Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
11 Temmuz 2019
Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nun yeni yatırımı, 850 bin ABD Doları ile Mutlubiev’e oldu.​
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
20 Haziran 2019
İş Bankası'nın TL cinsinden "katkı sermaye" niteliğindeki borçlanma aracı ihracında satış tutarı 800 milyon TL oldu.​
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
19 Haziran 2019

İzmir Sığacık’taki antik liman kenti Teos’ta bulunan Dionysos Tapınağı, İş Bankası’nın desteği ile yapılacak kazı çalışmaları ile ortaya çıkarılacak.​

Maxis Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu yatırımlarına devam ediyor

11.07.2019


​Türkiye İş Bankası’nın girişimcileri destekleme misyonu ile kurulmuş olan Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nun yeni yatırımı, 850 bin ABD Doları ile Mutlubiev’e oldu.


Ölçeklenebilir iş modeline sahip, teknoloji odaklı, erken ve ileri aşama yeni nesil girişimlere sermaye yatırımı yapmak üzere kurulan Maxis Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu, ikinci yatırımını, ev ve iş yerleri için temizlik hizmetine ihtiyaç duyanlarla temizlik profesyonellerini bir araya getiren bir platform olan Mutlubiev’e yaptı. Fonun ilk yatırımı, geçtiğimiz Mayıs ayında 500 bin ABD Doları ile Kolay İK’ya olmuştu.


2014 yılının Ağustos ayında faaliyete başladıktan sonra 2018 yılında İtalya ile yurt dışına açılan Mutlubiev, bugüne kadar ev ve iş yerlerine 150 binden fazla temizlik hizmeti verilmesine aracılık etti. Mutlubiev, Maxis Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nun 850 bin ABD Doları ile katıldığı ve Collective Spark’ın liderlik ettiği 2,1 milyon ABD Doları büyüklüğündeki Seri A yatırım turunda sağladığı fonla, bugün Türkiye’de 4 ilde, dünyada İtalya ve İspanya’da toplam 6 şehirde sürdürdüğü faaliyetini diğer ülke ve şehirlerde yaygınlaştırmayı hedefliyor.


Mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden kolaylıkla istenilen tarih ve saat için temizlik talebini oluşturan kullanıcılar ile çalışmak istediği tarihleri kendisi belirleyen temizlik personelini eşleştiren Mutlubiev, ev ve iş yerlerinin temizlenmesi ihtiyacına çözüm oluştururken, temizlik hizmeti vermek isteyenler için önemli bir gelir imkânı sunmuş oluyor.


Dünyada süreklilik arz eden bir ihtiyacı karşılayan, ölçeklenebilir bir iş modeline ve başarılı bir ekibe sahip olan Mutlubiev’in hızlı büyümesini özellikle yurt dışında da desteklemek amacıyla yatırım yaptıklarını belirten Maxis Genel Müdürü Selami Düz, teknoloji odaklı erken ve ileri aşama yeni nesil girişimlere yatırım yapma stratejisine uygun girişimleri desteklemeyi sürdüreceklerini dile getirdi. Mutlubiev'in ilk girişim sermayesi fonu yatırımcısı olan ve desteğini uzun süredir devam ettiren Collective Spark'ın kurucu ortaklarından Atıl Erken de Maxis ile beraber yatırım yapmış olmaktan mutluluk duyduklarını, ortak yatırımların sayısının artmasının Türk girişim ekosistemi için son derece önemli olduğunu vurguladı.


Türkiye İş Bankası, girişimcilik ekosistemine ve ülke ekonomisine sağladığı sürdürülebilir desteğin en yeni halkası olan Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. bünyesindeki Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’na 100 milyon TL’ye kadar kaynak aktarmayı taahhüt ederek fonun ana yatırımcısı olmuştu.

 


İş Bankası’ndan katkı sermaye niteliğinde ikinci borçlanma aracı ihracı

20.06.2019


​Bankanın TL cinsinden "katkı sermaye" niteliğindeki borçlanma aracı ihracında satış tutarı 800 milyon TL oldu


Türkiye İş Bankası, yurtiçinde Türk Lirası cinsinden katkı sermaye niteliğindeki ikinci borçlanma aracı ihracını gerçekleştirdi. 3 ayda bir değişken faizli kupon ödemeli ihracın yıllık getirisi TRLIBOR + %1 olarak belirlendi.

                          
İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Ertürk, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Türk Lirası cinsinden, 5. yıldan itibaren erken itfa edilebilir nitelikte ve 10 yıl nihai vadeli, katkı sermaye hesaplamasına dâhil edilecek borçlanma aracının yurtiçinde, halka arz edilmeksizin, yalnızca nitelikli yatırımcılara yönelik olarak ihraç edildiğini ifade etti.

 
İhraca İş Yatırım'ın aracılık ettiğini belirten Ertürk, emeklilik fonları ve yatırım fonları başta olmak üzere yüze yakın nitelikli bireysel ve kurumsal yatırımcıların ilgi gösterdiği ihraçta satış tutarının 800 milyon TL olduğunu kaydetti.

 
Katkı sermaye niteliğindeki Türk Lirası cinsinden borçlanma aracı büyüklüğü 1,9 milyar TL


Yılmaz Ertürk, 2017 yılında Türk sermaye piyasalarında bir ilk olan 1,1 milyar TL büyüklüğündeki katkı sermaye niteliğindeki ihraç ile birlikte TL cinsinden vadesi gelmemiş katkı sermaye niteliğindeki borçlanma aracı büyüklüğünün toplamda 1,9 milyar TL‘ye ulaştığını vurguladı.

 
Ertürk, “2017 yılında Bankamız öncülüğünde sektörde ilk olan yurt içi sermaye benzeri tahvil ihracından sonra ikinci olarak gerçekleştirilen 800 milyon TL büyüklüğündeki bu ihraç ile bankacılık sektörünün sermaye yapısının güçlendirilmesine katkı sağlanmıştır.  Bugüne kadar Türk sermaye piyasalarının öncü ve lider kurumu olarak ilklere imza atan İş Bankası'nın, sermaye piyasalarının gelişimine ve derinleşmesine katkıları sürecektir” dedi.


İş Bankası'ndan Teos Antik Kenti'ndeki kazılara destek

19.06.2019


​Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Anadolu, bu yönüyle arkeolojik açıdan dünyanın en zengin toprakları arasında yer alıyor. Ülkemizin arkeolojik varlığının gün yüzüne çıkarılması ve kültür mirasının korunması amacıyla yürütülen çalışmalara katkı sağlayan Türkiye İş Bankası, İzmir Seferihisar/Sığacık’ta bulunan Teos’ta sürdürülen kazı çalışmalarına da destek veriyor.


İş Bankası’nın desteği ile yapılacak arkeolojik kazılarla, Teos’un en önemli yapılarından biri olan ve Hellenistik dönem kent surunun içerisinde bulunan Dionysos Tapınağı’nın tamamen gün yüzüne çıkarılarak, gelecek kuşaklara aktarılması sağlanmış olacak.


Teos, tarihte ilk kez Sanatçılar Birliği’nin kurulduğu kent


Ionia Bölgesi’nin 12 kentinden biri olan, tarihi MÖ 1000 yıllarına kadar uzanan ve 65 hektarlık alan üzerine kurulu Teos antik liman kentini, yarımadanın ortasındaki akropol ile güney limanı arasında yaklaşık 3,7 km uzunluğunda, iyi korunmuş durumda olan Hellenistik dönem kent suru çevreliyor. Teos’un içerisinde Hellenistik ve Roma Dönemi kalıntıları, Dionysos Tapınağı, Agora, Tiyatro ve Antik Liman yapıları yer alıyor.


Teos antik kenti, MÖ 3. yüzyılda şair, tiyatrocu ve müzisyenlerden oluşan Dionysos Sanatçılar Birliği’ne de ev sahipliği yapan yapmıştır. Şairler Anakreon, Antimakhos, Epikuros, Nausiphanes, Apellikon ve tarihçi Hekataios Teos’ta yaşamış antik çağın önemli filozof ve sanatçıları arasında yer alıyor.


2 bin 200 yıllık kira kontratı


Türk bilim insanlarının kazı ve araştırmalarının 1960’lı yıllarda başladığı Teos Antik Kenti’nde 2010 yılından bu yana yeniden başlayan kazı ve restorasyon çalışmaları Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Klasik Arkeoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Musa Kadıoğlu başkanlığında yürütülüyor. Yapılan kazı çalışmaları sırasında, Ekim 2016’da bulunan, kira sözleşmesi niteliği taşıyan ve hukuki terimler ile pek çok ayrıntıya yer vermesi açısından çok değerli bulunan 2 bin 200 yıllık yazıt dikkat çekiyor.

 
2015 yılında ören yeri statüsü kazanan Teos Antik Kenti, bölgede Efes ve Bergama’dan sonra en sık ziyaret edilen ören yerlerinden biri haline gelmiş durumda.

 
“Tarihi mirasın aydınlatılması ve geleceğe aktarılması için çaba gösteriyoruz”

 
Bankanın Teos Antik Kenti’nde yapılan kazı çalışmalarını duyurmak üzere gerçekleştirilen basın ziyaretine Türkiye İş Bankası Kurumsal İletişim Müdürü Bülent Yumuşaker ve İş Sanat Genel Müdürü Zuhal Üreten katıldı. Kurulduğundan bu yana ekonomik kalkınmanın yanı sıra toplumsal gelişimde de öncü rol üstlenen Bankanın, bu çerçevede eğitim, çevre ve kültür-sanat alanlarında sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirdiğini belirten Yumuşaker,  uzun soluklu, yaygın ve sürdürülebilirliğin bu projelerin ortak noktası olduğunu vurgulayarak,  şöyle dedi: “Kültür-sanat alanındaki çalışmalarımızın önemli bir başlığını da arkeolojik kazılar oluşturuyor. Yüzyıllarca birçok kültür ve medeniyete ev sahipliği yapan Anadolu’nun kültürel ve tarihsel zenginliğinin gün yüzüne çıkarılması, bu mirasın koruma altına alınarak gelecek nesillere aktarılması, bu konudaki toplumsal bilincin pekiştirilmesi kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarımızda öncelik verdiğimiz hususlar arasında yer alıyor. Gaziantep Zeugma’da, Antalya Patara’da ve Kırşehir Kaman’da devam eden arkeolojik kazılara destek veriyoruz. Bu alandaki desteğe Teos ile bir yenisini daha ekliyoruz. Her kazı alanının, bulunduğu bölge için kalkınma fırsatları barındırdığını da dikkate alacak olursak, çalışmaların bu yönüyle de çok önemli olduğunu düşünüyoruz.” 


PİYASA HABERLERİ
19 Temmuz 2019
18:02:33 ***FPY*** QNB FINANS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( SORUMLULUK BEYANI (KONSOLIDE OLMAYAN) 18:03:17 ***GLBMD*** GLOBAL MENKUL DEGERLER A.S.( OLAGAN...
PİYASA HABERLERİ
19 Temmuz 2019
14:59:35 ***SEKFA*** SEKER FAKTORING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU 15:00:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEG...
PİYASA HABERLERİ
19 Temmuz 2019
13:30:07 ***HAFTALIK SIYASI VE EKONOMIK AJANDA***13:30:08 ***HAFTALIK TATIL TAKVIMI***13:30:09 ***GLOBAL PIYASALARDA BAZI SIRKETLERIN BILANÇO AÇIKL...

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-6

19.07.2019 18:1818:02:33 ***FPY*** QNB FINANS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( SORUMLULUK BEYANI (KONSOLIDE OLMAYAN)
18:03:17 ***GLBMD*** GLOBAL MENKUL DEGERLER A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI
18:04:10 ***DENCM*** DENIZLI CAM SANAYII VE TICARET A.S.( SERMAYE ARTIRIMINDAN ELDE EDILECEK - EDILEN
18:10:00 *BIST-100 GÜNÜ (%0,28)282,94 PUAN ARTISLA 101849,19 PUANDAN KAPATTI, ISLEM HACMI 8,3 MILYAR TL
18:10:16 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK ISLEM GÖREN HISSE SENETLERI-19 TEMMUZ
18:10:17 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER YITIREN HISSE SENETLERI-19 TEMMUZ
18:10:18 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER KAZANAN HISSE SENETLERI-19 TEMMUZ
18:10:19 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA ENDEKS DEGISIMLERI-19 TEMMUZ
18:10:20 BASIN BÜLTENI-KOMATSU 2019'UN ILK YARISINDA DARALAN PAZARA RAGMEN BÜYÜMESINI SÜRDÜRDÜ
18:10:21 BASIN BÜLTENI-RENAULT GRUBU’NUN DÜNYA ÇAPINDA BASLATTIGI TWIZY CONTEST YARATICILIK VE TASARIM
18:10:22 BASIN BÜLTENI-LEXUS, LC'NIN ÜSTÜ AÇILAN MODELINI ÜRETME KARARI ALDI
18:10:23 BASIN BÜLTENI-DELL TECHNOLOGIES, TURMEPA ILE KIYI TEMIZLEME VE BILINÇLENDIRME ÇALISMALARI
18:10:24 BASIN BÜLTENI-SARP INTERMODAL, GAZIANTEP'E YATIRIM YAPTI
18:10:25 BASIN BÜLTENI-TEKSÜT, BANDIRMA BK'NIN YENI ISIM SPONSORU OLDU
18:13:43 ***SANFM*** SANIFOAM SÜNGER SANAYI VE TICARET A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:15:02 ***FNCLL*** TURKCELL FINANSMAN A.S.( KREDI DERECELENDIRMESI
18:16:10 ***GEDIK* *GYHOL*** GEDIK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
18:16:38 ***PIYASALARA ILISKIN ÖZET BILGILER***

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-5

19.07.2019 18:1814:59:35 ***SEKFA*** SEKER FAKTORING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
15:00:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:02:09 ***MAP*** MAQASID PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
15:02:27 ***MAP*** MAQASID PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
15:15:34 *YATIRIM FINANSMAN, TURK TELEKOM IÇIN HEDEF FIYATINI 6,19 TL'DEN 7,20 TL'YE YÜKSELTTI,
15:16:08 ***DSVAR*** DESTEK VARLIK YÖNETIM A.S.( IHRAÇ BELGESI
15:16:49 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI-1
15:16:53 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI-2
15:17:02 ***IDGYO* *ACP*** A1 CAPITAL YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
15:17:29 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
15:18:14 ANALIZ-YABANCILARIN HISSE&DIBS ISLEMLERI(BIZIM MENKUL DEGERLER)
15:18:53 ANALIZ-YURTIÇI YERLESIKLERIN DÖVIZ MEVDUAT HAREKETLERI(BIZIM MENKUL DEGERLER)
15:19:28 ANALIZ-HAFTALIK MENKUL KIYMET ISTATISTIKLERI(ZIRAAT YATIRIM)
15:23:03 MOGOLISTAN, AGUSTOS'TA RIO TINTO ILE YAPILAN OYU TOLGEI ANLASMASININ DEGISMESINI OYLAMAYA
15:24:59 TURHAN: FSM KÖPRÜSÜ'NÜ KURBAN BAYRAMI ÖNCESI ISTANBULLULARIN HIZMETINE AÇACAGIZ
15:28:01 CUMHURBASKANI ERDOGAN, AZERBAYCAN VE GANA DEVLET BASKANLARI ILE GÖRÜSTÜ
15:29:56 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
15:30:00 *KANADA'DA MAYIS'TA PERAKENDE SATISLAR AYLIK -%0,1
15:30:01 *KANADA'DA MAYIS'TA OTOMOBIL HARIÇ PERAKENDE SATISLAR AYLIK -%0,3
15:30:03 *MERKEZ BANKASI'NIN BELIRLEDIGI ALIS/SATIS KURLARI DOLAR 5,6316/5,6417, EURO 6,3340/6,3454 TL
15:30:06 TABLO-MERKEZ BANKASINCA BELIRLENEN VE ALIM SATIMA KONU OLMAYAN DÖVIZ KURLARI
15:30:08 TABLO-MERKEZ BANKASI DÖVIZ VE EFEKTIF KURLARI
15:30:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:31:28 ANALIZ-TCMB HAFTALIK MENKUL KIYMET ISTATISTIKLERI(HALK YATIRIM)
15:36:41 PIYASAYA BAKIS-NOORCM/YILMAZ: YERLI VE YABANCI YATIRIMCI GÜVENI TEKRAR TESIS EDILMELI
15:38:09 ***SNKRN*** SENKRON GÜVENLIK VE ILETISIM SISTEMLERI A.S.( MADDI DURAN VARLIK SATIMI
15:39:37 ***KERVN*** KERVANSARAY YATIRIM HOLDING A.S.( HAK KULLANIM SÜREÇ IPTAL BILDIRIMI
15:40:44 ITALYA'DA CUMHURBASKANI MATTARELLA 2020 BÜTÇESINI ONAYLAMAK IÇIN EKIM'DE BIR HÜKÜMETIN GÖREVDE
15:43:59 HALKBANK ESKI YÖNETICISI HAKAN ATILLA TAHLIYE EDILDI
15:45:38 *TRUMP: FED'IN ISLETTIGI HATALI SÜREÇ NEDENIYLE EKONOMIK OLARAK BIZLE KARSILASTIRILAMAYACAK
15:46:14 *TRUMP: BIZIM FAIZ MALIYETLERIMIZ, DAHA DÜSÜK OLMASI GEREKIRKEN, DIGER ÜLKELERDEN ÇOK DAHA
15:47:24 *TRUMP: FAIZ ORANLARI DAHA DÜSÜK OLMALI
15:47:37 BAKAN VARANK, DEMIRYOLU TEKERI ILE OTOMOTIV VE SAVUNMA SANAYIINE YÖNELIK ÜRÜN GELISTIRME
15:48:05 ***BURCE*** ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TEMERRÜT ISLEMI
15:48:08 ***SNKRN*** SENKRON GÜVENLIK VE ILETISIM SISTEMLERI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
15:48:27 TSB: HAZIRAN SONU ITIBARIYLA TOPLAM PRIM ÜRETIMI YILLIK YÜZDE 19,3 ARTTI
15:48:36 ANALIZ-TCMB BEKLENTI ANKETI(AKBANK)
15:50:07 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
15:50:30 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
15:51:02 ***BURCE*** BORSA ISTANBUL A.S.( ISLEM IPTALI
15:52:19 ***ZOREN*** ZORLU ENERJI ELEKTRIK ÜRETIM A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
15:56:11 ANALIZ-GÜMÜS FIYATLARI(KUDRET AYYILDIR)
15:57:36 ***KTK*** KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
16:00:14 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:01:08 *FITCH RATINGS 14 TÜRK BANKASININ KREDI NOTLARINI DÜSÜRDÜ, GÖRÜNÜM NEGATIF
16:02:11 PETKIM LIMANI’NA DÖRDÜNCÜ KEZ YESIL LIMAN SERTIFIKASI VERILDI
16:02:35 ANALIZ-GBP/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
16:02:53 ***ACSEL*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
16:03:24 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( VARLIK VEYA IHRAÇÇI DERECELENDIRME NOTU
16:03:28 *TCMB REPO PIYASASINDA, PIYASA YAPICI BANKALARA 8 MILYAR 191 MILYON TL KULLANDIRDI
16:03:45 FITCH RATINGS 14 TÜRK BANKASININ KREDI NOTLARINI DÜSÜRDÜ, GÖRÜNÜM NEGATIF
16:04:07 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( VARLIK VEYA IHRAÇÇI DERECELENDIRME NOTU
16:04:15 MERKEZ BANKASI PIYASA YAPICI BANKALARA REPO PIYASASINDA 8,2 MILYAR TL KULLANDIRDI
16:04:51 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( VARLIK VEYA IHRAÇÇI DERECELENDIRME NOTU
16:05:02 TAYVAN HÜKÜMETI, HONG KONG’DAN KAÇARAK ILTICA ARAYAN PROTESTOCULARA YARDIM EDECEGINI DUYURDU
16:05:03 *MERKEZ BANKASI, 2019-07-22 VADELI GLP REPO KOTASYONU AÇTI
16:05:56 YENILEME-TSB: HAZIRAN SONU ITIBARIYLA TOPLAM PRIM ÜRETIMI YILLIK YÜZDE 19,3 ARTTI
16:09:25 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( GENEL AÇIKLAMA
16:09:25 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( GENEL AÇIKLAMA
16:09:26 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( GENEL AÇIKLAMA
16:09:26 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( GENEL AÇIKLAMA
16:09:27 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( GENEL AÇIKLAMA
16:10:19 TAKASBANK PARA PIYASASI'NDA 2,02 MILYAR TL ISLEM HACMI GERÇEKLESTI
16:10:49 ***AGHOL*** AG ANADOLU GRUBU HOLDING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
16:14:48 ANALIZ-HAFTALIK VERI TAKVIMI(TACIRLER YATIRIM)
16:14:50 MAKAM ARACINA ROKETLI SALDIRI DÜZENLENEN BINBASI SEHIT DÜSTÜ
16:15:01 FOMC TOPLANTISI YAKLASIRKEN TRUMP, FED ÜZERINDE BASKI KURMAYA DEVAM EDIYOR
16:15:09 ***KTK*** KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
16:16:52 BORSA ISTANBUL A.S.( BORSA ISTANBUL A.S. DUYURUSU
16:17:58 MSB: IRAK KUZEYINDE PKK’LI TERÖRISTLERLE ÇIKAN ÇATISMADA BIR KAHRAMAN SILAH ARKADASIMIZ SEHIT
16:18:08 *FITCH, ANADOLU SIGORTA'NIN KREDI NOTUNU BB+'DAN BB'YE INDIRDI, GÖRÜNÜM 'NEGATIF'
16:20:03 *ABD'NIN SURIYE ÖZEL TEMSILCISI JAMES JEFFREY BASKANLIGINDAKI HEYET PAZARTESI GÜNÜ ANKARA'YA
16:23:57 ***PGSUS*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
16:24:29 *KIYMETLI MADENLER PIYASASI'NDA 966 KG ALTIN, 975 KG GÜMÜS ISLEMI GERÇEKLESTI
16:25:49 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( GENEL AÇIKLAMA
16:25:50 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( GENEL AÇIKLAMA
16:26:06 ***HLVKS* *PBT* *PBTR*** HALK VARLIK KIRALAMA A.S.( IHRAÇ TAVANINA ILISKIN BILDIRIM
16:26:20 TABLO-KIYMETLI MADENLER VE KIYMETLI TASLAR PIYASASI GÜNLÜK BÜLTENI
16:26:44 ***UMPAS* *SOKM* *YBTAS*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( BORSADA ISLEM GÖREN TIPE DÖNÜSÜM
16:30:00 ***DNFIN*** DENIZ FINANSAL KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
16:30:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:31:12 KOLOMBIYA, GELECEK BIRKAÇ YILDA BAKIRDA OYUNCU OLMAK ISTIYOR
16:33:00 *ABD'DE DOW JONES ENDEKSI 92,88 PUAN YÜKSELDI (0,34%)
16:33:01 *ABD'DE S&P 500 ENDEKSI 9,10 PUAN YÜKSELDI (0,30%)
16:33:02 *ABD'DE NASDAQ ENDEKSI 32,71 PUAN YÜKSELDI (0,40%)
16:36:11 ***HALKB*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
16:36:25 ***SEKFA*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
16:38:46 ***AKSGY*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( PAY MALI HAK KULLANIM ISLEMI - NAKIT ÖDEME
16:40:52 ABD TEMSILCILER MECLISI BASKANI PELOSI, TRUMP YÖNETIMI ILE UZLASAMADI
16:41:41 ***KARSN*** KARSAN OTOMOTIV SANAYII VE TICARET A.S.( FAALIYETLERIN KISMEN VEYA TAMAMEN
16:42:38 *TRUMP: NEW YORK FED BASKANI WILLIAMS'IN ILK YAPTIGI AÇIKLAMAYI IKINCI AÇIKLAMASINA GÖRE DAHA
16:43:12 *TRUMP: WILLIAMS'IN ILK AÇIKLAMASINDAKI FED'IN FAIZLERI ÇOK HIZLI VE ÇOK ERKEN ARTIRDIGI
16:43:55 *TRUMP: FED AYRICA ÇILGINLIK OLAN PARASAL SIKILASTIRMAYI DURDURMALI, REKABETÇI BIR DÜNYADAYIZ
16:44:34 *TRUMP: FED EGER ÇOK HIZLI VE ÇOK FAIZ FAIZ ARTIRMASAYDI SU ANDA ÇOK DAHA IYI IS ÇIKARIYOR
16:45:15 ***YGYO*** YESIL GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
16:45:48 *SURIYE ÇALISMA GRUBU TOPLANIYOR, GÖRÜSMELERDE FIRAT'IN DOGUSU, GÜVENLI BÖLGE, SURIYE'DEKI SON
16:48:15 *TRUMP, FED'E SESLENDI "NEREDEYSE HIÇ ENFLASYON YOK"
16:48:17 DISISLERI BAKANLIGI, KABIL’DEKI TERÖR SALDIRISINI KINADI
16:48:45 ***IDGYO*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
16:49:58 GTB, HUBUBAT EMTIA MERKEZI FIZIBILITE RAPORUNU YAYIMLADI
16:53:37 ***SUMAS* *DOCO* *BAKAB*** BORSA ISTANBUL A.S.( HAK KULLANIMI
