Anında İşlem
Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Ticari Kredi / Kredi Kartı Başvurusu
İşletmenizin finansman ihtiyaçlarını karşılamak için ticari kredi ve kredi kartı başvurunuzu şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.​​
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
Fiziki Altın Hesap Makinesi

​Fiziki Altın Hesap Makinesi ile altınlarınızı Bankamıza getirdiğinizde bozdurulmadan hesabınıza kaç gram olarak aktarılacağını önceden hesaplayabilirsiniz.​

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Anında Müşteri

​Müşterimiz olmak için işlemlerinizi buradan hızlıca yapabilirsiniz. Başvuru Takip

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
01 Ağustos 2018

Açıldığı günden bu yana Türkiye’nin iktisadi ve toplumsal tarihine ışık tutan Türkiye İş Bankası Müzesi 1 milyon ziyaretçiyi ağırladı.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
01 Ağustos 2018

Türkiye İş Bankası, 2018 Haziran ayı itibarıyla aktif büyüklüğünü 398,3 milyar TL’ye yükseltti ve Türkiye’nin en büyük özel bankası konumunu sürdürdü.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
30 Temmuz 2018

Türkiye İş Bankası, Maximiles Business Kart ile şirket harcamalarından mil kazanma ve kazanılan millerle uçak bileti alabilme imkânı sağlıyor.​

Türkiye İş Bankası Müzesi’nde 1 milyonuncu ziyaretçi

01.08.2018


​14 Kasım 2007 tarihinde kapılarını açan Türkiye İş Bankası Müzesi, 31 Temmuz’da 1 milyonuncu ziyaretçisini ağırladı. Güzin Toroz, Müzenin 1 milyonuncu ziyaretçisi oldu. Müze Müdürü Ayşe Özel’in kapıda karşıladığı Toroz’a İş Bankası’nın hafızalara kazınmış çelik kumbarası ile Kültür Yayınları’ndan seçilen kitaplar armağan edildi.

 

Kuruluşundan itibaren bir taraftan çağdaş ve ulusal bankacılığı kurup geliştirmeye çalışan, bir taraftan Türkiye'nin sanayileşme çabasına katkıda bulunan İş Bankası, toplumsal sorumluluğunun bir gereği olarak ülkemizin kuruluş ve kalkınma öyküsünü gelecek kuşaklara aktarmak üzere 1990'lı yılların sonunda kurum tarihi çalışmalarını başlattı. Bu çalışmaların bir sonucu olarak, Eminönü’ndeki Yenicami Şubesi’nde açılan Türkiye İş Bankası Müzesi, Cumhuriyet dönemi iktisat tarihi konusunda uzmanlaşmış bir müze olma özelliği taşıyor.

 

Müze çalışmaları için 1924’ten bu yana Türkiye'nin dört bir köşesinde biriken belgeler, fotoğraflar, filmler, objeler, hatıralar özenle toplandı, belgelendi ve gelecek nesillere bırakılabilecek şekilde restore edilerek korumaya alındı. Bu kapsamda; Bankanın kuruluşundan bugüne dek kullanılan, Cumhuriyet Dönemi bankacılığının dönüşüm evrelerini yansıtan ve Bankadaki gündelik yaşamın vazgeçilmez parçası olan nesnelerin yer aldığı Türkiye İş Bankası Müzesi Koleksiyonu oluşturuldu. Bankanın kâğıt ve görsel malzemeden oluşan koruma altındaki zengin arşivinden çok sayıda parça, kurgusu çerçevesinde salonlara yerleştirilerek ziyaretçileriyle paylaşılıyor.

 

Banka açısından manevi değere sahip olan eski Yenicami Şubesi’nin tarihi binası da çağdaş müzeciliğin tüm gereksinimlerini karşılayacak biçimde korunarak hazırlandı.

 

2011 yılından bu yana Müze’deki atölye çalışmalarına 75 binin üzerinde çocuk ve genç katıldı

 

İş Bankası tarihinin ve sürekliliğinin öyküsünün, zengin bir arşiv ve nesnel koleksiyon malzemeleriyle çağdaş bir kurguda sergilendiği Müze, ziyaretçilerle buluşturduğu bu kültürel miras ile Türkiye’nin iktisadi ve toplumsal tarihine de ışık tutuyor.

 

Saklama ve koruma işlevinin ötesine geçerek koleksiyonunu sürekli geliştiren ve kurumsal tarihini güçlendiren Müze, Cumhuriyet’in ekonomik kalkınma sürecini ve İş Bankası’nın bu sürece verdiği desteği, tasarrufun önemini, bireye ve topluma katkısını, bankacılığın zaman içinde geldiği noktayı öğrencilere aktarmak için ücretsiz rehberli müze gezileri düzenliyor.  Müzede ayrıca, başta finansal okuryazarlık olmak üzere genç nesillere tarih, ekonomi gibi alanlarda farkındalık kazandırmayı amaçlayan ücretsiz atölye çalışmaları yapılıyor, üniversite öğrencileri için finansal okuryazarlık eğitimleri gerçekleştiriliyor. Bu atölyelere şimdiye kadar 75 binin üzerinde çocuk ve genç katıldı. 

 

Atölyeler, eğitim-öğretim döneminde düzenli olarak okul gruplarına, tatil dönemlerinde ve belirli hafta sonlarında bireysel katılımcılara yönelik yapılıyor.

 

10 yılı aşan geçmişinde ziyaretçileri önemli sergilerle buluşturdu

 

Türkiye İş Bankası Müzesi, 10 yılı aşan geçmişinde önemli sergilere de imza atarken, Bankanın kurumsal geçmişiyle ilgili ve ülkenin sosyo-ekonomik tarihinde yeri olan konulara odaklandı. Bu sergilerden bazıları şunlar:

 

 Bir Kumbara Öyküsü
 Fotoğraflarla Atatürk ve Cumhuriyet; Bir Ulusun İnşası
 On Adımda Kapalıçarşı
 1935’den Günümüze Camla Yazılan Tarih
 Derinlerden Siperlere: Çanakkale 1915
 İş Bankası İftiharla Sunar

 

Müzede halihazırda ziyaret edilebilen İftiharla Sunar sergisinde, İş Bankası’nın 93 yıllık tarihi boyunca reklamlar ile yürüttüğü iletişim çalışmaları; 450 reklam filmi, 400’e yakın basılı iş ve 60 kadar özgün nesne eşliğinde anlatılıyor. Ziyaretçilere, aynı zamanda ilginç ve interaktif bir bilgilenme deneyimi de sunan sergide, yıllar içinde geliştirilen mecralar, sektörün duayenleriyle ilgili ayrıntılar ve teknoloji kullanımının farklı dönemlerine ışık tutan uygulamalar da yer alıyor. İş Bankası reklamlarında rol alan, tanıtım çalışmaları vesilesiyle bir şekilde Banka ile yolu kesişen iş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda tanınmış ismin olduğu reklam filmleri ve tanıtım programları da sergide bir arada görülebiliyor.


İş Bankası'ndan ekonomiye 355 milyar TL'yi aşan destek

01.08.2018


​Türkiye İş Bankası, 2018 Haziran ayı itibarıyla aktif büyüklüğünü 2017 yılsonuna göre %10 oranında artırarak 398,3 milyar TL’ye yükseltti ve Türkiye’nin en büyük özel bankası konumunu sürdürdü.

 

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali finansal sonuçlara ilişkin yaptığı açıklamada, “Büyük ölçekli yatırımlara sağlanan finansman desteğinin yanı sıra küçük ve orta büyüklükteki işletmelere ve hane halkına verdiğimiz desteği artırarak sürdürüyoruz. Temin ettiğimiz kaynakları ülke ekonomisinin istikrarı için tahsis etmeye devam ediyoruz” dedi.

 

Bu dönemde Banka’nın nakdi kredileri 261 milyar TL, gayrinakdi kredileri ise 94,7 milyar TL seviyesine yükseldi. Böylelikle İş Bankası’nın ekonomiye sağladığı toplam kaynak tutarı, 355,7 milyar TL düzeyine ulaştı. İş Bankası’nın sorunlu kredilerinin toplam kredilere oranı %2,7 düzeyinde gerçekleşti ve yılın ikinci çeyreğinde de sektör ortalamasının altında seyretmeye devam etti.

 

Mudilerinin İş Bankası’na duyduğu güvenin en önemli göstergesi olan Banka’nın mevduat hacmi 219,1 milyar TL düzeyinde gerçekleşti. Banka yerli ve yabancı yatırımcılar nezdindeki güvenilirliğini korumaya ve artırmaya devam ederken, yılın ilk yarısında sermaye piyasalarında ihraçlarını sürdürdü. Buna ilaveten Banka, Mayıs ayında 18 ülkeden 42 bankanın katılımıyla, 447 milyon ABD Doları ve 867,6 milyon Euro tutarında olmak üzere iki dilimli 1 yıl vadeli sendikasyon kredisi temin etti. Mevcut piyasa koşullarında çok sayıda bankanın katılımı ve %100’ün üzerinde yenilenme oranı ile alınan  kredi, İş Bankası’nın uluslararası piyasalardaki güvenilir konumunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

 

İş Bankası’nın teknoloji iştiraki SoftTech’e bağlı olarak Silikon Vadisi’nde kurulan MaxiTech aracılığıyla dünyanın en önemli girişimcilik ekosistemindeki yeni oluşum ve teknolojilerle ilgili gelişmeler yakından takip edildi ve iş birliği fırsatları değerlendirildi. İş Bankası, dijital alanda yurt içinde de önemli yatırımlar yaptı. Banka, teknoloji alanındaki gelişmelerle dijital bankacılık hizmetleri arasında bütünleşme sağlayarak, müşterilerine çağın gereklerine uygun ve daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmaya devam etti.

