English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
KARTLAR    |   Maximum   |    Maximum Kartlar
Maximum Sanal Kart

Maximum Sanal Kart
Maximum Sanal Kart'la İnternet Alışverişleri Maksimum Güvenli...
İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde asıl kredi kartı numaranızı vermenize gerek kalmıyor.
Artık Maximum Sanal Kart var!
Nedir Maximum Sanal Kart?
Maximum Sanal Kart, Maximum Kart'ınıza bağlı olarak açılan, kartın fiziki olarak bulunmadığı tüm alışverişlerde (mail order, telephone order,key-in vb.) kullanılabilen ve Maximum Kart özelliklerini taşıyan bir kredi kartı numarasıdır. Sanal Kart numarası başvuru anında verilir, hemen kullanılabilir durumdadır ve tamamen ücretsizdir.
Neden Daha Güvenli?
Maximum Sanal Kart'ınız güvenlidir, çünkü sıfır limitli olarak üretilir. İnternet üzerinden alışveriş yapacağınız zaman ihtiyacınız kadar limiti asıl kredi kartınızdan Sanal Kartınıza aktarır, güvenle kullanırsınız. Maximum Sanal Kart'ınıza limit aktardığınızda asıl kredi kartınızın kullanılabilir limiti aktarılan limit kadar azaltılır, böylece kartınızda limit aşımı riski de yaşamazsınız. Maximum Sanal Kart'ınızı kullandıktan sonra, kartınızda kullanmadığınız limit kalırsa, belirttiğiniz süre sonunda otomatik olarak asıl kredi kartınıza geri aktarılır ve Sanal Kartınızın limiti sıfırlanır.
Dilerseniz bu süreyi beklemeden kendiniz de kolayca Sanal Kartınızda kalan limiti asıl kredi kartınıza aktararak limit sıfırlama işlemi yapabilirsiniz.
Nasıl Kullanılır?
Maximum Sanal Kart'ınız internet üzerinden yapacağınız tüm alışverişleriniz üzerinden MaxiPuan kazandırır ve ayrıca Maximum üye işyerlerinde taksit yapar. Maximum Sanal Kart'ınız 0 limitli olarak açıldığı için kullanmadan önce mutlaka limit aktarımı yapmanız gerekir.

Sanal Kartınıza limit aktarmak için İnternet Şubemiz ve Bankamatiklerimizi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Aktardığınız limitin süresi (en fazla 1 ay) sona erdiğinde, Maximum Sanal Kart'ınızda kullanılmamış limit kalırsa, kalan limit otomatik olarak asıl kredi kartınıza geri aktarılır. Dilerseniz kendiniz de İnternet Şubemiz ve Bankamatiklerimizden limitinizi sıfırlayabilirsiniz.

İsterseniz haftalık, aylık ve 3 aylık dönemler için otomatik limit aktarma talimatı verebilirsiniz.

Maximum Sanal Kart'ınızla yapacağınız işlemler doğrudan asıl kredi kartınıza aktarılır, Sanal Kart için ayrı bir hesap özeti gönderilmez.

Maximum Sanal kart başvurularınızı Şubelerimizden, Bankamatik cihazlarından ve İnternet Şubesi’nden hemen yapabilirsiniz.

Maximum Sanal Kart'ınızla keyifli alışverişler dileriz.

Önemli Hatırlatmalar için tıklayın »
Bilgi Toplumu Hizmetleri