Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
25 Mart 2019

Türkiye İş Bankası Müzesi, Milli Mücadele’nin 100. yılında “İstiklal” sergisine ev sahipliği yapıyor. ​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
22 Mart 2019

Türkiye İş Bankası, dünyada marka gücü sıralamasında ilk 10 banka arasında yer alıyor. ​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
27 Şubat 2019

“KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi”, İş Bankası Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı.​

"İstiklal"

25.03.2019


​Türkiye İş Bankası Müzesi, Atatürk'ün liderliğinde milletle el ele verilen Milli Mücadele’nin 100. yılında “İstiklal” başlıklı bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Türk milletinin verdiği mücadeleyi 1.000’e yakın belge, fotoğraf, film ve objeyle anlatan İstiklal sergisi, ziyaretçilerini yüz yıllık bir tarih yolculuğuna davet ediyor.


Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, Milli Mücadele’nin isimsiz kahramanları olan Anadolu insanını bir kez daha saygı ve minnetle anmak üzere hazırlanan sergi; “On Yıllık Savaş”, “Mütareke ve İşgal”, “Direniş ve Kuvayı Milliye”, “Düzenli Ordu ve Sathı Müdafaa”, “Hukuk ve Taarruz”, “İstiklal ve Cumhuriyet” olmak üzere altı bölümde bilgi ve belgeleri ziyaretçilere aktarıyor.


Müzede, İş Bankası Kurumsal İletişim Koordinatörü Suat Sözen, İş Sanat Genel Müdürü Zuhal Üreten ve serginin küratörü İzzeddin Çalışlar ile danışmanı Prof. Dr. Haluk Oral’ın katılımıyla bir basın toplantısı ve ön gösterim düzenlendi.


Milli Mücadele’ye dair en kapsamlı sergilerden biri


Sergide; savaşa dair askeri objeler, o dönem kaleme alınmış günlükler, notlar, savaş sırasında hazırlanmış ve savaşın seyrini belirleyen haritalar ile cephelerde komuta kademeleri arasındaki emirler görülebiliyor.


Sergideki projeksiyonlarda Milli Mücadele dönemine ait çok sayıda tarihi görüntü izlenebiliyor. Ziyaretçiler; etkileşimli ekranlar sayesinde sergide yer alan kişi, belge ve objelere dair ayrıntılı bilgilere ulaşabiliyor. 


O dönemde yayımlanmış Minber, Tasviri Efkar, Memleket, Ati, İkdam gibi gazetelere yansıyan başlıkları, muharebeler sırasında Milli Mücadele’yi anlatan propaganda afişlerini, dünya basınıyla yapılan mülakatları da sergide görmek mümkün.


Birçok ulusal ve uluslararası arşiv ve koleksiyondan derlenen 1.000’e yakın belge, fotoğraf, film, harita ve objeden oluşan İstiklal sergisi, Milli Mücadele’ye dair şimdiye kadar hazırlanmış en kapsamlı sergilerden biri olma özelliği taşıyor.


“Hafızalarda Milli Mücadele’ye dair önemli izler bırakacak”


Basın toplantısında konuşan İş Bankası Kurumsal İletişim Koordinatörü Suat Sözen, Milli Mücadele’nin 100. yılında tarihe not düşecek ve yeni nesillerin kendilerine miras bırakılan Cumhuriyetimizin hangi zorluklarla kurulduğunu bir kez daha kalpten hissedecekleri böylesine anlamlı ve kapsamlı bir sergiyi açmaktan büyük onur duyduklarını vurguladı. Sözen, “İstiklal sergisi, Cumhuriyetimizin ve Bankamızın kurucusu Büyük Önder Atatürk ve silah arkadaşları ile bu mücadeleye katılan yediden yetmişe tüm isimsiz kahramanları bir kez daha anmak üzere hazırladığımız bir sergi... Bugüne kadar 1,2 milyonu aşkın ziyaretçiye ev sahipliği yapan Müzemizde birçok sergi gerçekleştirdik. Tarihe yön veren bir döneme ışık tutan İstiklal sergisinin, büyük bir ilgiyle karşılanacağını ve ziyaretçilerimizin hafızalarında Milli Mücadele’ye dair önemli izler bırakacağına inanıyoruz” dedi.


Ziyaretçilere kapılarını 26 Mart 2019 tarihinde açacak olan İstiklal sergisi, sene sonuna kadar Eminönü’ndeki Türkiye İş Bankası Müzesi’nin giriş katında gezilebilecek.


Girişi ücretsiz olan müze, Pazartesi günleri hariç, her gün 10.00 – 18.00 saatleri arası ziyarete açık bulunuyor.


İş Bankası, dünyada marka gücü sıralamasında ilk 10’da

22.03.2019


​Türkiye İş Bankası, dünyada marka gücü sıralamasında ilk 10 banka arasında yer alıyor.


Dünyanın önde gelen marka değerleme ve strateji danışmanlığı kuruluşlarından olan Brand Finance’in yayımladığı “Banking 500 2019” raporunda, İş Bankası,  “dünyanın marka gücü en yüksek 10 bankasından biri” oldu.

 
“Marka gücü endeksi”; marka sadakati, farklı paydaş grupları nezdinde marka algısı gibi kriterlerdeki performansı ölçüyor. 


Dijital Dönüşüm Merkezi ile KOBİ’lere Özel “Butik Tekno Çözümler” Geliştirilecek

27.02.2019


​Türkiye ekonomisinin can damarı KOBİ’lerin küresel rekabetçilik güçlerini artırmasını sağlamak ve dijitalleşme süreçlerine destek olmak amacıyla başlatılan “KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi”, İş Bankası Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı. 3 milyon TL bütçeli projeyle 120 KOBİ, teknoloji yolculuğuna çıkacak. KOBİ’ler projeye, www.ddm.org.tr internet adresi üzerinden başvurabilecek.


İSTKA “2018 Yenilikçi ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı” kapsamında desteklenen Dijital Dönüşüm Merkezi; katılımcı, kapsayıcı ve çok paydaşlı iş birliği ağı ile İstanbul’un yenilikçi iklimine de katma değer yaratacak. Tekno KOBİ’ ile ihtiyaçları doğrultusunda eşleştirilecek 120 KOBİ, Beyoğlu’ndaki merkezde eğitim alacak ve dijitalleşme süreçleriyle tanışacak. Proje süresince KOBİ’lere “işletmeye özel butik tekno çözümler” geliştirilecek.


Üretim ve sanayinin dijitalleşme çerçevesinde belirlendiği günümüzde, Türkiye ekonomisinin can damarı olan KOBİ’ler için Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda çalışan İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) 2018 Yenilikçi ve Yaratıcı istanbul Mali Destek Programı kapsamında “Dijital Dönüşüm Merkezi” (DDM) projesini hayata geçirdi.


İstanbul Valiliği ve Tüm Girişimci İş Mentorları Derneği’nin (TÜGİM) ortaklığında, Türkiye İş Bankası'nın sponsorluğunda, Boğaziçi Üniversitesi ve Endeavor Türkiye’nin iştirakçiliği ile hayata geçirilen “KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi” projesi ile 120 KOBİ, tekno-yolculuğa çıkıyor.


Yaklaşık 3 milyon TL’lik bir bütçe (ayni ve maddi) ile 120 KOBİ’nin teknoloji yolculuğuna rehberlik edecek DDM’nin tanıtıldığı İş Kuleleri’ndeki toplantının açılışı İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek ve İSTKA Genel Sekreter Vekili Dr. Fatih Pişkin’in katılımıyla gerçekleştirildi.


