Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
27 Şubat 2019

“KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi”, İş Bankası Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
08 Şubat 2019

İş Bankası 2018 yılsonu itibarıyla özel bankalar arasındaki lider konumunu sürdürdü.  ​

Dijital Dönüşüm Merkezi ile KOBİ’lere Özel “Butik Tekno Çözümler” Geliştirilecek

27.02.2019


​Türkiye ekonomisinin can damarı KOBİ’lerin küresel rekabetçilik güçlerini artırmasını sağlamak ve dijitalleşme süreçlerine destek olmak amacıyla başlatılan “KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi”, İş Bankası Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı. 3 milyon TL bütçeli projeyle 120 KOBİ, teknoloji yolculuğuna çıkacak. KOBİ’ler projeye, www.ddm.org.tr internet adresi üzerinden başvurabilecek.


İSTKA “2018 Yenilikçi ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı” kapsamında desteklenen Dijital Dönüşüm Merkezi; katılımcı, kapsayıcı ve çok paydaşlı iş birliği ağı ile İstanbul’un yenilikçi iklimine de katma değer yaratacak. Tekno KOBİ’ ile ihtiyaçları doğrultusunda eşleştirilecek 120 KOBİ, Beyoğlu’ndaki merkezde eğitim alacak ve dijitalleşme süreçleriyle tanışacak. Proje süresince KOBİ’lere “işletmeye özel butik tekno çözümler” geliştirilecek.


Üretim ve sanayinin dijitalleşme çerçevesinde belirlendiği günümüzde, Türkiye ekonomisinin can damarı olan KOBİ’ler için Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda çalışan İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) 2018 Yenilikçi ve Yaratıcı istanbul Mali Destek Programı kapsamında “Dijital Dönüşüm Merkezi” (DDM) projesini hayata geçirdi.


İstanbul Valiliği ve Tüm Girişimci İş Mentorları Derneği’nin (TÜGİM) ortaklığında, Türkiye İş Bankası'nın sponsorluğunda, Boğaziçi Üniversitesi ve Endeavor Türkiye’nin iştirakçiliği ile hayata geçirilen “KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi” projesi ile 120 KOBİ, tekno-yolculuğa çıkıyor.


Yaklaşık 3 milyon TL’lik bir bütçe (ayni ve maddi) ile 120 KOBİ’nin teknoloji yolculuğuna rehberlik edecek DDM’nin tanıtıldığı İş Kuleleri’ndeki toplantının açılışı İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek ve İSTKA Genel Sekreter Vekili Dr. Fatih Pişkin’in katılımıyla gerçekleştirildi.


KOBİ’ler ihtiyaçları doğrultusunda tekno-KOBİ’lerle ile eşleştirilecek


KOBİ’lerin dijital dönüşümünü sağlayarak küresel rekabetçilik güçlerini artıracak proje ile İstanbul’un yenilikçi iklimine de değer yaratılacak. KOBİ’ler, 18 ay boyunca, Beyoğlu’ndaki merkezde 2 bin saati aşan mentörlük desteğinin yanı sıra “üretim”, “iç yönetim” ve “pazarlama-satış” alanında eğitim alarak, verimliliklerini de artıracak. Proje kapsamında 120 KOBİ, ihtiyaçları doğrultusunda, dijitalleşmeye yardımcı ürün ve hizmet üreten  tekno-KOBİ’ler eşleştirilecek ve mentörlük desteği alacak. KOBİ’lerin dijitalleşme ihtiyaçlarına özel yol haritalarının çıkartılacağı proje ile kredi ve finansman çözümleri de geliştirilerek, bu desteklerden faydalanmaları sağlanacak.


KOBİ’lerin elde ettikleri dijitalleşme düzeylerini sürdürülebilir kılmalarına yardımcı olacak DDM ile işletmelerin dijitalleşmeyi kurum kültürü haline getirebilmelerine katkı sağlanacak. 18 ayın sonunda ise projenin, KOBİ’lerin dijitalleşme düzeylerine etkisi ve kurum verimliliklerine katkısı test edilip, analiz raporu hazırlanacak ve yayımlanacak. Projeyle, İstanbul’un genel yenilik iklimi ile yenilik ve yaratıcılık odaklı ekonomik yapıya kavuşması iki yönlü desteklenerek, kentin katma değeri, teknoloji ve bilgi yoğunluğu yüksek ürün ve hizmetler ile küresel ekonomide söz sahibi olabilmesi; küresel değer zincirinde üst sıralarda yer alabilmesi hedefleniyor. İstanbullu KOBİ’ler dijitalleşme yolculukları için www.ddm.org.tr adresinden başvurularını yapabiliyor. Başvuru süreci sonunda analiz ve testler ile değerlendirmeleri geçen KOBİ’lerin tekno-yolculuğu da başlıyor.


Mehmet Ali Özyiğit: “Proje sadece KOBİ’lerin değil, Türkiye’nin geleceği adına çok önemli”


Konuşmasında, yaşanan dijitalleşme yarışında henüz ülkelerin rekabetin nereye varacağını kestiremediğini belirten İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, “Yaşanan değişim ve dönüşüm sürecinde, küresel rekabetçilikte rakiplerinin bir adım önüne geçenler, yarının söz sahibi olacak” dedi. Özyiğit, ekonominin bel kemiği olan KOBİ’lerin, Türkiye’nin geleceği adına insan kaynağından üretim araçlarına, pek çok alanda desteklenmesi gerektiğini vurgulayarak, şöyle konuştu: “Dijital dönüşüm  her anlamda desteklenmesi gereken önemli bir süreçtir. Dijital dönüşümü, ülkemizin geleceği için çok önemsiyoruz çünkü bu projenin, sadece KOBİ’lerin değil, Türkiye’nin geleceği adına çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Umarız proje başarılı olur ve Türkiye, hak ettiği yerde olur.”


Orhan Turan: “İstanbul ve Türkiye’nin yenilik iklimine katma değer yaratacağız”


“Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınması için ekonomimizin rekabetçilik gücünü artırmamız şart. Dolayısıyla sektörlerimiz, işletmelerimiz ve özellikle ekonominin can damarı olan KOBİ’lerimizin rekabetçilik gücünü geliştirmeye odaklanmak gerekiyor” diyen TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan,  açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Artık üretim ve sanayi; dijitalleşme çerçevesinde şekilleniyor. Bu nedenle, teknolojiyi tüketen değil; hayal eden, araştıran, geliştiren, üreten ve ihraç eden bir ülke olmalıyız. Yüksek teknolojili üretim yaparak, yüksek katma değer yaratmak ve küresel rekabet gücümüzü artırmak için dijitalleşme, aradığımız kaldıraçtır. Sanayimizin dijital dönüşümünü gerçekleştirip, KOBİ’lerimizin kapasitelerini artırıp, yüksek teknolojiyle yüksek katma değerli üretimi yakalayıp, ekonomik refahı artırabiliriz. Teknolojik altyapı yatırımlarının faydaya dönüşebilmesi, ancak KOBİ’lerin dijital dönüşümü, kurumsal yapılarının bir parçası haline getirmesiyle mümkün görünüyor. Bu amacı gerçekleştirmek için KOBİ’lerimizin dijitalleşme yolculuğuna destek olacak Dijital Dönüşüm Merkezi, başarılı örneklerin ortaya çıkmasını sağlayacak, sürdürülebilir mekânsal bir platform imkânı da sunuyor. Merkez ile dijitalleşme becerilerinde yetkinlik kazanacak KOBİ’lerimizin, çarpan etkisi yaratarak, İstanbul’un yenilik iklimine katma değer yaratmasını da hedefliyoruz. Bu proje ile finansmana erişimden pazara açılmaya kadar KOBİ’lerimizin yenilik üretme motivasyonlarını artıracağız.”


Şahismail Şimşek: “KOBİ’lerimize dijitalleşme süreçlerine en uygun tedaviyi sunacağız”


Türkiye ekonomisinin gelişmesinde KOBİ’lerimizin çok önemli bir yeri olduğunu hatırlatan Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek de açılış konuşmasında şunları aktardı: “KOBİ’lerimizin dijitalleşme yolculuğunda bu proje ile teşhisi koyacak ve kendilerine en uygun tedaviyi sunacağız. Dijitalleşme süreçlerinde çok değerli mentorlarımız KOBİ’lerimizin yanında olacak ve kendilerine hem deneyimlerini aktaracak hem de yol gösterecekler.  KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi projesinin değerli KOBİ’lerimiz ve ülkemiz için faydalı olmasını umuyorum.”


Dr. Fatih Pişkin: “KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği yetkinlikleri kazandırmayı hedefliyoruz”


Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi ile KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği vizyon ve yetkinlikleri kazandırmayı hedeflediklerini ifade eden İSTKA Genel Sekreter Vekili Dr. Fatih Pişkin, İstanbul’un ekonomik gücünün korunmasında KOBİ’lerin önemli bir işlev üstlendiğine vurgu yaptı. Dr. Fatih Pişkin, konuşmasında şunları aktardı: “KOBİ’lerimiz İstanbul’un ekonomik gücünün korunması bakımından önemli bir işlev üstleniyor. İstanbul ekonomisinin mevcut yapısının ileri teknoloji kullanan, yüksek katma değer üreten, nitelikli iş gücü istihdam eden, bilgi yoğun bir üretim yapısına dönüştürülmesi için KOBİ’lerimizin mevcut yapılarını da çağın gerçeklerine uygun olarak dönüştürmek mecburiyetindeyiz. İstanbul Kalkınma Ajansı olarak 2010 yılından bu yana 10 destek programında doğrudan KOBİ’lere yönelik toplam 114 projeye destek vermiş bulunuyoruz. Güdümlü projelerimiz ile de KOBİ’lerin test ve prototip üretme ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Girişimcilik alanında verdiğimiz destekler de doğrudan KOBİ’lerimizi etkiliyor. ‘KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi’ projemizi de KOBİ’lerimizin üretim, iç yönetim, pazarlama ve satış alanlarında dijital dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak amacıyla desteklemiş bulunuyoruz. Bu projemizle, KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği vizyon ve yetkinliklerin kazandırılmasını hedefliyoruz.”


İş Bankası’ndan ülke ekonomisine 351,6 milyar TL’lik destek

08.02.2019


2018 yılsonu itibarıyla, İş Bankası aktif büyüklüğünü 2017 yılsonuna göre %15 oranında artırarak 416,4 milyar TL’ye yükseltti ve özel bankalar arasındaki lider konumunu sürdürdü. 


Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, 2018 yılsonu finansal sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada: “Milli ekonomiye olan güvenin güçlendirilmesinin her zamankinden daha da önem kazandığı 2018 yılında, reel sektöre ve hane halkına destek olmayı sürdürdük. 260,3 milyar TL’si nakdi, 91,3 milyar TL’si gayrinakdi olmak üzere, 2018 yılsonu itibarıyla krediler yoluyla ekonomiye sağladığı toplam finansman desteği 351,6 milyar TL’ye ulaşan Bankamız, ülke ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan özel banka olmaya devam etmiştir” dedi.


Kaynaklarının doğru tahsisine azami önem veren ve etkin risk yönetimine odaklanan İş Bankası’nın sorunlu kredilerinin toplam kredilerine oranı 2018 yılının sonunda özel bankaların ortalamasının altında kalarak %4,1 düzeyinde gerçekleşti.


İş Bankası, sektördeki güçlü konumu, yaygın şube ağı ve dijital kanalları ile mevduat sahiplerinin öncelikli tercihi olmaya devam etti ve 2018 yılsonu itibarıyla toplam mevduat büyüklüğü açısından özel bankalar arasında ilk sırada yer aldı. Banka’nın mevduat hacmi 2017 yılsonuna göre %20,4 oranında artarak 2018 yılsonunda 245,3 milyar TL düzeyinde gerçekleşti. İş Bankası, fonlama maliyetini gözeterek, kaynaklarını çeşitlendirmek amacıyla yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda mevduat dışı fonlama olanaklarından da faydalanmaya devam etti. Sendikasyon kredilerinde uzun bir geçmişi ve önemli bir deneyimi bulunan bir kurum olan İş Bankası, 2018 yılında söz konusu kredilerini başarılı bir şekilde yeniledi ve bu kapsamda yaklaşık 2,5 milyar ABD Doları tutarında finansman sağladı.


2018 yılında İş Bankası, dijital dönüşümü iş süreçlerine dahil ederek verimliliğini artırmaya odaklandı. Diğer taraftan, fiziksel ve dijital kanallarını birbirini tamamlayacak şekilde konumlandırırken, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran, kişiselleşmiş ürün ve hizmetler sunmaya devam etti.  Bankacılık hizmetlerini müşterilerin ayağına götüren Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulaması “İşCep”i kullanan müşteri sayısı ise 2018 yılı sonunda 6,7 milyona ulaştı.

 

2018 yılında 6,8 milyar TL net kâr elde eden İş Bankası’nın 2018 yılsonu itibarıyla özkaynak büyüklüğü, 2017 yılsonuna göre %15,7 oranında artarak 49,7 milyar TL’ye ulaştı. Banka’nın sermaye yeterlilik oranı 2018 yılsonu itibarıyla, yasal limitin üzerinde, %16,5 seviyesinde gerçekleşti.


İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, “Türkiye’nin en büyük özel sektör bankası olarak geride kalan 94 yılda olduğu gibi bundan sonra da müşterilerimiz, hissedarlarımız ve çalışanlarımızın yanında olarak, ülke ekonomisi için katma değer yaratmayı sürdüreceğiz” dedi.​


PİYASA HABERLERİ
22 Mart 2019
17:05:29 ***YKBNK*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI 17:05:31 *PHILADELPHIA FED ANKETI: ABD EKONOMISI IÇIN 2019 I...
PİYASA HABERLERİ
22 Mart 2019
15:25:40 ***TFNVK*** BORSA ISTANBUL A.S.( KIRA SERTIFIKALARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI 15:26:47 ***CCOLA*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM S...
PİYASA HABERLERİ
22 Mart 2019
13:15:13 BASIN BÜLTENI-EGITIME UZANAN YOL” PROJESININ 15. DURAGI BAYBURT OLDU13:15:14 BASIN BÜLTENI-YEMEKSEPETI: EN ÇOK AYVALIK TOSTU YIYORUZ13:15:1...

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-6

22.03.2019 18:1717:05:29 ***YKBNK*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
17:05:31 *PHILADELPHIA FED ANKETI: ABD EKONOMISI IÇIN 2019 ILK ÇEYREK BÜYÜME TAHMINI YÜZDE 2,4'TEN 1,5'E
17:05:43 *PHILADELPHIA FED ANKETI: ABD EKONOMISI IÇIN 2019 IKINCI ÇEYREK BÜYÜME TAHMINI YÜZDE 2,7'DEN
17:06:21 *PHILADELPHIA FED ANKETI: ABD EKONOMISI IÇIN 2019 ILK ÇEYREK ÇEKIRDEK PCE YÜZDE 2,1'DEN 2,0'A
17:06:38 ***ANSGR*** ANADOLU ANONIM TÜRK SIGORTA SIRKETI( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:06:45 ***SEKFK*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
17:06:49 *PHILADELPHIA FED ANKETI: ABD EKONOMISI IÇIN 2019 ILK ÇEYREK ÇEKIRDEK TÜFE TAHMINI YÜZDE
17:09:21 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(IKON MENKUL)
17:10:05 ***ALNTF*** ALTERNATIFBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
17:10:34 ***ALNTF*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
17:11:24 ***ISGSY*** IS GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:11:50 ***EGSER*** EGE SERAMIK SANAYI VE TICARET A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:12:15 ***EGSER*** EGE SERAMIK SANAYI VE TICARET A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
17:12:38 ***ISGSY*** IS GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( YÖNETIM KURULU KOMITELERI
17:13:19 ***TCZB*** T.C. ZIRAAT BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
17:13:21 ***ANSGR*** ANADOLU ANONIM TÜRK SIGORTA SIRKETI( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:13:48 ***TCZB*** T.C. ZIRAAT BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
17:14:21 *AB/TUSK: BREXIT'IN KADERI INGILIZ DOSTLARIMIZIN ELINDE
17:14:51 *AB/TUSK: EN IYISINI UMMAKLA BIRLIKMTE EN KÖTÜSÜNE HAZIRLIKLIYIZ
17:14:55 ***ANSGR*** ANADOLU ANONIM TÜRK SIGORTA SIRKETI( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI
17:15:08 *AB/JUNCKER: ÇIN ILE ILISKILER IYI, MÜKHEMMEL DEGIL
17:15:27 *AB/JUNCKER: ÇIN BIR RAKIP, ÇIN ILE TICARET ASIMETRIK
17:15:55 *AB/JUNCKER: ÇIN ILE TICARETTE MÜTEKABILIYET GEREKLI, REKABET ADIL DEGIL
17:16:14 *AB/JUNCKER: ÇIN ILE YATIRIM KONUSUNDA BIR ANLASMAYI TAMAMLAMAK ISTIYORUZ
17:16:30 *AB/JUNCKER: ÇIN PIYASALARI AVRUPA ÜRÜNLERINE YETERINCE AÇIK DEGIL
17:17:25 *IRLANDA/VARAKAR, "BREXIT'IN UZATILMASI BRITANYA PARLAMENTOSUNA NE ISTEDIGINE KARAR VERMESI
17:18:41 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(IKON MENKUL)
17:19:58 ***ALNTF*** ALTERNATIFBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
17:21:00 ÇELIK DIS TICARET DERNEGI, KARDEMIR'I ZIYARET ETTI
17:21:13 ***UTPYA* *YGGYO* *ULKER* *AKBNK*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( BORSADA ISLEM GÖREN TIPE
17:22:37 ***ANSGR*** ANADOLU ANONIM TÜRK SIGORTA SIRKETI( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:22:55 ***ANSGR*** ANADOLU ANONIM TÜRK SIGORTA SIRKETI( YÖNETIM KURULU KOMITELERI
17:23:32 *ECB: AVRUPA BIRLIGI MENKUL KIYMETLESTIRME DÜZENLEMESININ SEFFAFLIK GEREKLILIKLERI EUROSYSTEM
17:25:33 *AB/TUSK: AB'NIN GOLAN TEPELERI POZISYONU BILINIYOR VE DEGISMEDI
17:26:11 ***DOFIN*** DORUK FINANSMAN A.S.( ESAS SÖZLESME
17:26:55 ***ALNTF*** ALTERNATIFBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
17:27:50 *25 MART 2019 IÇIN MERKEZ BANKASI GEÇICI PIYASA REZERVI: -11547,8 MILYON TL
17:29:33 MERKEZ BANKASI'NIN PAZARTESI IÇIN AÇIKLADIGI GEÇICI REZERV 11.547,8 MILYON TL EKSIDE
17:29:59 ATSO/ÇETIN: ISTIHDAM OLUSTURACAK ÇALISMALARIMIZA DEVAM EDECEGIZ
17:30:36 ***ARMDA*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
17:30:41 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:31:05 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:31:21 ***AKTVK* *ALNTF* *HALKB* *USAK* *QNBFB* *DENIZ* *SEKFA* *HEKTS* *ISMEN* *AKBNK* *TCZB* *SKBNK*
17:32:34 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:32:54 ***CLKEN*** ÇALIK ENERJI SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
17:33:26 ***CLKEN*** ÇALIK ENERJI SANAYI VE TICARET A.S.( KAR PAYI BILDIRIMI
17:33:44 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK ÖDÜNÇ PAY PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:33:52 ***CLKEN*** ÇALIK ENERJI SANAYI VE TICARET A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
17:35:13 ***AKBNK*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
17:35:43 ***TACTR*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
17:38:12 ***ZOREN*** ZORLU ENERJI ELEKTRIK ÜRETIM A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:39:52 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:41:02 ***YKBNK*** YAPI VE KREDI BANKASI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:41:13 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:42:42 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:43:44 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:44:07 ***ZOREN*** ZORLU ENERJI ELEKTRIK ÜRETIM A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:44:19 ***SKBNK*** SEKERBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:45:01 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:45:10 ***ZOREN*** ZORLU ENERJI ELEKTRIK ÜRETIM A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI
17:46:07 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:47:48 ***LOGO*** LOGO YAZILIM SANAYI VE TICARET A.S.( KAYITLI SERMAYE TAVANI ISLEMLERINE ILISKIN
17:48:09 8. ULUDAG EKONOMI ZIRVESI'NDE 'REFAH IÇIN DIJITALLESME' OTURUMU GERÇEKLESTI
17:48:31 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK PARA PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:49:08 ***SKBNK*** SEKERBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:50:05 ***TFNVK*** TF VARLIK KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
17:50:42 ***TFNVK*** TF VARLIK KIRALAMA A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
17:51:01 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(DINAMIK MENKUL)
17:51:12 ***BRKT*** BORSA ISTANBUL A.S.( KIRA SERTIFIKALARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
17:51:41 *USDTRY 5,66 SEVIYESININ ÜZERINI GÖRDÜ, 5,6607
17:51:54 *FITCH: TÜRKIYE'DE EKONOMIK DÜZELTME SÜRECI DEVAM EDIYOR
17:52:32 ***DESPC*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
17:54:15 *FITCH TÜRKIYE'NIN 2019'DA KÜÇÜLMESINI BEKLIYOR-BLOOMBERG HT
17:54:42 ***YKBNK*** YAPI VE KREDI BANKASI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
17:55:13 ***PEGYO*** PERA GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( KAYITLI SERMAYE TAVANI ISLEMLERINE ILISKIN
17:55:18 *FITCH: ERKEN PARASAL GEVSEME TL ÜZERINDEKI BASKIYI YENILEYEBILIR
17:59:00 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:59:12 ***SISE*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
17:59:15 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
18:00:05 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
18:00:30 ***DNFIN*** DENIZ FINANSAL KIRALAMA A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
18:02:38 ***DSI* *DBAGL*** DEUTSCHE SECURITIES MENKUL DEGERLER A.S.( YATIRIM KURULUSU VARANT - SERTIFIKA
18:03:18 ANALIZ-EMTIA FIYATLARI/BAKIR(IS YATIRIM)
18:03:32 ***AKSUE*** AKSU ENERJI VE TICARET A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI
18:06:31 ***GNI*** ING MENKUL DEGERLER A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
18:06:44 TBB: KREDI KARTI BORCUNDAN YASAL TAKIBE INTIKAL ETMIS KISI SAYISI ARTTI
18:06:52 ***ULKER*** ÜLKER BISKÜVI SANAYI A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI
18:07:25 ***AKSFA*** AK FAKTORING A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:07:57 ***AKFK*** AK FINANSAL KIRALAMA A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
18:08:20 ***AVOD*** A.V.O.D. KURUTULMUS GIDA VE TARIM ÜRÜNLERI A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE
18:08:27 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
18:09:25 ***AVOD*** A.V.O.D. KURUTULMUS GIDA VE TARIM ÜRÜNLERI A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN
18:09:29 *USDTRY EN YÜKSEK 5,7445 SEVIYESINI GÖRDÜKTEN SONRA 5,67 SEVIYESINE GERILEDI
18:09:30 ***HEKTS*** HEKTAS TICARET T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
18:10:28 ***GLRYH* *RTALB* *ACP*** GÜLER YATIRIM HOLDING A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:10:38 ***HEKTS*** HEKTAS TICARET T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
18:11:05 ***GLRYH*** GÜLER YATIRIM HOLDING A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI
18:11:50 *BIST-100 GÜNÜ (%3,45)3572,48 PUAN DÜSÜSLE 99835,31 PUANDAN KAPATTI, ISLEM HACMI 9,35 MILYAR TL
18:11:55 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK ISLEM GÖREN HISSE SENETLERI-22 MART
18:11:56 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER YITIREN HISSE SENETLERI-22 MART
18:11:57 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER KAZANAN HISSE SENETLERI-22 MART
18:11:58 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA ENDEKS DEGISIMLERI-22 MART
18:12:22 BASIN BÜLTENI-BRC OTOGAZ, TÜRKIYE'DEKI ILETISIM FAALIYETLERI IÇIN AJANSINI SEÇTI
18:12:24 BASIN BÜLTENI-KTO/GÜLSOY: ÜLKEMIZIN SAVUNMA SANAYISINE DAHA FAZLA KATKI VERMEK ISTIYORUZ
18:12:26 BASIN BÜLTENI-KADIR HAS ÖDÜLLERI IKI BILIM KADININA VERILDI
18:13:43 ***ADESE*** ADESE ALISVERIS MERKEZLERI TICARET A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:14:10 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(IKON MENKUL)
18:14:34 ***GLRYH*** GÜLER YATIRIM HOLDING A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
18:14:57 ***HSB*** HSBC BANK A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE)
18:15:00 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
18:15:04 ***GOZDE*** GÖZDE GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( IHRAÇ BELGESI
18:15:18 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
18:15:25 ***PIYASALARA ILISKIN ÖZET BILGILER***
18:15:53 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-5

22.03.2019 18:1715:25:40 ***TFNVK*** BORSA ISTANBUL A.S.( KIRA SERTIFIKALARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
15:26:47 ***CCOLA*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
15:29:04 ***QNBFB*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
15:29:14 *ODD: 2019 SUBAT AYI SONUNDA TÜRKIYE, %52,6 AZALIS ILE AVRUPA OTOMOTIV SATISLARI SIRALAMASINDA
15:29:23 *ODD: 2019 SUBAT AYI SONUNDA TÜRKIYE, %51,71 AZALIS ILE AVRUPA OTOMOBIL SATISLARI SIRALAMASINDA
15:29:42 *ODD: 2019 SUBAT AYI SONUNDA TÜRKIYE, %53,7 AZALIS ILE AVRUPA HAFIF TICARI ARAÇ SATISLARI
15:30:01 *KANADA'DA SUBAT'TA GENEL TÜKETICI FIYATLARI YILLIK %1,8
15:30:02 *KANADA'DA SUBAT'TA MEDYAN TÜKETICI FIYATLARI YILLIK %1,8
15:30:03 *KANADA'DA SUBAT'TA UÇ FIYATLAR ÇIKARILMIS TÜKETICI FIYATLARI YILLIK %1,9
15:30:04 *KANADA'DA SUBAT'TA TÜKETICI FIYATLARI YILLIK %1,5
15:30:05 *KANADA'DA SUBAT'TA TÜKETICI FIYATLARI BEKLENTISI YILLIK %1,4
15:30:06 *KANADA'DA SUBAT'TA TÜKETICI FIYATLARI AYLIK %0,7
15:30:07 *KANADA'DA OCAK'TA PERAKENDE SATISLAR AYLIK -%0,3
15:30:08 *KANADA'DA OCAK'TA OTOMOBIL HARIÇ PERAKENDE SATISLAR AYLIK %0,1
15:30:09 *MERKEZ BANKASI'NIN BELIRLEDIGI ALIS/SATIS KURLARI DOLAR 5,5274/5,5373, EURO 6,2630/6,2743 TL
15:30:10 TABLO-MERKEZ BANKASINCA BELIRLENEN VE ALIM SATIMA KONU OLMAYAN DÖVIZ KURLARI
15:30:11 TABLO-MERKEZ BANKASI DÖVIZ VE EFEKTIF KURLARI
15:30:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:31:18 ODD: SUBAT SONUNDA TÜRKIYE %52,6 AZALIS ILE AVRUPA OTOMOTIV SATISLARI SIRALAMASINDA 16. ÜLKE
15:32:35 ***TCZB*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
15:35:33 ***HALKB*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
15:37:15 TAKASBANK PARA PIYASASI'NDA 2,26 MILYAR TL ISLEM HACMI GERÇEKLESTI
15:41:57 ***SEKFA*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
15:46:27 ***FMIZP*** FEDERAL-MOGUL IZMIT PISTON VE PIM ÜRETIM TESISLERI A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE
15:47:42 ANALIZ-GBP/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
15:50:47 ***MTRYO*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:51:02 ***OYLUM*** OYLUM SINAI YATIRIMLAR A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI
15:51:29 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI-1
15:51:33 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI-2
15:53:55 ***AVOD*** A.V.O.D. KURUTULMUS GIDA VE TARIM ÜRÜNLERI A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN
15:55:06 ***PEKGY*** PEKER GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI
15:55:31 TAV/SENER: ULUSLARARASI SIRKET VE GLOBAL SIRKET FARKLI
15:59:23 *ALMANYA EKONOMI BAKANI: BIR AVRUPA YAPAY ZEKA SIRKETI KURMAMIZ GEREKTIGINI DÜSÜNÜYORUM
16:00:12 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:00:26 *BREZILYA'DA MART'TA ICEI IS DÜNYASI GÜVEN ENDEKSI 61,9 (ÖNCEKI 64,5)
16:00:33 ***CMENT*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
16:01:25 *MERKEZ BANKASI, 2019-03-25 VADELI GLP REPO KOTASYONU AÇTI
16:02:45 RUS TMK, IPSCO TUBULARS'I TENARIS'E 1,2 MILYAR DOLARA SATTI
16:02:55 *TCMB: FINANSAL PIYASALARDA YASANAN GELISMELER DIKKATE ALINARAK, 1 HAFTA VADELI REPO
16:03:31 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:03:59 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:04:18 MERKEZ BANKASI, 1 HAFTA VADELI REPO IHALELERINE ARA VERDI
16:09:13 *BREZILYA HÜKÜMETI 2019 IÇIN GSYH BÜYÜME TAHMININI YÜZDE 2,5'TEN 2,2'YE INDIRDI
16:09:37 *BREZILYA HÜKÜMETI 2019 IÇIN ENFLASYON TAHMININI YÜZDE 4,1'DEN 3,8'E INDIRDI
16:12:12 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:12:33 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:12:56 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:13:16 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:13:37 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:13:55 PIYASAYA BAKIS-DENIZ YATIRIM/GÖDEK: TCMB, GÜN IÇINDE ARTAN OYNAKLIK VE NEGATIF AYRISMAYI DA
16:14:00 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:14:20 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
16:15:43 YILDIRIM ENERJI, ÖZBEKISTAN'DA TERMIK SANTRAL INSA EDECEK
16:16:25 *DÜZELTME-ERDOGAN: GOLAN TEPELERIYLE ILGILI BM'NIN VERDIGI KARARLAR VAR, BURADA ISRAILIN ZERRE
16:16:42 *DÜZELTME-ERDOGAN: SONUNA KADAR GOLAN TEPELERININ TAKIPÇISI OLACAGIZ
16:16:44 KÜTAHYA BES PROJESI ILE ILGILI 'ÇED GEREKLI DEGILDIR' KARARI VERILDI
16:18:26 *ERDOGAN: ASELSAN KONYA SILAH SISTEMLERI A.S. TARAFINDAN KONYA'DA UZAKTAN KOMUTALI SILAH
16:19:12 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
16:19:13 BIREYSEL EMEKLILIK FONU'NDAN YATIRIMA YÖNELEN TUTAR 58,42 MILYAR TL OLDU
16:19:45 CAMIS MADENCILIK'IN DOLOMIT OCAGI VE KIRMA ELEME TESISI KAPASITE ARTISI PROJESI ILE ILGILI 'ÇED
16:20:13 ***YKBNK*** YAPI VE KREDI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
16:21:16 *KIYMETLI MADENLER PIYASASI'NDA 1.357 KG ALTIN, 1.882 KG GÜMÜS ISLEMI GERÇEKLESTI
16:21:26 PIYASAYA BAKIS-ALTERNATIFBANK/SENOL: TCMB'NIN KREDIBILITE SAGLAYACAK GÜÇLÜ HAMLESI TL
16:23:45 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
16:30:50 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:32:59 *ABD'DE DOW JONES ENDEKSI 114,78 PUAN GERILEDI (0,44%)
16:33:00 *ABD'DE S&P 500 ENDEKSI 11,05 PUAN GERILEDI (0,39%)
16:33:01 *ABD'DE NASDAQ BILESIK ENDEKSI 30,10 PUAN GERILEDI (0,38%)
16:33:31 *MOODY'S, "BRITANYA PARLAMENKTOSUNUN FARKLI BIR BREXIT YAKLASIMI ÜZERINDE ANLASMAYA VARMASI VE
16:34:11 *MOODY'S, "MAY'IN ANLASMASINA GÜVENILIR BIR ALTERNATIF OLMAZ ISE, ANLASMASIZ BREXIT RISKI
16:34:55 *MOODY'S, "BREXIT'IN UZATILMASI KREDI NOTU AÇISINDAN POZITIF, ANCAK ANLASMASIZ BREXIT RISKI
16:38:02 ERDOGAN: GOLAN TEPELERI'NIN DE TAKIPÇISI OLACAGIZ
16:38:47 ***ALGYO*** ALARKO GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN
16:39:21 ENERJISA/BIBERT: HEDEFIMIZ ÇAGIN ILERISINDEKI UYGULAMALARLA TÜM PAYDASLARIMIZA DEGER KATMAK
16:39:36 ***TAVHL*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( PAY MALI HAK KULLANIM ISLEMI - NAKIT ÖDEME
16:40:00 HATIRLATMA-ABD'DE IMALAT VE HIZMET SEKTÖRÜ ÖNCÜ PMI VERILERI AÇIKLANACAK
16:43:00 PIYASAYA BAKIS-TEB YATIRIM/ÖKTE: TCMB'NIN TL'DEKI NEGATIF AYRISMADAN RAHATSIZ OLUP PIYASAYA
16:43:04 BASF TÜRK/ATIKOGLU: 2050’DE DÜNYA NÜFUSU IKI MILYAR ARTACAK
16:44:35 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(AHLATCI YATIRIM)
16:45:02 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(AHLATCI YATIRIM)
16:45:11 *ABDDE MART'DA IMALAT SEKTÖRÜ PMI (ÖNCÜ) 52,5 (BEKLENTI 53,0, ÖNCEKI 53,0)
16:45:24 *ABDDE MART'DA HIZMET SEKTÖRÜ PMI (ÖNCÜ) 54,8 (BEKLENTI 55,8, ÖNCEKI 56,0)
16:45:30 *ABDDE MART'DA BILESIK PMI (ÖNCÜ) 54,3 (ÖNCEKI 55,5)
16:45:35 ***EPY*** DENIZ PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:45:55 *ABD'DE MART'TA IMALAT PMI HAZINA 2017'DEN BU YANA GÖRÜLEN EN DÜSÜK SEVIYEYE INDI
16:46:07 ***EPY*** DENIZ PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( YATIRIMCI BILGI FORMU
16:47:10 *ABD, IRAN'IN SILAH PROGRAMI ILE ILISKILI BULUNAN 14 SAHIS VE 17 SIRKETE YAPTIRIM UYGULAMA
16:47:58 ***CMENT*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
16:48:03 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:48:04 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:48:05 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:48:06 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:48:06 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:48:07 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:48:08 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:48:48 TABLO-KIYMETLI MADENLER VE KIYMETLI TASLAR PIYASASI GÜNLÜK BÜLTENI
16:48:53 ***CEMTS*** ÇEMTAS ÇELIK MAKINA SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN
16:49:36 *AVRUPA KONSEYI, PHILIP LANE'NIN ECB YÖNETIM KURULU'NA ATANMASINI ONAYLADI
16:49:49 ***CEMTS*** ÇEMTAS ÇELIK MAKINA SANAYI VE TICARET A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN
16:49:52 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:49:53 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:49:53 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:49:54 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:49:55 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:49:56 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:49:56 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:50:15 *PHILIP LANE 8 YIL ECB YÖNETIM KURULU'NDA BAS EKONOMIST OLARAK GÖREV YAPACAK
16:50:52 PIYASAYA BAKIS-QNB FINANSBANK/ISIK: TCMB FINANSAL KOSULLAR IYILESENE KADAR DURUSUNU
16:50:58 EXIMBANK/YILDIRIM: 11 ÜRÜNÜMÜZLE IHRACATÇILARIMIZIN FAALIYETLERINDE ONLARI DÜSÜNEREK
16:51:35 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:51:36 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:51:37 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:51:38 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:51:39 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:51:39 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:52:28 AVRUPA KONSEYI PHILIP LANE'YI ECB YÖNETIM KURULU'NA ATADI
16:52:45 ***KORTS*** KORTEKS MENSUCAT SANAYI VE TICARET A.S.( FINANSAL TABLO VE-VEYA DIPNOT DEGISIKLIGI
16:53:24 *EURTRY 6,35 SEVIYESININ ÜZERINI GÖRDÜ, 6,3508
16:55:16 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:55:17 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:55:18 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:55:18 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:55:19 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:55:20 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:55:48 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:55:52 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:55:58 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:55:59 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:56:00 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:56:01 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:56:02 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:56:22 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:56:23 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:56:24 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:56:25 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:56:25 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:56:27 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:56:28 ***GPY*** GARANTI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
16:57:30 ***ISYAT* *KORDS* *ANHYT* *OTKAR*** BORSA ISTANBUL A.S.( HAK KULLANIMI
16:58:19 HATIRLATMA-ABD'DE TOPTAN STOK VERILERI AÇIKLANACAK
16:58:25 HATIRLATMA-ABD'DE 2.EL KONUT SATIS VERILERI AÇIKLANACAK
17:00:01 *ABD'DE SUBAT'TA 2.EL KONUT SATISLARI %11,8 ILE 5,51 MILYON
17:00:02 *ABD'DE SUBAT'TA 2.EL KONUT SATISLARI BEKLENTISI 5,10 MILYON
17:00:03 *ABD'DE 2.EL KONUT STOK/SATIS DÖNEMI 3,5 AY
17:00:04 *ABD'DE SUBAT'TA ORTALAMA 2.EL KONUT FIYATLARI %3,6 ILE 249.500 DOLAR
17:00:05 *ABD'DE OCAK'TA TOPTAN STOKLAR %1,2 (BEKLENTI -%0,2)
17:00:20 ***ECILC*** EIS ECZACIBASI ILAÇ, SINAI VE FINANSAL YATIRIMLAR SANAYI VE TICARET A.S.( FINANSAL
17:01:17 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:04:26 ***AVOD*** A.V.O.D. KURUTULMUS GIDA VE TARIM ÜRÜNLERI A.S.( PAYLARIN GERI ALINMASINA ILISKIN
17:05:06 ***QNBFF*** QNB FINANS FAKTORING A.S.( IHRAÇ TAVANINA ILISKIN BILDIRIM

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-4

22.03.2019 18:1713:15:13 BASIN BÜLTENI-EGITIME UZANAN YOL” PROJESININ 15. DURAGI BAYBURT OLDU
13:15:14 BASIN BÜLTENI-YEMEKSEPETI: EN ÇOK AYVALIK TOSTU YIYORUZ
13:15:15 BASIN BÜLTENI-YÜNSA H&M’IN SÜRDÜRÜLEBILIRLIGE BAGLILIK ÖDÜLÜ’NÜ KAZANDI
13:15:16 BASIN BÜLTENI-REEDER’IN P13, P13 LITE VE F1 TOUCHE CEP TELEFONLARI VATAN BILGISAYAR’DAN AY
13:15:17 BASIN BÜLTENI-TRANSPORT LOGISTIC MUNICH’DE ILK KEZ TÜRKIYE PAVILYONU AÇILACAK
13:15:18 BASIN BÜLTENI-EGIFED VE EGIAD, IÇGIAF ÜYELERINI IZMIR'DE AGIRLADI
13:15:19 BASIN BÜLTENI-BRANDZONE: 2019’UN ILK 3 AYINDA KONSERVE MISIR, DOMATES SALÇASI, SALATALIK
13:15:20 BASIN BÜLTENI-KASPERSKY LAB: SAHTE TELIF HAKKI IHLALI BILDIRIMLERINE DIKKAT EDIN
13:15:21 BASIN BÜLTENI-OPPO'NUN ILK 5G AKILLI TELEFONU 5G CE SERTIFIKASI ALDI
13:15:22 BASIN BÜLTENI-IKI TÜRK ÖGRENCI ABD'DE UZAY KAMPINA SEÇILDI
13:15:23 BASIN BÜLTENI-ISVEREN MARKASI’NIN KÜRESEL VE YEREL LIDERLERI 11 NISAN’DA ISTANBUL’DA BIR ARAYA
13:15:24 BASIN BÜLTENI-BOSCH GRUP SIRKETLERI GÜÇLERINI BIRLESTIRDI VE ORTAK BIR KAMPANYA BASLATTI
13:15:25 BASIN BÜLTENI-ADEL KALEMCILIK, ORMANLARIN GELECEK NESILLERE AKTARILMASINA KATKIDA BULUNUYOR
13:15:26 BASIN BÜLTENI-LG INSTAVIEW BUZDOLAPLARINA 2 BIN TL’LIK INDIRIMLE SATIN ALMA FIRSATI SUNUYOR
13:15:27 BASIN BÜLTENI-DEFACTO, 2018-2019 ILKBAHAR & YAZ KOLEKSIYONU’NU BEGENIYE SUNDU
13:15:28 BASIN BÜLTENI-TRANSPORT LOGISTIC MUNICH’DE ILK KEZ TÜRKIYE PAVILYONU AÇILACAK
13:15:29 BASIN BÜLTENI-EIB: KONTEYNIRLA IHRACATIN YANINA E-IHRACAT EKLENECEK
13:15:30 BASIN BÜLTENI-DOGUS OTOMOTIV’DEN ÜNIVERSITE ÖGRENCILERINE MENTORLÜK PROGRAMI
13:15:31 BASIN BÜLTENI-TOFAS'A "TÜKETICI MEMNUNIYETINI ILKE EDINEN FIRMA" ÖDÜLÜ
13:15:32 BASIN BÜLTENI-TURKCELL'DEN KABLOSUZ AGLARI AKILLANDIRAN TEKNOLOJI
13:15:33 BASIN BÜLTENI-VATAN BILGISAYAR’DA HONOR 8X VE HONOR 10 LITE FIRSATI
13:17:18 BASIN BÜLTENI-ENGELLI ASANSÖRÜ ILK KEZ CNR EXPO YESILKÖY’DE DÜZENLENEN AVRASYA ASANSÖR
13:17:58 *TRUMP: (ÇIN MALLARINA TARIFELERIN BIR SÜRE DEVAM ETMESI) TICARET GÖRÜSMELERINE BIR MANI DEGIL
13:20:31 ***DAGI* *DAGHL*** DAGI YATIRIM HOLDING A.S.( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
13:21:50 ***DAGHL*** DAGI YATIRIM HOLDING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
13:24:35 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(MY EGITIM DANISMANLIK/MERT YILMAZ)
13:26:53 ***DAGI* *DAGHL*** DAGI GIYIM SANAYI VE TICARET A.S.( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
13:27:21 ANALIZ-BORSA ISTANBUL'DA GELISMELER/BEKLENTILER(SEKER YATIRIM)
13:27:55 ***DAGI*** DAGI GIYIM SANAYI VE TICARET A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
13:30:08 *RUSYA MERKEZ BANKASI FAIZ ORANINI DEGISTIRMEDI, %7,75 (BEKLENTI %7,75)
13:30:12 BASIN BÜLTENI-UIPATH’IN SPONSORLUGUNDA ‘DIJITAL DÖNEMDE LIDERLIK’ OTURUMU GERÇEKLESTIRILDI
13:30:15 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
13:30:16 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(1)***
13:30:17 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(2)***
13:30:18 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(3)***
13:30:19 ***HAFTALIK SIYASI VE EKONOMIK AJANDA***
13:30:20 ***HAFTALIK TATIL TAKVIMI***
13:30:21 ***GLOBAL PIYASALARDA BAZI SIRKETLERIN BILANÇO AÇIKLAMA TARIHLERI***
13:30:27 RUSYA MERKEZ BANKASI, FAIZ ORANINI DEGISTIRMEDI
13:31:43 *RUSYA MERKEZ BANKASI, 2019 ENFLASYON TAHMININI %5,0-5,5'TEN %4,7-5,2'YE DÜSÜRDÜ
13:32:02 ***QNBFF*** QNB FINANS FAKTORING A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
13:32:19 *RUSYA MERKEZ BANKASI, 2020'NIN ILK YAR8ISINDA ENFLASYONUN %42E DÖNMESINI BEKLIYOR
13:32:22 PIYASAYA BAKIS-ITB'DE PAMUK ISLEMI GERÇEKLESMEDI
13:32:32 ***QNBFF*** QNB FINANS FAKTORING A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI
13:32:50 ***QNBFF*** QNB FINANS FAKTORING A.S.( KAR PAYI BILDIRIMI
13:34:15 *RUSYA MERKEZ BANKASI: EGER DURUM BEKLENTILER TEMELINDE GELILSIRSE, MERKEZ BANKASI 2019'DA FAIZ
13:35:32 *RUSYA MERKEZ BANKASI: BU YIL BASINDAN BERI PARASAL KOSULLARDA ÖNEMLI DEGISIKLIK GÖRÜLMEDI
13:37:28 ANALIZ-ULUSLARARASI PIYASALAR(IS YATIRIM)
13:38:42 ***BRISA*** BRISA BRIDGESTONE SABANCI LASTIK SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE
13:39:53 ANALIZ-EUR/TRY PARITESI(DINAMIK MENKUL)
13:40:11 BASIN BÜLTENI-ZORLU ENERJI HATIRA ORMANLARI KURUYOR
13:40:36 *ÇIN DEVLET BASKANI: ITALYA VE ÇIN TICARETI VE YATIRIMI GELISTIRMEK ISTIYOR
13:41:28 ***BRISA*** BRISA BRIDGESTONE SABANCI LASTIK SANAYI VE TICARET A.S.( KAR PAYI DAGITIM
