Anında İşlem
Resim
Ticari Kredi/Kredi Kartı Başvurusu
İşletmenizin finansman ihtiyaçlarını karşılamak için ticari kredi başvurunuzu şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.​​​
Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
17 Ocak 2020

İş Bankası grubu, Türkiye'ye 1 milyar 150 milyon dolarlık kaynak sağlıyor.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
15 Ocak 2020

Maxis Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nun 3. yatırımı PCI Checklist’e oldu.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
09 Ocak 2020

Workup Girişimcilik Programı’nın 6. dönemi 14 girişim ile başlıyor.​

İş Bankası Grubu’ndan ekonomiye 1 milyar 150 milyon dolarlık kaynak

17.01.2020


​Türkiye İş Bankası, uluslararası piyasalarda 750 milyon ABD Doları tutarında 10 yıl vadeli ve beşinci yılda geri çağırma opsiyonu bulunan sermaye benzeri bir tahvil ihracı gerçekleştirdi. Faiz oranı %7,75 seviyesinde olan ihraç işlemine, 3,5 milyar ABD dolarının üzerinde bir talep geldi. Bankanın iştiraki TSKB’nin de uluslararası piyasalarda gerçekleştirdiği 400 milyon dolar tutarında 5 yıl vadeli ve sabit faizli Eurotahvil ihracı ile birlikte Grup, Türkiye’ye 1 milyar 150 milyon dolarlık kaynak sağlıyor. 


İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Temin edilen bu kaynaklar, İş Bankası’na ait değil, ülke ekonomisine aittir ve Türkiye ekonomisinin doğrusu için kullanılacaktır. Biz bu kaynakların sahibi değil aracısıyız. İşin tekniğine ve etiğine uygun bir tutarlılıkla Türkiye ekonomisinin hizmetine sunacağız. Çalışmalarımızı, her zaman olduğu gibi samimiyetle ve tutarlı bir şekilde devam ettireceğiz. İş Bankası olarak kredi verme kapasitemizi de artıran söz konusu sermaye benzeri tahvil ihracı, ülkemiz ekonomisi için değerlidir. Türk ihraçcılar için piyasaların henüz hazır olmadığına dair görüşlerin bulunduğu böyle bir dönemde, İş Bankası Grubu olarak üst üste gerçekleştirdiğimiz bu iki ihracı, teşvik edici ve yol açıcı olması bakımından kıymetli buluyorum” dedi.


Adnan Bali, ihraca ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu: “Bankanın yoğun ilgi gören yurtdışı tahvil ihracı, 2018 yılının Şubat ayından bu yana Türk bankaları tarafından yurtdışında gerçekleştirilen katkı sermaye niteliğini taşıyan ilk piyasa ihraç işlemi olması bakımından önemlidir. 200 civarında yatırımcının ilgi gösterdiği işlem, tek düzenleyici kuruluş aracılığıyla tamamlandı. İhraca gelen yüksek talebe bağlı olarak, tahvilin getiri seviyesi işlem sırasında revize edildi ve başlangıç seviyesinin 50 baz puan altında sonuçlandırıldı. 


Gerek Bankamızın yurtdışı piyasalarda gerçekleştirdiği 750 milyon ABD Doları tutarındaki sermaye benzeri tahvil ihracına, gerekse iştirakimiz TSKB’nin uluslararası piyasalarda gerçekleştirdiği 400 milyon ABD Doları tutarındaki Eurotahvil ihracına gelen yüksek talep; ülkemize, Türk bankacılık sektörüne ve Bankamıza duyulan güveni yansıtıyor. Yılın ilk günlerinde büyük başarıyla tamamlanan her iki işlemin, ülkemizdeki diğer banka ve kurumlar için de yurtdışı piyasalardan fon temin etme konusunda teşvik edici ve yol açıcı olacağını düşünüyorum.” 


Maxis, Workup Girişimcilik Programı Mezunu PCI Checklist’e yatırım yaptı

15.01.2020


​Türkiye İş Bankası’nın girişimcileri desteklemek amacıyla ana yatırımcısı olduğu Maxis Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nun 3. yatırımı, 1,1 milyon TL ile Workup Girişimcilik Programı’nın 4. dönem mezunu PCI Checklist’e oldu.

 
Ölçeklenebilir ve sürdürülebilir iş modeli bulunan, teknoloji odaklı, erken aşama girişimleri destekleyen Workup Girişimcilik Programı, İş Bankası’nın ana desteği ile 2017 yılından beri kesintisiz olarak devam ediyor. Programın Haziran 2019’da tamamlanan 4. döneminden mezun olan PCI Checklist, çıktığı ilk yatırım turunda İş Bankası’nın ana yatırımcısı olduğu Maxis Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’ndan (Maxis Yenilikçi GSYF) 1,1 milyon TL yatırım aldı.


PCI Checklist, Maxis Yenilikçi GSYF’nin Kolay İK ve Mutlubiev’den sonra yatırım yaptığı 3. şirket olurken,  iş modelini ölçeklemek adına başvurduğu Workup Girişimcilik Programı’ndan mezun olup sonrasında Maxis Yenilikçi GYSF’den yatırım alan ilk şirket de oldu.


Gerçek zamanlı dış zafiyet taraması yapan bir SaaS yazılımı olan PCI Checklist, e-ticaret siteleri ve ödeme sistemcileri için danışmanlık, fark analizi ve PCI DSS sertifikasyonuna girmeden önceki denetim hizmetlerini sağlıyor. Tespit edilen açıkların ne olduğu, neye sebebiyet verebileceği ve nasıl çözümleneceği konularında bilgi sağlayan PCI Checklist, herhangi bir entegrasyon gerektirmeden çalışıyor. Bankalar, ödeme sistemcileri, SSL üreticileri, kurumsal firmalar vb. üçüncü partiler adına da tarama yapabilen PCI Checklist; bu yeteneği ile bankalar ve ödeme sistemcilerinin üye işyeri edinim sürecini kısaltıyor ve tüm portföyün siber güvenlik risk haritası ile her bir üye işyerinin sektördeki siber güvenlik durumu hakkında da bilgi sağlıyor.

 
Kıvanç Harputlu, Emre Aydın, Cem Karaca ve Tunç Yıldırım isimli Ankaralı 4 girişimcinin ortaklığı ile 2019 yılının Nisan ayında kurulan PCI Checklist, 2019 yılının Ocak ayında Workup’ın 4. dönemine seçilen girişimler arasında yer aldı. İş Bankası tarafından 2019 yılının Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen yurt dışı programına katılan girişimlerden biri olan PCI Checklist, bu program sayesinde Silikon Vadisi’ndeki potansiyel müşteriler ve yatırımcılar ile iş bağlantıları kurma imkânı da elde etti.

 
Maxis Genel Müdürü Selami Düz, dünyada öne çıkan trendlerden olan siber güvenlik alanında bankaların, ödeme kuruluşlarının ve e-ticaret firmalarının önemli bir ihtiyacını karşılayan PCI Checklist’in potansiyelini görerek, Avrupa açılımını desteklemek üzere yatırım yaptıklarını belirtti. Maxis Yenilikçi GSYF’nin ilk kez Workup Girişimcilik Programı’ndan mezun olan bir girişime yatırım yapmasının, İş Bankası Grubu olarak girişimcilik ekosistemine sağladıkları sürekli desteğin en önemli somut çıktılarından biri olduğunu vurgulayan Düz,  yatırım stratejilerine uygun teknoloji odaklı erken ve ileri aşama girişimleri desteklemeyi sürdüreceklerini dile getirdi.

