Anında İşlem
Resim
Ticari Kredi / Kredi Kartı Başvurusu
İşletmenizin finansman ihtiyaçlarını karşılamak için ticari kredi ve kredi kartı başvurunuzu şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.​​
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
Vadesiz TL Hesap Özeti

​Vadesiz TL Hesap Özeti almanın en kolay yolu.

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Anında Müşteri

​Müşterimiz olmak için işlemlerinizi buradan hızlıca yapabilirsiniz. Başvuru Takip

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
12 Mayıs 2018

Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup girişimcilik programının ikinci dönem girişimleri 11 Mayıs’ta gerçekleşen Demo Day etkinliği ile mezun oldu.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
11 Mayıs 2018

Türkiye İş Bankası, 2018 yılının ilk üç aylık döneminde aktif büyüklüğünü 370,9 milyar TL’ye yükseltti ve özel bankalar arasındaki lider konumunu devam ettirdi.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
12 Nisan 2018

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Adana’da düzenlenen İş’le Buluşmalar Toplantısı’nda ekonomiye ilişkin değerlendirmeler yaparken, reel sektöre yönelik de mesajlar verdi.​

Workup girişimcilik programı ikinci mezunlarını verdi

12.05.2018


​Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup girişimcilik programının ikinci dönem girişimleri 11 Mayıs’ta gerçekleşen Demo Day etkinliği ile mezun oldu. Girişimcilerin projelerini sunduğu Demo Day organizasyonunda, farklı sektörlerden profesyoneller, melek yatırımcılar, mentorlar ve girişim sermayesi fonlarının temsilcileri İş Kuleleri’nde bir araya geldi.

 

Etkinliğin açılışını yapan İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, “İş Bankası olarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak için esnafımızı, sanayicimizi nasıl destekliyorsak aynı sorumlulukla girişimlerin, startup’ların da yanındayız. Müteşebbis ve iş yapmak isteyenleri desteklemek, ülke ekonomisine hız kazandırmak zaten İş Bankası’nın kuruluş amaçlarından biri…” dedi. Workup girişimcilik programı ile teknoloji odaklı girişimlerin iş fikirlerini geliştirmeleri ve işlerini büyütmeleri için eğitim ve mentorluk içeren uzun soluklu bir program yürütüldüğüne değinen Bali, sözlerine şöyle devam etti: “Fikirlerin geliştirilmesi ve hayata geçirilebilir hale gelmesi önemli. Bu fikirlerin tatbik kabiliyetinin olması, sahadan beslenmesi, sahada sınanması ve bu suretle de gerçekleştirilebilir olması gerekiyor. Kimse ham fikrine fazla güvenmemeli... Workup programı kapsamında fikirleri hayata geçirebilmek için adeta bir çocuğu yetiştirir gibi itinayla uğraşıyoruz. Bu basit bir hadise değil.”

 

Girişimlere finansal destek de vereceğiz

 

Sanıldığının aksine girişimcilikte ihtiyaç duyulan ya da eksikliği olan şeyin para olmadığını belirten Adnan Bali, “Girişimlere finansal destek de vereceğiz. Ama çoğu kez ham fikri olanlar ‘siz bana parayı verin ben gerisini hallederim’ diyor. Bizim bankacı olarak hata da yaptırmamamız lazım. Kaynakların verimli kullanımı açısından da doğru yere doğru tahsisi yapmamız lazım. Burada ihtiyaç duyulan asıl şey mentorluk, eğitim ve işbirliklerinin geliştirilmesidir. Girişimleri hem İş Bankası’nın hem de iştiraklerimizin müşteri ağı ile buluşturuyoruz. Bir arayüz rolü görüyoruz. Müşteriyi bulmak, ona kendini tanıtmak ve onun üzerinden bu fikri realize edebilmenin çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. İş Bankası olarak girişimcilik ekosisteminde Workup programı da dahil yürüttüğümüz tüm çalışmalar kapsamında bugüne kadar 230’u aşkın girişim ile birebir temas ettik, 50’nin üzerinde girişim ile ortak kampanyalardan teknolojik işbirliklerine kadar farklı alanlarda çalışmalar yaptık” dedi.


