Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
11 Şubat 2019

Türkiye İş Bankası, ülke ekonomisini destekleme anlayışı doğrultusunda, “İhracat Döviz Kredisi Kampanyası” başlattı. ​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
08 Şubat 2019

İş Bankası 2018 yılsonu itibarıyla özel bankalar arasındaki lider konumunu sürdürdü.  ​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
22 Ocak 2019

Türkiye İş Bankası, Maximum İşyerim uygulaması ile üye işyerlerinin POS cihazı olmadan cep telefonları aracılığıyla kolay bir şekilde satış yapmalarını sağlıyor. ​

İş Bankası’ndan ihracatçıya döviz kredisi kampanyası

11.02.2019


​Türkiye İş Bankası, ülke ekonomisini destekleme anlayışı doğrultusunda, “İhracat Döviz Kredisi Kampanyası” başlattı. Ülkemiz ihracatının desteklenmesi ve ihracatçı firmaların uygun maliyetler ile finansmana erişmesine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen kampanya çerçevesinde ihracatçılara firma başına 500 bin Euro veya 500 bin Dolar limite kadar Euro için aylık %0,39; Amerikan Doları için ise aylık %0,49 faiz oranları ile 24 aya kadar finansman imkanı sunulacak.


Kampanyanın tanıtım toplantısında konuşan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, ihracatın Türkiye ekonomisi için artan önemini vurgulayarak, “Türkiye ekonomisi 2000’li yılların başından bu yana, ihracat hacmini hızlı bir biçimde artırdı ve ihracatın GSYH içindeki payını yükseltti. Bu oran 2017 yılı itibarıyla %25, 2018’in ilk 9 ayı itibarıyla da %29 düzeyine kadar çıktı. Değer olarak da 2018’de ihracat hacmi bir önceki yıla göre %7 artarak 168 milyar ABD doları ile rekor seviyeye ulaştı” dedi.


“Türkiye büyürse ihracattan büyüyecek”


Ekonomide dengelenmenin yaşandığı ve iç talebin zayıf bir seyir izlediği 2018’de net ihracatın büyümeye önemli katkı verdiğini belirten Şimşek, yılın üçüncü çeyreğinde net ihracatın katkısının 6,7 puan seviyesine kadar yükseldiğini ifade etti. Şimşek, “2018 yılı genelinde ise %2,9 olduğunu tahmin ettiğimiz ekonomik büyümeye net ihracat kaleminin 3,9 gibi oldukça ciddi bir oranda katkı sağladığını hesaplıyoruz. Yani özellikle böyle zor dönemlerde ihracatın ekonomik büyüme açısından ne kadar önemli bir unsur olduğu daha iyi anlaşılıyor. Büyümenin yavaşladığı, yüksek seyreden kurların birtakım olumsuz etkilerinin yanında dış ticaret açısından rekabet avantajı getirdiği bu dönem Türkiye için ihracatını güçlendirmek, ihracat pazarlarını çeşitlendirmek için bir fırsat penceresi yaratıyor. Ülkemizde orta ve uzun vadede sürdürülebilir, güçlü bir büyümenin sağlanabilmesi için ihracat son derece kritik bir konu. Türkiye, büyürse ihracattan büyüyecek” şeklinde konuştu.


“Kuruluşumuzdan bu yana ihracatçılarımızı destekliyoruz”


Bunu sağlamak için Türkiye’nin Bankası olarak, ihracatçılara “İhracat Döviz Kredisi Kampanyası” ile gereken desteği vereceklerini vurgulayan Şahismail Şimşek, “İhracatçı müşterilerimizin çoğu üretimden ihracat yapan firmalardan oluşuyor. Ülkemiz ekonomisine verdiğimiz desteğin bir göstergesi olarak kampanya kapsamında toplam kullandırıma herhangi bir üst sınır getirmedik. Elbette, Bankamızın kaynakları sınırsız değil, ancak gelecek tüm taleplere karşı da hazırlıklıyız. İfade ettiğim faiz oranları, kampanyalar işin sadece teknik kısmı... Burada önemli olan bir yaklaşımın söz konusu olması, bir niyetin ortaya konulması... Ben bu inisiyatifimizin sektörde de benimsenerek, ihracatçılarımızın bu ekonomi için daha iyi sonuçlara ulaşmasına vesile olacağına inanıyorum” dedi.


İş Bankası’nın kuruluşunun ilk yıllarından beri ihracatçıları desteklemeyi görev bildiklerini hatırlatan Şimşek, “1926 yılında ‘milli mahsulat ve mamulatımızı’ Avrupa’ya tanıtmak için gerekli bağlantı ve satışların yapılmasını sağlayacak bir gemi projesi tasarlanmış. Karadeniz adlı gemi 86 gün süren bir sefere başlamış ve Avrupa’da Barcelona’dan St. Petersburg’a kadar 15 limanı ziyaret etmiş. İşte bu seyyar sergide bir de İş Bankası şubesi açılmış ve ihracata katkı sağlamak üzere sergide sahibi bulunmayan malların vekaleten satılması, imkanlar ölçüsünde para değiştirilmesi gibi hizmetler vermiş. 1930’lu yılların başında Hamburg, İskenderiye, Trieste ve Marsilya gibi o dönemin ihracat merkezlerinde şube açma gereği gündeme gelmiş, sonuçta da 1932 yılında İskenderiye ve Hamburg şubeleri Türk ihracatçısının desteklenmesi için faaliyete geçirilmiş. Kuruluşumuzdan sadece 8 yıl gibi kısa bir süre içerisinde böyle bir vizyonla hareket edilmiş” dedi.


Bugün de ihracatçı firmaların tüm bankacılık ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetleri, 1.300’ün üzerinde şube ve dijital kanalları ile en uygun maliyetlerle vermeye azami gayret gösterdiklerini söyleyen Şimşek, 2016 yılından beri sahada görev yapan, kambiyo mevzuatına hakim, dış ticaret konusunda uzmanlaşmış Dış Ticaret Satış Yöneticilerinin müşterilerini iş yerlerinde ziyaret ederek bire bir danışmanlık hizmeti verdiklerini belirtti. Şimşek, 2018 yılı Aralık ayı sonu itibariyle İş Bankası aracılığıyla; 23 milyar 867 milyon USD ihracat, 24 milyar 982 milyon USD ithalat gerçekleştirildiğini ifade etti.