KOBİ’ler ihtiyaçları doğrultusunda tekno-KOBİ’lerle ile eşleştirilecek


KOBİ’lerin dijital dönüşümünü sağlayarak küresel rekabetçilik güçlerini artıracak proje ile İstanbul’un yenilikçi iklimine de değer yaratılacak. KOBİ’ler, 18 ay boyunca, Beyoğlu’ndaki merkezde 2 bin saati aşan mentörlük desteğinin yanı sıra “üretim”, “iç yönetim” ve “pazarlama-satış” alanında eğitim alarak, verimliliklerini de artıracak. Proje kapsamında 120 KOBİ, ihtiyaçları doğrultusunda, dijitalleşmeye yardımcı ürün ve hizmet üreten  tekno-KOBİ’ler eşleştirilecek ve mentörlük desteği alacak. KOBİ’lerin dijitalleşme ihtiyaçlarına özel yol haritalarının çıkartılacağı proje ile kredi ve finansman çözümleri de geliştirilerek, bu desteklerden faydalanmaları sağlanacak.


KOBİ’lerin elde ettikleri dijitalleşme düzeylerini sürdürülebilir kılmalarına yardımcı olacak DDM ile işletmelerin dijitalleşmeyi kurum kültürü haline getirebilmelerine katkı sağlanacak. 18 ayın sonunda ise projenin, KOBİ’lerin dijitalleşme düzeylerine etkisi ve kurum verimliliklerine katkısı test edilip, analiz raporu hazırlanacak ve yayımlanacak. Projeyle, İstanbul’un genel yenilik iklimi ile yenilik ve yaratıcılık odaklı ekonomik yapıya kavuşması iki yönlü desteklenerek, kentin katma değeri, teknoloji ve bilgi yoğunluğu yüksek ürün ve hizmetler ile küresel ekonomide söz sahibi olabilmesi; küresel değer zincirinde üst sıralarda yer alabilmesi hedefleniyor. İstanbullu KOBİ’ler dijitalleşme yolculukları için www.ddm.org.tr adresinden başvurularını yapabiliyor. Başvuru süreci sonunda analiz ve testler ile değerlendirmeleri geçen KOBİ’lerin tekno-yolculuğu da başlıyor.


Mehmet Ali Özyiğit: “Proje sadece KOBİ’lerin değil, Türkiye’nin geleceği adına çok önemli”


Konuşmasında, yaşanan dijitalleşme yarışında henüz ülkelerin rekabetin nereye varacağını kestiremediğini belirten İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, “Yaşanan değişim ve dönüşüm sürecinde, küresel rekabetçilikte rakiplerinin bir adım önüne geçenler, yarının söz sahibi olacak” dedi. Özyiğit, ekonominin bel kemiği olan KOBİ’lerin, Türkiye’nin geleceği adına insan kaynağından üretim araçlarına, pek çok alanda desteklenmesi gerektiğini vurgulayarak, şöyle konuştu: “Dijital dönüşüm  her anlamda desteklenmesi gereken önemli bir süreçtir. Dijital dönüşümü, ülkemizin geleceği için çok önemsiyoruz çünkü bu projenin, sadece KOBİ’lerin değil, Türkiye’nin geleceği adına çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Umarız proje başarılı olur ve Türkiye, hak ettiği yerde olur.”


Orhan Turan: “İstanbul ve Türkiye’nin yenilik iklimine katma değer yaratacağız”


“Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınması için ekonomimizin rekabetçilik gücünü artırmamız şart. Dolayısıyla sektörlerimiz, işletmelerimiz ve özellikle ekonominin can damarı olan KOBİ’lerimizin rekabetçilik gücünü geliştirmeye odaklanmak gerekiyor” diyen TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan,  açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Artık üretim ve sanayi; dijitalleşme çerçevesinde şekilleniyor. Bu nedenle, teknolojiyi tüketen değil; hayal eden, araştıran, geliştiren, üreten ve ihraç eden bir ülke olmalıyız. Yüksek teknolojili üretim yaparak, yüksek katma değer yaratmak ve küresel rekabet gücümüzü artırmak için dijitalleşme, aradığımız kaldıraçtır. Sanayimizin dijital dönüşümünü gerçekleştirip, KOBİ’lerimizin kapasitelerini artırıp, yüksek teknolojiyle yüksek katma değerli üretimi yakalayıp, ekonomik refahı artırabiliriz. Teknolojik altyapı yatırımlarının faydaya dönüşebilmesi, ancak KOBİ’lerin dijital dönüşümü, kurumsal yapılarının bir parçası haline getirmesiyle mümkün görünüyor. Bu amacı gerçekleştirmek için KOBİ’lerimizin dijitalleşme yolculuğuna destek olacak Dijital Dönüşüm Merkezi, başarılı örneklerin ortaya çıkmasını sağlayacak, sürdürülebilir mekânsal bir platform imkânı da sunuyor. Merkez ile dijitalleşme becerilerinde yetkinlik kazanacak KOBİ’lerimizin, çarpan etkisi yaratarak, İstanbul’un yenilik iklimine katma değer yaratmasını da hedefliyoruz. Bu proje ile finansmana erişimden pazara açılmaya kadar KOBİ’lerimizin yenilik üretme motivasyonlarını artıracağız.”


Şahismail Şimşek: “KOBİ’lerimize dijitalleşme süreçlerine en uygun tedaviyi sunacağız”


Türkiye ekonomisinin gelişmesinde KOBİ’lerimizin çok önemli bir yeri olduğunu hatırlatan Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek de açılış konuşmasında şunları aktardı: “KOBİ’lerimizin dijitalleşme yolculuğunda bu proje ile teşhisi koyacak ve kendilerine en uygun tedaviyi sunacağız. Dijitalleşme süreçlerinde çok değerli mentorlarımız KOBİ’lerimizin yanında olacak ve kendilerine hem deneyimlerini aktaracak hem de yol gösterecekler.  KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi projesinin değerli KOBİ’lerimiz ve ülkemiz için faydalı olmasını umuyorum.”


Dr. Fatih Pişkin: “KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği yetkinlikleri kazandırmayı hedefliyoruz”


Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi ile KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği vizyon ve yetkinlikleri kazandırmayı hedeflediklerini ifade eden İSTKA Genel Sekreter Vekili Dr. Fatih Pişkin, İstanbul’un ekonomik gücünün korunmasında KOBİ’lerin önemli bir işlev üstlendiğine vurgu yaptı. Dr. Fatih Pişkin, konuşmasında şunları aktardı: “KOBİ’lerimiz İstanbul’un ekonomik gücünün korunması bakımından önemli bir işlev üstleniyor. İstanbul ekonomisinin mevcut yapısının ileri teknoloji kullanan, yüksek katma değer üreten, nitelikli iş gücü istihdam eden, bilgi yoğun bir üretim yapısına dönüştürülmesi için KOBİ’lerimizin mevcut yapılarını da çağın gerçeklerine uygun olarak dönüştürmek mecburiyetindeyiz. İstanbul Kalkınma Ajansı olarak 2010 yılından bu yana 10 destek programında doğrudan KOBİ’lere yönelik toplam 114 projeye destek vermiş bulunuyoruz. Güdümlü projelerimiz ile de KOBİ’lerin test ve prototip üretme ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Girişimcilik alanında verdiğimiz destekler de doğrudan KOBİ’lerimizi etkiliyor. ‘KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi’ projemizi de KOBİ’lerimizin üretim, iç yönetim, pazarlama ve satış alanlarında dijital dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak amacıyla desteklemiş bulunuyoruz. Bu projemizle, KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği vizyon ve yetkinliklerin kazandırılmasını hedefliyoruz.”


PİYASA HABERLERİ
26 Mart 2019
16:41:25 ***DENIZ*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI 16:43:05 ***AVOD*** A.V.O.D. KURUTULMUS GIDA VE TARIM ÜRÜNLE...
PİYASA HABERLERİ
26 Mart 2019
14:31:27 TABLO-MERKEZ BANKASI ANALITIK BILANÇO14:31:45 ***AKCNS*** AKÇANSA ÇIMENTO SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM ...
PİYASA HABERLERİ
26 Mart 2019
11:26:31 *FED/HARKER: ENFLASYONUN BU YIL YÜZDE 2,1-2,2'YE ÇIKMASINI BEKLIYOR11:29:13 ***PKENT*** PETROKENT TURIZM A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE...

