Anında İşlem
Resim
Fatura Ödeme

​Fatura ödeme işlemlerinizi buradan kolayca yapabilirsiniz.

Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Anında Ev Kredisi
Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.
Harcama İtiraz Formu
Kredi Kartı Başvuru Takip

Resim
Siz Neredeyseniz İş Bankası Orada!
Hemen başvurunuzu yapın, adresinizde veya size en yakın şubemizde süreci tamamlayın.

Başvuru Güncelle

Resim
Başvuru Takip

​Başvurunuzu kolayca takip edin.

Resim
Kredi Kartı İstiyorum

​Kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
14 Haziran 2019

Türkiye İş Bankası, “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasının 12. yılında çocuklara “Siyah İnci” kitabını hediye ediyor.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
13 Haziran 2019

Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup Girişimcilik Programı’nın 4. dönem girişimleri mezun oldu. ​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
29 Mayıs 2019

Türkiye İş Bankası’nın Karneni Göster, Kitabını Al kampanyasının 12. yılında çocuklara “Siyah İnci” kitabı hediye edilecek​.

İş Bankası’ndan çocuklara karne hediyesi

14.06.2019


​Türkiye İş Bankası’nın, 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlattığı “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası bu sene 12’inci kez gerçekleştiriliyor. 14 Haziran, Cuma günü son ders zilinin çalmasının ardından yaz tatiline girecek olan 1 milyonu aşkın ilk ve orta öğretim öğrencisine “Siyah İnci” kitabı hediye ediliyor. Öğrenciler kitaplarını İş Bankası şubelerinden alabiliyor.

 
Çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, hayal güçlerini geliştirmek, merak duygularını uyandırmak, kişisel gelişimlerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen kampanya çerçevesinde, 12 yılda 14 milyon kitap hediye edilmiş olacak. Çocuklar, Anna Sewell’in Siyah İnci kitabı ile hem bir atın gözünden maceralarına eşlik edecek hem de insanlara ve hayvanlara karşı gösterilen sevgi ve şefkatin önemini, iyilik yapmanın, yardımseverliğin ve sabrın değerini hissedecekler.


Kampanya kapsamında, şimdiye kadar olduğu gibi bu yıl da İş Bankası’nın yurtdışı teşkilatının olduğu ülkelerdeki şubeler aracılığıyla da çocuklara kitap hediye edilecek. Ayrıca yatılı bölge okulları, sevgi evleri, çocuk ve gençlik kapalı cezaevlerindeki çocuklar da kitaplarla buluşturulacak. Bunların yanı sıra görme engelli çocuklar için de Braille alfabesiyle bastırılan kitaplar okullara dağıtılacak.

 
İş Bankası “Karneni Göster, Kitabını Al”  kampanyası ile çocuklara; 2008 yılından bu yana “Alice Harikalar Diyarında”, “Yazarlarımızdan Masallar ve Öyküler”, “Yazarlarımızdan Öyküler”, “Halime Kaptan” ve “Küçük Mavi Gezegen”, “Sait Faik’ten Çocuklara Hikâyeler”, “Aziz Nesin’den Çocuklara En Güzel Öyküler”, “Yazarlarımızdan Öyküler”, “Şairlerimizden Seçme Şiirlerle Şiir Dünyasına Yolculuk” ve “Depremden Korkmuyorum – Nasıl Korunacağımı Biliyorum”,  "Mars’a Nasıl Giderim? - Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar”, “Astronotlar Üşür mü? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar”, “Robotlar Hapşırabilir mi? Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar” adlı kitapları karne hediyesi olarak verdi.


Workup Girişimcilik Programı 4. dönem mezunlarını verdi

13.06.2019


​Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup Girişimcilik Programı’nın 4. dönem girişimleri mezun oldu. İş Sanat Konser Salonu’nda gerçekleştirilen ve girişimcilik ekosisteminin önemli paydaşlarını bir araya getiren Demo Day etkinliğine; melek yatırımcılar, girişim sermayesi şirketleri, hızlandırma ve kuluçka programlarının yöneticileri, finans dünyasından temsilciler ile İş Bankası ve iştiraklerinin üst düzey yöneticileri katıldı.


Etkinlikte Workup’tan yeni mezun olan 11 girişim (Alivex, Devfolio, Givin, Gmply, Grabono, Juphy, OtoParlat, Pcichecklist, Securezi, Sertifier, Tolkido), yatırım ve işbirliği anlamında destek alabilecekleri izleyici grubuna kendilerini tanıtarak, neler yaptıklarını ve nasıl bir yol haritası izlediklerini aktardılar.


2017 yılında başlayan Workup Girişimcilik Programı’na bugüne kadar 8 binden fazla başvuru yapıldı, yüzlerce girişim ile bir araya gelindi. 4. dönem ile birlikte toplamda 40 girişimin mezun olduğu Programdan daha önce mezun olan 29 girişimden 26’sı faaliyetine devam ediyor.


Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren birçok girişime destek olduk

 
İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Demo Day etkinliğinde yaptığı konuşmada, Bankanın girdiği işlerin en temel karakteristiğinin uzun solukluluk olduğunu vurgulayarak, “Programın 4. dönem mezunlarını vermesi, bizim bu yöndeki yaklaşımımızın güzel bir yansıması” dedi. Kolektif House’da 2016’dan bu yana yer aldıklarını ve buradaki tek banka olduklarını belirten Bali, 2017’de başlattıkları Workup Girişimcilik Programı ile günümüz üretim ağının önemli oyuncuları haline gelen girişimcilere destek olduklarını ve iş fikirlerinin geliştirilmesine katkı sağladıklarını söyledi. Workup ile girişimlerin müşteri dünyasına erişimlerine ve kendilerini tanıtmalarına da yardımcı olduklarının altını çizen Bali, program kapsamında ilk etapta girişimcileri İş Bankası’nın ve iştiraklerinin müşteri ağı ile buluşturduklarını, girişimcilik dünyasında kendilerine yer açmalarına destek olduklarını vurguladı.


Kavramlar ve kullanılış yerleri değişse bile İş Bankası’nın genetiğinde daima girişimciliğin var olduğuna işaret eden Bali, “1924’te Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından, Cumhuriyetten bir yıl sonra sadece bir banka olarak değil, hem finansal hem finans dışı alanlarda girişimcilik yapmak üzere kurulan İş Bankası; 1930’lardan itibaren filmcilikten kömür, şeker, tekstil ve dokumaya kadar çeşitli sektörlerde pek çok girişimin hayata geçirilmesine katkı sağlayan bir kurum olmuştur” diye konuştu.


“Türkiye hızlı büyüme ihtiyacı içinde olan bir ülke” diyen Bali, şöyle devam etti: “Çünkü genç, dinamik bir nüfusu var. Son 10 yılda 7 milyonun üzerinde iş yaratmasına rağmen, ondan daha fazla işgücüne katılım olduğu için işsizliği aşağıya çekemedi. Hızlı büyüme ihtiyacınız var ama kaynağınız yoksa ne yapıyorsunuz? Kaynağı dışardan alıp, bulduğunuz müddetçe bisikleti hızlı götürmeye çalışıyorsunuz. Kaynak ne zaman şu veya bu nedenle daralmaya başlarsa, yavaşlıyor ve bisiklette dengede durmak giderek güçleşiyor. Bu durumda ne yapmamız gerekir? Bir taraftan tasarrufları artıracağız ama en önemlisi, kullandığımız kaynağın maliyetinden daha yüksek getiri elde ettiğimiz alanlarda fikir geliştirip, iş geliştirip büyümeliyiz. Bu da katma değerli üretim demektir. Bunun kaynağı da girişimciliği destekleyen bu tür inisiyatiflerdir.”


