Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
18 Eylül 2019

Türkiye İş Bankası, müşterilerine verdiği desteğe, süreç altyapısındaki geliştirmeler ile devam ediyor.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
16 Eylül 2019

Vodafone ve Türkiye İş Bankası Dijital Tarım Projesi’ni başlattı. ​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
13 Eylül 2019

Türkiye İş Bankası, konut alımlarının finansmanı amacıyla kullanılacak kredilerde 120 ay vadeye kadar %1,17 oranı uygulayacak.​

İş Bankası’nda e-teminat mektubu dönemi başladı

18.09.2019


​Türkiye İş Bankası, müşterilerine verdiği desteğe, süreç altyapısındaki geliştirmeler ile devam ediyor. Gümrükler Genel Müdürlüğü tarafından devreye alınan e-teminat mektubu uygulaması için sistem altyapı çalışmalarını tamamlayan İş Bankası, e-teminat mektubu düzenlemek için hazır hale geldi.


Kağıt ortamından elektronik ortama taşınan işlemler ile İş Bankası, Gümrük Müdürlüklerine hitaben elektronik teminat mektubu düzenlenmesini, iade, tazmin, ibra gibi işlemlerin online olarak gerçekleştirilmesini sağlıyor. Gümrük Müdürlüklerinin yanı sıra Türk Eximbank’a hitaben de e-teminat mektubu düzenlenebiliyor.


İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, e-teminat mektuplarının devreye alınmasıyla müşterilerine dijital bir süreç sunduklarını ifade ederek, şöyle dedi: “Dijitalleşme ile bir değişim sürecinden geçiyoruz. Teknoloji kullanımının hayatlarımıza entegre olmasıyla verimlik artışı, müşteri taleplerinin karşılanması, maliyetlerin azaltılmasında çok güzel sonuçlar elde ediyoruz. Gümrük idarelerince kabul edilen teminat mektuplarının elektronik ortamda gerçekleştirilmesi ile fiziki arşivlemenin ötesine geçildi. Müşterilerimizin teminat mektubu süreçlerinde taşımak zorunda kaldıkları operasyonel riskleri, elektronik ortama geçişle beraber azalıyor. Biz de İş Bankası olarak  e-teminat mektubu düzenlenmesi ile ilgili entegrasyon ve sertifikasyon süreçlerimizi tamamladık. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı çözümleri sunmak, bizim için çok önemli. E-teminat mektupları ile ilgili talepleri için müşterilerimizi İş Bankası Şubelerine bekliyoruz.”


Şimşek, İş Bankası olarak ticari hayatın tüm kesimlerini gerek yeni ürünler, gerekse uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimleri ile desteklemeye devam edeceklerini de vurguladı. 


Vodafone ve Türkiye İş Bankası Tarımda Dijitalleşme İçin Güçlerini Birleştirdi

16.09.2019


​Vodafone ve Türkiye İş Bankası Dijital Tarım Projesi’ni başlattı. Vodafone’un teknolojideki gücünü Türkiye İş Bankası’nın finansman gücüyle birleştiren işbirliği kapsamında çiftçiler, Vodafone’un sunduğu Dijital Tarım İstasyonu’na Türkiye İş Bankası’nın tarım kredisiyle sahip olabilecek. Tarım bankacılığında yeni bir dönemin başlangıcı olacak bu işbirliği, Türkiye tarım sektöründe dijitalleşmenin hız ve yaygınlık kazanmasını sağlayacak.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, işletmelerin dijital iş ortağı olma hedefiyle hayata geçirdiği işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Türkiye İş Bankası ile güçlerini birleştiren Vodafone, tarımda dijitalleşmeye katkıda bulunacak yeni bir proje başlattı. Dijital Tarım Projesi kapsamında çiftçiler, Vodafone’un sunduğu Dijital Tarım İstasyonu’na Türkiye İş Bankası’nın tarım kredisiyle sahip olabilecek. Vodafone ve Türkiye İş Bankası, teknolojiyi ve finansmanı bir arada sundukları bu çözümle, Türkiye tarım sektöründe dijitalleşmenin hız ve yaygınlık kazanmasına destek olacak.


Dijital Tarım Projesi kapsamında, ilk etapta, Mersin’in Silifke İlçesi’nde 10 istasyon kurulumu gerçekleştirildi. Türkiye İş Bankası ve Vodafone işbirliği ile başlatılan pilot projeye önümüzdeki dönemde 20 istasyon ile devam edilecek. Toplam 30 istasyonun devreye alınacağı pilot proje, Dijital Tarım Projesi’nin yaygınlaşmasına katkı sağlayacak.


Vodafone ve Türkiye İş Bankası’nın tarım bankacılığında yeni bir dönemin başlangıcına işaret eden işbirliğinin detayları, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin ve Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek’in katılımıyla düzenlenen toplantıda aktarıldı. Toplantıda katılımcıların Dijital Tarım İstasyonu’nu canlı olarak deneyimlemeleri de sağlandı.


Meltem Bakiler Şahin: “Dijital Tarım Projemiz ile hem çiftçimiz hem Türkiye kazanacak.”


Türkiye İş Bankası ile güçlerini birleştirmekten son derece mutlu olduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:


“Vodafone Business olarak, müşterilerimize uçtan uca mobil ve sabit telekomünikasyon hizmetlerimiz ve teknolojik çözümlerimiz ile destek oluyoruz. Bu çözümlerin başında da Nesnelerin İnterneti geliyor. 50’yi aşkın ülkede 85 milyondan fazla nesneye hayat veren Grubumuzdan aldığımız güçle, Türkiye’de de IoT odağında hayata geçirdiğimiz ve planladığımız birçok önemli yatırımla ülkemizdeki tüm sektörlerin dijitalleşme yolculuklarında yanlarında olmayı hedefliyoruz. Bugün tarımsal IoT çözümlerinin verimli kullanılması halinde, üretimde ve kalitede en az %25 artış olabileceği gibi, girdi maliyetlerinde de %50’ye kadar tasarruf sağlanabiliyor. Biz de dijital tarım sistemlerimizle dijital dönüşümü tarım sektöründe de sağlamak ve verimlilik çalışmalarımızla tarımsal üretime katkıda bulunmak istiyoruz. Bu kapsamda sunduğumuz Dijital Tarım İstasyonu, toprağın nemini ve kalitesini, ayrıca hava durumunu anlık takip eden ve haşere, doğal afet gibi konularda erken uyarı veren bir ürün. Dijital Tarım İstasyonu’nu daha fazla çiftçiye ulaştırabilmek için Türkiye İş Bankası ile işbirliğine gittik. Ürünümüzü Türkiye İş Bankası’nın tarım kredisiyle birlikte sunarak müşterilerimize finansman desteği sağlıyoruz. Böylece, müşterilerimize hem teknolojiyi hem de finansmanı aynı anda temin edebilecekleri entegre bir dijital çözüm öneriyoruz. Bu çözümle, çiftçilerimiz 7 gün 24 saat ne zaman isterse cep telefonundan tarlasını uzaktan da takip edebilecek ve mahsulünü sağlama alabilecek. Bu sayede, hem çiftçimiz, hem Türkiye kazanacak. Vodafone olarak, Türkiye’nin dijitalleşmesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.”


Şahismail Şimşek: “Dijital Tarım Projesi ile tarımın geleceğini şekillendiriyoruz.”


Dünya çapında teknoloji alanında üst sıralarda yer alan Vodafone ile güçlerini birleştirerek başlattıkları Dijital Tarım Projesi’nin tarımın geleceğini şekillendireceğini ifade eden Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, şöyle konuştu:


“Türkiye’nin Bankası olarak, üreticilerimizin ihtiyaçlarında en doğru çözümlerle yanlarındayız. Teknolojideki gelişmeler, kalite ve verimlilik artışının gerekliliği, gıda güvenliği, insan sağlığı, doğal kaynakların etkin kullanılması gibi hususlarla artık tarımda dijitalleşme kaçınılmaz. Tarım hepimizin geleceği. Bu doğrultuda, İş Bankası ve Vodafone olarak güçlerimizi birleştirdik ve Dijital Tarım Projesi’ni hayata geçirdik. Tarımda ‘tahmin ve erken uyarı’ stratejik önemde. Bunun için 30 adet Dijital Tarım İstasyonu ile projeye katkıda bulunduk ve Vodafone ile birlikte belirlenen yerlerde faaliyete geçirmek için ilk adımı attık. Vodafone tarafından projeye özel geliştirilen mobil ve internet tabanlı uygulama ile de üreticiler nerede olurlarsa olsunlar, üretimlerine ilişkin gelişmeleri ve anlık bildirimleri gözden kaçırmayacaklar. Üreticilerimizin proje kapsamında oluşacak ihtiyaçları için de finansman desteği sunacağız. Dijital Tarım Projemizin, ülkemiz ve tarım sektörüne önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz. İş Bankası olarak güncel dijital teknolojileri içeren uygulamaları desteklemeye, üreticilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”


Çiftçi, tarlasını uzaktan takip edebiliyor


Dijital Tarım İstasyonu, hava durumunu anlık olarak takip ederken, toprağın nemini ve kalitesini de analiz ediyor. Haşere, doğal afet gibi konularda da erken uyarı sistemi mevcut. Çiftçilere tarımsal işlemlere dair sulama ve gübreleme zaman önerileri sunan ürün, ayrıca toprak sıcaklığı ve nemine bağlı tohum ekim zamanı öneriyor; gübreleme, ilaçlama, budama, hasat zamanına yönelik iş planlaması yapılmasına yardımcı oluyor. Dijital Tarım İstasyonu ile tarımsal veriler anlık takip edilip depolanıyor, analiz ediliyor ve güvenilir bir şekilde raporlanabiliyor. Bu verilerle risklere karşı efektif önlemler alınarak, daha güvenli tarım üretimi yapılması ve üretimin artırılması mümkün oluyor. Çiftçilere online ortamda uyarı gönderilmesini sağlayan sistem, tarlaların kameralar aracılığıyla canlı olarak uzaktan takip edebilmesini de mümkün kılıyor.


