English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
BİREYSEL BANKACILIK    |   Diğer Hizmetlerimiz
İş'te Maaşınızın Avantajları

Maaşınızı yurt çapında -1.100’ü aşkın İş Bankası şubesinden masrafsız olarak çekebilir ve 4.000’e yakın Bankamatik cihazı aracılığıyla yılın 365 günü, günün 24 saati maaş hesabı ve diğer hesaplarınıza ulaşarak işlem yapabilirsiniz.
Şube dışında işlem yapmanın kolay yollarıyla tanışın!
Bankamatik, Bankamatik (+), İnternet Şubesi, Telefon Şubesi, 0 850 724 0 724 numaralı Çağrı Merkezi, İşWap, İşCep ve İşPad hizmetimiz sayesinde tüm bankacılık işlemlerinizi mesai saatlerine bağlı olmaksızın kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Bankamatik cihazlarımızdan; standart işlemlerin yanı sıra döviz, yatırım fonu, lot altı hisse senedi alım/satımı, repo gibi yatırım hesabı işlemleri, fatura ödemeleri, Avea kontör yüklemesi, hesap özeti alma gibi işlemlerinizi de yapabilirsiniz.
Bankamatik cihazlarımızdan müşteri numaranız altına tanımlı tüm hesaplarınıza ulaşabilir ve söz konusu hesaplardan da işlem yapabilirsiniz.
Bankamatik (+) standart Bankamatik işlemlerinin yanı sıra para yatırma işlemlerine de olanak tanımaktadır.
İnternet Şubesi ve Telefon Şubesi (0 850 724 0 724) hizmetlerimiz sayesinde para çekme dışındaki tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Maximum Kart’tan maksimum fırsatlar...
Bankamatik ve Maximum kredi kartlarınızı kullanarak puan kazanabilir, kazandığınız puanları para yerine harcayabilirsiniz. Ayrıca, yaklaşık 170 bini aşkın Maximum anlaşmalı kuruluşta Maximum kredi kartlarıyla taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Kredi kartlarımız, kaybolma veya çalınmaya karşı sigortalı olduğu gibi, kartımızı kullanarak aldığınız ürünlerin zarar görmesi veya kaybolması halinde parça başına günün koşullarına göre belirlenen bir tutar da Anadolu Sigorta garantisindedir.
Maaş ödeme anlaşması dahilinde üretilen Maximum kredi kartları ve ek kartlar için hiçbir aidat tahsil edilmez.
Hesapta olmayan harcamalarınız için Ek Hesap!
Adınıza açılacak ek hesap sayesinde, vadesiz hesap bakiyeniz yeterli olmasa da para çekebilir; havale, EFT gibi her türlü işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Ek Hesap, her ihtiyacınız olduğunda otomatik olarak devreye girer. Böylece kiranız, taksitleriniz ve faturalarınız gibi düzenli ödemelerinizi aksatmamış olursunuz.
Maaş Kredisiyle ihtiyaçlarınızı karşılayın...
Bankamız tarafından belirlenen kredi limitleri dahilinde, maaş rehni karşılığında Müdüriyet yetkisinde kefilsiz ve avantajlı faiz oranlarıyla Maaş Kredisi kullandırılması mümkündür. Ayrıca, konut ve taşıt alımı, eğitim, tatil, ev eşyalarını yenileme ve daha pek çok nedenden doğacak tüm nakit ihtiyaçlarınız için Bankamızca kredi tahsis edilir. Böylece aylık küçük taksitler ödeyerek yatırımlarınızı kolayca yapabilirsiniz.
Otomatik Ödeme Talimatı ile faturaları unutun.
Hesaplarınıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatları sayesinde, faturalarınızı takip etmekten kurtulursunuz. Faturalar, son ödeme tarihinde otomatik olarak hesabınızdan tahsil edilir.