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-5

26.03.2019 18:1716:41:25 ***DENIZ*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
16:43:05 ***AVOD*** A.V.O.D. KURUTULMUS GIDA VE TARIM ÜRÜNLERI A.S.( PAYLARIN GERI ALINMASINA ILISKIN
16:43:46 ***SEKFA*** SEKER FAKTORING A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
16:43:51 *GARANTI YATIRIM, TÜRK TRAKTÖR IÇIN HEDEF FIYATINI 38,15 TL'DEN 28,50 TL'YE INDIRDI,
16:44:48 *BRITANYA/LEADSOM: AVAM KAMARASI'NIN YARIN TARTISACAKLARI SIYASI DEKLARASYON IÇIN ÖNERILER
16:46:20 ***SODSN*** SODAS SODYUM SANAYII A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:46:36 *ABD HAZINE BAKANLIGI, IRAN ILE ILISKILI YENI YAPTIRIM LISTESI AÇIKLADI
16:48:28 *ABD HAZINE BAKANLIGI'NIN IRAN'A YÖNELIK YENI YAPTIRIMLARI 9 SAHIS VE 16 SIRKETI KAPSIYOR
16:48:36 PEKCAN: ARTIK HERKES KAFASINA GÖRE MARKET AÇAMAYACAK
16:49:29 ***SEKFA*** SEKER FAKTORING A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
16:54:40 KAYSERI HAVAALANI’NDA SILAH SESLERI DUYULDU, YARALI POLISLER VAR
16:55:11 *LEADSOM: SU ASAMADA YARIN AVAM KAMARASI'NDA HANGI BREXIT SEÇENEKLERININ OYLANACAGINI BILMIYORUM
16:55:12 HATIRLATMA-ABD'DE CB TÜKETICI GÜVEN ENDEKSI AÇIKLANACAK
16:55:13 HATIRLATMA-ABD'DE RICHMOND FED IMALAT ENDEKSI AÇIKLANACAK
16:55:30 ***ISMEN* *AVISA*** BORSA ISTANBUL A.S.( HAK KULLANIMI
16:55:33 ***SELEC*** SELÇUK ECZA DEPOSU TICARET VE SANAYI A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:59:44 *RICHMOND FED: MART'TA IMALAT NAKLIYE ENDEKSI 2 (ARALIKTA 12)
17:00:01 *CONFERENCE BOARD MART'TA TÜKETICI GÜVEN ENDEKSI 124,1 (SUBAT'TA 131,4)
17:00:02 *ABD'DE CONFERENCE BOARD MEVCUT DURUM ENDEKSI MART'TA 160,6 (SUBAT'TA 172,8)
17:00:03 *ABD'DE CONFERENCE BOARD BEKLENTI ENDEKSI MART'TA 99,8 (SUBAT'TA 103,8)
17:00:40 KAYSERI'DE TOPTAN YUMURTA FIYATLARI ARTIS GÖSTERDI
17:00:44 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:00:45 AFYON BASMAKÇI'DA TOPTAN YUMURTA FIYATLARI DEGISMEDI
17:00:54 ***YKBNK*** YAPI VE KREDI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
17:01:53 *RICHMOND FED: MART'TA IMALAT ENDEKSI 10 (ARALIKTA 16)
17:03:01 *ISTANBUL VALILIGI: SEÇIM DOLAYISIYLA IL VE ILÇE NÜFUS MÜDÜRLÜKLERI 30-31 MART 2019 GÜNLERI
17:03:32 ***AKTVK*** AKTIF BANK SUKUK VARLIK KIRALAMA A.S( GENEL KURUL BILDIRIMI
17:06:09 ***UTPYA* *GEREL* *PENGD*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( BORSADA ISLEM GÖREN TIPE DÖNÜSÜM
17:09:13 ***SODSN*** SODAS SODYUM SANAYII A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:10:07 ***SELEC*** SELÇUK ECZA DEPOSU TICARET VE SANAYI A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN
17:10:52 ***ISFIN*** IS FINANSAL KIRALAMA A.S.( YÖNETIM KURULU KOMITELERI
17:12:40 ***AVOD*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
17:18:42 ÜCRETLI PLASTIK POSET UYGULAMASINDA ÜÇÜNCÜ REVIZYON YAPILDI, PLASTIK POSET 25 KURUSTAN DAHA
17:18:55 SELÇUK: ACIPAYAM ILÇEMIZDE SGK’YA VERILECEK PRIM BELGELERININ SÜRESINI 1 NISAN'A ERTELEDIK
17:21:07 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK ÖDÜNÇ PAY PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:21:31 ***SELEC*** SELÇUK ECZA DEPOSU TICARET VE SANAYI A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN
17:22:46 ***GARFA*** GARANTI FAKTORING A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:22:50 ***HALKF* *TRATE*** ISTANBUL ULUSLARARASI DERECELENDIRME HIZMETLERI A.S.( KREDI
17:24:38 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK PARA PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:26:58 ***RALYH*** BORSA ISTANBUL A.S.( ENDEKS SIRKETLERINDE DEGISIKLIK
17:27:01 PAKDEMIRLI: AMASYA TASOVA ZIYARETIM SIRASINDA YAPTIGIM KONUSMA ÇARPTIRILMISTIR
17:27:02 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
17:29:39 ***ATEKS*** AKIN TEKSTIL A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:30:20 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:30:31 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(IKON MENKUL)
17:31:40 *ABD'DE MART'TA DALLAS FED TEKSAS HIZMET SEKTÖRÜ AKTIVITE ENDEKSI -4,4 (ÖNCEKI 2,0)
17:31:52 *ABD'DE MART'TA DALLAS FED TEKSAS HIZMET SEKTÖRÜ GÖRÜNÜM ENDEKSI 12,8 (ÖNCEKI 19,2)
17:35:31 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(IKON MENKUL)
17:37:24 ***YKBNK*** YAPI VE KREDI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
17:38:41 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
17:39:00 ***MTRYO*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
17:39:48 ***KTSVK* *AKMEN* *DSVAR* *GARAN* *ISGYO* *VKGYO*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( BORÇLANMA
17:41:09 ***ISGYO*** IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
17:41:15 ***ATLFA*** ATILIM FAKTORING A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
17:41:34 ***ATLFA*** ATILIM FAKTORING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
17:42:58 TESK BASKANI PALANDÖKEN: 2 MILYON ISYERIYLE ESNAFIMIZ DA TANZIM SATISA TALIP
17:49:05 ANALIZ-GBP/USD PARITESI(IKON MENKUL)
17:51:19 AB ÜLKELERI YAZ SAATI UYGULAMASINDAN VAZGEÇIYOR, UYGULAMA 2021'DE BASLAYACAK
17:52:13 ***AKSGY*** AKIS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( DEGERLEME RAPORU
17:55:05 ***MRGYO*** MARTI GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:55:55 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(IKON MENKUL)
17:56:23 ***ULUUN*** ULUSOY UN SANAYI VE TICARET A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:58:44 ***OGP*** OMURGA GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FINANSAL RAPOR
17:59:02 ***OGP*** OMURGA GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FAALIYET RAPORU
17:59:32 ***OGP*** OMURGA GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( SORUMLULUK BEYANI
18:00:51 ***SISE*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
18:01:12 ***DSI* *DBAGL*** DEUTSCHE SECURITIES MENKUL DEGERLER A.S.( YATIRIM KURULUSU VARANT - SERTIFIKA
18:01:30 ***MRGYO*** MARTI GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN
18:03:50 ***GOZDE*** GÖZDE GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN
18:04:17 ***ISATR* *ISKUR* *ISBTR* *ISCTR*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY DISI SERMAYE PIYASASI
18:09:52 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(DINAMIK MENKUL)
18:10:58 *BIST100 GÜNÜ (%1,96) 1947,34 PUAN DÜSÜSLE 97.378,58 PUANDAN KAPATTI, ISLEM HACMI 8,43 MILYAR TL
18:11:02 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK ISLEM GÖREN HISSE SENETLERI-26 MART
18:11:03 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER YITIREN HISSE SENETLERI-26 MART
18:11:04 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER KAZANAN HISSE SENETLERI-26 MART
18:11:05 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA ENDEKS DEGISIMLERI-26 MART
18:11:09 BASIN BÜLTENI-FORM ENDÜSTRI ÜRÜNLERI, 2018’DEKI SATIS PERFORMANSI ILE ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ
18:11:12 BASIN BÜLTENI-FABER-CASTELL, 30 MART DÜNYA KALEM GÜNÜ’NDE TARIHE IZ BIRAKAN ‘SÜPER KALEMLER’IN
18:11:14 BASIN BÜLTENI-FEVZI GANDUR LOGISTICS ULUSLARARASI GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR
18:11:17 BASIN BÜLTENI-ADATA HD830 HARICI HDD VE XPG SPECTRIX D80 RAM RED DOT TASARIM ÖDÜLÜ KAZANDI
18:11:19 BASIN BÜLTENI-EV TEKSTILI SEKTÖRÜNÜN ILK ÜNIVERSITE PROGRAMI AÇILIYOR
18:11:21 BASIN BÜLTENI-BIREVIM, HERKESIN EV SAHIBI OLABILECEGININ ANAHTARINI IKINCI EL EV SATIN ALMA
18:11:24 BASIN BÜLTENI-MERCEDES-BENZ FASHION WEEK ISTANBUL’UN 13. SEZONU GERIDE KALDI
18:11:46 ***GARAN*** TÜRKIYE GARANTI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
18:13:25 ***GOZDE*** GÖZDE GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE
18:14:26 ***RALYH*** RAL YATIRIM HOLDING A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:14:54 ***GARAN*** TÜRKIYE GARANTI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
18:14:57 ***ALKA*** ALKIM KAGIT SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
18:15:00 PEKCAN: TARA SISTEMI ILE BIR MAL ITHAL EDERKEN NE KADAR VERGI VARSA GÖRÜLEBILECEK
18:15:17 ***KORTS*** KORTEKS MENSUCAT SANAYI VE TICARET A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
18:15:47 ***INFO*** INFO YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA GERÇEKLESTIRILEN
18:16:02 ***TSKB*** TÜRKIYE SINAI KALKINMA BANKASI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:16:12 ***PIYASALARA ILISKIN ÖZET BILGILER***

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-4

26.03.2019 18:1714:31:27 TABLO-MERKEZ BANKASI ANALITIK BILANÇO
14:31:45 ***AKCNS*** AKÇANSA ÇIMENTO SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:32:01 ALKAPORT TARAFINDAN YAPILMASI PLANLANAN PLATFORM VE BORU HATTI PROJESI ILE ILGILI OLARAK ÇED
14:33:07 KANYON YENILEBILIR ENERJI ÜRETIM TARAFINDAN PLANLANAN ÇENGER I-II-III REGÜLATÖRLERI VE HES
14:35:46 ***MAVI*** MAVI GIYIM SANAYI VE TICARET A.S.( HALKA ARZ FIYATININ BELIRLENMESINDE ESAS ALINAN
14:37:11 ***KTSVK* *TCELL*** KT SUKUK VARLIK KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
14:40:22 *YATAS/ALTOP: 2019'UN ILK ÇEYREGINDE HEDEFLERIMIZI TUTTURMAYI BEKLIYORUM-BLOOMBERG HT
14:42:28 *YATAS/ALTOP: DÖVIZDE YÜKSELISLE IHRACATÇI FIRMALARIMIZ REKABETÇI FIYATLARI YAKALADI-BLOOMBERG
14:42:35 THE SUN GAZETESINE GÖRE MAY YARIN ISTIFA TARIHINI AÇIKLAYABILIR
14:43:04 ÇIN'DE IKLIM VAATLERINE RAGMEN KÖMÜR MADENCILIGI KAPASITESI ARTTI
14:43:17 *YATAS/ALTOP: BU SENE AVRUPA'DA GEREK BAYILER GEREK KENDI MAGAZALARIMIZDA BÜYÜMEYI
14:43:49 *YATAS/ALTOP: AB ÜLKELERINE ALMANYA ÜZERINDEN ÜRÜN SATACAGIZ-BLOOMBERG HT
14:44:06 *YATAS/ALTOP: 2019'DA IHRACATIN PAYINI YÜZDE 20'NIN ÜZERINE ÇIKARMAYI HEDEFLIYORUZ-BLOOMBERG HT
14:44:07 ANALIZ-YURT DISI PIYASALAR(YATIRIM FINANSMAN)
14:44:13 ***AKCNS*** AKÇANSA ÇIMENTO SANAYI VE TICARET A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN
14:44:24 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:44:37 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:44:58 *TRT120820T12 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE NET SATIS 874,4 MILYON TL
14:44:59 *TRT120820T12 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE SATISLARIN NOMINAL TUTARI 811,0 MILYON TL
14:45:00 *TRT120820T12 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE NOMINAL TEKLIF TUTARI 1 MILYAR 61,0 MILYON TL
14:45:01 *TRT120820T12 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA BILESIK FAIZ %19,39
14:45:02 *TRT120820T12 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA BASIT FAIZ %18,53
14:45:03 *TRT120820T12 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE MINIMUM FIYAT 107,632 TL
14:45:04 *TRT120820T12 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA FIYAT 107,812 TL
14:45:05 *TRT060825T15 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE NET SATIS 518,1 MILYON TL
14:45:06 *TRT060825T15 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE SATISLARIN NOMINAL TUTARI 528,0 MILYON TL
14:45:07 *TRT060825T15 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE NOMINAL TEKLIF TUTARI 703,0 MILYON TL
14:45:08 *TRT060825T15 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE DÖNEMSEL FAIZ %9,44
14:45:09 *TRT060825T15 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE MINIMUM FIYAT 94,006 TL
14:45:10 *TRT060825T15 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA FIYAT 98,119 TL
14:45:11 *ABD'DE THE RETAIL ECONOMIST/GOLDMAN SACHS HAFTALIK ZINCIR MAGAZA SATISLARI %3,0
14:45:12 *ABD'DE THE RETAIL ECONOMIST/GOLDMAN SACHS ZINCIR MAGAZA SATISLARI YILLIK %0,1
14:45:13 *YATAS/ALTOP: 2019'DA HEDEFIMIZ 1,2 MILYAR TL CIROYA ULASMAK-BLOOMBERG HT
14:47:07 *YATAS/ALTOP: ÖNÜMÜZDEKI YILLARDA ÇIN'E BIRAZ DAHA AGIRLIK VERMELIYIZ-BLOOMBERG HT
14:47:20 *YATAS/ALTOP: ÇIN'DE BIRAZ DAHA ETKIN OLMAYI PLANLIYORUZ-BLOOMBERG HT
14:47:31 ***AVOD*** A.V.O.D. KURUTULMUS GIDA VE TARIM ÜRÜNLERI A.S.( PAYLARIN GERI ALINMASINA ILISKIN
14:48:09 ***AKP*** AK PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
14:48:30 *YATAS/ALTOP: E-TICARET'I BASLATTIK, GELISMELER ÇOK ÜMIT VERICI-BLOOMBERG HT
14:49:01 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
14:49:29 HAZINE, IKI IHALEDE ROT DAHIL 4,8 MILYAR TL SATIS YAPTI
14:50:12 ***SODSN*** SODAS SODYUM SANAYII A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
14:50:46 *YATAS/ALTOP: FINANSMANA ERISIMDE ZORLUK YASAMIYORUZ-BLOOMBERG HT
14:51:22 ABD DISISLERI BAKANI: RUSYA MADURO'YU DESTEKLERKEN BIZ BOS OTURMAYACAGIZ
14:52:12 *YATAS/ALTOP: YENI DIVANEV MARKAMIZIN TANITIMINI YAPTIK, YAKINDA 44 MAGAZAYLA GIRIS
14:53:31 ***AKCNS*** AKÇANSA ÇIMENTO SANAYI VE TICARET A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
14:54:31 ERDOGAN: KÜÇÜKBAS HAYVAN YETISTIRICILIGINI TESVIK ETMEK IÇIN YENI BIR DESTEK PROGRAMINI HAYATA
14:54:53 ÇAVUSOGLU: AVRUPA BIRLIGI BILE TEPKI GÖSTERIYOR DA BAZI ARAP ÜLKELERI AMERIKA VE ISRAIL
14:59:03 ***DGKLB*** DOGTAS KELEBEK MOBILYA SANAYI VE TICARET A.S.( YÖNETIM KURULU KOMITELERI
14:59:25 ***POLTK*** POLITEKNIK METAL SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
15:00:16 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:00:46 *BREZILYA'DA MART'TA IPCA-15 ENFLASYONU AYLIK %0,54 (BEKLENTI %0,14, ÖNCEKI %0,34)
15:00:47 *BREZILYA'DA MART'TA IPCA-15 ENFLASYONU YILLIK %4,18 (BEKLENTI %3,76, ÖNCEKI %3,73)
15:01:46 BREZILYALI VALE'NIN 4. ÇEYREK DEMIR CEVHERI ÜRETIMI % 8 ARTTI
15:07:56 ***ISGYO*** IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
15:09:43 UBS, GÜMÜS IÇIN 6 VE 12 AY VADELI TAHMINLERINI YÜKSELTTI
15:14:43 ***ZORLF*** ZORLU FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
15:15:43 ***ZORLF*** ZORLU FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
15:16:20 RWI/ISL KONTEYNER ÜRETIM ENDEKSI SUBAT'TA EN BÜYÜK 4.DÜSÜSÜNÜ YASADI
15:18:51 ***CIMSA*** ÇIMSA ÇIMENTO SANAYI VE TICARET A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
15:19:36 ANALIZ-GBP/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
15:19:46 ***DOGUB*** DOGUSAN BORU SANAYII VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
15:22:34 ***ISGYO*** IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN
15:24:04 ***ISGYO*** IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
15:25:00 HATIRLATMA-ABD'DE KONUT BASLANGIÇ VERILERI AÇIKLANACAK
15:26:55 ***ISGYO*** IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI
15:30:01 *ABD'DE SUBAT'TA KONUT BASLANGIÇLARI -%8,7 ILE 1,162 MILYON (BEKLENTI -%1,6)
15:30:02 *ABD'DE SUBAT'TA INSAAT IZINLERI -%1,6 ILE 1,296 MILYON
15:30:03 *ABD'DE OCAK'TA KONUT BASLANGIÇLARI REVIZESI %11,7 (ÖNCEKI %18,6)
15:30:04 *MERKEZ BANKASI'NIN BELIRLEDIGI ALIS/SATIS KURLARI DOLAR 5,4945/5,5044, EURO 6,2162/6,2274 TL
15:30:05 TABLO-MERKEZ BANKASI DÖVIZ VE EFEKTIF KURLARI
15:30:09 TABLO-MERKEZ BANKASINCA BELIRLENEN VE ALIM SATIMA KONU OLMAYAN DÖVIZ KURLARI