16:55:01 HATIRLATMA-ABD'DE MICHIGAN ÜNIVERSITESI TÜKETICI GÜVEN ENDEKSI AÇIKLANACAK
17:00:00 *ABD'DE MICHIGAN ÜNIVERSITESI TÜKETICI GÜVEN ENDEKSI 98,4
17:00:01 *ABD'DE MICHIGAN ÜNIVERSITESI CARI DURUM ENDEKSI 111,1
17:00:02 *ABD'DE MICHIGAN ÜNIVERSITESI BEKLENTI ENDEKSI 90,1
17:00:03 *ABD'DE MICHIGAN ÜNIVERSITESI 12 AYLIK ENFLASYON BEKLENTISI %2,6
17:00:04 *ABD'DE MICHIGAN ÜNIVERSITESI 5 YILLIK ENFLASYON BEKLENTISI %2,6
17:01:06 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:05:59 *22 TEMMUZ 2019 IÇIN MERKEZ BANKASI GEÇICI PIYASA REZERVI: -17164,4 MILYON TL
17:06:50 *AMERIKALI YETKILI: IRAN'A AIT IHA'NIN DÜSÜRÜLDÜGÜ KONUSUNDA ELIMIZDE ÇOK AÇIK KANIT VAR
17:07:30 *AMERIKALI YETKILI: IRAN'DAN HERHANGI BIR MESAJ DOGRUDAN DEVLET BASKANI'NDAN VEYA DINI LIDERDEN
17:10:05 MSB: IRAK KUZEYI METINA BÖLGESINE HAVA HAREKATI DÜZENLENDI
17:10:07 MERKEZ BANKASI'NIN PAZARTESI GÜNÜ IÇIN AÇIKLADIGI GEÇICI REZERV 17.164,4 MILYON TL EKSIDE
17:10:44 *AMERIKALI YETKILI: EGER IRAN'A AIT IHA'LAR GEMILERIMIZE YAKIN UÇMAYA DEVAM EDERLER ISE, ONLARI
17:12:38 ***TSPOR*** TRABZONSPOR SPORTIF YATIRIM VE FUTBOL ISLETMECILIGI TICARET A.S.( TRANSFER
17:14:33 ***KUYAS*** KUYUMCUKENT GAYRIMENKUL YATIRIMLARI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:17:45 ***QNBFF*** QNB FINANS FAKTORING A.S.( KREDI DERECELENDIRMESI
17:22:09 ***DZGYO*** DENIZ GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( MADDI DURAN VARLIK ALIMI
17:22:56 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(IKON MENKUL)
17:25:07 INGILTERE, IRAN’A AIT PETROL TANKERINI 1 AY DAHA TUTACAK
17:25:38 ***AKTVK* *EKOFA* *HALKB* *TEBNK* *GARAN* *QNBFB* *DENIZ* *SEKFA* *GARFA* *ISMEN* *KATVK*
17:26:31 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK ÖDÜNÇ PAY PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:26:58 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK PARA PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:28:48 ***ANSGR*** ANADOLU ANONIM TÜRK SIGORTA SIRKETI( KREDI DERECELENDIRMESI
17:28:59 ***ERGLI*** EREGLI TEKSTIL TURIZM SANAYI VE TICARET A.S.( IHRAÇ TAVANINA ILISKIN BILDIRIM
17:30:59 ***VESTL*** VESTEL ELEKTRONIK SANAYI VE TICARET A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
17:31:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:31:25 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(IKON MENKUL)
17:31:45 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(DINAMIK MENKUL)
17:32:34 ANALIZ-PIYASALARDA HAFTALIK GELISMELER/BEKLENTILER(AKBANK)
17:34:52 ***TEBNK*** TÜRK EKONOMI BANKASI A.S.( KREDI DERECELENDIRMESI
17:35:20 ***BURCE*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
17:37:13 ***KUYAS*** KUYUMCUKENT GAYRIMENKUL YATIRIMLARI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:38:37 ***ISFIN*** IS FINANSAL KIRALAMA A.S.( KREDI DERECELENDIRMESI
17:41:26 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(IKON MENKUL)
17:45:32 BIREYSEL EMEKLILIK FONU'NDAN YATIRIMA YÖNELEN TUTAR 60,64 MILYAR TL OLDU
17:47:07 BENZINDE 20 KURUS INDIRIM YAPILDI
17:48:32 ***EKOFA*** EKO FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:48:47 ***EKOFA*** EKO FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:49:29 ***EKOFA*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
17:50:19 ***ISATR* *ISKUR* *ISBTR* *ISCTR*** TÜRKIYE IS BANKASI A.S.( KREDI DERECELENDIRMESI
17:52:31 ***SKBNK*** SEKERBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:52:54 ***SKBNK*** SEKERBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:53:47 ***BURCE*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
17:56:56 ***HALKB*** TÜRKIYE HALK BANKASI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
18:00:46 ***FPY*** QNB FINANS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FINANSAL RAPOR
18:01:05 ***HALKB*** TÜRKIYE HALK BANKASI A.S.( KURUMSAL YÖNETIM BILGI FORMU (GÜNCELLEME) - YÖNETIM
18:01:09 ***GARAN*** TÜRKIYE GARANTI BANKASI A.S.( KREDI DERECELENDIRMESI
18:01:37 ***FPY*** QNB FINANS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE OLMAYAN)
18:02:21 ***HDFGS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-4