İstenildiği takdirde, son ödeme tarihinden önce Bankamatik, İnternet Şubesi, Telefon Şubesi, Bankamatik, 0 850 724 0 724 numaralı Çağrı Merkezi, İşWap, İşCep, İşPad gibi Alternatif Dağıtım Kanallarımız aracılığıyla da fatura bilgilerine ulaşarak ödeme yapabilirsiniz.
Kira, taksit, aidat gibi düzenli ödemeler için Bankamıza otomatik havale talimatı verebilirsiniz.
HGS ve OGS ile köprü ve otoyollardan indirimli ve hızlı geçiş yapın.
Maximum Kart veya Ek Hesap tahsis edilen vadesiz TL hesabınıza bağlı olarak alacağınız HGS etiketinizle ve/veya OGS cihazınızla köprü ve otoyol gişelerinden daha hızlı ve % 20 indirimli geçiş yapabilirsiniz. HGS etiketinizdeki veya OGS cihazınızdaki tutar, belirlediğiniz limitin altına indiğinde Maximum Kart’ınız veya vadesiz TL hesabınızdan otomatik olarak tekrar yükleme yapılacaktır. Üstelik, Bankamızdan alacağınız HGS etiketiniz için ücret ödemezsiniz. HGS etiketinizi ve/veya OGS cihazınızı tüm şubelerimiz aracılığıyla edinebilir, 1. sınıf araç sahibiyseniz İnternet Şubemizden de başvuru yapabilirsiniz. 
Maksimum Hesap ödemelerinizi kolaylaştırıyor.
Maksimum Hesap size hem vakit hem nakit kazandırır. Siz hayatınızın tadını çıkarırken paranız boş durmaz, kazanmaya devam eder.
Maksimum Hesap’tan yararlanabilmek için öncelikle SOS – Sınırsız Otomatik Servis hizmetimizden yararlanıyor olmanız gerekmektedir. Maksimum Hesap her iş günü hesabınızda 150 TL’nin üzerinde kalan bakiyeniz ile sizin adınıza 818 – B Tipi Maksimum Likit Fon satın alır. Dilerseniz bu limiti gereksinimleriniz doğrultusunda artırabilirsiniz.
Maksimum Hesap,
  • Telefon, su, elektrik, doğalgaz gibi talimatlı fatura ödemeleri,
  • İleri tarihli EFT ve düzenli havale talimatları,
  • Talimatlı kredi kartı borç ödemeleri,
  • Anadolu Hayat ve Anadolu Sigorta talimatlı prim/katkı payı ödemeleri,
  • OGS cihazı otomatik yükleme talimatları,
  • Kiralık kasa bedeli ödemeleri,
  • Talimatlı tüketici kredisi geri ödemeleri (kredinin ve SOS talimatının aynı müşteri üzerinde tanımlı olması gerekmektedir.),
  • Talimatlı Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri,
  • Talimatlı SSK Prim ödemeleri (*)
gibi ödemelerinizi günü geldiğinde otomatik olarak gerçekleştirir. Üstelik Bankamatik kartı ile yaptığınız nakit çekim işlemlerinizde ve ek hesap geri ödemelerinizde de talimatınız kapsamında hizmet alırsınız. Bankamatik kartı ile yapacağınız nakit çekim işlemlerinde Maksimum Hesap devreye girerek hesabınızda yeterli bakiye olmaması halinde çekmek istediğiniz tutarı yatırım hesabı serbest bakiyesi ile 818 ve 801 kodlu likit fonlarınızdan otomatik olarak karşılar. Ek hesap geri ödemelerinizde cari hesabınızda yeterli bakiye olmaması halinde, ilgili yatırım hesabı serbest bakiyesi ile 818,801 ve 808 kodlu fonlarınızı kullanmak suretiyle hesabınızı müsait hale getirir.(**)Tercih etmeniz halinde, nakit çekim işlemleri hariç olmak üzere kılavuz hesabınız da aynı sıra ile kullanılabilecektir.