15:30:12 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:30:40 *ABD'DE MART'TA PHILADELPHIA FED IMALAT DISI AKTIVITE ENDEKSI 21,7 (ÖNCEKI 10,0)
15:30:47 *ABD'DE MART'TA PHILADELPHIA FED IMALAT DISI SIRKET BAZINDA AKTIVITE ENDEKSI 38,3 (ÖNCEKI 29,2)
15:30:54 *RUSYA/NOVAK: ORTAK IZLEME BAKANLAR KOMITESI 19 MAYIS'TA CIDDE'DE TOPLANACAK
15:30:55 ***KUYAS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
15:30:56 *ABD'DE MART'TA PHILADELPHIA FED IMALAT DISI YENI SIPARIS ENDEKSI 24,5 (ÖNCEKI 16,5)
15:31:01 *ABD'DE MART'TA PHILADELPHIA FED IMALAT DISI ISTIHDAM ENDEKSI 33,3 (ÖNCEKI 22,0)
15:31:10 *ABD'DE MART'TA PHILADELPHIA FED IMALAT DISI ÜCRET VE MALIYET ENDEKSI 43,8 (ÖNCEKI 38,5)
15:32:16 *MSB: TEL RIFAT BÖLGESINDE ATESKESI SAGLAMAK, ISTIKRARI TEMIN ETMEK VE UNSURLARIMIZA YAPILAN
15:35:11 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(DINAMIK MENKUL)
15:39:46 ***SARKY*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
15:40:48 ***SMRVA*** SÜMER VARLIK YÖNETIM A.S.( IHRAÇ BELGESI
15:41:16 AVRUPALI LIDERLER ÇIN DEVLET BASKANI JINPING ILE GÖRÜSTÜ
15:42:02 ***GARFA*** GARANTI FAKTORING A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
15:48:46 ***ARCLK*** ARÇELIK A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
15:51:19 ENERJI BAKAN YARDIMCISI CANSIZ: ALTIN ÜRETIMINDE 2023 YILI HEDEFI 50 TON
15:53:18 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI(1)
15:53:32 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI(2)
15:53:41 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI(3)
15:53:54 TAKASBANK PARA PIYASASI'NDA 2,9 MILYAR TL ISLEM HACMI GERÇEKLESTI
15:55:00 *REDBOOK: ABD'DE MART'IN ILK 4 HAFTASINDA PERAKENDE SATISLAR BIR ÖNCEKI AYIN AYNI DÖNEMINE GÖRE
15:55:02 *REDBOOK: ABD'DE MART'IN 4.HAFTASINDA PERAKENDE SATISLAR GEÇEN YILIN AYNI HAFTASINA GÖRE %5,3
15:55:03 ABD'DE PERAKENDE SATISLAR %5,3 ARTTI-REDBOOK
15:55:04 HATIRLATMA-ABD'DE S&P CASE SHILLER KONUT FIYAT ENDEKSLERI AÇIKLANACAK
15:55:27 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
15:55:34 ***GARAN*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
15:57:49 EVANS, "ÇIN VE AVRUPA EKONOMILERINDE YAVASLAMANIN FED POLITIKASINA ETKISINI BU YAVASLAMANIN
16:00:00 *S&P CASE-SHILLER 10-SEHIR KONUT FIYAT ENDEKSI OCAK'TA YILLIK %3,2
16:00:01 *S&P CASE-SHILLER 20-SEHIR KONUT FIYAT ENDEKSI OCAK'TA YILLIK %3,6
16:00:02 *S&P CASE-SHILLER ULUSAL KONUT FIYAT ENDEKSI OCAK'TA YILLIK %4,3
16:00:03 *S&P CASE-SHILLER 10-SEHIR KONUT FIYAT ENDEKSI OCAK'TA AYLIK %0,3
16:00:04 *S&P CASE-SHILLER 20-SEHIR KONUT FIYAT ENDEKSI OCAK'TA AYLIK %0,2
16:00:05 *S&P CASE-SHILLER ULUSAL KONUT FIYAT ENDEKSI OCAK'TA AYLIK %0,2
16:00:12 *MACARISTAN MERKEZ BANKASI, FAIZ ORANINDA DEGISIKLIGE GITMEDI, %0,90 (BEKLENTI %0,90)
16:00:15 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:00:56 MACARISTAN MERKEZ BANKASI, FAIZ ORANINI DEGISTIRMEDI
16:01:04 *FHFA: ABD'DE OCAK'TA KONUT FIYAT ENDEKSI AYLIK %0,6 (BEKLENTI %0,4, ÖNCEKI %0,3)
16:01:08 *FHFA: ABD'DE OCAK'TA KONUT FIYAT ENDEKSI YILLIK %5,6 (ÖNCEKI %5,6)
16:01:10 *MERKEZ BANKASI, 2019-03-27 VADELI GLP REPO KOTASYONU AÇTI
16:01:48 ***SARKY*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
16:03:33 BORSA ISTANBUL A.S.( FONLARA ILISKIN DUYURU
16:04:29 MAY'IN SÖZCÜSÜ: BASBAKAN, BREXIT SEÇENEKLERI IÇIN OYLAMADA PARLAMENTO ILE YAPICI ILISKI IÇINDE
16:04:44 ***ALM*** ALB MENKUL DEGERLER A.S.( FINANSAL RAPOR
16:05:13 ***IHEVA*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
16:05:37 ***ALM*** ALB MENKUL DEGERLER A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE OLMAYAN)
16:06:20 ***ALM*** ALB MENKUL DEGERLER A.S.( SORUMLULUK BEYANI (KONSOLIDE OLMAYAN)
16:06:27 ***GARFA*** GARANTI FAKTORING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
16:07:52 ***GARFA*** GARANTI FAKTORING A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:08:23 ANALIZ-KARDEMIR TEKNIK ANALIZ(ICBC YATIRIM)
16:09:24 *DUP, BREXIT SÜRECININ BIR YIL VEYA DAHA FAZLA UZATILMASINA HAZIR- SKY NEWS
16:10:00 *DUP, BREXIT SÜRECININ YENI BIR BASBAKAN VE YENI FARKLI BIR YAKLASIM ILE BIR YIL VEYA DAHA
16:12:45 ***ULUUN*** ULUSOY UN SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:14:06 ***TEBNK*** TÜRK EKONOMI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
16:16:14 ***DOGUB*** DOGUSAN BORU SANAYII VE TICARET A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
16:17:20 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI
16:18:52 ***YKBNK*** YAPI VE KREDI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
16:18:55 ***SNPAM*** SÖNMEZ PAMUKLU SANAYII A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
16:20:21 *KIYMETLI MADENLER PIYASASI'NDA 1.536 KG ALTIN, 4.159 KG GÜMÜS ISLEMI GERÇEKLESTI
16:21:49 TABLO-KIYMETLI MADENLER VE KIYMETLI TASLAR PIYASASI GÜNLÜK BÜLTENI
16:23:08 ***BLCYT*** BILICI YATIRIM SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:25:21 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
16:28:04 DUP, BREXIT SÜRECININ UZUN SÜRELI ERTELENMESI TARAFTARI
16:28:10 OKTAY:(GOLAN TEPELERI) BU KARAR GAYRI MESRU BIR KARARDIR
16:28:23 ***PENGD*** PENGUEN GIDA SANAYI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
16:28:39 *NIJERYA MERKEZ BANKASI, FAIZ ORANINI 50 BAZ PUAN INDIRDI (BEKLENTI %14,00)
16:29:58 NIJERYA MERKEZ BANKASI, FAIZ ORANINI INDIRDI
16:30:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:32:17 *LEADSOM, "BASBAKAN MAY'IN BREXIT ANLASMASINA DESTEK IÇIN GÖRÜSMELER SÜRÜYOR, EGER MÜMKÜN OLUR
16:32:59 *ABD'DE DOW JONES ENDEKSI 209,92 PUAN YÜKSELDI (0,82%)
16:33:00 *ABD'DE S&P 500 ENDEKSI 22,55 PUAN YÜKSELDI (0,81%)
16:33:01 *ABD'DE NASDAQ ENDEKSI 71,58 PUAN YÜKSELDI (0,94%)
16:33:34 ***BLCYT*** BILICI YATIRIM SANAYI VE TICARET A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN
16:34:11 *GARANTI YATIRIM, FORD OTOSAN IÇIN TAVSIYESINI 'ENDEKSE PARALEL GETIRI'DEN 'ENDEKSIN ÜZERINDE
16:34:33 TPF/ALTUNBILEK: TANZIM SATISA TALIBIZ
16:35:17 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(ISIKFX)
16:35:32 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(ISIKFX)
16:35:41 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(ISIKFX)
16:36:22 ***CAGFA*** ÇAGDAS FAKTORING A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
16:37:24 ***BLCYT*** BILICI YATIRIM SANAYI VE TICARET A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-3

