English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
KARTLAR
Maximiles

İş Bankası’ndan yeni bir uçuş kartı: Maxımıles
Dünya sizin, onu iyi kullanın.

Maximiles
Dünyada görecek ne çok yer var.
Bir yerden başlamak lazım.
Size dünyanın kapılarını açacak bir karttan başlamaya ne dersiniz?
Maximiles’a hemen buradan başvurabilirsiniz


Bulduğunuz Biletin Fiyatı Neyse, Mili de O!
Maximiles, Rutinden Kaçabilmeniz, Kolayca Uçabilmeniz İçin Tasarlanmış Yeni Kredi Kartınız.
Onunla hedef tutturma, uçuş tablosu gibi zorluklarla uğraşmadan nereye, ne kadara uçacağınızın kararını siz verirsiniz. Maximiles’ın diğer uçuş kartlarından en önemli farkı, bölge ve yolcu kotaları olmadan, uçak biletinizi fiyatı kadar mille ödeme ayrıcalığı. Ayrıca, Atatürk Havalimanı otopark ödemelerinde %50 indirim, Esenboğa Havalimanı otoparkında indirimli vale parking, Millennium Lounge ve MaxiShuttle gibi hizmetler de dünyanın farklı bir yerine farklı izler bırakmanız için hayatınızı kolaylaştıracak diğer Maximiles ayrıcalıkları.
Üstelik, Maximiles yalnızca bir uçuş kartı değil. Maximiles’ınızla nakit avans çekebilir, yatırım hesabı işlemlerinden havaleye aklınıza gelebilecek tüm bankacılık işlemlerini yapabilir, dahası Maximum Kart özellikleri sayesinde, Maximum dünyasının puan, taksit ve indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz.
MaxiMil Kazanın
Maximiles’la yaptığınız her 150 TL’lik alışverişten 1 MaxiMil kazanırsınız. Alışveriş başına azami 67 MaxiMil kazanılabilir. Ayrıca, Maximiles’ınızla Maximum üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız MaxiPuanları MaxiMil’e çevirerek (1 MaxiPuan = 1 MaxiMil) uçak bileti alabilirsiniz.
Üstelik, satın aldığınız biletlerden uçtuğunuz mesafeye göre ilave MaxiMil kazanırsınız.
Dahası, Maximiles’a özel fırsatlar sunan işyerlerinde ilave MaxiMil toplayabilir, kampanyalardan yararlanarak kazanacağınız MaxiMil tutarını artırabilirsiniz.
MaxiMillerinizi Dilediğiniz Gibi Kullanın

Maximillerinizle, Bulduğunuz Her Uçak Biletini Alabilirsiniz
Çünkü biriken MaxiMiller alabileceğiniz uçak bileti fiyatını göstermektedir.
Uzak ülkelere mi gitmek istiyorsunuz?
Biriktirdiğiniz MaxiMillerinizle yurtdışı uçak bileti almak isterseniz MaxiMilleriniz 1,5 kat değerli olur.
Tüm bunlara rağmen istediğiniz uçak bileti için MaxiMilleriniz yeterli değilse avans MaxiMil kullanarak uçak biletinizi alabilir, 1 yıl içinde kazanacağınız MaxiMillerle avans MaxiMillerinizi kapatabilirsiniz.*
*27 Ekim 2013 tarihinden sonra kullanılmış avans MaxiMiller kapatılırken yapılan 150 TL’lik alışverişten 1 MaxiMil kazanılacaktır. 27 Ekim 2013’ten önce avans MaxiMil kullanmış müşterilerimiz, avans kapatmaları için verilen 1 yıllık süre içinde avanslarını kapattıkları tarihe kadar  125 TL’lik alışverişten 1 MaxiMil kazanmaya devam edeceklerdir.
Maximiles, Ayrıcalıklarıyla da Farklı Bir Kart

Millennium Lounge

Maximiles’ tan sizi uçuş öncesinde rahat ettirecek bir ayrıcalık.. İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları Dış Hatlar terminallerinde bulunan Millennium Lounge’ların rahat ve şık ortamında, uçağınızı açık büfe ikramlar eşliğinde keyifle bekleyebilir, internette vakit geçirebilirsiniz.


Tüm Millennium Lounge'lar, giriş tarihinden önceki 3 ay içinde, salona giriş yapılan Maximum Platinum, Maximiles Select ve MercedesCard ile harcama yapmış müşterilerimize ve beraberindeki 12 yaş ve altındaki çocuklarına ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Diğer kredi kartı sahiplerimiz  ile tüm kredi kartı müşterilerimizin beraberlerindeki birinci misafirleri hizmetimizden indirimli ücretler karşılığında yararlanabilmektedir. Müşterilerimizin beraberlerindeki 1. misafirleri dışında kalan diğer misafirleri ise Millennium Lounge tarafından belirlenen giriş ücretini ödeyerek hizmetten yararlanabilmektedir.

Millennium Lounge ücret bilgileri aşağıda yer almaktadır:

İstanbul Atatürk Havalimanı
Ankara Esenboğa Havalimanı
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Maximum Kart Klasik/Gold/Premier/Maximiles Sahibi Müşterilerimiz
25 TL
25 TL
25 TL
Maximum Platinum/Maximiles Select/MercedesCard Sahibi Müşterilerimiz*
Ücretsiz
Ücretsiz
Ücretsiz
1. Misafir
25 TL
25 TL
25 TL
2.Misaifr
60 TL
50 TL
50 TL
*Son 3 ay içinde kredi kartını kullanmış olan müşterilerden ücret alınmayacaktır.
Söz konusu müşterilerimizin misafirleri için misafir ücretleri geçerli olacaktır.


