Anında İşlem
Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Ticari Kredi / Kredi Kartı Başvurusu
İşletmenizin finansman ihtiyaçlarını karşılamak için ticari kredi ve kredi kartı başvurunuzu şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.​​
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
Fiziki Altın Hesap Makinesi

​Fiziki Altın Hesap Makinesi ile altınlarınızı Bankamıza getirdiğinizde bozdurulmadan hesabınıza kaç gram olarak aktarılacağını önceden hesaplayabilirsiniz.​

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Anında Müşteri

​Müşterimiz olmak için işlemlerinizi buradan hızlıca yapabilirsiniz. Başvuru Takip

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
29 Mayıs 2018

İş Bankası’nın Karneni Göster, Kitabını Al kampanyasının 11. yılında çocuklara “Robotlar Hapşırabilir mi? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı” hediye edilecek​.

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
22 Mayıs 2018

Türkiye İş Bankası hayata geçirdiği Anında Ticari Kredi ile esnaf ve gerçek kişi tacir müşterilerinin ticari kredi başvurularını sonuçlandırıyor.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
12 Mayıs 2018

Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup girişimcilik programının ikinci dönem girişimleri 11 Mayıs’ta gerçekleşen Demo Day etkinliği ile mezun oldu.​

İş Bankası’ndan çocuklara 11 yılda 13 milyon kitap

29.05.2018


 

​Türkiye İş Bankası’nın 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlattığı “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası, bu yıl 11’inci kez gerçekleştiriliyor. Kampanya kapsamında 1 milyon öğrenciye hediye edilecek kitap, İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali’nin ev sahipliğinde, gazeteci yazar Doğan Hızlan’ın katılımıyla yapılan basın toplantısında tanıtıldı.

 

İş Bankası’nın bu yılki karne hediyesi olan “Robotlar Hapşırabilir mi? - Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı”, Cumhur Öztürk tarafından hazırlandı. Kampanyanın 11. yılında dağıtılacak kitaplarla birlikte çocuklara 11 yılda 13 milyon kitap hediye edilmiş olacak. 

 

Adnan Bali, basın toplantısında yaptığı konuşmada, bu yıl 94’üncü yaşını kutlayacak olan Bankanın, tarihi boyunca asli işi olan bankacılık ve üretici kesimlere finansal destek faaliyetlerinin yanı sıra, ülkenin toplumsal ve kültürel gelişimine katkıda bulunmak için sosyal sorumluluk projeleri yürüttüğünü söyledi. Bu anlayışla eğitim, çevre, kültür-sanat alanlarında üstlendikleri inisiyatiflerin uzun soluklu, yaygın ve sürdürülebilir olduğunu vurgulayan Bali, “Karneni Göster Kitabını Al” kampanyasının eğitim alanındaki sosyal sorumluluğun güzel örneklerinden biri olduğunu ifade etti. Bali, şöyle konuştu: “Kampanya ile çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmayı, kitap sevgisini aşılamayı, merak uyandırmayı, hayal güçlerini geliştirmeyi ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Çocuklarımız, ‘Robotlar Hapşırabilir mi?’ kitabıyla bilim ve hızla gelişen teknolojinin yanı sıra doğanın korunması ve sürdürülebilir bir gelecek yaratılmasının önemi hakkında bilgiler öğrenirken eğlenecek, aynı zamanda daha fazlasını okumak için heyecanlanacaklar. Bu kitap sayesinde çocuklarımız ayrıca programlama, kodlama, algoritma gibi terimleri de öğrenecek. 8 Haziran, Cuma günü karnelerini alan çocuklarımızı kitaplarını vermek üzere şubelerimize bekliyoruz. Bu kitap ile çocuklara okul kapanırken yeni bir ödev değil, keyifle okuyacakları, mutlu olacakları bir hediye veriyoruz.”

 

Kampanya kapsamında şimdiye kadar olduğu gibi bu yıl da İş Bankası’nın yurtdışı teşkilatının olduğu ülkelerdeki şubeler aracılığıyla da kitap dağıtılacağını belirten Bali, ayrıca Yatılı Bölge Okulları, Sevgi Evleri, Çocuk ve Gençlik Kapalı Cezaevleri’ndeki çocuklara kitap hediye edileceğini söyledi. Bali,  görme engelli çocuklar için de Braille alfabesiyle bastırılan kitapların okullara dağıtılacağını vurguladı.