Maxis Girişim Sermayesi Fonu’ndan ilk yatırım Kolay İK’ya

 
Adnan Bali, İş Bankası Grubu bünyesinde kurdukları Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi çatısı altında oluşturulan Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’na Banka olarak 100 milyon TL’ye kadar kaynak aktarmayı taahhüt ettiklerini anımsatarak, kurulan fon ile Mayıs ayında 500 bin dolar büyüklüğündeki ilk yatırımı, Türkiye’nin bulut tabanlı öncü insan kaynakları yönetimi platformu Kolay İK’ya yaptıklarını ifade etti. Bali, “Böylece girişimciliğe sağladığımız sürekli desteğe yepyeni bir halka daha eklemiş olduk. Bundan sonra da sürdürülebilir ve ölçeklenebilir iş modeline sahip, teknoloji odaklı yeni nesil girişimlere ihtiyaç duydukları finansal desteği sağlayacak ve ölçeklenmelerinde pay sahibi olmaya devam edeceğiz” dedi.


Workup hakkında


2017 yılının Mayıs ayında İş Bankası’nın ana sponsorluğunda, Kolektif House bünyesinde başlatılan program, girişimcilik ekosisteminin önemli isimlerinden Ömer Erkmen’in lider mentorluğunda, girişim fikrini doğrulamış ve müşterisine ulaşma noktasında olan girişimlerin hızlanmalarına yardımcı oluyor. Workup internet sitesinde yer alan chatbot aracılığı ile yapılan başvurular Workup ekibi tarafından değerlendirilmekte ve sonrasında yapılan bire bir görüşmelerin ardından Pitching Day organizasyonuna davet edilmekte, sunumlarını gerçekleştiren girişimler ise mezunlar, mentorlar ve Workup takımının oyları sonucunda programa dahil olmaktadır.


6 ay süren program boyunca alanında uzman ve tecrübeli mentorlardan destek alan girişimler, düzenlenen eğitim ve ilham etkinlikleri ile iş modellerine değer katıyorlar. Ayrıca İş Bankası desteği ile yurtiçi ve yurtdışında önemli konferans ve etkinliklere katılan, yerli ve yabancı yatırımcılara ulaşma fırsatı bulan girişimler yine İş Bankası ve grup şirketleri ile iş geliştirme, müşteri bulma ve network imkanlarına da sahip oluyorlar.


https://workup.ist/


İş Bankası’ndan çocuklara 12 yılda 14 milyon kitap

29.05.2019


​Türkiye İş Bankası’nın 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlattığı “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası, bu yıl 12. kez gerçekleştiriliyor. Kampanya kapsamında 1 milyon öğrenciye hediye edilecek kitap, İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali’nin ev sahipliğinde, gazeteci yazar Doğan Hızlan’ın da katılımıyla düzenlenen bir basın toplantısında tanıtıldı.


İş Bankası’nın bu yılki karne hediyesi olan “Siyah İnci”, Anna Sewell tarafından 1878 yılında kaleme alınmış bir dünya klasiği... Kampanyada, Siyah İnci ile birlikte çocuklara armağan olarak 12 yılda 14 milyon kitap verilmiş olacak.

 
Adnan Bali, basın toplantısında yaptığı konuşmada, Atatürk tarafından, Cumhuriyetten bir yıl sonra, milli bir ekonominin inşası ve sanayileşmeye katkı sağlamak amacıyla kurulan İş Bankası’nın, Türkiye’nin iktisadi alandaki birçok hamlesinin ilk nüvesini oluşturduğunu söyledi. Bankanın, yaklaşık bir asırlık tarihi süresince sadece olağan bankacılık faaliyetleriyle değil, aynı zamanda toplumsal ve kültürel gelişime yönelik projeleriyle de hep değer yaratan bir kurum olduğunu vurgulayan Bali, “Kuruluşumuzdan itibaren benimsediğimiz felsefe doğrultusunda hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerinin ortak paydası hep uzun soluklu, yaygın ve sürdürülebilir olması. Çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakmanın, bilinçli, çağdaş, iyi eğitimli nesiller yetiştirme heyecanımızın bir parçası olan ve 12 yıldır devam eden ‘Karneni Göster Kitabını Al’ kampanyası ile ülkemizin dört bir yanındaki çocuklarımıza ulaşmamız da bunun bir göstergesi” dedi.

 
Beşeri kalkınmanın en önemli adımı okuma alışkanlığı, merak duygusu...


Kitap okumanın önemine işaret eden Bali, konuşmasını şöyle sürdürdü: “İş Bankası olarak; ülkemizin beşeri kalkınmasını desteklemenin ilk ve en önemli adımı olarak çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmanın, kitap sevgisi aşılamanın, merak duygularını uyandırmanın, hayal güçlerini geliştirmenin çok önemli olduğuna inanıyor ve bu yönde katkı sunuyoruz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimiz, çocuklarımız ders kitapları dışında bilimsel ve edebi eserler okuyarak çok farklı bakış açıları kazanacak, ufukları genişleyecektir. Bu seneki kitap kampanyamızda çocuklarımızın karne sevincine, dünya edebiyatında hayvan sevgisi denildiğinde ilk akla gelen eserlerden biri olan ve 1878 yılında Anna Sewell tarafından kaleme alınan ‘Siyah İnci’ ile ortak oluyoruz. Çocuklarımız, keyifle okuyacakları bu kitap ile hem bir atın gözünden maceralarına eşlik edecek hem de insanlara ve hayvanlara karşı gösterdiğimiz sevgi ve şefkatin önemini, iyilik yapmanın, yardımseverliğin ve sabrın değerini hissedecekler.“


Kitaplar yatılı bölge okulları, sevgi evleri, çocuk eğitim evlerine de dağıtılacak


Her yıl olduğu gibi bu yıl da karnelerini alan tüm çocuklara kitaplarının İş Bankası şubelerinden verileceğini ifade eden Bali, ayrıca yatılı bölge okulları, sevgi evleri, çocuk ve gençlik kapalı cezaevleri ile çocuk eğitim evlerinde kalan çocuklara da kitap armağan edeceklerini vurguladı. Adnan Bali, görme engelli çocuklar için de Braille alfabesiyle bastırdıkları kitapları okullarına göndereceklerini söyledi.

   
İş Bankası kampanya ile çocuklara; 2008 yılından bu yana “Alice Harikalar Diyarında”, “Yazarlarımızdan Masallar ve Öyküler”, “Yazarlarımızdan Öyküler”, “Halime Kaptan” ve “Küçük Mavi Gezegen”, “Sait Faik’ten Çocuklara Hikâyeler”, “Aziz Nesin’den Çocuklara En Güzel Öyküler”, “Yazarlarımızdan Öyküler”, “Şairlerimizden Seçme Şiirlerle Şiir Dünyasına Yolculuk” ve “Depremden Korkmuyorum – Nasıl Korunacağımı Biliyorum”,  "Mars’a Nasıl Giderim? - Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar”, “Astronotlar Üşür mü? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar”, “Robotlar Hapşırabilir mi? Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar” adlı kitapları karne hediyesi olarak verdi.