* Millennium Lounge’a giriş tarihinden önceki 3 ay içinde alınmış yeni kredi kartı ile giriş yapan müşterilerimiz için harcama kontrolü yapılmayacaktır. Söz konusu müşterilerimiz için harcama kontrolü, kartı aldıkları tarihi takip eden ilk 3 aylık dönemin sonunda yapılmaya başlanacaktır.

*Tüm Millenium Lounge’ lara girişlerde görevlilerce uçuş kartınızı göstermeniz talep edilecektir, lütfen uçuş kartınızı yanınıza almayı unutmayınız.
Maximiles Lounge

Maximiles’ınızla Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminali Giden Yolcu Bölümü’nde bulunan Maximiles Lounge’un şık ve rahat ortamında uçuşunuzu ücretsiz ikramlar eşliğinde keyifle bekleyebilirsiniz.

7 Nisan 2012 tarihinden itibaren, Maximiles Lounge’a giriş tarihinden önceki 3 ay içinde, salona giriş yapılan Maximiles ile harcama yapmış müşterilerimiz ve beraberindeki 12 yaş ve altındaki çocukları Maximiles Lounge’dan ücretsiz olarak yararlanacaktır. Salona giriş tarihinden önceki 3 ay içinde Maximiles’ını hiç kullanmamış olan müşterilerimiz bu hizmetimizden ücret karşılığında yararlanabilecektir. Müşterilerimizin beraberlerinde Maximiles Lounge'a giriş yapan misafirleri de hizmetimizden ücretli olarak yararlanabilecektir.

 • Maximiles Lounge'a giriş ücreti 21 Mart 2013 tarihi itibariyle 35 TL'dir.
 • Son 3 ay içinde Maximiles’ını kullanmış olan müşterilerden ücret alınmayacaktır. Söz konusu müşterilerimizin misafirleri için giriş ücreti geçerli olacaktır.
 • Maximiles Lounge’a giriş tarihinden önceki 3 ay içinde alınmış yeni Maximiles ile giriş yapan müşterilerimiz için harcama kontrolü yapılmayacaktır. Söz konusu müşterilerimiz için harcama kontrolü, Maximiles’larını aldıkları tarihi takip eden ilk 3 aylık dönemin sonunda yapılmaya başlanacaktır.
 • Tüm loungelarımıza girişlerde görevlilerce uçuş kartınızı göstermeniz talep edilecektir, lütfen uçuş kartınızı yanınıza almayı unutmayınız.
MaxiShuttle

Maximiles’ınız varsa havalimanı transferlerinizi düşünmenize gerek yok. İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Adana, Kayseri ve Çorlu’da, 7 gün 24 saat MaxiShuttle hizmeti Maximiles’ta sizi bekliyor. MaxiShuttle hizmeti sayesinde, rezervasyon yaptırdıktan sonra uçuş saatinize uygun olarak bulunduğunuz adresten alınıp havalimanına ya da havalimanından alınıp istediğiniz adrese konforlu araçlarla ulaştırılırsınız.

NuPera, NuTeras, Auf, Backyard ve Pop-up’ta %10 indirim

İstanbul’da bulunan Nu Pera, Nu Teras, Auf, Backyard ve Popup isimli restoranlar ve eğlence mekanlarında Maximiles, Maximiles Select kredi kartı ile yapılan ödemelerde geçerli olacaktır.

İndirim Maximiles ile yapılan ödemelerde otomatik olarak uygulanacaktır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde  indirimli tutar yer alacaktır.”

İstanbul Atatürk Havalimanı Otoparkında %50 İndirim
Artık havalimanına özel otomobilinizle gelmemeniz için hiçbir neden yok. 3 saat ve üzerindeki, 4 günü aşmayan otopark kullanımlarınızda %50 indirim almanız için ödemenizi Maximiles’ınızla yapmanız yeterli.
* İndirim, kredi kartı kabul eden personelli ödeme noktalarında geçerli olup, abonelikler hariçtir.
Ankara Esenboğa Havalimanı Otoparkında İndirimli Vale Parking Hizmeti
Ankara Esenboğa Havalimanı’nda vale noktasına bıraktığınız araçlarınız için, 3 saat ve üzerindeki, 7 günü aşmayan otopark kullanımlarınızda %50 indirimli ödeme yapabilir ayrıca vale hizmetinden 20 TL yerine 15 TL ödeyerek faydalanabilirsiniz. Bu avantajlardan faydalanmanız için ödemenizi Maximiles’ınızla yapmanız yeterli.
*Abonelikler hariçtir.
maximiles.com.tr
maximiles.com.tr adresinden Maximiles’la ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir, aynı zamanda kapsamlı seyahat rehberiyle dünyada izinizi bırakacak yeni rotalar belirleyebilirsiniz.
Gitmek istediğiniz destinasyon için online bilet alımı sayfamızdan istediğiniz yöne bilet alabilir, ayrıca, bu siteden Maximiles’ın size özel ayrıcalıkları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Sigorta Ayrıcalıkları

 • Alışveriş Sigortası
 • Kaybolma ve Çalınma Sigortası
Yurtdışı Özel Hizmetler

 • Acil Nakit Avans Ödemesi ve Kart Yenilenmesi
 • Seyahat Gecikmesi
 • Bagaj Kaybı
 • Bagaj Gecikmesi
 • Uçağın Kaçırılması
 • Bilgi Servisi
 • Hukuki Masraflar
 • Yurtdışında Hukuki Danışma
 • Yurtdışında Tıbbi Danışma
ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet... Hepsi Maximiles’ta sizi bekliyor.
Yurtiçi Özel Hizmetler

 • Araç Yardımı
 • Konut Yardımı
 • Bilgi ve Organizasyon Servisi
ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet... Hepsi Maximiles’ta sizi bekliyor.
Maximiles Kart'ınızla size sunulan avantajları ve yurtdışı özel hizmetleri maximiles.com.tr'de bulabilirsiniz.
Taksitli Nakit Avans

Acil nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapmanıza gerek kalmadan Maximiles'ınızla Taksitli Nakit Avans çekip, 9 ayda kolayca ödeyebilirsiniz.
Siz de nakit ihtiyaçlarınız için özel faizli taksitli nakit avans hizmetimizden yararlanın, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin!

