English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
BİZİ TANIYIN    |   Bizden Haberler
Bizden Haberler

İş Bankası’ndan çevreye de kazandıran “e-ekstre uygulaması”
02.07.2009
Türkiye İş Bankası, kredi kartı hesap özetlerini yalnızca e-posta yoluyla almayı talep eden Maximum Kart ve Maximiles sahiplerine, MaxiPuan/MaxiMil kazandırıyor veya “81 İlde 81 Orman Projesi” çerçevesinde onlar adına birer fidan dikiyor.
İş Bankası Maximum Kart ve Maximiles, bir yandan çevreye katkıda bulunurken diğer yandan kazandırıyor. Maximum Kart sahibi İş Bankası müşterileri, kredi kart ekstrelerini e-posta ile almayı talep etmeleri halinde 5 TL değerinde MaxiPuan; Maximiles sahipleri ise 5 TL değerinde MaxiMil kazanıyor.
Dileyen kart sahipleri ise adlarına fidan dikilmesi talebinde bulunduklarında, İş Bankası’nın TEMA Vakfı ile Çevre ve Orman Bakanlığı işbirliğinde yürüttüğü “81 İlde 81 Orman Projesi”ne destek veriyor.
Kâğıt tasarrufu sağlarken Türkiye’nin yeşil varlığına da katkıda bulunanı e-ekstre uygulamasından yararlanmak için İş Bankası şubeleri, isbank.com.tr, 0 850 724 0 724 ya da Netmatik'lerden başvuruda bulunulabilir.
Uygulamaya İlişkin Bilgiler:
1.Talep tarihinde kullanılabilir durumdaki tüm kartların hesap özeti gönderim tipi değiştirilmektedir.
2.Talep tarihinde mevcut Maximum Kart başına 5 TL MaxiPuan, Maximiles başına 5 MaxiMil kazanılacak, MaxiPuan/Maximiller talep tarihini takip eden hafta kredi kartı hesaplarına yüklenecektir.
3.“Adıma Fidan Dikilsin” tercihinde bulunan müşterilerin adlarına, talep tarihini takip eden hafta, talep anında sahip oldukları kart adedi kadar fidan dikilmek üzere Banka tarafından TEMA’ya katkıda bulunulacak, fidan dikimine ilişkin sertifikaları e-posta yoluyla iletilecektir.
4.Uygulama, 21 Mayıs 2009 tarihinden sonra e-posta talimatı veren müşteriler için geçerli olacaktır.
5.Uygulama şahıs kredi kartları için geçerli olduğundan, şirket kartları ve bayi kartlar bu uygulamaya dahil değildir.
6.Farklı numaralı ek kartlar için MaxiPuan/MaxiMil kazanımı veya fidan dikimi söz konusu olacak, aynı numaralı ek kartlar kapsam dışı tutulacaktır.
7.MaxiPuan/MaxiMil yüklemesi veya fidan dikimi, geri ödemeleri düzenli ve kredi kartını aktif olarak kullanan müşteriler için gerçekleştirilecektir. E-ekstre alma talep tarihinde müşterinin hesap özeti gönderilmesini gerektiren bir işlemi bulunmaması halinde, müşteriye, hesap özeti çıkmasını gerektiren ilk işlemi takip eden haftasonu MaxiPuan/MaxiMil yüklemesi yapılacak veya adına fidan dikimi gerçekleştirilecektir.
8.İş Bankası mensupları hesap özetlerini sadece e-posta yolu ile alabildiğinden bu uygulama dışında tutulmaktadır.
9.5 TL MaxiPuan/MaxiMil kazandıktan sonra 6 ay içinde hesap özetini posta yolu ile talep eden kredi kartı müşterisinin uygulama nedeniyle yüklenmiş MaxiPuan/MaxiMil’i kredi kartı hesabından geri alınacaktır. Bunu takiben, müşterinin hesap özetini tekrar e-posta yoluyla almak istemesi halinde ise kendisine tekrar 5 TL MaxiPuan/MaxiMil hediye edilecek veya tercihine istinaden fidan dikilerek TEMA’ya katkıda bulunulacaktır.
10.5 TL MaxiPuan/MaxiMil kazandıktan sonra 6 ay boyunca hesap özetini e-posta olarak alan bir müşterinin daha sonra hesap özetini tekrar posta yolu ile almak istediğini belirtmesi halinde uygulama nedeniyle yüklenmiş MaxiPuan/MaxiMil’i geri alınmayacak, aynı müşterinin sonra tekrar e-posta talep etmesi halinde de MaxiPuan/MaxiMil yüklemesi yapılmayacak veya TEMA’ya katkıda bulunulmayacaktır.
11.Adlarına fidan dikimi tercihinde bulunan müşteriler için herhangi bir süre gözetilmeksizin, geri alım söz konusu olamayacaktır. Bu nedenle, müşterimizin hesap özetini posta yoluyla almak istediğini belirtmesinin ardından tekrar e-posta ile talep etmesi halinde MaxiPuan/MaxiMil kazanma veya fidan dikimi söz konusu olmayacaktır.
Bilgi Toplumu Hizmetleri