 
Kampanya kapsamında, bu yılki kitaplarla birlikte çocuklara, 12 yılda 14 milyon kitap armağan edilmiş olacak.


Bankanın eğitim, çevre ve kültür-sanat alanındaki projeleri…

 
Türkiye İş Bankası, eğitim alanında “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasının yanı sıra başka projeler de yürütüyor. 2005 yılından bu yana Türkiye Satranç Federasyonu’nun (TSF)  ana sponsorluğunu üstlenen İş Bankası, ülke genelinde 23 binin üzerinde satranç sınıfı açtı.  Bu süre zarfında, 30 bin olan satrançtaki lisanslı sporcu sayısı 900 bine yaklaştı ve satranç özellikle ilköğretim çağındaki çocuklar arasında en fazla tercih edilen seçmeli derslerden biri oldu.

 
Bankanın eğitim alanındaki bir diğer sosyal sorumluluk projesi, Darüşşafaka ile birlikte sürdürdüğü “81 İlden 81 Öğrenci” projesi… 11 yılın tamamlandığı bu projede; babası ve/veya annesini kaybetmiş, imkânları kısıtlı, yetenekli çocukların beşinci sınıftan başlayarak liseyi bitirinceye kadar bütün eğitim giderleri karşılanarak sıcak bir yuva ortamında kaliteli eğitim almaları sağlanıyor. İş Bankası proje kapsamında, Darüşşafaka’da eğitim gören öğrencilerden 686’sına destek veriyor.


Banka, “Altın Gençler” programı ile de 1971 yılından bu yana her yıl, üniversite sınavında başarılı olan öğrencileri ödüllendiriyor. Bugüne kadar ödül alan öğrencilerin sayısı 3 bini aştı.


İş Bankası’nın, çevre alanında TEMA Vakfı ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı işbirliğinde 2008 yılında başlattığı “81 İlde 81 Orman” projesi kapsamında, Türkiye genelinde 1.500 hektar alana 2 milyon 200 binin üzerinde fidan dikildi. Banka, 5 yıl süresince bakım çalışmalarını da üstlendiği projede tamamlama dikimleriyle beraber toplamda 3 milyonun üzerinde fidan dikimi yaptı.

 
Sosyal sorumlulukta odaklandığı alanlardan biri de kültür-sanat olan İş Bankası, 19. sezonunu tamamlayan İş Sanat Konser Salonu’nun yanı sıra İş Sanat Kibele Galerisi ile ülkemizin sanat yaşamının daha ileri bir noktaya taşınması ve sanatsal değeri yüksek uluslararası alandaki konser, sergi ve performansların Türkiye’deki izleyicilerle buluşmasına katkıda bulunuyor.


Birikimini ve deneyimini geleceğe aktarabilmek, bu zenginliği yeni kuşaklarla paylaşmak için 1990’ların sonlarında kurum tarihi çalışmalarını başlatan ve 2007 yılında İstanbul’da tarihi Yenicami Şubesi’nde Türkiye İş Bankası Müzesi’ni açan Banka, bu çalışmalar kapsamında geçtiğimiz günlerde Ankara Ulus’ta İktisadi Bağımsızlık Müzesi’ni açtı. İstanbul Eminönü’ndeki Müzeyi şimdiye kadar ziyaret eden kişi sayısı 1 milyon 300 bini geçti.


Ülkemizin arkeolojik zenginliğinin gün yüzüne çıkarılması ve korunarak gelecek nesillerle buluşturulmasına katkıda bulunan Banka, Gaziantep Zeugma Antik Kenti’nde Muzalar Evi ve Antalya’da bulunan Patara Antik Kenti’ndeki kazılara destek veriyor.


İş Bankası, bir taraftan da ülkemizin en önemli özel koleksiyonları arasında yer alan ve 1940’lı yıllardan itibaren oluşturulan, 900’ü aşkın sanatçının 2.500’e yakın eserinin bulunduğu Sanat Eserleri Koleksiyonunun sergileneceği Beyoğlu’ndaki Resim Müzesi hazırlıklarını sürdürüyor. Banka, bu eserlerin bakım ve onarım çalışmalarını,  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ile yapılan işbirliği çerçevesinde Üniversiteye armağan ettiği Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu Laboratuvarı bünyesinde gerçekleştiriyor.


Milli Eğitim eski Bakanı Hasan Ali Yücel öncülüğünde 1956 yılında kurulan Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları da ülkemizin önde gelen yayınevlerinden biri konumuna gelmiş durumda…
“Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasına, çocuklara hediye edilen kitapların basımını gerçekleştirerek destek olan Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları; Hasan Âli Yücel klasikleri, modern klasikler, çocuk ve gençlik, araştırma-inceleme gibi pek çok farklı alanda kaliteli içerikteki kitapları, Türk ve dünya edebiyatının önemli eserlerini okuyucularla buluşturmaya devam ediyor.


PİYASA HABERLERİ
18 Haziran 2019
18:10:23 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK ISLEM GÖREN HISSE SENETLERI-18 HAZIRAN18:10:24 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER YITIREN HISSE SENETLERI-...
PİYASA HABERLERİ
18 Haziran 2019
16:01:05 *RUSYA'DA 1.ÇEYREKTE GSYH(FINAL) YILLIK %0,5 (BEKLENTI %0,5, ÖNCEKI %0,5)16:03:57 FAS MERKEZ BANKASI FAIZ ORANINI DEGISTIRMEDI16:03:59 *TC...
PİYASA HABERLERİ
18 Haziran 2019
13:17:55 ***ACP* *DAGHL*** A1 CAPITAL YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA13:17:56 *BOE/KASHYAP: EGER INGILTERE BREXIT SONRASI...

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-6

18.06.2019 18:1618:10:23 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK ISLEM GÖREN HISSE SENETLERI-18 HAZIRAN
18:10:24 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER YITIREN HISSE SENETLERI-18 HAZIRAN
18:10:25 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA EN ÇOK DEGER KAZANAN HISSE SENETLERI-18 HAZIRAN
18:10:26 TABLO-BORSA ISTANBUL'DA ENDEKS DEGISIMLERI-18 HAZIRAN
18:10:31 BASIN BÜLTENI-KAR MADEN ILK FORKLIFT ALIMINDA KOMATSU MARKASINI TERCIH ETTI
18:10:32 ***EUYO*** EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( PAYLARIN GERI ALINMASINA ILISKIN BILDIRIM
18:10:33 BASIN BÜLTENI-TEKSTIL SEKTÖRÜ, BASLATTIGI BURS KAMPANYASINI DUYURMAK IÇIN EGITIMCILERLE BULUSTU
18:10:34 BASIN BÜLTENI-DÖRT KAMERALI HONOR 20 PRO, 3 SANIYEDE 85 MILYON TL'LIK SIPARIS ALDI
18:10:36 BASIN BÜLTENI-FIAT DOBLO VE FIORINO HAZIRAN AYINDA DA AVANTAJLI
18:11:00 ***GARAN*** TÜRKIYE GARANTI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
18:11:11 ***ETYAT*** EURO TREND YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( PAYLARIN GERI ALINMASINA ILISKIN BILDIRIM
18:12:05 ***EUKYO*** EURO KAPITAL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( PAYLARIN GERI ALINMASINA ILISKIN BILDIRIM
18:13:18 ***TRCAS*** TURCAS PETROL A.S.( BIRLESME ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
18:15:53 ***PIYASALARA ILISKIN ÖZET BILGILER***
18:15:56 ***GLYHO*** GLOBAL YATIRIM HOLDING A.S.( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-5