 • Taksitli nakit avans işlemlerinizi;
 • Bankamatiklerimizden*
 • İnternet Şubemizden,
 • Şubelerimizden,
 • Telefon Şubemizden

gerçekleştirebilirsiniz.

*Bankamatiklerimizden Taksitli Nakit Avans işlemi yapmak için, taksitli avans işleminin, "Kredi Kartı İşlemleri" menüsü altındaki "Taksitli Nakit Avans" işlem seçeneğinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Maximiles’tan tarihe geçecek bir yenilik! Maximum Kart şimdi Müzekart
Şimdi İş Bankası kredi kartınızla Müzekart ile giriş yapılan T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerlerini 1 ay boyunca ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye'de ilk kez yalnızca İş Bankası Kredi kartınızın sahip olduğu Müzekart özelliği ile her yıl 1 ay süreyle listesi muzekart.com adresinde yer alan T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı 300'ü aşkın müze ve ören yerini ücretsiz ziyaret edebilirsiniz. Kredi kartınızı müze veya ören yerinde ilk kullandığınız tarihte ücretsiz giriş süreciniz başlayacak ve bu günden başlamak üzere 30. günün sonunda sona erecektir.

Ücretsiz giriş için turnikeli geçiş sistemine dahil olan noktalarda kredi kartınızı turnikelerde okutmanız, turnike bulunmayan müze ve ören yerlerinde ise POS cihazlarından kartınızı okutmanız yeterli olacaktır.

Uygulama Koşulları

1. İş Bankası kredi kartlarının taşıyacağı Müzekart özelliği, her bir takvim yılı içinde 1 aylık süre ile sınırlıdır. 1 aylık süre; İş Bankası kredi kartı sahibinin kredi kartını anlaşma kapsamındaki müze veya ören yerinde ilgili takvim yılı içinde ilk olarak kullandığı ve ücretsiz giriş yaptığı gün başlayacak ve bu günden başlamak üzere 30. günün sonunda sona erecektir.
2. Bir aylık ücretsiz giriş hakkı her takvim yılının sonunda (31 Aralık) sona erecek olup, ilk giriş tarihinin Aralık ayı ortalarında olması halinde dahi kartın Müzekart özelliği 31 Aralık tarihinde sonlanacak ve kalan giriş hakkı süresi bir sonraki yıla devredilmeyecektir. Örn; 20 Mart 2013 tarihinde kredi kartı ile ilk kez bir müzeye ücretsiz giriş yapan müşterimizin ilgili kredi kartının Müzekart özelliği 18 Nisan 2013 tarihinde; 14 Aralık 2013 tarihinde ilk kez giriş yapan müşterimizin kredi kartının Müzekart özelliği ise 31 Aralık 2013 tarihinde sona erecektir.
3. Bir aylık süre zarfında aynı müze ve ören yeri azami iki kez ücretsiz ziyaret edilebilecektir.
4. Uygulamaya ziyaret tarihi itibariyle kullanıma açık, geçerli ve geri ödeme sorunu olmayan tüm İş Bankası kredi kartları dahil olup, Bankamatik kartları, ön ödemeli kartlar ve Ziraat Bankası Maximum kredi kartları dahil değildir.
5. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkilileri, müze ve ören yeri girişlerinde İş Bankası kredi kartı sahiplerinin kimlik bilgileri ile kart bilgilerinin uyuşup uyuşmadığını kontrol etmeye, kimlik bilgileri ve kart bilgileri uyuşmayan ziyaretçilerin müze ve ören yerine girişlerine izin vermemeye yetkilidir.
6. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Müzekart kullanım koşullarında yapılacak değişiklikler İş Bankası kredi kartları için de geçerli olacaktır.
7. Bankamız kredi kartlarının Müzekart özelliği, mevcut Müzekart uygulamasında olduğu gibi Topkapı Sarayı içerisinde bulunan Harem Dairesinde, Efes Ören Yeri içerisinde bulunan Yamaçevlerde ve Göreme Açık Hava Müzesinde bulunan Karanlık Kilise gibi, taşıma kapasitesi düşük olan ve aşırı ziyaretçi yüklenmesi sonucunda tarihi dokusunun muhafaza edilemeyeceği düşünülen yerlerde geçerli değildir.
8. İş Bankası kredi kartlarının Müzekart özelliğinin, kart sahiplerince usulsüz kullanıldığı ve/veya kullanımına izin verildiğinin tespit edilmesi halinde Banka tarafından ilgili kredi kartının Müzekart özelliğinin iptal edilmesi hakkı saklıdır.
9. Müze ve ören yerlerinden bir ya da bir kaçının bakım, onarım, restorasyon gibi gerekçelerle geçici olarak ziyarete kapanması durumunda, Müzekart özelliğinin geçerli olduğu dönem bu durumdan etkilenmez.
10. T. İş Bankası A.Ş. ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, söz konusu uygulamanın içeriğinde ve geçerlilik süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Üstü Kalsın

Üstü Kalsın ® ile alışverişleriniz sizin için para biriktirsin! Bir talimatınızla ekstre tutarınızı yuvarlar, fona yatırır, kolayca tasarruf yaptırır.

İş Bankası'ndan Türkiye'de ilk olan yepyeni bir hizmet: Üstü Kalsın ® . Maximiles'ı ve yatırım hesabı bulunan herkes alışveriş yaparken aynı zamanda tasarruf etmenin de keyfine varacak.

Üstü Kalsın ® ile kredi kartı dönem borcunuzu önceden seçilen bir üst tutara yuvarlayabilir, yuvarlamadan oluşan farkı yatırım hesabına aktarabilir ve bu tutarın yatırım fonunda değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Alışveriş alışkanlığınızı değiştirmeden tasarruf etmeye başlamak için tek yapmanız gereken kredi kartınıza Üstü Kalsın ® talimatı vermek. Üstü Kalsın ® talimatınızı Şubelerimizden, İnternet Şubemizden veya 0 850 724 0 724'den verebilirsiniz.

Üstü Kalsın ® talimatı vermek için; İş Bankası kredi kartınızı seçin, hesap özeti toplam borcunuzun yukarı yuvarlanması için "50'ye Tamamlansın" veya "100'e Tamamlansın" şeklinde "yuvarlama tutarı" seçeneklerinden birini tercih edin ve sizin için yatırım fonu alımı yapacağımız yatırım hesabınızı belirleyin.

0 850 724 0 724'den müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla Üstü Kalsın ® talimatı vermek isterseniz, talimata ilişkin açıklamalar aşağıdadır.

Üstü Kalsın ® hizmetinin işleyişine örnek vermek gerekirse;

-    Bu ayki hesap özeti toplam borcunuzun 330 TL olduğu bir durumda; Yuvarlama Tutarı olarak "50'ye Tamamlansın" seçeneğini tercih etmişseniz, hesap kesim tarihinde toplam borcunuz 350 TL olarak hesaplanır ve yuvarlamadan oluşan 20 TL tutarındaki fark, hesap özetinizin son ödeme tarihinde İş Bankası yatırım fonu alınmak üzere yatırım hesabınıza aktarılır ve aynı gün sizin adınıza otomatik olarak fon alınır.
-    Yuvarlama Tutarı'nı "100'e Tamamlansın" olarak tercih etmişseniz, hesap özeti toplam borcunuzun 330 TL olduğu durumda toplam borcunuz 400 TL olarak hesaplanır ve yuvarlamadan oluşan 70 TL tutarındaki fark, son ödeme tarihinde fon alınmak üzere yatırım hesabınıza aktarılır.

Talimat kapsamındaki tutarlar Maximum Kart B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu'nda değerlendirilecektir. Fon getirisi, fonun yatırım stratejisine ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Banka, henüz gerçekleşmemiş talimat tutarlarının değerlendirileceği fonu değiştirme hakkını saklı tutar.

* Üstü Kalsın ® Talimatı Verme Esasları

Açık, kullanılabilir ve Üstü Kalsın ® talimatı tanımlanabilir olan asıl ve/veya ek kredi kartıma/kartlarıma, talimatımı takip eden ilk hesap kesim tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Üstü Kalsın ® talimatı tanımlanacağı,

Üstü Kalsın ® talimatı kapsamında kredi kartımın/kartlarımın hesap kesim tarihinde/tarihlerinde Türk Parası (TP) cinsinden oluşan hesap özeti borcu üzerinden tercihim doğrultusunda belirlenen yuvarlama tutarına/tutarlarına yükseltilerek aradaki farkın kartıma borç kaydedilmesi ve söz konusu borç tutarının kartımın/kartlarımın son ödeme tarihinde yatırım fonu alınmak üzere yukarıda hesap numarası yer alan vadesiz TL hesabına bağlı yatırım hesabıma aktarılmasını,

Üstü Kalsın ® kapsamında yatırım hesabıma aktarılan tutarın yatırım fonu almaya yeterli olmaması durumunda yatırım hesabımda blokeli olarak tutulacağını,

İş Bankası'nın Üstü Kalsın ® kapsamında alınan yatırım fonu türü ve/veya yuvarlama tutarı seçeneklerinde değişiklik yapma hakkının saklı olduğunu,

Talimatlı kredi kartımın hesap kesim ile son ödeme tarihleri arasında ilgili tarihler dâhil olmak üzere talimat bilgilerimde güncelleme ve talimat iptali yapamayacağımı,

Kredi kartı borcumun düzenli ödenmemesi nedeniyle gecikmeye girmesi, haciz, idari takip, kanuni takip gibi nedenlerle kredi kartımın kullanıma kapatılması, kartımı iade etmem veya herhangi bir nedenle kartımın yenilenmemesi vb. durumlarda Üstü Kalsın ® talimatımın Banka tarafından iptal edileceğini, kredi kartımın kullanımına engel teşkil eden durumun ortadan kalkması ile beraber Üstü Kalsın ® hizmetinden yeniden yararlanmak istemem durumunda talimat vermem gerektiği konusunda tarafıma bilgi verildiğini,

Kart limitimin talimatımın tümünü karşılamaması durumunda kısmi tahsilatla fon alımı gerçekleştirilmeyeceğini,

Üstü Kalsın ® kapsamında gerçekleştirilen fon alımlarının Banka tarafından belirlenen asgari fon alım tutarlarına tabi oluğunu, bu tutarların altında kalan tutarların fona dönüştürülmeyeceğini ve asgari fon alım tutarlarının günün piyasa koşulları çerçevesinde Banka tarafından değiştirilebileceğini,

Üstü Kalsın ® talimatımın kredi kartı limitimin müsait olması durumunda her ay gerçekleşeceğini, kart limitimin yeterli olmadığı veya kartımın kapalı olduğu ya da bloke kaydı nedeniyle kullanılamadığı durumlarda gerçekleşmeyeceğini,

Üstü Kalsın ® talimatına konu olan kredi kartlarımın herhangi bir nedenle iptal edilerek yenilenmesi halinde, tarafıma tahsis edilecek yeni kredi kartına bu talimat kapsamındaki borç kayıtlarının yapılacağı hususunda bilgilendirildiğimi,

