Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
20 Haziran 2019
İş Bankası'nın TL cinsinden "katkı sermaye" niteliğindeki borçlanma aracı ihracında satış tutarı 800 milyon TL oldu.​
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
19 Haziran 2019

İzmir Sığacık’taki antik liman kenti Teos’ta bulunan Dionysos Tapınağı, İş Bankası’nın desteği ile yapılacak kazı çalışmaları ile ortaya çıkarılacak.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
14 Haziran 2019

Türkiye İş Bankası, “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasının 12. yılında çocuklara “Siyah İnci” kitabını hediye ediyor.​

İş Bankası’ndan katkı sermaye niteliğinde ikinci borçlanma aracı ihracı

20.06.2019


​Bankanın TL cinsinden "katkı sermaye" niteliğindeki borçlanma aracı ihracında satış tutarı 800 milyon TL oldu


Türkiye İş Bankası, yurtiçinde Türk Lirası cinsinden katkı sermaye niteliğindeki ikinci borçlanma aracı ihracını gerçekleştirdi. 3 ayda bir değişken faizli kupon ödemeli ihracın yıllık getirisi TRLIBOR + %1 olarak belirlendi.

                          
İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Ertürk, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Türk Lirası cinsinden, 5. yıldan itibaren erken itfa edilebilir nitelikte ve 10 yıl nihai vadeli, katkı sermaye hesaplamasına dâhil edilecek borçlanma aracının yurtiçinde, halka arz edilmeksizin, yalnızca nitelikli yatırımcılara yönelik olarak ihraç edildiğini ifade etti.

 
İhraca İş Yatırım'ın aracılık ettiğini belirten Ertürk, emeklilik fonları ve yatırım fonları başta olmak üzere yüze yakın nitelikli bireysel ve kurumsal yatırımcıların ilgi gösterdiği ihraçta satış tutarının 800 milyon TL olduğunu kaydetti.

 
Katkı sermaye niteliğindeki Türk Lirası cinsinden borçlanma aracı büyüklüğü 1,9 milyar TL


Yılmaz Ertürk, 2017 yılında Türk sermaye piyasalarında bir ilk olan 1,1 milyar TL büyüklüğündeki katkı sermaye niteliğindeki ihraç ile birlikte TL cinsinden vadesi gelmemiş katkı sermaye niteliğindeki borçlanma aracı büyüklüğünün toplamda 1,9 milyar TL‘ye ulaştığını vurguladı.

 
Ertürk, “2017 yılında Bankamız öncülüğünde sektörde ilk olan yurt içi sermaye benzeri tahvil ihracından sonra ikinci olarak gerçekleştirilen 800 milyon TL büyüklüğündeki bu ihraç ile bankacılık sektörünün sermaye yapısının güçlendirilmesine katkı sağlanmıştır.  Bugüne kadar Türk sermaye piyasalarının öncü ve lider kurumu olarak ilklere imza atan İş Bankası'nın, sermaye piyasalarının gelişimine ve derinleşmesine katkıları sürecektir” dedi.


İş Bankası'ndan Teos Antik Kenti'ndeki kazılara destek

19.06.2019


​Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Anadolu, bu yönüyle arkeolojik açıdan dünyanın en zengin toprakları arasında yer alıyor. Ülkemizin arkeolojik varlığının gün yüzüne çıkarılması ve kültür mirasının korunması amacıyla yürütülen çalışmalara katkı sağlayan Türkiye İş Bankası, İzmir Seferihisar/Sığacık’ta bulunan Teos’ta sürdürülen kazı çalışmalarına da destek veriyor.


İş Bankası’nın desteği ile yapılacak arkeolojik kazılarla, Teos’un en önemli yapılarından biri olan ve Hellenistik dönem kent surunun içerisinde bulunan Dionysos Tapınağı’nın tamamen gün yüzüne çıkarılarak, gelecek kuşaklara aktarılması sağlanmış olacak.


Teos, tarihte ilk kez Sanatçılar Birliği’nin kurulduğu kent


Ionia Bölgesi’nin 12 kentinden biri olan, tarihi MÖ 1000 yıllarına kadar uzanan ve 65 hektarlık alan üzerine kurulu Teos antik liman kentini, yarımadanın ortasındaki akropol ile güney limanı arasında yaklaşık 3,7 km uzunluğunda, iyi korunmuş durumda olan Hellenistik dönem kent suru çevreliyor. Teos’un içerisinde Hellenistik ve Roma Dönemi kalıntıları, Dionysos Tapınağı, Agora, Tiyatro ve Antik Liman yapıları yer alıyor.


Teos antik kenti, MÖ 3. yüzyılda şair, tiyatrocu ve müzisyenlerden oluşan Dionysos Sanatçılar Birliği’ne de ev sahipliği yapan yapmıştır. Şairler Anakreon, Antimakhos, Epikuros, Nausiphanes, Apellikon ve tarihçi Hekataios Teos’ta yaşamış antik çağın önemli filozof ve sanatçıları arasında yer alıyor.


2 bin 200 yıllık kira kontratı


Türk bilim insanlarının kazı ve araştırmalarının 1960’lı yıllarda başladığı Teos Antik Kenti’nde 2010 yılından bu yana yeniden başlayan kazı ve restorasyon çalışmaları Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Klasik Arkeoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Musa Kadıoğlu başkanlığında yürütülüyor. Yapılan kazı çalışmaları sırasında, Ekim 2016’da bulunan, kira sözleşmesi niteliği taşıyan ve hukuki terimler ile pek çok ayrıntıya yer vermesi açısından çok değerli bulunan 2 bin 200 yıllık yazıt dikkat çekiyor.

 
2015 yılında ören yeri statüsü kazanan Teos Antik Kenti, bölgede Efes ve Bergama’dan sonra en sık ziyaret edilen ören yerlerinden biri haline gelmiş durumda.

 
“Tarihi mirasın aydınlatılması ve geleceğe aktarılması için çaba gösteriyoruz”

 
Bankanın Teos Antik Kenti’nde yapılan kazı çalışmalarını duyurmak üzere gerçekleştirilen basın ziyaretine Türkiye İş Bankası Kurumsal İletişim Müdürü Bülent Yumuşaker ve İş Sanat Genel Müdürü Zuhal Üreten katıldı. Kurulduğundan bu yana ekonomik kalkınmanın yanı sıra toplumsal gelişimde de öncü rol üstlenen Bankanın, bu çerçevede eğitim, çevre ve kültür-sanat alanlarında sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirdiğini belirten Yumuşaker,  uzun soluklu, yaygın ve sürdürülebilirliğin bu projelerin ortak noktası olduğunu vurgulayarak,  şöyle dedi: “Kültür-sanat alanındaki çalışmalarımızın önemli bir başlığını da arkeolojik kazılar oluşturuyor. Yüzyıllarca birçok kültür ve medeniyete ev sahipliği yapan Anadolu’nun kültürel ve tarihsel zenginliğinin gün yüzüne çıkarılması, bu mirasın koruma altına alınarak gelecek nesillere aktarılması, bu konudaki toplumsal bilincin pekiştirilmesi kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarımızda öncelik verdiğimiz hususlar arasında yer alıyor. Gaziantep Zeugma’da, Antalya Patara’da ve Kırşehir Kaman’da devam eden arkeolojik kazılara destek veriyoruz. Bu alandaki desteğe Teos ile bir yenisini daha ekliyoruz. Her kazı alanının, bulunduğu bölge için kalkınma fırsatları barındırdığını da dikkate alacak olursak, çalışmaların bu yönüyle de çok önemli olduğunu düşünüyoruz.” 


İş Bankası’ndan çocuklara karne hediyesi

14.06.2019


​Türkiye İş Bankası’nın, 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlattığı “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası bu sene 12’inci kez gerçekleştiriliyor. 14 Haziran, Cuma günü son ders zilinin çalmasının ardından yaz tatiline girecek olan 1 milyonu aşkın ilk ve orta öğretim öğrencisine “Siyah İnci” kitabı hediye ediliyor. Öğrenciler kitaplarını İş Bankası şubelerinden alabiliyor.

 
Çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, hayal güçlerini geliştirmek, merak duygularını uyandırmak, kişisel gelişimlerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen kampanya çerçevesinde, 12 yılda 14 milyon kitap hediye edilmiş olacak. Çocuklar, Anna Sewell’in Siyah İnci kitabı ile hem bir atın gözünden maceralarına eşlik edecek hem de insanlara ve hayvanlara karşı gösterilen sevgi ve şefkatin önemini, iyilik yapmanın, yardımseverliğin ve sabrın değerini hissedecekler.


Kampanya kapsamında, şimdiye kadar olduğu gibi bu yıl da İş Bankası’nın yurtdışı teşkilatının olduğu ülkelerdeki şubeler aracılığıyla da çocuklara kitap hediye edilecek. Ayrıca yatılı bölge okulları, sevgi evleri, çocuk ve gençlik kapalı cezaevlerindeki çocuklar da kitaplarla buluşturulacak. Bunların yanı sıra görme engelli çocuklar için de Braille alfabesiyle bastırılan kitaplar okullara dağıtılacak.

 
İş Bankası “Karneni Göster, Kitabını Al”  kampanyası ile çocuklara; 2008 yılından bu yana “Alice Harikalar Diyarında”, “Yazarlarımızdan Masallar ve Öyküler”, “Yazarlarımızdan Öyküler”, “Halime Kaptan” ve “Küçük Mavi Gezegen”, “Sait Faik’ten Çocuklara Hikâyeler”, “Aziz Nesin’den Çocuklara En Güzel Öyküler”, “Yazarlarımızdan Öyküler”, “Şairlerimizden Seçme Şiirlerle Şiir Dünyasına Yolculuk” ve “Depremden Korkmuyorum – Nasıl Korunacağımı Biliyorum”,  "Mars’a Nasıl Giderim? - Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar”, “Astronotlar Üşür mü? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar”, “Robotlar Hapşırabilir mi? Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar” adlı kitapları karne hediyesi olarak verdi.