 
PCI Checklist’in kurucu ortaklarından Kıvanç Harputlu ise Workup ve San Francisco programları kapsamında aldıkları mentorluk ve network desteği sayesinde PCI Checklist’in Ankara’dan dünyaya açılan bir girişim haline geldiğini ifade ederek, aldıkları yatırım ile takımlarını güçlendireceklerini ve hızlı büyümelerini sürdüreceklerini belirtti. PCI Checklist, aynı yatırım turunda Workup Girişimcilik Programı’nın lider mentoru, melek yatırımcı Ömer Erkmen’den de 86 bin TL tutarında yatırım aldı.

 


Workup Girişimcilik Programı’nın 6. dönem girişimleri belli oldu

09.01.2020


​Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu, Kolektif House tarafından yürütülen Workup Girişimcilik Programı’nın 6. dönemi kendi alanlarında başarılı 14 girişim ile başlıyor.


Ölçeklenebilir ve sürdürülebilir iş modeli bulunan, teknoloji odaklı, erken aşama girişimleri destekleyen Workup Girişimcilik Programı, İş Bankası’nın ana desteği ile Kolektif House bünyesinde 2017 yılından beri kesintisiz olarak devam ediyor. Geçtiğimiz Aralık ayında gerçekleşen Demo Day ile 5. dönemi tamamlanan ve bugüne kadar 67 girişimin kabul edildiği programdan 49 girişim mezun oldu. 6 ay süren programda girişimlere; ofis desteğinin yanı sıra kendi alanlarında uzman kişilerden mentorluk, girişimlerin ihtiyaç duyacağı alanlarda eğitim, ücretsiz bulut ve sunucu kullanım hakkı vb. destek paketleri, İş Bankası Grubu başta olmak üzere işbirliği ve yatırım imkanlarına erişim fırsatları, yurt içi ve yurt dışı etkinliklere katılım hakkı ile basılı ve dijital mecralarda kendilerini tanıtma olanağı sunuluyor.


Workup Girişimcilik Programı’nın yeni dönem seçimleri 8 Ocak’ta Workup ekibinin yanı sıra, programdan mezun olanlar, mentorlar, İş Bankası ve iştirak şirketlerinin yöneticilerinden oluşan geniş bir izleyici kitlesi önünde gerçekleşti. Etkinlik sonrası katılımcıların oyları ile seçilen girişimler, programın 13 Ocak 2020 tarihinde başlayacak 6. dönemine kabul edildiler.


Programa kabul edilen 14 girişim


Agrinte: Sensör verileriyle, tarım ürünlerinin gelişimi ve hastalıkları üzerine yapay zekaya dayalı tahmin analizleri yapan girişim.


Aktivido: Deneyim aktiviteleri, doğa ve adrenalin sporlarıyla ilgili eğitimlerle, macera turları gibi çok sayıda etkinliği aynı çatı altında toplayan online pazaryeri.


B2 Metric AI: Sigorta ve finans sektöründe sahteciliği önleyerek poliçelendirme süreçlerini optimize eden bulut tabanlı yapay zeka yazılımı.


Bartme: Kişiler arası eşya takas platformu.


Enhencer:  Firmaların müşteri davranışlarını yalın biçimde tahmin ederek, aksiyon almalarını sağlayan makine öğrenmesi platformu.


Enpratik: Abonelik sistemi ile hazır web sitesi yazılımı ve tasarımları sağlayan platform.


Headports: İşe alım sürecinde adayların yetkinliklerini yapay zeka tabanlı algoritmayla değerlendiren; yetenekleri keşfedip, analiz eden girişim.


Hipicon: Yaratıcı ve farklı tasarım ürünlerini müşterilere sunan e-ticaret platformu.


Justifi: Makine öğrenmesi ile belgelerin doğruluğunu ve gerçekliğini teyit eden girişim.


Mindsite: Markaların ve rakiplerinin e-ticaret sitelerinde ve perakendedeki tüm ürünlerinin fiyat, görünürlük, promosyon ve aktivite bilgilerinin anlık takibini yapıp raporlayan yazılım.


