Anında İşlem
Resim
Ticari Kredi/Kredi Kartı Başvurusu
İşletmenizin finansman ihtiyaçlarını karşılamak için ticari kredi başvurunuzu şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.​​​
Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
POS ve/veya ÖKC başvurularınızı buradan başlatabilir, POS ile ilgili her türlü sorunuz için POS Destek Hattı’nı arayabilirsiniz.​
Resim
POS Destek

POS Destek Hattı’nı arayabilirsiniz.​

Resim
Ticari Kredi Başvurusu

Ticari Kredi Başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
20 Ocak 2020

İş Bankası UnionPay QR kod ile ödemeyi Avrupa’da kabul eden ilk banka oldu.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
17 Ocak 2020

İş Bankası grubu, Türkiye'ye 1 milyar 150 milyon dolarlık kaynak sağlıyor.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
15 Ocak 2020

Maxis Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nun 3. yatırımı PCI Checklist’e oldu.​

İş Bankası’ndan turizme önemli katkı: UnionPay kullanıcıları ülkemizde QR ile ödeme yapabilecek

20.01.2020


​Türkiye’de yurtdışı ödeme kabulünde en geniş ödeme ağına sahip olan İş Bankası 32 bölgede, 16,5 milyondan fazla üye işyerinde kabul edilen UnionPay QR kod ile ödeme yöntemini Avrupa’da kabul eden ilk banka oldu.


Türkiye İş Bankası ve UnionPay International arasında yapılan anlaşmayla, ‘’UnionPay’’ mobil uygulama  kullanıcıları, İş Bankası üye işyerlerinde UnionPay QR kodunu okutarak ödeme yapabilecek. İş Bankası’nın Maximum İşyerim uygulamasını indiren üye işyerleri de UnionPay QR seçeneği ile kolayca ödeme kabul edebilecek.


Konuya ilişkin açıklama yapan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, “Türkiye’yi ziyaret eden Çinli turistlerin sayısının her geçen yıl artmasıyla birlikte UnionPay logolu kartlarla yapılan işlem hacimleri de önemli ölçüde arttı. UnionPay ile süregelen işbirliğimize eklemiş olduğumuz QR kodu ile ödeme işbirliği, Çinli tüketicilerin QR teknolojisine dayanan mobil ödeme alışkanlıkları ve beklentileri göz önüne alındığında, kendi ülkelerinde yaşamış oldukları ödeme deneyimlerini ülkemizde de devam ettirebilmeleri adına büyük önem arz ediyor. Maximum İşyerim uygulamasını kullanan üye işyerlerimiz UnionPay QR seçeneği ile Çinli turistlerden ödeme kabul edebilecek. Bu işbirliği sayesinde, UnionPay mobil uygulamasını kullanan Çinli turistlerin QR ile ödeme hizmetini İş Bankası aracılığı ile ülkemizde de alacak olmaları,  başta  turistik bölgelerdeki yerel işletmeler olmak üzere işyerlerinin hacimlerine önemli ölçüde katkı sağlayacak” dedi.


Önemi gitgide artan uluslararası ticarete de vurgu yapan Sezen sözlerine şöyle devam etti: “Üye işyeri altyapımızla desteklediğimiz farklı ödeme yöntemleriyle, yerel işletmelerimizin gerek ülkemize gelen turistlere daha kolay satış yapmasını gerekse uluslararası pazarlara erişimini kolaylaştırarak e-ihracat hacimlerinin artmasını desteklemek için çalışıyoruz. Ülkemize gelen turist sayısında ve de turist çeşitliliğinde yaşanan artış, yerel işletmelerimizin gelen turistlere kolay satış yapabilmesi için farklı ülkelerden gelen daha geniş müşteri kitlesine onların geldikleri ülkelerdeki farklı ödeme alışkanlarına cevap verecek teknik imkana sahip olmasını gerektiriyor. Bu bakış açısı ile günden güne sürekli olarak büyüttüğümüz uluslararası yerel ödeme yöntemlerini desteklemeye yönelik işbirliklerimizin en büyük halkası olan UnionPay işbirliğimiz ile birlikte Çinli turistlerin yoğun olarak tercih ettikleri UnionPay mobil ödeme uygulaması ile Türkiye’ye geldiklerinde hızlı ve güvenli ödeme yapabilmelerini, böylece tatilleri boyunca kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlıyoruz.”


UnionPay International Orta Doğu Bölgesi Genel Müdürü Han Wang, “UnionPay olarak Türkiye'de bir mobil ödeme köprüsü kurmaktan çok memnunuz. İş Bankası ile yapılan QR kod kabulündeki bu önemli işbirliği, UnionPay kart sahiplerinin Türkiye'ye olan seyahatlerindeki ödeme deneyimlerini zenginleştirecektir’’ dedi.


İş Bankası Grubu’ndan ekonomiye 1 milyar 150 milyon dolarlık kaynak

17.01.2020


​Türkiye İş Bankası, uluslararası piyasalarda 750 milyon ABD Doları tutarında 10 yıl vadeli ve beşinci yılda geri çağırma opsiyonu bulunan sermaye benzeri bir tahvil ihracı gerçekleştirdi. Faiz oranı %7,75 seviyesinde olan ihraç işlemine, 3,5 milyar ABD dolarının üzerinde bir talep geldi. Bankanın iştiraki TSKB’nin de uluslararası piyasalarda gerçekleştirdiği 400 milyon dolar tutarında 5 yıl vadeli ve sabit faizli Eurotahvil ihracı ile birlikte Grup, Türkiye’ye 1 milyar 150 milyon dolarlık kaynak sağlıyor. 


İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Temin edilen bu kaynaklar, İş Bankası’na ait değil, ülke ekonomisine aittir ve Türkiye ekonomisinin doğrusu için kullanılacaktır. Biz bu kaynakların sahibi değil aracısıyız. İşin tekniğine ve etiğine uygun bir tutarlılıkla Türkiye ekonomisinin hizmetine sunacağız. Çalışmalarımızı, her zaman olduğu gibi samimiyetle ve tutarlı bir şekilde devam ettireceğiz. İş Bankası olarak kredi verme kapasitemizi de artıran söz konusu sermaye benzeri tahvil ihracı, ülkemiz ekonomisi için değerlidir. Türk ihraçcılar için piyasaların henüz hazır olmadığına dair görüşlerin bulunduğu böyle bir dönemde, İş Bankası Grubu olarak üst üste gerçekleştirdiğimiz bu iki ihracı, teşvik edici ve yol açıcı olması bakımından kıymetli buluyorum” dedi.


Adnan Bali, ihraca ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu: “Bankanın yoğun ilgi gören yurtdışı tahvil ihracı, 2018 yılının Şubat ayından bu yana Türk bankaları tarafından yurtdışında gerçekleştirilen katkı sermaye niteliğini taşıyan ilk piyasa ihraç işlemi olması bakımından önemlidir. 200 civarında yatırımcının ilgi gösterdiği işlem, tek düzenleyici kuruluş aracılığıyla tamamlandı. İhraca gelen yüksek talebe bağlı olarak, tahvilin getiri seviyesi işlem sırasında revize edildi ve başlangıç seviyesinin 50 baz puan altında sonuçlandırıldı. 


Gerek Bankamızın yurtdışı piyasalarda gerçekleştirdiği 750 milyon ABD Doları tutarındaki sermaye benzeri tahvil ihracına, gerekse iştirakimiz TSKB’nin uluslararası piyasalarda gerçekleştirdiği 400 milyon ABD Doları tutarındaki Eurotahvil ihracına gelen yüksek talep; ülkemize, Türk bankacılık sektörüne ve Bankamıza duyulan güveni yansıtıyor. Yılın ilk günlerinde büyük başarıyla tamamlanan her iki işlemin, ülkemizdeki diğer banka ve kurumlar için de yurtdışı piyasalardan fon temin etme konusunda teşvik edici ve yol açıcı olacağını düşünüyorum.” 


Maxis, Workup Girişimcilik Programı Mezunu PCI Checklist’e yatırım yaptı

15.01.2020


​Türkiye İş Bankası’nın girişimcileri desteklemek amacıyla ana yatırımcısı olduğu Maxis Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nun 3. yatırımı, 1,1 milyon TL ile Workup Girişimcilik Programı’nın 4. dönem mezunu PCI Checklist’e oldu.

