Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
12 Kasım 2019

Türkiye İş Bankası ve Oracle, ticari müşterilerin gereksinimlerinin karşılanabilmesi için bir satış finansmanı programı başlattı.

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
12 Kasım 2019

Türkiye İş Bankası TROY kredi kartlarının yurt dışında geçerliliğini sağlayacak çalışmalarını tamamladı.​​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
07 Kasım 2019

Türkiye İş Bankası “Türkiye’nin en büyük özel bankası” konumunu sürdürdü.​

İş Bankası ve Oracle’dan güç birliği

12.11.2019


​Türkiye İş Bankası ve Oracle, ticari müşterilerin dijitalleşme, yazılım ve donanım gereksinimlerinin hızlı ve avantajlı bir şekilde karşılanabilmesi için bir satış finansmanı programı başlattı.


Oracle tarafından dünya genelinde yürütülen satış finansmanı programı kapsamında, Oracle’dan yazılım ve/veya donanım alan distribütör, bayi ya da şirketler, bu doğrultudaki kredi ihtiyaçlarını İş Bankası aracılığı ile karşılayabilecekler. Geliştirilen finansman modeli ile krediler, hem Oracle’a özel avantajlı faiz oranlarıyla kullandırılacak hem de kredi talebi merkezden yönetilen yapıyla ilgili değerlendirme kademelerine aktarılacak ve takip edilecek.


İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, global ölçekli şirketlerle işbirliklerini önemsediklerini, dijitalleşme, yazılım ve donanım alanında müşterilere katkı sağlayacak yapılar kurgulanmasına özen gösterdiklerini vurgulayarak, “Bu alanda Oracle gibi güçlü bir partner ile iş birliğinden dolayı mutluyuz. Geliştirdiğimiz ticari işbirlikleri ile ticari hayatı kolaylaştırmaya, müşterilerimizin maliyetlerini azaltmaya ve dijitalleşme yönünde adımlar atmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Her ölçekteki müşterilerimize fayda sağlayacak projeleri geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.


Oracle Finansman Bölümü, Gelişen Pazarlar Kıdemli Direktörü Carlos Torres-Herrera da ”Günümüzde BT satın alımlarında karşılaşılan en büyük zorluklardan biri, doğru zamanda ve doğru inovasyonu pazara sunabilmek için finansman bulunması. Oracle’ın esnek finansman yatırım modelleri  teknolojilerimiz kadar inovatif ve müşterilerimize, ödemelerini BT’ye yaptıkları yatırımlarından elde ettikleri faydaya yönlendirmelerine yardımcı olmakta. Türkiye’nin en büyük finans kurumlarından biri olan İş Bankası ile yeni iş birliğimiz, müşterilerimizin Oracle Bulut Altyapısı ve İş Uygulamalarına, işlerinin gerektirdiği ihtiyaçlara göre özel olarak hazırlanmış inovatif ödeme seçenekleri ile ulaşmalarına yardımcı olmayı hedefliyor” diye konuştu.


İş Bankası, Türkiye’nin kartı TROY’u yurtdışına taşıyor

12.11.2019


​Discover ve Diner’s Club logolu kartları hem kabul hem de ihraç eden ilk Türk Bankası olan İş Bankası, Bankalararası Kart Merkezi ve Discover Finansal Hizmetler ile yaptığı işbirliği kapsamında yeni tahsis ettiği “Türkiye’nin Ödeme Yöntemi” olarak hayata geçen TROY kredi kartlarının yurt dışında geçerliliğini sağlayacak çalışmalarını tamamladı. Böylece, TROY kredi kartı sahibi olan İş Bankası müşterileri kartlarını, 190’u aşkın ülkedeki Discover ve Diner’s Club kart kabul eden 44 milyondan fazla noktada alışveriş yaparken ve ATM’lerden nakit avans işlemlerinde kullanabilir hale geldi.


İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şöyle dedi: “İş Bankası olarak yaptığımız iş birliği sonucunda Discover ve Diners Club kartlarını hem ihraç eden hem kabul eden ilk Türk bankası olduk. Aynı zamanda, ülkemizde TROY ve Discover logolu ilk ticari kart ürününü de hayata geçiren banka olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu işbirliği sayesinde, yurtdışına seyahat eden müşterilerimiz TROY logolu kartlarını kullanarak Discover ve Diner’s Club üyesi kuruluşların ATM’lerinden kolayca nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecek, milyonlarca üye işyerinden alışveriş yapabilecek, Maximum kartlara ait tüm ayrıcalıklardan yararlanmaya devam edecek ve yurtdışı seyahatleri veya elektronik ticaret işlemlerinde kartlarını rahatlıkla kullanabilecekler. Bireysel müşterilerimizin ilk olarak TROY Klasik “Maximum” kartın yanı sıra ‘Maximiles’ ve ‘Maximum Aidatsız’ kart ihtiyaçları karşılanacak, ayrıca ticari kredi kartı müşterilerimize de yurtdışında da kabul edilen TROY logolu kart verilebilecek.”


Diners Club International Hakkında


1950 yılında kurulan Diners Club International, tüketicilerin ve şirketlerin ürün ve hizmetler için ödeme yapmalarında finansal bir devrim başlattı ve dünyadaki ilk çok amaçlı ödeme kartı oldu. Bugün, Diners Club, seçkin ve varlıklı tüketicilerin ödeme ihtiyaçlarını karşılayan, dünya çapında 850'den fazla havaalanına erişim sağlayan ve şirketlere ve küçük işletme sahiplerine eksiksiz bir gider yönetimi çözümü sunan dünyaca tanınan bir markadır. Discover Global Network'ün bir parçası olan Diners Club, dünyanın her yerindeki kart sahiplerine hizmet verme açısından özel bir nitelik taşımaktadır. Diners Club International, ABD finansal hizmetlerindeki en tanınmış markalardan birine sahip, doğrudan bir bankacılık ve ödeme hizmetleri şirketi olan Discover Financial Services'ın bir iştirakidir.


Discover Financial Services Hakkında


Discover Financial Services, ABD finansal hizmetlerindeki en tanınmış markalardan birine sahip bir bankacılık ve ödeme hizmetleri şirketidir. 1986'daki kuruluşundan bu yana, ABD'deki en büyük kart ihraç eden şirketlerden biri haline gelmiştir. Amerika'nın nakit yönetimi uygulamalarının öncüsü olan Discover kartı çıkarmıştır ve doğrudan bankacılık işi aracılığıyla özel öğrenci kredileri, kişisel krediler, konut kredileri, çek ve tasarruf hesapları ve mevduat sertifikaları sunmaktadır. Milyonlarca işyeri ve ATM’yi kapsayan, içerisinde ülkenin önde gelen ATM ağlarından biri olan PULSE ve 190’dan fazla ülkede kabul edilen kart markası Diners Club International’ı barındıran Discover Network'ü işletmektedir.


İş Bankası’nın aktif büyüklüğü 526 milyar TL’ye ulaştı

07.11.2019


​Türkiye İş Bankası, konsolide aktif büyüklüğünü Eylül 2019 itibarıyla 526,3 milyar TL’ye yükselterek “Türkiye’nin en büyük özel bankası” konumunu sürdürdü.

 
İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, 9 aylık finansal sonuçlara ilişkin yaptığı değerlendirmede “Kaynaklarımızı ve yaklaşık bir asırlık tecrübemizi ülke ekonomisinin istikrarı için kullanmaya devam ettik. Bankamızın konsolide bazda ekonomiye sağladığı toplam destek, 305,8 milyar TL’si nakdi kredi, 90,3 milyar TL’si gayrinakdi kredi olmak üzere, Eylül 2019 itibarıyla 396,1 milyar TL düzeyinde gerçekleşti” dedi.


