English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
YARDIM    |   Kredi Kartları
Maxipuan Uygulamamız

İş Bankası kredi kartımla puan kazanabilir miyim?
Örneğin; %5 Maxipuan veren herhangi bir Maximum üye işyerlerinden yapacağınız 80 TL değerinde alışverişinizde 4 TL değerinde Maxipuan kazanacaksınız. Bunun yanı sıra, ister yurtiçinde, ister yurtdışında Maximum üye işyerleri dışındaki işyerlerinden yapacağınız her 20 TL değerinde harcamanız için 1 Kr değerinde Maxipuan kazanacaksınız.

Kazandığınız puanların Maximum üye işyerlerimizdeki POS cihazları üzerinden kullanımı sırasında ise 1 Maxipuan = 1 TL olacaktır.

(*)Bayi Kartlarımız Maxipuan uygulamamız dışındadır.
Her Maximum üye işyerinde aynı oranda Maxipuan mı kazanırım?
Hayır, her üye firma farklı oranda Maxipuan ve taksit belirlemektedir. Maximum üye işyerlerinin sunmakta olduğu Maxipuan ve taksit avantajlarını görmek için "www.maximum.com.tr" adresinden “Maximum Markalar” bölümüne bakınız.
Birikmiş Maxipuan'larımı nereden öğrenebilirim?
Kredi kartı hesap özetlerinizden, Maximum Üye Kuruluşları'ndaki POS cihazlarından, Bankamatik'lerden, Netmatik'lerden, internet şubemizden, 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemizden ve tüm İş Bankası şubelerinden öğrenebilirsiniz.
Biriken Maxipuan’larımı nasıl kullanacağım?
Tüm kredi kartlarınızla ve Bankamatik kartlarınızla kazandığınız Maxipuan’larınızı, bu kartlardan herhangi birini kullanarak Maximum üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde anında para yerine harcayabilirsiniz. Kazandığınız Maxipuan'ları kullanmak için bir çok seçeneğiniz var. Yurt geneline yaygın ve sayıları hızla artan 80.000'den fazla Maximum üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde para yerine kullanabilirsiniz.
Ek Kartlar Maxipuan kullanabilir mi?
Uygun bulmanız halinde, aynı numaralı veya farklı numaralı ek kartlarınız da Maxipuan kullanabilecektir. Bankamız uygulamasına göre;
  • Aynı numaralı ek kartların Maxipuan kullanma durumları kullanabilir,
  • Farklı numaralı ek kartların Maxipuan kullanma durumları kullanamaz
olarak belirlenmiştir.
Ek kartlarınızın Maxipuan kullanma durumlarını değiştirmek için, şubenize uğramanız yeterlidir.
Maxipuanlarımı kullanmak için belli bir limite ulaşmam gerekir mi?
Hayır, gerekmez. Maxipuanlarınızı Maximum üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde anında para yerine kullanabilirsiniz.
Kazanılan Maxipuanlar kullanılmazsa ne olur?
Siz onları kullanana kadar kredi kartı hesabınızda bekler...

Uygun bulmanız halinde, aynı numaralı veya farklı numaralı ek kartlarınız da Maxipuan kullanabilecektir. Bankamız uygulamasına göre, Kredi kartı hesap özetlerinizden, Maximum Üye Kuruluşları'ndaki POS cihazlarından, Bankamatik'lerden, Netmatik'lerden, internet şubemizden, 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemizden ve tüm İş Bankası şubelerinden öğrenebilirsiniz. Evet. Geri ödemelerinizden de Maxipuan kazanabilirsiniz. İş Bankası kredi kartları (*) ile Maximum üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde ilan edilen oranlar üzerinden Maxipuan kazanmaktasınız.
Bilgi Toplumu Hizmetleri