BİREYSEL
BANKACILIK
TİCARİ
BANKACILIK
BANKAMIZI
TANIYIN
BİREYSEL BANKACILIK
Krediler
Kartlar
Mevduat ve Yatırım
Dijital Bankacılık
Sigorta ve Emeklilik
Ödemeler ve Para Transferi
Ayrıcalıklı Hizmetler
Özel Bankacılık
Ticari Krediler
Ticari Kartlar
KOBİ Bankacılığı
Tarım Bankacılığı
İşinize Özel
Dijital Bankacılık
Nakit Yönetimi
POS / ÖKC
Mevduat ve Yatırım

Ticari Kart Ayrıcalıkları

​Ticari Kart sahipleri, İş Bankası ile birçok ayrıcalıktan faydalanıyor! Ticari Kart sahibi olarak yararlanabileceğiniz ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, hemen başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz!

İş Bankası Ticari Sanal Kart

Taksitli Nakit Avans

Hesap Özeti Erteleme

Vadelendirme

Visa Ticari Kart Ayrıcalıkları

MasterKOBİ Ticari Kart Ayrıcalıkları

Hesap Özeti Taksitlendirme

İş Bankası Ticari Sanal Kart

İş Bankası Ticari Sanal Kart'la İnternet Alışverişleri Maksimum Güvenli

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi asıl kredi kartı numaranızı vermenize gerek kalmadan İş Bankası Ticari Sanal Kartınızla yapabilirsiniz.
 
İş Bankası Ticari Sanal Kart Nedir?
 
İş Bankası Ticari Sanal Kart, İş Bankası Ticari Kredi Kart’ınıza bağlı olarak açılan, kartın fiziki olarak bulunmadığı tüm alışverişlerde (mail order, telephone order,key-in vb.) kullanılabilen bir kredi kartı numarasıdır. Ticari Sanal Kart numarası talep anında üretilir, hemen kullanılabilir durumdadır.

Bayi Kart ve İmece Kart haricindeki tüm İş Bankası Ticari Kredi Kartları için Ticari Sanal Kart üretilebilmektedir.

Neden Daha Güvenli?

İş Bankası Ticari Sanal Kart'ınız güvenlidir, çünkü sıfır limitli olarak üretilir. İnternet üzerinden alışveriş yapacağınız zaman ihtiyacınız kadar limiti, İş Bankası Ticari Kredi Kart’ınızdan Ticari Sanal Kartınıza aktarır, güvenle kullanırsınız.
 
İş Bankası Ticari Sanal Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

• Maximum İşyerim uygulamasının Kart Ayarları menüsünden “Ticari Sanal Kart İşlemlerini Yapabilir”i  işaretledikten sonra “Sanal Kart Limit Belirleme Yüzdesi” belirleyerek yapabilir,

• Şubelerimize başvurarak asıl kartınızı yetkilendirip ticari sanal kartınızı hemen oluşturabilirsiniz.

Örneğin limiti 10.000 TL olan bir kart için limit belirleme yüzdesinin %80 olarak tanımlamanız halinde kartınıza bağlı olarak üretilecek Ticari Sanal Kart için tek seferde en fazla 8.000 TL tutarında limit belirlenebilecektir.

Maximum İşyerim hakkında detaylı bilgi almak ve indirmek için tıklayınız.

İş Bankası Ticari Sanal Kart Nasıl Kullanılır?

İş Bankası Ticari Sanal Kart'ınız, yapacağınız alışverişleriniz üzerinden MaxiPuan kazandırır ve ayrıca Maximum üye işyerlerinde taksit yapar.

İş Bankası Ticari Sanal Kart'ınız sıfır limitli olarak açıldığı için kullanmadan önce mutlaka limit aktarımı yapmanız gerekir.