26.03.2019 18:1711:26:31 *FED/HARKER: ENFLASYONUN BU YIL YÜZDE 2,1-2,2'YE ÇIKMASINI BEKLIYOR
11:29:13 ***PKENT*** PETROKENT TURIZM A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
11:29:36 ANALIZ-GBP/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
11:29:41 AB ILE ÇIN ARASINDAKI IKILI ZIRVE 9 NISAN’DA BRÜKSEL’DEKI GERÇEKLESTIRILECEK
11:30:14 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
11:30:44 ***HDFGS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
11:33:56 ANALIZ-YURT DISI PIYASALAR(GEDIK YATIRIM)
11:34:15 *ISVEÇ'TE SUBAT'TA ÜRETICI FIYAT ENDEKSI AYLIK %0,2
11:34:16 *ISVEÇ'TE SUBAT'TA ÜRETICI FIYAT ENDEKSI YILLIK %6,3
11:37:28 SUUDI ARABISTAN, ABD'NIN GOLAN TEPELERI KARARINI REDDETTI
11:37:40 TÜRKIYE FINANS, 91 GÜN VADELI KIRA SERTIFIKASI IHRACINI TAMAMLADI
11:38:20 YENILEME-INGILIZ HÜKÜMETINDE IKI ISTIFA BIRDEN GERÇEKLESTI
11:48:49 IZMIR BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI SIRKETLERINDEN IZELMAN ILE DISK ARASINDAKI TOPLU IS SÖZLESMESI
11:50:43 ANALIZ-USD/CAD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
11:55:17 PENTAGON, MEKSIKA DUVARINA 1 MILYAR DOLARLIK FONA ONAY VERDI
12:00:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
12:04:41 IFO IHRACAT BEKLENTILERI 2012 EKIM'DEN BU YANA EN DÜSÜK SEVIYEYE INDI
12:06:37 ***GPO*** AZIMUT PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( GENEL AÇIKLAMA
12:10:28 ***KTKVK*** BORSA ISTANBUL A.S.( KIRA SERTIFIKALARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
12:11:53 *TRT120820T12 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE PIYASA YAPICILARA NET ROT SATIS 700,0 MILYON TL
12:11:54 *TRT120820T12 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE KAMUYA NET ROT SATIS 1 MILYAR 757,0 MILYON TL
12:11:55 *TRT120820T12 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE PIYASA YAPICI TEKLIFI 876,0 MILYON TL
12:11:56 *TRT060825T15 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE PIYASA YAPICILARA NET ROT SATIS 440,0 MILYON TL
12:11:57 *TRT060825T15 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE KAMUYA NET ROT SATIS 500,0 MILYON TL
12:11:58 *TRT060825T15 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE PIYASA YAPICI TEKLIFI 551,0 MILYON TL
12:12:08 ***GPO*** AZIMUT PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( GENEL AÇIKLAMA
12:12:14 IHRAÇ EDILEN KARA TASITLARINDA KULLANILMIS ILK DOLUM YAGLARI VE AKARYAKITLARININ ÖTV
12:14:33 HAZINE, IHALELER ÖNCESI TOPLAM 3,4 MILYAR TL ROT SATIS YAPTI
12:16:30 *KREMLIN: PUTIN, GOLAN TEPELERI KONUSUNU BUGÜN IÇINDE LÜBNAN DEVLET BASKANI ILE GÖRÜSECEK
12:16:43 ANALIZ-ULUSLARARASI PIYASALAR(IS YATIRIM)
12:18:34 ***ISATR* *ISKUR* *ISBTR* *ISCTR*** TÜRKIYE IS BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
12:20:59 ANALIZ-BIM TEKNIK ANALIZ(ICBC YATIRIM)
12:21:08 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
12:30:20 *UK FINANCE: INGILTERE'DE SUBAT'TA MORTGAGE ONAYLARI 35.299 (BEKLENTI 39.600, ÖNCEKI 40.634)
12:30:22 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
12:30:50 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( IHRAÇ BELGESI
12:31:50 ***KNTFA*** KENT FAKTORING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
12:32:48 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(IS YATIRIM)
12:33:10 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(IS YATIRIM)
12:48:56 LÜBNAN CUMHURBASKANI: (GOLAN TEPELERI) YABANCI ÜLKE LIDERLERININ BASKA ÜLKELERIN TOPRAKLARI
12:51:24 PIYASAYA BAKIS-MEKSA FX/ULUDAG: USD/TRY'NIN GÜN IÇINDE HAREKETLI SAATLER GEÇIRME POTANSIYELI
12:57:49 ***DOAS*** DOGUS OTOMOTIV SERVIS VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
12:59:06 LAVROV 28-29 MART'TA ANTALYA'DA OLACAK-SPUTNIK
13:01:14 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
13:01:21 ***GARAN*** TÜRKIYE GARANTI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
13:05:55 *OPEC VE OPEC ÜYESI OLMAYAN ÜLKELER, BIR SONRAKI ORTAK KOMITE TOPLANTISINI 19 MAYIS'TA CIDDE'DE
13:06:23 ***DOAS*** DOGUS OTOMOTIV SERVIS VE TICARET A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
13:08:30 *RUSDYA MB/NABIULLINA: EGER PIYASA DALGALANMASI HIZLI ARTARSA, PIYASADAN TAMAMEN DÖVIZ ALIMINI
13:09:48 *INGILTERE/REES-MOGG: SEÇENEK, MAY'IN ANLASMASI VEYA BREXIT'IN IPTALI OLARAK GÖRÜNÜYOR
13:14:59 ***BIMAS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
13:15:14 BASIN BÜLTENI-IDC MULTI CLOUD SUMMIT 2019 KONFERANSINDA HIBRIT BULUT VE ALTYAPI YATIRIMLARI