“Sınır ötesi online ticaretin payı giderek artıyor”


Ticaretin dijitalleştiği, kişisel alışverişlerin online ortamlara kaydığı günümüzde, lojistik alanındaki gelişmelerin de etkisiyle sınır ötesi online ticaretin payının giderek arttığına dikkat çeken Şimşek, özellikle ABD ve Çin’deki büyük online alışveriş şirketlerinin dünyanın her yerinden trafik alarak ürün satışı gerçekleştirdiklerini belirtti. Şimşek, “Kolaylaştırılan gümrük mevzuatı sayesinde belli sınırlar dahilinde ülkemizden de benzer şekilde yurt dışına mikro düzeyde ihracat yapan işletmelerimiz bulunuyor ve bu işletmelerin sayısının artmasının son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Ödeme sistemlerinde bu yönde geldiğimiz olgunluk seviyesi ve diğer desteklerimiz ile ülkemizde üretimi ve satışı gerçekleşen tüm mal ve hizmetlerimizin e-ticaret yoluyla yurt dışında milyarlarca müşteriye ulaştırılabilmesi konusunda bankacılık hizmetini aşan bir gayret içerisindeyiz. Bu kapsamda, yurt dışına satış yapacak işletmelere sunduğumuz sanal POS hizmetimiz sayesinde işyerlerimiz, Visa, Mastercard, American Express, JCB ve UnionPay gibi dünyanın hemen her noktasını kapsayan kart markaları ve 49 ülkede yerel olarak yoğun kullanımı bulunan alternatif ödeme yöntemleriyle tahsilatlarını gerçekleştirebiliyorlar. İş Bankası olarak bu alanda sağladığımız çözümlerle işletmelerimizin ödeme alanındaki ihtiyaçlarını çözerek e-ihracat yapacak işletmelerine destek  sağlıyoruz” dedi.


Şimşek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye’nin ihracatının %60’a yakınını gerçekleştiren ihracatçı KOBİ’lere biz de sektörde bir ‘ilk’e imza atarak özel bir ticari kart sunduk. ‘İhracatçı Kart’ ile KOBİ’ler Türkiye’de bir ilk olarak hem şirket kredi kartının tüm özelliklerinden faydalanıyor hem de İş Bankası aracılığı ile gerçekleştirdikleri ihracat işlemlerinden MaxiPuan kazanıyorlar.”


İş Bankası’ndan ülke ekonomisine 351,6 milyar TL’lik destek

08.02.2019


2018 yılsonu itibarıyla, İş Bankası aktif büyüklüğünü 2017 yılsonuna göre %15 oranında artırarak 416,4 milyar TL’ye yükseltti ve özel bankalar arasındaki lider konumunu sürdürdü. 


Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, 2018 yılsonu finansal sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada: “Milli ekonomiye olan güvenin güçlendirilmesinin her zamankinden daha da önem kazandığı 2018 yılında, reel sektöre ve hane halkına destek olmayı sürdürdük. 260,3 milyar TL’si nakdi, 91,3 milyar TL’si gayrinakdi olmak üzere, 2018 yılsonu itibarıyla krediler yoluyla ekonomiye sağladığı toplam finansman desteği 351,6 milyar TL’ye ulaşan Bankamız, ülke ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan özel banka olmaya devam etmiştir” dedi.


Kaynaklarının doğru tahsisine azami önem veren ve etkin risk yönetimine odaklanan İş Bankası’nın sorunlu kredilerinin toplam kredilerine oranı 2018 yılının sonunda özel bankaların ortalamasının altında kalarak %4,1 düzeyinde gerçekleşti.


İş Bankası, sektördeki güçlü konumu, yaygın şube ağı ve dijital kanalları ile mevduat sahiplerinin öncelikli tercihi olmaya devam etti ve 2018 yılsonu itibarıyla toplam mevduat büyüklüğü açısından özel bankalar arasında ilk sırada yer aldı. Banka’nın mevduat hacmi 2017 yılsonuna göre %20,4 oranında artarak 2018 yılsonunda 245,3 milyar TL düzeyinde gerçekleşti. İş Bankası, fonlama maliyetini gözeterek, kaynaklarını çeşitlendirmek amacıyla yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda mevduat dışı fonlama olanaklarından da faydalanmaya devam etti. Sendikasyon kredilerinde uzun bir geçmişi ve önemli bir deneyimi bulunan bir kurum olan İş Bankası, 2018 yılında söz konusu kredilerini başarılı bir şekilde yeniledi ve bu kapsamda yaklaşık 2,5 milyar ABD Doları tutarında finansman sağladı.


2018 yılında İş Bankası, dijital dönüşümü iş süreçlerine dahil ederek verimliliğini artırmaya odaklandı. Diğer taraftan, fiziksel ve dijital kanallarını birbirini tamamlayacak şekilde konumlandırırken, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran, kişiselleşmiş ürün ve hizmetler sunmaya devam etti.  Bankacılık hizmetlerini müşterilerin ayağına götüren Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulaması “İşCep”i kullanan müşteri sayısı ise 2018 yılı sonunda 6,7 milyona ulaştı.

 

2018 yılında 6,8 milyar TL net kâr elde eden İş Bankası’nın 2018 yılsonu itibarıyla özkaynak büyüklüğü, 2017 yılsonuna göre %15,7 oranında artarak 49,7 milyar TL’ye ulaştı. Banka’nın sermaye yeterlilik oranı 2018 yılsonu itibarıyla, yasal limitin üzerinde, %16,5 seviyesinde gerçekleşti.


İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, “Türkiye’nin en büyük özel sektör bankası olarak geride kalan 94 yılda olduğu gibi bundan sonra da müşterilerimiz, hissedarlarımız ve çalışanlarımızın yanında olarak, ülke ekonomisi için katma değer yaratmayı sürdüreceğiz” dedi.​


Maximum İşyerim ile cep telefonları POS olarak kullanılacak

22.01.2019


​Dijital Bankacılık alanında müşterilerinin hayatını kolaylaştıran birçok ürün ve hizmet sunan Türkiye İş Bankası, POS’a ilişkin her türlü ihtiyacı gideren Maximum İşyerim uygulaması ile üye işyerlerinin POS cihazı olmadan cep telefonları aracılığıyla kolay bir şekilde satış yapmalarını sağlıyor.


Türkiye’de bu hizmeti müşterileri ile buluşturan ilk banka olan İş Bankası, Maximum İşyerim uygulaması üzerinden her işleme özel üretilen QR kodun, Maximum Mobil üzerinden okutulmasıyla artık hızlı bir şekilde ödeme kabul edebiliyor.


İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, uygulama ile kartlı ödeme sürecinin alışılmış tarafları olan kart ve POS cihazına fiziksel olarak ihtiyaç duyulmaksızın, mobil cihazdan mobil cihaza sağlanan etkileşim aracılığıyla, alışverişin dijital ortamda tamamlanabildiğini söyledi. Sezen, “Zamanın son derece önemli olduğu bu dönemde işlem akışını hızlandıran, POS cihazına olan bağımlılığı ortadan kaldıran bu yeni uygulamayı tasarlarken, İş Bankası olarak çok önem verdiğimiz müşteri deneyimini daha da ileri seviyeye taşımayı amaçladık. Cep telefonu kullanımının son derece yaygın olduğu ve hızla dijitalleşen ülkemizde uygulamanın ilgi göreceğini öngörüyoruz. Özellikle POS cihazı taşımak istemeyen veya seyyar bir şekilde ödeme alma ihtiyacı olan işyerlerine, oldukça pratik bir ürün sunuyoruz” dedi.


POS müşterilerinin Maximum İşyerim platformunda sunulan diğer birçok özellikten cep telefonlarını kullanarak kolay bir şekilde faydalanabileceklerini de vurgulayan Sezen, işyerlerinin uygulama üzerinden kapsamlı bilgiler içeren finansal raporları yakından takip ederek, satış bilgilerini ve işlem detaylarını anlık olarak görüntüleyebileceklerini, böylece satış trendlerini ve performanslarını pratik bir şekilde izleyebileceklerini ifade etti. Sezen, ilerleyen dönemlerde platforma ticari müşterilerin ödeme sistemleri ihtiyaçlarına yönelik başka özellikler de ekleyeceklerini belirtti.


PİYASA HABERLERİ
21 Şubat 2019
18:20:29 ***GOODY*** GOODYEAR LASTIKLERI T.A.S.( MADDI DURAN VARLIK SATIMI 18:20:35 ***BUCIM*** BURSA ÇIMENTO FABRIKASI A.S.( KURUMSAL YÖNETIM UYUM ...
PİYASA HABERLERİ
21 Şubat 2019
16:41:23 *FED/BULLARD, "ABD'DE RESESYON OLASILIGI, GETIRI EGRISINI NEREDEYSE TERSE DÖNMESI NEDENIYLE16:42:48 ***SERVE*** SERVE FILM PRODÜKSIYON EGLE...
PİYASA HABERLERİ
21 Şubat 2019
14:31:00 *TCMB: BANKALARARASI DAHIL TOPLAM MEVDUAT, 2 TRILYON 136,6 MILYAR TL (ÖNCEKI 2,99T )14:31:01 TCMB: M3 PARA ARZI 2 TRILYON 29,1 MILYAR TL OL...

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-7

21.02.2019 18:3118:20:29 ***GOODY*** GOODYEAR LASTIKLERI T.A.S.( MADDI DURAN VARLIK SATIMI
18:20:35 ***BUCIM*** BURSA ÇIMENTO FABRIKASI A.S.( KURUMSAL YÖNETIM UYUM RAPORU
18:21:10 ***OZGYO*** ÖZDERICI GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:21:12 ***ORGE*** ORGE ENERJI ELEKTRIK TAAHHÜT A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE)
18:21:26 ***BUCIM*** BURSA ÇIMENTO FABRIKASI A.S.( KURUMSAL YÖNETIM BILGI FORMU
18:22:44 ***BUCIM*** BURSA ÇIMENTO FABRIKASI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
18:23:22 ***ORGE*** ORGE ENERJI ELEKTRIK TAAHHÜT A.S.( KURUMSAL YÖNETIM UYUM RAPORU
18:23:30 ***BUCIM*** BURSA ÇIMENTO FABRIKASI A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
18:24:27 ***BUCIM*** BURSA ÇIMENTO FABRIKASI A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
18:24:56 ***PGA*** ALBARAKA PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( BYF, FON FINANSAL RAPOR
18:25:16 ***ORGE*** ORGE ENERJI ELEKTRIK TAAHHÜT A.S.( KURUMSAL YÖNETIM BILGI FORMU
18:25:20 ***PGA*** ALBARAKA PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( BYF, FON FINANSAL RAPOR
18:25:43 ***PGA*** ALBARAKA PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( BYF, FON FINANSAL RAPOR
18:25:49 ***ORGE*** ORGE ENERJI ELEKTRIK TAAHHÜT A.S.( FAALIYET RAPORU SORUMLULUK BEYANI
18:26:08 ***PGA*** ALBARAKA PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( BYF, FON FINANSAL RAPOR
18:26:29 ***PGA*** ALBARAKA PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( BYF, FON FINANSAL RAPOR
18:26:46 ***PGA*** ALBARAKA PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( SORUMLULUK BEYANI
18:27:17 ***TEKTU*** TEK-ART INSAAT TICARET TURIZM SANAYI VE YATIRIMLAR A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI
18:27:35 ***LUKSK* *OYYAT* *OYA*** OYAK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
18:28:02 ***OYYAT* *OYA* *SNPAM*** OYAK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
18:28:26 ***TKURU* *OYYAT* *OYA*** OYAK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
18:28:36 ANALIZ-VARANT PIYASASINDA GELISMELER(IS YATIRIM)
18:29:49 ***PIYASALARA ILISKIN ÖZET BILGILER***
18:30:04 *ABD'DE HAFTALIK DOGAL GAZ STOKLARI 1705 MILYAR FEET KÜP(BEKLENTI 1717MLR, ÖNCEKI 1882MLR)
18:30:09 *ABD'DE HAFTALIK DOGAL GAZ STOKLARI DEGISIMI -177 MILYAR FEET KÜP(BEKLENTI -165MLR, ÖNCEKI

