English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
YATIRIM HİZMETLERİ
Borsa İşlem Platformu

Yeni ÜCRETSİZ Hizmetimiz Borsa İşlem Platformu’yla Güncel Bilgi, Doğru Yatırım…

Borsa İşlem Platformu Bireysel İnternet Şubemize giriş yapan tüm müşterilerimizin anlık BİST bilgi ve haberlerini takip ederek yatırım kararlarını hızlı bir şekilde sonuçlandırabilmelerini hedeflemektedir.

Borsa İşlem Platformu ile BİST pay senedi, varant ve vadeli işlem ve opsiyon piyasalarındaki gerçek zamanlı seans bilgilerini hareketli veri gösterim sistemimiz aracılığıyla ücretsiz olarak izleyebilir, pay senedi ve varant talimatlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde borsaya iletebilirsiniz. Teknik analiz, kademe analizi, şirket bilançoları ve daha birçok veriyi Borsa İşlem Platformunda bulabilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubemize giriş yaptıktan sonra Yatırım > Borsa İşlem Platformu menüsünden uygulamaya ulaşabilir, BİST Veri Paketleri menüsü üzerinden BİST'in Hisse Düzey 1+ (Hacim bilgileri) veya Hisse Düzey 2 (Derinlikli) veri lisanslarını satın alınarak uygulamada kullanabileceğiniz verilerin kapsam ve derinliğini yükseltilebilirsiniz.

Borsa İşlem Platformu kullanımı ile ilgili ayrıntılı demolara aşağıdaki linkten ulaşılabilirsiniz.
http://www.isbank.com.tr/modules/bip/index.html

Java yazılımı (www.java.com/tr/) yüklü olan her bilgisayar üzerinde çalışmakta olan Borsa İşlem Platformu uygulamasının başlıca özellikleri aşağıda yer almaktadır:

  • Anlık piyasa veri yayını izlenirken pay senedi alım satım işlemi yapılabilir.
  • Kapsamlı BİST pay veri lisansları satın alınabilir.
  • Ekranlar kullanıcı tercihlerine göre kişiselleştirilebilir.
  • Uygulamanın oturum süresi (15/30/60/120/180 dakika) kendi tercihiniz doğrultusunda ayarlanabilir. Böylece kesintisiz veri izleyebilmek ve alım satım işlemi yapabilmek mümkün olacaktır.
  • Uygulamamız Java gibi yaygın bir program desteği ile çalıştığından farklı bir program yüklenmesine ihtiyaç duyulmaz.

Komisyon

Pay senedi alım - satım işlemlerini Anında Bankacılık kanallarından yapan müşterilerimiz için "Ortalama İşlem Hacimlerini Baz Alan Komisyon Oranı" uygulamamız bulunmaktadır. İşlem hacmine dayalı komisyon uygulamamızda Anında Bankacılık kanalları; İnternet Şubesi, Borsa İşlem Platformu, Telefon Şubesi, İş Cep, İşPad ve Bankamatik'i kapsamaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri