English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
KAMPANYALAR
Kampanyalar

İş’te Üniversiteli Cinemaximum Hediye Bilet Kampanyası
07.02.2013

11 Şubat - 3 Mart 2013 tarihleri arasında İş’te Üniversiteli kredi kartınla Cinemaximum salonlarından 1 adet bilet al, Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar istediğin film için çift kişilik biletin hediyemiz olsun!

Kampanya Koşulları

1. 11 Şubat – 3 Mart 2013 tarihleri arasında Cinemaximum salonlarında, İş’te Üniversiteli kredi kartı ile 1 adet sinema bileti alan müşterilerimize Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar kullanabilecekleri 2 kişilik sınırlı sinema bileti hediye edilecektir.
2. Kampanyaya yalnızca Cinemaximum gişelerinde bulunan POS’lardan yapılan işlemler dahil edilecektir. Ön satıştan, internet üzerinden ve kiosklardan alınan biletler kampanyaya dahil değildir.
3. Kampanyadan yalnızca İş’te Üniversiteli kredi kartı ile bilet alımı yapan müşterilerimiz faydalanabilecektir.
4. İş’te Üniversiteli haricindeki diğer kredi kartları, Ziraat Maximum Kartlar ve Maximiles kartlar kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
5. Kampanyadan kazanılan hediye sinema biletleri 8 Mart 2013 tarihinde müşterilerimizin İş’te Üniversiteli kredi kartlarına yüklenecektir.
6. Hediye sinema biletleri Cinemaximum sinema salonlarında, son kullanım tarihine kadar, Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar istenilen filmde kullanılabilecektir.
7. Kazanılan hediye biletlerin son kullanım tarihi 21.04.2013’dür. Bu tarihten sonra hediye biletlerin kullanımı mümkün olamayacaktır.
8. Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 2 kişilik sınırlı sinema bileti kazanabilecektir.
9. Bankamatik Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,  İş’te Üniversiteli kredi kartı dışındaki kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
10. İade, iptal, itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Bilgi Toplumu Hizmetleri