Üstü Kalsın ® hizmeti kapsamında talimat iptali gerçekleştirmem veya talimatımın Banka tarafından iptal edilmesini gerektiren bir durumun meydana gelmesi halleri dışında talimat formunda yer verdiğim bilgiler çerçevesinde talimatlı kredi kartımdan/kartlarımdan TP cinsinden oluşan hesap özeti borcu üzerinden yuvarlanan tutarların belirttiğim kredi kartıma/kartlarıma borç kaydedilerek yatırım fonu alınmak üzere seçtiğim yatırım hesabına aktarılması yönünde gayrikabili rücu düzenli talimat verdiğimi, işbu talimatımın Bankanızla imzaladığım Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesinin ayrılmaz bir parçası olduğunu kabul ve beyan ederim.

 Ödeme Taksitlendirme

Yepyeni ödeme kolaylıkları!

Peşin alışverişlerinizi de taksit taksit ödeyebilirsiniz!

Şimdi Maximiles'ınızla tek seferde ödediğiniz alışverişlerinizi de taksitlendirebilirsiniz. Peşin işlemleri (Akaryakıt, gıda, yemek, telekomünikasyon ve kuyumla ilgili sektörler hariç) taksitlendirme talebinizi hesap kesim tarihinize kadar İnternet Şubemizden, 0 850 724 0 724'den ya da şubelerimizden iletmeniz yeterli.

Ücret Tablosu
Taksit Sayısı100 TL ve Üzeri
3% 1,99 *
6 % 4,99 *

*Ücret KKDF ve BSMV hariç olarak belirtilmektedir.

Taksitlendirme Talep Edebileceğiniz Kanallar 

 •         İnternet Şubemizden > Kredi Kartlarım > Kredi Kartı Kampanyaları > Taksitlendir / Ertele menüsüne ulaşarak,
 •         0 850 724 0 724 Telefon Şubemizden müşteri temsilcisine bağlanarak
 •         Tüm İş Bankası Şubelerine başvurarak

Talebinizi iletebilirsiniz.

Uygulama hakkında detaylı bilgi aşağıdadır. 

1.  Tüm işyerlerinden (Akaryakıt, gıda, yemek, telekomünikasyon ve kuyumla ilgili sektörler hariç) yaptığınız 100TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi 3 veya 6 ay taksitlendirebilirsiniz.
2.  Taksitlendirme talebinizi, alışverişi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınızın hesap kesim tarihinden önce iletmeniz gerekmektedir. 3.  Sanal kartınızla yaptığınız veya ek kartlarınızla yapılan alışverişleriniz için de taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz.
4.  Taksitlendirme işlemleri; yalnızca, hesap özetinize TL olarak yansıyan alışverişler için gerçekleştirilebilmektedir.
5.  Her bir alışverişiniz için ayrı ayrı taksitlendirme talebinde bulunabilir, dilediğiniz sayıda alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.
6.  Her bir alışverişiniz için bir defa taksitlendirme yapılabilmektedir.
7.  Taksitlendirdiğiniz işleminizi erken kapatmak istediğinizde, tahsil edilen ücretin iadesi yapılmamaktadır.
8.  Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.
9.  Taksitlendirme işlemi, alışveriş tutarının ilgili kredi kartına borç kaydedilmesinden sonra gerçekleştirilebilmektedir. Başka Banka POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişler,  bankalararası takas sistemi aracılığıyla karta borç kaydedilmekte olup, bu süreç alışveriş tarihini takip eden 2 işgününü bulabileceğinden, taksitlendirme talebinizi bu süre sonunda iletmeniz halinde işleminiz gerçekleştirilebilecektir.
10. Taksitlendirme talebiniz yalnızca tarafınızca belirlenen ve Banka sisteminde kayıtlı olan hesap kesim tarihine kadar alınabilmektedir. Herhangi bir hesap dönemine ait kredi kartı hesap özetinizin düzenlenme tarihinin haftasonları, resmi tatiller gibi nedenlerle değişiklik göstermesi, bu uygulama kapsamında talebinizi iletmeniz gereken en son tarih olan hesap kesim tarihini değiştirmemektedir.
11. İş'te Üniversiteli Kart'lar ile yapılan alışverişler taksitlendirme uygulamasına dahil değildir.

Ödeme Erteleme

Yepyeni ödeme kolaylıkları !

Peşin alışverişlerinizin (Akaryakıt, gıda, yemek, telekomünikasyon ve kuyumla ilgili sektörler hariç) ödemesini 3 aya kadar erteleyebilirsiniz!

Şimdi Maximiles’ınızla tek seferde ödediğiniz alışverişlerinizi (Akaryakıt, gıda, yemek, telekomünikasyon ve kuyumla ilgili sektörler hariç) de 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Peşin işlemleri erteleme talebinizi hesap kesim tarihinize kadar İnternet Şubemizden,0 850 724 0 724'den ya da şubelerimizden iletmeniz yeterli. 

Ücret Tablosu
Erteleme Süresi100 TL ve Üzeri
1 AY% 1,99 *
2 AY%2,99 *
3 AY%3,99 *
* Ücret KKDF ve BSMV hariç olarak belirtilmektedir.
Ödeme Erteleme Talep Edebileceğiniz Kanallar
 •         İnternet Şubemiz; > Kredi Kartlarım > Kredi Kartı Kampanyaları > Taksitlendir / Ertele menüsüne ulaşarak,
 •         0 850 724 0 724 Telefon Şubemizden müşteri temsilcisine bağlanarak,
 •         Tüm İş Bankası Şubelerine başvurarak
Talebinizi iletebilirsiniz.

Uygulama hakkında detaylı bilgi aşağıdadır.