13:15:15 BASIN BÜLTENI-PIRELLI P ZERO ALMAN DERGISI AUTO BILD TARAFINDAN DÜZENLENEN TESTTE BIRINCILIGI
13:15:16 BASIN BÜLTENI-SAMSUNG QLED TV’LER YENI AMBIYANS MODUYLA OTURMA ODALARINI SANAT GALERISINE
13:15:17 BASIN BÜLTENI-NSS LABORATUVARLARI SIRKETLERE BITDEFENDER ANTIVIRÜS'Ü TAVSIYE ETTI
13:15:18 BASIN BÜLTENI-RENAULT-NISSAN-MITSUBISHI YENI AKILLI BULUT PLATFORMUNU TANITIYOR
13:15:19 BASIN BÜLTENI-VOLEYBOLSEVERLER AXA SIGORTA KUPA VOLEY’LE COSTU
13:15:20 BASIN BÜLTENI-ALISVERISE NEVRUZ TATILI DOPINGI
13:15:21 BASIN BÜLTENI-MNG KARGO'DAN TICARET VE SANAYI ODASI ÜYESI KOBI’LERE BÜYÜK INDIRIM FIRSATI
13:15:22 BASIN BÜLTENI-ALIGN TECHNOLOGY'DEN YENI 5 BOYUTLU AGIZ IÇI GÖRÜNTÜLEME SISTEMI
13:15:23 BASIN BÜLTENI-KEFIR PAZARI BÜYÜYOR
13:15:24 BASIN BÜLTENI-GELECEGIN GAZETECILIGI SANAL VE ARTTIRILMIS GERÇEKLIKLE YAPILACAK
13:15:25 BASIN BÜLTENI-EMINÖNÜ-ALIBEYKÖY TRAMVAY HATTINDAKI MAHALLELER DEGERLENIYOR
13:15:26 BASIN BÜLTENI-HERKESTEN FARKLI OLMAK ISTEYENLERIN MARKASI MONAMODA SADECE MORHIPO.COM'DA
13:15:27 BASIN BÜLTENI-DUYMA GÜÇLÜGÜ ÇEKENLERE ÖZEL KULAKLIK: ‘SENNHEISER ODYOLOJI’
13:15:28 BASIN BÜLTENI-FACEBOOK, 31 MART SEÇIMLERI ÖNCESI “POLITIKACILAR VE DEVLET KURUMLARI” SAYFASINI
13:15:29 BASIN BÜLTENI-YEMEKSEPETI, “MÜKEMMEL IKILILER” LISTESINI HAZIRLADI
13:15:30 BASIN BÜLTENI-SB’19 ISTANBUL KONFERANSI 3-4 NISAN'DA GERÇEKLESTIRILECEK
13:15:31 BASIN BÜLTENI-QNB FINANSBANK, STEVIE’DEN 4 ÖDÜL ALDI
13:15:32 BASIN BÜLTENI-ALACAK SIGORTASI ILE KOBI’LERIN RISKLERINI GÜVENCE ALTINA ALAN AKSIGORTA,
13:15:33 BASIN BÜLTENI-AVRUPALI TATILCILER SANAL ASISTAN TERCIH EDIYOR
13:15:34 BASIN BÜLTENI-MORHIPO.COM YENI MARKASINI MODASEVERLERIN BEGENISINE SUNDU
13:15:35 BASIN BÜLTENI-NN BASARILI ACENTELERINI PHUKET GEZISI ILE ÖDÜLLENDIRDI
13:15:36 BASIN BÜLTENI-SCHNEIDER ELECTRIC, SIBER GÜVENLIK BIRLIGI'NE KATILDI
13:15:37 BASIN BÜLTENI-SABRI ÜLKER BILIM ÖDÜLÜ BASVURULARI DEVAM EDIYOR
13:15:38 BASIN BÜLTENI-CEMAAT VE CEMIYET’I TÜRKIYE’DE ILK KEZ VBKY YAYIMLIYOR
13:15:39 BASIN BÜLTENI-PREO AKILLI SAAT AILESINE 2 YENI MODEL KATILIYOR
13:15:40 BASIN BÜLTENI-38. ISTANBUL FILM FESTIVALI TEKNOLOJI SPONSORU DELL TECHNOLOGIES
13:15:41 BASIN BÜLTENI-KASPERSKY LAB: YENI TEDARIK ZINCIRI SALDIRISI TÜM DÜNYADA YÜZ BINLERCE
13:15:42 BASIN BÜLTENI-LISELI GENÇLER, CARDIF’IN DESTEGIYLE GELECEGI TASARLIYOR
13:15:43 BASIN BÜLTENI-GALAXYXCOVER4, SAGLAM GÖVDESI DISINDA AKILLI ÖZELLIKLERIYLE DE DIKKATLERI ÜSTÜNE
13:15:44 BASIN BÜLTENI-SAAT&SAAT WELDER SLIM’I BASEL’DE TANITTI
13:15:45 BASIN BÜLTENI-HARRAN DICLE ELEKTRIK ILE ISIL ISIL
13:15:46 BASIN BÜLTENI-EYÜP SABRI TUNCER, DOGAL ZEYTINYAGLI EL VE VÜCUT LOSYONU ILE GIRIS YAPTIGI LOSYON
13:15:47 BASIN BÜLTENI-ISDER/AKBAYTOGAN: CEMAT AVRASYO FUARI SEKTÖRÜN YURT IÇINDEKI EN ÖNEMLI
13:15:48 BASIN BÜLTENI-KEIRETSU FORUM TÜRKIYE’NIN YENI YATIRIMI ONLINE REKLAM PLATFORMUNA OLDU
13:15:49 BASIN BÜLTENI-VATAN BILGISAYAR VE HONOR’DAN 12 AY TAKSIT VE HEDIYE KAMPANYASI
13:15:50 BASIN BÜTLENI-TAB GIDA, ISTANBUL HAVALIMANI'NDA YER ALACAK RESTORANLARININ ILK 3'ÜNÜ FRANCHISE
13:15:51 BASIN BÜLTENI-CLOUD VE HOSTING SEKTÖRÜNÜN DEVLERI, HOSTING TALK GLOBAL’DE BULUSACAK
13:15:52 BASIN BÜLTENI-TV+ 12 MILYON INDIRME RAKAMI VE 3,6 MILYON KULLANICI SAYISINA ULASTI
13:15:53 *TANZIM SATIS ÜRÜNLERI ARTIK ZINCIR MARKETLERDE DE SATILACAK-NTV
13:17:50 *PAKDEMIRLI: ARTIK ZINCIR MAGAZALARA DA MAL TEDARIKINI TARIM KREDI KOOEARITIFLERI VASITASIYLA
13:18:21 *ITALYA'DA 2028 VADELI BTPEI TAHVIL IHALESINDE SATIS EUR920 MILYON, FAIZ %1,60 (ÖNCEKI FAIZ
13:22:45 OPEC+ ORTAK IZLEME BAKANLAR KOMITESI 19 MAYIS'TA CIDDE'DE TOPLANACAK
13:23:16 ***ERGLI*** EREGLI TEKSTIL TURIZM SANAYI VE TICARET A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
13:23:32 *ITALYA'DA 2020 VADELI CTZ TAHVIL IHALESINDE SATIS EUR2 MILYAR, FAIZ %0,288 (ÖNCEKI FAIZ %0,592)
13:24:05 ANALIZ-BORSA ISTANBUL'DA GELISMELER/BEKLENTILER(SEKER YATIRIM)
13:28:28 METEOROLOJI-TÜRKIYE YAGISLI VE SOGUK HAVANIN ETKISINE GIRECEK
13:30:02 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAVIMI(1)***
13:30:03 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAVIMI(2)***
13:30:04 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAVIMI(3)***
13:30:05 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAVIMI(4)***
13:30:06 ***HAFTALIK SIYASI VE EKONOMIK AJANDA***
13:30:07 ***HAFTALIK TATIL TAKVIMI***
13:30:08 ***GLOBAL PIYASALARDA BAZI SIRKETLERIN BILANÇO AÇIKLAMA TARIHLERI***