 
Ölçeklenebilir ve sürdürülebilir iş modeli bulunan, teknoloji odaklı, erken aşama girişimleri destekleyen Workup Girişimcilik Programı, İş Bankası’nın ana desteği ile 2017 yılından beri kesintisiz olarak devam ediyor. Programın Haziran 2019’da tamamlanan 4. döneminden mezun olan PCI Checklist, çıktığı ilk yatırım turunda İş Bankası’nın ana yatırımcısı olduğu Maxis Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’ndan (Maxis Yenilikçi GSYF) 1,1 milyon TL yatırım aldı.


PCI Checklist, Maxis Yenilikçi GSYF’nin Kolay İK ve Mutlubiev’den sonra yatırım yaptığı 3. şirket olurken,  iş modelini ölçeklemek adına başvurduğu Workup Girişimcilik Programı’ndan mezun olup sonrasında Maxis Yenilikçi GYSF’den yatırım alan ilk şirket de oldu.


Gerçek zamanlı dış zafiyet taraması yapan bir SaaS yazılımı olan PCI Checklist, e-ticaret siteleri ve ödeme sistemcileri için danışmanlık, fark analizi ve PCI DSS sertifikasyonuna girmeden önceki denetim hizmetlerini sağlıyor. Tespit edilen açıkların ne olduğu, neye sebebiyet verebileceği ve nasıl çözümleneceği konularında bilgi sağlayan PCI Checklist, herhangi bir entegrasyon gerektirmeden çalışıyor. Bankalar, ödeme sistemcileri, SSL üreticileri, kurumsal firmalar vb. üçüncü partiler adına da tarama yapabilen PCI Checklist; bu yeteneği ile bankalar ve ödeme sistemcilerinin üye işyeri edinim sürecini kısaltıyor ve tüm portföyün siber güvenlik risk haritası ile her bir üye işyerinin sektördeki siber güvenlik durumu hakkında da bilgi sağlıyor.

 
Kıvanç Harputlu, Emre Aydın, Cem Karaca ve Tunç Yıldırım isimli Ankaralı 4 girişimcinin ortaklığı ile 2019 yılının Nisan ayında kurulan PCI Checklist, 2019 yılının Ocak ayında Workup’ın 4. dönemine seçilen girişimler arasında yer aldı. İş Bankası tarafından 2019 yılının Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen yurt dışı programına katılan girişimlerden biri olan PCI Checklist, bu program sayesinde Silikon Vadisi’ndeki potansiyel müşteriler ve yatırımcılar ile iş bağlantıları kurma imkânı da elde etti.

 
Maxis Genel Müdürü Selami Düz, dünyada öne çıkan trendlerden olan siber güvenlik alanında bankaların, ödeme kuruluşlarının ve e-ticaret firmalarının önemli bir ihtiyacını karşılayan PCI Checklist’in potansiyelini görerek, Avrupa açılımını desteklemek üzere yatırım yaptıklarını belirtti. Maxis Yenilikçi GSYF’nin ilk kez Workup Girişimcilik Programı’ndan mezun olan bir girişime yatırım yapmasının, İş Bankası Grubu olarak girişimcilik ekosistemine sağladıkları sürekli desteğin en önemli somut çıktılarından biri olduğunu vurgulayan Düz,  yatırım stratejilerine uygun teknoloji odaklı erken ve ileri aşama girişimleri desteklemeyi sürdüreceklerini dile getirdi.

 
PCI Checklist’in kurucu ortaklarından Kıvanç Harputlu ise Workup ve San Francisco programları kapsamında aldıkları mentorluk ve network desteği sayesinde PCI Checklist’in Ankara’dan dünyaya açılan bir girişim haline geldiğini ifade ederek, aldıkları yatırım ile takımlarını güçlendireceklerini ve hızlı büyümelerini sürdüreceklerini belirtti. PCI Checklist, aynı yatırım turunda Workup Girişimcilik Programı’nın lider mentoru, melek yatırımcı Ömer Erkmen’den de 86 bin TL tutarında yatırım aldı.

