English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
KAMPANYALAR
Kampanyalar

İşCep ile Sevgililer Günü’nde Çifte Mutluluk
11.02.2013

24 Şubat’a kadar Mobil Bankacılık kanalları olan İşCep, İşWap veya İşPad'i kullananları 30 adet Samsung Galaxy S3 Mini cep telefonundan birine sahip olma fırsatı bekliyor! 

11 Şubat – 24 Şubat 2013 tarihleri arasında her gün Mobil Bankacılık kanallarımızı kullanın şansınızı arttırın, Samsung Galaxy S3 Mini cep telefonuna sahip olacak 30 kişiden biri olun.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için 11 Şubat – 24 Şubat 2013 tarihleri arasında İşCep, İşWap ya da İşPad’e girmeniz yeterlidir.

Kampanya tarihleri arasında, İşCep, İşWap veya İşPad’e girişinizde günlük olarak bir çekiliş hakkı kazanırsınız. Her gün Mobil Bankacılık uygulamalarını kullanırsanız her gün yeni bir çekiliş hakkı kazanıp şansınızı katlayabilirsiniz.

İşCep’i kullanmak için ne yapmam gerekiyor?

İşCep’e müşteri numaranız ve müşteri şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Şifreniz yoksa veya hatırlamıyorsanız isbank.com.tr’deki "Anında Şifre" butonundan, Bankamatiklerimizden şifrenizi oluşturabilirsiniz. İşCep’inizi aktive etmek için yine isbank.com.tr’deki Cep Anahtar menüsünden Aktivasyon/Kullanmaya Başla sekmesi aracılığıyla gerekli işlemleri tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz, İşCep’i yüklemek ve aktive etmek için www.isbank.com.tr/UserFiles/htmls/iscep/index.html altında yer alan Demolarımızdan yararlanabilirsiniz.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI:

Bu kampanya, Türkiye İş Bankası A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 04.02.2013 tarihli ve 40453693-255.01.02/345-1191 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir. 

Türkiye genelinde, 11.02.2013 (Saat 00:01) - 24.02.2013 (Saat 00:00) kampanya tarihleri arasında, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin banka hizmet tanıtımlarının da yapıldığı mobil bankacılık kanalları olan İşCep veya İşWap veya İşPad uygulamalarına müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapan Türkiye İş Bankası A.Ş. bireysel ve ticari müşterilerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım, İşCep veya İşWap veya İşPad uygulamalarından herhangi birine giriş yapılmak suretiyle günde 1, 14 günlük kampanya genel toplamında ise 14 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Kampanya sonunda, toplam kampanya dönemi katılımlarından 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişle; 30 kişiye Samsung I8190 Galaxy S3 Mini Seramik Beyaz Cep Telefonu (Hat, Kart Hariç) hediye edilecektir.

Çekiliş 15.03.2013 tarihinde saat 12:10’da DenizAjans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı - Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 22.03.2013 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelebilecek gecikme ve aksamalardan Türkiye İş Bankası A.Ş ve DenizAjans sorumlu tutulamaz. Asil ve yedek son başvuru tarihine kadar gerekli belgeler ile başvurmayan asil ve yedek talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 06.04.2013 tarihine, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 21.04.2013 tarihine kadardır. İkramiyelerin teslimi 21.05.2013 tarihine kadar yapılacaktır.

Kampanyaya, Bireysel ve Ticari müşteriler katılabilir. Müşteri bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

Bireysel müşteriler İşCep veya İşWap veya İşPad uygulamalarını kullanabildiğinden bu uygulamalara girişlerinden çekiliş hakkı kazanabilirler.  Ticari müşteriler İşCep veya İşWap uygulamalarını kullanabildiklerinden İşCep veya İşWap uygulamalarına girişlerinden çekiliş hakkı kazanabilirler, İşPad kullanamadıklarından bu kanaldan çekiliş hakkı kazanamazlar.

Kampanya bitiş tarihi itibarı ile, teknik inceleme sonucunda Türkiye İş Bankası A.Ş.’den kanuni takibe konu müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.

Türkiye İş Bankası A.Ş. mensupları, DenizAjans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ve 18 yaşından küçükler,  kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Çekilişte, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihlilere aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri