Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
27 Şubat 2019

“KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi”, İş Bankası Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
08 Şubat 2019

İş Bankası 2018 yılsonu itibarıyla özel bankalar arasındaki lider konumunu sürdürdü.  ​

Dijital Dönüşüm Merkezi ile KOBİ’lere Özel “Butik Tekno Çözümler” Geliştirilecek

27.02.2019


​Türkiye ekonomisinin can damarı KOBİ’lerin küresel rekabetçilik güçlerini artırmasını sağlamak ve dijitalleşme süreçlerine destek olmak amacıyla başlatılan “KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi”, İş Bankası Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı. 3 milyon TL bütçeli projeyle 120 KOBİ, teknoloji yolculuğuna çıkacak. KOBİ’ler projeye, www.ddm.org.tr internet adresi üzerinden başvurabilecek.


İSTKA “2018 Yenilikçi ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı” kapsamında desteklenen Dijital Dönüşüm Merkezi; katılımcı, kapsayıcı ve çok paydaşlı iş birliği ağı ile İstanbul’un yenilikçi iklimine de katma değer yaratacak. Tekno KOBİ’ ile ihtiyaçları doğrultusunda eşleştirilecek 120 KOBİ, Beyoğlu’ndaki merkezde eğitim alacak ve dijitalleşme süreçleriyle tanışacak. Proje süresince KOBİ’lere “işletmeye özel butik tekno çözümler” geliştirilecek.


Üretim ve sanayinin dijitalleşme çerçevesinde belirlendiği günümüzde, Türkiye ekonomisinin can damarı olan KOBİ’ler için Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda çalışan İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) 2018 Yenilikçi ve Yaratıcı istanbul Mali Destek Programı kapsamında “Dijital Dönüşüm Merkezi” (DDM) projesini hayata geçirdi.


İstanbul Valiliği ve Tüm Girişimci İş Mentorları Derneği’nin (TÜGİM) ortaklığında, Türkiye İş Bankası'nın sponsorluğunda, Boğaziçi Üniversitesi ve Endeavor Türkiye’nin iştirakçiliği ile hayata geçirilen “KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi” projesi ile 120 KOBİ, tekno-yolculuğa çıkıyor.


Yaklaşık 3 milyon TL’lik bir bütçe (ayni ve maddi) ile 120 KOBİ’nin teknoloji yolculuğuna rehberlik edecek DDM’nin tanıtıldığı İş Kuleleri’ndeki toplantının açılışı İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek ve İSTKA Genel Sekreter Vekili Dr. Fatih Pişkin’in katılımıyla gerçekleştirildi.


KOBİ’ler ihtiyaçları doğrultusunda tekno-KOBİ’lerle ile eşleştirilecek


KOBİ’lerin dijital dönüşümünü sağlayarak küresel rekabetçilik güçlerini artıracak proje ile İstanbul’un yenilikçi iklimine de değer yaratılacak. KOBİ’ler, 18 ay boyunca, Beyoğlu’ndaki merkezde 2 bin saati aşan mentörlük desteğinin yanı sıra “üretim”, “iç yönetim” ve “pazarlama-satış” alanında eğitim alarak, verimliliklerini de artıracak. Proje kapsamında 120 KOBİ, ihtiyaçları doğrultusunda, dijitalleşmeye yardımcı ürün ve hizmet üreten  tekno-KOBİ’ler eşleştirilecek ve mentörlük desteği alacak. KOBİ’lerin dijitalleşme ihtiyaçlarına özel yol haritalarının çıkartılacağı proje ile kredi ve finansman çözümleri de geliştirilerek, bu desteklerden faydalanmaları sağlanacak.


KOBİ’lerin elde ettikleri dijitalleşme düzeylerini sürdürülebilir kılmalarına yardımcı olacak DDM ile işletmelerin dijitalleşmeyi kurum kültürü haline getirebilmelerine katkı sağlanacak. 18 ayın sonunda ise projenin, KOBİ’lerin dijitalleşme düzeylerine etkisi ve kurum verimliliklerine katkısı test edilip, analiz raporu hazırlanacak ve yayımlanacak. Projeyle, İstanbul’un genel yenilik iklimi ile yenilik ve yaratıcılık odaklı ekonomik yapıya kavuşması iki yönlü desteklenerek, kentin katma değeri, teknoloji ve bilgi yoğunluğu yüksek ürün ve hizmetler ile küresel ekonomide söz sahibi olabilmesi; küresel değer zincirinde üst sıralarda yer alabilmesi hedefleniyor. İstanbullu KOBİ’ler dijitalleşme yolculukları için www.ddm.org.tr adresinden başvurularını yapabiliyor. Başvuru süreci sonunda analiz ve testler ile değerlendirmeleri geçen KOBİ’lerin tekno-yolculuğu da başlıyor.