19.07.2019 18:1813:30:07 ***HAFTALIK SIYASI VE EKONOMIK AJANDA***
13:30:08 ***HAFTALIK TATIL TAKVIMI***
13:30:09 ***GLOBAL PIYASALARDA BAZI SIRKETLERIN BILANÇO AÇIKLAMA TARIHLERI***
13:30:10 ***TÜRKIYE'DE BAZI SIRKETLERIN OLASI BILANÇO AÇIKLAMA TARIHLERI****
13:30:16 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
13:39:23 FOREKS ABONELERINE-FOREKS FXPLUS PC UYGULAMASINA AIT EGITIM VIDEOLARI YAYIMLANDI
13:43:22 ÇIN EKONOMI POLITIKASINI DAHA DA GEVSETECEK, ANCAK FAIZ INDIRIMI GIBI GÜÇLÜ SILAHLARI DAHA
13:46:27 *BLACKROCK/FINK: FED'IN HIZLI SEKILDE DEGISMESINI BEKLEMIYORUM
13:47:56 ANALIZ-ASELSAN TEKNIK ANALIZ(ICBC YATIRIM)
13:49:00 ***DERIM*** DERIMOD KONFEKSIYON AYAKKABI DERI SANAYI VE TICARET A.S.( SERMAYE ARTIRIMI -
13:51:02 ANALIZ-PIYASALARDA GELISMELER/BEKLENTILER(BIZIM MENKUL DEGERLER)
13:57:57 ANALIZ-EUR/JPY PARITESI(DINAMIK MENKUL)
13:58:50 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
13:59:12 ***ALNTF*** ALTERNATIFBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
14:00:00 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:00:14 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
14:00:36 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:01:05 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:01:29 *CEBELITARIK'TA YÜKSEK MAHKEME, IRAN'A AIT GRACE 1 TANKERININ 30 GÜN DAHA ALIKONULMASINA KARAR
14:07:15 ***ARCLK*** ARÇELIK A.S.( KURUMSAL YÖNETIM ILKELERINE UYUM DERECELENDIRMESI
14:08:21 GROUPE PSA, 2019 YILININ ILK YARISINDA DÜNYA GENELINDE 1,9 MILYON SATIS ADEDINE ULASTI
14:09:10 MADENCILER SORUNLARINA ÇÖZÜM IÇIN ANKARA'DA TEMASLARDA BULUNUYOR
14:16:39 ANALIZ-USD/ZAR PARITESI(DINAMIK MENKUL)
14:22:16 *FITCH, TURKCELL FINANSMAN'IN KREDI NOTUNU B+'YA INDIRDI, GÖRÜNÜM 'NEGATIF'
14:23:45 YENILEME-MAHKEME, SREBRENITSA KATLIAMINDA HOLLANDA’YI YÜZDE 10 SORUMLU TUTTU
14:23:57 ***TSPOR*** TRABZONSPOR SPORTIF YATIRIM VE FUTBOL ISLETMECILIGI TICARET A.S.( TRANSFER
14:24:16 FITCH, TURKCELL FINANSMAN'IN KREDI NOTUNU B+'YA INDIRDI, GÖRÜNÜM 'NEGATIF'
14:24:58 ***DERIM*** DERIMOD KONFEKSIYON AYAKKABI DERI SANAYI VE TICARET A.S.( SERMAYE ARTIRIMI -
14:25:33 ***TKY* *DOBUR*** TURKISH YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
14:25:48 RUS DISISLERI: (F-35) ABD, EGEMENLIK BELIRTISI ORTAYA KOYAN ÜLKELERI CEZALANDIRIYOR-SPUTNIK
14:25:56 ***TSPOR*** TRABZONSPOR SPORTIF YATIRIM VE FUTBOL ISLETMECILIGI TICARET A.S.( SÖZLESME
14:27:30 ***DERIM*** DERIMOD KONFEKSIYON AYAKKABI DERI SANAYI VE TICARET A.S.( IZAHNAME (SPK ONAYINA
14:28:05 *BDDK: MEVDUAT 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 2 TRILYON 283,1 MILYAR TL(ÖNCEKI 2.232T)
14:28:13 *BDDK: GAYRINAKDI KREDI VE YÜKÜMLÜLÜKLER 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 793,2 MILYAR TL(ÖNCEKI 786,1MLR)
14:28:23 *BDDK: BANKALARDA SAKLANAN MENKUL DEGERLER 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 349,3 MILYAR TL(ÖNCEKI 345,1MLR)
14:28:28 *BDDK: YURT IÇI YERLESIKLER ADINA SAKLANAN MENKUL DEGERLER 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 253,4 MILYAR
14:28:35 *BDDK: TOPLAM KREDILER 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 2 TRILYON 525 MILYAR TL(ÖNCEKI 2.502T)
14:28:35 ***DERIM*** DERIMOD KONFEKSIYON AYAKKABI DERI SANAYI VE TICARET A.S.( SERMAYE ARTIRIMINDAN ELDE
14:28:37 *BDDK: YURT DISI YERLESIKLER ADINA SAKLANAN MENKUL DEGERLER 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 95,94 MILYAR
14:28:48 *BDDK: BILANÇO IÇI YABANCI PARA POZISYONU 12 TEMMUZ ITIBARIYLA -253,8 MILYAR TL(ÖNCEKI
14:28:52 *BDDK: TÜKETICI KREDILERI 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 403,1 MILYAR TL(ÖNCEKI 401,9MLR)
14:28:54 *BDDK: BILANÇO DISI YABANCI PARA POZISYONU 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 272,4 MILYAR TL(ÖNCEKI 276,3MLR)
14:28:55 *BDDK: BIREYSEL KREDI KARTLARI 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 109,8 MILYAR TL(ÖNCEKI 108,7MLR)
14:29:02 *BDDK: YABANCI PARA NET GENEL POZISYONU 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 18,55 MILYAR TL(ÖNCEKI 19,063MLR)
14:29:09 *BDDK: YASAL ÖZKAYNAK 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 566,1 MILYAR TL(ÖNCEKI 564,4MLR)
14:29:12 *BDDK: TICARI VE DIGER KREDILER 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 2 TRILYON 12,2 MILYAR TL(ÖNCEKI 1.991T)
14:29:24 ATINA YAKINLARINDA 5.1 BÜYÜKLÜGÜNDE BIR DEPREM MEYDANA GELDI
14:29:25 *BDDK: TAKSITLI TICARI KREDILER 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 387,3 MILYAR TL(ÖNCEKI 384,8MLR)
14:29:37 *BDDK: KURUMSAL KREDI KARTLARI 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 33,65 MILYAR TL(ÖNCEKI 34,13MLR)
14:29:48 *BDDK: TAKIPTEKI ALACAKLAR 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 117,2 MILYAR TL(ÖNCEKI 116,7MLR)
14:29:59 *BDDK: TOPLAM MENKUL DEGERLER 12 TEMMUZ ITIBARIYLA 578,8 MILYAR TL(ÖNCEKI 566,01MLR)
14:30:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
14:31:00 *TCMB BEKLENTI ANKETI: CARI YIL SONU TÜKETICI ENFLASYONU BEKLENTISI %15,01
14:31:06 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 12 AY SONRASI TÜKETICI ENFLASYONU BEKLENTISI %13,90
14:31:12 ***DERIM*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
14:31:13 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 24 AY SONRASI TÜKETICI ENFLASYONU BEKLENTISI %11,00
14:31:20 BDDK: BANKACILIK SISTEMINDE MEVDUAT VE KREDILER ARTTI
14:31:23 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI HISSE SENEDI STOKU 30,6 MILYAR DOLAR
14:31:24 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI DIBS STOKU 14,9 MILYAR DOLAR (ÖNCEKI
14:31:25 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI REPO STOKU 393,4 MILYON DOLAR (ÖNCEKI
14:31:26 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI ÖZEL SEKTÖR TAHVIL BONOLARI STOKU 465,7
14:31:27 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI HISSE SENEDI NET DEGISIMI(PIYASA FIYATI VE
14:31:28 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI DIBS NET DEGISIM (PIYASA FIYATI VE KUR
14:31:29 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI REPO NET DEGISIMI(PIYASA FIYATI VE KUR
14:31:30 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI ÖZEL SEKTÖR TAHVIL BONOLARI (PIYASA FIYATI
14:31:31 TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI HISSE SENEDI STOK MIKTARI, 30,6 MILYAR
14:31:34 *TCMB: M1 PARA ARZI, 591,3 MILYAR TL (ÖNCEKI 579,9MLR)
14:31:35 *TCMB: M2 PARA ARZI, 2 TRILYON 149,1 MILYAR TL (ÖNCEKI 2,121T )
14:31:36 *TCMB: M3 PARA ARZI, 2 TRILYON 248 MILYAR TL (ÖNCEKI 2,222T )
14:31:37 *TCMB: TOPLAM KREDI HACMI, 2 TRILYON 436,4 MILYAR TL (ÖNCEKI 2,415T )
14:31:38 *TCMB: MALI OLMAYAN KESIME VERILEN KREDILER, 2 TRILYON 367,3 MILYAR TL (ÖNCEKI 2,347T )
14:31:39 *TCMB: MALI KESIME VERILEN KREDILER, 69,1 MILYAR TL (ÖNCEKI 68,4MLR)
14:31:40 *TCMB: TASFIYE OLUNACAK ALACAKLAR, 116,8 MILYAR TL (ÖNCEKI 116,3MLR)
14:31:41 *TCMB: KREDILER ÖZEL KARSILIKLARI, 92,5 MILYAR TL (ÖNCEKI 91,5MLR)
14:31:42 *TCMB: TMSF'YE DEVROLUNAN TAKIPTEKI ALACAKLAR, 6,9 MILYAR TL (ÖNCEKI 6,9MLR)
14:31:43 *TCMB: MEVDUAT BANKALARI TÜKETICI KREDILERI, 896,8 MILYAR TL (ÖNCEKI 892,8MLR)
14:31:44 *TCMB: MEVDUAT BANKALARI TASFIYE OLUNACAK KREDI KARTLARI, 8,4 MILYAR TL (ÖNCEKI 8,4MLR)
14:31:45 *TCMB: MEVDUAT BANKALARI TÜKETICI KONUT KREDILERI, 386,8 MILYAR TL (ÖNCEKI 385,7MLR)
14:31:46 *TCMB: MEVDUAT BANKALARI TÜKETICI TASIT KREDILERI, 168,2 MILYAR TL (ÖNCEKI 168,4MLR)
14:31:47 *TCMB: MEVDUAT BANKALARI TÜKETICI DIGER KREDILER, 4,7 MILYAR TL (ÖNCEKI 4,7MLR)
14:31:48 *TCMB: MEVDUAT BANKALARI TAKSITLI TICARI KREDILERI, 213,9 MILYAR TL (ÖNCEKI 212,6MLR)
14:31:49 *TCMB: MEVDUAT BANKALARI KREDI KARTLARI, 367,7 MILYAR TL (ÖNCEKI 365,4MLR)
14:31:50 *TCMB: MEVDUAT BANKALARI TAKSITLI KREDI KARTLARI, 142,3 MILYAR TL (ÖNCEKI 141,7MLR)
14:31:51 *TCMB: MEVDUAT BANKALARI TASFIYE OLUNACAK TÜKETICI KREDILERI, 12,7 MILYAR TL (ÖNCEKI 12,7MLR)
14:31:52 *TCMB: MEVDUAT BANKALARI TASFIYE OLUNACAK TAKSITLI TICARI KREDILER, 27,8 MILYAR TL (ÖNCEKI
14:31:53 *TCMB: TOPLAM TÜKETICI KREDILERI, 403,0 MILYAR TL (ÖNCEKI 401,8MLR)
14:31:54 *TCMB: BANKACILIK SISTEMI TOPLAM MENKUL DEGERLERI, 555,2 MILYAR TL (ÖNCEKI 541,2MLR)
14:31:55 *TCMB: BANKALARDAKI TL MEVDUATI, 1 TRILYON 52,2 MILYAR TL (ÖNCEKI 1,24T )
14:31:56 *TCMB: BANKALARDAKI YABANCI PARA MEVDUATI, 1 TRILYON 165,3 MILYAR TL (ÖNCEKI 1,148T )
14:31:57 *TCMB: BANKALARDAKI TOPLAM MEVDUAT, 2 TRILYON 217,5 MILYAR TL (ÖNCEKI 2,172T )
14:31:58 *TCMB: BANKALARARASI DAHIL TOPLAM MEVDUAT, 2 TRILYON 316,7 MILYAR TL (ÖNCEKI 2,274T )
14:31:59 TCMB: M3 PARA ARZI 2 TRILYON 248 MILYAR TL OLDU
14:32:00 TCMB: TOPLAM TÜKETICI KREDILERI, 403,0 MILYAR TL OLDU
14:32:01 TCMB: BANKALARDAKI TOPLAM MEVDUAT, 2 TRILYON 217,5 MILYAR TL OLDU
14:32:02 *TCMB BEKLENTI ANKETI: CARI AYIN AYLIK TÜFE BEKLENTISI %1.25
14:32:03 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 1 AY SONRASININ AYLIK TÜFE BEKLENTISI %0.85
14:32:04 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 2 AY SONRASININ AYLIK TÜFE BEKLENTISI %1.35
14:32:05 *TCMB BEKLENTI ANKETI: CARI YIL SONU YILLIK TÜFE BEKLENTISI %15.01, (ÖNCEKI %15.85)
14:32:06 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 12 AY SONRASININ YILLIK TÜFE BEKLENTISI %13.9, (ÖNCEKI %14.88)
14:32:07 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 24 AY SONRASININ YILLIK TÜFE BEKLENTISI %11, (ÖNCEKI %11.46)
14:32:08 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 5 YIL SONRASININ YILLIK TÜFE BEKLENTISI %8.2, (ÖNCEKI %8.07)
14:32:09 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 10 YIL SONRASININ YILLIK TÜFE BEKLENTISI %7.2, (ÖNCEKI %6.93)
14:32:10 *TCMB BEKLENTI ANKETI: CARI AY SONU BANKALARARASI DÖVIZ PIYASASI ABD DOLAR KURU BEKLENTISI
14:32:11 *TCMB BEKLENTI ANKETI: CARI YIL SONU BANKALARARASI DÖVIZ PIYASASI ABD DOLAR KURU BEKLENTISI