 

Doğan Hızlan da konuşmasında, “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasının önemine işaret ederek, “İnsan, merak duygusu ve sormakla gelişir. Çocuklar, bu eğlenceli kitabı okurken doğa bilimi konusunda bilgiler öğrenecek. ‘Robotlar Hapşırabilir mi? - Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar’ gibi basit, yalın bir anlayışla yazılmış kitaplar, bilime meraklı insanların öğrenmesi açısından önemli. Çocukların merak ettiği birçok sorunun yanıtı bu kitapta var.  Küçük yaşta bu gibi kitapları okuyan çocuklar, ‘ben neler yaratırım, şu bilimsel alanda nasıl çalışırım’ diye düşünecekler” dedi.

 

Kampanya ile dağıtılan kitap sayısı 13 milyona ulaşacak

 

İş Bankası, “Karneni Göster, Kitabını Al kampanyası” ile çocuklara; 2008 yılında “Alice Harikalar Diyarında”, 2009’da “Yazarlarımızdan Masallar ve Öyküler”, 2010’da “Yazarlarımızdan Öyküler”, 2011’de “Halime Kaptan” ve “Küçük Mavi Gezegen”, 2012’de “Sait Faik’ten Çocuklara Hikâyeler”, 2013’te “Aziz Nesin’den Çocuklara En Güzel Öyküler”, 2014’te “Yazarlarımızdan Öyküler”, 2015’te “Şairlerimizden Seçme Şiirlerle Şiir Dünyasına Yolculuk” ve “Depremden Korkmuyorum – Nasıl Korunacağımı Biliyorum”, 2016 yılında   "Mars’a Nasıl Giderim? - Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı”, 2017 yılında “Astronotlar Üşür Mü? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar” adlı kitapları dağıtmıştı. Bu yıl hediye edilecek kitaplarla birlikte 11 yılda çocuklara dağıtılan kitap sayısı 13 milyon olacak.

 

Bankanın eğitim, çevre ve kültür-sanat alanındaki projeleri…

 

Türkiye İş Bankası, eğitim alanında “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasının yanı sıra başka projeler de yürütüyor. 2005 yılından bu yana Türkiye Satranç Federasyonu’nun (TSF)  ana sponsorluğunu üstlenen İş Bankası, ülke genelinde 21 binin üzerinde satranç sınıfı açtı.  Bu süre zarfında satrançtaki lisanslı sporcu sayısı 30 binlerden 800 binin üzerine çıktı ve satranç özellikle ilköğretim çağındaki çocuklar arasında en fazla tercih edilen seçmeli derslerden biri oldu.

 

Eğitim alanında Bankanın sürdürdüğü bir diğer proje de Darüşşafaka ile birlikte yürütülen  “81 İlden 81 Öğrenci” projesi… Bu proje ile babası ve/veya annesini kaybetmiş, imkânları kısıtlı, yetenekli çocuklar, beşinci sınıftan başlayarak liseyi bitirinceye kadar Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda bütün eğitim giderleri karşılanarak okutuluyor. Proje kapsamında İş Bankası, Darüşşafaka’da bugün itibarıyla eğitim gören 958 öğrenciden 618’ine destek veriyor.

 

Banka, “Altın Gençler” programı ile 1971 yılından bu yana her yıl, üniversite sınavında başarılı olan öğrencileri ödüllendiriyor. Bugüne kadar ödül alan öğrencilerin sayısı 3 bini aştı.

 

İş Bankası, çevre alanında TEMA Vakfı ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı iş birliğinde 2008 yılında başlattığı “81 İlde 81 Orman” projesi kapsamında da tüm illerde 1.500 hektar alana toplam 2 milyon 200 binin üzerinde fidan dikti. Bakım çalışmaları ile bugüne kadar 950 bin adede yakın tamamlama dikimi yapılan projede toplam dikilen fidan sayısı 3 milyonu aştı.

 

İş Bankası, 18. sezonunu tamamlayan İş Sanat Konser Salonu ve İş Sanat Kibele Galerisi ile ülkemizin sanat yaşamının daha ileri bir noktaya taşınması ve sanatsal değeri yüksek uluslararası alandaki konser, sergi ve performansların Türkiye’deki izleyicilerle de buluşmasına katkıda bulunuyor. 1940’lı yıllardan bu yana oluşturulan İş Bankası Sanat Eserleri Koleksiyonu’nda, 900’ü aşkın sanatçının 2.500’e yakın eseri bulunuyor. Bu eserlerin bakım ve onarım çalışmaları, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ile yapılan işbirliği çerçevesinde Üniversite’ye armağan edilen Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu Laboratuvarı bünyesinde gerçekleştiriliyor.