Startuplar’ın artık yeni ekonominin temeli ve dinamiklerinden birisi olduğunu vurgulayan Bali, sözlerine şöyle devam etti: “Biz startup’lara hiçbir zaman negatif bir anlayışla,  tehdit olarak bakmadık. Elimizden işimizin alınacağı kompleksiyle yaklaşmadık. Fırsat olarak, yeni işbirliği imkanları olarak gördük. Çünkü ekonomi sıfır toplamlı bir oyun değil. Biri ortaya çıkarken diğerinin kaybolması gerekmiyor. Birisi artarken diğerinin eksilmesi gerekmiyor. Eğer siz müşteri tabanını büyütüyorsanız, işi ve iş hacmini büyütüyorsanız, her iki tarafın birlikte kazanması mümkündür. Fikirleri çoğaltmanın imkanı paylaşmaktan, onun üzerine iş kurmaktan geçiyor.”


Çin ve Londra’da inovasyon merkezleri açacağız

 

Bir taraftan yurt içinde girişimciliği, yaratıcılığı desteklerken, diğer taraftan da yurt dışında  startup ekosistemini ve teknolojik yenilikleri ilk elden takip ettiklerini belirten Adnan Bali konuşmasını şöyle sürdürdü: “Yurtdışında da teknoloji iştirakimiz SoftTech’e bağlı olarak Silikon Vadisi’nde kurduğumuz Maxitech şirketimiz aracılığı ile dünyanın en önemli girişimcilik ekosistemindeki yenilikleri takip ediyoruz, işbirliği fırsatlarını değerlendiriyoruz. Silikon Vadisi’nin ardından Çin’de ve Londra’da da yakın zamanda inovasyon merkezleri açacağız. Her ikisinin de bu alanda önemli yatırımlar olacağını düşünüyorum.”


İş Bankası’nın ekonomiye sağladığı destek 331 milyar TL’yi aştı

11.05.2018


​Türkiye İş Bankası, 2018 yılının ilk üç aylık döneminde aktif büyüklüğünü 2017 yılsonuna göre %2,4 artırarak 370,9 milyar TL’ye yükseltti ve özel bankalar arasındaki lider konumunu devam ettirdi.

 

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, finansal sonuçlara ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yılın ilk çeyreğinde de, yurt içi ve yurt dışı kaynaklı belirsizlikler ile yakın coğrafyamızda yaşanan jeopolitik gelişmeler ülkemiz gündemini etkilemeye devam etti. İş Bankası böyle bir ortamda istikrarlı büyümesini sürdürdü” dedi.

 

Bankanın aktifinde %66,5 ile en büyük paya sahip olan nakdi krediler, 2017 yılsonuna kıyasla %3 oranında artarak 246,5 milyar TL’ye ulaşırken, gayrinakdi kredi hacmi ise 84,8 milyar TL düzeyinde gerçekleşti. Böylece, İş Bankası’nın ekonomiye krediler aracılığıyla sağladığı toplam kaynak tutarı 331,3 milyar TL’ye ulaştı.

 

Kredi hacmini sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde büyütme politikasını yılın ilk çeyreğinde de sürdüren İş Bankası’nda, sorunlu kredilerin toplam kredilerine oranı, önceki dönemlerde olduğu gibi sektör ortalamasının oldukça altında kalarak %2,3 düzeyinde gerçekleşti.

 

Teknolojik atılımları, yaygın şube ağı ve çok yönlü bankacılık hizmetleriyle İş Bankası, mevduat hacmini 2017 yılsonuna göre %1,5 oranında artırarak 206,9 milyar TL’ye yükseltti. Aynı dönemde kaynak yapısını güçlendirmek ve fonlama maliyetini yönetmek amacıyla mevduat dışı fon kaynaklarını da etkili bir şekilde kullanmayı sürdürdü. 

 

İş Bankası yılın ilk çeyreğinde, dijitalleşme çalışmalarında da önemli gelişmelere imza attı. Kesintisiz, sürdürülebilir ve kaliteli hizmet sunma hedefi doğrultusunda, bugüne kadar gerçekleştirdiği en büyük dijital altyapı dönüşüm projesi olan, uluslararası alanda önemli bir ödüle de layık görülen ‘Atlas Veri Merkezi’ projesini hayata geçirdi. Banka bu dönemde ayrıca, müşteri deneyimini sürekli iyileştirmek amacıyla dijital hizmet kanallarını teknolojik gelişmelere uyumlu şekilde geliştirmeyi sürdürdü. Bu gelişmeler sonucunda, şube dışı kanallar üzerinden gerçekleştirilen işlemlerin tüm bankacılık işlemlerinden aldığı pay %85’e ulaştı.

 

Topladığı kaynakları en verimli şekilde kullanma stratejisiyle hareket eden İş Bankası, yılın ilk çeyreğinde gösterdiği güçlü performans ile 1,8 milyar TL net kâr elde etti. Bankanın özkaynak büyüklüğü ise 2017 yılsonuna kıyasla %4,1 oranında artarak 44,8 milyar TL’ye ulaştı. Güçlü sermaye yapısını koruyan ve etkin bir risk yönetimi politikası uygulamaya devam eden bankanın sermaye yeterliliği rasyosu %16,5 düzeyinde gerçekleşti.

 

Adnan Bali, “İş Bankası ülkemize, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve hissedarlarımıza katma değer sağlamak için, kaliteli ve sürdürülebilir büyüme stratejisinden taviz vermeden milli bankacılığa öncülük etmeye devam edecektir” dedi.


Bu dönem fırsatçılık yapma dönemi değildir

12.04.2018


​İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Adana’da düzenlenen İş’le Buluşmalar Toplantısı’nda ekonomiye ilişkin değerlendirmeler yaparken, reel sektöre yönelik de mesajlar verdi. Reel sektörün de elini taşın altına koyması gerektiğini vurgulayan Bali, “Bu dönem fırsatçılık yapma dönemi değildir” dedi.

 

Türkiye İş Bankası tarafından 2008 yılından bu yana Dünya Gazetesi iş birliği ile düzenlenen, değişen ekonomi ve piyasa koşullarında bölgesel ve uluslararası fırsatların, Türkiye ekonomisinin bugünü ve geleceğine ilişkin fikirlerin gündeme geldiği “İş’le Buluşmalar”ın “Dijital Ekosistem ve Sürdürülebilir Rekabet” başlıklı 42’nci toplantısı Adana’da gerçekleştirildi.

 

Adnan Bali, toplantıda yaptığı konuşmada, verimli topraklarıyla ülkemizde tarımsal üretimin en önemli akslarından biri olan, sanayi üretimi ve ticaret hacmi ile de ülke ekonomisine ciddi katkısı bulunan Adana’nın hem ekonomik potansiyeli hem de tarihsel ve kültürel zenginliğiyle Çukurova’nın incisi olduğunu vurguladı.  Adana’nın, İş Bankası için de özel bir yere sahip olduğunu ifade eden Bali, “Buradaki ilk şubemiz 91 yıl önce 1927’de Bankamızın 5. şubesi olarak faaliyete geçmiş. Bugün, Adana’da halihazırda 33 şube, 500’ün üzerinde çalışanımız ile faaliyet gösteriyoruz. İlde en fazla şubesi olan özel banka konumundayız” dedi.