13:30:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
13:32:33 *ALMANYA'DA 2021 VADELI SCHATZ TAHVIL IHALESINDE SATIS EUR3,154 MILYAR
13:32:39 *ALMANYA'DA 2021 VADELI SCHATZ TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA FAIZ -%0,57 (ÖNCEKI -%0,54)
13:32:45 *ALMANYA'DA 2021 VADELI SCHATZ TAHVIL IHALESINDE SATISIN 1,8 KATI TALEP GELDI(ÖNCEKI 1,6)
13:35:19 *INGILTERE'DE 2048 VADELI ENFLASYONA ENDEKSLI GILT TAHVIL IHALESINDE SATIS GBP325 MILYON
13:35:42 KAYNAGINDAN DÜZELTME-ANALIZ-BIST100 BÜLTENI(ALNUS YATIRIM)
13:37:28 *INGILTERE'DE 2048 VADELI ENFLASYONA ENDEKSLI GILT TAHVIL IHALESINDE REEL FAIZ -%1,964 (ÖNCEKI
13:37:47 *INGILTERE'DE 2048 VADELI ENFLASYONA ENDEKSLI GILT TAHVIL IHALESINDE SATISIN 2,18 KATI TEKLIF
13:38:43 BASIN BÜLTENI-GREAT PLACE TO WORK ENSTITÜSÜ, TÜRKIYE’NIN EN IYI ISVERENLERINI AÇIKLAYACAK
13:41:13 ***CLEBI*** ÇELEBI HAVA SERVISI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
13:41:19 ANALIZ-DAX30 ENDEKSI(DINAMIK MENKUL)
13:43:09 *ÇIN DEVLET BASKANI, "AVRUPA ILE ÇIN ARASINDA ISBIRLIGI REKABETTEN DAHA BÜYÜK"
13:45:38 *ÇIN DEVLET BASKANI, "ÇIN REFORM VE SERBESTLESTIRME PATIKASINI KESINLIKLE DEVAM ETTIRECEK"
13:46:56 ALX HUNGARY/NAS: SAGLIK SEKTÖRÜNDE TÜRK VE MACAR FIRMALARI IS BIRLIGI YAPMALI
13:48:06 ***DSVAR*** DESTEK VARLIK YÖNETIM A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
13:50:30 ***DSVAR*** DESTEK VARLIK YÖNETIM A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
13:50:32 ***DBAGL*** BORSA ISTANBUL A.S.( VARANTLARIN VEYA SERTIFIKALARIN ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
13:52:16 *MERKEL: ÇIN'IN KUSAK VE YOL PLANI ÇOK ÖNEMLI PROJE, BIZ AKTIF ROL OYNAMAK ISTIYORUZ
13:52:37 ANALIZ-PIYASALARDA GELISMELER/BEKLENTILER(BIZIM MENKUL DEGERLER)
13:56:52 *MERKEL: EGER ÇIN-ABD TICARET MÜZAKERELERI DURMA NOKTASINI GELIR ISE BIZ BUNU ALMAN
13:56:54 *ITALYAN HÜKÜMETI 2019 IÇIN GSYH BÜYÜME TAHMININI DÜSÜRECEK, ANCAK ARTIDA KALMAYA DEVAM
13:56:56 *ITALYAN HAZINESI, VERILERIN RESESYONUN ILK ÇEYREKTE SONA ERDIGINE ISARET ETMESI OLASILIGINI
13:56:58 ELVAN: ISSIZ GENÇLERIMIZ IÇIN HER ILÇEYE OFIS KURACAGIZ
13:58:14 ***SODSN*** SODAS SODYUM SANAYII A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
13:58:32 *DIHK: BRITANYA PARLAMENTOSU'NUN KARARI SONRASI ALMAN SIRKETLERINE ANLASMASIZ BIR BREXIT
13:58:33 ***VERUS* *DENGE* *PEKGY* *MTRYO*** BORSA ISTANBUL A.S.( ENDEKSLERDE KULLANILAN FIILI
14:00:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
14:01:07 PAKDEMIRLI: MARKET ZINCIRLERININ SUBELERINDE DE TANZIM SATISI KAPSAMINDA BELIRLI ÜRÜN
14:02:31 *BREZILYA'DA MART'TA INSAAT MALIYET ENDEKSI %0,19 (ÖNCEKI %0,19)
14:02:41 *BREZILYA'DA MART'TA TÜKETICI ENFLASYON BEKLENTISI %5,1 (ÖNCEKI %4,9)
14:03:24 BASIN BÜLTENI-SMART ENERGY, BU YIL 3’ÜNCÜSÜ DÜZENLENEN EFES ULTRA MARATONU’NUN ANA
14:06:23 PIYASAYA BAKIS-ITB'DE PAMUK ISLEMI GERÇEKLESMEDI
14:06:49 ANALIZ-USD/CHF PARITESI(DINAMIK MENKUL)
14:10:18 GAZZE SINIRINDA ONLARCA ISRAIL TANKI GÖZLENDI
14:13:42 *BRITANYA BASBAKANI MAY, ÇARSAMBA GÜNÜ MUHAFAZAKAR PARTI ÜYESI PARLAMENTERLERE KONUSMA YAPACAK
14:16:36 *BRITANYA BASBAKANI MAY, MUHAFAZAKAR PARTI ÜYESI PARAMENTERLERE YARIN SAAT 20.00'DA KONUSACAK
14:18:12 ***EGCYH*** EGELI & CO YATIRIM HOLDING A.S.( TTK'NIN 376. MADDESI KAPSAMINDA YAPILAN ISLEMLER
14:18:30 ***RYSAS*** REYSAS TASIMACILIK VE LOJISTIK TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN
14:19:54 ***RYSAS*** REYSAS TASIMACILIK VE LOJISTIK TICARET A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN
14:20:34 ***VKGYO*** VAKIF GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
14:22:24 ***RYGYO*** REYSAS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:23:22 DÖNMEZ: CARI AÇIGIN ÖNEMLI BÖLÜMÜ ENERJI AÇIGINDAN
14:24:20 ***RYGYO*** REYSAS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN
14:27:34 ***SODSN*** SODAS SODYUM SANAYII A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:27:40 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
14:30:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Müfettiş Yardımcılığı Sınavı - 11.05.2019

Bankamızda görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcılığı sınavı düzenlenecektir.​​ Başvuru Koşulları​

Sınav Başvuruları
İstanbul Memur Alım Sınavı - 01.04.2019

Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 01 Nisan 2019 ve izleyen günlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

X Kapat