Hesap bakiyenizin 150 TL'nin / tarafınızca belirlenmiş tutarın altına düşmesi halinde, Maksimum Hesap, her iş günü yatırım hesabınızda bulunan uygulama kapsamındaki fonlardan (818 – B Tipi Maksimum Likit Fon, 801- B Tipi Likit Fon ve 808-B Tipi İnternet Likit Fon) 150 TL / tarafınızca belirlenmiş tutar kadar fon satışını gerçekleştirir.
Maksimum Hesap ile nakit ve ödeme sıkıntısı çekmeden paranız sürekli değer kazanırken vaktiniz size kalır.
*8 Temmuz 2010 tarihi öncesinde talimat vermiş tüzel kişi müşterilerin talimatlı SSK Prim ve talimatlı Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinin SOS kapsamına alınması için, İnternet Şubemiz veya Şubelerimiz aracılığıyla talimatnamelerini yenilemeleri gerekmektedir.
**17 Şubat 2010 tarihi öncesinde talimat vermiş müşterilerimizin Ek Hesap geri ödemelerinin (Acil Nakit Sistemi kapsama dahil değildir.) SOS kapsamına alınması için, İnternet Şubemiz veya Şubelerimiz aracılığıyla talimatnamelerini yenilemeleri gerekmektedir. Ek hesap geri ödemeleri için ilgili cari hesabınız müsait hale getirilirken, sadece faiz ve bununla ilişkili KKDF ve BSMV ödemeleri için yalnızca ilgili ek hesabın serbest limiti kullanılabilmektedir.
Paranız için en doğru adres, Yatırım Hesabı’dır.
Yatırım Hesabı sayesinde, yatırım fonundan tahvile, bonodan hisse senedine kadar pek çok yatırım aracına ulaşarak alım-satım işlemi yapabilirsiniz.
Bankamızın risk ve getiri kriterlerine göre oluşturduğu A ve B tipi yatırım fonları sayesinde, tasarruflarınızı tercihleriniz doğrultusunda değerlendirerek, yatırım fonlarında lider olan Bankamızın avantajlarından faydalanabilirsiniz.
İleri fiyat uygulamasının geçerli olduğu yatırım fonlarını satmak istemeniz halinde, size Acil Nakit Sistemi (ANS) kapsamında, satış bedelinin hesaba geçeceği güne kadar kullanılmak üzere, düşük faiz oranlı ek hesap otomatik olarak tahsis edilir. Böylece, satış tutarının hesabınıza geçmesini beklemeden acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
18 yaşından küçük çocuklarınızın geleceklerini güvence altına almak için, Kumbara Fonu’na bugünden yapacağınız düşük tutarlı ödemelerle uzun vadeli yatırım yaparak çocuklarınıza daha iyi bir gelecek imkanı sunabilirsiniz.
Ayrıca; www.isteyatirim.com internet adresinden para piyasaları ile ilgili bilgilere dilediğiniz an ulaşabilir, yatırımlarınızı doğru bilgiler ışığında daha güvenli yapabilirsiniz.
Önem verdiğiniz her şey, güvence altında!
Evinizi, arabanızı, ev eşyalarınızı, kredi veya kredi kartı borçlarınızı ve önem verdiğiniz diğer pek çok şeyi farklı seçenekler dahilinde sigorta ettirerek güvence altına alabilir, sigorta işlemlerinizi Anadolu Sigorta ve Anadolu Hayat Emeklilik acentesi olan şubelerimiz aracılığıyla yaptırabilirsiniz.
Bireysel Emeklilik Sistemi’ne üye olarak, size sunulan farklı yatırım alternatifleri dahilinde emekliliğinizi güvence altına alabilirsiniz. Bireysel Emeklilik Sistemi’ne grup olarak dahil olmak istemeniz halinde, katılımcı sayısı gibi bir takım kalemler baz alınarak size sağlanacak indirimlerden yararlanabilirsiniz.
Motorlu taşıtlar vergisi ve trafik para cezalarınızı da Bankamız aracılığıyla kolayca ödeyebilirsiniz.
Bilgi Toplumu Hizmetleri