan sayısının attırılması gerektiğinin altını çizdi.

 

Prof. Dr. Muhittin Özder, bitkisel ve hayvansal ürünlerin üretimi, depolanması ve pazarlanmasının bir bütün olduğunu, bitkisel ve hayvansal üretimin birlikte yapılmaması nedeniyle maliyetlerin yükseldiğini ifade etti.

 

Özcan Arca ise Trakya’nın katma değer yaratan ürünleri üretmesi gerektiğini ve markalaşma çalışmalarının bu noktada kilit önemde olduğunu vurguladı.

 

Türkiye İş Bankası, gerek tarım fuarları gerekse bu tür toplantılar yoluyla çiftçilerle bir araya gelmeye, uygun ürün ve hizmetlerle çiftçileri desteklemeye devam edecek.


Görme engelli çocuklara satranç sınıfları

12.03.2018


​Türkiye İş Bankası’nın desteğiyle, Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) ve Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün işbirliğinde görme engelli çocuklara yönelik “Gören Eller” projesi başlatıldı. Bu kapsamda, Türkiye’deki tüm görme engelli okullarda satranç sınıfları açılacak.

 

İlk sınıf, Ankara’da Göreneller Görme Engelliler İlkokulu’nda törenle açıldı. MEB Müsteşar Yardımcısı Muammer Yıldız, MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil Güngör, İş Bankası Kurumsal İletişim Koordinatörü Suat Sözen ve TSF Başkanı Gülkız Tulay’ın katıldığı törende projeye ilişkin protokol imzalandı.

 

Görme engelli çocukların eğitim gördüğü 17 okulda satranç sınıfları açılacak

 

Törende yaptığı konuşmada, satrancın ülkemizde yaygın, kitlesel ve kolay erişilebilir bir spora dönüşmesini sağlamak amacıyla 2005 yılından bu yana TSF’nin ana sponsorluğunu üstlendiklerini hatırlatan Suat Sözen, satranç sporuna verdikleri desteği farklı bir boyuta taşıdıkları proje ile görme engelli çocukların eğitim aldığı ülke çapındaki 17 okulda satranç sınıfı açacaklarını ifade etti. Özel tasarlanmış malzemelerin olduğu bu sınıflarda çocukları satranç sporuyla tanıştırıp, kişisel gelişimlerine destek olmayı amaçladıklarını belirten Sözen, “Eğitim ve sporu bir arada barındıran satranç, çocukların zihinsel gelişimlerine olumlu etki eden, çözüm bulma yetilerini geliştiren, kazanmanın yanı sıra kaybetme psikolojisi ile olumsuzluklar karşısında daha dirençli kalabilmelerini sağlayan bir spor dalı… Satrancı görme engelli çocuklarımızla da buluşturmak adına attığımız bu adımın önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu projeye verdiğimiz destek, toplumun tüm kesimlerine ulaşmayı amaçlayan, yaygın, uzun soluklu ve sürdürülebilir yapıda kurgulanan sosyal sorumluluk anlayışımızın bir yansıması” dedi.

 

Satranç koşul, sınır ve engel tanımıyor

 

TSF Başkanı Gülkız Tulay da herkesin eşit şekilde mücadele edebileceği satrancın koşul, sınır ve engel tanımayan bir spor dalı olduğunu belirterek, şöyle konuştu: “Türkiye Satranç Federasyonu olarak farklı hedef kitlelerine yönelik projelerle toplumun bütün kesimlerine dokunmaya, onlara ulaşmaya çalışıyoruz. Bizim için çok özel, çok kıymetli olan ‘Gören Eller’ projesi ile görme engelli çocuklarımızın hayatına aydınlık katmak, onları aydınlık yarınlara taşımak istiyoruz. Biliyoruz ki biz bütün engelleri hamlelerimizle mat edebilecek güce sahibiz. Bir satranç tahtası üzerinde engeller, farklılıklar yok. Satranç, 7'den 77'ye her yaştan ve cinsiyetten, engelli ve engelsiz herkesin eşit şekilde mücadele edebileceği bir spor… "
 


Satranç sayesinde çocukların sosyalleşmesine katkı sağlayacaklarını ve onları yaşamın merkezine taşıyacaklarını vurgulayan Tulay, İş Bankası desteğiyle ilk ve orta öğretim okullarında bugüne kadar 20 binin üzerinde satranç sınıfı açtıklarını, yeni proje ile satrancı Türkiye genelindeki tüm görme engelli okullardaki sınıflara taşıyacaklarını söyledi. Tulay, “Bu yolda çok anlamlı ve güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Şimdiden dünya çapında şampiyonluklara da imza atacağımızın ümidini ve heyecanını yaşıyorum” dedi.