 

2007 yılında ziyarete açılan Türkiye İş Bankası Müzesi’nde ise toplam ziyaretçi sayısı 1 milyona yaklaştı.

 

Ülkemizdeki zengin arkeolojik mirasın gün yüzüne çıkarılması, yeni nesiller ile buluşturulması ve geleceğe aktarılabilecek biçimde korunmasına yönelik projelere sponsor olan Banka,  Gaziantep’teki Zeugma Antik Kenti Muzalar Evi ve Antalya’nın Kaş ilçesinde bulunan Patara Antik Kenti’ndeki kazılara destek veriyor.

 

Milli Eğitim Eski Bakanı Hasan Ali Yücel öncülüğünde 1956 yılında kurulan Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları da ülkemizin önde gelen yayınevlerinden biri konumuna gelmiş durumda…

 

​İş Bankası’ndan Anında Ticari Kredi

22.05.2018


Türkiye İş Bankası, hayata geçirdiği Anında Ticari Kredi ile hem İşCep hem de internet şubesinin ticari ve bireysel seçenekleri aracılığıyla esnaf ve gerçek kişi tacir müşterilerinin ticari kredi başvurularını sonuçlandırıyor.

 

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, konuya ilişkin yaptığı açıklamada esnafın finansal ihtiyaçlarını yakından takip ettiklerini ve onlara en uygun çözümleri sağladıklarını vurgulayarak şöyle dedi: “Esnafımızın vakti yok, dükkanını, işyerini bırakıp da kolay kolay bankalara gidemiyor. Ayrıca ticari hayat mesai günleri ve saatleriyle de kısıtlı değil. Esnafımızın, cumartesi-pazar günleri veya hafta içi akşam saatlerinde de acil nakit ihtiyaçları olabiliyor. Dolayısıyla onları dijitalleşmeye en açık, dijital hizmetlerden en yoğun şekilde yararlanabilecek müşterilerimiz arasında görüyoruz. Bu kapsamda biz de Anında Ticari Kredi ile ticari kredi limiti olsun olmasın, müşterilerimizin 50 bin TL’ye kadar taksitli ticari kredi başvurularını şubeye uğramalarına gerek kalmadan değerlendirme ve kullandırım aşamalarını da kapsayacak biçimde en az bilgi girişiyle saniyeler içerisinde tamamlayabilmelerini mümkün hale getirdik. Diğer bir deyişle, başvurusu otomatik olarak onaylanan müşterilerimizin kredileri anında vadesiz ticari hesaplarına yatıyor. Süreci, dijital kanallardaki başvurudan kullandırıma kadar hızlı sonuçlandırılacak bir şekilde tasarladık ve müşterilerimizin kullanımına sunduk.”

 

Ayrıca İş Bankası müşterisi olsun ya da olmasın tüm esnaf ve gerçek kişi tacirler ile tüm şirketler, isbank.com.tr’de Anında İşlem menüsündeki Ticari Kredi Başvurusu aracılığıyla başlıca ticari kredi ürünlerine ilişkin taleplerini İş Bankası şubelerine iletebiliyor.


Workup girişimcilik programı ikinci mezunlarını verdi

12.05.2018


​Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup girişimcilik programının ikinci dönem girişimleri 11 Mayıs’ta gerçekleşen Demo Day etkinliği ile mezun oldu. Girişimcilerin projelerini sunduğu Demo Day organizasyonunda, farklı sektörlerden profesyoneller, melek yatırımcılar, mentorlar ve girişim sermayesi fonlarının temsilcileri İş Kuleleri’nde bir araya geldi.

 

Etkinliğin açılışını yapan İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, “İş Bankası olarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak için esnafımızı, sanayicimizi nasıl destekliyorsak aynı sorumlulukla girişimlerin, startup’ların da yanındayız. Müteşebbis ve iş yapmak isteyenleri desteklemek, ülke ekonomisine hız kazandırmak zaten İş Bankası’nın kuruluş amaçlarından biri…” dedi. Workup girişimcilik programı ile teknoloji odaklı girişimlerin iş fikirlerini geliştirmeleri ve işlerini büyütmeleri için eğitim ve mentorluk içeren uzun soluklu bir program yürütüldüğüne değinen Bali, sözlerine şöyle devam etti: “Fikirlerin geliştirilmesi ve hayata geçirilebilir hale gelmesi önemli. Bu fikirlerin tatbik kabiliyetinin olması, sahadan beslenmesi, sahada sınanması ve bu suretle de gerçekleştirilebilir olması gerekiyor. Kimse ham fikrine fazla güvenmemeli... Workup programı kapsamında fikirleri hayata geçirebilmek için adeta bir çocuğu yetiştirir gibi itinayla uğraşıyoruz. Bu basit bir hadise değil.”

 

Girişimlere finansal destek de vereceğiz

 

Sanıldığının aksine girişimcilikte ihtiyaç duyulan ya da eksikliği olan şeyin para olmadığını belirten Adnan Bali, “Girişimlere finansal destek de vereceğiz. Ama çoğu kez ham fikri olanlar ‘siz bana parayı verin ben gerisini hallederim’ diyor. Bizim bankacı olarak hata da yaptırmamamız lazım. Kaynakların verimli kullanımı açısından da doğru yere doğru tahsisi yapmamız lazım. Burada ihtiyaç duyulan asıl şey mentorluk, eğitim ve işbirliklerinin geliştirilmesidir. Girişimleri hem İş Bankası’nın hem de iştiraklerimizin müşteri ağı ile buluşturuyoruz. Bir arayüz rolü görüyoruz. Müşteriyi bulmak, ona kendini tanıtmak ve onun üzerinden bu fikri realize edebilmenin çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. İş Bankası olarak girişimcilik ekosisteminde Workup programı da dahil yürüttüğümüz tüm çalışmalar kapsamında bugüne kadar 230’u aşkın girişim ile birebir temas ettik, 50’nin üzerinde girişim ile ortak kampanyalardan teknolojik işbirliklerine kadar farklı alanlarda çalışmalar yaptık” dedi.


Startuplar’ın artık yeni ekonominin temeli ve dinamiklerinden birisi olduğunu vurgulayan Bali, sözlerine şöyle devam etti: “Biz startup’lara hiçbir zaman negatif bir anlayışla,  tehdit olarak bakmadık. Elimizden işimizin alınacağı kompleksiyle yaklaşmadık. Fırsat olarak, yeni işbirliği imkanları olarak gördük. Çünkü ekonomi sıfır toplamlı bir oyun değil. Biri ortaya çıkarken diğerinin kaybolması gerekmiyor. Birisi artarken diğerinin eksilmesi gerekmiyor. Eğer siz müşteri tabanını büyütüyorsanız, işi ve iş hacmini büyütüyorsanız, her iki tarafın birlikte kazanması mümkündür. Fikirleri çoğaltmanın imkanı paylaşmaktan, onun üzerine iş kurmaktan geçiyor.”


Çin ve Londra’da inovasyon merkezleri açacağız

 

Bir taraftan yurt içinde girişimciliği, yaratıcılığı desteklerken, diğer taraftan da yurt dışında  startup ekosistemini ve teknolojik yenilikleri ilk elden takip ettiklerini belirten Adnan Bali konuşmasını şöyle sürdürdü: “Yurtdışında da teknoloji iştirakimiz SoftTech’e bağlı olarak Silikon Vadisi’nde kurduğumuz Maxitech şirketimiz aracılığı ile dünyanın en önemli girişimcilik ekosistemindeki yenilikleri takip ediyoruz, işbirliği fırsatlarını değerlendiriyoruz. Silikon Vadisi’nin ardından Çin’de ve Londra’da da yakın zamanda inovasyon merkezleri açacağız. Her ikisinin de bu alanda önemli yatırımlar olacağını düşünüyorum.”


PİYASA HABERLERİ
21 Haziran 2018
16:01:07 *ABD'DE NISAN'DA FHFA KONUT FIYAT ENDEKSI AYLIK %0,1 (BEKLENTI %0,3, ÖNCEKI %0,1)16:01:13 *ABD'DE NISAN'DA FHFA KONUT FIYAT ENDEKSI...
PİYASA HABERLERİ
21 Haziran 2018
14:31:21 *TCMB: TMSF'YE DEVROLUNAN TAKIPTEKI ALACAKLAR, 7,4 MILYAR TL (ÖNCEKI 7,2MLR)14:31:22 *TCMB: MEVDUAT BANKALARI TÜKETICI KREDILERI, 8...
PİYASA HABERLERİ
21 Haziran 2018
12:16:56 MKE 20 BIN MPT-76 TÜFEGINI TSK’YA TESLIM ETTI12:17:09 *EURO, ABD DOLARI KARSISINDA TEMMUZ 2017'DEN BU YANA GÖRÜLEN EN DÜSÜK SEVIYEY...
Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Alım Sınavı - 30.06.2018
Bankamızın Bilgi Teknolojileri ve Veri Yönetimi Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, Sistem Uzmanı Alım Sınavı düzenlenecektir.Başvuru Koşulları
X Kapat