18.06.2019 18:1616:01:05 *RUSYA'DA 1.ÇEYREKTE GSYH(FINAL) YILLIK %0,5 (BEKLENTI %0,5, ÖNCEKI %0,5)
16:03:57 FAS MERKEZ BANKASI FAIZ ORANINI DEGISTIRMEDI
16:03:59 *TCMB REPO PIYASASINDA, PIYASA YAPICI BANKALARA 14 MILYAR 78 MILYON TL KULLANDIRDI
16:06:52 ***ISATR* *ISKUR* *ISBTR* *ISCTR*** TÜRKIYE IS BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
16:11:15 ***NIBAS*** NIGBAS NIGDE BETON SANAYI VE TICARET A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
16:12:15 *KIYMETLI MADENLER PIYASASI'NDA 376 KG ALTIN, 3.459 KG GÜMÜS ISLEMI GERÇEKLESTI
16:14:30 ANALIZ-EUR/TRY PARITESI(DINAMIK MENKUL)
16:14:57 MERKEZ BANKASI PIYASA YAPICI BANKALARA REPO PIYASASINDA 14,1 MILYAR TL KULLANDIRDI
16:17:13 ***STP*** STRATEJI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( PORTFÖY DAGILIM RAPORU
16:17:31 ***STP*** STRATEJI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( PORTFÖY DAGILIM RAPORU
16:17:38 TABLO-KIYMETLI MADENLER VE KIYMETLI TASLAR PIYASASI GÜNLÜK BÜLTENI
16:17:43 ***STP*** STRATEJI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( PORTFÖY DAGILIM RAPORU
16:17:57 ***STP*** STRATEJI PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( PORTFÖY DAGILIM RAPORU
16:19:16 ***TCELL*** TURKCELL ILETISIM HIZMETLERI A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:19:50 ***TCZB*** T.C. ZIRAAT BANKASI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
16:19:51 ***KOTON*** KOTON MAGAZACILIK TEKSTIL SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
16:21:02 ***TCELL*** TURKCELL ILETISIM HIZMETLERI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
16:26:23 ***SEKUR*** SEKURO PLASTIK AMBALAJ SANAYI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
16:26:34 ***YKFIN*** YAPI KREDI FINANSAL KIRALAMA A.O.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
16:26:35 ***SEKUR*** SEKURO PLASTIK AMBALAJ SANAYI A.S.( KURUMSAL YÖNETIM BILGI FORMU (GÜNCELLEME) -
16:26:51 ***SEKUR*** SEKURO PLASTIK AMBALAJ SANAYI A.S.( KURUMSAL YÖNETIM BILGI FORMU (GÜNCELLEME) -
16:27:17 ***FBBNK*** FIBABANKA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:27:54 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI-1
16:28:00 TABLO-BIREYSEL EMEKLILIK VE YATIRIM FONLARI-2
16:28:03 ***ZORLF*** ZORLU FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
16:28:36 ANALIZ-USD/TRY PARITESI (AHLATCI YATIRIM)
16:29:11 ***KATVK*** KATILIM VARLIK KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
16:29:46 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:29:55 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:30:06 ***ZORLF*** ZORLU FAKTORING A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
16:30:09 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:30:18 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:30:28 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:30:37 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:30:48 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:30:58 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:31:01 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
16:31:06 *EURO BÖLGESI'NDE MAYIS'TA CONFERENCE BOARD ÖNCÜ GÖSTERGELER ENDEKSI -%0,3 (ÖNCEKI %0,0)
16:31:08 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:31:16 *EURO BÖLGESI'NDE MAYIS'TA CONFERENCE BOARD RASTLANTISAL ENDEKSI %0,2 (ÖNCEKI %0,1)
16:31:19 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:31:31 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:31:41 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:31:51 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:32:03 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:32:12 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:32:22 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:32:33 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:32:43 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:32:55 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:33:00 *ABD'DE DOW JONES ENDEKSI 157,09 PUAN YÜKSELDI (0,60%)
16:33:01 *ABD'DE S&P 500 ENDEKSI 17,51 PUAN YÜKSELDI (0,61%)
16:33:02 *ABD'DE NASDAQ ENDEKSI 72,62 PUAN YÜKSELDI (0,93%)
16:33:06 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:33:15 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:33:25 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:33:35 HALK HAYAT VE EMEKLILIK A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:35:08 MSB: TÜRKIYE VE YUNANISTAN SAVUNMA BAKANLIKLARI ARASINDAKI TEKNIK GÖRÜSMELERIN IKINCISI
16:36:48 ***PMVR3* *TOKI*** T.C. TOPLU KONUT IDARESI BASKANLIGI( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
16:36:59 ***PMVR3* *TOKI*** T.C. TOPLU KONUT IDARESI BASKANLIGI( YATIRIMCI RAPORU
16:37:17 ERDOGAN: SURIYELILERE PARASAL BIR MAAS BAGLAMA DIYE BIR SEYIMIZ ASLA YOK
16:37:20 ***GPO*** AZIMUT PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:37:20 ***IZFAS* *INFO*** IZMIR FIRÇA SANAYI VE TICARET A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
16:38:02 ***ERSU*** ERSU MEYVE VE GIDA SANAYI A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI
16:38:20 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( GENEL AÇIKLAMA
16:39:43 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
16:40:34 *ISVIÇRE HÜKÜMETI: AB'NIN ISVIÇRE BORSALARININ DENKLIGINI UZATMAMASI HALINDE ISVIÇRE HISSE
16:41:03 *TRUMP: ÇIN DEVLET BASKANI XI ILE ÇOK IYI BIR TELEFON GÖRÜSMESI YAPTIM
16:41:04 ***GPO*** AZIMUT PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
16:41:05 ***GPO*** AZIMUT PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( SEMSIYE FON IÇ TÜZÜGÜ
16:41:20 *TRUMP: ÇIN DEVLET BASKANI XI ILE G20 ZIRVESINDE GÖRÜSECEGIM
16:41:36 *TRUMP: ABD VE ÇIN HEYETLERI G20 ZIRVESI ÖNCESINDE GÖRÜSMELERE BASLAYACAKLAR
16:42:13 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
16:42:40 JAPONYA 6.5 BÜYÜKLÜGÜNDE DEPREM MEYDANA GELDI, TSUNAMI UYARISI VERILDI
16:46:45 HAZINE, KURUMSAL YATIRIMCILARA ALTINA DAYALI KIRA SERTIFIKASI IHRACI GERÇEKLESTIRECEK
16:47:28 ***VAKFA*** VAKIF FAKTORING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
16:49:31 ***PETKM* *ASELS*** BORSA ISTANBUL A.S.( HAK KULLANIMI
16:51:13 ***AKBNK*** AKBANK T.A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
16:53:07 SILI'DE CHUQUICAMATA BAKIR MADENINDE, GREVCILER ILE POLIS ÇATISTI