 

“Gören Eller” projesi kapsamında 17 görme engelli okulunda açılacak satranç sınıflarında; bu öğrencilere özel satranç takımları, eğitim kitapları ve satranç saatleri verilecek, görme engelli satranç ustaları Selim–Kerim Altınok kardeşler tarafından yazılan satranç eğitim kitapları dağıtılacak. Ayrıca, TSF tarafından, bu sınıflarda görev yapan öğretmenlere antrenörlük eğitimi verilecek.


İş Bankası ve Arya Kadın Yatırım Platformu arasında işbirliği

07.03.2018


Türkiye İş Bankası ve kadın odaklı yatırım platformu Arya kadın girişimciliğinin desteklenmesi amacıyla bir işbirliğine imza attı. Banka, işbirliği kapsamında Arya’nın 2018 yılında gerçekleştireceği çalışmaların ana destekçisi olacak. İş Bankası ve Arya, kadın girişimcilere destek olmak ve gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla birlikte finansal okuryazarlık da dâhil olmak üzere, eğitim ve seminerler düzenleyecek. Ayrıca, dünyanın farklı ülkelerinden gelen yatırımcılara, özel hızlandırma programından seçilen girişimcilerin sunum yaptığı “Arya Retreat” etkinliği ile başarılı bulunan girişimler ödüllendirilecek.

 

Ülke ekonomisinin büyümesi ve sürdürülebilir kalkınmanın sağlanması için daha fazla kadının iş gücüne ve ticari hayata katılması gerektiğini vurgulayan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, şöyle dedi: “Çalışan, üreten kadın girişimcilere finansal ve danışmanlık anlamında destek olmanın ülkemiz ekonomisi açısından önemli olduğunu düşünüyoruz. Kadın girişimcilere yönelik, hem kendi kaynağımızdan hem de yurt dışı fonlarla sağladığımız finansman olanakları bulunuyor. Ancak finansal olanaklar kadar, iş yapış şeklini konjonktüre göre değiştirmeyen, her zaman müşterisinin ihtiyaçlarına odaklanarak çözüm önerileri geliştiren bir banka olmak da önemli. Bu bakımdan kadın girişimciler arasında ayrıcalıklı bir yer edindiğimizi düşünüyoruz. Arya ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğini, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nden dolayı da çok değerli buluyor ve kadın işletmelere faydalı olmasını dileyerek, tüm kadınların Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.”

 

Arya Kadın Yatırım Platformu Kurucusu Ahu Serter ise  “Amacımız; pek çok kadının Arya ile yolunun kesişmesi, fayda sunulan ve değer yaratılan projelerin artması ve dayanışmanın, yardımlaşmanın en güzel örneği olarak model alınması… Bu amaçla İş Bankası gibi bir gücü arkamıza alarak sürdürülebilir kalkınma hedefleri doğrultusunda ilerlemekten mutluluk duyuyoruz’’ dedi.

 

Türkiye’nin ilk kadın odaklı yatırım platformlarından olan Arya; ana faaliyet alanı olarak kadın girişimcileri eğitim, etkinlik, hızlandırma programları, mentorluk, danışmanlık ve yatırım yoluyla destekliyor. Yüksek büyüme potansiyeli vadeden kadın liderliğindeki şirketleri doğru yatırımcılar ile bir araya getiren platform, kadın girişimcileri desteklemeye yönelik eğitimlerin yanı sıra motivasyon, bilinçlendirme ve networking amaçlı İstanbul ve Anadolu’da çeşitli etkinlikler düzenliyor.


İş Bankası'nın krediler yoluyla ekonomiye verdiği destek 353 milyar TL'ye ulaşırken, aktif büyüklüğü 438 milyar TL'yi aştı.

02.02.2018


Türkiye İş Bankası Grubu’nun 2017 yılında nakdi kredi büyüklüğü %19 artış ile 268 milyar TL’ye yükselirken, nakdi ve gayrinakdi kredileri aracılığıyla Türkiye ekonomisine verdiği toplam destek 352,8 milyar TL oldu.
 