 


PİYASA HABERLERİ
24 Ocak 2020
Kod Açiklama Son Ö.Gün.K G.Yüksek G.Düsük %G.F %Haf.F %Ay Fark---------------------------------------------------...
PİYASA HABERLERİ
24 Ocak 2020
Borsa Istanbul'da (BIST) bugün günlük bazda en çok deger kazanan 20 Hisse Senedi:Kod Son G.Düsük G.Yüksek A.O.Sap. G.H...
PİYASA HABERLERİ
24 Ocak 2020
Borsa Istanbul'da (BIST) bugün günlük bazda en çok deger yitiren 20 Hisse Senedi:Kod Son G.Düsük G.Yüksek A.O.Sap. G.H...

TABLO-Borsa Istanbul'da Endeks Degisimleri-24 Ocak

24.01.2020 18:10Kod Açiklama Son Ö.Gün.K G.Yüksek G.Düsük %G.F %Haf.F %Ay Fark
---------------------------------------------------------------------------------------------------
XSTKR_CFNNTLTLBIST TEKIRDAG GETIRI 534302.01 503984.23 534302.01 534302.01 6.02 15.48 27.38
XSTKR BIST TEKIRDAG 490649.95 462809.12 495546.83 465919.93 6.02 15.48 27.38
XKAGT BIST ORMAN KAGIT BASIM 97122.39 92874.54 97372.20 93448.75 4.57 13.81 21.28
XKAGT_CFNNTLTLBIST ORMAN KAGIT BASIM GETIRI 147633.77 141176.70 147633.77 147633.77 4.57 13.81 21.28
XBLSM_CFNNTLTLBIST BILISIM GETIRI 65489.39 63387.97 65489.39 65489.39 3.32 14.49 23.30
XBLSM BIST BILISIM 43105.34 41722.18 43310.93 42249.37 3.32 14.49 23.30
XTKJS_CFCNTLTLTL Bazli BIST Teknoloji Agirlik Sinirlamali Getiri Endeksi 228993.73 222565.16 228993.73 228993.73 2.89 11.83 21.96
XTKJS TL Bazli BIST Teknoloji Agirlik Sinirlamali Fiyat Endeksi 153371.81 149066.19 153951.96 150698.41 2.89 11.83 21.96
XTEKS_CFNNTLTLBIST TEKSTIL DERI GETIRI 79656.65 77697.03 79656.65 79656.65 2.52 3.44 16.73
XTEKS BIST TEKSTIL DERI 53833.60 52509.25 54059.02 52729.77 2.52 3.44 16.73
XULAS_CFNNTLTLBIST ULASTIRMA GETIRI 381375.59 372764.97 381375.59 381375.59 2.31 0.16 1.30
XULAS BIST ULASTIRMA 181220.68 177129.12 181987.74 178357.59 2.31 0.16 1.30
XHARZ BIST HALKA ARZ 242015.42 236626.98 244040.77 238457.30 2.28 8.58 14.54
XHARZ_CFCNTLTLBIST HALKA ARZ GETIRI 294467.44 287911.17 294467.44 294467.44 2.28 8.58 14.54
XSKAY BIST KAYSERI 540752.16 529940.18 545285.60 528712.46 2.04 1.67 14.83
XSKAY_CFNNTLTLBIST KAYSERI GETIRI 672191.29 658751.28 672191.29 672191.29 2.04 1.67 14.83
XBANA_CFNNTLTLBIST ANA GETIRI 306722.67 301038.59 306722.67 306722.67 1.89 9.59 18.58
XBANA BIST ANA 290847.09 285457.22 291646.32 287097.00 1.89 9.59 18.58
XGMYO BIST GAYRIMENKUL Y.O. 46475.24 45644.53 46635.47 45480.78 1.82 6.61 14.81
XGMYO_CFNNTLTLBIST GAYRIMENKUL Y.O. GETIRI 87522.62 85958.22 87522.62 87522.62 1.82 6.61 14.81
XTUMY_CFNNTLTLBIST TUM-100 GETIRI 329188.52 323403.90 329188.52 329188.52 1.79 9.28 18.07
