• Türkçe
  • English
Ticari İnternet Şubesine Giriş
 
Ticari Müşteri Numaranız
Unuttum
Kullanıcı Kodunuz
(Bireysel Müşteri Numaranız)
Unuttum
Ticari Şifreniz
Unuttum
GİRİŞ
Virüs koruma programını buradan ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.
Ticari Şifreniz, Anında Bankacılık kanallarında kullanılan şifredir. Güvenli Anında Bankacılık işlemleri için Ticari Şifrenizi Bankamız çalışanları dahil hiç kimse ile paylaşmayın.
Bankamız sizden hiçbir şekilde finansal(hesap, müşteri veya kredi kartı numarası vb.) veya kişisel(şifre, anne bekarlık soyadı vb.) bilgi isteyen, doğrudan internet sitemize veya İnternet Şubesi'ne yönlendiren bağlantılar içeren e-postalar göndermemektedir.

Güvenliğiniz için bu tarz bilgi isteyen e-postalara kesinlikle itibar etmeyin ve böyle bir e-posta aldığınızda lütfen en kısa sürede 0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden müşteri temsilcisi aracılığıyla Bankamızı haberdar edin.

Belirleyeceğiniz bir karşılama resmi ile her türlü sahte site tehdidine karşı gerçekten Bankamız İnternet Şubesi'nde olduğunuzu doğrulayabilirsiniz. Yeşil Adres Çubuğu ile girdiğiniz internet sitesinin kimliğinin onaylandığını ve iletişimin tamamen güvenli olduğunu teyit edebilirsiniz. İş Bankası İnternet Şubesi'ne girerken adres çubuğunun yeşil olup olmadığını lütfen kontrol edin.

Daha güvenli internet kullanımı için bilgisayarınızı güncel virüs programları ve anti-trojan yazılımlarıyla denetim altında tutun. Almanız gereken diğer güvenlik önlemleri için lütfen tıklayın.