Ticari Sanal Kartınıza limit aktarmak için Maximum İşyerim veya Maximum Mobil uygulamamızı 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Aktardığınız limitin süresi sona erdiğinde, Ticari Sanal Kart'ınızda kullanılmamış limit kalırsa, kalan limit otomatik olarak İş Bankası Ticari Kredi Kart’ınıza geri aktarılır. Dilerseniz kendiniz de Maximum İşyerim veya Maximum Mobil'den limitinizi sıfırlayabilirsiniz. İsterseniz saatlik, haftalık ve aylık dönemler için otomatik limit aktarma talimatı verebilirsiniz.

İş Bankası Ticari Sanal Kart'ınızla yapacağınız işlemler doğrudan İş Bankası Ticari Kredi Kart’ınıza aktarılır, Ticari Sanal Kart için ayrı bir hesap özeti gönderilmez. 

Ticari Sanal Kart için belirlenen limit asıl kartın kullanılabilir limitinden düşülmemektedir, söz konusu limitin kullanılmayan kısmını asıl kartınızla yapacağınız işlemlerde kullanabilirsiniz. Örneğin, 10.000 TL limiti olan bir asıl karta bağlı sanal kart için 1 hafta süreyle 2.000 TL limit belirlenmiş ve bu sanal kartla 500 TL tutarında işlem yaptığınızda asıl ticari kredi kartınız ile 9.500 TL’ye kadar işlem yapabilirsiniz.

İş Bankası Ticari Sanal Kart başvurunuzdan sonra kartınızı hemen kullanmak için Maximum İşyerim veya Maximum Mobil’den yapılabilecek işlemler;

·  Sanal kart oluşturma
·  Limit belirleme
·  Limit sıfırlama
·  Sanal kart iptali
·  Otomatik limit belirleme talimatı verme/iptal işlemleri

Maximum İşyerim’i İndirmek için:

android.png ios.png huawei.png

​Acil nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapmanıza ve beklemenize gerek kalmadan Ticari Kredi Kart'ınızla Taksitli Nakit Avans çekip 18 aya varan taksitlerle kolayca ödeyebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans işlemlerinizi;
İnternet Şubemizden, 
İşCep’ten, 
Bankamatiklerimizden, 
Şubelerimizden 
 
 gerçekleştirebilirsiniz.
 

Uygulama Detayları: 

1. 2-18 arası vadelerle, Taksitli Nakit Avans çekebilirsiniz.

2. Taksitli Nakit Avans işlemi yapabilmeniz için kartınıza bu yetkinin ve nakit limitinin tanımlanmış olması gerekir.

3. Taksitli nakit avans, işlem başına minimum 300 TL tutarında kullanılabilir.

4. Kartınızın işlem anındaki kullanılabilir nakit çekme limiti kadar Taksitli Nakit Avans işlemi yapabilirsiniz. İşlem gerçekleştirdiğiniz Bankamatik cihazının teknik özellikleri ve içerisindeki banknot çeşitliliğine göre tek seferde çekebileceğiniz tutar kartınızın kullanılabilir nakit çekim limitinden az olabilmekte, bu durumda ikinci bir işlem yapmanız gerekebilmektedir.

5. Taksitli Nakit Avans işlemlerinizde taksit tutarlarına ait anapara tutarları ile söz konusu taksite ait faiz, vergi ve fon tutarları kredi kartı hesap özetinize tek kayıt ile yansıtılacaktır.

6. Taksitli Nakit Avans işlemlerinize ait ödeme tablosu, kredi kartınızın işlem anındaki hesap kesim tarihi dikkate alınarak oluşturulduğundan, Taksitli Nakit Avans işlemi olan kredi kartınızın hesap kesim tarihleri, Taksitli Nakit Avans işlemleri kapanana kadar değiştirilemeyecektir.

7. Taksitli Nakit Avans işlemlerinizin hesap özeti ile bildirilen taksit anapara tutarının son ödeme tarihine kadar ödenmesi durumunda, söz konusu tutara faiz tahakkuk etmemektedir. Son ödeme tarihinde ödenmeyen Taksitli Nakit Avans işlemi anaparası için ise son ödeme tarihinde, nakit faiz oranı üzerinden akdi faiz hesaplanmaya başlanacak ve bu tutar biriken nakit çekme faizine eklenecektir.

8. Son ödeme tarihinden sonra, ödeme gününe kadar, taksit anapara tutarı, nakit bakiye içerisinde, günlük olarak nakit faiz oranı üzerinden faizlendirilecektir.

9. Türkiye İş Bankası, kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebilir. Nakit çekme özelliği engellenmiş kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır.

10. Tacir olmayan tüzel kişilerin kullandığı Taksitli Nakit Avans işlemlerinde azami vade 12 ay olabilecektir. 

11. Taksitli Nakit Avans işlemlerine uygulanan

faiz ve ücretleri​

Hesap özetinizin asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan tutar üzerinden ertelemeye uygun kısmını 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. 

Hesap Özeti Erteleme İşlem menüsüne
 
İşCep -> Kartlarım/Hesap Özeti Erteleme
 Maximum İşyerim>Kartlarım>Kart Fonksiyonları>Hesap Özeti Erteleme
 Bireysel İnternet Şube -> Kartlarım/Hesap Özeti Erteleme
 Ticari İnternet Şube -> Kartlarım/Taksitlendir-Ertele/Hesap Özeti Erteleme
seçerek ulaşabilirsiniz.

Hesap Özeti Erteleme Detaylar

İşCep veya Maximum İşyerim uygulamalarından, İnternet Şubemizden ve Şubelerimizden yapılabilecektir.
Hesap Özeti Erteleme işlemi yapabilmeniz için kartınıza bu yetkinin tanımlanmış olması gerekir. 
Hesap özeti erteleme işlemi yapılabilmesi için kart veriliş tarihinden itibaren 3 ay geçmiş olması şartı aranmaktadır.
Hesap Özeti Erteleme işlemini hesap kesim tarihini takip eden gün ile son ödeme tarihi (bu tarih dahil) arasında gerçekleştirebilirsiniz.
Hesap özeti erteleme işlemi bir takvim yılı içerisinde, 2 dönem üst üste olmamak koşulu ile azami 3 kez yapılabilmektedir. 
Aynı hesap özeti yalnızca bir kere ertelenebilmektedir. 
Türkiye şubelerinden ve KKTC şubelerinden verilen kartlar için ise yürürlükte olan faiz oranı ile hesaplanacak ve faiz tutarı borcun ertelendiği hesap özetine yansıtılacaktır. Örneğin; hesap kesim tarihi 25.03.2022 olan bir kartınızın borcu 2 dönem ertelendiğinde faiz tutarı da 2 dönem sonra düzenlenecek hesap özetinize yansıtılacaktır. 
İş Bankası Vergi Kartları hariç, kanuni takibe aktarılmamış kartlar uygulamadan faydalanabilecektir. 
Hesap Özeti Erteleme işlemleri yalnızca TL hesap özetiniz için gerçekleştirilebilmektedir.
İptal ve gecikme durumundaki kartlar ile hesap özeti erteleme işlemi yapılamamaktadır. 
 

​Ödemelerinizi çek/senet kullanmadan vadelendirmenin rahatlığını yaşayın.

Peşin alışverişlerinizi tedarikçiden bağımsız uygun faiz oranı ile 3 ay sonraki hesap özetine kadar öteleyebilirsiniz.
Peşin alışverişlerinizi taksitlendirme veya vadelendirme işlemlerinizi alışveriş işlemleriniz sonrasında hesap kesim tarihine kadar, 
  • İnternet Şubesi,
  • İşCep,
  • Maximum İşyerim, 
  • Çağrı Merkezi,
  • Şubelerimiz aracılığıyla vadelendirebilirsiniz
Vadelendirme işlemleri için minumum işlem limiti 50 TL’dir.
Vadelendirme sonrasında tedarikçiniz işlem tutarını mevcut anlaşma koşullarında bankamızdan veya bankasından alır, vadesi geldiğinde siz ödemenizi bankamıza yaparsınız.