Banka, Eylül 2019 itibarıyla konsolide mevduat hacmini yıl sonuna göre %8,4 artırarak 269,9 milyar TL seviyesine çıkardı ve mevduatta özel bankalar arasındaki liderliğini sürdürdü. Etkin kaynak yönetimi yaklaşımı çerçevesinde, mevduat dışı fon kaynaklarından da faydalanan İş Bankası, 2019’un ilk 9 ayında, 1,2 milyar TL’si sermaye hesaplamasına dâhil edilebilir nitelikte olmak üzere, yurt içi piyasalarda 12 milyar TL tutarında menkul kıymet ihraç etti.

 
Yılın ilk 9 ayında konsolide bazda 4,5 milyar TL net kâr elde eden Banka özkaynak büyüklüğünü konsolide bazda bir önceki yıl sonuna göre %10,1 oranında artırarak Eylül 2019 itibarıyla 61,2 milyar TL seviyesine çıkardı. İş Bankası’nın sermaye yeterliliği oranı %17,8 seviyesine yükseldi.


İş Bankası teknolojik yenilikler ve dijitalleşme çalışmaları ile de öncü konumunu sürdürüyor. Banka, kişisel bankacılık asistanı Maxi’den Workup Girişimcilik Programı’na ve Maxis Girişim Sermayesi Şirketi’ne, Silikon Vadisi’ndeki iştirakinden Çin’deki ve Kıbrıs’taki inovasyon merkezlerine ve şubeleri de kapsayan dijital dönüşüm çalışmalarına kadar farklı alanlardaki yatırımlarının katkısıyla müşterilerine sunduğu hizmet yelpazesini genişletiyor. Banka, bu dönemde tüzel kişi firma müşterilerine, farklı bankalardaki hesap hareketlerini İşCep üzerinden takip etme imkanı veren ve “açık bankacılık” alanında Türkiye’de gerçekleştirilen en önemli adımlardan biri olan TekCep hizmetini sundu.


Adnan Bali, “Türkiye İş Bankası, reel kesimi ve hane halkını desteklemeye, bankacılık sektörüne öncülük etmeye, bugüne kadar olduğu gibi sağlıklı ve sürdürülebilir büyüme stratejilerinden taviz vermeden devam edecektir” dedi.


PİYASA HABERLERİ
16 Kasım 2019
KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi )Ilgili Sirketler []Ilgili Fonlar [...
PİYASA HABERLERİ
16 Kasım 2019
KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi )Ilgili Sirketler []Ilgili Fonlar [...
PİYASA HABERLERİ
15 Kasım 2019
***SNKRN*** SENKRON GÜVENLIK VE ILETISIM SISTEMLERI A.S.( Genel Kurul Islemlerine Iliskin Bildirim )Özet Bilgi ...

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi

16.11.2019 18:32KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi )

Ilgili Sirketler []
Ilgili Fonlar []
Türkçe
Test Bildirimi

Bildirim Içerigi

Açiklamalar

Test amaci ile gönderilmistir.
http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/799263


BIST

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi

16.11.2019 00:56KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi )

Ilgili Sirketler []
Ilgili Fonlar []
Türkçe
Test Bildirimi

Bildirim Içerigi

Açiklamalar

Test
http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/799262


BIST

***SNKRN*** SENKRON GÜVENLIK VE ILETISIM SISTEMLERI A.S.( Genel Kurul Islemlerine Iliskin Bildirim

15.11.2019 23:45***SNKRN*** SENKRON GÜVENLIK VE ILETISIM SISTEMLERI A.S.( Genel Kurul Islemlerine Iliskin Bildirim )

Özet Bilgi Genel Kurul Tescil Islemleri Hakk.
Yapilan Açiklama Güncelleme mi ? Evet
Yapilan Açiklama Düzeltme mi ? Hayir
Yapilan Açiklama Ertelenmis Bir Açiklama mi ? Hayir

Genel Kurul Çagrisi
Genel Kurul Tipi Olagan Genel Kurul
Hesap Dönemi Baslangiç Tarihi 01.01.2018
Hesap Dönemi Bitis Tarihi 31.12.2018
Karar Tarihi 10.10.2019
Genel Kurul Tarihi 16.10.2019
Genel Kurul Saati 10:00
GK'na Katilim Için Pay Sahibi Olunmasi Gereken Son Tarih 15.10.2019
Ülke Türkiye
Sehir ISTANBUL
Ilçe SISLI
Adres Ergenekon Mh. Dolapdere Cd. No:134 Pangalti/Sisli/Istanbul

Gündem Maddeleri
1 - Açilis ve Toplanti Baskanliginin olusturulmasi,
2 - Genel Kurul Toplanti Tutanaginin imzalanmasi hususunda Toplanti Baskanligi'na yetki verilmesi,
3 - 2018 yili Yönetim Kurulu Yillik Faaliyet Raporu ve Bagimsiz Denetim Raporu ile yasal kayitlara göre hazirlanmis Bilanço ve Gelir Tablosunun okunmasi, müzakeresi ve pay sahiplerinin onayina sunulmasi,
4 - Yönetim Kurulu Üyelerinin 2018 yili faaliyetlerinden dolayi ayri ayri ibra edilmeleri,
5 - Sirketin Kar Dagitim Politikasi çerçevesinde hazirlanan, Yönetim Kurulu'nun 2018 yilina iliskin kar dagitim teklifinin görüsülüp karara baglanmasi,
6 - Yönetim Kurulu üyelerinin huzur hakki, ikramiye, prim ve ücretlerinin belirlenmesi,
7 - Görevden ayrilan Yönetim Kurulu asil ve bagimsiz üyelerinin yerine Yönetim Kurulu tarafindan yapilan atamalarin pay sahiplerinin onayina sunulmasi,
8 - Türk Ticaret Kanunu ile Sermaye Piyasasi Mevzuati ve Düzenlemeleri geregince, Yönetim Kurulu tarafindan yapilan bagimsiz denetim sirketi seçiminin pay sahiplerinin onayina sunulmasi,
9 - Sirket Esas sözlesmesinin Amaç ve Konu baslikli 3. maddesinin degistirilmesinin, Sermaye Piyasasi Kurulu Baskanligi ve Ticaret Bakanligi'nin onayladigi sekliyle görüsülüp pay sahiplerinin onayina sunulmasi,
10 - Sermaye Piyasasi Kurulu'nun II-17.1 sayili Kurumsal Yönetim Tebligi'nin 12.maddesi uyarinca sirketimiz tarafindan üçüncü kisiler lehine verilmis olan teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatlere iliskin pay sahiplerine bilgi verilmesi,
11 - Sermaye Piyasasi Kurulu'nun II-17.1 sayili Kurumsal Yönetim Tebligi kapsaminda "Iliskili Taraflarla" yapilan islemler hakkinda bilgi verilmesi,
12 - 2018 yili içinde yapilan bagis ve yardimlara iliskin pay sahiplerine bilgi verilmesi ve 2019 yili için yapilacak bagis ve yardim sinirinin belirlenmesi,
13 - Yönetim kontrolünü elinde bulunduran pay sahiplerine, yönetim kurulu üyelerine, üst düzey yöneticilere ve bunlarin es ve ikinci dereceye kadar kan ve sihri yakinlarina, Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396.maddeleri çerçevesinde izin verilmesi ve 2018 yili içerisinde bu kapsamda gerçeklestirilen islemler hakkinda pay sahiplerine bilgi verilmesi,
14 - Görüsler ve kapanis.
Gündemde Yer Alan Hak Kullanim Süreçleri
Kar Payi Dagitim

Genel Kurul Çagri Dökümanlari
EK: 1 Genel Kurul Toplanti Ilan.pdf - Ilan Metni
EK: 2 Esas Sözlesme Tadil Tasarisi.pdf - Esas Sözlesme Tadil Metni
EK: 3 Genel Kurul Vekaletname.pdf - Diger Genel Kurul Çagri Dokümani
EK: 4 Genel Kurul Toplantisi Tehir Tutanagi.pdf - Diger Genel Kurul Çagri Dokümani
EK: 5 Genel Kurul Bilgilendirme Dökümani (Güncel).pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümani


Genel Kurul Sonuçlari
Genel Kurul Yapildi mi? Evet
Genel Kurul Sonuçlari 1-Sirketin 2018 yili Faaliyet Raporu, Finansal Durum Tablosu ve Kapsamli Gelir Tablosu onaylandi.
2- Yönetim Kurulu üyeleri oy birligi ile ibra edildiler.
3- Sirketimizin 2018 yili faaliyetlerinin karla sonuçlanmasina ragmen dagitilabilir kârin olmamasi ve yasal kayitlarda bulunan dönem karinin geçmis yillar zararlarina mahsup neticesi, kar dagitimi yapilmamasi oy birligi ile kabul edildi.
4-2019 yili Olagan Genel Kurul toplantisina kadar Yönetim Kurulu üyelerinin her birine aylik net 2.200.-TL, Bagimsiz Yönetim Kurulu üyelerinin her birine aylik net 2.750.-TL ücret ödenmesi oy birligiyle kabul edildi.
5- Bosalan Yönetim Kurulu üyeliklerine kalan görev sürelerini tamamlamak üzere Yönetim Kurulu üyeliklerine Bagimsiz Üye Zafer Kaymakci, Bagimsiz Üye Murat Esen, Üye Nazan Kaya, Üye Suzan Baykal'in atanmasi oy birligi ile kabul edildi.
6- 2019 yili hesap dönemindeki finansal raporlarinin bagimsiz denetimi için Note Office Uluslararasi Bagimsiz Denetim Danismanlik YMM A.S. 'nin seçilmesi oy birligiyle kabul edildi.
7- Sermaye Piyasasi Kurulu Baskanligi ve Ticaret Bakanligi'nin izin yazilari ile onayladigi sekliyle Sirket Esas sözlesmesinin "Amaç ve Konu" baslikli 3. Maddesi degisikligi oy birligiyle kabul edildi.
8- 2019 yili için Bagis ve Yardim siniri olarak son yillik bilançoda yer aktif toplaminin %05 (Bindebes) orani oy birligi ile kabul edildi.
9- Yönetim kontrolünü elinde bulunduran pay sahiplerine, Yönetim Kurulu üyelerine, üst düzey yöneticilere ve bunlarin es ve ikinci dereceye kadar kan ve sihri yakinlarina Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri çerçevesinde izin verilmesi oy birligiyle kabul edildi.

Alinan Kararlar Arasinda Faaliyet Konusuna Iliskin Ana Sözlesme Tadili Hususu Var mi? Evet

Hak Kullanim Süreçleri Ile Ilgili Alinan Kararlar
Kar Payi Dagitim Görüsüldü

Genel Kurul Kararlari Tescili
Genel Kurul Kararlari Tescil Edildi mi? Evet
Tescil Tarihi 04.11.2019

Genel Kurul Sonuç Dökümanlari
EK: 1 Genel Kurul Toplanti Tutanagi 16.10.2019.pdf - Tutanak
EK: 2 Hazirun Listesi 16.10.2019.pdf - Hazir Bulunanlar Listesi


Ek Açiklamalar
Sirketimizin 2018 yili Olagan Genel Kurul Toplantisi 16.10.2019 tarihinde yapilmis olup, Genel Kurul tutanaklari 04.11.2019 tescil ve 08.11.2019 tarih ve 9947 sayili TTSG'de yayinlanmistir.
Kamuoyunun bilgilerine sunariz.
Saygilarimizla,

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/799261


BIST

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Müfettiş Yardımcılığı Sınavı - 09.11.2019

​Bankamızda görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcısı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

Sınav Başvuruları
Uzman Yardımcısı Alım Sınavı - 19.10.2019
Bankamızın İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere Uzman Yardımcısı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
X Kapat