 

Konuşmasında, ülke ve dünya ekonomisindeki gelişmelere değinen Bali, bugün özellikle finansal piyasalar açısından çok çalkantılı günler yaşandığını, doların 4 liranın, euro’nun 5 liranın üzerinde seyrettiğini ifade ederek, “Hayal bile edilemeyecek seviyeler. Çok da hızlı hareketlerle gidiyor geliyor. Hangi bünyelerde hangi hasarlar yarattığını da tam bilemiyoruz” diye konuştu.

 

Bu kadar zorluğa rağmen Türkiye önemli bir performans gösterdi

 

Dünyada “süper güç” diye tanımlanan tarafların oluşturdukları gündemlere bakıldığında son derece sıradışı bir dönemden geçildiğinin altını çizen Bali, şöyle devam etti: “Global ekonomiyle ilgili belirsizlikler bir süredir devam ediyor. Fed faiz artırır mı, hızlı mı artırır yavaş mı artırır, bu konu gelişmekte olan ülkelerden hızlı sermaye çıkışlarına neden olur mu, borçların çevrilebilirliği gibi konular konuşuluyor. Jeopolitik anlamda son derece hassas bir dönemden geçiyoruz. Fakat herşeye rağmen işlerimizi güçlerimizi, bütün bu koşullara dayanacak şekilde götürmeye devam ediyoruz. Ekonomik ve siyasi anlamda bu kadar zorluğa rağmen Türkiye, geçen yıl %7,4 gibi hiç beklenmeyen derecede önemli bir büyüme performansı gösterdi. Bu büyüme performansı ile 2017 yılında G20 ülkeleri arasında ilk sırada, OECD ve AB ülkeleri arasında da ikinci sırada yer aldı.”

 

“Hiçbir sorunumuzun olmadığını, herşeyin güllük gülistanlık olduğunu ifade ediyor değilim” diyen Bali, “Tabii ki zorluklarımız, sorunlarımız var. Bunları çözmek için çalışacağız. Lider kuruluşların sorumlulukları da böyle dönemlerde belli olur. İyi konjonktürler ayırt edici değildir. Esas olan zaten zorluğun yönetilmesidir. O bakımdan hepimize sorumluluklar düşüyor” dedi.

 

Adnan Bali, önümüzdeki süreçte yüksek büyümenin sürdürülebilirliğinin önemli olduğuna dikkat çekerek, “Bundan sonra nasıl yürüyecek, alt bileşenleri nedir, bu alt bileşenlerde nereden kaynaklı bir büyüme olacak, bu nasıl evrilmeli ki nasıl sürdürülebilir hale gelsin… Bunlar önümüzdeki dönemde yakından izlememiz gereken konular” yorumunu yaptı.

 

Büyümede dönüşümün sinyalleri var

 