16:55:44 BORSA ISTANBUL A.S.( FONLARA ILISKIN DUYURU
16:56:59 BIRLESMIS MILLETLER: DÜNYA NÜFUSU 2050’DE 9 MILYAR 700 MILYON OLACAK
16:59:05 *ÇIN DEVLET MEDYASI: DEVLET BASKANI XI, TRUMP ILE TELEFONDA GÖRÜSTÜ
17:00:27 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
17:00:28 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:00:38 *BOE/CARNEY: BOE'NIN ESNEK ENFLASYON HEDEFLEMESI IZLEMESI ÖNEMLI
17:01:05 ***ERSU*** ERSU MEYVE VE GIDA SANAYI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
17:01:14 *BOE/CARNEY: BREXIT GIBI OLAGANDISI DURUMLARDA PPK, ENFLASYON HEDEFINE DÖNÜS SÜRESINI UZATABILIR
17:01:41 *BOE/CARNEY: ANCAK ESNEKLIK SINIRSIZ KULLANILAMAZ
17:02:18 ***QNBFL*** QNB FINANS FINANSAL KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
17:04:17 *AKAR: (TÜRKIYE ABD ILISKILERI)MÜTTEFIKLIK RUHUNA UYGUN HAREKET EDILMESINDEN YANAYIZ
17:04:41 ***ANSGR*** ANADOLU ANONIM TÜRK SIGORTA SIRKETI( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:05:28 AKAR: (TÜRKIYE ABD ILISKILERI)MÜTTEFIKLIK RUHUNA UYGUN HAREKET EDILMESINDEN YANAYIZ
17:06:22 ANALIZ-S&P500 ENDEKSI(DINAMIK MENKUL)
17:09:28 *19 HAZIRAN 2019 IÇIN MERKEZ BANKASI GEÇICI PIYASA REZERVI: -31670,1 MILYON TL
17:09:50 *ÇIN DEVLET BASKANI: ABD'NIN ÇINLI SIRKETLERE ADIL DAVRANACAGINI UMUYORUZ
17:09:53 MERKEZ BANKASI'NIN YARIN IÇIN AÇIKLADIGI GEÇICI REZERV 31.670,1 MILYON TL EKSIDE
17:10:21 ***VESTL*** VESTEL ELEKTRONIK SANAYI VE TICARET A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI
17:11:25 ***KRGYO*** KÖRFEZ GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI
17:14:28 *PEKCAN: LIAM FOX VE HEYETIYLE BAKANLIGIMIZDA BIR ARAYA GELDIK
17:14:40 *PEKCAN: LIAM FOX VE HEYETI ILE GÖRÜSMEDE ÖZELLIKLE DE BREXIT SÜRECININ TICARI VE EKONOMIK
17:14:54 *PEKCAN: EN ÖNEMLI TICARET ORTAKLARIMIZDAN OLAN INGILTERE ILE TICARI ILISKILERIMIZIN, BREXIT
17:17:43 TRUMP VE XI, JAPONYA'DAKI G-20 ZIRVESI'NDE GÖRÜSECEK
17:17:47 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK PARA PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:17:56 ISTANBUL TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.S.( TAKASBANK ÖDÜNÇ PAY PIYASASI GÜNLÜK BÜLTEN
17:19:56 ***SARKY*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
17:20:31 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
17:20:59 ***ATEKS*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.( PAY MALI HAK KULLANIM ISLEMI - NAKIT ÖDEME
17:21:05 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
17:21:36 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
17:21:54 *YUNANISTAN'IN OCAK-MAYIS MERKEZI HÜKÜMET FAIZ DISI FAZLASI 918 MILYON EURO
17:22:05 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
17:22:33 ***ISMEN*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
17:23:44 ***ISMEN* *ULUSE*** IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY ALIM TEKLIFI YOLUYLA PAY TOPLANMASINA
17:24:20 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(IKON MENKUL)
17:27:52 ***QNBFL*** QNB FINANS FINANSAL KIRALAMA A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE
17:27:54 ANALIZ-FED, ONS VE GRAM ALTIN(KUDRET AYYILDIR)
17:28:22 ***MERIT*** MERIT TURIZM YATIRIM VE ISLETME A.S.( KAYITLI SERMAYE TAVANI ISLEMLERINE ILISKIN
17:28:28 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(IKON MENKUL)
17:31:01 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
17:31:15 ***AVISA*** AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:31:16 ***DENGE*** DENGE YATIRIM HOLDING A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI
17:31:24 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(IKON MENKUL)
17:31:26 ***AVISA*** AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:32:16 ***EKIZ*** EKIZ KIMYA SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:33:33 ***ERSU*** ERSU MEYVE VE GIDA SANAYI A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:34:40 HALKBANK IKITELLI OSB VE ÇEVRESINDE KREDI BÜYÜKLÜGÜNÜ 2,5 MILYAR TL'YE TASIDI
17:35:50 ***ISGYO*** IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
17:36:38 ***EKIZ*** EKIZ KIMYA SANAYI VE TICARET A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:41:57 ***GPO*** AZIMUT PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
17:42:56 ***ERSU*** ERSU MEYVE VE GIDA SANAYI A.S.( KAR PAYI DAGITIM ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
17:45:01 *VARANK: INGILTERE TUCARET BAKANI FOX ILE EKONOMIK ISBIRLIGIMIZ VE YATIRIMLAR BASTA OLMAK ÜZERE
17:45:01 ***VAKBN*** TÜRKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:45:03 ***EKIZ*** EKIZ KIMYA SANAYI VE TICARET A.S.( KAYITLI SERMAYE TAVANI ISLEMLERINE ILISKIN
17:45:04 ***GPO*** AZIMUT PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( IZAHNAME
17:45:05 ***GPO*** AZIMUT PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( SEMSIYE FON IÇ TÜZÜGÜ
17:45:06 ***BTCIM*** BATIÇIM BATI ANADOLU ÇIMENTO SANAYII A.S.( OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI
17:45:56 ANALIZ-FOMC BEKLENTILERI(DENIZ YATIRIM)
17:49:14 ***HALKB*** TÜRKIYE HALK BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
17:51:42 ***OSTIM*** OSTIM ENDÜSTRIYEL YATIRIMLAR VE ISLETME A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN
17:52:24 ***OSTIM*** OSTIM ENDÜSTRIYEL YATIRIMLAR VE ISLETME A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN
17:53:11 ***ANSGR*** ANADOLU ANONIM TÜRK SIGORTA SIRKETI( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
17:53:42 ***ISGYO*** IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
17:55:20 ***AKMEN* *HALKB* *GARAN* *ISGYO* *ISMEN* *QNBFL* *YKFIN*** MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S.(
17:57:02 ANALIZ-FOREX BÜLTENI(DINAMIK MENKUL)
17:58:39 *AB HÜKÜMETLERI, AB KOMISYONU'NU, TÜRKIYE'NIN KIBRIS ADASI KIYILARINDAKI SONDAJ AKTIVITELERINE
18:01:34 ***AKFEN*** AKFEN HOLDING A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
18:02:20 ***ISP*** IS PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
18:04:21 ***KOTON*** KOTON MAGAZACILIK TEKSTIL SANAYI VE TICARET A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
18:10:01 *BIST-100 GÜNÜ (%2,13)1968,90 PUAN ARTISLA 94218,70 PUANDAN KAPATTI, ISLEM HACMI 7,18 MILYAR TL
18:10:22 *19 HAZIRAN 2019 IÇIN MERKEZ BANKASI GEÇICI PIYASA REZERVI: -33276,1 MILYON TL