13:44:53 ***ARCLK*** ARÇELIK A.S.( FINANSAL DURAN VARLIK EDINIMI
13:47:50 ÖZDEMIR: BU YIL LIMAK HOLDING OLARAK 1 MILYAR DOLARLIK YATIRIM YAPMAYI PLANLIYORUZ
13:47:53 PIYASAYA BAKIS-ISIK FX/KAVAK: JEOPOLITIK RISKLERE YÖNELIK ENDISELER VE EURO BÖLGESI PMI
13:49:59 ARÇELIK, SINGER BANGLADESH'IN %57 HISSESINI SATIN ALACAK
13:50:52 ANALIZ-PIYASALARDA GELISMELER/BEKLENTILER(BIZIM MENKUL DEGERLER)
13:52:55 *ALMANYA HÜKÜMET SÖZCÜSÜ: (GOLAN TEPELERI) TEK TARAFLI ADIMLARI REDDEDIYORUZ, ISRAIL'IN GOLAN
13:53:15 ***HALKB*** TÜRKIYE HALK BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
13:55:10 *TRUMP: BU YIL IÇIN %3,1 BÜYÜME, 14 YILIN EN IYI VERISI
13:56:00 ***DEVA*** DEVA HOLDING A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
13:57:24 GÜNEY-1 RES'LE ILGILI IDK TOPLANTISI 8 NISAN'DA YAPILACAK
13:57:38 *TRUMP: EGER OTOMOBIL ÜRETICILERI TESISLERINI ABD'DE INSA EDERSE, ONLARA TARIFE OLMAYACAK
13:58:55 SANKO ENERJI'NIN SALIHLI JES 3 KAPASITE ARTISI PROJESI ILE ILGILI ÇED DOSYASI GÖRÜSE AÇILDI
13:59:36 BRIDGESTONE, TOMTOM TELEMATICS’I BÜNYESINE KATIYOR
14:00:25 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
14:02:02 *TRUMP: BAZI AVRUPA ÜRÜNLERINE SIFIR TARIFE KABUL EDILEBILIR AMA OTOMOBILLER IÇIN DEGIL
14:03:10 BASIN BÜLTENI-AKSIGORTA DIJITAL ASISTANI ILE YILDA 1 MILYON ISLEM GERÇEKLESTIRILIYOR
14:04:56 ***ISATR* *ISKUR* *ISBTR* *ISCTR*** TÜRKIYE IS BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
14:07:36 ***ISATR* *ISKUR* *ISBTR* *ISCTR*** TÜRKIYE IS BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
14:08:39 ***ISATR* *ISKUR* *ISBTR* *ISCTR*** TÜRKIYE IS BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
14:09:37 ÇIN OTOMOBIL VE INTERNET DEVLERI, ARAÇ PAYLASIM SEKTÖRÜNE ORTAK YATIRIM YAPIYOR
14:10:33 TRUMP: ÇIN ILE MUHTEMELEN BIR TICARET ANLASMASI YAPILACAK
14:11:38 KILIÇDAROGLU: KATAR'LA SÖZLESMEYI IPTAL ET, SANA BIR HAFTADA 50 MILYON DOLAR BULMAZSAM SIYASETI
14:14:09 *BRITANYA/MUHAFAZAKAR PARLAMENTER FRANCOIS, "BREXIT ANLASMASININ OYLAMADA REDDEDILECEGINE
14:17:33 AB:(GOLAN TEPELERI AÇIKLAMASI) TANIMIYORUZ
14:18:27 *BREXIT BAKAN YARDIMCISI KWARTENG: BRITANYA'NIN AB PARLAMENTOSU SEÇIMLERINDE YER ALMASI KABUL
14:18:59 *BREXIT BAKAN YARDIMCISI KWARTENG: HÜKÜMET, BREXIT ANLASMASI IÇIN ÜÇÜNCÜ OYLAMAYA VE ONU
14:21:57 *BM INSAN HAKLARI KONSEYI, ISRAIL'IN GOLAN TEPELERINI ISGALINE KARSI ÇIKAN VE ISRAIL'I BM
14:26:23 *ECB BASKANI DRAGHI, AB LIDERLERINE ECB'NIN RESESYON RISKINI HALA OLDUKÇA DÜSÜK GÖRDÜGÜNÜ
14:26:29 YENILEME-ARÇELIK, SINGER BANGLADESH'I SATIN ALIYOR
14:27:00 *DRAGHI, ECB'NIN EURO BÖLGESI EKONOMISINDE YAVASLAMA IÇIN NEDE NEDEN OLARAK ULUSLARARASI
14:27:07 ***AVISA*** AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IZAHNAME (DEGISIKLIK)
14:27:07 ***AVISA*** AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( IÇ TÜZÜK (DEGISIKLIK)
14:27:45 *DRAGHI, ECB'YE GÖRE CARI DURUMDA ÖNEMLI DERECEDE PARA POLITIKASI DESTEGINE IHTIYAÇ OLDUGUNU DA
14:28:40 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "HÜKÜMET BREXIT ANLASMASINI OYLANMASI IÇIN GELECEK HAFTA PARLAMENTOYA
14:29:31 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "ANLASMAYI PARLAMENTOYA GETIRIRKEN BASARI IÇIN EN GERÇEKÇI GÖRÜMÜNÜN NE ZAMAN
14:29:56 PIYASAYA BAKIS-GCM YATIRIM/AYYILDIR: USD/TRY'DEKI HAREKETLILIKTE EN ÖNEMLI IHRACAT PARTNERIMIZ
14:29:58 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "BREXIT ANLASMASININ OYLANMASINA IZIN VERIP VERMEMEK AVAM KAMARASI BASKANI'NIN
14:30:14 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
14:30:32 *TCMB: FINANSAL HIZMETLER GÜVEN ENDEKSI MART'TA 140,2 (ÖNCEKI 131,2)
14:30:35 ***STP*** STRATEJI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FINANSAL RAPOR
14:30:48 ***STP*** STRATEJI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE OLMAYAN)
14:31:04 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "AVRUPA KONSEYI'NIN EK GÜVENCE DÖKÜMANLARININ IMZALAMASI BREXIT ANLASMASININ
14:31:13 ***STP*** STRATEJI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( SORUMLULUK BEYANI (KONSOLIDE OLMAYAN)
14:31:24 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "BASBAKAN MAY BUGÜN BIRÇOK BAKAN ILE BIR ARAYA GELIYOR
14:31:30 GARENTA VE IKINCIYENI.COM/AYYILDIZ: SEKTÖRLER BIR ARAYA GELDIKÇE GELECEGIMIZ KAZANACAK
14:32:04 *MAY'IN SÖZCÜSÜ, "BASBAKAN MAY BREXIT ANLASMASINI GERÇEKLESTIRMEK VE BELIRSIZLIGI SONA ERDIRMEK
14:32:16 FINANSAL HIZMETLER GÜVEN ENDEKSI MART'TA 9,0 PUAN ARTTI
14:32:35 ***STJ*** STRATEJI MENKUL DEGERLER A.S.( FINANSAL RAPOR
14:32:43 ***STJ*** STRATEJI MENKUL DEGERLER A.S.( FAALIYET RAPORU (KONSOLIDE OLMAYAN)
14:32:45 ***AGYO*** ATAKULE GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( ESAS SÖZLESME
14:33:05 ***STJ*** STRATEJI MENKUL DEGERLER A.S.( SORUMLULUK BEYANI (KONSOLIDE OLMAYAN)
14:33:15 SÖLEN GRUP/ÇOBAN: KATMA DEGERLI YATIRIM YAPMAK ÖNEMLI
14:35:00 ANALIZ-ABD VERILERI(TURKISH YATIRIM)
14:36:33 TABLO-MERKEZ BANKASI ANALITIK BILANÇO
14:38:39 DRAGHI: ECB'YE GÖRE EURO BÖLGESI'NDE RESESYON RISKI HALA OLDUKÇA DÜSÜK
14:39:10 ANALIZ-YURT DISI PIYASALAR(YATIRIM FINANSMAN)
14:39:29 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:39:39 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:41:28 ***SARKY*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
14:41:51 *ESM/REGLING: AVRUPA MEVDUAT SIGORTASININ ER YA DA GEÇ DEVREYE GIRECEGINE GÜVENIYORUM
14:42:26 YENILEME-BREXIT ANLASMASI BIR KEZ DAHA REDDEDILIRSE INGILTERE AB’DEN YA ANLASMASIZ AYRILACAK YA
14:42:36 *ESM/REGLING: MAKRO EKONOMIK ISTIKRAR IÇIN MALI ENSTRÜMAN KONUSUNDA BIR GÖRÜSBIRLIGINE
14:43:17 *ESM/REGLING: PARASAL BIRLIGI DERINLESTIRMEK VE EURONUN GLOBAL ROLÜNÜ GÜÇLENDIRMEK IÇIN DOGRU
14:52:10 IS BANKASI, DÜNYADA MARKA GÜCÜ SIRALAMASINDA ILK 10’A GIRDI
14:53:27 FILIPINLER'DE PHILEX, BAKIR VE ALTIN MADENININ ÜRETIME BASLAMA TARIHINI 4 YIL ERTELEDI
14:53:33 *USDTRY 5,60 SEVIYESININ ÜZERINI GÖRDÜ, 5,6008
14:55:05 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:55:19 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:55:22 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(DINAMIK MENKUL)
14:55:46 ***ARENA*** ARENA BILGISAYAR SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:55:48 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:56:16 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:57:18 ***TEBNK*** TÜRK EKONOMI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
15:00:17 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:00:21 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(DINAMIK MENKUL)
15:02:42 *RUSYA MB BASKANI, "2018'DEKI FAIZ ARTIRIMLARI BÜYÜK OLASILIKLA YETERLI OLDU"
15:02:57 *RUSYA MB BASKANI, "2018'DEKI FAIZ ARTIRIMLARI ENFLASYONU HEDEFE GETIRMEYE YARDIM EDECEK2
15:04:45 *YUNANISTAN, IMF'E OLAN BORCUNU ERKEN ÖDEMEK ISTIYOR- HANDELBLATT
15:06:49 *REKABET KURUMU: YAS MEYVE VE SEBZELERIN TOPTAN SATISI ALANINDA FAALIYET GÖSTEREN 24 TESEBBÜS
15:08:11 REKABET KURUMU, YAS MEYVE VE SEBZELERIN TOPTAN SATISI ALANINDA FAALIYET GÖSTEREN 24 TESEBBÜS
15:09:47 TRUMP: ABD FED'IN SIKILASTIRMASI OLMADAN 2018'DE YÜZDE 4 BÜYÜRDÜ-BLOOMBERGHT.COM
15:10:06 *RUSYA MB BASKANI: DIS RISKLER BIR MIKTAR AZALDI, JEOPOLITIK RISKLER DEVAM EDIYOR
15:10:28 RABOBANK/MATYS: YAPISAL REFORMLAR TÜRK LIRASI IÇIN OLUMLU OLACAKTIR-BLOOMBERGHT.COM
15:11:34 ***TFNVK*** TF VARLIK KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
15:11:47 *RUSYA MB BASKANI: 2018'DE YAPILAN FAIZ ARTIRIMLARI ENFLASYONU YÜZDE 4 HEDEFINE GETIRMEK IÇIN
15:13:42 KILIÇDAROGLU: TÜKIYE’NIN EN ÖNEMLI SORUNU ÜRETEMEMEK
15:13:56 *RUSYA MB BASKANI: EKONOMIK BÜYÜME EK ENFLASYONIST BASKI YARATMIYOR
15:14:28 ***SEKFK*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:16:28 ***ARENA*** ARENA BILGISAYAR SANAYI VE TICARET A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN
15:17:21 *RUSYA MB BASKANI: OLASI FAIZ INDIRIMI IÇIN DAHA SPESIFIK BIR TAKVIM VERMEYE HAZIR DEGILIZ
15:21:03 ***ISFIN*** IS FINANSAL KIRALAMA A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI
15:21:36 ***IEYHO*** ISIKLAR ENERJI VE YAPI HOLDING A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI
15:23:10 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
15:23:50 ANALIZ-SIRKET HABERLERI/ARÇELIK(IS YATIRIM)
15:24:08 ***MNDRS*** MENDERES TEKSTIL SANAYI VE TICARET A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
15:24:12 *AVRUPA HALK PARTISI/WEBER: EGER BRITANYA AB'NIN TEKLIFINI KABUL ETMEZ ISE ANLASMASIZ BREXIT
15:24:37 *AVRUPA HALK PARTISI/WEBER: AB SEÇIMLERININ ERTELENMESI SEÇENEGI YOK

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Müfettiş Yardımcılığı Sınavı - 11.05.2019

Bankamızda görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcılığı sınavı düzenlenecektir.​​ Başvuru Koşulları​

Sınav Başvuruları
İstanbul Memur Alım Sınavı - 01.04.2019

Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 01 Nisan 2019 ve izleyen günlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

X Kapat