XTUMY BIST TUM-100 247859.16 243503.69 248469.74 244654.64 1.79 9.28 18.07
XYORT_CFNNTLTLBIST MENKUL KIYM. Y.O. GETIRI 368153.17 362667.71 368153.17 368153.17 1.51 3.60 6.72
XYORT BIST MENKUL KIYM. Y.O. 58997.09 58118.04 59133.22 58042.50 1.51 3.60 6.72
XUTEK_CFNNTLTLBIST TEKNOLOJI GETIRI 170911.18 168483.23 170911.18 170911.18 1.44 4.77 14.06
XUTEK BIST TEKNOLOJI 116476.84 114822.18 116739.60 114658.92 1.44 4.77 14.06
XSIZM BIST IZMIR 220791.58 218072.89 221183.04 217784.63 1.25 5.74 11.38
XSIZM_CFNNTLTLBIST IZMIR GETIRI 286014.47 282492.67 286014.47 286014.47 1.25 5.74 11.38
XELKT_CFNNTLTLBIST ELEKTRIK GETIRI 6992.61 6907.76 6992.61 6992.61 1.23 6.01 13.32
XELKT BIST ELEKTRIK 5160.97 5098.35 5198.34 5077.33 1.23 6.01 13.32
XSKON BIST KONYA 105443.76 104279.29 106311.03 103130.74 1.12 10.60 9.83
XSKON_CFNNTLTLBIST KONYA GETIRI 112397.25 111155.99 112397.25 112397.25 1.12 10.60 9.83
XSDNZ_CFNNTLTLBIST DENIZLI GETIRI 154085.88 152683.07 154085.88 154085.88 0.92 -1.57 8.54
XSDNZ BIST DENIZLI 150989.57 149614.95 152749.41 148967.47 0.92 -1.57 8.54
XINSA BIST INSAAT 109020.51 108121.04 109326.57 107830.66 0.83 3.41 5.41
XINSA_CFNNTLTLBIST INSAAT GETIRI 130428.01 129351.93 130428.01 130428.01 0.83 3.41 5.41
XKOBI BIST KOBI SANAYI 147512.09 146696.20 149134.59 147016.09 0.56 6.98 18.01
XKOBI_CFNNTLTLBIST KOBI SANAYI GETIRI 150771.16 149937.25 150771.16 150771.16 0.56 6.98 18.01
XSGRT BIST SIGORTA 394709.52 392890.03 396341.21 388093.84 0.46 3.31 10.32
XSGRT_CFNNTLTLBIST SIGORTA GETIRI 718881.91 715568.09 718881.91 718881.91 0.46 3.31 10.32
XSANK_CFNNTLTLBIST ANKARA GETIRI 236139.07 235161.72 236139.07 236139.07 0.42 2.55 11.76
XSANK BIST ANKARA 163218.32 162542.78 165282.45 161648.34 0.42 2.55 11.76
XYUZO BIST 100-30 168066.88 167669.45 169207.88 166375.68 0.24 2.55 9.31
XYUZO_CFNNTLTLBIST 100-30 GETIRI 215520.57 215010.93 215520.57 215520.57 0.24 2.55 9.31
XTAST BIST TAS TOPRAK 88506.00 88362.43 89287.65 87630.43 0.16 0.99 2.63
XTAST_CFNNTLTLBIST TAS TOPRAK GETIRI 252144.92 251735.92 252144.92 252144.92 0.16 0.99 2.63
XSBAL_CFNNTLTLBIST BALIKESIR GETIRI 133939.76 133957.79 133939.76 133939.76 -0.01 2.94 18.81
XSBAL BIST BALIKESIR 123943.40 123960.09 126928.00 121783.69 -0.01 2.94 18.81
XUMAL_CFNNTLTLBIST MALI GETIRI 218322.71 218402.71 218322.71 218322.71 -0.04 0.97 9.61
XUMAL BIST MALI 148117.43 148171.71 150115.51 145780.48 -0.04 0.97 9.61
XUTUM_CFNNTLTLBIST TUM GETIRI 219624.08 219778.05 219624.08 219624.08 -0.07 1.55 8.02