 

Kuvvetli mali bünyesini muhafaza eden İş Bankası, cari yılın ilk yarısında 3,3 milyar TL düzeyinde net kâr elde etti. Banka’nın özkaynak büyüklüğü ise 45,1 milyar TL seviyesine ulaştı. Risklerini etkin bir şekilde yönetmeye devam eden Banka’nın sermaye yeterliliği rasyosu %15,9 düzeyinde gerçekleşti.

 

Adnan Bali, “Cari yılın ilk yarısını başarılı sonuçlarla kapatan ve aktif kalitesini muhafaza eden İş Bankası, önümüzdeki dönemde de girişimciliğe ve kalkınmaya olan desteğini sürdürmeye, istikrarlı ve sağlıklı büyüme stratejisini kararlılıkla uygulamaya ve ülke ekonomisinin uzun vadeli gelişimine katkıda bulunmaya devam edecektir” dedi.

 


Maximiles Business ile ticari harcamalarınız mile dönüşüyor

30.07.2018


​Türkiye İş Bankası, ticari işletmelerin ihtiyaçlarına özel tasarladığı Maximiles Business Kart ile şirket harcamalarıyla mil kazanma ve kazanılan millerle uçak bileti alabilme imkânı sağlıyor. Maximiles Business Kart sahipleri sayıları 300 bini aşan Maximum üye kuruluşunda 12 aya varan taksitlerle ödeme yapabiliyor, tüm harcamalarında MaxiMil kazanıp, biriken MaxiMiller ile uçak bileti alabiliyorlar. 

 

“Tüm havayollarında geçerli, yurt içinde 1 MaxiMil = 1 TL”

 

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, ticari harcamalara yönelik hazırlanan Maximiles Business ile ilgili şunları kaydetti: “Yaklaşık on yıldır Maximiles Kart ile müşterilerimizin bireysel harcamalarını mille ödüllendirdiğimiz ve uçak bileti kazandırdığımız uçuş programımızın kapsama alanını ticari müşterilerimizi de içerecek şekilde genişlettik. Maximiles Business ile müşterilerimiz ticari harcamaları karşılığında MaxiMil ve MaxiPuan kazanarak daha kolay uçmak veya işletmelerinin uçak bileti maliyetlerini azaltma yönünde önemli bir ayrıcalığa sahip olacaklar.”

 

Maximiles Business’ın önemli bir farka sahip olduğunu da belirten Sezen, kart sahiplerinin bölge ve yolcu kotası olmaksızın, uçak bileti fiyatı kadar MaxiMil kullanarak uçak bileti alma ayrıcalığından yararlanabildiklerini belirtti. Sezen, “MaxiMilleriniz ile seyahat etmek çok kolay, çünkü yurtiçi uçuşlarda uçak bileti fiyatı ne ise, kullanmanız gereken MaxiMil de o kadar. Üstelik bilet alımlarında herhangi bir havayolu ayrımı da bulunmuyor. MaxiPuan ve MaxiMil kazandırma özelliğinin yanında Maximiles Business ile müşterilerimiz acil nakit ihtiyaçları için ayrıca kredi başvurusu yapmaya gerek kalmadan nakit avans kullanabilir ve geri ödemelerini avantajlı faiz oranları ile 12 aya varan taksitlerle gerçekleştirebilir. Ayrıca müşterilerimizin tedarikçilerden gerçekleştirdikleri peşin alışverişler Maximiles Business ile sonradan taksitlendirilebiliyor veya vadelendirilebiliyor” dedi.

 

Sezen, İş Bankası olarak ticari hayatın tüm kesimlerini gerek yeni ürünler, gerekse uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi ile desteklemeye devam edeceklerini sözlerine ekledi. 


PİYASA HABERLERİ
15 Ağustos 2018
BIST100 Endeksi güne yükselis hareketiyle basladi. Açilis 1622,28puan artisla 95.040,93 puandan gerçeklesti. Foreks anketinde beklenti,
PİYASA HABERLERİ
15 Ağustos 2018
Is Yatirim ( http://www.isyatirim.com.tr ) Tarafindan Hazirlanan Günlük Yabanci Oranlari Tablosu: "Günlük Yabanci Oranlari:
Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Avukat Alımı (Diyarbakır ve Erzurum) - 30.07.2018
Diyarbakır ve Erzurum illerinde görevlendirilmek üzere 30 Temmuz 2018 Pazartesi günü Avukat alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru Koşulları
Sınav Başvuruları
Sistem Destek Uzmanı Alım Sınavı - 04.08.2018
Bankamızın Bilgi Teknolojileri Bölümlerinde görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
X Kapat