English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
KARTLAR    |   Maximum   |    Maximum Özellikler
Taksitli Nakit Avans

Taksitli Nakit Avans Maximum Kart'ınızla İhtiyacınıza Göre Taksitli Nakit Avans Çekip, Eşit Taksitler Halinde Ödeyebilirsiniz.
 
Güncel Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası 1-30 Nisan 2014 tarihleri arasında 9 taksitte 4.000 TL'ye kadar sadece %8,5 ücretle (KKDF&BSMV hariç taksitli nakit avans çekebilirsiniz.
Kampanyalarımızdan faydalanmanız için Bankamatiklerimiz, İnternet Şubemiz, 0850 724 0 724 Telefon Şubemiz ve şubelerimiz hizmetinizdedir. Siz de nakit ihtiyaçlarınız için taksitli nakit avans kampanyamızdan yararlanın, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin!


Örnek Ödeme Tablosu
Taksitli Nakit Avans TutarıAylık Faiz Oranı (%)Taksit Sayısı (Ay)Nakit Avans ÜcretiKampanyalı Taksitli Nakit Avans ÜcretiAylık Taksit TutarıÖdenecek Toplam Tutar (Herşey Dahil)
1.000 TL090102 TL111,11 TL1.102 TL

Kampanya Detayları:
 
1.Kampanya, 1-30 Nisan 2014 tarihleri arasında, 4.000 TL'ye kadar sadece 9 taksitli işlemlerde geçerlidir.

2.Kampanya kapsamındaki taksitli nakit avans işlemleri için tek seferlik %8,5 ücret (KKDF&BSMV hariç) hesap kesim tarihinde kredi kartına yansıtılacaktır. Kampanya kapsamındaki işlem tutarı 9 taksit seçeneği için en az 50 TL ile, üst limit ise kredi kartı nakit çekme limiti ile birlikte bir müşteri başına azami toplam 4.000 TL ile sınırlıdır. Örneğin, ilk kullanımda 9 taksitte 2.600 TL çekildi ise, ikinci kullanımın kampanya kapsamında olabilmesi için yine 9 taksit seçeneğiyle ve azami 1.400 TL olması gerekmektedir. Her kullanımda kampanya kapsamında çekilen taksitli nakit avans tutarı müşterinin (Maximum Kart ya da Maximiles) farklı kartları olsa dahi müşteri bazında toplanacaktır. Müşteri bazında toplamda 4.000 TL'nin aşılması durumunda son kullanım için genel taksitli nakit avans koşulları (aylık %2,02 faiz (vergi-fon hariç) ve asgari 5 TL+BSMV olmak üzere %3,5+BSMV komisyon) geçerli olacaktır.
 
3.Kampanya tarihleri arasında 4.000 TL'nin üzerinde ve/veya 9 taksit seçeneği dışındaki Taksitli Nakit Avans kullanımları için genel taksitli nakit avans koşulları geçerli olacaktır.

Taksitli Nakit Avans ile ilgili diğer detaylar:
 
1.Türkiye İş Bankası, yasal zorunluluklar ve kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine kısıtlama getirebilir. Nakit çekme özelliği kısıtlanmış kartlar, taksitli nakit avans kullanamayacaktır.
 
2.Kampanya kapsamında çekilen taksitli nakit avans tutarının erken ödenmesi halinde ücret ve komisyon iadesi yapılmamaktadır.

3.Kampanyaya Ziraat Maximum Kartlar dahil değildir.
 
4.Kampanya süresinin sonunda kampanyaya özel koşullar sona erecek olup, taksitli nakit avans işlemleri için yürürlükte olan komisyon, ücret ve faiz oranları ile uygulamaları geçerli olacaktır.
 
5.Türkiye İş Bankası kampanya tarihleri içerisinde müşteri başına kullandırılan azami tutarı değiştirme hakkına sahiptir.
Bilgi Toplumu Hizmetleri