XUTUM BIST TUM 129056.43 129146.91 130633.18 127610.29 -0.07 1.55 8.02
XBANK_CFNNTLTLBIST BANKA GETIRI 267793.87 268080.87 267793.87 267793.87 -0.11 0.21 11.10
XBANK BIST BANKA 177953.17 178143.89 180996.54 174379.79 -0.11 0.21 11.10
XSIST BIST ISTANBUL 123855.34 124022.64 125535.29 122685.28 -0.13 0.63 5.30
XSIST_CFNNTLTLBIST ISTANBUL GETIRI 157222.89 157435.27 157222.89 157222.89 -0.13 0.63 5.30
XMESY BIST METAL ESYA MAKINA 192897.26 193158.26 195807.88 191247.68 -0.14 0.18 6.30
XMESY_CFNNTLTLBIST METAL ESYA MAKINA GETIRI 392125.05 392655.63 392125.05 392125.05 -0.14 0.18 6.30
XMADN BIST MADENCILIK 112910.88 113103.47 115481.22 112226.47 -0.17 5.16 10.11
XMADN_CFNNTLTLBIST MADENCILIK GETIRI 126512.50 126728.30 126512.50 126512.50 -0.17 5.16 10.11
XUSIN BIST SINAI 148206.66 148462.99 149839.66 147174.82 -0.17 1.84 6.51
XUSIN_CFNNTLTLBIST SINAI GETIRI 328137.65 328705.18 328137.65 328137.65 -0.17 1.84 6.51
XGIDA BIST GIDA ICECEK 160053.28 160333.42 161960.92 158593.12 -0.17 3.48 14.40
XGIDA_CFNNTLTLBIST GIDA ICECEK GETIRI 220762.27 221148.67 220762.27 220762.27 -0.17 3.48 14.40
XUHIZ BIST HIZMETLER 92962.03 93148.28 94356.65 92124.38 -0.20 1.76 6.47
XUHIZ_CFNNTLTLBIST HIZMETLER GETIRI 151379.23 151682.52 151379.23 151379.23 -0.20 1.76 6.47
XKURY BIST KURUMSAL YONETIM 105467.67 105788.83 107030.93 104370.96 -0.30 0.33 5.73
XKURY_CFNNTLTLBIST KURUMSAL YONETIM GETIRI 160842.95 161332.74 160842.95 160842.95 -0.30 0.33 5.73
XUSRD BIST SURDURULEBILIRLIK 151768.80 152238.43 154055.65 149975.74 -0.31 0.07 6.39
XUSRD_CFCNTLTLBIST SURDURULEBILIRLIK GETIRI 177832.01 178382.29 177832.01 177832.01 -0.31 0.07 6.39
XU100 BIST 100 122141.75 122540.22 123936.26 120761.35 -0.33 0.55 6.74
XU100_CFNNTLTLBIST 100 GETIRI 206278.37 206951.33 206278.37 206278.37 -0.33 0.55 6.74
X100S_CFCNTLTLBIST 100 AGIRLIK SINIRLAMALI GETIRI 144337.25 144808.14 144337.25 144337.25 -0.33 0.55 6.74
X100S BIST 100 AGIRLIK SINIRLAMALI 122166.61 122565.17 123961.49 120794.58 -0.33 0.55 6.74
XYLDZ_CFNNTLTLBIST YILDIZ GETIRI 141015.85 141491.24 141015.85 141015.85 -0.34 0.52 6.71
XYLDZ BIST YILDIZ 124504.11 124923.84 126326.32 123108.39 -0.34 0.52 6.71
XTRZM_CFNNTLTLBIST TURIZM GETIRI 14685.70 14739.45 14685.70 14685.70 -0.36 7.30 18.08
XTRZM BIST TURIZM 14023.62 14074.95 14293.31 13821.48 -0.36 7.30 18.08
XKMYA_CFNNTLTLBIST KIMYA PETROL PLASTIK GETIRI 369223.06 370594.66 369223.06 369223.06 -0.37 0.90 0.72
XKMYA BIST KIMYA PETROL PLASTIK 120694.53 121142.89 122301.82 120278.98 -0.37 0.90 0.72