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-6

21.02.2019 18:3116:41:23 *FED/BULLARD, "ABD'DE RESESYON OLASILIGI, GETIRI EGRISINI NEREDEYSE TERSE DÖNMESI NEDENIYLE
16:42:48 ***SERVE*** SERVE FILM PRODÜKSIYON EGLENCE A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
16:47:26 ***RAYSG*** RAY SIGORTA A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI
16:54:03 *SEKER YATIRIM, TURKCELL HEDEF FIYATINI 14,80 TL'DEN 17,30 TL'YE YÜKSELTTI, TAVSIYE 'AL'
16:55:13 HISSE DEGERLENDIRMESI-SEKER YATIRIM, TURKCELL HEDEF FIYATINI 14,80 TL'DEN 17,30 TL'YE YÜKSELTTI
16:55:19 ERDOGAN: MAALESEF HALEN ISTEDIGIMIZ KONSÜLTASYON OLMUS DEGIL
16:56:14 ***HUBVC*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
16:56:50 YENILEME-ERDOGAN: EN ÜCRA KÖSELERDEKI MAHALLEDEKI MARKETLERE VARINCAYA KADAR ONLARLA BU
17:00:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:00:26 BORSA ISTANBUL A.S.( HAK KULLANIMI
17:00:47 IGC, 2018-2019 SEZONU IÇIN DÜNYA MISIR ÜRETIM TAHMININI YÜKSELTTGI
17:01:47 ***ANELE*** ANEL ELEKTRIK PROJE TAAHHÜT VE TICARET A.S.( ORTAKLIK ALEYHINE DAVA AÇILMASI VEYA
17:01:55 *KIYMETLI MADENLER PIYASASI'NDA 481 KG ALTIN, 1.145 KG GÜMÜS ISLEMI GERÇEKLESTI
17:01:57 ***EREGL* *JANTS*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( BORSADA ISLEM GÖREN TIPE DÖNÜSÜM DUYURUSU
17:03:41 TABLO-KIYMETLI MADENLER VE KIYMETLI TASLAR PIYASASI GÜNLÜK BÜLTENI
17:10:06 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:10:32 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(ISIKFX)
17:10:37 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:10:48 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(ISIKFX)
17:10:57 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(ISIKFX)
17:11:16 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:11:30 *ITALYA BASBAKANI: ÜLKENIN EKONOMIK TEMELLERI GÜÇLÜ OLMAYA DEVAM EDIYOR
17:11:39 ***YKYAT*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
17:11:54 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:12:22 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:12:47 ***ISFAK*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
17:12:53 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:12:58 *ITALYA BASBAKANI: HALA YILIN IKINCI YARISINDA EKONOMIK BÜYÜMENIN ARTMASINI BEKLIYORUZ
17:13:26 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:13:59 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:14:17 *ITALYA BASBAKANI: BÜTÇENIN DÜZELTILMESI IÇIN HERHANGI BIR NEDEN GÖRMÜYORUZ
17:15:54 ***YATAS*** YATAS YATAK VE YORGAN SANAYI VE TICARET A.S.( ESAS SÖZLESME TADILI
17:16:20 ***FBBNK*** FIBABANKA A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:16:31 *22 SUBAT 2019 IÇIN MERKEZ BANKASI GEÇICI PIYASA REZERVI: -6669,0 MILYON TL
17:16:46 MERKEZ BANKASI'NIN YARIN IÇIN AÇIKLADIGI GEÇICI REZERV 6.669,0 MILYON TL EKSIDE
17:17:46 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
17:17:48 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
17:17:49 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
17:17:50 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
17:17:51 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
17:17:53 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
17:17:54 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
17:17:55 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
17:18:36 SAVUNMA SANAYII BASKANI DEMIR, SSB ILE TUSAS ARASINDA YARIN DÜZENLENECEK AGIR SINIF TAARRUZ
17:19:31 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK (DEGISIKLIK)
17:19:32 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK (DEGISIKLIK)
17:19:33 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK (DEGISIKLIK)
17:19:35 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK (DEGISIKLIK)
17:19:36 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK (DEGISIKLIK)
17:19:37 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK (DEGISIKLIK)
17:19:38 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK (DEGISIKLIK)
17:19:39 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK (DEGISIKLIK)
17:22:10 ***SEKFA* *ISFAK* *OPET*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARI, YATIRIM FONLARI VE
17:24:18 *ABD TARIM BAKANI: ABD'NIN ABD-MEKSIKA-KANADA (USMCA) TICARET ANLASMASINI YAZIN ONAYLAMASINI
17:24:22 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK ÖDÜNÇ PAY PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:25:16 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK PARA PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:25:36 *MHP GENEL BASKAN YARDIMCISI YALÇIN: HATAY-DÖRTYOL BELEDIYE BASKANI YASAR TOKSOY IHRAÇ
17:25:41 TURHAN, YARIN CNR AVRASYA BOAT SHOW’U AÇACAK
17:26:32 ***QNBFB*** QNB FINANSBANK A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:27:27 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( TANITIM FORMU
17:27:28 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( TANITIM FORMU
17:27:29 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( TANITIM FORMU
17:27:31 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( TANITIM FORMU
17:27:32 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( TANITIM FORMU
17:27:33 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( TANITIM FORMU
17:27:34 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( TANITIM FORMU
17:27:35 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( TANITIM FORMU
17:29:24 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME
17:29:25 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME
17:29:26 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME
17:29:27 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME
17:29:28 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME
17:29:30 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME
17:29:31 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME
17:29:32 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME
17:30:34 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:31:23 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK
17:31:24 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK
17:31:25 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK
17:31:27 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK
17:31:28 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK
17:31:29 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK
17:31:30 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK
17:31:32 GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK
17:32:59 *ABD'DE DOW JONES ENDEKSI 29,35 PUAN GERILEDI (0,11%)
17:33:00 *ABD'DE S&P 500 ENDEKSI 5,16 PUAN GERILEDI (0,19%)
17:33:01 *ABD'DE NASDAQ BILESIK ENDEKSI 7,64 PUAN GERILEDI (0,10%)
17:34:25 ***AVISA*** AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( TANITIM FORMU
17:38:03 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
17:38:25 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
17:42:22 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
17:42:23 PAKDEMIRLI: BUZAGI DESTEK ÖDEMELIR YARIN BASLIYOR
17:42:55 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(IKON MENKUL)
17:45:16 *ABD'DE SUBAT'TA IMALAT SEKTÖRÜ PMI(ÖNCÜ) 53,7 (BEKLENTI 54,2, ÖNCEKI 54,9)
17:45:25 *ABD'DE SUBAT'TA HIZMET SEKTÖRÜ PMI(ÖNCÜ) 56,2 (BEKLENTI 54,3, ÖNCEKI 54,2)
17:45:32 *ABD'DE SUBAT'TA BILESIK PMI(ÖNCÜ) 55,8 (ÖNCEKI 54,4)
17:47:59 ***HSB*** HSBC BANK A.S.( BANKA FINANSAL RAPOR
17:48:29 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(IKON MENKUL)
17:51:53 ***HSB*** HSBC BANK A.S.( SORUMLULUK BEYANI (KONSOLIDE OLMAYAN)
17:54:29 HATIRLATMA-ABD'DE 2.EL KONUT SATIS VERILERI AÇIKLANACAK
17:54:31 HATIRLATMA-ABD'DE CB ÖNCÜ GÖSTERGELER ENDEKSI AÇIKLANACAK
17:56:02 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(IKON MENKUL)
18:00:05 *ABD'DE OCAK'TA CONFERENCE BOARD ÖNCÜ GÖSTERGELER ENDEKSI -%0,1
18:00:06 *ABD'DE OCAK'TA CONFERENCE BOARD GECIKME ENDEKSI %0,5
18:00:07 *ABD'DE OCAK'TA CONFERENCE BOARD RASTLANTISAL ENDEKS %0,1
18:00:18 ***OMP*** OSMANLI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( BORSA DISI REPO - TERS REPO SÖZLESMESI
18:00:45 *ABD'DE 2. EL KONUT SATISLARI 4,94MLN
18:01:38 *ABD'DE OCAK'TA 2.EL KONUT SATISLARI -%1,2 ILE 4,94 MILYON
18:01:41 *ABD'DE OCAK'TA 2.EL KONUT SATISLARI BEKLENTISI 5,02 MILYON
18:01:52 *ABD'DE 2.EL KONUT STOK/SATIS DÖNEMI 3,9 AY
18:02:17 *ABD'DE OCAK'TA ORTALAMA 2.EL KONUT FIYATLARI %2,8 ILE 247.500 DOLAR
18:05:04 ***TCZB*** T.C. ZIRAAT BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
18:06:16 ***OPET*** OPET PETROLCÜLÜK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
18:06:41 ***TCZB*** T.C. ZIRAAT BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
18:06:56 ***OPET*** OPET PETROLCÜLÜK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
18:07:16 ***QNBFB*** QNB FINANSBANK A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
18:08:17 ***VAKBN*** TÜRKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
18:08:59 ***VAKBN*** TÜRKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
18:09:57 ***SARKY*** SARKUYSAN ELEKTROLITIK BAKIR SANAYI VE TICARET A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:09:59 *BIST-100 GÜNÜ (%0,51)522,74 PUAN ARTISLA 102494,03 PUANDAN KAPATTI, ISLEM HACMI 5,9 MILYAR TL
18:10:17 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK ISLEM GÖREN HISSE SENETLERI-21 SUBAT
18:10:18 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER YITIREN HISSE SENETLERI-21 SUBAT
18:10:19 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER KAZANAN HISSE SENETLERI-21 SUBAT
18:10:20 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA ENDEKS DEGISIMLERI-21 SUBAT
18:10:21 BASIN BÜLTENI-YÜKSELIR GROUP, ISVIÇRE’YE 3 MILYAR EURO SIGORTA YATIRIMI YAPACAK
18:10:22 BASIN BÜLTENI-OKA BÖLGEDE IS BIRLIGI FIRSATLARINI GELISTIRMEYE DEVAM EDIYOR
18:10:23 BASIN BÜLTENI-YALIKAVAK MARINE, 27. DUBAI INTERNATIONAL BOAT SHOW’DA TÜRKIYE'YI TEMSIL EDECEK
18:10:24 BASIN BÜLTENI-TRAKYA ABIGEM/YALDIZ: TRAKYA BÖLGESI E-TICARETTE SINIF ATLAYACAK
18:10:26 BASIN BÜLTENI-RENAULT, MARKANIN IKONIK MODELI YENI CLIO’NUN DÜNYA PRÖMIYERINI CENEVRE OTOMOBIL
18:10:27 BASIN BÜLTENI-GOOGLE UX/CHURCHILL: TASARIM ÇÖZÜMLERINI INSANLARIN GÜNLÜK TUTUM VE DAVRANISLARI
18:10:28 BASIN BÜLTENI-MOTOBIKE ISTANBUL, ISTANBUL FUAR MERKEZI’NDE KAPILARINI AÇTI
18:10:30 BASIN BÜLTENI-HOTELS.COM: TATIL ARAYISI VE PLANLAMASI, Y KUSAGININ ÜÇTE BIRNE 'ÇOK STRESLI'
18:11:35 ***PEKGY*** PEKER GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( MADDI DURAN VARLIK SATIMI
18:12:28 ***FROTO*** FORD OTOMOTIV SANAYI A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE OLMAYAN)
18:12:51 ***METRO* *ATLAS*** METRO TICARI VE MALI YATIRIMLAR HOLDING A.S.( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
18:13:00 ***FROTO*** FORD OTOMOTIV SANAYI A.S.( FAALIYET RAPORU SORUMLULUK BEYANI
18:13:31 ***GARAN*** TÜRKIYE GARANTI BANKASI A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI
18:14:05 ***VAKFA*** VAKIF FAKTORING A.S.( FINANSAL KURUMLAR FINANSAL RAPOR
18:14:22 ***VAKFA*** VAKIF FAKTORING A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE OLMAYAN)
18:15:10 ***VAKFA*** VAKIF FAKTORING A.S.( SORUMLULUK BEYANI (KONSOLIDE OLMAYAN)
18:16:32 ***VESTL*** VESTEL ELEKTRONIK SANAYI VE TICARET A.S.( FINANSAL RAPOR
18:16:47 ***VESTL*** VESTEL ELEKTRONIK SANAYI VE TICARET A.S.( SORUMLULUK BEYANI (KONSOLIDE)
18:16:59 ***TSKB* *TSGYO*** TÜRKIYE SINAI KALKINMA BANKASI A.S.( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
18:17:01 ***GLYHO*** GLOBAL YATIRIM HOLDING A.S.( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
18:17:30 ***BNTAS*** BANTAS BANDIRMA AMBALAJ SANAYI TICARET A.S.( HERHANGI BIR OTORITEYE MALI TABLO
18:17:43 ***ATLAS* *MTY*** METRO YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
18:18:22 ***BUCIM*** BURSA ÇIMENTO FABRIKASI A.S.( FINANSAL RAPOR
18:18:48 ***BUCIM*** BURSA ÇIMENTO FABRIKASI A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE)
18:19:15 ***UNS*** ÜNLÜ MENKUL DEGERLER A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:19:43 ***BUCIM*** BURSA ÇIMENTO FABRIKASI A.S.( SORUMLULUK BEYANI (KONSOLIDE)