Mehmet Ali Özyiğit: “Proje sadece KOBİ’lerin değil, Türkiye’nin geleceği adına çok önemli”


Konuşmasında, yaşanan dijitalleşme yarışında henüz ülkelerin rekabetin nereye varacağını kestiremediğini belirten İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, “Yaşanan değişim ve dönüşüm sürecinde, küresel rekabetçilikte rakiplerinin bir adım önüne geçenler, yarının söz sahibi olacak” dedi. Özyiğit, ekonominin bel kemiği olan KOBİ’lerin, Türkiye’nin geleceği adına insan kaynağından üretim araçlarına, pek çok alanda desteklenmesi gerektiğini vurgulayarak, şöyle konuştu: “Dijital dönüşüm  her anlamda desteklenmesi gereken önemli bir süreçtir. Dijital dönüşümü, ülkemizin geleceği için çok önemsiyoruz çünkü bu projenin, sadece KOBİ’lerin değil, Türkiye’nin geleceği adına çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Umarız proje başarılı olur ve Türkiye, hak ettiği yerde olur.”


Orhan Turan: “İstanbul ve Türkiye’nin yenilik iklimine katma değer yaratacağız”


“Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınması için ekonomimizin rekabetçilik gücünü artırmamız şart. Dolayısıyla sektörlerimiz, işletmelerimiz ve özellikle ekonominin can damarı olan KOBİ’lerimizin rekabetçilik gücünü geliştirmeye odaklanmak gerekiyor” diyen TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan,  açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Artık üretim ve sanayi; dijitalleşme çerçevesinde şekilleniyor. Bu nedenle, teknolojiyi tüketen değil; hayal eden, araştıran, geliştiren, üreten ve ihraç eden bir ülke olmalıyız. Yüksek teknolojili üretim yaparak, yüksek katma değer yaratmak ve küresel rekabet gücümüzü artırmak için dijitalleşme, aradığımız kaldıraçtır. Sanayimizin dijital dönüşümünü gerçekleştirip, KOBİ’lerimizin kapasitelerini artırıp, yüksek teknolojiyle yüksek katma değerli üretimi yakalayıp, ekonomik refahı artırabiliriz. Teknolojik altyapı yatırımlarının faydaya dönüşebilmesi, ancak KOBİ’lerin dijital dönüşümü, kurumsal yapılarının bir parçası haline getirmesiyle mümkün görünüyor. Bu amacı gerçekleştirmek için KOBİ’lerimizin dijitalleşme yolculuğuna destek olacak Dijital Dönüşüm Merkezi, başarılı örneklerin ortaya çıkmasını sağlayacak, sürdürülebilir mekânsal bir platform imkânı da sunuyor. Merkez ile dijitalleşme becerilerinde yetkinlik kazanacak KOBİ’lerimizin, çarpan etkisi yaratarak, İstanbul’un yenilik iklimine katma değer yaratmasını da hedefliyoruz. Bu proje ile finansmana erişimden pazara açılmaya kadar KOBİ’lerimizin yenilik üretme motivasyonlarını artıracağız.”


Şahismail Şimşek: “KOBİ’lerimize dijitalleşme süreçlerine en uygun tedaviyi sunacağız”


Türkiye ekonomisinin gelişmesinde KOBİ’lerimizin çok önemli bir yeri olduğunu hatırlatan Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek de açılış konuşmasında şunları aktardı: “KOBİ’lerimizin dijitalleşme yolculuğunda bu proje ile teşhisi koyacak ve kendilerine en uygun tedaviyi sunacağız. Dijitalleşme süreçlerinde çok değerli mentorlarımız KOBİ’lerimizin yanında olacak ve kendilerine hem deneyimlerini aktaracak hem de yol gösterecekler.  KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi projesinin değerli KOBİ’lerimiz ve ülkemiz için faydalı olmasını umuyorum.”