XHOLD BIST HOLDING VE YATIRIM 106471.30 106868.37 107989.78 105311.97 -0.37 0.52 5.81
XHOLD_CFNNTLTLBIST HOLDING VE YATIRIM GETIRIBIST HOLDING VE YATIRIM GETIRI 138127.45 138642.58 138127.45 138127.45 -0.37 0.52 5.81
XU050 BIST 50 115868.46 116387.39 117728.22 114591.67 -0.45 0.21 6.55
XU050_CFNNTLTLBIST 50 GETIRI 193814.55 194682.58 193814.55 193814.55 -0.45 0.21 6.55
X030S_CFCNTLTLBIST 30 AGIRLIK SINIRLAMALI GETIRI 176547.90 177387.33 176547.90 176547.90 -0.47 0.04 6.05
X030S BIST 30 AGIRLIK SINIRLAMALI 148287.07 148992.13 150775.65 146581.75 -0.47 0.04 6.05
XU030 BIST 30 147263.63 147966.87 149762.86 145533.92 -0.48 0.02 6.07
XU030_CFNNTLTLBIST 30 GETIRI 246870.95 248049.87 246870.95 246870.95 -0.48 0.02 6.07
XTMTU BIST TEMETTU 119502.45 120137.39 121364.47 118211.75 -0.53 0.19 6.24
XTMTU_CFNNTLTLBIST TEMETTU GETIRI 149813.58 150609.57 149813.58 149813.58 -0.53 0.19 6.24
XTM25_CFNNTLTLBIST TEMETTU 25 GETIRI 228195.74 229505.38 228195.74 228195.74 -0.57 -0.37 5.47
XTM25 BIST TEMETTU 25 161845.02 162773.87 164681.23 159857.30 -0.57 -0.37 5.47
XSBUR_CFNNTLTLBIST BURSA GETIRI 304317.74 306075.46 304317.74 304317.74 -0.57 1.52 7.31
XSBUR BIST BURSA 217115.39 218369.44 222054.37 215812.43 -0.57 1.52 7.31
XMANA_CFNNTLTLBIST METAL ANA GETIRI 551180.33 555116.20 551180.33 551180.33 -0.71 1.69 7.69
XMANA BIST METAL ANA 261260.18 263125.79 265360.93 258855.39 -0.71 1.69 7.69
XSANT_CFNNTLTLBIST ANTALYA GETIRI 112538.67 113399.69 112538.67 112538.67 -0.76 8.39 21.25
XSANT BIST ANTALYA 110381.17 111225.69 113186.27 108670.16 -0.76 8.39 21.25
XSKOC_CFNNTLTLBIST KOCAELI GETIRI 476443.38 480120.31 476443.38 476443.38 -0.77 0.01 -0.28
XSKOC BIST KOCAELI 248333.26 250249.77 252650.95 247930.98 -0.77 0.01 -0.28
XTCRT BIST TICARET 252640.15 254633.22 256511.33 250172.78 -0.78 2.25 8.81
XTCRT_CFNNTLTLBIST TICARET GETIRI 349372.70 352128.90 349372.70 349372.70 -0.78 2.25 8.81
XSPOR_CFNNTLTLBIST SPOR GETIRI 83409.99 84404.58 83409.99 83409.99 -1.18 3.44 14.72
XSPOR BIST SPOR 55526.42 56188.53 56993.18 55016.60 -1.18 3.44 14.72
XSADA_CFNNTLTLBIST ADANA GETIRI 485703.86 492747.98 485703.86 485703.86 -1.43 1.99 3.22
XSADA BIST ADANA 259416.11 263178.40 265489.26 256471.59 -1.43 1.99 3.22
XILTM_CFNNTLTLBIST ILETISIM GETIRI 69321.88 70380.77 69321.88 69321.88 -1.50 0.40 5.30
XILTM BIST ILETISIM 37257.00 37826.10 38307.71 37031.07 -1.50 0.40 5.30
XFINK BIST FIN. KIR. FAKTORING 90865.34 92305.48 92442.37 89929.49 -1.56 5.62 14.10
XFINK_CFNNTLTLBIST FIN. KIR. FAKTORING GETIRI 150913.59 153305.45 150913.59 150913.59 -1.56 5.62 14.10

