English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
KARTLAR
Üstü Kalsın ®

Alışveriş yaparken
tasarruf etmenin formülü...

Maximum Tasarruf Harekâtı’nın ikinci ayağında İş Bankası’ndan Türkiye’de ilk olan yepyeni bir hizmet: Üstü Kalsın ®. İş Bankası kredi kartı ve yatırım hesabı bulunan herkes, kredi kartları ile alışveriş yaparken aynı zamanda tasarruf etmenin de keyfine varacak.
Üstü Kalsın ® ile kredi kartı dönem borcunuzu önceden seçilen bir üst tutara yuvarlayabilir, yuvarlamadan oluşan farkı yatırım hesabına aktarabilir ve bu tutarın yatırım fonunda değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Alışveriş alışkanlığınızı değiştirmeden tasarruf etmeye başlamak için tek yapmanız gereken kredi kartınıza Üstü Kalsın ® talimatı vermek olacak. Üstü Kalsın ® talimatı vermek için; İş Bankası kredi kartınızı seçin, hesap özeti toplam borcunuzun yukarı yuvarlanması için “50’ye Tamamlansın” veya “100’e Tamamlansın” yuvarlama tutarı seçeneklerinden birini tercih edin ve sizin için yatırım fonu alımı yapacağımız yatırım hesabınızı belirleyin.
Üstü Kalsın ® talimatınızı Şubelerimizden, İnternet Şubemizden veya 0 850 724 0 724’den verebilirsiniz.
0 850 724 0 724’den müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla Üstü Kalsın ® talimatı vermek isterseniz, talimata ilişkin açıklamaları okumak için tıklayınız >>
Üstü Kalsın ® hizmetinin işleyişine örnek vermek gerekirse;
Bu ayki hesap özeti toplam borcunuzun 330 TL olduğu bir durumda; Yuvarlama Tutarı olarak “50’ye Tamamlansın” seçeneğini tercih etmişseniz, hesap kesim tarihinde toplam borcunuz 350 TL olarak hesaplanır ve yuvarlamadan oluşan 20 TL tutarındaki fark, hesap özetinizin son ödeme tarihinde İş Bankası yatırım fonu alınmak üzere yatırım hesabınıza aktarılır ve aynı gün sizin adınıza otomatik olarak fon alınır. Yuvarlama Tutarı’nı “100’e Tamamlansın” olarak tercih etmişseniz, hesap özeti toplam borcunuzun 330 TL olduğu durumda toplam borcunuz 400 TL olarak hesaplanır ve yuvarlamadan oluşan 70 TL tutarındaki fark, son ödeme tarihinde fon alınmak üzere yatırım hesabınıza aktarılır.
Alışverişler üzerinden tasarrufa imkân tanıyan bu ayrıcalıklı hizmet, “İlklerin Bankası” İş Bankası’ndan Maximum Kart sahiplerine özel sunuluyor.
Talimat kapsamındaki tutarlar Maximum Kart B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu’nda değerlendirilecektir. Fon getirisi fonun yatırım stratejisine ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Banka, henüz gerçekleşmemiş talimat tutarlarının değerlendirileceği fonu değiştirme hakkını saklı tutar.
Bilgi Toplumu Hizmetleri