Dr. Fatih Pişkin: “KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği yetkinlikleri kazandırmayı hedefliyoruz”


Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi ile KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği vizyon ve yetkinlikleri kazandırmayı hedeflediklerini ifade eden İSTKA Genel Sekreter Vekili Dr. Fatih Pişkin, İstanbul’un ekonomik gücünün korunmasında KOBİ’lerin önemli bir işlev üstlendiğine vurgu yaptı. Dr. Fatih Pişkin, konuşmasında şunları aktardı: “KOBİ’lerimiz İstanbul’un ekonomik gücünün korunması bakımından önemli bir işlev üstleniyor. İstanbul ekonomisinin mevcut yapısının ileri teknoloji kullanan, yüksek katma değer üreten, nitelikli iş gücü istihdam eden, bilgi yoğun bir üretim yapısına dönüştürülmesi için KOBİ’lerimizin mevcut yapılarını da çağın gerçeklerine uygun olarak dönüştürmek mecburiyetindeyiz. İstanbul Kalkınma Ajansı olarak 2010 yılından bu yana 10 destek programında doğrudan KOBİ’lere yönelik toplam 114 projeye destek vermiş bulunuyoruz. Güdümlü projelerimiz ile de KOBİ’lerin test ve prototip üretme ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Girişimcilik alanında verdiğimiz destekler de doğrudan KOBİ’lerimizi etkiliyor. ‘KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi’ projemizi de KOBİ’lerimizin üretim, iç yönetim, pazarlama ve satış alanlarında dijital dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak amacıyla desteklemiş bulunuyoruz. Bu projemizle, KOBİ’lerimize dijital çağın gerektirdiği vizyon ve yetkinliklerin kazandırılmasını hedefliyoruz.”


İş Bankası’ndan ülke ekonomisine 351,6 milyar TL’lik destek

08.02.2019


2018 yılsonu itibarıyla, İş Bankası aktif büyüklüğünü 2017 yılsonuna göre %15 oranında artırarak 416,4 milyar TL’ye yükseltti ve özel bankalar arasındaki lider konumunu sürdürdü. 


Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, 2018 yılsonu finansal sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada: “Milli ekonomiye olan güvenin güçlendirilmesinin her zamankinden daha da önem kazandığı 2018 yılında, reel sektöre ve hane halkına destek olmayı sürdürdük. 260,3 milyar TL’si nakdi, 91,3 milyar TL’si gayrinakdi olmak üzere, 2018 yılsonu itibarıyla krediler yoluyla ekonomiye sağladığı toplam finansman desteği 351,6 milyar TL’ye ulaşan Bankamız, ülke ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan özel banka olmaya devam etmiştir” dedi.


Kaynaklarının doğru tahsisine azami önem veren ve etkin risk yönetimine odaklanan İş Bankası’nın sorunlu kredilerinin toplam kredilerine oranı 2018 yılının sonunda özel bankaların ortalamasının altında kalarak %4,1 düzeyinde gerçekleşti.


İş Bankası, sektördeki güçlü konumu, yaygın şube ağı ve dijital kanalları ile mevduat sahiplerinin öncelikli tercihi olmaya devam etti ve 2018 yılsonu itibarıyla toplam mevduat büyüklüğü açısından özel bankalar arasında ilk sırada yer aldı. Banka’nın mevduat hacmi 2017 yılsonuna göre %20,4 oranında artarak 2018 yılsonunda 245,3 milyar TL düzeyinde gerçekleşti. İş Bankası, fonlama maliyetini gözeterek, kaynaklarını çeşitlendirmek amacıyla yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda mevduat dışı fonlama olanaklarından da faydalanmaya devam etti. Sendikasyon kredilerinde uzun bir geçmişi ve önemli bir deneyimi bulunan bir kurum olan İş Bankası, 2018 yılında söz konusu kredilerini başarılı bir şekilde yeniledi ve bu kapsamda yaklaşık 2,5 milyar ABD Doları tutarında finansman sağladı.


2018 yılında İş Bankası, dijital dönüşümü iş süreçlerine dahil ederek verimliliğini artırmaya odaklandı. Diğer taraftan, fiziksel ve dijital kanallarını birbirini tamamlayacak şekilde konumlandırırken, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran, kişiselleşmiş ürün ve hizmetler sunmaya devam etti.  Bankacılık hizmetlerini müşterilerin ayağına götüren Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulaması “İşCep”i kullanan müşteri sayısı ise 2018 yılı sonunda 6,7 milyona ulaştı.

 

2018 yılında 6,8 milyar TL net kâr elde eden İş Bankası’nın 2018 yılsonu itibarıyla özkaynak büyüklüğü, 2017 yılsonuna göre %15,7 oranında artarak 49,7 milyar TL’ye ulaştı. Banka’nın sermaye yeterlilik oranı 2018 yılsonu itibarıyla, yasal limitin üzerinde, %16,5 seviyesinde gerçekleşti.


İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, “Türkiye’nin en büyük özel sektör bankası olarak geride kalan 94 yılda olduğu gibi bundan sonra da müşterilerimiz, hissedarlarımız ve çalışanlarımızın yanında olarak, ülke ekonomisi için katma değer yaratmayı sürdüreceğiz” dedi.​


PİYASA HABERLERİ
20 Mart 2019
Google, Avrupa Birligi'nin tekellesme konusundaki endiselerini gidermek ve yeni yaptirimlardan kaçinmak için Android isletim sistemi kullanicilari...
PİYASA HABERLERİ
20 Mart 2019
Ziraat Bankasi, 73 gün vadeli 150 milyon TL nominal degerdekifinansman bonolarinin ihracini tamamladi. Banka'dan konu ile ilgili KAP'a yapilan ...
PİYASA HABERLERİ
20 Mart 2019
TSI Ajanda ---- ------------------------------------------------------------------------------------20 Mart 2019 Çarsamba----------------------...

Google, Android kullanicilarinin baska internet tarayicilari kullanmalarini tesvik edecek

20.03.2019 08:38Google, Avrupa Birligi'nin tekellesme konusundaki endiselerini
gidermek ve yeni yaptirimlardan kaçinmak için Android isletim sistemi
kullanicilarinin kendi begendikleri internet tarayicilari ve arama
motoru uygulamalarini kullanmalarini tesvik edecek.
AB Komisyonu, mobil yaziliminin piyasadaki hakim gücünü internet
tarayici gibi alanlarda rakiplerini engellemek için kulandigi gerekçesi
ile 4,34 milyar euro ceza vermisti.

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

Ziraat Bankasi, 73 gün vadeli 150 milyon TL nominal degerdeki finansman bonolarinin ihracini tamamladi

20.03.2019 06:32Ziraat Bankasi, 73 gün vadeli 150 milyon TL nominal degerdeki
finansman bonolarinin ihracini tamamladi.
Banka'dan konu ile ilgili KAP'a yapilan açiklamada su bilgiler
verildi:
"19.03.2019 tarihli Özel Durum Açiklamasi, Ilgide kayitli
açiklamamiz ile Bankamizca, nitelikli yatirimcilara satilmak üzere 73
gün vadeli 150.000.000.- TL nominal degerdeki finansman bonosunun
ihraç edilebilmesi için çalismalara baslanildigi ve söz konusu kiymet
ile ilgili talep toplama isleminin gerçeklestirildigi duyurulmustu. Bu
kapsamda 73 gün vadeli 150.000.000.- TL nominal degerdeki finansman
bonolarinin nitelikli yatirimcilara ihraci bugün (19.03.2019)
itibariyle gerçeklestirilmistir."

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/748640

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

***Borsa Istanbul'da Islem Gören Bazi Sirketlerin Genel Kurul Tarihleri***

20.03.2019 06:01TSI Ajanda
---- ------------------------------------------------------------------------------------
20 Mart 2019 Çarsamba
----------------------
1000- Yonga Mobilya'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Kordsa'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- TÜPRAS'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Bosch Fren'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1500- Çemas'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1500- Aygaz'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1500- Çemtas Çelik'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

21 Mart 2019 Persembe
----------------------
1000- Isdemir'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Anadolu Hayat Emeklilik'in Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1430- is Yatirim Ortakligi'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1500- Erdemir'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1600- Koç Holding'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

22 Mart 2019 Cuma
----------------------
1000- Brisa'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Arena Bilgisayar'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Izocam'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Anadolu Sigorta'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

25 Mart 2019 Pazartesi
----------------------
1000- Is Finansal Kiralama'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1100- Türk Tuborg'un Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Türker Proje'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Bizim Toptan'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Federal-MorgulIzmit Piston'un Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1400- Akbank'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1430- Is Yatirim Menkul Degerler'in Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1500- Ufuk Yatirim'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

26 Mart 2019 Sali
----------------------
1000- Akçansa'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Dogus Otomotiv'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Sodas Sodyum'un Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Petrokent Turizm'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Is Gayrimenkul YO'nun Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1000- Marti GYO'nun Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1030- Garanti Faktoring'in Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1100- Oyak Yatirim Ortakligi'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1100- Selçuk Ecza'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Gözde Girisim'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Bilici Yatirim Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Alkim Kagit'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Marti Otel'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1500- Alarko GYO'nun Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

27 Mart 2019 Çarsamba
----------------------
1000- Sekerbank'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Afyon Çimento'nun Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Viking Kagit'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Ral Yatirim Holding Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Bastas Baskent Çimento'nun Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1100- Kerevitas Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1130- Dyo Boya'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1300- Teknosa'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Tekfen Holding'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Çimsa'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Lider Faktoring'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Kuyumcukent Gayrimenkul'ün Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1400- Eminis Ambalaj Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1430- Altin Yunus Çesme'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1500- Carrefoursa'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

28 Mart 2019 Persembe
----------------------
0830- Olmuksan'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
0930- Menderes Tekstil Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Albaraka Türk Katilim Bankasi'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1000- Pinar Su'nun Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1030- Kartonsan'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1030- Ray Sigorta'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Finansbank'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Denizbank'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Bagfas'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Konya Çimento'nun Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Boyner Perakende'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1100- Sasa'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Makina Takim Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Dogus GYO'nun Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Yünsa'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1130- Pinar Süt'ün Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1330- Bursa Çimento Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Idealist GYO'nun Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Alkim Kimya'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Deniz Gayrimenkul Yatirim Ortakligi'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1400- TSKB'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Nuh Çimento Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Ege Endüstri Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Enerjisa Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Orge Enerji Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Enka Insaat Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Borusan Mannesmann Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Atakule GYO'nun Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Ege Endüstri'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1430- Pinar Et'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1500- Alarko Carrier'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

29 Mart 2019 Cuma
----------------------
1000- Türk Prysmian Kablo'nun Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1000- TSKB GYO Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Adana Çimento Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1030- ICBC Turkey Bank'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Garanti Yatirim Ortakligi Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1100- Akmerkez Gayrimenkul Yatirim Ortakligi'nin Olagan Genel Kurul
Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Derimod Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Hürriyet Gazetecilik'in Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1100- Ülker'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1145- Seker Finansal Kiralama'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1200- Hektas Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Metal Gayrimenkul'ün Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1400- Sabanci Holding'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Is Bankasi'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Merko Gida'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Aslan Çimento Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Pergamon Status Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Ünye Çimento Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Mardin Çimento Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Bolu Çimento Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1430- QNB Finans Finansal Kiralama'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1500- Desa Deri'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1500- Silverline Endüstri'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1500- Sok Marketler Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

30 Mart 2019 Cumartesi
----------------------
1000- Kustur Kusadasi Turizm'in Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1530- Saray Matbaacilik'in Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.

01 Nisan 2019 Pazartesi
----------------------
1030- Akis GYO Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Özerden Plastik Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

02 Nisan 2019 Sali
----------------------
1000- Kardemir Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Türk Telekom Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1030- Aksa Akrilik Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Ege Gübre'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Jantsa'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

03 Nisan 2019 Çarsamba
----------------------
1030- Izmir Demir Çelik Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Borusan Yatirim Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Usak Seramik Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

04 Nisan 2019 Persembe
----------------------
1000- Garanti Bankasi Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Akin Tekstil Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Ayen Enerji Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

05 Nisan 2019 Cuma
----------------------
1030- Karsu Tekstil'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Metemtur'un Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Karsan'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

08 Nisan 2019 Pazartesi
----------------------
1100- Mensa Sinai Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Adel Kalemcilik'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

09 Nisan 2019 Sali
----------------------
1030- Halk Sigorta'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Temapol'un Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Çelebi Hava Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1430- Halk GYO'nun Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

10 Nisan 2019 Çarsamba
----------------------
1100- Edip Gayrimenkul'ün Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Tukas'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Demisas'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

11 Nisan 2019 Persembe
----------------------
1100- Eczacibasi Yatirim'in Olagan Genel Kurul Toplantisi
gerçeklestirilecek.
1330- Intema Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

12 Nisan 2019 Cuma
----------------------
0900- Kütahya Porselen'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1000- Birlik Mensucat Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1400- Lüks Kadife'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1430- Sarkuysan'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

14 Nisan 2019 Pazar
----------------------
1100- Yeni Gimat GYO'nun Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.

17 Nisan 2019 Çarsamba
----------------------
0930- Çimbeton'un Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1100- Akenerji'nin Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.
1130- Çimentas'in Olagan Genel Kurul Toplantisi gerçeklestirilecek.


Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Müfettiş Yardımcılığı Sınavı - 11.05.2019

Bankamızda görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcılığı sınavı düzenlenecektir.​​ Başvuru Koşulları​

Sınav Başvuruları
İstanbul Memur Alım Sınavı - 01.04.2019

Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 01 Nisan 2019 ve izleyen günlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

Sınav Başvuruları
MasterClass Staj Programı - 09.02.2019
İş hayatının kalbinin attığı sektörde gerçek bir iş deneyimi sunan MasterClass staj programı, iş hayatına sağlam bir adım atman için seni bekliyor.​ Başvuru Koşulları​
X Kapat