KGF uygulaması ve kamunun aldığı tedbirlerin büyümenin arkasındaki temel etmenler olduğunu vurgulayan Bali, yaptıkları hesaplamalara göre 7,4’lük büyümenin 2,5 puanlık kısmının KGF kredilerinden kaynaklandığını söyledi. Bali, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Fakat şimdi bakmamız gereken şu; iyi zamanda, doğru zamanda, doğru kurgularla KGF hayata geçirildi. Çok iyi bir enstrümandı. Şimdi bankalar olarak yenisini de kullandırıyoruz. Ancak kamunun öncülüğünden sonra asıl önemli olan, büyümenin asıl aktörlerince, özel sektörce devralınması gerekir. Daima kamunun itici güç olması sağlıklı değil. Bundan sonra sadece tüketim harcamaları yoluyla değil, üretimle, makine teçhizat yatırımlarıyla, imalat sanayi yatırımlarıyla ve ihracatın artan katkısıyla yeni bir faza, başka bir büyüme kompozisyonuna geçmemiz gerekiyor. Ancak bu şekilde büyümenin kendi dinamikleri üzerinde yürümeye başladığını söyleyebiliriz. Aslında bunun sinyallerini de almaya başladık. Nedir? Makine teçhizat yatırımları dört çeyrek üst üste geriledikten sonra üçüncü çeyrekte %15,7; son çeyrekte de %8,3 arttı. Öncü göstergeler, Türkiye’nin bu yılın ilk çeyreğinde de güçlü performans sergilediğine işaret ediyor. Nitekim ocak ayında sanayi üretimi yıllık bazda %12 artarken, yılın ilk çeyreğine ilişkin açıklanan PMI verileri imalat sektörünün büyümeyi sürdürdüğünü gösteriyor. Şubat ayı merkezi yönetim bütçesinin geçtiğimiz yıla kıyasla iyileşmesi de mali disiplin açısından olumlu bir tablo ortaya koyuyor.  Önümüzdeki dönemde ihracatın büyümeye katkısının artmasını bekliyoruz. Mevcut durumda ihracatımızın neredeyse yarısı Avrupa Birliği ülkelerine yönelik… Uzun süredir bu ekonomilerin arzulanan derecede ivmelenememesi nedeniyle ihracatını artıramıyorduk. Ancak son veriler, Avrupa’da büyümenin canlandığını gösteriyor. En büyük ticaret ortağımızdaki ekonomik aktivite artışı, ihracatçılarımıza destek verecektir. Ayrıca, yakın geçmişte yaşadığımız terör olaylarının da etkisiyle zayıf bir görünüm sergileyen turizm sektöründe öncü veriler bu yıl bir toparlanma olacağını gösteriyor. Özellikle önceki yıllara göre rezervasyonların arttığı yönündeki haberler dikkate alındığında, turizm gelirlerinin cari açığı sınırlandırıcı etkisi yaz sezonunun başlamasıyla birlikte görülebilecek.  Kısacası şu anda bu dönüşümün sinyalleri var, ancak teyit ederek gitmek gerekir. Bu nedenle önümüzdeki özellikle birkaç çeyreklik dönem, büyümenin kaynaklandığı alt kalemlerin analizi açısından önemli olacak, bunu izleyeceğiz. Diğer taraftan, jeopolitik gelişmelere ve gelişmekte olan ülkelere yönelik yatırımcı ilgisindeki dalgalanmalara bağlı olarak son dönemde döviz kurlarındaki aşırı yükselişler, enflasyon görünümü üzerinde risk oluşturabilir. Bunları yönetmemiz gerekecek. Ayrıca, 2017’de kaydettiği yükseliş eğilimini bu yılın ilk ayında sürdüren cari açık, önümüzdeki dönemde izleyeceği rota açısından dikkat etmemiz gereken en önemli göstergelerden biri.”

 

Hazırlanan teşvik uygulamasının, uzun dönemden sonra Türkiye’de vaka bazlı olarak katma değer yaratmaya, cari açığı kapatmaya yönelik olduğunu belirten Bali, genelci bir kıstasla yapılmış ya da geride kalana teşvik verme felsefesine dayanmayan bir program olduğunu, sonuçlarının da olumlu olmasını beklediklerini söyledi.

 

Yapılandırmalar olağan durumlardır

 

Bali, şöyle konuştu: “Ekonomide yaşanan sıkıntıların neden olduğu bazı kırılganlıklar olsa da güçlü bankacılık sistemi sayesinde ortaya çıkan problemli vakaları yönetme kabiliyetine sahibiz. Bankacılık sistemi olarak öngörülemeyen vakaları şu ana kadar başarıyla yönettik, bundan sonra da yönetmeye devam edeceğiz. Burada basına da yansıyan bazı kredi yapılandırma haberleriyle ilgili şunları söylemek istiyorum; bu, gereğinin üzerinde olumsuz manada bir ilişkilendirmeye konu edilmemeli. Bunlar bankacılıkta, finansta karşılaşılmayan hadiseler değil, olağan durumlardır. Nakit akışlarıyla kredi arasındaki ilişkinin öngörülen veya öngörülemeyen nedenlerle bozulduğu, farklılaştığı durumlarda ona göre ayarlar verilir, ona göre yapılandırmalar yapılır.  Bunlar çok daha farklı noktalara çekilecek düzeyde gereğinin üzerinde anlamlandırılmamalı. Biz bankacılar olarak, geçmiş dönemden çıkardığımız tecrübe ve ders ile mümkün olduğu kadar yapıcı yaklaşımlarla çözümcü olmak durumundayız. Bunu da sürdüreceğiz.