Yılsonu finansal sonuçlarına ilişkin açıklama yapan İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, “2017 yılında da sürdürülebilir ve sorunsuz büyüme politikamızdan taviz vermedik. Yatırım ve proje kredileri gibi kurumsal nitelikli finansman faaliyetlerimizin hacmini büyütürken, KOBİ’ler ve hane halkına verdiğimiz finansman desteğini de kaynaklarımızı en etkin şekilde kullanarak artırdık. 2018 yılında da kalkınmaya, istihdama, üretime ve ihracata verdiğimiz desteği artırarak devam ettireceğiz” dedi.
 
Bankanın aktif toplamı, 2017 yılında bir önceki yılsonuna göre konsolide bazda %17,3 artarak 438,4 milyar TL’ye ulaşırken, nakdi kredilerin toplam aktifler içindeki payı %61,1 seviyesine yükseldi. İş Bankası’nın sürdürülebilir büyüme politikasının en önemli unsurlarından biri olan aktif kalitesi 2017 yılında da güçlü bir performans sergilerken, önceki yıllarda olduğu gibi takipteki kredilerin toplam kredilere oranı sektör ortalamasının altında seyretti.
 
Bilançosu içinde en büyük fon kaynağı olan mevduatı 2017 yılında %16 oranında büyüterek 207,9 milyar TL seviyesine yükselten Banka, kaynaklarını çeşitlendirme ve maliyet kontrolü yönündeki politikaları paralelinde mevduat dışı kaynaklardan da faydalanmaya devam etti. 2017 yılının Mayıs ve Eylül aylarında imzalanan anlaşmalarla, 22 ülkeden 53 bankanın katılımı ve %100’ün üzerinde bir yenilenme oranı ile yaklaşık 2,6 milyar ABD Doları tutarında sendikasyon kredisi temin eden İş Bankası’nın yıl boyunca yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği menkul kıymet ihraçlarının toplamı ise 16,8 milyar TL’yi aştı.
 
Konsolide finansal tablolara göre 2017 yılında 6,2 milyar TL net kâr elde eden İş Bankası, yılsonu itibarıyla bir önceki yılın aynı dönemine göre %16,6 artışla 48,8 milyar TL seviyesine ulaşan özkaynak büyüklüğü ve yüksek düzeydeki sermaye yeterlilik oranı ile güçlü mali bünyesini muhafaza etti.
 
Hayatı kolaylaştıran hizmetleri ve teknoloji odaklı yaklaşımı ile dijital bankacılık alanında geçmişten bu yana öncü rolünü sürdüren İş Bankası’nın işlem çeşitliliği bakımından sektör lideri olan uygulaması İşCep’in kullanıcı sayısı 2017 yılsonu itibarıyla 5,2 milyonu geçti.

İş Bankası İftiharla Sunar

19.10.2017


Türkiye İş Bankası, kuruluşundan bu yana sürdürdüğü reklam faaliyetlerini ilgi çekici bir seçkiyle Eminönü’ndeki tarihi müze binasında sergiliyor. “İş Bankası İftiharla Sunar” başlıklı sergi, izleyicileri, 93 yıllık tarihi boyunca kendini zamanın akışına göre güncelleyen bir markanın reklam yolculuğuna davet ediyor.


Sergi, Cumhuriyet’in ekonomik kalkınma stratejisinin en büyük adımlarından biri olarak kurulan, sanayileşme hareketini başlatmak, ekonomik atılımları finanse etmek, ulusal tasarrufları harekete geçirmek gibi hayati görevler üstlenen İş Bankası’nın, yıllar içinde reklamlar aracılığı ile topluma verdiği mesajları bir araya getiriyor.


1924 yılında başlayan ve sonraki yıllarda çeşitlenip gelişerek taşıdığı mesajlarla yaratıcılığı buluşturan İş Bankası reklamları, bankanın ve reklamcılığın erken dönemini nadir bulunur bir zenginlikle belgeliyor. İlk çeyrek yüzyılda kullanılan teknikler ve ilk kuşak reklamcıların nadide çalışmalarından 30’lu yılların alternatif reklam mecrası yaratma çabalarına ve Atatürk’ün canlandırıldığı reklam filmlerine kadar Bankanın yaklaşık bir asırlık reklam faaliyetlerine dair izler, ilk kez bu sergi ile meraklılarıyla buluşuyor.