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-5

21.02.2019 18:3114:31:00 *TCMB: BANKALARARASI DAHIL TOPLAM MEVDUAT, 2 TRILYON 136,6 MILYAR TL (ÖNCEKI 2,99T )
14:31:01 TCMB: M3 PARA ARZI 2 TRILYON 29,1 MILYAR TL OLDU
14:31:02 TCMB: TOPLAM TÜKETICI KREDILERI, 394,6 MILYAR TL OLDU
14:31:03 TCMB: BANKALARDAKI TOPLAM MEVDUAT, 2 TRILYON 31,9 MILYAR TL OLDU
14:31:04 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI HISSE SENEDI STOKU 34,2 MILYAR DOLAR
14:31:05 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI DIBS STOKU 18,5 MILYAR DOLAR (ÖNCEKI
14:31:06 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI REPO STOKU 319,2 MILYON DOLAR (ÖNCEKI
14:31:07 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI ÖZEL SEKTÖR TAHVIL BONOLARI STOKU 603,2
14:31:08 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI HISSE SENEDI NET DEGISIMI(PIYASA FIYATI VE
14:31:09 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI DIBS NET DEGISIM (PIYASA FIYATI VE KUR
14:31:10 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI REPO NET DEGISIMI(PIYASA FIYATI VE KUR
14:31:11 *TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI ÖZEL SEKTÖR TAHVIL BONOLARI (PIYASA FIYATI
14:31:12 TCMB: YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN PORTFÖYÜNDEKI HISSE SENEDI STOK MIKTARI, 34,2 MILYAR
14:31:13 *TCMB: FINANSAL HIZMETLER GÜVEN ENDEKSI SUBAT'TA 131,2 (ÖNCEKI 126,8)
14:31:25 TABLO-YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN MÜLKIYETINDEKI HISSE SENEDI, DIBS VE REPO MIKTARI
14:31:31 TABLO-YURT DISINDA YERLESIK KISILERIN MÜLKIYETINDEKI HISSE SENEDI, DIBS VE REPO MIKTARI
14:32:01 ***DGHOL*** DOGUS HOLDING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
14:32:31 TCMB: FINANSAL HIZMETLER GÜVEN ENDEKSI SUBAT'TA 4,4 PUAN ARTTI
14:34:04 TÜRKIYE'NIN DIS BORÇ ÖDEMELERI 1 MILYAR 55,21 MILYON DOLAR OLDU
14:37:25 HISSE DEGERLENDIRMESI-IS YATIRIM, OTOMOTIV SEKTÖRÜ HISSE HEDEF FIYAT/TAVSIYELERINDE DEGISIKLIGE
14:45:05 ***IHLGM*** IHLAS GAYRIMENKUL PROJE GELISTIRME VE TICARET A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
14:50:02 *ÇIN MB: IHTIYATLI PARA POLITIKASINI DEVAM ETTIRECEGIZ"
14:50:15 *ÇIN MB: YUANIN DEGERINI TEMEL OLARA ISTIKRARLI TUTACAGIZ
14:50:37 *ÇIN MB: KONJONKTÜR KARSITI AYARLAMALARI GÜÇLENDIRECEGIZ
14:51:11 *ÇIN MB: LIKIDITEYI MAKUL VE BOL SEVIYELERDE TUTACAGIZ
14:52:06 *ÇIN MB: FINANSAL OLMAYAN SIRKETLER IÇIN AGIRLIKLI ORTALAMA KREDI FAIZ ORANI ARALIK'TA EYLÜL
14:52:39 ANALIZ-YABANCILARIN HISSE & DIBS ISLEMLERI(BIZIM MENKUL DEGERLER)
14:53:11 *ÇIN MB: BIRDEN FAZLA PARA POLITIKASI ARACINI GENIS KAPSAMLI SEKILDE KULLANACAGIZ
14:55:03 *ÇIN MB: FINANSAL KURULUSLARI KÜÇÜK ÖZEL SEKTÖR SIRKETLERINI DESTEKLEMELERI IÇIN
14:55:29 OZAN SUNGURLU-7 PETROL ARAMA PROJESI ILE ILGILI ÇED SÜRECI BASLADI
14:55:34 *ÇIN MB: FAIZ VE KUR REFORMUNA DEVAM EDECEGIZ
14:55:41 ANALIZ-YURT DISI PIYASALAR(YATIRIM FINANSMAN)
14:56:00 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:56:12 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:57:00 ANALIZ-INSAAT MALIYET ENDEKSI(HALK YATIRIM)
15:00:16 *BREZILYA'DA SUBAT'TA IPCA-15 ENFLASYONU AYLIK %0,34, (ÖNCEKI %0,30)
15:00:17 *BREZILYA'DA SUBAT'TA IPCA-15 ENFLASYONU YILLIK %3,73 (ÖNCEKI %3,77)
15:00:18 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:03:59 S&P: NOT VERDIGIMIZ ÜLKELERIN TICARI BORÇ STOKUNUN 2019'DA YÜZDE 6 ARTMASINI BEKLIYORUZ
15:07:58 ***SNKRN*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:09:15 ***ISFIN*** IS FINANSAL KIRALAMA A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
15:09:18 ANALIZ-EURO BÖLGESI PMI(AKBANK)
15:10:13 ÇIN: 5G INSANLIGIN ORTAK ÜRÜNÜDÜR
15:10:33 *FED/BULLARD, "FED'IN BUGÜN IYI BIR NOKTADA OLDUGUNU DÜSÜNÜYORUM"
15:10:56 *FED/BULLARD, "FAIZLERIN SU ANDA BIRAZ SIKI OLDUKLARINI DÜSÜNÜYORUM"
15:11:47 *FED/BULLARD, "FED, ENFLASYON BEKLEYISLERINI YÜZDE 2 CIVARINA YENIDEN KONUMLANDIRABILIR"
15:12:19 *FED/BULLARD, "FAIZLER, IÇINDE BULUNULAN GLOBAL ORTAK KARSISINDA YÜKSEKLER"
15:12:45 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
15:12:46 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