PİYASA HABERLERİ
27 Haziran 2019
Bernard Arnault, Amazon'un kurucusu Jeff Bezos ve Microsoft'un kurucusu Bill Gates'ten sonra serveti 100 milyar dolari asan 3. kisi oldu. Geçti...
PİYASA HABERLERİ
27 Haziran 2019
Tarih Sirket----------- -------------------------------------27 Haziran NIKE Inc28 Haziran Fastjet PLC02 Temmuz PepsiCo I...
PİYASA HABERLERİ
27 Haziran 2019
TSI Ajanda ---- ------------------------------------------------------------------------------------27 Haziran 2019 Persembe-------------------...

Dünyada serveti 100 milyar dolari asanlar listesine bir isim daha eklendi

27.06.2019 06:34Bernard Arnault, Amazon'un kurucusu Jeff Bezos ve Microsoft'un
kurucusu Bill Gates'ten sonra serveti 100 milyar dolari asan 3. kisi
oldu.
Geçtigimiz yil serveti 32 milyar dolar artan Arnault'in toplam serveti
100,4 milyar dolara ulasti.
Arnault, 70'den fazla markayi içinde bulunduran holdingi LVMH'nin
hizli büyümesi sayesinde, Bloomberg Milyarderler Endeksi'ndeki 500
kisi arasinda serveti en hizli artan kisi oldu.
LVMH, bu yil ekonomik esitsizliklere karsi genis protestolar
düzenlenen Fransa'da ekonominin yüzde 3'ünden daha fazla kaynaga
sahip.

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-48757441

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

***Global Piyasalarda Bazi Sirketlerin Bilanço Açiklama Tarihleri***

27.06.2019 06:02Tarih Sirket
----------- -------------------------------------

27 Haziran NIKE Inc

28 Haziran Fastjet PLC

02 Temmuz PepsiCo Inc

03 Temmuz Lennar Corp

05 Temmuz Manchester Airports Holdings Ltd

11 Temmuz Suedzucker AG

12 Temmuz Cargill Inc
Citigroup Inc

15 Temmuz Charles Schwab Corp/The

16 Temmuz BlackRock Inc
Domino's Pizza Inc
First Horizon National Corp
Goldman Sachs Group Inc/The
Johnson & Johnson
JPMorgan Chase & Co
Morgan Stanley
Netflix Inc
United Financial Bancorp Inc
Wells Fargo & Co

17 Temmuz Abbott Laboratories
Alcoa Corp
Bank of America Corp
International Business Machines Corp
Kinder Morgan Inc/DE
Northern Trust Corp
US Bancorp

18 Temmuz American Express Co
Bank of New York Mellon Corp/The
Blackstone Group LP/The
Microsoft Corp
Philip Morris International Inc
SAP SE

19 Temmuz Honeywell International Inc
ManpowerGroup Inc
State Street Corp

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

***Borsa Istanbul'da Islem Gören Bazi Sirketlerin Genel Kurul Tarihleri***

27.06.2019 06:01TSI Ajanda
---- ------------------------------------------------------------------------------------
27 Haziran 2019 Persembe
----------------------
1030- Vakif Menkul Kiymetler Yatirim Ortakligi Olagan Genel Kurul
Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Uzertas'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Plastikkart Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

28 Haziran 2019 Cuma
----------------------
1400- Emek Elektrik Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1430- Türk Hava Yollari(THY) Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.

03 Temmuz 2019 Çarsamba
----------------------
1400- Frigo Pak Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

05 Temmuz 2019 Cuma
----------------------
1400- Mistral GYO Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

09 Temmuz 2019 Sali
----------------------
1000- MMC Sanayi Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

10 Temmuz 2019 Çarsamba
----------------------
1100- Net Holding Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

11 Temmuz 2019 Persembe
----------------------
1100- Nigbas Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

18 Temmuz 2019 Persembe
----------------------
1700- Do&Co'nun Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

24 Temmuz 2019 Çarsamba
----------------------
1000- Kervansaray Yatirim Holding'in Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.

22 Agustos 2019 Persembe
----------------------
1430- Odas Elektrik Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.


Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Veri Uzmanı Alım Sınavı - 06.07.2019
Bankamızda görevlendirilmek üzere 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü Veri Uzmanı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
Sınav Başvuruları
Siber Güvenlik Uzmanı Alım Sınavı - 06.07.2019
​Bankamızda görevlendirilmek üzere 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü Siber Güvenlik Uzmanı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
X Kapat