1.  Tüm işyerlerinden (Akaryakıt, gıda, yemek, telekomünikasyon ve kuyumla ilgili sektörler hariç) yaptığınız 100TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz.
2.  Erteleme talebinizi, alışverişi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınızın hesap kesim tarihinden önce iletmeniz gerekmektedir.
3.  Sanal kartınızla yaptığınız veya ek kartlarınızla yapılan alışverişleriniz için de erteleme talebinde bulunabilirsiniz.
4.  Erteleme işlemleri; yalnızca, hesap özetinize TL olarak yansıyan alışverişler için gerçekleştirilebilmektedir
5.  Her bir alışverişiniz için ayrı ayrı erteleme talebinde bulunabilir, dilediğiniz sayıda alışverişinizi erteleyebilirsiniz.
6.  Her bir alışverişiniz için bir defa erteleme talebinde bulunabilirsiniz.
7.  Ertelediğiniz işleminizi erken kapatmak istediğinizde, tahsil edilen ücretin iadesi yapılmamaktadır.
8.  Erteleme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ertelenen tutar ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.
9.  Erteleme işlemi, alışveriş tutarının ilgili kredi kartına borç kaydedilmesinden sonra gerçekleştirilebilmektedir. Başka Banka POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişler,  bankalararası takas sistemi aracılığıyla karta borç kaydedilmekte olup, bu süreç alışveriş tarihini takip eden 2 işgününü bulabileceğinden, erteleme talebinizi bu süre sonunda iletmeniz halinde işleminiz gerçekleştirilebilecektir.
10. Erteleme talebiniz yalnızca tarafınızca belirlenen ve Banka sisteminde kayıtlı olan hesap kesim tarihine kadar alınabilmektedir. Herhangi bir hesap dönemine ait kredi kartı hesap özetinizin düzenlenme tarihinin haftasonları, resmi tatiller gibi nedenlerle değişiklik göstermesi, bu uygulama kapsamında talebinizi iletmeniz gereken en son tarih olan hesap kesim tarihini değiştirmemektedir.
11. İş'te Üniversiteli Kart'lar ile yapılan alışverişler erteleme uygulamasına dahil değildir.
Bankamatik Kartı

Maximiles'ınız yanınızdaysa para taşımanıza gerek yok: Tüm İş Bankası kredi kartları Bankamatik özelliğine sahiptir.

Maximiles'ınız ile, İş Bankası şubelerinden veya 3.600'ü aşkın Bankamatik'ten kredi kartınıza bağlı vadesiz hesabınız ya da kredi kartı limitiniz dahilinde;

 • yurtiçinde, nakit ödeme uygulamasına katılan diğer bankaların bütün şubelerinden ve ATM'lerinden,
 • yurtdışında Mastercard ve Visa üyesi kuruluşların yetki verdiği tüm birim ve ATM'lerden kredi kartı limitiniz dahilinde para çekebilirsiniz.
Otomatik Ödeme Talimatı

Anlaşmalı kurumlara ait faturalarınız için Maximiles'ınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Böylece, faturalarınız kredi kartınızdan tahsil edilirken MaxiMil kazanmaya devam edersiniz.

Kredi kartınıza talimat vererek faturalarınızı ödeyebileceğiniz anlaşmalı kurumların listesi için tıklayınız *.

*Avea, Turkcell, Vodafone, TTNET, Smile Adsl ve Avon faturaları hariç, kredi kartı ile talimatlı faturaların 0 - 100 TL arasında olması halinde 1 TL, 100 TL'nin üzerinde faturanız olması halinde ise faturanın %1,25'i oranında ücret her fatura döneminde Maximiles''ınıza yansıtılacaktır.
Fon Biriktiren Talimat

Maximiles'ınız ile Fon Biriktiren Talimat uygulaması, yatırım fonlarımıza düzenli yatırım yaparken ödeme aracı olarak kredi kartınızı kullanmanıza olanak sağlıyor. Fon Biriktiren Talimat uygulamasından sadece Bankamız kredi kartına sahip olan müşterilerimiz yararlanabilir.

Kartınızın hesap kesim tarihinde limitinin müsait olması durumunda kredi kartınıza Fon Biriktiren Talimat tutarında borç kaydedilecek ve fonlar otomatik olarak kredi kartınızın son ödeme gününde veya son ödeme gününü takip eden iş gününde* yatırım hesabına aktarılacaktır.

Size en yakın Şubemizden veya İnternet Şubemizden talimat verebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

*İleri fiyatlama uygulamasına dahil olan fonlarımız için geçerlidir.
Kredi Kartı Destek Sigortası

Hayatın kötü sürprizlerine karşı hazırlıklı olun.

Türkiye İş Bankası ve Anadolu Hayat Emeklilik, nakit, taşıt ve konut kredisi müşterilerine sunduğu Destek Sigortası hizmetini “Kredi Kartı Destek Sigortası” ile kredi kartı müşterilerine de sunuyor. İş Bankası kredi kartı sahiplerinin borçları, yapılan harcamalar üzerinden her ay ödenen prim tutarları ile artık teminat altında… İstem dışı işsizlik, yaşam kaybı, tam ve kalıcı sakatlık, geçici sakatlık veya hastaneye yatırılma sebebi ile iş göremezlik durumlarında kredi kartı borçları müşteri adına ödeniyor.

Kredi Kartı Destek Sigortası ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Temassız Özellik 
 • MAKSİMUM HIZLI ve TEMASSIZ ÖZELLİKLİ
 • TEMASSIZ İŞLEM LİMİTİ SAYESİNDE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ YAPIN 

Artık tüm Maximiles ve Maximiles Select kartlarınız temassız özelliğe sahip olabilmektedir. Bunun için yapmanız gereken tek şey kartınıza başvururken temassız özellikli istemek.