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

TABLO-Borsa Istanbul'da En Çok Deger Kazanan Hisse Senetleri-24 Ocak

24.01.2020 18:10Borsa Istanbul'da (BIST) bugün günlük bazda en çok deger kazanan 20 Hisse Senedi:

Kod Son G.Düsük G.Yüksek A.O.Sap. G.Hacim %G.F %Haf.F %Ay Fark
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
KFEIN 14.65 12.36 14.65 14.65 164,056 19.98 28.28 31.51
OZGYO 2.08 1.76 2.08 2.08 271,520 19.54 30.00 32.48
YUNSA 16.31 14.42 16.76 16.31 183,021 15.76 23.00 61.65
DGKLB 2.09 1.82 2.17 2.09 351,672 15.47 18.08 26.67
GYHOL 23.40 22.00 23.40 23.40 1,305 14.93 47.54 204.29
ESCOM 2.87 2.66 2.87 2.87 28,490 14.80 67.84 106.47
SAMAT 2.51 2.34 2.51 2.51 3,585 14.61 48.52 40.22
RYSAS 12.74 11.50 12.75 12.74 47,814 13.95 72.63 190.87
MIPAZ 2.89 2.58 3.04 2.89 55,286 13.33 31.96 31.96
DURDO 23.90 21.50 24.50 23.90 15,762 13.27 22.56 70.23
ISBTR 44,000.00 41,000.00 44,000.00 44,000.00 1,201 12.82 -6.53 45.79
DYOBY 6.13 5.50 6.49 6.13 42,547 12.48 16.54 25.10
MARKA 1.46 1.31 1.49 1.46 32,574 12.31 16.80 23.73
RYGYO 10.04 9.00 10.05 10.04 14,110 11.56 59.11 118.74
ERSU 4.13 3.89 4.26 4.13 39,571 11.02 81.14 99.52
KRGYO 2.86 2.56 2.86 2.86 5,964 10.85 21.19 19.67
NATEN 21.60 20.02 22.92 21.60 203,492 10.60 35.25 69.81
TKNSA 10.11 9.35 10.16 10.11 309,639 10.13 57.97 140.71
OZBAL 2.30 2.12 2.38 2.30 19,763 10.05 25.00 37.72
GRNYO 1.32 1.17 1.34 1.32 49,816 10.00 21.10 22.22

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

TABLO-Borsa Istanbul'da En Çok Deger Yitiren Hisse Senetleri-24 Ocak

24.01.2020 18:10Borsa Istanbul'da (BIST) bugün günlük bazda en çok deger yitiren 20 Hisse Senedi:

Kod Son G.Düsük G.Yüksek A.O.Sap. G.Hacim %G.F %Haf.F %Ay Fark
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
QNBFL 146.90 146.90 146.90 146.90 76 -14.99 -33.08 13.79
CEOEM 7.55 7.52 9.50 7.55 36,470 -14.98 -11.28 -8.37
BURVA 21.26 21.26 25.00 21.26 497 -14.96 19.44 118.95
QNBFB 54.95 54.95 54.95 54.95 503 -14.94 -18.71 46.53
EPLAS 16.02 16.02 17.50 16.02 241 -9.95 4.09 28.16
METAL 1.10 1.10 1.22 1.10 278 -9.84 15.79 20.88
BALAT 2.16 2.16 2.39 2.16 2,017 -9.62 -27.27 74.19
EKIZ 1.28 1.27 1.30 1.28 546 -9.22 18.52 109.84
MZHLD 15.00 15.00 15.80 15.00 292 -6.25 5.49 24.07
ULUUN 4.24 4.22 4.90 4.24 22,112 -5.78 7.61 10.99
KRSAN 8.25 8.25 8.75 8.25 30 -5.39 -8.33 -12.14
MTRYO 5.35 5.35 5.65 5.35 25 -5.31 -2.73 -34.11
IDGYO 3.42 3.35 3.65 3.42 6,697 -5.26 6.21 11.76
FORMT 2.75 2.75 2.95 2.75 98 -5.17 -8.33 -8.33
PEGYO 1.17 1.16 1.28 1.17 104,512 -4.88 23.16 24.47
MEMSA 0.40 0.40 0.42 0.40 894 -4.76 0.00 25.00
MERIT 23.50 23.50 24.62 23.50 22 -4.55 -2.49 20.88
INFO 6.60 6.60 6.90 6.60 73 -4.35 11.86 -25.84
GARFA 5.55 5.50 5.77 5.55 6,906 -4.15 13.27 43.41
ATSYH 0.95 0.94 0.96 0.95 123 -4.04 -9.52 -5.00

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Müfettiş Yardımcılığı Sınavı - 09.11.2019

​Bankamızda görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcısı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

Sınav Başvuruları
Uzman Yardımcısı Alım Sınavı - 19.10.2019
Bankamızın İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere Uzman Yardımcısı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
X Kapat