​Ticari kart ayrıcalıkları kapsamında, Visa Ticari Kart sahipleri iş yeri güvenliğinden baskı çözümlerine, seyahat hizmetlerinden ofis kiralamaya birçok özel fırsatı yakalama imkanına sahip oluyor.

Güncel kampanyalar ile ilgili bilgiye buradan​​​ ulaşabilirsiniz.​​


​Mastercard® Ticari Kart sahipleri, birçok farklı alanda indirim ve özel ayrıcalıklar kazanma imkanına sahip oluyor. 

Güncel kampanyalar ile ilgili bilgiye buradan​​ ulaşabilirsiniz.


​Ticari Kredi Kart’ınızın Hesap özetinin asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan tutar üzerinden taksitlendirmeye uygun kısmını 3 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.*

Hesap Özeti Taksitlendirme işlemlerinizi;


- Ticari İnternet Şube,
- İşCep,
- Şubelerimizden

gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi


Hesap özeti borcu taksitlendirme işlemi 1 yıl içerisinde azami 2 defa olmak koşuluyla, taksitlendirilmek istenen kredi kartı hesap özetinin son ödeme tarihine kadar (bu tarih dâhil) yapılabilecektir. Hesap özeti taksitlendirme işlemi üst üste iki dönem yapılamayacağı gibi bir önceki dönem hesap özeti erteleme işlemi yapılmış olması durumunda da gerçekleştirilemeyecektir.
 Hesap Özeti Taksitlendirme işlemleri yalnızca TL hesap özetiniz için gerçekleştirilebilmektedir.
Hesap Özeti taksitlendirme işleminin iptali yalnızca taksitlendirme işleminin yapıldığı gün ve Şubelerimiz aracılığıyla yapılabilmektedir.
Hesap özeti taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, söz konusu taksitlendirme işlemine ait tüm taksit tutarları karta borç kaydedilinceye dek veya erken kapama ile kapatılıncaya dek değiştirilemeyecektir.
Hesap özeti taksitlendirme işlemlerinde faize esas dönem, taksitlendirilen hesap özetinin hesap kesim tarihi ile son taksitin yansıyacağı hesap özetinin son ödeme tarihi arasındaki dönemdir.
Statüsü gecikme durumunda olan kredi kartlarının hesap özeti taksitlendirilemeyecektir.
Taksitlendirilebilir hesap özeti borcu hesaplanırken peşin ve vade farksız taksitli alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır. Vade farklı taksitli işlemler (Maximum Fırsat) ile sonradan taksitlendirilmiş veya ertelenmiş peşin işlemler, artı taksit uygulanmış taksitli işlemler ve bütün nakit avans işlemleri taksitlendirilebilir hesap özeti borcuna dahil edilmeyecektir. Yine ertelenmiş hesap özeti borçları da hesaplama yapılırken dikkate alınmayacaktır.
Taksitlendirilebilecek asgari tutar 50 TL olarak belirlenmiş olup azami işlem tutarı kısıtı bulunmamaktadır.
Gecikme durumunda olan kredi kartlarının hesap özeti borçları taksitlendirilememektedir.


Hesap özeti taksitlendirme işlemlerine ilişkin yürürlükteki faiz oranı bilgilerimiz

*İş Bankası Vergi Kart ile hesap özeti taksitlendirme yapılamamaktadır.

X

Sitemizde, siteyi kullanımınızı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, gösterilen reklam sayısını sınırlandırmak, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek, ziyaret tercihlerinizi hatırlamak, site kullanım istatistiklerini raporlamak için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Çerez (Cookie) Politikası’nı incelemenizi rica ederiz.

Çerezleri Kabul Et
X Kapat