English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
KAMPANYALAR
Kampanyalar

MTV Ödemesini Yapana, Trafik Sigortasında MaxiPuan!
31.12.2009
Türkiye İş Bankası, Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni isbank.com.tr'den veya İş Bankası kredi kartları ile ödeyen müşterilerine, Zorunlu Trafik Sigortası poliçe prim tutarının yüzde 10'u kadar MaxiPuan hediye ediyor.
Motorlu Taşıtlar Vergisi 2010 yılı 1. taksit ödemelerini İnternet Şubesi'nden veya otomatik ödeme talimatı ile hesaplarından gerçekleştiren ya da Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesinden İş Bankası kredi kartları ile ödeme yapan müşterilerimiz, İş Bankası şubelerinden yaptırdıkları Zorunlu Trafik Sigortası poliçe prim tutarının yüzde 10'u kadar MaxiPuan kazanıyor.
Ayrıca, Motorlu Taşıtlar Vergisi'ne bağlı gecikme zammı ve trafik cezaları da yasal ödeme süreleri içinde İş Bankası İnternet Şubesi'nden ödenebiliyor.
Kampanya Detayları:
- 1 Ocak - 1 Şubat 2010 tarihleri arasında İş Bankası İnternet Şubesi'nden veya otomatik ödeme talimatı vermek suretiyle hesaplarından ya da Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesinden İş Bankası kredi kartlarıyla MTV ödemesi gerçekleştirenlerin MaxiPuan avantajından faydalanabilmeleri için, 30.06.2010'a kadar İş Bankası Şubelerinden Zorunlu Trafik Sigortası yaptırmaları ve Maximum özellikli bir İş Bankası kredi kartına sahip olmaları yeterli olacaktır.
- İş Bankası Şubelerinde Zorunlu Trafik Sigortası ödemesi hesaptan ya da kredi kartı ile kabul edilmekte olup, her iki ödeme türü ile kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilecektir.
- MaxiPuanlar sigortanın yaptırılmasını izleyen ay içerisinde kartlara yansıtılacaktır.
- Kampanya kapsamında kazanılacak MaxiPuanların kullanım süresi, kartlara yansıtılmasından itibaren 30 gün olup, bu süre içinde kullanılmayan MaxiPuanlar iptal edilecektir.
- İş Bankası müşterileri yalnızca bir araç için MTV ödemesini kampanya kapsamındaki ödeme kanallarından yaptıktan sonra, trafik sigortası yaptırdıkları her araç için kampanyadan yararlanabilecektir.
- Müşterilerimizin kendi adlarına kayıtlı olmayan araçlar için Zorunlu Trafik Sigortası yaptırarak MaxiPuan kazanabilmeleri, adresine elektronik posta ile araç plakasının, müşteri numarasının ve poliçe numarasının gönderilmesi koşuluna bağlıdır.
- Kampanyadan Bireysel Müşteriler yararlanabilecek olup, şirket adına kayıtlı araçlar kampanyaya dahil değildir.
- Kampanyadan İş Bankası Maximum ve Maximiles kredi kartları ile yararlanılabilecektir.
- MaxiMiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
- Şirket kredi kartları, bayi kartları ve Bankamatik kartları kampanya kapsamı dışındadır.
Bilgi Toplumu Hizmetleri