BUGUN YAYINLADIGIMIZ HABER BASLIKLARI-4

18.06.2019 18:1613:17:55 ***ACP* *DAGHL*** A1 CAPITAL YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
13:17:56 *BOE/KASHYAP: EGER INGILTERE BREXIT SONRASI FINANSAL DÜZENLEMEYI AB STANDARTLARINDAN DAHA SIKI
13:18:28 ***SNKRN* *ACP*** A1 CAPITAL YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
13:18:55 ***IZFAS* *ACP*** A1 CAPITAL YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PIYASA YAPICILIGI KAPSAMINDA
13:19:39 ANALIZ-BORSA ISTANBUL'DA GELISMELER/BEKLENTILER(SEKER YATIRIM)
13:22:05 BASIN BÜLTENI-CANON 4K LEGRIA SERISI HF G50 VE HF G60 ÜRÜNLERINI TANITTI
13:31:03 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(1)***
13:31:04 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(2)***
13:31:05 ***HAFTALIK EKONOMIK VERI TAKVIMI(3)***
13:31:06 ***HAFTALIK SIYASI VE EKONOMIK AJANDA***
13:31:07 ***HAFTALIK TATIL TAKVIMI***
13:31:08 ***GLOBAL PIYASALARDA BAZI SIRKETLERIN BILANÇO AÇIKLAMA TARIHLERI***
13:31:12 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
13:32:40 ANALIZ-TOFAS TEKNIK ANALIZ(ICBC YATIRIM)
13:33:42 *ESM, 6 AY VADELI BONO IHALESI ILE 1,97 MILYAR EURO BORÇLANDI
13:33:53 *ESM, 6 AY VADELI BONO IHALESINDE ORTALAMA FAIZ -%0,515
13:34:00 *ESM, 6 AY VADELI BONO IHALESINDE SATISIN 2,9 KATI TEKLIF GELDI
13:34:32 *ÇIPRAS: AVRUPA KONSEYI, TÜRKIYE'NIN KIBRIS'TA MÜNHASIR EKONOMIK BÖLGEDE YASADISI EYLEMLERINI
13:35:38 *ÇIPRAS: AVRUPA KONSEYI ZIRVESI, EGER TÜRKIYE ULUSLARARASI KANUNLARI IHLAL ETMEYE DEVAM EDERSE,
13:35:58 ANALIZ-PIYASALARDA GELISMELER/BEKLENTILER(BIZIM MENKUL DEGERLER)
13:38:21 ANALIZ-TOFAS TEKNIK ANALIZ(ICBC YATIRIM)
13:42:02 *MSB: ABD SAVUNMA BAKAN VEKILI PATRICK SHANAHAN’IN 06 HAZIRAN 2019 TARIHLI MEKTUBUNA BUGÜN
13:42:13 *MSB: MEKTUPTA MÜTTEFIKLIK RUHUNA UYGUN OLMAYAN ÜSLUP VE YAKLASIMDAN DUYULAN RAHATSIZLIK
13:42:20 *MSB: KARSILIKLI SAYGI VE DOSTLUGA DAYALI BIR SEKILDE DIYALOGUN SÜRDÜRÜLMESININ VE SORUNLARA
13:43:03 AKAR, ABD SAVUNMA BAKANI VEKILI SHANAHAN’IN MEKTUBUNA CEVABI MEKTUP GÖNDERDI
13:43:05 ***ULUSE* *DERIM*** BORSA ISTANBUL A.S.( ENDEKSLERDE KULLANILAN FIILI DOLASIMDAKI PAY ORANI
13:46:26 *OPEC+ ÜYELERI VIYANA TOPLANTISININ 10-12 TEMMUZ'DA YAPILMASI YÖNÜNDE IRAN'DAN GELEN ÖNERIYI
13:51:33 ANALIZ-SANAYI ÜRETIMI(VAKIFBANK)
13:52:29 ***YKBNK*** YAPI VE KREDI BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN
13:55:08 AYDIN DOGAN'IN "SERMAYE PIYASASI KANUNU'NA MUHALEFET ETMEK" SUÇUNDAN YARGILANDIGI DAVA,
13:55:13 *TRUMP: DRAGHI DAHA FAZLA TESVIGIN GELEBILECEGINI SÖYLEDI, BU HEMEN EURONUN ABD DOLARI
13:55:52 ISTIFASI ISTENEN HONG KONG LIDERI HALKTAN YENIDEN ÖZÜR DILEDI
13:55:54 *TRUMP: EURONUN DEGER KAYBETMESI AVRUPA'NIN ABD ILE REKABET ETMESININ ADIL OLMAYAN SEKILDE
13:56:24 ANALIZ-USD/ZAR PARITESI(DINAMIK MENKUL)
13:56:36 *TRUMP: YILLARDAN BU YANA ÇIN VE DIGER ÜLKELER GIBI BUNU YAPIYORLAR VE YANLARINA KAR KALIYOR
13:58:23 FACEBOOK 2020'DE KENDI KRIPTOPARASI 'LIBRA'YI PIYASAYA SÜRECEK-EURONEWS
13:59:35 ALMAZ-ANTEY: S-400 FÜZE SAVUNMA SISTEMI, YENI AKILLI FÜZEYLE DONATILDI-SPUTNIK
14:00:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
14:01:35 TRUMP, ECB BASKANI DRAGHI'NIN AÇIKLAMALARININ EURONUN DEGER KAYBETMESINE YOL AÇMASINI ELESTIRDI
14:02:38 *INGILTERE ULUSLARARASI TICARET BAKANI LIAM FOX: AB'DEN AYRILMAMAMIZ OY VEREN INSANLARA IHANET
14:02:54 *LIAM FOX: AB'DEN ANLASARAK AYRILMALIYIZ-BLOOMBERG HT
14:03:06 *LIAM FOX: AB'DEN ÖNGÖRÜLEBILIR BIR DURUMDA AYRILMAK ISTIYORUZ-BLOOMBERG HT
14:03:34 *ECB YETKILILERI YENI BIR TESVIK IÇIN FAIZ INDIRIMINI TEMEL BIR ARAÇ OLARAK GÖRÜYOR-BLOOMBERG HT
14:04:15 *LIAM FOX: OLASI BIR ANLASMASIZ AYRILIK TICARET ORTAMINDA BELIRSIZLIK YARATIR-BLOOMBERG HT
14:04:25 ***PMC*** PAAMCO MIREN PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( GENEL AÇIKLAMA
14:05:15 *LIAM FOX: INGILTERE HALKINA REFERANDUM SONUCUNU GERÇEKLESTIRMEK IÇIN SÖZ VERDIK-BLOOMBERG HT
14:06:10 *LIAM FOX: AÇIK VE SERBEST TICARETE IHTIYACIMIZ VAR-BLOOMBERG HT
14:06:50 TÜVASAS DEMIRYOLU ARAÇLARI ALÜMINYUM GÖVDE ÜRETIM FABRIKASI YARIN AÇILIYOR
14:07:39 INGILTERE/FOX: TÜRKIYE ILE TICARET HEDEFIMIZI ASTIK, YATIRIM ALANINA ODAKLANMALIYIZ-BLOOMBERG HT
14:07:49 *LIAM FOX: DÜNYA TICARET ÖRGÜTÜ GÜNCELLENMELI-BLOOMBERG HT
14:08:51 *LIAM FOX: TICARET KURALLARINI BUGÜNE UYARLAMALI, DAHA IYI UYGULANMALARINI
14:09:45 *LIAM FOX: ANLASAMALARA DEGIL KURALLARA DAYALI BIR KÜRESEL TICARET SISTEMI KURMALIYIZ
