English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
YARDIM    |   IBAN
Bankamız IBAN Hizmetleri

Bankamız, tüm Vadesiz TL ve Vadesiz Döviz türü hesaplarınıza birer IBAN üretmektedir.
Bankamızca size verilen IBAN’lar, bunların ait olduğu hesaplara yapılacak para transferlerinde kullanılmakta ve IBAN ile gelen para transferi talepleri gerçekleştirilmektedir.
Müşterilerimizin IBAN’larına şube ve şube dışı kanallarımızdan ulaşması mümkün olacaktır. Bu amaçla hesaplarınıza ait IBAN’ları Şubelerimizin yanı sıra İnternet Sayfamızdan (www.isbank.com.tr) , İnternet Şubemizden ve Telefon Şubemizden (0 850 724 0 724) temin edebilirsiniz.
Bankamıza para transferi yapmak için yurtiçi veya yurtdışı bir bankaya ait IBAN ile başvurmanız ya da talimat vermeniz durumunda IBAN kontrolü yapılarak transferiniz gerçekleştirilecektir.
İthalat ve ihracat işlemlerine ilişkin para transferlerini istediğiniz takdirde IBAN ile gerçekleştirebilmeniz sağlanmaktadır.
Yurtdışı ve yurtiçi bankalar arası döviz havalesi ve EFT işlemlerinizi IBAN kullanarak Şubelerimiz, Telefon Şubemiz ve Internet Bankacılığımız aracılığı ile yapabilirsiniz.
Önceden verilmiş ileri tarihli EFT ve Döviz Havalesi talimatlarınızda alıcılara ait IBAN’ın bulunmaması halinde bunları Bankamıza başvurarak tamamlamanız gerekmektedir.
Bankamızda bulunan hesaplarınıza ait IBAN’ları yalnızca Bankamızdan temin ediniz. Bankamız dışındaki kurumlardan/bazı internet sitelerinden Bankamız hesap numarası girişi yapılarak temin edilen IBAN’lar yanlış olabilir ve bu IBAN’larla gerçekleştirilen para transferlerinde sorun yaşamanız mümkündür.
Bilgi Toplumu Hizmetleri