English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
YARDIM    |   Kredi Kartları
Kartınızın Teslimi

Kredi kartımın teslim süresi nedir?
Kredi kartınız üretildikten sonra, başvuru sırasında bildirdiğiniz Ev/İş adresinize ya da şubenize gönderilmektedir. Kartınızı şubenizden teslim almak istemeniz durumunda, kartınız en geç 10 gün içerisinde şubenize gönderilecektir. Kredi kartınızı adresinizden teslim almak istemeniz durumunda ise en kısa süre içerisinde dağıtım firması aracılığı ile kartınız adresinize ulaştırılacaktır.
Adresimde bulunmadığım için yenilenen kredi kartım tarafıma ulaştırılamaz ise ne olur?
Dağıtım firmasınca, haberleşme adresinize yapılacak ziyaret sonucunda tarafınıza ulaşılamadığı takdirde yenilenen kartınız sistemimizde kayıtlı diğer adresinize götürülmektedir. Kartınız dağıtım firmasınca size veya 1.derece yakınınıza (eş, anne, baba, kardeş veya 18 yaşından büyük çocuk) kimlik dökümü alınarak imza karşılığı teslim edilmektedir. İşyerlerinde kredi kartı tesliminde ise yukarıda belirtilen kişilerin yanı sıra özel sekreteriniz veya bağlı bulunduğunuz müdür veya amirinize de teslim edilebilmektedir. Kredi kartınız 28 işgünü içerisinde size ulaştırılamaz ise dağıtım firmasınca şubenize teslim edilmektedir.
Kredi kartı şifrem nasıl ve ne zaman ulaştırılır?

Şifreniz kartınızdan ayrı olarak PTT aracılığı ile adresinize gönderilmektedir. Son kullanma tarihi dolduğu için yenilenen kredi kartlarınız için yeni bir şifre bildirimi yapılmamakta, eski kartınız için geçerli olan şifrenizi yenilenen kartınız için de kullanmaya devam edebilmektesiniz.

Kredi kartı şifrem tarafıma ulaşmadığında ne yapmalıyım?

Kartınıza ait geçici şifrenizi 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemizi arayarak ve sırasıyla 5.1.2 tuşlayarak ya da Şubenize başvurarak öğrenebilirsiniz.

Kartımın şifresini unuttum, ne yapmalıyım?
Kartınıza ait şifrenizi unutmanız halinde, kart şifrenizi 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemizden veya Şubelerimizde bulunan POS cihazlarından öğrenebilir/tanımlayabilirsiniz. Kartınızın şifresini daha önce değiştirdiyseniz, son kullanma tarihi dolduğu için yenilenen kredi kartınız için yeni bir şifre bildirimi yapılmamakta, yenilenen kartınız için eski kartınızın şifresi geçerli olmaktadır.
Kartımın şifresini nasıl değiştirebilirim?
Kart şifrenizi 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemizden, Şubelerimizde bulunan POS cihazlarından, "chip&PIN" logolu Bankamatiklerimizden ve yurtiçi şifre paylaşım hizmetine katılan bankaların "chip&PIN" logolu ATM'lerinden değiştirebilirsiniz.
Bilgi Toplumu Hizmetleri