Maximiles'ınızın temassız özelliği sayesinde günlük alışverişlerinizde kaybettiğiniz dakikaları geri kazanın. Düşük tutarlı alışverişlerinizde bozuk para çıktı, çıkmadı derdine son verip 1 saniyede kolayca ödeme keyfini yaşayın. Üstelik ödemelerinizi en hızlı şekilde yaparken MaxiMil/MaxiPuan kazanmaya devam edin.

Üzerinde temassız ödeme amblemini gördüğünüz okuyucuların bulunduğu tüm ödeme noktalarında temassız özellikli Maximiles'ınızla ödeme yapabilirsiniz.

TEMASSIZ İŞLEM LİMİTİ SAYESİNDE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ YAPIN.

Temassız özellikli Maximiles'ın temassız işlem üst limiti her bir ödeme için 35 TL, toplam temassız işlem üst limiti ise 100 TL'dir.

Gerçekleştirdiğiniz temassız işlemlerin toplamı 100 TL'ye ulaştığında kartınızla temassız ödeme yapmaya devam edebilmek için şifrenizi kullanarak herhangi bir alışveriş yapmanız ya da Bankamatiklerde şifreli bir işlem gerçekleştirmeniz yeterlidir. Temassız kartınızla şifreli bir işlem gerçekleştirdiğiniz takdirde, temassız ödeme yapabileceğiniz 100 TL'lik işlem limitiniz yeniden kullanılabilir hale gelir ve temassız işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Temassız özellikli Maximiles'a sahip olmak için size en yakın şubemize uğrayarak başvuru yapmanız yeterli. Ayrıca TEMASSIZ MAXIMILES boşluk TC Kimlik numaranızı yazıp 4402'ye SMS göndererek de temassız özellikli MAXIMILES başvurusunda bulunabilirsiniz.

Temassız özellikli Maximiles'lar için yıllık 5 TL ilave ücret, temassız özellikli her bir ek kart için yıllık 2,5 TL ilave ücret uygulanmaktadır. Asıl kartın temassız özellikli yenilenmesi halinde, aynı numaralı ek kartlar da temassız özellikli yenilenmektedir.

Temassız işlem yapabileceğiniz işyerlerimiz için tıklayınız.

E-ekstre

HESAP ÖZETİNİZİ E-POSTA OLARAK ALIN, DOĞAYA YAŞAM ALANI BIRAKIN.

Maximiles’ınızın hesap özetini sadece e-postayla alarak hem zaman kazanabilir, hem de kağıt tüketimini engelleyerek doğanın korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Hesap özetlerinizi sadece e-posta ile almak için başvurularınızı Şubelerimiz, İnternet Şubemiz, Telefon Şubemiz ve Bankamatikler aracılığıyla yapabilirsiniz.
 
Talep tarihinde kullanılabilir durumdaki tüm kartların hesap özeti gönderim tipi değiştirilmektedir. 

Maxinet

İş Bankası Kredi Kartınızla İnternetten Yaptığınız Alışverişler 2 Kat Güvenli

Maxinet (3D Secure) Nedir?

Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen bu sistem internette güvenli alışveriş yaparak kartınızı sadece sizin kullanabilmeniz için ilave güvenlik sunmaktadır. Sistemin Visa kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.

Maxinet Nasıl Çalışır?

Güvenli alışveriş yapılan internet sitelerinde ödeme yapmak üzere butona bastığınızda yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada alışverişinize ait bilgilerle birlikte "Kişisel Güvence Mesajı" adı verilen size özel bilgiyi göreceksiniz. Bu sırada sistemimizde kayıtlı cep telefonunuza tek kullanımlık SMS bilgisi iletilecektir. Cep telefonunuza gelecek mesaj içeriğinde işlemi doğrulamakta kullanacağınız şifreniz ve şifrenin ait olduğu işlem kodu yer alacaktır. "Kişisel Güvence Mesajı" nın size ait olduğunu kontrol ettikten sonra bu şifreyle sisteme kendinizi tanıttığınızda işlem tamamlanacaktır. Siz şifre girişi yapmadan alışveriş tamamlanmaz.
SMS ile gelen şifrenizi 3 dakika içinde kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde şifreniz geçersiz olacaktır. Şifrenin geçersiz olması halinde söz konusu ekrandan ikinci bir şifre daha isteyebileceksiniz. Bu şifrenin geçerlilik süresi ise 5 dakika olacaktır. Bir alışveriş işlemi esnasında, en fazla 3 farklı SMS talep edilebilecektir. Aynı şifrenin 3 defa hatalı girilmesi durumunda ise, işleminiz tamamlanamayacaktır.

Cep telefonu bilginiz sistemimizde kayıtlı değilse;

 • Bankamatik cihazlarında yer alan Bilgi Güncelleme menüsü aracılığıyla,
 • İnternet Şube'den cep anahtar, i-anahtar ve mobil imza kullanımıyla (İnternet Şube işlem kısıt koduna göre),
 • Şubelerimizden

cep telefonu bilginizi güncelleyebilirsiniz.
MaxiNet ile yaptığınız alışverişlerin bedeli, kredi kartı ile yaptığınız diğer alışverişlerle aynı şekilde hesaba işlenir.