14:10:38 ZORLU ENERJI’NIN YESIL KREDISI “EN IYI YESIL KREDI” ÖDÜLÜNÜ ALDI
14:10:42 *LIAM FOX: BREXIT SONRASI DAHA KORUMACI BIR ÜLKE OLMAYACAGIZ-BLOOMBERG HT
14:13:14 *LIAM FOX: TÜRKIYE ILE TICARETIMIZI GELISTIRMEK IKI TARAFA DA KAZANÇ SAGLAR-BLOOMBERG HT
14:13:19 *RUSYA/SILUANOV: 2019 YILINDA GSYH'NIN YÜZDE 1,9'U KADAR BÜTÇE FAZLASI VERMEYI BEKLIYORUZ
14:14:26 PIYASAYA BAKIS-ITB'DE PAMUK ISLEMI GERÇEKLESMEDI
14:14:58 *LIAM FOX: OLASI BIR ANLASMASIZ BREXIT DURUMUNDA TÜRKIYE ILE NE YAPABILECEGIMIZE
14:15:53 ANALIZ-SANAYI ÜRETIMI(GEDIK YATIRIM)
14:16:20 ***ZORLF*** ZORLU FAKTORING A.S.( IHRAÇ BELGESI
14:16:30 ***ZORLF*** ZORLU FAKTORING A.S.( IHRAÇ TAVANINA ILISKIN BILDIRIM
14:18:26 ***VAKFA*** VAKIF FAKTORING A.S.( GENEL KURUL BILDIRIMI
14:19:08 ***NETAS*** NETAS TELEKOMÜNIKASYON A.S.( BAGIMSIZ DENETIM KURULUSUNUN BELIRLENMESI
14:19:11 ***ATA* *ATAGY*** ATA YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.S.( PAY ALIM SATIM BILDIRIMI
14:19:44 ***GRNYO*** GARANTI YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( IHRAÇ BELGESI
14:24:11 *TRUMP: AVRUPA PIYASALARI, DRAGHI'NIN YAPTIGI ABD IÇIN ADIL OLMAYAN KONUSMAYLA YÜKSELDILER
14:25:14 *TRT111219T10 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE NET SATIS 667,7 MILYON TL
14:25:15 *TRT111219T10 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE SATISLARIN NOMINAL TUTARI 739,0 MILYON TL
14:25:16 *TRT111219T10 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE NOMINAL TEKLIF TUTARI 2 MILYAR 389,0 MILYON TL
14:25:17 *TRT111219T10 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA BILESIK FAIZ %23,49
14:25:18 *TRT111219T10 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA BASIT FAIZ %22,21
14:25:19 *TRT111219T10 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE MINIMUM FIYAT 90,300 TL
14:25:20 *TRT111219T10 TANIMLI TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA FIYAT 90,353 TL
14:27:03 HAZINE, KUPONSUZ BONO IHALESINDE ROT DAHIL 2,1 MILYAR TL SATIS YAPTI
14:28:03 ***RALYH*** RAL YATIRIM HOLDING A.S.( KAYITLI SERMAYE TAVANI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM
14:30:13 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
14:36:15 CI RATINGS, VAKIFBANK'IN KREDI NOTUNU TEYIT ETTI
14:36:42 TABLO-MERKEZ BANKASI ANALITIK BILANÇO
14:37:25 BULGARISTAN’DA TEMMUZ AYINDAN ITIBAREN ELEKTRIK FIYATLARI YÜZDE 3,5 ZAMLANIYOR
14:37:58 ANALIZ-YURT DISI PIYASALAR(YATIRIM FINANSMAN)
14:38:17 ANALIZ-PETROL FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:38:31 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(YATIRIM FINANSMAN MENKUL DEGERLER)
14:41:15 ANALIZ-EUR/USD PARITESI(AHLATCI YATIRIM)
14:45:00 *ABD'DE THE RETAIL ECONOMIST/GOLDMAN SACHS HAFTALIK ZINCIR MAGAZA SATISLARI %2,7
14:45:01 *ABD'DE THE RETAIL ECONOMIST/GOLDMAN SACHS ZINCIR MAGAZA SATISLARI YILLIK %3,1
14:45:28 ***EPY*** DENIZ PORTFÖY YÖNETIMI A.S.( FON SÜREKLI BILGILENDIRME FORMU
14:45:56 ***VAKFA*** VAKIF FAKTORING A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
14:50:51 ***NRBNK*** NUROL YATIRIM BANKASI A.S.( SIRKET GENEL BILGI FORMU
14:54:30 RUSYA, IRAN VE AZERBAYCAN DEVLET BASKANLARI SOÇI’DE BIR ARAYA GELECEK
15:00:27 PEKCAN: INGILTERE’YLE TICARI ILISKILERIMIZI KARSILIKLI YATIRIMLARLA ARTTIRMAK NIYETINDEYIZ
15:00:29 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:01:21 ***GRNYO*** GARANTI YATIRIM ORTAKLIGI A.S.( SERMAYE ARTIRIMI - AZALTIMI ISLEMLERINE ILISKIN
15:02:34 ***CMENT*** BORSA ISTANBUL BISTECH DEVRE KESICI UYGULAMASI( ISLEM SIRASI DURDURMA BILDIRIMI
15:02:46 IRAK MECLISI ILE IRAN SURASI IKILI ILISKILERI GÖRÜSTÜ
15:03:02 ANALIZ-USD/TRY PARITESI(DINAMIK MENKUL)
15:03:28 *ODD: MAYIS AYI SONUNDA TÜRKIYE, %48,71 AZALIS ILE AVRUPA OTOMOBIL SATISLARI SIRALAMASINDA 12.
15:03:58 *MERKEL: RUSYA'YA YÖNELIK YAPTIRIMLAR ANCAK UKRAYNA'DAKI ÇATISMA ORTAMI SONA ERDIRILIR ISE
15:04:13 ODD: MAYIS AYI SONUNDA TÜRKIYE, %48,71 AZALIS ILE AVRUPA OTOMOBIL SATISLARI SIRALAMASINDA 12.
15:06:26 ***YKFIN*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
15:06:47 ***QNBFL*** BORSA ISTANBUL A.S.( BORÇLANMA ARAÇLARININ ISLEM GÖRMEYE BASLAMASI
15:14:10 BOEING, HAVACILIK UZAY VE SAVUNMA SEKTÖRÜNDE 2028 YILINA KADAR 87 TRILYON DOLAR PAZAR ÖNGÖRÜYOR
15:16:17 *MERKEL: IRAN'A ILISKIN DURUMA ÇÖZÜM BULMAK IÇIN HER SEYI YAPMALIYIZ
15:16:39 *MERKEL: EGER IRAN NÜKLEER ANLASMAYI UYGULAMAZ ISE SONUÇLARI OLACAK