 

Reel sektör de elini taşın altına koymalıdır

 

Fakat diğer taraftan reel sektörde de belli başlı sermaye gruplarımız, en az bankalar kadar ellerini taşın altına koymalıdır.  Bu dönem fırsatçılık yapma dönemi değildir. İhtiyacı olanla olmayanı vakalar bazında ayırt ederek, kaynak tahsisini bozacak şekilde taleplerde, girişimlerde bulunmamalıyız. Aldığımız inisiyatifler bir kredi kampanyası, bir kredi yapılandırma kampanyası değil. Her vakanın kendi özelliğine göre çözümcü bir yaklaşımla karşılıklı iş yapma anlayışı… Geçtiğimiz dönemde olumlu konjonktür ve imkanlar sayesinde, açık ifade edeyim bankacılık sektörünün de sağladığı imkanlar sayesinde, hızlı bir büyüme ve servet düzeylerine ulaşmış olan irili ufaklı firmalarımız, belli başlı sermaye gruplarımız bu manada sorumlu davranmak durumundadır. İş hayatında itibardan önce gelecek hiçbir şey yoktur. Kazançlar kayıplar gelip geçicidir, itibar en önemli kalıcı müessesedir. Önemli olan kredi değildir, kredibilitedir, itibarın kendisidir. Kredi ilişkisi, aile ilişkisi gibidir. Uzun dönemlidir. İlk sıkıntıda bırakılıp yol ayrılacak bir müessese değildir. Yeter ki güven ve sadakat bozulmasın. Kredinin kökeni İngilizce credit kelimesinden geliyor, İngilizce’ye Latince’den geliyor, credo… Anlamı da ‘inanıyorum’ demek… Biz inandığımız için kredi veriyoruz. O inancın sarsılmaması lazım.

 

Bu çerçevede İş Bankası olarak, en büyük özel kreditör banka olarak işimizi en iyi şekilde yapma gayretini daima sürdüreceğiz. Ama gösterdiğimiz yapıcı tavrın ve bu ülkenin geleceğine olan inancın bütün muhataplarımızca da gösterilmesi gerektiğini düşünüyoruz.”

 

Toplantıda; İş Bankası Genel Müdürü Bali’nin ardından GE Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Canan Özsoy dijitalleşme ile ilgili değerlendirmelerini paylaştı. İş’le Buluşmalar kapsamında Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ’ın moderatörlüğünde ayrıca; İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu ve Dünya Gazetesi Yazarı Dr. Rüştü Bozkurt’un katıldığı bir de panel düzenlendi.


PİYASA HABERLERİ
19 Mayıs 2018
KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Test Bildirimi )Ilgili Sirketler []Ilgili Fonlar ...
PİYASA HABERLERİ
19 Mayıs 2018
BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( Islem Sirasi Durdurma Bildirimi )Ilgili SirketlerIlgili Fonlar ...
PİYASA HABERLERİ
19 Mayıs 2018
***BMK*** BIZIM MENKUL DEGERLER A.S.( Faaliyet Raporu (Konsolide) )Finansal Tablo Niteligi KonsolideIlg...
Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Uzman Yardımcısı Alım Sınavı - 02.06.2018
Bankamızın İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 2 Haziran 2018 ve izleyen günlerde Uzman Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir. Başvur​u Koşulları​
Sınav Başvuruları
Takip Memuru Alım Sınavı (İstanbul ve Gaziantep) - 29.05.2018
Bankamızın kadro ihtiyaçları doğrultusunda İstanbul ve Gaziantep illerinde görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere Takip Memuru alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları​​
X Kapat