14:32:12 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 12 AY SONRASININ BANKALARARASI DÖVIZ PIYASASI ABD DOLAR KURU BEKLENTISI
14:32:13 *TCMB BEKLENTI ANKETI: CARI YILIN YILLIK CARI ISLEMLER DENGESI BEKLENTISI , -7649.82 MILYON
14:32:14 *TCMB BEKLENTI ANKETI: GELECEK YILIN YILLIK CARI ISLEMLER DENGESI BEKLENTISI , -17378 MILYON
14:32:15 *TCMB BEKLENTI ANKETI: CARI AY SONU TCMB AGIRLIKLI ORTALAMA FONLAMA MALIYETI BEKLENTISI %21.85
14:32:16 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 3 AY SONRASININ TCMB AGIRLIKLI ORTALAMA FONLAMA MALIYETI BEKLENTISI
14:32:17 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 12 AY SONRASININ TCMB AGIRLIKLI ORTALAMA FONLAMA MALIYETI BEKLENTISI
14:32:18 *TCMB BEKLENTI ANKETI: CARI AY SONU TCMB BIR HAFTA VADELI REPO IHALE FAIZ ORANI BEKLENTISI
14:32:19 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 3 AY SONRASININ TCMB BIR HAFTA VADELI REPO IHALE FAIZ ORANI BEKLENTISI
14:32:20 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 6 AY SONRASININ TCMB BIR HAFTA VADELI REPO IHALE FAIZ ORANI BEKLENTISI
14:32:21 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 12 AY SONRASININ TCMB BIR HAFTA VADELI REPO IHALE FAIZ ORANI BEKLENTISI
14:32:22 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 24 AY SONRASININ TCMB BIR HAFTA VADELI REPO IHALE FAIZ ORANI BEKLENTISI
14:32:23 *TCMB BEKLENTI ANKETI: CARI AY SONU VADESINE 3 AY YA DA 3 AYA YAKIN SÜRE KALMIS TL CINSI DIBS
14:32:24 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 1 AY SONRASININ VADESINE 3 AY YA DA 3 AYA YAKIN SÜRE KALMIS TL CINSI
14:32:25 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 3 AY SONRASININ VADESINE 3 AY YA DA 3 AYA YAKIN SÜRE KALMIS TL CINSI
14:32:26 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 6 AY SONRASININ VADESINE 3 AY YA DA 3 AYA YAKIN SÜRE KALMIS TL CINSI
14:32:27 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 12 AY SONRASININ VADESINE 3 AY YA DA 3 AYA YAKIN SÜRE KALMIS TL CINSI
14:32:28 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 24 AY SONRASININ VADESINE 3 AY YA DA 3 AYA YAKIN SÜRE KALMIS TL CINSI
14:32:29 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 12 AY SONRASININ VADESINE 5 YIL YA DA 5 YILA YAKIN SÜRE KALMIS SABIT
14:32:30 *TCMB BEKLENTI ANKETI: 12 AY SONRASININ VADESINE 10 YIL YA DA 10 YILA YAKIN SÜRE KALMIS SABIT
14:32:31 *TCMB BEKLENTI ANKETI: CARI AY SONU BIST REPO-TERS REPO PAZARINDA OLUSAN GECELIK FAIZ ORANI
14:32:32 *TCMB BEKLENTI ANKETI: CARI YILIN YILLIK GSYH BÜYÜME BEKLENTISI %-0.02, (ÖNCEKI %0.04)
14:32:33 *TCMB BEKLENTI ANKETI: GELECEK YILIN YILLIK GSYH BÜYÜME BEKLENTISI %2.62, (ÖNCEKI %2.73)
14:33:00 ***OMP*** OSMANLI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON TASFIYE DUYURUSU
14:33:06 TABLO-YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN MÜLKIYETINDEKI HISSE SENEDI, DIBS VE REPO MIKTARI
14:33:15 ***OMP*** OSMANLI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON TASFIYE DUYURUSU
14:33:22 TCMB BEKLENTI ANKETI: CARI YIL SONU TÜFE BEKLENTISI YÜZDE 15,01'E GERILEDI
14:33:27 TABLO-MERKEZ BANKASI ANALITIK BILANÇO
14:35:03 ***PHC*** PHILLIPCAPITAL MENKUL DEGERLER A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
14:35:31 TÜRKIYE'NIN DIS BORÇ ÖDEMELERI 7 MILYAR 113,79 MILYON DOLAR OLDU
14:35:43 YENILEME-TCMB BEKLENTI ANKETI: CARI YIL SONU TÜFE BEKLENTISI YÜZDE 15,01'E GERILEDI
14:38:03 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:50:14 ***DERIM*** DERIMOD KONFEKSIYON AYAKKABI DERI SANAYI VE TICARET A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE
14:48:19 ***PHC*** PHILLIPCAPITAL MENKUL DEGERLER A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
14:48:28 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
14:48:32 SAHA, ARÇELIK IÇIN KURUMSAL YÖNETIM DERECELENDIRME NOTUNU 9,58 OLARAK GÜNCELLEDI
14:50:00 NAFTOGAZ: AMSTERDAM TEMYIZ MAHKEMESI, GAZPROM'UN BASVURUSUNU REDDETTI
14:51:06 ***SEKFA*** SEKER FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
14:51:07 ANALIZ-YURT DISI PIYASALAR(YATIRIM FINANSMAN)
14:51:24 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:51:25 ***PHC*** PHILLIPCAPITAL MENKUL DEGERLER A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
14:51:35 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:53:41 BORSA ISTANBUL A.S.( FONLARA ILISKIN DUYURU
14:54:47 ***DERIM*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
14:54:58 ***TEBNK*** TÜRK EKONOMI BANKASI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
14:57:53 ***SEKFA*** SEKER FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
14:59:23 ANALIZ-X30Y ENDEKSI(DINAMIK MENKUL)

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Şoför Alım Sınavı (İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Zonguldak) - 06.08.2019
​Bankamızda görevlendirilmek üzere, Şoför Alım Sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
X Kapat