Omnisight: Açık hava reklamcılığı için yapay zeka ile gerçek zamanlı verileri, modüler cihazlar kullanarak toplayıp analiz eden ve verilere dayalı tahminler üreten yazılım.


Process Eye: Görüntü işleme teknolojisi ile seri üretim hatlarında kalite kontrolü yapan, böylelikle insan hatalarının önüne geçerek maliyet tasarrufu sağlayan yazılım.


SFM Yazılım: Üretim firmalarının, mevcut üretim verilerinden yararlanarak makine öğrenmesi yöntemleriyle oluşturulan model ile hızlı ve yüksek doğrulukta üretim maliyeti tahmini yapmalarını sağlayan SaaS girişimi.


Vahaa: İklimden ve mevsimsellikten bağımsız olarak, besin değeri yüksek, taze ve izlenebilir meyve ve sebze üretimi için hydroponics yöntemi ve IoT cihazları kullanarak kentsel tarıma alternatif sunan akıllı tarım girişimi.


 


PİYASA HABERLERİ
23 Ocak 2020
TSI Ajanda ---- ------------------------------------------------------------------------------------28 Ocak 2020 Sali---------------------- 14...
PİYASA HABERLERİ
22 Ocak 2020
***GUBRF*** GÜBRE FABRIKALARI T.A.S.( Iliskili Taraf Islemleri )Ilgili Sirketler []Ilgili Fonlar ...
PİYASA HABERLERİ
22 Ocak 2020
***GUBRF*** GÜBRE FABRIKALARI T.A.S.( Özel Durum Açiklamasi (Genel) )Ilgili Sirketler []Ilgili Fonlar ...

***Borsa Istanbul'da Islem Gören Bazi Sirketlerin Genel Kurul Tarihleri***

23.01.2020 06:01TSI Ajanda
---- ------------------------------------------------------------------------------------
28 Ocak 2020 Sali
----------------------
1400- Yesil GYO'nun Olaganüstü Genel Kurul toplantisi gerçeklestirilecek.

31 Ocak 2020 Cuma
----------------------
1400- Yesil Yapi Endüstri'nin Olaganüstü Genel Kurul toplantisi
gerçeklestirilecek.

04 Subat 2020 Sali
----------------------
1100- Ostim Endüstriyel'in Olaganüstü Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.

12 Subat 2020 Çarsamba
----------------------
1100- Mensa Sinai'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

20 Mart 2020 Cuma
----------------------
1030- Kervansaray'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.


Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

***GUBRF*** GÜBRE FABRIKALARI T.A.S.( Iliskili Taraf Islemleri

22.01.2020 20:06***GUBRF*** GÜBRE FABRIKALARI T.A.S.( Iliskili Taraf Islemleri )

Ilgili Sirketler []
Ilgili Fonlar []
Türkçe
Iliskili Taraf Islemleri

Yapilan Açiklama Güncelleme mi?
Hayir (No)
Yapilan Açiklama Düzeltme mi?
Hayir (No)
Konuya Iliskin Daha Önce Yapilan Açiklamanin Tarihi
-
Yapilan Açiklama Ertelenmis Bir Açiklama mi?
Hayir (No)
Bildirim Içerigi

