Pencereyi Kapat
YARDIM

Sayın Müşterimiz,

İnternet üzerinden Cep Anahtarınız için aktivasyon işlemini gerçekleştirebilmeniz için alışveriş harcamalarınızda kullanılabilecek durumda olan bir Bankamatik ya da Bankamıza ait bir kredi kartınıza ihtiyacınız olacaktır.

İlk olarak 9 haneli müşteri numaranızı, kullanıcı kodunuzu (bireysel müşteri numaranızı), sistemimizde kayıtlı cep telefonu numaranızı ve doğrulama kodunu giriniz. Kullanıcı kodunuz (bireysel müşteri numaranız), Bankamatik kartınızın ön yüzünde ve Bankamıza ait kredi kartınızın hesap özetinde bulunmaktadır. Ayrıca 0850 724 0 724 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla da müşteri numaranızı öğrenebilirsiniz. Daha sonra cep telefonunuza gönderilecek Mobil Onay Kodunu ilgili alana giriniz.

Mobil Onay Kodunu girdikten sonra Bankamatik ya da Bankamıza ait kredi kartı numarasını ve kartınızın şifresinin 2 hanesini ilgili alana giriniz.

Bilgilerinizi tam ve doğru olarak girdikten sonra Cep Anahtarınızın aktive edilebilmesi için gerekli olan aktivasyon kodları ve seri numarası gösterilecektir. Gösterilen kodu cep telefonunuzda uygulamanın içinde "Aktive Et" menüsünü tıkladığınızda karşınıza çıkacak alanlara girerek yeni 6 haneli Cep Anahtar kodunuzu oluşturmanız gerekmektedir. Anahtar kodunuz, sıfır ile başlamamalı ve ardışık sayılardan oluşmamalıdır.

Belirlediğiniz yeni anahtar kodunuz ile "Şifre Üret" menüsünden üreteceğiniz tek kullanımlık şifreyi ekranda ilgili alana girdiğinizde aktivasyon işleminiz tamamlanacaktır.

Copyright © 2011 Türkiye İş Bankası