15:12:47 ***KCP*** YAPI KREDI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
15:12:48 *FED/BULLARD, "REZERVLER IÇIN DOGRU SEVIYE, DAHA BÜYÜK BILANÇO ANLAMINA GELIYOR"
15:14:14 *FED/BULLARD, "ARALIK AYINDAKI FAIZ ARTIRIMINDA FED'E KARSI TUTUM ALMISTIM, SIMDI FAIZLER
15:14:54 *FED/BULLARD, "ENFLASYON RAKAMLARININ IYILESTIGINI GÖRMEK ISTIYORUM"
15:15:34 *FED/BULLARD, "BILANÇO KONUSUNDA KARAR BIRKAÇ TOPLANTIDA ALINIR"
15:16:28 *FED/BULLARD, "FED YÜZDE 2 ENFLASYON HEDEFINI BU YIL YINE KAÇIRABILIR
15:17:20 *FED/BULLARD, "SIYASI FAKTÖRLER FED KARLARINDA ATKELE OLMUYOR"
15:21:01 ***DGGYO*** DOGUS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( AYRILMA HAKKI KULLANIMINA ILISKIN
15:24:08 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
15:24:55 *FED/BULLARD, "FED'IN FAIZ ARTIRIMLARININ VE BILANÇOSUNDAKI TAHVILLERI AZALTMA PROGRAMININ
15:25:14 *FED/BULLARD, "ARALIK AYINDAKI FAIZ ARTIRIMI ILE ÇOK ILERI GITTIGIMIZI DÜSÜNÜYORUM
15:25:54 KURUM: 9. DENIZ ÜSSÜNÜN ALAN TAHSISI YAPILDI
15:28:00 ***ANLZF*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORSA ISTANBUL A.S. DUYURUSU
15:28:17 ANALIZ-HAFTALIK MENKUL KIYMET ISTATISTIKLERI (ZIRAAT YATIRIM)
15:29:08 ***VAKBN*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
15:30:06 *MERKEZ BANKASI'NIN BELIRLEDIGI ALIS/SATIS KURLARI DOLAR 5,3141/5,3236, EURO 6,0263/6,0371 TL
15:30:07 TABLO-MERKEZ BANKASINCA BELIRLENEN VE ALIM SATIMA KONU OLMAYAN DÖVIZ KURLARI
15:30:08 TABLO-MERKEZ BANKASI DÖVIZ VE EFEKTIF KURLARI
15:30:11 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:30:45 *ECB TUTANAKLARI: YENI BANKA KREDI KOLAYLIGI IÇIN ANALIZLERIN HIZLI SEKILDE ILERMEMESI GEREKLI
15:31:10 *ECB TUTANAKLARI: YENI LTRO PARA POLITIKASI HEDEFLERINE HIZMET ETMELI
15:31:33 *ECB TUTANAKLARI: KISA VADELI BÜYÜME IVMESININ ÖNCEDEN BEKLENENDEN DAHA ZAYIF OLMASI BÜYÜK
15:32:05 *ECB TUTANAKLARI: EURO BÖLGESI BÜYÜMESI BIRKAÇ ÇEYREK POTANSIYELIN ALTINDA OLABILIR
15:32:44 *ECB TUTANAKLARI: BÜYÜMEDE YAVASLAMANIN NE KADAR SÜRECEGI VEYA ORTA VADEYI ETKILEYIP
15:33:00 *ECB TUTANAKLARI: BIR RESESYON OLASILIGI DÜSÜK, ANCAK BELIRSIZLIK YÜKSEK
15:33:21 *ECB TUTANAKLARI: ILERI DÖNÜK YÖNLENDIRME ECB'YE IYI HIZMET ETTI
15:33:44 ***ISFAK*** IS FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
15:33:45 *ECB TUTANAKLARI: SIRKETLER YÜKSEK ÜCRETLERI TÜKETICILERE YANSITMIYORLAR, DÜSÜK KAR MARJLARINI
15:34:16 *ABD DISISLERI BAKANI: ÇIN-ABD TICARET GÖRÜSMELERINDE GERÇEK ILERLEME VAR"
15:36:22 *ABD DISISLERI BAKANI: ÜLKELER HUAWEI SISTEMLERI KULLANMANIN RISKLERINI ANLAMALILAR
15:36:26 *ERDOGAN: (TANZIM SATIS) EGER BU IS 31 MART'A KADAR DÜZELMEZSE, EN ÜCRA KÖSEDEKI MARKETLERE
15:36:52 FORD OTOSAN YATIRIMCI ILISKILERI MÜDÜRÜ ASLI SELÇUK, TÜYID BASKANI OLDU
15:44:52 *ÇIN'IN 30 MILYAR DOLAR DAHA ABD MENSELI TARIM ÜRÜNÜ ALACAGI BELIRTILDI-BLOOMBERG HT
15:45:45 TAKASBANK PARA PIYASASI'NDA 2,29 MILYAR TL ISLEM HACMI GERÇEKLESTI
15:51:55 *AB/TIMMERMANS: AB, INGILTERE HÜKÜMETIYLE ÇIKIS ANLASMASINI VEYA SIYASI DEKLARASYONUNU
15:53:29 ***SNKRN*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:53:36 *AB/TIMMERMANS: INGILTERE, AB KURALLARINDAN KAÇINACAK BOS HAYALDEN VAZGEÇMELI
15:54:35 *AB/TIMMERMANS: AB, IRLANDA'DA FIILI SINIR ISTEMIYOR
15:54:59 *AB/TIMMERMANS: ANLASMA EN IYI SEÇENEK
15:55:23 *AB/TIMMERMANS:INGILTERE BUNU YAKINDA FARK EDECEK
15:56:15 *AB/TIMMERMANS: BREXIT SONRASI INGILTERE ILE YOGUN ILISKIYE YATIRIM YAPMALIYIZ
15:58:32 *SEKER YATIRIM, ÇIMSA IÇIN TAVSIYESINI 'AL'DAN 'TUT'A INDIRDI, HEDEF FIYATINI 8,45 TL'DEN 8,40
15:59:19 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI-1
15:59:23 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI-2
15:59:51 HISSE DEGERLENDIRMESI-SEKER YATIRIM, ÇIMSA IÇIN TAVSIYESINI 'AL'DAN 'TUT'A INDIRDI
16:00:14 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:00:32 RUSYA'NIN ALTIN VE DÖVIZ REZERVLERI 0,4 MILYAR DOLAR AZALDI
16:04:56 *INGILTERE ISÇI PARTISI/CORBYN: ANLASMASIZ BREXIT'IN TEHLIKESI ÇOK CIDDI
16:05:28 *INGILTERE ISÇI PARTISI/CORBYN: BARNIER ILE BILGILENDIRICI VE YARARLI GÖRÜSME YAPTIK
16:06:33 ***GEDIK*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