Dijital Tarım İstasyonu’nun teknik özellikleri:


• İstasyona tanımlanan modülle koordinata özel hava tahmini (sıcaklık, yağış, nem, rüzgâr hızı, rüzgâr yönü, solar radyasyon, bulutlanma tahminleri) yapabiliyor.
• Dahili olarak hava sıcaklığı ve nem sensörü ile birlikte geliyor.
• Solar panel, dahili batarya ve GPRS modülüne sahip.
• İstasyona bağlanan sensörlerle bitki hastalık ve zararlıları için erken uyarı verebiliyor.
• ET (evapotranspirasyon) hesaplaması yaparak sulama yönetimi yapılmasına yardımcı oluyor.
• Kullanım amacına göre sensör ilaveleri yapılabilen sistem, 300 farklı sensör grubunu destekliyor.
• Sistem, üzerinde bulunan sensörlere göre don, yağış, fırtına için alarm verebiliyor ve mobil telefonlara SMS gönderebiliyor.


İş Bankası konut kredisi faizini indirdi

13.09.2019


​Türkiye İş Bankası konut kredisi faiz oranlarını indirdi. Farklı konut finansman ürünleri sunan İş Bankası, konut alımlarının finansmanı amacıyla kullanılacak kredilerde 120 ay vadeye kadar %1,17 oranı uygulayacak.


Kişiye özel geri ödeme seçenekleri sunan İş Bankası’nın ev kredisi ürünlerine dair detaylara ve kredi koşulları ile ilgili bilgiye isbank.com.tr, 0850 724 0 724 Telefon Şubesi ve tüm İş Bankası şubelerinden ulaşılabiliyor.


PİYASA HABERLERİ
20 Eylül 2019
Ingiliz seyahat sirketi Thomas Cook, turizm sirketlerinin kazandiklarindan daha fazlasini harcadiklari sonbahar dönemine girdiklerine isaret edere...
PİYASA HABERLERİ
20 Eylül 2019
FON ADI Bugünkü F. Dünkü F. Gün.F ...
PİYASA HABERLERİ
20 Eylül 2019
FON ADI Bugünkü F. Dünkü F. Gün.F ...

Thomas Cook önerilen kurtarma paketinin büyütülmesini istiyor

20.09.2019 13:50Ingiliz seyahat sirketi Thomas Cook, turizm sirketlerinin
kazandiklarindan daha fazlasini harcadiklari sonbahar dönemine
girdiklerine isaret ederek 900 milyon GBP büyüklügünde olmasi
önerilen kurtarma paketinin büyütülmesini istedi.
Sirket yaptigi açiklamada, 900 milyon GBP büyüklügündeki kurtarma
paketi için anlasilan Fosun Tourism Group liderligindeki kurtaricilardan
200 milyon GBP daha talep ettigini belirtti.
Thomas Cook, 1,1 milyar GBP'ye ulasacak kurtarma paketi için 27
Eylül'de hissedarlar arasinda oylama yapacak. Hissedarlarin yüzde 75'inin
bu kurtarma paketine destek vermesi gerekiyor.