15:21:51 RUSYA DUMA’SI INF’NIN DURDURULMASI IÇIN TASLAK METNI KABUL ETTI
15:22:11 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(AHLATCI YATIRIM)
15:24:16 ANALIZ-SANAYI ÜRETIMI(TSKB)
15:25:00 HATIRLATMA-ABD'DE KONUT BASLANGIÇ VERILERI AÇIKLANACAK
15:30:00 *KANADA'DA NISAN'DA IMALAT SATISLARI AYLIK -%0,6
15:30:01 *KANADA'DA NISAN'DA IMALAT SEKTÖRÜNDE STOKLAR AYLIK %1,3
15:30:02 *KANADA'DA NISAN'DA IMALAT SEKTÖRÜNDE HAZIRLANMAMIS SIPARISLER AYLIK -%0,3
15:30:03 *KANADA'DA NISAN'DA IMALAT SEKTÖRÜNÜN YENI SIPARISLER AYLIK -%1,4
15:30:04 *KANADA'DA NISAN'DA IMALAT SEKTÖRÜNDE STOK/NAKLIYE RASYOSU 1,53:1
15:30:05 *ABD'DE MAYIS'TA KONUT BASLANGIÇLARI -%0,9 ILE 1,269 MILYON (BEKLENTI -%0,4)
15:30:06 *ABD'DE MAYIS'TA INSAAT IZINLERI %0,3 ILE 1,294 MILYON
15:30:07 *ABD'DE NISAN'DA KONUT BASLANGIÇLARI REVIZESI %6,8 (ÖNCEKI %5,7)
15:30:08 *MERKEZ BANKASI'NIN BELIRLEDIGI ALIS/SATIS KURLARI DOLAR 5,8410/5,8515, EURO 6,5465/6,5583 TL
15:30:09 TABLO-MERKEZ BANKASI DÖVIZ VE EFEKTIF KURLARI
15:30:10 TABLO-MERKEZ BANKASINCA BELIRLENEN VE ALIM SATIMA KONU OLMAYAN DÖVIZ KURLARI
15:30:12 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI
15:31:49 ***RALYH*** RAL YATIRIM HOLDING A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
15:32:39 ABD'DE KONUT BASLANGIÇLARI YÜZDE 0,9 AZALDI
15:34:22 ANALIZ-ULUSLARARASI PIYASALAR-CFTC FX TRADER POZISYONLARI(IS YATIRIM)
15:38:00 TVF: ANKARA GENÇLIK PARKI'NIN TÜRKIYE VARLIK FONU'NA DEVREDILDIGINE DAIR HABERLER ASILSIZ
15:38:48 *ECB BASEKONOMISTI PRAET: BUGÜNKÜ PIYASA TEPKISINI ABARTMAMAK GEREKIR-BLOOMBERG HT
15:39:29 ***ISFIN*** IS FINANSAL KIRALAMA A.S.( IHRAÇ TAVANINA ILISKIN BILDIRIM
15:39:56 ANALIZ-SANAYI ÜRETIMI(SEKERBANK)
15:42:00 ***VAKVK*** VAKIF VARLIK KIRALAMA A.S.( TERTIP IHRAÇ BELGESI
15:46:31 ***ISATR* *ISKUR* *ISBTR* *ISCTR*** TÜRKIYE IS BANKASI A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
15:48:37 TAKASBANK PARA PIYASASI'NDA 2,03 MILYAR TL ISLEM HACMI GERÇEKLESTI
15:49:08 ANALIZ-ALTIN FIYATLARI(DINAMIK MENKUL)
15:49:43 ***KTK*** KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.S.( ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI (GENEL)
15:49:46 ANALIZ-BIST/VIOP BÜLTENI(AHLATCI YATIRIM)
15:53:58 KILIÇDAROGLU: 1 MILYONUN ÜZERINDE ÜNIVERSITE MEZUNU ISSIZ VAR
15:54:53 *HAZINE, 1,61 MILYAR TL TUTARINDA KIRA SERTIFIKASI IHRACI GERÇEKLESTIRDI
15:55:00 *REDBOOK: ABD'DE HAZIRAN'IN 2.HAFTASINDA PERAKENDE SATISLAR GEÇEN YILIN AYNI HAFTASINA GÖRE
15:55:01 *REDBOOK: ABD'DE MAYIS'IN ILK 2 HAFTASINDA PERAKENDE SATISLAR GEÇEN YILIN AYNI DÖNEMINE GÖRE
15:55:02 *REDBOOK: ABD'DE MAYIS'IN ILK 2 HAFTASINDA PERAKENDE SATISLAR BIR ÖNCEKI AYIN AYNI DÖNEMINE
15:55:03 ABD'DE PERAKENDE SATISLAR %5,4 ARTTI-REDBOOK
15:55:22 BOEING, MYTECNIC VE THY TEKNIK ILE SERVIS HIZMETI VE ANLASMALARI IMZALADI
15:55:57 HAZINE, 1,61 MILYAR TL TUTARINDA KIRA SERTIFIKASI IHRACI GERÇEKLESTIRDI
15:57:05 *TÇÜD: HAM ÇELIK ÜRETIMI MAYIS'TA YILLIK YÜZDE 8 DÜSÜSLE 3 MILYON 63 BIN TON OLDU
15:57:16 *TÇÜD: HAM ÇELIK ÜRETIMI MAYIS'TA AYLIK YÜZDE 0,6 ARTTI
15:57:27 *TÇÜD: OCAK-MAYIS DÖNEMINDE TÜRKIYE’NIN TOPLAM HAM ÇELIK ÜRETIMI, % 10 DÜSÜSLE, GEÇTIGIMIZ
15:57:59 TÇÜD: HAM ÇELIK ÜRETIMI MAYIS'TA YILLIK YÜZDE 8 DÜSÜSLE 3 MILYON 63 BIN TON OLDU
15:59:23 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
15:59:33 ***AKMEN* *AKM*** AK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI
16:00:14 *RUSYA'DA MAYIS'TA SANAYI ÜRETIMI YILLIK %0,9 (BEKLENTI %1,5, ÖNCEKI %4,9)
16:00:24 *RUSYA'DA MAYIS'TA ÜRETICI FIYATLARI AYLIK %1,8 (ÖNCEKI %0,5)
16:00:25 *RUSYA'DA MAYIS'TA ÜRETICI FIYATLARI YILLIK %8,6 (ÖNCEKI %10,7)
16:00:27 TABLO-INTERBANK VE KAPALIÇARSI DOLAR-EURO FIYATLARININ GÜN IÇINDEKI DEGISIMLERI

Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Uzman Yardımcılığı Sınavı - 15.06.2019
Bankamızda görevlendirilmek üzere Uzman Yardımcılığı sınavı düzenlenecektir.​​ Başvuru Koşulları​
Sınav Başvuruları
Veri Uzmanı Alım Sınavı - 06.07.2019
Bankamızda görevlendirilmek üzere 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü Veri Uzmanı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
Sınav Başvuruları
Siber Güvenlik Uzmanı Alım Sınavı - 06.07.2019
​Bankamızda görevlendirilmek üzere 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü Siber Güvenlik Uzmanı alım sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
X Kapat