İnternetten Yapılan Alışverişte Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Kredi kartınızı internette kullanırken girdiğiniz sitenin bilinen ve güvenilir bir site olduğundan emin olunuz. İnternette kart bilgilerinize ulaşmak için kurulmuş sahte siteler bulunabileceğini unutmayınız.
 • Sizden sadece bilgi amaçlı kredi kartı numarası ve geçerlilik tarihi soran sitelere asla bu bilgileri vermeyiniz.
 • Eğer bir mal sipariş ediyorsanız, malın nasıl gönderileceğinin ve varsa sigorta bilgilerinin açıkça belirtildiğinden emin olunuz.
 • Gerçek olamayacak kadar abartılı öneri ve açıklamalarda bulunarak satış yapan sitelerde bu açıklamalara inanarak kredi kartınızı kullanmayınız.
 • Mal sipariş ettiğiniz ya da ücretli üye olduğunuz internet sitelerinde ilgili sitenin ya da firmanın telefon, faks ve yazışma adresinin açıkça belirtilmiş olmasına dikkat ediniz. Şüphelenmeniz durumunda, siparişinizi vermeden önce telefon veya faks numaralarının doğruluğunu test etmek için arayabilirsiniz.
 • İnternetten alışveriş yaparken sizden kredi kartınızın şifresini talep eden bir site olursa asla kart şifrenizi vermeyin.
 • En güvenli alışveriş için Maxinet'i kullanınız.

Sorularınız İçin

Kredi kartınızla ilgili her türlü bilgi için Telefon Şubemizi arayabilirsiniz.
Kredi kartı harcamalarınızla ilgili itirazlarınızı hesap kesim tarihinden itibaren en geç 15 gün içinde, işyeri adını, işlem tarihini ve tutarını belirtmek suretiyle yazılı olarak aşağıda belirtilen adrese veya faksa bildiriniz.
Bireysel Kredi ve Kart Operasyonları Bölümü
Basın Ekspres Yolu Merkez Mah. No: 3 34303
Küçükçekmece / İstanbul
Faks: 0212 316 07 00, 316 07 01 

 Maximiles Sanal Kart 

Maximiles Sanal Kart'la İnternet Alışverişleri Maksimum Güvenli...

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde asıl kredi kartı numaranızı vermenize gerek kalmıyor. Artık Maximiles Sanal Kart var!

Nedir Maximiles Sanal Kart?

Maximiles Sanal Kart, Maximiles'ınıza bağlı olarak açılan, kartın fiziki olarak bulunmadığı tüm alışverişlerde (mail order, telephone order,key-in vb.) kullanılabilen bir kredi kartı numarasıdır. Sanal Kart numarası talep anında üretilir, hemen kullanılabilir durumdadır ve tamamen ücretsizdir.

Neden Daha Güvenli?

Maximiles Sanal Kart'ınız güvenlidir, çünkü sıfır limitli olarak üretilir. İnternet üzerinden alışveriş yapacağınız zaman ihtiyacınız kadar limiti, Maximiles'ınızdan Sanal Kartınıza aktarır, güvenle kullanırsınız. Limit aktardığınızda Maximiles'ınızın kullanılabilir limiti aktarılan limit kadar azaltılır, böylece kartınızda limit aşımı riski de yaşamazsınız.

Nasıl Kullanılır?

Maximiles Sanal Kart'ınız, yapacağınız alışverişleriniz üzerinden MaxiMil kazandırır ve ayrıca Maximum üye işyerlerinde taksit yapar. Maximiles Sanal Kart'ınız sıfır limitli olarak açıldığı için kullanmadan önce mutlaka limit aktarımı yapmanız gerekir.

Sanal Kartınıza limit aktarmak için İnternet Şubemiz ve Bankamatiklerimizi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Aktardığınız limitin süresi sona erdiğinde, Sanal Kart'ınızda kullanılmamış limit kalırsa, kalan limit otomatik olarak Maximiles'ınıza geri aktarılır. Dilerseniz kendiniz de İnternet Şubemiz ve Bankamatiklerimizden limitinizi sıfırlayabilirsiniz. İsterseniz haftalık, aylık ve 3 aylık dönemler için otomatik limit aktarma talimatı verebilirsiniz.

Maximiles Sanal Kart'ınızla yapacağınız işlemler doğrudan Maximiles'ınıza aktarılır, Sanal Kart için ayrı bir hesap özeti gönderilmez.

Maximiles Sanal kart başvurularınızı Şubelerimizden, Bankamatik cihazlarından ve İnternet Şubesi'nden hemen yapabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz.

Önemli Hatırlatmalar

1. Maximiles Sanal Kart'ınızla ilgili sorumluluğunuz, başvurunuz olumlu sonuçlandığı ve kart numaranız oluşturulduğu andan itibaren başlamaktadır.

2. İşlem yaparken kart bilgilerinizi çevrenizdekilerle paylaşmayın ya da tanımadığınız şahıslardan yardım istemeyin.

3. Kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde en yakın şubemize ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefona haber verin.

4. Maximiles Sanal Kart'la yabancı internet sitelerinden yapılan harcamalar, sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına bağlı olarak, Visa Premier kredi kartlarımız için USD ya da Euro cinsinden, Visa Klasik Yurtdışı kredi kartlarımız için USD cinsinden, Visa Klasik Yurtiçi-Yurtdışı ve MasterCard kredi kartlarımız için ise işleme ait borç kaydının Bankamıza geldiği anda geçerli olan Bankamız gişe döviz satış kurundan TL'ye çevrilerek hesabınıza borç kaydedilmektedir. Diğer taraftan, yabancı internet sitelerinden gerçekleştirmiş olduğunuz işlemler, Visa/MasterCard kuruluşları tarafından Bankamıza USD cinsinden gönderilmektedir. USD dışındaki döviz cinsinden harcamalar için Visa kuruluşu tarafından kur dönüşümü yapıldığından kredi kartınıza ayrıca %1 oranında kur dönüşüm ücreti yansıtılmaktadır.

5. Maximiles Sanal Kart'ınızla yaptığınız işlemler, sanal kartınızın bağlı olduğu asıl kredi kartında izlenecek olup asıl kredi kartı için geçerli olan akdi ve gecikme faiz oranlarına tabi olacaktır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri