BİREYSEL
BANKACILIK
TİCARİ
BANKACILIK
BANKAMIZI
TANIYIN
BİREYSEL BANKACILIK
Krediler
Kartlar
Mevduat ve Yatırım
Dijital Bankacılık
Sigorta ve Emeklilik
Ödemeler ve Para Transferi
Ayrıcalıklı Hizmetler
Özel Bankacılık
Ticari Krediler
Ticari Kartlar
KOBİ Bankacılığı
Tarım Bankacılığı
İşinize Özel
Dijital Bankacılık
Nakit Yönetimi
POS / ÖKC
Mevduat ve Yatırım

SGK Ödemelerinizi 3 Ay Vade ile Taksitlendirme Kampanyası

İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile 31 Mayıs’a kadar 500 TL ve üzeri, toplamda 100.000 TL’ye kadar peşin SGK ödemelerinizi 3 ay vade ile sonradan taksitlendirebilirsiniz
sgkmayis

İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile  31 Mayıs'a kadar Sosyal Güvenlik Kurumu'nun internet sitesinden veya Bankamız kanallarından 500 TL ve üzeri, toplamda 100.000 TL'ye kadar peşin SGK ödemelerinize İşcep veya Maximum İşyerim ile 3 ay vade ile sonradan taksitlendirme fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanya geçerlilik tarihi: 1-31 Mayıs 2022

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Ticari Kredi Kartları (İş Bankası Vergi Kart, Maximum Business Aidatsız kartlar, Tacir Olmayan Tüzel Kişilerin Kredi Kartları, Bayi Kartlar, KGF Kredileri kapsamında tahsis edilen Ticari Kredi Kartları kampanyaya dahil değildir.)

Kampanyaya dahil olan işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartları ile yapılan 500 TL ve üzeri, toplamda 100.000 TL'ye kadar  sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından peşin SGK ödemelerinin Maximum İşyerim ve İşCep uygulamalarında sonradan 3 ay vade ile taksitlendirilmesi

Kampanya detayları:

SGK prim ödemelerinizi İşCep, Ticari İnternet Şube, Maximum İşyerim veya “sgk.gov.tr" internet sitesinden ticari kredi kartlarınızı kullanarak yapabilirsiniz.
Kampanya dönemi boyunca yapacağınız işlem bazında veya toplamda 100.000 TL sınırını aşan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.​
Ticari Kredi Kartları ile SGK ödeme işlemlerine ilişkin asgari 2,7 TL+BSMV olmak üzere, %2,25+BSMV olarak ücret uygulanmaktadır ve söz konusu ücret taksitlendirme kapsamında değildir. Güncel ürün ve hizmet ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz. 

Peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirme işlemlerinizi Maximum İşyerim ve İşCep uygulamalarında hemen yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sonradan taksitlendirme talebinizi; 

  • Maximum İşyerim > Kartlar > İşlemler > Dönem İçi İşlemler> Taksitlendirilebilecek işlemlerin yanındaki Taksitlendir/Ertele butonu >Taksitlendir  
  • İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım>Dönemiçi Hareketlerim > Taksitlendirilebilecek işlemlerin yanındaki Taksitlendir/Ertele butonu >Taksitlendir 

seçeneği seçerek iletebilirsiniz.

Ticari Kredi Kart Taksitlendirme ve Taksitli Nakit Avans yetkilerinizi Maximum İşyerim uygulaması>Kart İşlemleri >Kart Ayarları menüsü üzerinden veya Şubelerimizden güncelleyebilirsiniz.

Maximum İşyerim uygulamasını buradan indirebilirsiniz


Kampanya detayları: 

1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından yapılan 500 TL ve üzeri, toplamda 100.000 TL'ye kadar peşin SGK ödemelerinizi Maximum İşyerim ve İşCep kanalından masraf ödemeksizin 0 % faiz oranı ile sonradan 3 ay vade ile taksitlendirebilirsiniz. 
Kampanya dönemi boyunca yapacağınız işlem bazında veya toplamda 100.000 TL sınırını aşan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir. Kampanya kapsamında 100.000 TL'yi aşan işlemlerde kısmi olarak faizsiz taksitlendirme yapılamamaktadır. 
SGK prim ödemelerinizi ise İşCep, Ticari İnternet Şube, Maximum İşyerim veya “sgk.gov.tr" internet sitesinden ticari kredi kartlarınızı kullanarak yapabilirsiniz.

SGK ödeme menüsüne;
-Maximum İşyerim > Ödeme Yap > SGK Ödemeleri
-İşCep> Ödeme Yap > Vergi ve Devlet Ödemeleri > SGK
-İnternet Şube > Ödemeler > SGK

seçerek ulaşabilirsiniz.

Sonradan taksitlendirme talebinizi, alışverişinizi takip eden işgünü ve alışverişi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınızın hesap kesim tarihine kadar iletmeniz gerekmektedir.  Sonradan taksitlendirme, peşin alışveriş işlem tarihini izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılabilmekte olup, söz konusu tarihe kadar dönem içi hareketlerine yansımayan işlemler sonradan taksitlendirilemeyecektir. 1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapacağınız peşin işlemlerinizi hesap kesim tarihinden önce olmak kaydı ile kampanya kapsamında sonradan taksitlendirebileceğiniz son tarih 05.06.2022'dir.​
Sonradan taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir. Talebiniz, alışveriş tutarının ilgili kredi kartınıza borç kaydedilmesinden sonra  gerçekleştirilebilmektedir. Bu süreç; İş Bankası POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişler için en erken takip eden gün, başka Banka POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde ise, alışverişiniz bankalararası takas sistemi aracılığıyla kartınıza borç kaydedileceğinden, alışveriş tarihini takip eden 2 işgününü bulabilmektedir. Talebinizi bu süre sonunda iletmeniz halinde işleminiz gerçekleştirilebilecektir. 
Kampanya  Maximum İşyerim ve İşCep kanalına özel olup, Maximum İşyerim ve İşCep dışındaki kanallardan yapılacak  İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından yapılan 500 TL ve üzeri 100.000 TL'ye kadar SGK ödemelerinizin sonradan taksitlendirilmesi işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.  
İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile Bankamız üye işyerlerinden yapılan taksitli alışverişlere taksit ekleme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir. 
İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile hesap özeti erteleme/taksitlendirme ve peşin işlemlerin erteleme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.
Sonradan taksitlendirme işlemlerinde 2 ve 4-18 ay vade seçenekleri kampanya kapsamında değildir, 2 ve 4-18 ay vade seçeneklerinde sonradan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.

sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından yapılan SGK ödemeleri haricinde diğer üye işyerlerinden yapılan peşin SGK ödemelerinin sonradan taksitlendirilmesi işlemleri kampanya kapsamında değildir, yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir. 

Bankamız aracılığıyla hesaben yapılan SGK ödemeleri kampanya kapsamında değildir.
Türkiye İş Bankası, kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) sahipliğindeki Banka kayıtlarında Vergi Beyannamesi Düzenleme Hizmetleri ve Kamu Hizmetleri sektörleri altına tanımlı MCC koduna sahip üye işyerlerinden yapacağınız SGK ödemeleri kampanyaya dahildir.Geçmiş Kampanyalarımız
01 Aralık 2021 SGK Ödemelerinizi 3 aya Kadar Taksitlendirme Kampanyası

İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile yapacağınız 100- 50.000 TL (dahil) arası  sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından peşin SGK ödemelerinizi Maximum İşyerim ve İşCep, uygulamalarında masrafsız olarak %0 faiz oranı ile 3 aya kadar vade ile sonradan taksitlendirebilirsiniz.

Kampanya geçerlilik tarihi:

1-31 Aralık 2021

Kampanyaya dahil olan kartlar:

İş Bankası Ticari Kredi Ka rtları (İş Bankası Vergi Kart, Maximum Business Aidatsız kartlar, Tacir Olmayan Tüzel Kişilerin Kredi Kartları, KGF Nefes Kredisi ve Turizm Destek Kredisi kapsamında tahsis edilen Ticari Kredi Kartları  ve Bayi Kartlar kampanyaya dahil değildir.)

Kampanyaya dahil olan işlemler:

İş Bankası Ticari Kredi Kartları ile yapılan 100- 50.000 TL (dahil) arası sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından peşin SGK ödemelerinin Maximum İşyerim ve İşCep, uygulamalarında sonradan 2 veya 3 ay vade ile taksitlendirilmesi

 

Kampanya detayları:

Kampanya kapsamında İş Bankası Ticari Kredi Kartları ile sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından gerçekleştirilen 100- 50.000 TL (dahil) arası peşin SGK ödemelerinizi Maximum İşyerim ve İşCep uygulamalarında masraf ödemeden  % 0 faiz oranı ile sonradan 3 aya kadar vade ile taksitlendirebilirsiniz.

SGK prim ödemelerinizi ise İşC ep, Ticari İnternet Şube, Maximum İşyerim veya “sgk.gov.tr" internet sitesinden ticari kredi kartlarınızı kullanarak yapabilirsiniz.

Ticari Kredi Kartları ile SGK ödeme işlemlerine ilişkin asgari 2TL+BSMV olmak üzere, %2,25+BSMV olarak ücret uygulanmaktadır.

Sonradan taksitlendirme işlemi peşin alışveriş işlem tarihini izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılabilmekte olup, söz konusu tarihe kadar dönem içi hareketlerinize yansımayan işlemler sonradan taksitlendirilemeyecektir.

Peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirme işlemlerinizi Maximum İşyerim ve İşCep uygulamalarında hemen yapabilirsiniz. Kampanya kapsamında sonradan taksitlendirme talebinizi;

Maximum İşyerim > Kartlar > İşlemler > Dönem İçi İşlemler> Taksitlendirilebilecek işlemlerin yanındaki Taksitlendir/Ertele butonu >Taksitlendir 

İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım>Dönemiçi Hareketlerim > Taksitlendirilebilecek işlemlerin yanındaki Taksitlendir/Ertele butonu >Taksitlendir 

seçeneği seçerek iletebilirsiniz. 

 Maximum İşyerim uygulamasını buradan indirebilirsiniz. 

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) sahipliğindeki Banka kayıtlarında Vergi Beyannamesi Düzenleme Hizmetleri ve Kamu Hizmetleri sektörleri altına tanımlı MCC koduna sahip üye işyerlerinden yapacağınız SGK ödemeleri kampanyaya dahildir.


Kampanya detayları:

1. 1-31 Aralık 2021 tarihleri arasında İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından yapılan 100- 50.000 TL (dahil) arası peşin SGK ödemelerinizi Maximum İşyerim ve İşCep kanalından masraf ödemeksizin 0 % faiz oranı ile 2 veya 3 ay vade ile taksitlendirebilirsiniz. 

2. Ticari Kredi Kartları ile SGK ödeme işlemlerine ilişkin asgari 2TL+BSMV olmak üzere, %2,25+BSMV olarak ücret uygulanmaktadır ve söz konusu ücret taksitlendirme kapsamında değildir.

3. Her bir alışverişiniz için ayrı ayrı taksitlendirme talebinde bulunabilir, dilediğiniz sayıda alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz. 

4. 50.000 TL sınırını aşan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.  Kampanya dönemi boyunca yapacağınız toplamda 50.000 TL sınırını aşan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.

5. Her bir alışverişiniz için bir defa sonradan taksitlendirme işlemi yapılabilmektedir.

6. Sonradan taksitlendirme talebinizi, alışverişinizi takip eden işgünü ve alışverişi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınızın hesap kesim tarihine kadar iletmeniz gerekmektedir.  Sonradan taksitlendirme, peşin alışveriş işlem tarihini izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılabilmekte olup, söz konusu tarihe kadar dönem içi hareketlerine yansımayan işlemler sonradan taksitlendirilemeyecektir. 1-31 Aralık 2021 tarihleri arasında yapacağınız peşin işlemlerinizi hesap kesim tarihinden önce olmak kaydı ile kampanya kapsamında sonradan taksitlendirebileceğiniz son tarih 05.01.2022'dir.

7. Sonradan taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir. Talebiniz, alışveriş tutarının ilgili kredi kartınıza borç kaydedilmesinden sonra gerçekleştirilebilmektedir. Bu süreç; İş Bankası Pos cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişler için en erken takip eden gün, başka Banka POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde ise, alışverişiniz bankalararası takas sistemi aracılığıyla kartınıza borç kaydedileceğinden, alışveriş tarihini takip eden 2 işgününü bulabilmektedir. Talebinizi bu süre sonunda iletmeniz halinde işleminiz gerçekleştirilebilecektir. 

8. Kampanya  Maximum İşyerim ve İşCep kanalına özel olup, Maximum İşyerim ve İşCep dışındaki kanallardan yapılacak  İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından yapılan 100- 50.000 TL (dahil) arası SGK ödemelerinizin sonradan taksitlendirilmesi işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir. 

9. İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile Bankamız üye işyerlerinden yapılan taksitli alışverişlere taksit ekleme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.

10. İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile hesap özeti erteleme/taksitlendirme ve peşin işlemlerin erteleme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.

11. Sonradan taksitlendirme işlemlerinde 4-18 ay vade seçenekleri kampanya kapsamında değildir, 4-18 ay vade seçeneklerinde sonradan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.

12. sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından yapılan SGK ödemeleri haricinde diğer üye işyerlerinden yapılan peşin SGK ödemelerinin sonradan taksitlendirilmesi işlemleri kampanya kapsamında değildir, yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.

13. Bankamız aracılığıyla hesaben yapılan SGK ödemeleri kampanya kapsamında değildir.

14.Türkiye İş Bankası, kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.


03 Kasım 2021 SGK Ödemelerinizi 3 aya Kadar Taksitlendirme Kampanyası
​Kampanya Ayrıntıları
3-30 Kasım 2021  tarihleri arasında İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile yapacağınız 50 TL-50.000 TL (dahil) arası​ sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından peşin SGK ödemelerinizi Maximum İşyerim ve İşCep, uygulamalarında masrafsız olarak %0 faiz oranı ile 3 aya kadar vade ile sonradan taksitlendirebilirsiniz.

Kampanya geçerlilik tarihi:
3 – 30 Kasım 2021

Kampanyaya dahil olan kartlar:
İş Bankası Ticari Kredi Kartları (İş Bankası Vergi Kart, Maximum Business Aidatsız kartlar, Tacir Olmayan Tüzel Kişilerin Kredi Kartları, KGF Nefes Kredisi ve Turizm Destek Kredisi kapsamında tahsis edilen Ticari Kredi Kartları  ve Bayi Kartlar kampanyaya dahil değildir.)
 
Kampanyaya dahil olan işlemler:
İş Bankası Ticari Kredi Kartları ile yapılan 50 TL-50.000 TL (dahil) arası sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından peşin SGK ödemelerinin Maximum İşyerim ve İşCep, uygulamalarında sonradan 2 veya 3 ay vade ile taksitlendirilmesi

Kampanya detayları:
Kampanya kapsamında İş Bankası Ticari Kredi Kartları ile sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından gerçekleştirilen 50 TL-50.000 TL (dahil) arası peşin SGK ödemelerinizi Maximum İşyerim ve İşCep uygulamalarında masraf ödemeden  % 0 faiz oranı ile sonradan 3 aya kadar vade ile taksitlendirebilirsiniz.

SGK prim ödemelerinizi ise İşCep, Ticari İnternet Şube, Maximum İşyerim veya “sgk.gov.tr” internet sitesinden ticari kredi kartlarınızı kullanarak yapabilirsiniz.
 
Ticari Kredi Kartları ile SGK ödeme işlemlerine ilişkin asgari 2TL+BSMV olmak üzere, %2,25+BSMV olarak ücret uygulanmaktadır. 

Sonradan taksitlendirme işlemi peşin alışveriş işlem tarihini izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılabilmekte olup, söz konusu tarihe kadar dönem içi hareketlerinize yansımayan işlemler sonradan taksitlendirilemeyecektir.

Peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirme işlemlerinizi Maximum İşyerim ve İşCep uygulamalarında hemen yapabilirsiniz. Kampanya kapsamında sonradan taksitlendirme talebinizi;
Maximum İşyerim > Kartlar > İşlemler > Dönem İçi İşlemler> Taksitlendirilebilecek işlemlerin yanındaki Taksitlendir/Ertele butonu >Taksitlendir 
İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım>Dönemiçi Hareketlerim > Taksitlendirilebilecek işlemlerin yanındaki Taksitlendir/Ertele butonu >Taksitlendir 
seçeneği seçerek iletebilirsiniz.


Maximum İşyerim uygulamasını indirmek için tıklayın​


T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) sahipliğindeki Banka kayıtlarında Vergi Beyannamesi Düzenleme Hizmetleri ve Kamu Hizmetleri sektörleri altına tanımlı MCC koduna sahip üye işyerlerinden yapacağınız SGK ödemeleri kampanyaya dahildir. 
 

Kampanya detayları:
1. 3-30 Kasım 2021 tarihleri arasında İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından yapılan 50 TL-50.000 TL (dahil) arası peşin SGK ödemelerinizi Maximum İşyerim ve İşCep kanalından masraf ödemeksizin 0 % faiz oranı ile 2 veya 3 ay vade ile taksitlendirebilirsiniz. 
2. Ticari Kredi Kartları ile SGK ödeme işlemlerine ilişkin asgari 2TL+BSMV olmak üzere, %2,25+BSMV olarak ücret uygulanmaktadır ve söz konusu ücret taksitlendirme kapsamında değildir.
3. Her bir alışverişiniz için ayrı ayrı taksitlendirme talebinde bulunabilir, dilediğiniz sayıda alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz. Kampanya dönemi boyunca yapacağınız toplamda 50.000 TL sınırını aşan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.
4. Her bir alışverişiniz için bir defa sonradan taksitlendirme işlemi yapılabilmektedir.
5. Sonradan taksitlendirme talebinizi, alışverişinizi takip eden işgünü ve alışverişi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınızın hesap kesim tarihine kadar iletmeniz gerekmektedir.  Sonradan taksitlendirme, peşin alışveriş işlem tarihini izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılabilmekte olup, söz konusu tarihe kadar dönem içi hareketlerine yansımayan işlemler sonradan taksitlendirilemeyecektir. 3-30 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacağınız peşin işlemlerinizi hesap kesim tarihinden önce olmak kaydı ile kampanya kapsamında sonradan taksitlendirebileceğiniz son tarih 05.12.2021’dir.
6. Sonradan taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir. Talebiniz, alışveriş tutarının ilgili kredi kartınıza borç kaydedilmesinden sonra gerçekleştirilebilmektedir. Bu süreç; İş Bankası Pos cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişler için en erken takip eden gün, başka Banka POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde ise, alışverişiniz bankalararası takas sistemi aracılığıyla kartınıza borç kaydedileceğinden, alışveriş tarihini takip eden 2 işgününü bulabilmektedir. Talebinizi bu süre sonunda iletmeniz halinde işleminiz gerçekleştirilebilecektir. 
7. Kampanya  Maximum İşyerim ve İşCep kanalına özel olup, Maximum İşyerim ve İşCep dışındaki kanallardan yapılacak  İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından yapılan 50 TL-50.000 TL (dahil) arası​ peşin SGK ödemelerinizin sonradan taksitlendirilmesi işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir. 
8. İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile Bankamız üye işyerlerinden yapılan taksitli alışverişlere taksit ekleme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.
9. İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile hesap özeti erteleme/taksitlendirme ve peşin işlemlerin erteleme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.
10. Sonradan taksitlendirme işlemlerinde 4-18 ay vade seçenekleri kampanya kapsamında değildir, 4-18 ay vade seçeneklerinde sonradan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.
11. sgk.gov.tr veya Bankamız kanallarından yapılan SGK ödemeleri haricinde diğer üye işyerlerinden yapılan peşin SGK ödemelerinin sonradan taksitlendirilmesi işlemleri kampanya kapsamında değildir, yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir. 
12. Bankamız aracılığıyla hesaben yapılan SGK ödemeleri kampanya kapsamında değildir.
13.Türkiye İş Bankası, kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.X

Sitemizde, siteyi kullanımınızı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, gösterilen reklam sayısını sınırlandırmak, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek, ziyaret tercihlerinizi hatırlamak, site kullanım istatistiklerini raporlamak için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Çerez (Cookie) Politikası’nı incelemenizi rica ederiz.

Çerezleri Kabul Et
X Kapat