English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
KREDİLER    |   Bireysel Krediler
Ek Hesap

Dilediğiniz an para çekebilir, ödemelerinizi yapabilirsiniz,
Hesabınızda para olmasa bile!

 
Hesapta olmayan harcamalarınız için Ek Hesap!
“Ek Hesap” sayesinde vadesiz hesap bakiyeniz yeterli olmasa da para çekebilir; havale, EFT gibi her türlü işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Ek Hesap, her ihtiyacınız olduğunda otomatik olarak devreye girer. Böylece kiranız, taksitleriniz ve faturalarınız gibi düzenli ödemelerinizi aksatmamış olursunuz.
Ek Hesabınızdan kullandığınız parayı geri ödemek için şubeye gitmeniz de gerekmiyor. Çünkü kullandığınız miktar vadesiz hesabınıza para yatırıldığı an otomatik olarak alınıyor ve kullandığınız tutar için sadece kullandığınız gün kadar faiz ödüyorsunuz.
Siz de Ek Hesabın kolaylıklarından yararlanmak isterseniz İnternet Şubemizden, Netmatiklerimizden, Telefon Şubemizden veya Şubenize uğrayıp başvurabilirsiniz.
Faiz oranları için tıklayın »
Gerekli başvuru belgelerini öğrenmek için tıklayın »
Ek Hesap İşleyişi
Hesabınız eksi bakiyedeyken Ek Hesabınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınıza herhangi bir para girişi olduğunda hesap otomatik olarak krediyi kapatır. Kullandığınız krediye sadece kullandığınız gün kadar faiz işler. Ek Hesabınızın faiz ödemelerini başvuru sırasında belirleyeceğiniz gün de ödeyebilirsiniz. Bu kapsamda, ay içinde kullandığınız kredinin faizi için, bir sonraki ay faiz ödeme gününde, vadesiz hesabınızda faiz borcunuzu karşılayacak tutarın bulundurulması yeterlidir. Hesabınızın eksi bakiyeye düştüğü tarihi izleyen faiz ödeme gününde hesabınızı artı bakiyeye geçirmeniz halinde ek hesabınızı kesintisiz kullanmaya devam edebilirsiniz.
Bilgi Toplumu Hizmetleri