Açiklamalar

Gübre Fabrikalari T.A.S. ("Sirket") tarafindan iliskili taraf durumundaki Türkiye Tarim Kredi Kooperatifleri Merkez Birligi'ne 2020 yili içerisinde yapilacak olan gübre satislari hakkinda, II-17.1 no'lu Kurumsal Yönetim Tebligi'nin Yaygin ve Süreklilik Arz Eden Islemler basligi altindaki 10. Maddesi geregi hazirlanan Yönetim Kurulu raporunun sonuç kismi asagida kamuoyunun bilgisine sunulmustur. Sirket Gübre Satislarina Iliskin Degerleme Raporu Sonucu
Sirket'in 2020 yilinda iliskili taraflarindan Türkiye Tarim Kredi Kooperatifleri Merkez Birligi ile yapmayi planladigi "yaygin ve süreklilik arz eden islemlerin" Sermaye Piyasasi Kurulu'nun (II – 17.1) sayili Kurumsal Yönetim Tebligi hükümlerine uygunlugu açisindan degerlendirilmesinde, 1. Sirket'in iliskili taraflarindan Türkiye Tarim Kredi Kooperatifleri Merkez Birligi'ne 2020 yilinda yapmayi planladigi satislarin Sirket'in kamuya açiklanan son yillik finansal tablolara göre olusan hasilat tutarina olan oraninin % 10'u astigi, bu nedenle bu iliskili taraf ile yapilmasi planlanan satis islemleriyle ilgili olarak Sirket yönetimince, belirlenen sartlarin adil ve makul olup olmadiginin ilgili teblig çerçevesinde tespitinin yapilmasi gerektigi,
2. Sirket'in Türkiye Tarim Kredi Kooperatifleri Merkez Birligi'ne yapmayi planladigi gübre satislarindaki prim, iskonto, kampanya vb. uygulamalarin bayiler için de geçerli oldugu, satislarda Tarim Kredi Kooperatifleri ve diger bayiler arasinda önemli fiyat farkliliklarinin olmadigi, küçük farklarin ise degisik tarihlerdeki siparisler sebebiyle sirkü fiyatlarindaki degisikliklerden ve uzak veya yakin teslim mesafelerinde satis fiyatlarinin degismesi nedenlerinden kaynaklandigi, 3. Sirket'in iliskili tarafi 'ne 2020 yilinda yapmayi planladigi satislar için öngörmüs oldugu fiyatlarin adil ve makul oldugu ve Türkiye Tarim Kredi Kooperatifleri Merkez Birligi
4. Degisen piyasa sartlarina bagli olarak gerekli güncellemelerin yapilmasinin dogru olacagi sonucuna varilmistir. GÜBRE FABRIKALARI T.A.S. YÖNETIM KURULU
http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/814060


BIST

***GUBRF*** GÜBRE FABRIKALARI T.A.S.( Özel Durum Açiklamasi (Genel)

22.01.2020 20:06***GUBRF*** GÜBRE FABRIKALARI T.A.S.( Özel Durum Açiklamasi (Genel) )

Ilgili Sirketler []
Ilgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açiklamasi (Genel)

Yapilan Açiklama Güncelleme mi?
Hayir (No)
Yapilan Açiklama Düzeltme mi?
Hayir (No)
Konuya Iliskin Daha Önce Yapilan Açiklamanin Tarihi
-
Yapilan Açiklama Ertelenmis Bir Açiklama mi?
Hayir (No)
Bildirim Içerigi

Açiklamalar

   Sirketimizin 22.01.2020 tarihli Yönetim Kurulu toplantisinda
Sirketimizin faaliyet konulari arasinda yer alan maden yatirimlari gerçeklestirmek amaciyla ulusal ve uluslararasi alanda faaliyet göstermek üzere, Sirketimizin % 100 pay sahibi olacagi 550.000 TL (BesyüzellibinTL) sermayeli "Gübretas Maden Yatirimlari A.S." ticaret unvani ile bir anonim sirket kurulmasi, anilan yeni sirketin tüm kurulus is ve islemlerinin gerçeklestirilmesi için gerekli tüm is ve islemlerin yerine getirilmesi hususunda idareye yetki verilmesine oy birligi ile karar verilmistir.
Kamuoyuna saygiyla duyurulur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/814059


BIST

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Müfettiş Yardımcılığı Sınavı - 09.11.2019

​Bankamızda görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcısı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

Sınav Başvuruları
Uzman Yardımcısı Alım Sınavı - 19.10.2019
Bankamızın İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere Uzman Yardımcısı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
X Kapat