16:06:52 *AB/TIMMERMANS: ANLASMASIZ BREXIT RISKI ARTIYOR
16:08:07 *AB/TIMMERMANS: EGER BRITANYA AB ÜYELIGINI MAYIS AYINDAKI AVRUPA PARLAMENTOSU SEÇIMLERI
16:09:49 *MOODY'S: ECB'NIN TLTRO FONLAMA PROGRAMINI TEKRARLAMASI BÜYÜK OLASILIK"
16:10:27 *MERKEZ BANKASI, 2019-02-22 VADELI GLP REPO KOTASYONU AÇTI
16:10:55 *PAKDEMIRLI: 2018 YILINA AIT MAZOT VE GÜBRE DESTEK ÖDEMELERI YARINDAN ITIBAREN ÖDENMEYE
16:11:32 *PAKDEMIRLI: 2018 YILINA AIT MAZOT VE GÜBRE DESTEKLEMELERI ÇERÇEVESINDE, 2 MILYON 126 BIN 968
16:12:14 PAKDEMIRLI: MAZOT VE GÜBRE DESTEK ÖDEMELERI YARIN BASLIYOR
16:14:11 MOODY'S: ECB'NIN YENI BIR TLTRO FONLAMASI VEYA YENI BIR TLTRO BENZERI PROGRAMI BASLATMASI BÜYÜK
16:14:51 *FED/BULLARD, "ÇIN'DE BÜYÜME YAVASLIYOR VE YAVASLAMAYA DEVAM EDECEK"
16:15:23 *FED/BULLARD, "ÇIN'IN UZUN SÜRELI BIR YANA YASLANAN NÜFUS PROBLEMI VAR"
16:15:48 CHP, TBMM BASKANI ADAYI IÇIN BASVURUSUNU YAPTI
16:17:27 ***TEBNK*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
16:18:24 *IS YATIRIM, KORDSA IÇIN 14,60 TL HEDEF FIYAT ILE 'AL' TAVSIYESINI KORUDU
16:20:08 ***VAKBN*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
16:21:04 ANALIZ-TURKCELL 3.ÇEYREK BILANÇO DEGERLENDIRMESI(GCM YATIRIM)
16:21:43 TURKCELL/TERZIOGLU: ÜLKELER DATALARINA SAHIP ÇIKMALI
16:24:46 KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( YATIRIMCI TAZMIN MERKEZI DUYURUSU
16:25:27 HATIRLATMA-ABD'DE HAFTALIK ISSIZLIK BASVURULARI AÇIKLANACAK
16:25:29 HATIRLATMA-ABD'DE PHILADELPHIA FED IS KOSULLARI ENDEKSI AÇIKLANACAK
16:25:30 HATIRLATMA-ABD'DE DAYANIKLI MAL SIPARISLERI VERILERI AÇIKLANACAK
16:27:50 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(IKON MENKUL)
16:29:51 AB/TIMMERMANS: ANLASMASIZ BREXIT RISKI ARTTI
16:30:01 *KANADA'DA ARALIK'TA TOPTAN SATISLAR AYLIK %0,3
16:30:02 *KANADA'DA ARALIK'TA TOPTAN STOKLAR AYLIK %1,9
16:30:03 *ABD'DE HAFTALIK ISSIZLIK BASVURULARI -23 BIN ILE 216 BIN (BEKLENTI 227 BIN)
16:30:04 *ABD'DE DEVAM EDEN ISSIZLIK BASVURULARI -55 BIN ILE 1.725.000 OLDU
16:30:05 *ABD'DE BIR ÖNCEKI HAFTANIN ISSIZLIK BASVURUSU VERISI REVIZE EDILMEDI, 239 BIN
16:30:06 *ABD'DE ARALIK'TA DAYANIKLI MAL SIPARISLERI %1,2 (BEKLENTI %1,5)
16:30:07 *ABD'DE ARALIK'TA ULASIM HARIÇ DAYANIKLI MAL SIPARISLERI %0,1 (ÖNCEKI -%0,2)
16:30:08 *ABD'DE ARALIK'TA DAYANIKLI MAL SIPARISLERI, SAVUNMA HARIÇ %1,8
16:30:09 *ABD'DE ARALIK'TA HAVA ARAÇLARI HARIÇ SAVUNMA DISI SIPARISLER -%0,7
16:30:10 *ABD'DE ARALIK'TA HAVA ARAÇLARI HARIÇ SAVUNMA DISI NAKLIYELER %0,5
16:30:11 *ABD'DE KASIM'DA DAYANIKLI MAL SIPARISLERI %1,0 OLARAK REVIZE EDILDI
16:30:15 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:30:24 *PHILADELPHIA FED IS KOSULLARI ENDEKSI SUBAT'TA -4,1 (OCAK'TA 17,0)
16:30:25 *PHILADELPHIA FED IS KOSULLARI ENDEKSI BEKLENTISI SUBAT'TA 14,0
16:30:26 *PHILADELPHIA FED ÖDENEN FIYAT ENDEKSI SUBAT'TA 21,8 (OCAK'TA 32,7)
16:30:27 *PHILADELPHIA FED ALINAN FIYAT ENDEKSI SUBAT'TA 27,7 (OCAK'TA 24,8)
16:30:28 *PHILADELPHIA FED ISTIHDAM ENDEKSI SUBAT'TA 14,5 (OCAK'TA 9,6)
16:30:29 *PHILADELPHIA FED YENI SIPARISLER ENDEKSI SUBAT'TA -2,4 (OCAK'TA 21,3)
16:30:30 *PHILADELPHIA FED NAKLIYE ENDEKSI SUBAT'TA -5,3 (OCAK'TA 11,4)
16:30:31 *PHILADELPHIA FED SEVKIYAT SÜRESI ENDEKSI SUBAT'TA 13,6 (OCAK'TA 13,4)
16:30:32 *PHILADELPHIA FED STOKLAR ENDEKSI SUBAT'TA 3,3 (OCAK'TA -7,6)
16:33:51 ABD'DE DAYANIKLI MAL SIPARISLERI ARALIK AYINDA DA ARTTI
16:33:59 ***HLY* *HALKI*** HALK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( IHRAÇ TAVANINA ILISKIN BILDIRIM
16:37:00 ANALIZ-YURTDISI YERLESIKLER MENKUL KIYMET PORTFÖY GELISIMI(SEKERBANK)
16:39:01 ***ISGYO*** IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
16:39:33 *FED/BULLARD, "EKONOMI YAVASLIYOR ANCAK ASIRI SEKILDE DEGIL"
16:39:43 ANALIZ-YABANCI MENKUL KIYMET STOKU VERILERI(SEKER YATIRIM)
16:39:47 *FED/BULLARD, "ABD'DE VERIMLILIK BÜYÜMESINE IHTIYAÇ VAR"
16:40:29 ***LUKSK*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
MasterClass Staj Programı - 09.02.2019
İş hayatının kalbinin attığı sektörde gerçek bir iş deneyimi sunan MasterClass staj programı, iş hayatına sağlam bir adım atman için seni bekliyor.​ Başvuru Koşulları​
X Kapat