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

TABLO-Bireysel Emeklilik ve Yatirim Fonlari-2

20.09.2019 13:29FON ADI Bugünkü F. Dünkü F. Gün.F %G.F
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GARANTI PORTFÖY ALTIN FONU 0.07740 0.07728 0.00012 0.15000
AZIMUT PYS BIRINCI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 2.49664 2.49525 0.00139 0.06000
GARANTI PORTFÖY BIRINCI PARA PIYASASI FONU 0.02062 0.02061 0.00001 0.04000
GARANTI PORTFÖY YABANCI (GELISMEKTE OLAN ÜLKELER) HISSE BYF FON SEPETI FONU 0.02310 0.02313 -0.00003 -0.13000
GEDIK PORTFÖY BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.01695 0.01694 0.00001 0.05000
GEDIK PORTFÖY KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 2.60048 2.59959 0.00089 0.03000
HSBC PORTFÖY ALTIN FONU 2.39525 2.39487 0.00038 0.02000
HSBC PORTFÖY BIST 30 ENDEKSI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.09645 0.09819 -0.00173 -1.77000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. ALTIN KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02696 0.02697 -0.00001 -0.04000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S.DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02184 0.02192 -0.00008 -0.38000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01236 0.01236
AXA HAYAT VE EMKLILIK A.S.KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02733 0.02718 0.00015 0.54000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01889 0.01894 -0.00005 -0.24000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01421 0.01421 0.00001 0.04000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01304 0.01303 0.00000 0.03000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KAMU BORÇLANMA ARAÇLARI STANDART EMEK.YAT.FONU 0.01782 0.01787 -0.00004 -0.24000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. BASLANGIÇ EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01496 0.01496 0.00001 0.04000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01347 0.01349 -0.00002 -0.16000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S.PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02238 0.02237 0.00001 0.04000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KATILIM KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01990 0.01991 -0.00001 -0.06000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02317 0.02349 -0.00032 -1.38000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01610 0.01616 -0.00006 -0.36000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01311 0.01312 -0.00000 -0.01000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KATILIM KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01887 0.01888 -0.00000 -0.02000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S. HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01862 0.01894 -0.00032 -1.68000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS TEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01362 0.01360 0.00001 0.10000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.KATILIM STANDART EMEK.Y.F. 0.01722 0.01724 -0.00001 -0.06000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S. DINAMIK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01974 0.01989 -0.00015 -0.76000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S. ALTIN KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01813 0.01809 0.00004 0.22000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03357 0.03349 0.00008 0.23000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01271 0.01277 -0.00006 -0.49000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS ATAK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01191 0.01200 -0.00009 -0.77000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KAMU BORÇLANMA ARAÇLARI STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01760 0.01764 -0.00004 -0.23000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.EMANET PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01958 0.01958 0.00001 0.04000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.KATILIM HISSE SENEDI E.Y.F 0.01618 0.01634 -0.00016 -0.95000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KATILIM DINAMIK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01771 0.01776 -0.00005 -0.28000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01113 0.01126 -0.00013 -1.15000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S. PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02156 0.02155 0.00001 0.04000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S. BASLANGIÇ EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01534 0.01534 0.00001 0.05000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01566 0.01570 -0.00004 -0.26000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS ATAK KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01190 0.01196 -0.00006 -0.48000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S. BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01477 0.01477 0.00001 0.05000
HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S. TEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01442 0.01441 0.00001 0.06000
HALK HAYAT VE EMEKILIK A.S. OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01087 0.01096 -0.00008 -0.77000
ZIRAAT PORTFÖY HALKBANK PARA PIYASASI FONU 0.05714 0.05711 0.00002 0.04000
HSBC PORTFÖY ÇOKLU VARLIK ÜÇÜNCÜ DEGISKEN FON 0.01832 0.01833 -0.00001 -0.07000
HSBC PORTFÖY ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02033 0.02029 0.00004 0.17000
HSBC PORTFÖY YABANCI BYF FON SEPETI 0.03030 0.03020 0.00011 0.35000
HSBC PORTFÖY ÇOKLU VARLIK IKINCI DEGISKEN FON 0.02377 0.02377
HSBC PORTFÖY ÇOKLU VARLIK BIRINCI DEGISKEN FON 0.02387 0.02383 0.00004 0.16000
HSBC PORTFÖY KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02040 0.02039 0.00001 0.05000
ZIRAAT PORTFÖY HALKBANK KISA VADELI KIRA SERTIFIKALARI KATILIM FONU 1.34438 1.34341 0.00097 0.07000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.04407 0.04411 -0.00004 -0.09000
HSBC PORTFÖY ORTA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.22290 0.22298 -0.00008 -0.03000
HSBC PORTFÖY UZUN VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.50053 0.50113 -0.00060 -0.12000
HSBC PORTFÖY HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.05345 0.05417 -0.00072 -1.33000
IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S. ALTYAPI GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 1.30126 1.29953 0.00173 0.13000
IS PORTFÖY KIRA SERTIFIKALARI KATILIM FONU 0.03510 0.03508 0.00002 0.06000
IS PORTFÖY ÜÇÜNCÜ DEGISKEN FON 1.31144 1.31644 -0.00500 -0.38000
IS PORTFÖY BAYRAKTARLAR HOLDING DEGISKEN ÖZEL FON 0.07269 0.07232 0.00037 0.51000
IS PORTFÖY MAXIMUM KART KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02161 0.02160 0.00001 0.05000
ICBC TURKEY PORTFÖY ALTIN FONU 0.02726 0.02726 0.00000 0.01000
ICBC TURKEY PORTFÖY IKINCI DEGISKEN FON 0.10345 0.10416 -0.00071 -0.68000
ICBC TURKEY PORTFÖY HISSE SENEDI FONU(HISSE SENEDI YOGUN FON) 8.58021 8.71373 -0.13353 -1.53000
AK PORTFÖY YÖNETIMI A.S.IKINCI GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 1.14907 1.14866 0.00041 0.04000
ING PORTFÖY IKINCI DEGISKEN FON 0.02473 0.02473 0.00000 0.01000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05256 0.05243 0.00013 0.25000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.04367 0.04377 -0.00010 -0.24000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06638 0.06626 0.00012 0.19000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. DINAMIK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03450 0.03455 -0.00004 -0.12000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06346 0.06345 0.00001 0.01000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.10419 0.10572 -0.00152 -1.44000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KARMA EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.10584 0.10656 -0.00072 -0.67000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06294 0.06291 0.00003 0.04000
ING PORTFÖY ALTIN FONU 0.03021 0.03021 0.00000 0.02000
ING PORTFÖY BIRINCI DEGISKEN FON 3.34457 3.35982 -0.01525 -0.45000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01729 0.01734 -0.00005 -0.30000
ING PORTFÖY BIRINCI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 3.81592 3.86861 -0.05269 -1.36000
ISTANBUL PORTFÖY BOSPHORIST GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 0.92483 0.92694 -0.00212 -0.23000
IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. 3.72000 3.72000
ING PORTFÖY BIRINCI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 2.14692 2.14605 0.00087 0.04000
IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S. QUASAR ISTANBUL KONUT KATILIM GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.04262 1.04264 -0.00001
IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.QUASAR ISTANBUL KONUT GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.03721 1.03721 0.00000
AK PORTFÖY YÖNETIMI A.S.IKINCI GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.13354 1.13290 0.00064 0.06000
GARANTI PORTFÖY ING BANK ÖZEL BANKACILIK VE PLATINUM DEGISKEN ÖZEL FON 1.39058 1.39059 -0.00001
IS PORTFÖY SÜTAS IKINCI DEGISKEN ÖZEL FON 0.04262 0.04303 -0.00041 -0.96000
ISTANBUL PORTFÖY BIRINCI DEGISKEN FON 0.02756 0.02757 -0.00001 -0.04000
IS PORTFÖY BIRIKIM HESABI KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 1.50078 1.50031 0.00048 0.03000
IS PORTFÖY ELEKTRIKLI ARAÇLAR KARMA FON 1.06323 1.06329 -0.00006 -0.01000
IS PORTFÖY EUROBOND BORÇLANMA ARAÇLARI (DÖVIZ) FONU 6.16503 6.14313 0.02189 0.36000
ISTANBUL PORTFÖY KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02779 0.02778 0.00001 0.05000
IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S. BIRINCI GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.26406 1.26396 0.00009 0.01000
IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S. QUASAR ISTANBUL TICARI GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.00657 1.00647 0.00010 0.01000
AURA PORTFÖY DEGISKEN FONU 0.63801 0.63732 0.00069 0.11000
KATILIM EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01712 0.01713 -0.00002 -0.09000
KATILIM EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01694 0.01696 -0.00001 -0.08000
KATILIM EMEKLILIK VE HAYAT A.S. EMLAK KATILIM BANKASI KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01027 0.01027 -0.00000 -0.01000
KATILIM EMEKLILIK VE HAYAT A.S. ALTIN KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02970 0.02975 -0.00006 -0.18000
KATILIM EMEKLILIK VE HAYAT A.S. DENGELI KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01819 0.01820 -0.00001 -0.05000
KATILIM EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01670 0.01685 -0.00015 -0.87000
KATILIM EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01927 0.01932 -0.00005 -0.26000
KATILIM EMEKLILIK VE HAYAT A.S. AGRESIF KATILIM DEGISKEN ( DÖVIZ )EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02062 0.02056 0.00005 0.25000
KATILIM EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS ATAK KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01386 0.01389 -0.00003 -0.21000
KATILIM EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01507 0.01506 0.00001 0.07000
KATILIM EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01297 0.01300 -0.00003 -0.26000
QINVEST PORTFÖY KIRA SERTIFIKASI KATILIM (DÖVIZ) FONU 0.02217 0.02211 0.00006 0.26000
KATILIM EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KAMU KIRA SERTIFIKALARI KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01196 0.01195 0.00001 0.09000
KALENDER GAYRIMENKUL PORTFÖY YÖNETIMI A.S. TRAKYA GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 0.90995 0.90995
KALENDER GAYRIMENKUL PORTFÖY YÖNETIMI A.S. KONUTFON GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 0.58856 0.58856
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. OKS STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01276 0.01276 0.00000 0.01000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. KOÇ HOLDING EMEKLI VAKFI BIRINCI DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01514 0.01513 0.00001 0.07000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01292 0.01292 0.00000 0.01000
KARE PORTFÖY BIRINCI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02289 0.02289 0.00001 0.03000
KARE PORTFÖY BIRINCI DEGISKEN FON 1.32426 1.32628 -0.00202 -0.15000
KT PORTFÖY BIRINCI KATILIM FONU 1.65461 1.65435 0.00026 0.02000
KT PORTFÖY KIRA SERTIFIKALARI KATILIM FONU 1.57850 1.57756 0.00094 0.06000
KT PORTFÖY KISA VADELI KIRA SERTIFIKALARI KATILIM FONU 1.38766 1.38700 0.00065 0.05000
KT PORTFÖY YÖNETIMI A.S. TEKNOGIRISIM GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 1.14186 1.14142 0.00044 0.04000
KATILIM EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01338 0.01337 0.00001 0.04000
KARE PORTFÖY DEGISKEN (DÖVIZ) FONU 0.05306 0.05293 0.00012 0.23000
KARE PORTFÖY HISSE SENEDI FONU(HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.05400 0.05468 -0.00068 -1.24000
KT PORTFÖY KIZILAY'A DESTEK ALTIN KATILIM FONU 1.17487 1.17469 0.00018 0.01000
MARMARA CAPITAL PORTFÖY HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.02254 0.02288 -0.00034 -1.49000
MEKSA PORTFÖY BIRINCI DEGISKEN FON 0.10392 0.10405 -0.00013 -0.13000
MÜKAFAT PORTFÖY YÖNETIMI A.S. BUKET GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 1.11284 1.11284
MÜKAFAT PORTFÖY YÖNETIMI A.S. BIRINCI AKARYAKIT SEKTÖRÜ GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.08598 1.08598
MEKSA PORTFÖY IKINCI DEGISKEN FON 0.05874 0.05872 0.00002 0.04000
MAXIS GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S. YENILIKÇI GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 0.87792 0.87807 -0.00014 -0.02000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.KATILIM KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01662 0.01662 0.00000 0.01000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.BASLANGIÇ EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01509 0.01508 0.00001 0.04000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01411 0.01410 0.00001 0.10000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FO 0.03653 0.03642 0.00011 0.30000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02458 0.02470 -0.00012 -0.48000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.KAMU BORÇLANMA ARAÇLARI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02070 0.02071 -0.00001 -0.05000
METLIFE EMEKLILK VE HAYAT A.S.HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02553 0.02590 -0.00037 -1.42000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01241 0.01241 0.00000 0.02000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.KAMU BORÇLANMA ARAÇLARI STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01981 0.01986 -0.00006 -0.28000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S. PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02483 0.02482 0.00001 0.04000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS TEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01358 0.01358 0.00000 0.01000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01271 0.01274 -0.00003 -0.23000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS ATAK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01090 0.01101 -0.00011 -1.00000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.00935 0.00946 -0.00012 -1.23000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01654 0.01656 -0.00002 -0.13000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01644 0.01650 -0.00006 -0.39000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS ATAK KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01094 0.01099 -0.00005 -0.48000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01024 0.01030 -0.00006 -0.57000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S.DENGELI DEGISKEN GRUP EMEKLIKLIK YATIRIM FONU 0.02666 0.02678 -0.00012 -0.46000
METLIFE EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01290 0.01292 -0.00001 -0.08000
MÜKAFAT PORTFÖY KISA VADELI KIRA SERTIFIKASI KATILIM FONU 1.42075 1.42012 0.00064 0.04000
MÜKAFAT PORTFÖY KIRA SERTIFIKASI KATILIM FONU 1.43238 1.43107 0.00132 0.09000
MÜKAFAT PORTFÖY KATILIM HISSE SENEDI FONU ( HISSE SENEDI YOGUN FON ) 0.97436 0.98723 -0.01287 -1.30000
MÜKAFAT PORTFÖY YÖNETIMI A.S. YAPRAK YENILENEBILIR ENERJI GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 1.10013 1.10013
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. ALTIN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01780 0.01780 0.00000 0.01000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. BASLANGIÇ EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01514 0.01513 0.00001 0.04000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01245 0.01245 0.00000 0.02000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKSTEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01314 0.01314 0.00000 0.01000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01060 0.01069 -0.00008 -0.79000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS DINAMIK KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01248 0.01248 -0.00000 -0.01000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01254 0.01256 -0.00002 -0.20000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01467 0.01466 0.00001 0.07000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS DINAMIK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01216 0.01221 -0.00004 -0.36000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S.QINVEST PORTFÖY TEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01437 0.01437 0.00000 0.03000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01156 0.01167 -0.00011 -0.93000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01268 0.01267 0.00000 0.03000
NN HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01326 0.01326
OYAK PORTFÖY IKINCI DEGISKEN FON 0.02409 0.02410 -0.00001 -0.02000
AK PORTFÖY ÜÇÜNCÜ FON SEPETI FONU 1.62288 1.62238 0.00050 0.03000
OMURGA GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.UFUK KARMA GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.03693 1.03693
OYAK PORTFÖY OYAK ÜYELERI ILE ÇALISANLARiNA YÖNELIK BORÇLANMA ARAÇLARI ÖZEL FONU 1.21759 1.21691 0.00067 0.06000
OYAK PORTFÖY YÖNETIMI A.S. BIRINCI GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.07070 1.07029 0.00040 0.04000
OYAK PORTFÖY BIRINCI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 1.11236 1.12786 -0.01550 -1.37000
OYAK PORTFÖY BIRINCI DEGISKEN FON 0.03155 0.03169 -0.00014 -0.45000
OYAK PORTFÖY BIRINCI KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 1.00697 1.00651 0.00046 0.05000
OYAK PORTFÖY BIRINCI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02362 0.02361 0.00001 0.05000
OSMANLI PORTFÖY ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 1.76586 1.76369 0.00217 0.12000
OSMANLI PORTFÖY KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02478 0.02476 0.00002 0.09000
OYAK PORTFÖY KISA VADELI KIRA SERTIFIKASI KATILIM FONU 1.27958 1.27875 0.00083 0.06000
OYAK PORTFÖY BIRINCI PARA PIYASASI FONU 0.02659 0.02658 0.00001 0.04000
OYAK YATIRIM ORTAKLIGI A.S. 1.43016 1.43390 -0.00374 -0.26000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S. BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01410 0.01409 0.00001 0.05000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.BASLANGIÇ EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01499 0.01499 0.00001 0.04000
ACTUS PORTFÖY YÖNETIMI A.S. GREENONE YENILENEBILIR ENERJI GIRISIM SERMAYESI YATiRiM FONU 1.12587 1.12329 0.00258 0.23000
ALBARAKA PORTFÖY ALTIN KATILIM FONU 1.11913 1.11890 0.00023 0.02000
ALBARAKA PORTFÖY KATILIM HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 1.05633 1.06601 -0.00968 -0.91000
ALBARAKA PORTFÖY KATILIM FONU 1.00971 1.00695 0.00276 0.27000
ALBARAKA PORTFÖY KIRA SERTIFIKALARI KATILIM FONU 1.19056 1.18914 0.00142 0.12000
ALBARAKA PORTFÖY KISA VADELI KIRA SERTIFIKALARI KATILIM FONU 1.20329 1.20280 0.00048 0.04000
RE-PIE GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIM A.S. NOVADA URFA GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 0.19993 0.19993
RE-PIE GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIM A.S. ANADOLU STRATEJIK GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.47133 1.47082 0.00051 0.03000
RE-PIE GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.AVRUPA STRATEJIK GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.35893 1.35964 -0.00072 -0.05000
RE-PIE GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.MILENYUM GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 0.30893 0.30893
RE PIE GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S. GETIR GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 1.47319 1.47323 -0.00004
RE-PIE GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIM A.S. MASLAK 1453 GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 0.35311 0.35311
FIBA PORTFÖY SEKERBANK KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.01974 0.01973 0.00001 0.04000
FIBA PORTFÖY SEKERBANK PARA PIYASASI FONU 1.67633 1.67563 0.00070 0.04000
STRATEJI PORTFÖY BIRINCI HISSE SENEDI FONU(HISSE SENEDI YOGUN FON) 9.46438 9.55257 -0.08819 -0.92000
STRATEJI PORTFÖY IKINCI HISSE SENEDI FONU(HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.13005 0.13084 -0.00078 -0.60000
STRATEJI PORTFÖY BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.01818 0.01818 0.00001 0.04000
ÜNLÜ PORTFÖY BIRINCI DEGISKEN FON 0.05537 0.05545 -0.00008 -0.14000
ÜNLÜ PORTFÖY IKINCI DEGISKEN FON 0.03344 0.03343 0.00002 0.05000
ÜNLÜ PORTFÖY ÜÇÜNCÜ DEGISKEN FON 1.79482 1.80539 -0.01057 -0.59000
TEB PORTFÖY ALARKO GRUBU DEGISKEN ÖZEL FON 2.02427 2.02837 -0.00410 -0.20000
IS PORTFÖY BIST BANKA ENDEKSI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.05066 0.05192 -0.00126 -2.42000
IS PORTFÖY PRIVIA BANKACILIK DEGISKEN ÖZEL FON 0.03665 0.03664 0.00002 0.04000
IS PORTFÖY ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.06434 0.06431 0.00003 0.05000
ZIRAAT PORTFÖY ALTIN KATILIM FONU 0.03746 0.03741 0.00004 0.12000
TACIRLER PORTFÖY KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.04036 0.04036 0.00001 0.02000
TACIRLER PORTFÖY DEGISKEN FON 1.41856 1.43596 -0.01740 -1.21000
IS PORTFÖY YABANCI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.06065 0.06045 0.00020 0.32000
TEB PORTFÖY MUTLAK GETIRI HEDEFLI DEGISKEN FON 4.79354 4.78661 0.00693 0.14000
TEB PORTFÖY YABANCI BYF FON SEPETI FONU 2.38662 2.36718 0.01943 0.82000
GARANTI PORTFÖY DÖRDÜNCÜ DEGISKEN FON 0.03032 0.03035 -0.00003 -0.10000
IS PORTFÖY EMTIA YABANCI BYF FON SEPETI FONU 0.02229 0.02221 0.00008 0.34000
GARANTI PORTFÖY KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02035 0.02033 0.00002 0.12000
IS PORTFÖY IKINCI DEGISKEN FON 8.48665 8.50741 -0.02076 -0.24000
IS PORTFÖY BIST 30 ENDEKSI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.05492 0.05586 -0.00094 -1.68000
IS YATIRIM ORTAKLIGI A.S. 1.63568 1.63714 -0.00146 -0.09000
IS PORTFÖY KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 9.93430 9.93128 0.00302 0.03000
TEB PORTFÖY PY IKINCI DEGISKEN ÖZEL FON 0.05225 0.05216 0.00008 0.16000
TACIRLER PORTFÖY HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 2.39960 2.45069 -0.05109 -2.08000
IS PORTFÖY KUMBARA HESABI KARMA ÖZEL FON 0.16831 0.16876 -0.00045 -0.27000
BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01469 0.01469 0.00001 0.05000
AURA PORTFÖY YABANCI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 2.30947 2.29939 0.01008 0.44000
AURA PORTFÖY HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 1.51666 1.53163 -0.01496 -0.98000
ATA PORTFÖY ANALIZ HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 1.03607 1.05178 -0.01571 -1.49000
IS PORTFÖY TEMA GÖNÜLLÜLERI DEGISKEN ÖZEL FON 0.02507 0.02517 -0.00010 -0.39000
IS PORTFÖY YABANCI HISSE SENEDI FONU 0.07605 0.07542 0.00064 0.84000
TEB PORTFÖY TEB GRUBU DEGISKEN ÖZEL FON 0.03950 0.03951 -0.00001 -0.03000
TEB PORTFÖY KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 6.13807 6.13530 0.00277 0.05000
FERONIA GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S. YENILENEBILIR ENERJI BIRINCI GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 5.45173 5.45173
TEB PORTFÖY BIRINCI FON SEPETI FONU 1.24675 1.24823 -0.00148 -0.12000
IS PORTFÖY PY EUROBOND BORÇLANMA ARAÇLARI (DÖVIZ) ÖZEL FONU 0.04043 0.04029 0.00014 0.35000
TACIRLER PORTFÖY ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 1.80420 1.80376 0.00044 0.02000
TEB PORTFÖY EUROBOND (DÖVIZ) BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 1.94618 1.93867 0.00751 0.39000
IS PORTFÖY PY ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI ÖZEL FONU 0.02526 0.02525 0.00001 0.03000
IS PORTFÖY PY HISSE SENEDI ÖZEL FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.01637 0.01660 -0.00023 -1.36000
IS PORTFÖY PY KAR PAYI ÖDEYEN DEGISKEN ÖZEL FON 0.01028 0.01027 0.00001 0.13000
AURA PORTFÖY IKINCI DEGISKEN FON 1.69941 1.69842 0.00099 0.06000
TEB PORTFÖY KIRA SERTIFIKALARI (DÖVIZ) KATILIM FONU 2.34273 2.33584 0.00688 0.29000
IS PORTFÖY MAKSIMUM HESAP KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.03730 0.03730 0.00001 0.02000
IS PORTFÖY ALTIN FONU 0.03066 0.03046 0.00019 0.64000
IS PORTFÖY BIST TEKNOLOJI AGIRLIKLI SINIRLAMALI ENDEKSI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.04400 0.04460 -0.00060 -1.34000
TEB PORTFÖY ALTIN FONU 0.06676 0.06655 0.00021 0.32000
TEB PORTFÖY HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.09177 0.09304 -0.00127 -1.37000
ZIRAAT PORTFÖY BÜYÜYEN ÇOCUKLARA YÖNELIK DEGISKEN ÖZEL FON 0.02026 0.02041 -0.00015 -0.75000
ZIRAAT PORTFÖY HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.14754 0.15000 -0.00246 -1.64000
ZIRAAT PORTFÖY BIST 30 ENDEKSI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.03117 0.03174 -0.00056 -1.77000
ZIRAAT PORTFÖY KATILIM FONU 0.01903 0.01913 -0.00010 -0.52000
ZIRAAT PORTFÖY TEMETTÜ ÖDEYEN SIRKETLER HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FONU) 0.10743 0.10926 -0.00184 -1.68000
ZIRAAT PORTFÖY PARA PIYASASI FONU 0.02069 0.02068 0.00001 0.04000
ZIRAAT PORTFÖY BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02758 0.02757 0.00001 0.03000
ÜNLÜ PORTFÖY YÖNETIMI A.S. IKINCI GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.13645 1.13645
ÜNLÜ PORTFÖY YÖNETIMI A.S. BIRINCI GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 0.67903 0.67903
ÜNLÜ PORTFÖY HISSE SENEDI FONU(HISSE SENEDI YOGUN FON) 1.24137 1.25871 -0.01735 -1.38000
ÜNLÜ PORTFÖY KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 1.14805 1.14805
ÜNLÜ PORTFÖY PARA PIYASASI FONU 1.03380 1.03337 0.00042 0.04000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01934 0.01932 0.00003 0.14000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02150 0.02160 -0.00010 -0.46000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. IKINCI KAMU BORÇLANMA ARAÇLARI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02012 0.02011 0.00000 0.01000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS MUHAFAZAKAR KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01333 0.01332 0.00001 0.08000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. DINAMIK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05776 0.05823 -0.00047 -0.81000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BIRINCI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03326 0.03316 0.00010 0.32000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.07265 0.07391 -0.00126 -1.70000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01580 0.01584 -0.00005 -0.29000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06090 0.06103 -0.00013 -0.22000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05906 0.05903 0.00003 0.04000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01024 0.01033 -0.00009 -0.87000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS TEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01309 0.02115 0.02124 -0.00009 -0.41000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06813 0.06783 0.00030 0.44000
VAKIF EMEKLILIK A.S. TEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02620 0.02618 0.00002 0.07000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01248 0.01254 -0.00006 -0.50000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM DINAMIK DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02328 0.02340 -0.00012 -0.50000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. ALTIN KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03058 0.03049 0.00009 0.30000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02368 0.02370 -0.00002 -0.09000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS DINAMIK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01246 0.01252 -0.00006 -0.50000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BIRINCI KAMU BORÇLANMA ARAÇLARI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03835 0.03840 -0.00004 -0.11000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. DINAMIK DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.04031 0.04058 -0.00026 -0.65000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.00946 0.00957 -0.00011 -1.14000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS DENGELI KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01190 0.01194 -0.00005 -0.39000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS ATAK KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01127 0.01132 -0.00005 -0.48000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01344 0.01344
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. PARA PIYASASI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.04280 0.04278 0.00002 0.05000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. PERA 1 DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01624 0.01628 -0.00004 -0.23000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S.PERA 2 DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01711 0.01713 -0.00001 -0.08000
VAKIF EMEKLILIK A.S. PERA 3 DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01562 0.01567 -0.00005 -0.34000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01312 0.01313 -0.00001 -0.11000
ZIRAAT PORTFÖY VAKIFBANK PARA PIYASASI FONU 0.61345 0.61317 0.00028 0.05000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01478 0.01477 0.00001 0.05000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BASLANGIÇ EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01523 0.01522 0.00001 0.05000
ZIRAAT PORTFÖY VAKIFBANK KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02043 0.02042 0.00001 0.06000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01128 0.01138 -0.00010 -0.90000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS DINAMIK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01220 0.01226 -0.00006 -0.51000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01251 0.01255 -0.00003 -0.27000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS MUHAFAZAKAR DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01331 0.01331
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS DINAMIK KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01289 0.01293 -0.00004 -0.33000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01226 0.01233 -0.00008 -0.62000
VAKIF EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM HISSE SENEDI EYF 0.01097 0.01110 -0.00013 -1.17000
VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIGI A.S. 0.92991 0.93163 -0.00172 -0.18000
YAPI KREDI PORTFÖY IKINCI FON SEPETI FONU 1.32786 1.32872 -0.00086 -0.07000
YAPI KREDI PORTFÖY KARMA FON 0.47025 0.47324 -0.00299 -0.63000
YAPI KREDI PORTFÖY BIRINCI FON SEPETI FONU 1.54110 1.54166 -0.00056 -0.04000
IS PORTFÖY RESAN DEGISKEN ÖZEL FON 1.62237 1.63598 -0.01362 -0.83000
YAPI KREDI PORTFÖY KOÇ HOLDING ISTIRAK VE HISSE SENEDI FONU(HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.93885 0.94842 -0.00958 -1.01000
YAPI KREDI PORTFÖY BIST 100 ENDEKSI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 3.82016 3.87985 -0.05969 -1.54000
YAPI KREDI PORTFÖY EUROBOND (DOLAR) BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.15614 0.15544 0.00070 0.45000
YAPI KREDI PORTFÖY PY BIRINCI DEGISKEN ÖZEL FON 1.28836 1.28540 0.00297 0.23000
YAPI KREDI PORTFÖY ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02282 0.02280 0.00002 0.08000
24 GAYRIMENKUL PORTFÖY YÖNETIMI A.S. ALTIN BASAK 0.96648 0.96648
24 GAYRIMENKUL PORTFÖY YÖNETIMI A.S. ALZAMIL KIRA GETIRILI GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.14719 1.14719
24 GAYRIMENKUL PORTFÖY YÖNETIMI A.S. PRIMO GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.21849 1.21849
24 GAYRIMENKUL PORTFOY YÖNETIMI A.S. PORTAKAL ÇIÇEGI GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 0.91716 0.91716
24 GAYRIMENKUL PORTFÖY YÖNETIMI A.S. A1 GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.01122 1.01122
24 GAYRIMENKUL PORTFÖY YÖNETIMI A.S. PLAN B GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 0.95194 0.95194
24 GAYRIMENKUL PORTFÖY YÖNETIMI A.S. IKINCI AL ZAMIL KIRA GETIRILI GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 0.83810 0.83810
YAPI KREDI PORTFÖY BIST TEMETTÜ 25 ENDEKSI HISSE SENEDI FONU(HISSE SENEDI YOGUN) 0.02073 0.02115 -0.00042 -1.97000
YAPI KREDI PORTFÖY IKINCI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.02082 0.02103 -0.00022 -1.03000
YAPI KREDI PORTFÖY ÇALISAN HESAP KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.01987 0.01986 0.00001 0.04000
YAPI KREDI PORTFÖY PY ÜÇÜNCÜ DEGISKEN ÖZEL FON 0.02391 0.02392 -0.00001 -0.05000
YAPI KREDI PORTFÖY BIST 30 ENDEKSI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.06510 0.06614 -0.00104 -1.57000
YAPI KREDI PORTFÖY KIRA SERTIFIKALARI KATILIM FONU 0.01726 0.01724 0.00001 0.06000
YAPI KREDI PORTFÖY BIRINCI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 1.28313 1.29515 -0.01202 -0.93000
YAPI KREDI PORTFÖY KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.07277 0.07274 0.00004 0.05000
YAPI KREDI PORTFÖY ALTIN FONU 0.03933 0.03932 0.00000 0.01000
YAPI KREDI PORTFÖY PARA PIYASASI FONU 0.28090 0.28078 0.00012 0.04000
YAPI KREDI PORTFÖY PY BORÇLANMA ARAÇLARI (DÖVIZ) ÖZEL FONU 6.32248 6.30225 0.02022 0.32000
YAPI KREDI PORTFÖY IKINCI DEGISKEN FON 0.01836 0.01846 -0.00009 -0.50000
YAPI KREDI PORTFÖY ORTA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 6.95689 6.95554 0.00135 0.02000
YAPI KREDI PORTFÖY ÜÇÜNCÜ DEGISKEN FON 0.01863 0.01865 -0.00002 -0.11000
YAPI KREDI PORTFÖY YABANCI FON SEPETI FONU 0.05639 0.05622 0.00017 0.31000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S. BASLANGIÇ EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01532 0.01531 0.00001 0.04000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S. BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01486 0.01486 0.00001 0.05000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01972 0.01974 -0.00002 -0.08000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S. HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01930 0.01963 -0.00033 -1.68000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01308 0.01309 -0.00001 -0.09000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03693 0.03683 0.00010 0.28000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S. DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02039 0.02054 -0.00015 -0.74000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01528 0.01536 -0.00008 -0.52000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KAMU BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01780 0.01781 -0.00001 -0.03000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01344 0.01344 0.00000 0.01000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KATKI EMEKLILIK YAT.FONU 0.01677 0.01683 -0.00006 -0.33000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01068 0.01081 -0.00012 -1.15000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S. ALTIN KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02932 0.02924 0.00008 0.28000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01156 0.01165 -0.00009 -0.76000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S. PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02391 0.02390 0.00001 0.05000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.STANDART EMEKLILIK YAT.FONU 0.01830 0.01834 -0.00004 -0.23000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KATILIM KATKI EMEKLILIK YAT.FONU 0.01918 0.01919 -0.00001 -0.05000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS ATAK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01166 0.01174 -0.00008 -0.72000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS ATAK KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01242 0.01248 -0.00006 -0.51000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01318 0.01325 -0.00006 -0.49000
ZIRAAT HAYAT VE EMEKLILIK A.S.OKS TEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01328 0.01328
ZIRAAT PORTFÖY FON SEPETI FONU 1.69733 1.70193 -0.00460 -0.27000
ZIRAAT PORTFÖY KATILIM ENDEKSI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 1.35322 1.36948 -0.01625 -1.19000
ZIRAAT PORTFÖY KATILIM FONU (DÖVIZ) 2.16054 2.15474 0.00579 0.27000
ZIRAAT PORTFÖY KIRA SERTIFIKALARI (SUKUK) KATILIM FONU 1.67038 1.66983 0.00055 0.03000
ZIRAAT PORTFÖY KISA VADELI KIRA SERTIFIKALARI KATILIM FONU 1.44026 1.43950 0.00077 0.05000

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

TABLO-Bireysel Emeklilik ve Yatirim Fonlari-1

20.09.2019 13:28FON ADI Bugünkü F. Dünkü F. Gün.F %G.F
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01249 0.01249
ATA PORTFÖY ÇOKLU VARLIK DEGISKEN FON 32.78741 32.88793 -0.10052 -0.31000
ATA PORTFÖY PARA PIYASASI FONU 0.55515 0.55489 0.00026 0.05000
ATA PORTFÖY IKINCI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.02587 0.02614 -0.00027 -1.05000
AKFEN GAYRIMENKUL PORTFÖY YÖNETIMI A.S.BIRINCI GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.61880 1.61884 -0.00004
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S.B.R.I.C.ÜLKELER YABANCI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03720 0.03723 -0.00002 -0.07000
AK PORTFÖY BIREBIR BANKACILIK DEGISKEN ÖZEL FON 0.01866 0.01866 0.00001 0.04000
ACTUS PORTFÖY HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 1.68559 1.71262 -0.02703 -1.58000
ISTANBUL PORTFÖY IKINCI DEGISKEN FON 0.25642 0.25918 -0.00276 -1.07000
ACTUS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.LOGO VENTURES GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 1.51091 1.51091
ACTUS PORFÖY YÖNETIMI A.S. GAZIANTEP ENTEGRE SAGLIK KAMPÜSÜ PPP GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 7.66427 7.63921 0.02506 0.33000
ISTANBUL PORTFÖY HISSE SENEDI FONU(HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.03660 0.03675 -0.00014 -0.39000
ACTUS PORTFÖY BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 1.48347 1.48302 0.00045 0.03000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01428 0.01427 0.00001 0.05000
ACTUS PORTFÖY 2019 YATIRIM DÖNEMLI DEGISKEN FON 1.58755 1.58688 0.00068 0.04000
AK PORTFÖY DEGISKEN FON 0.16536 0.16530 0.00006 0.04000
AK PORTFÖY BIST BANKA ENDEKSI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.09949 0.10188 -0.00238 -2.34000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BIRINCI PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06220 0.06217 0.00003 0.04000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06239 0.06241 -0.00003 -0.04000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. DINAMIK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06699 0.06726 -0.00027 -0.40000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BIRINCI DEGISKEN EMEKLILIK YAT.FONU 0.05205 0.05186 0.00020 0.38000
ANADOLU HAYAT A.S. ALTIN KATILIM EMEKLILIK YAT.FONU 0.02852 0.02838 0.00014 0.50000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. HISSE SENEDI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06671 0.06756 -0.00085 -1.26000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S.UNILEVER DENGELI DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01817 0.01818 -0.00001 -0.06000
ATA PORTFÖY BIRINCI DEGISKEN FON 0.00654 0.00653 0.00001 0.12000
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S. DINAMIK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01636 0.01644 -0.00009 -0.53000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. MUHAFAZAKAR DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05991 0.05987 0.00004 0.07000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06745 0.06832 -0.00087 -1.27000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01565 0.01571 -0.00006 -0.38000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BORÇLANMA ARAÇLARI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05256 0.05259 -0.00003 -0.05000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.ALTIN EMEKLILIK YAT.FON 0.02952 0.02951 0.00000 0.02000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. TEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02194 0.02192 0.00002 0.07000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. ATA FINANS DENGELI DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01527 0.01530 -0.00004 -0.25000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. UNILEVER DINAMIK DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02122 0.02132 -0.00011 -0.50000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S.KATILIM KATKI EMEK.Y.F 0.01824 0.01824 -0.00001 -0.04000
AK PORTFÖY PETROL YABANCI BYF FON SEPETI FONU 0.01506 0.01487 0.00019 1.27000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK KATKI EMEK.YAT.FONU 0.01547 0.01552 -0.00005 -0.33000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. BIST TEMETTÜ ENDEKSI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02170 0.02205 -0.00035 -1.57000
AEGON EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01571 0.01576 -0.00005 -0.34000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. ATA FINANS DINAMIK DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01544 0.01551 -0.00008 -0.49000
AK PORTFÖY AMERIKA YABANCI HISSE SENEDI FONU 0.06342 0.06329 0.00014 0.22000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S.OKS STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01340 0.01340
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. OKS TEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01322 0.01322 0.00000 0.02000
AK PORTFÖY ALTIN FONU 0.06261 0.06260 0.00001 0.02000
ANADOLU HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01327 0.01326 0.00001 0.06000
AK PORTFÖY GELISEN ÜLKELER YABANCI HISSE SENEDI FONU 0.02555 0.02560 -0.00005 -0.20000
AK PORTFÖY YENI TEKNOLOJILER YABANCI HISSE SENEDI FONU 0.03564 0.03549 0.00015 0.42000
AK PORTFÖY AVRUPA YABANCI HISSE SENEDI FONU 0.04062 0.04016 0.00046 1.15000
ANADOLU HAYAT EMEKILIK A.S. IKINCI BORÇLANMA ARAÇLARI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06686 0.06687 -0.00001 -0.01000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S.BORÇLANMA ARAÇLARI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06287 0.06262 0.00025 0.40000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S.HISSE SENEDI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.09044 0.09159 -0.00116 -1.26000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S.TEMKINLI DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06660 0.06658 0.00002 0.03000
ALBARAKA PORTFÖY YÖNETIMI A.S. METROPOL GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 2.24327 2.24327
BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S. ALTIN KATILIM EMEKLILIK YAT.FONU 0.02964 0.02954 0.00010 0.34000
BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BÜYÜME KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02000 0.02010 -0.00010 -0.49000
AK PORTFÖY AGI DEGISKEN FON 0.99216 0.99000 0.00216 0.22000
BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01695 0.01696 -0.00002 -0.09000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S.KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02050 0.02051 -0.00001 -0.04000
BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02022 0.02032 -0.00010 -0.48000
BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02382 0.02402 -0.00020 -0.82000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. DENGELI DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.08894 0.08914 -0.00020 -0.23000
BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S. MUHAFAZAKAR KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02121 0.02122 -0.00001 -0.05000
AK PORTFÖY YÖNETIMI A.S.BIRINCI GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 1.68135 1.68118 0.00018 0.01000
BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01619 0.01620 -0.00001 -0.08000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. ATAK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.11275 0.11350 -0.00076 -0.67000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. IKINCI BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06769 0.06774 -0.00005 -0.07000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06147 0.06144 0.00003 0.05000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S.BIRINCI KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.08317 0.08275 0.00042 0.50000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S.IKINCI KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06513 0.06492 0.00021 0.33000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S.HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.11873 0.12041 -0.00168 -1.39000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. BIRINCI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.07569 0.07530 0.00039 0.52000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. TEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06418 0.06419 -0.00001 -0.02000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S.DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.07434 0.07464 -0.00030 -0.40000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S.IKINCI HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05555 0.05626 -0.00071 -1.26000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI E.Y.F 0.02284 0.02282 0.00002 0.07000
ATLAS PORTFÖY BIRINCI HISSE SENEDI FONU(HISSE SENEDI YOGUN) 1.26366 1.28537 -0.02171 -1.69000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BASLANGIÇ EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01519 0.01518 0.00001 0.05000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01977 0.01990 -0.00014 -0.70000
ATLAS PORTFÖY BIRINCI ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 1.48350 1.48248 0.00102 0.07000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S.OKS BÜYÜME KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01205 0.01207 -0.00002 -0.19000
AZIMUT PYS IA DEGISKEN ÖZEL FON 2.09953 2.09217 0.00736 0.35000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S.OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01048 0.01053 -0.00005 -0.47000
AK PORTFÖY KIRA SERTIFIKALARI KATILIM FONU 0.01861 0.01860 0.00001 0.05000
ARZ GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S. BIRINCI GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 0.55644 0.55644
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. OKS AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01191 0.01197 -0.00007 -0.57000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. OKS ATAK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01281 0.01285 -0.00004 -0.33000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. OKS DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01310 0.01313 -0.00003 -0.22000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. OKS TEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01341 0.01341 0.00000 0.03000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01200 0.01205 -0.00005 -0.39000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. OKS ATAK KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01280 0.01283 -0.00002 -0.19000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS ATAK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01141 0.01149 -0.00008 -0.74000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01117 0.01126 -0.00009 -0.77000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS TEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01114 0.01114 -0.00000 -0.04000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01087 0.01087 -0.00000 -0.03000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS ATAK KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01311 0.01314 -0.00003 -0.24000
AXA HAYAT VE EMEKLILIK A.S. OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01108 0.01112 -0.00004 -0.40000
AK PORTFÖY UZUN VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.20509 0.20536 -0.00027 -0.13000
AK PORTFÖY HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 2.17587 2.20872 -0.03285 -1.49000
AK PORTFÖY EUROBOND (AMERIKAN DOLARI) BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.04550 0.04524 0.00026 0.58000
AK PORTFÖY BIST 30 ENDEKSI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.06806 0.06910 -0.00104 -1.51000
AK PORTFÖY BIST TEMETTÜ 25 ENDEKSI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.01919 0.01959 -0.00040 -2.02000
AK PORTFÖY PARA PIYASASI FONU 2.09541 2.09458 0.00084 0.04000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.11892 0.12044 -0.00152 -1.26000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S.KOÇ ISTIRAK ENDEKSI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02938 0.02966 -0.00027 -0.92000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S.OKS AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01119 0.01128 -0.00009 -0.82000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. EMANET PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.04607 0.04605 0.00002 0.04000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. KARMA EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.10972 0.10932 0.00040 0.36000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. DENGELI DEGIKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.08226 0.08237 -0.00011 -0.13000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. DINAMIK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02068 0.02088 -0.00020 -0.97000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. BASLANGIÇ EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01508 0.01508 0.00001 0.05000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06856 0.06858 -0.00003 -0.04000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S.BORÇLANMA ARAÇLARI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03130 0.03131 -0.00002 -0.05000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01617 0.01624 -0.00006 -0.39000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. BIRINCI KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.09463 0.09412 0.00050 0.53000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. ATAK DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YAT.FONU 0.02712 0.02730 -0.00018 -0.64000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S.TEMKINLI DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02566 0.02562 0.00003 0.12000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06352 0.06350 0.00003 0.04000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. IKINCI KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.04546 0.04532 0.00014 0.31000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01722 0.01726 -0.00004 -0.25000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. KARMA GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.07462 0.07437 0.00025 0.33000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. ALTIN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02881 0.02881
FOKUS PORTFÖY BIRINCI DEGISKEN FON 6.84774 6.87353 -0.02579 -0.38000
AEGON EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KARMA EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06770 0.06803 -0.00033 -0.48000
AEGON EMEKLILIK VE HAYAT A.S. STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05709 0.05723 -0.00014 -0.24000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. OKS DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01183 0.01185 -0.00002 -0.14000
AEGON EMEKLILIK VE HAYAT A.S. PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05689 0.05687 0.00002 0.04000
AK PORTFÖY IKINCI PARA PIYASASI FONU 5.57142 5.56915 0.00227 0.04000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S.OKS DINAMIK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01156 0.01162 -0.00007 -0.58000
AEGON EMEKLILIK VE HAYAT A.S. HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.09198 0.09360 -0.00162 -1.73000
ANADOLU HAYAT VE EMEKLILIK A.S. BASLANGIÇ EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01518 0.01517 0.00001 0.04000
ANADOLU HAYAT VE EMEKLILIK A.S. BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01440 0.01439 0.00001 0.04000
AK PORTFÖY YABANCI HISSE SENEDI FONU 0.07314 0.07280 0.00034 0.47000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. SÜRDÜRÜLEBILIRLIK HISSE SENEDI EMEKLILIK YATiRiM FONU 0.02425 0.02462 -0.00037 -1.49000
AK PORTFÖY ING BANK ÖZEL BANKACILIK VE PLATINUM FON SEPETI ÖZEL FONU 1.30076 1.30040 0.00036 0.03000
AK PORTFÖY ORTA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.04397 0.04398 -0.00001 -0.03000
ISTANBUL PORTFÖY YABANCI (GELISMEKTE OLAN PIYASALAR) BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.03592 0.03586 0.00006 0.16000
AK PORTFÖY BIRINCI FON SEPETI FONU 1.73291 1.73241 0.00050 0.03000
AK PORTFÖY IKINCI FON SEPETI FONU 1.75372 1.75320 0.00052 0.03000
AVRASYA GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. 1.75243 1.74784 0.00458 0.26000
FOKUS PORTFÖY HISSE SENEDI FONU(HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.11066 0.11297 -0.00231 -2.05000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S.IS BANKASI ISTIRAK ENDEKSI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.04186 0.04245 -0.00059 -1.39000
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S. STANDART EMEKLILIK YAT.FONU 0.03383 0.03387 -0.00004 -0.12000
ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIGI A.S. 1.41940 1.41876 0.00064 0.05000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. 2035 HEDEF FON SEPETI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01529 0.01536 -0.00006 -0.42000
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S. IKINCI KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKILIK YATIRIM FONU 0.06258 0.06238 0.00021 0.33000
ATA PORTFÖY KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02138 0.02138 0.00001 0.04000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. UZUN VADELI KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06888 0.06854 0.00035 0.51000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.KARMA EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06224 0.06244 -0.00020 -0.32000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06124 0.06158 -0.00034 -0.55000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.07453 0.07415 0.00038 0.52000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.TEMETTÜ ÖDEYEN SIRKETLER HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03538 0.03588 -0.00050 -1.39000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01450 0.01449 0.00001 0.04000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. UZUN VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06362 0.06364 -0.00003 -0.04000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.IKINCI PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05848 0.05846 0.00002 0.04000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01562 0.01566 -0.00003 -0.21000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI EMEK.YAT.FONU 0.02070 0.02070 0.00001 0.04000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02075 0.02079 -0.00004 -0.21000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BRIC ÜLKELERI YABANCI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03154 0.03172 -0.00017 -0.55000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.IKINCI DEGISKEN EMEKLILIK YAT.FONU 0.04149 0.04138 0.00011 0.28000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KARMA GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02403 0.02412 -0.00009 -0.39000
ATA PORTFÖY BIRINCI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.14587 0.14741 -0.00155 -1.05000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01289 0.01288 0.00000 0.01000
AK PORTFÖY ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02179 0.02177 0.00002 0.10000
ARZ GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S. BIRINCI GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 2.29612 2.29612
ARZ GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S. IKINCI GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.69513 1.69513
ARZ GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S. ÜÇÜNCÜ GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 0.92741 0.92741
ARZ GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S. IKINCI GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 1.02264 1.02264
ARZ GAYRIMENKUL VE GIRISIM SERMAYESI PORTFÖY YÖNETIMI A.S. ÜÇÜNCÜ GIRISIM SERMAYESI YATIRIM FONU 1.02624 1.02624
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S. BORÇLANMA ARAÇLARI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.04183 0.04184 -0.00001 -0.03000
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S. DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.08301 0.08328 -0.00027 -0.32000
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S. BIRINCI KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.09565 0.09515 0.00050 0.53000
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S. EMANET PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.04873 0.04871 0.00002 0.04000
AK PORTFÖY PY ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI ÖZEL FONU 0.02347 0.02346 0.00001 0.05000
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S. HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.10503 0.10637 -0.00134 -1.26000
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S. BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06711 0.06713 -0.00002 -0.03000
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S. PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06210 0.06207 0.00003 0.04000
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06388 0.06353 0.00034 0.54000
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S. ALTIN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02812 0.02813 -0.00000
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S. KARMA EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06062 0.06044 0.00018 0.30000
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S. STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01581 0.01585 -0.00004 -0.23000
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S.KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01615 0.01623 -0.00008 -0.46000
ALLIANZ HAYAT VE EMEKLILIK A.S. DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03283 0.03292 -0.00010 -0.29000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.HISSE SENEDI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02910 0.02961 -0.00051 -1.72000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06196 0.06239 -0.00042 -0.68000
BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S.OKS DINAMIK KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01219 0.01219 0.00000 0.02000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05858 0.05964 -0.00105 -1.77000
BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01340 0.01340 0.00000 0.01000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.FIBA BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05968 0.05972 -0.00004 -0.07000
BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT A.S.OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01291 0.01290 0.00000 0.03000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. DENGELI DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02747 0.02762 -0.00015 -0.56000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BORÇLANMA ARAÇLARI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02902 0.02904 -0.00002 -0.06000
AK PORTFÖY YÖNETIMI A.S. BIRINCI GAYRIMENKUL YATIRIM FONU 1.39056 1.39052 0.00003
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05090 0.05066 0.00024 0.48000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK ALTIN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02858 0.02857 0.00001 0.05000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.IKINCI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01818 0.01815 0.00004 0.20000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S. KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01630 0.01635 -0.00005 -0.31000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.OKS STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01219 0.01220 -0.00000 -0.02000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.STANDART EMEKLILIK YAT.FONU 0.01679 0.01684 -0.00005 -0.28000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S. DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01720 0.01727 -0.00007 -0.38000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01248 0.01248 0.00000 0.04000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S. BIRINCI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05704 0.05735 -0.00030 -0.52000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.BORÇLANMA ARAÇLARI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02921 0.02922 -0.00000 -0.01000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05483 0.05488 -0.00005 -0.09000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S. HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU OKS AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01194 0.01204 -0.00010 -0.80000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S. OKS DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01209 0.01211 -0.00002 -0.14000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S. IKINCI KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06628 0.06598 0.00030 0.46000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S. BIRINCI PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06206 0.06203 0.00002 0.04000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S. EMANET PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.04372 0.04371 0.00002 0.04000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S. OKS DINAMIK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01188 0.01192 -0.00004 -0.34000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S. OKS DINAMIK KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01311 0.01311 -0.00000 -0.04000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S.OKS MUHAFAZAKAR DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01220 0.01221 -0.00000 -0.03000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S. OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01300 0.01302 -0.00002 -0.16000
BNP PARIBAS CARDIF EMEKLILIK A.S. BIRINCI KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06195 0.06157 0.00038 0.62000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S. ALTIN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01001 0.01001 0.00000 0.04000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S.BASLANGIÇ EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01500 0.01500 0.00001 0.05000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01002 0.01001 0.00000 0.05000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S. DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01000 0.01001 -0.00001 -0.08000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01264 0.01264 0.00000 0.02000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S.BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01424 0.01423 0.00001 0.04000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BIRINCI DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02010 0.02014 -0.00004 -0.18000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KAMU BORÇLANMA ARAÇLARI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01813 0.01815 -0.00001 -0.08000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S.OKS DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01247 0.01248 -0.00001 -0.05000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S.OKS MUHAFAZAKAR DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01323 0.01323 0.00000 0.02000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S.OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01095 0.01100 -0.00005 -0.42000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S.OKS AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01194 0.01200 -0.00005 -0.43000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BIRINCI HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05736 0.05812 -0.00076 -1.31000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S.OKS DINAMIK KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01240 0.01241 -0.00001 -0.06000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KAMU BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02667 0.02669 -0.00002 -0.07000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S. PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02742 0.02741 0.00001 0.04000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S. IKINCI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02540 0.02548 -0.00008 -0.31000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BIRINCI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02916 0.02922 -0.00006 -0.22000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S.OKS ATAK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01168 0.01170 -0.00002 -0.19000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S. STANDART E.Y.F 0.01729 0.01733 -0.00004 -0.24000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATKI E.Y.F 0.01631 0.01637 -0.00006 -0.34000
CIGNA FINANS EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01275 0.01274 0.00001 0.05000
DENIZ PORTFÖY HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.19038 0.19446 -0.00408 -2.10000
DENIZ PORTFÖY ALTIN FONU 0.03434 0.03433 0.00000 0.01000
DENIZ PORTFÖY ORTA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02384 0.02386 -0.00002 -0.07000
DENIZ PORTFÖY EUROBOND (DÖVIZ) BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02672 0.02657 0.00016 0.58000
DENIZ PORTFÖY KISALI VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.01997 0.01996 0.00001 0.05000
DENIZ PORTFÖY BIRINCI DEGISKEN FON 0.03706 0.03712 -0.00006 -0.17000
DENIZ PORTFÖY ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.02220 0.02219 0.00001 0.06000
DENIZ PORTFÖY PARA PIYASASI FONU 0.92473 0.92436 0.00038 0.04000
DENIZ PORTFÖY KIRA SERTIFIKALARI KATILIM FONU 1.47444 1.47356 0.00088 0.06000
DENIZ PORTFÖY BIST TEMETTÜ 25 ENDEKSI HISSE SENEDI FONU ( HISSE SENEDI YOGUN FON ) 1.05081 1.07226 -0.02145 -2.00000
DENIZ PORTFÖY BIRINCI FON SEPETI FONU 1.46570 1.46519 0.00051 0.03000
DENIZ PORTFÖY BIST 100 ENDEKSI HISSE SENEDI FONU(HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.06807 0.06915 -0.00108 -1.57000
DENIZ PORTFÖY UZUN VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.70403 0.70551 -0.00148 -0.21000
GLOBAL MD PORTFÖY IKINCI DEGISKEN FON 0.02072 0.02077 -0.00005 -0.24000
GLOBAL MD PORTFÖY BIRINCI HISSE SENEDI FONU(HISSE SENEDI YOGUN FON) 4.62459 4.68669 -0.06210 -1.33000
GLOBAL MD PORTFÖY BIRINCI DEGISKEN FON 0.10522 0.10591 -0.00070 -0.66000
GLOBAL MD PORTFÖY PARA PIYASASI FONU 8.61467 8.61099 0.00368 0.04000
METRO YATIRIM ORTAKLIGI A.S. 2.46529 2.46977 -0.00448 -0.18000
GLOBAL MD PORTFÖY ORTA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.04056 0.04055 0.00001 0.03000
GLOBAL MD PORTFÖY KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.08521 0.08518 0.00003 0.04000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OYAK PORTFÖY DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03499 0.03508 -0.00009 -0.25000
QINVEST PORTFÖY DEGISKEN FON 0.05445 0.05444 0.00002 0.03000
QINVEST PORTFÖY IKINCI DEGISKEN FONU 0.01751 0.01750 0.00000 0.02000
QINVEST PORTFÖY HISSE SENEDI FONU (HISSE YOGUN FON) 0.05921 0.05952 -0.00031 -0.52000
FIBA EMEKLILIK A.S. VE HAYAT A.S. IKINCI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.04052 0.04079 -0.00027 -0.66000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OYAK PORTFÖY KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03715 0.03700 0.00014 0.39000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02724 0.02726 -0.00002 -0.06000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OYAK PORTFÖY HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05355 0.05430 -0.00074 -1.37000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KAMU DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.04798 0.04774 0.00024 0.51000
QINVEST PORTFÖY PARA PIYASASI FONU 0.78428 0.78397 0.00031 0.04000
QINVEST PORTFÖY KIRA SERTIFIKASI KATILIM FONU 0.01667 0.01666 0.00001 0.06000
EURO KAPITAL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. 1.68233 1.68886 -0.00653 -0.39000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OYAK PORTFÖY STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01626 0.01630 -0.00003 -0.21000
EURO TREND YATIRIM ORTAKLIGI A.S. 1.53034 1.53705 -0.00671 -0.44000
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIGI A.S. 1.55876 1.56851 -0.00975 -0.62000
FIBA PORTFÖY ÇOKLU VARLIK BIRINCI DEGISKEN FON 1.46953 1.47015 -0.00062 -0.04000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. ATLAS PORTFÖY DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01695 0.01700 -0.00005 -0.32000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. TACIRLER PORTFÖY DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01292 0.01303 -0.00011 -0.81000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01705 0.01710 -0.00005 -0.30000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01594 0.01601 -0.00007 -0.42000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. QINVEST PORTFÖY DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01640 0.01640 0.00000 0.01000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01954 0.01964 -0.00011 -0.54000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BIRINCI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01755 0.01755 -0.00000 -0.02000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02043 0.02042 0.00001 0.04000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. GLOBAL MD PORTFÖY DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01414 0.01417 -0.00003 -0.20000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. PERFORM PORTFÖY DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01235 0.01227 0.00008 0.63000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01322 0.01323 -0.00001 -0.05000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01305 0.01308 -0.00002 -0.17000
FIBA PORTFÖY ALTIN FONU 0.02320 0.02320 0.00000 0.02000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01176 0.01185 -0.00008 -0.71000
FIBA PORTFÖY DEGISKEN FON 0.07466 0.07533 -0.00067 -0.89000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.BASLANGIÇ EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01503 0.01502 0.00001 0.04000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. ISTANBUL PORTFÖY DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01531 0.01534 -0.00003 -0.18000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.OKS DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01264 0.01265 -0.00001 -0.07000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.OKS ATAK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01232 0.01234 -0.00002 -0.15000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.KATILIM KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01378 0.01379 -0.00002 -0.11000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.KARE PORTFÖY FON SEPETI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01343 0.01345 -0.00002 -0.15000
FIBA PORTFÖY PARA PIYASASI FONU 0.05376 0.05374 0.00002 0.04000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.MÜKAFAT PORTFÖY KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01304 0.01314 -0.00010 -0.77000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OSMANLI PORTFÖY DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01566 0.01570 -0.00004 -0.28000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01311 0.01313 -0.00002 -0.15000
FIBA PORTFÖY BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.06410 0.06406 0.00003 0.05000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01163 0.01173 -0.00010 -0.83000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.OKS ATAK KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01313 0.01317 -0.00004 -0.30000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM A.S. 0.01477 0.01477 0.00001 0.04000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.OKS MUHAFAZAKAR DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01277 0.01276 0.00000 0.03000
QNB FINANS PORTFÖY BIRINCI DEGISKEN FON 0.01961 0.01967 -0.00006 -0.29000
FIBA PORTFÖY EUROBOND BORÇLANMA ARAÇLARI (DÖVIZ)FONU 5.74739 5.73426 0.01313 0.23000
FIBA PORTFÖY HISSE SENEDI FONU(HISSE SENEDI YOGUN FON) 1.36327 1.38790 -0.02463 -1.77000
FIBA PORTFÖY KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.01671 0.01670 0.00001 0.04000
QNB FINANS PORTFÖY EUROBOND BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.06289 0.06264 0.00026 0.41000
QNB FINANS PORTFÖY BIRINCI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.48055 0.48681 -0.00626 -1.29000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.KATILIM KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01184 0.01185 -0.00001 -0.06000
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01399 0.01399 -0.00000 -0.01000
QNB FINANS PORTFÖY ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.19347 0.19338 0.00009 0.05000
QNB FINANS PORTFÖY KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.06852 0.06848 0.00003 0.04000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01267 0.01267 -0.00001 -0.05000
ALLIANZ YASAM VE EMEKLILIK A.S. KATILIM KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01275 0.01277 -0.00001 -0.09000
GARANTI PORTFÖY BIST30 ENDEKSI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.03378 0.03433 -0.00056 -1.63000
GEDIK PORTFÖY BIRINCI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.07622 0.07753 -0.00130 -1.68000
GARANTI PORTFÖY MUTLAK GETIRI HEDEFLI DEGISKEN FON 1.33770 1.33856 -0.00086 -0.06000
GEDIK PORTFÖY KARMA FON 0.92862 0.93394 -0.00532 -0.57000
GARANTI YATIRIM ORTAKLIGI A.S. 1.14443 1.14475 -0.00032 -0.03000
AZIMUT PYS YABANCI BYF FON SEPETI FONU 0.02586 0.02585 0.00001 0.02000
GEDIK PORTFÖY G-20 ÜLKELERI YABANCI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.03645 0.03635 0.00010 0.27000
AZIMUT PYS KISA VADELI BORÇLANMA ARAÇLARI FONU 0.12426 0.12420 0.00006 0.05000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01294 0.01294
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01265 0.01266 -0.00000 -0.03000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BASLANGIÇ EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01525 0.01524 0.00001 0.04000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BASLANGIÇ KATILIM EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01438 0.01437 0.00001 0.04000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02326 0.02329 -0.00003 -0.14000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. TEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03888 0.03886 0.00002 0.04000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. DENGELI DEGISKEN GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06114 0.06136 -0.00022 -0.37000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. HISSE SENEDI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02577 0.02617 -0.00040 -1.52000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.11093 0.11263 -0.00170 -1.51000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06924 0.06924 -0.00000 -0.01000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. PARA PIYASASI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06581 0.06578 0.00003 0.04000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM STANDART EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01711 0.01712 -0.00001 -0.07000
GARANTI EMEKLILIK HAYAT A.S. DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.05493 0.05477 0.00016 0.29000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. ALTIN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03161 0.03157 0.00004 0.13000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.STANDART EMEKLILIK YAT.FONU 0.01837 0.01842 -0.00005 -0.26000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.07634 0.07662 -0.00028 -0.37000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. BORÇLANMA ARAÇLARI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.04410 0.04412 -0.00002 -0.05000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.DIS BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.09593 0.09543 0.00049 0.52000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. SÜRDÜRÜLEBILIRLIK HISSE SENEDI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01936 0.01969 -0.00033 -1.68000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01655 0.01661 -0.00006 -0.35000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS AGRESIF DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01104 0.01115 -0.00011 -0.97000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S.DIS BORÇLANMA ARAÇLARI GRUP EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.06608 0.06575 0.00033 0.50000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. KATILIM KATKI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01889 0.01890 -0.00001 -0.06000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS DINAMIK DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01177 0.01184 -0.00006 -0.55000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS DENGELI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01227 0.01230 -0.00003 -0.22000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. ÖZEL SEKTÖR BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YAT.FONU 0.02134 0.02134 0.00001 0.04000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS TEMKINLI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01308 0.01307 0.00000 0.02000
GARANTI PORTFÖY HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 1.57309 1.59533 -0.02224 -1.39000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. IKINCI DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.02039 0.02040 -0.00001 -0.07000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS AGRESIF KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01157 0.01164 -0.00006 -0.56000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS DENGELI KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01280 0.01284 -0.00004 -0.28000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS DINAMIK KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01215 0.01219 -0.00004 -0.31000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. OKS TEMKINLI KATILIM DEGISKEN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.01304 0.01304 0.00001 0.06000
GARANTI EMEKLILIK VE HAYAT A.S. UZUN VADELI KAMU BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03513 0.03519 -0.00006 -0.17000
AZIMUT PYS KIRA SERTIFIKALARI (SUKUK) KATILIM FONU 0.02612 0.02612 0.00001 0.03000
AZIMUT PYS ÇOKLU VARLIK DEGISKEN FON 0.12614 0.12668 -0.00054 -0.43000
GEDIK PORTFÖY IKINCI HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.04294 0.04346 -0.00053 -1.21000
GARANTI PORTFÖY EUROBOND BORÇLANMA ARAÇLARI (DÖVIZ) FONU 1.96157 1.95174 0.00982 0.50000
GARANTI PORTFÖY BIRINCI DEGISKEN FON 1.82630 1.82656 -0.00026 -0.01000
GARANTI PORTFÖY BIRINCI KATILIM FONU 1.50074 1.49999 0.00075 0.05000
GEDIK PORTFÖY BIRINCI DEGISKEN FON 1.28576 1.28489 0.00087 0.07000
GARANTI PORTFÖY IKINCI DEGISKEN FON 1.78338 1.78497 -0.00159 -0.09000
GARANTI PORTFÖY ÜÇÜNCÜ DEGISKEN FON 1.87697 1.88320 -0.00623 -0.33000
FIBA EMEKLILIK VE HAYAT A.S. ALTIN EMEKLILIK YATIRIM FONU 0.03079 0.03080 -0.00002 -0.05000
AZIMUT PYS KAR PAYI ÖDEYEN HISSE SENEDI FONU (HISSE SENEDI YOGUN FON) 0.02658 0.02683 -0.00025 -0.92000


Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Müfettiş Yardımcılığı Sınavı - 09.11.2019

​Bankamızda görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcısı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

Sınav Başvuruları
Uzman Yardımcısı Alım Sınavı - 19.10.2019
Bankamızın İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere Uzman Yardımcısı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
X Kapat