Reklam tarihi açısından önemli bir kaynak oluşturuyor


“İş Bankası İftiharla Sunar” sergisi, ziyaretçilere, aynı zamanda ilginç ve interaktif bir bilgilenme deneyimi de sunuyor. Tek tek ve toplu gösterimlerde 450 reklam filmi, 400’e yakın basılı iş ve 60 kadar özgün nesnenin izlenebildiği sergide, yıllar içinde geliştirilen mecralar, sektörün duayenleriyle ilgili ayrıntılar ve teknoloji kullanımının farklı dönemlerine ışık tutan uygulamalar da yer alıyor. İş Bankası reklamlarında rol alan, tanıtım çalışmaları vesilesiyle bir şekilde Banka ile yolu kesişen iş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda tanınmış ismin olduğu reklam filmleri ve tanıtım programları da sergide bir arada görülebilecek.


Ülkemizde reklamcılık sektörünün gelişimine de ışık tutacak


İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Senar Akkuş, serginin açılışında yaptığı konuşmada İş Bankası’nın ülkemizin en değerli markalarından biri haline gelmesinde bir asra yakın dönemde yapılan iletişim çalışmalarının ve reklamların kayda değer bir rol oynadığını söyledi. Akkuş, “Bu yıl açılışının 10. yılını kutladığımız müzemizde bankacılık faaliyetleri ile ilgili arşivin yanı sıra bu iletişim ve reklam çalışmaları hakkında pek çok belge, nesne, ses ve görüntü kaydı ile film bulunuyordu. Bu zengin koleksiyonun bir sergi kapsamında ele alınmasının aynı zamanda ülkemizde reklamcılık sektörünün gelişimine de ışık tutacağını düşündük. Sergimizin ilgi ve beğeniyle karşılanacağını umut ediyoruz.” diye konuştu.

Her yaştan izleyicide merak uyandıracak sergi, ziyaretçilerin Türkiye’de reklamcılığın yıllar içindeki gelişimine de tanık olmasına imkân sağlıyor. Sergide, 1920’li yıllardan bu yana reklam profesyonellerinin kullandığı malzemelerden Cem Yılmaz’ın rol aldığı “Servet Bey” reklamlarının dekor, kostüm ve kamera arkası görüntülerine uzanan renkli bir seçki yer alıyor.

Küratörlüğünü İzzeddin Çalışlar’ın, sergi tasarımını Pattu Mimarlık’ın yaptığı, Umut Südüak’ın grafik tasarımını üstlendiği sergi Medina Turgul DDB tarafından hazırlandı. “İş Bankası İftiharla Sunar” sergisi, 25 Mart 2018 tarihine kadar pazartesi hariç her gün, Eminönü’ndeki İş Bankası Müzesi’nin giriş katında ücretsiz olarak ziyaret edilebilir.

 

muze.isbank.com.tr​


PİYASA HABERLERİ
16 Mart 2018
***UTPYA*** UTOPYA TURIZM INSAAT ISLETMECILIK TICARET A.S.( Özel Durum Açiklamasi (Genel) )Ilgili Sirketler ...
PİYASA HABERLERİ
16 Mart 2018
***VAKBN*** TÜRKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O.( Pay Disinda Sermaye Piyasasi Araci Islemlerine Iliskin Bildirim (Faiz Içeren) )Özet Bilgi ...
PİYASA HABERLERİ
16 Mart 2018
***VAKBN*** TÜRKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O.( Pay Disinda Sermaye Piyasasi Araci Islemlerine Iliskin Bildirim (Faiz Içeren) )Özet Bilgi ...
PİYASA HABERLERİ
16 Mart 2018
***SAFKR******MSA*** MEKSA YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( Piyasa Yapiciligi Kapsaminda Gerçeklestirilen Islemler Bildirimi )Ilgili Sirketle...
PİYASA HABERLERİ
16 Mart 2018
***IAZ******OZRDN*** INVEST AZ YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( Piyasa Yapiciligi Kapsaminda Gerçeklestirilen Islemler Bildirimi )Ilgili Sirk...
Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı - 12.05.2018
12 Mayıs 2018 ve izleyen günlerde Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
 
Sınav Başvuruları
Bilgi Teknolojileri Sistem Destek Uzmanı Alım Sınavı - 24.03.2018

Bilgi Teknolojileri Bölümlerinde görevlendirilmek üzere 24 Mart 2018 Cumartesi günü Sistem Destek Uzmanı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

Sınav Başvuruları
Takip Memuru Alım Sınavı - 03.04.2018

İstanbul ve Gaziantep illerinde görevlendirilmek üzere 3 Nisan 2018 Salı günü Takip Memuru alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

X Kapat