English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
BİZİ TANIYIN    |   Bizden Haberler
Bizden Haberler

İş Bankası’ndan yepyeni bir uçuş kartı: Maximiles
14.01.2009
İş Bankası’nın yeni ürünü “Maximiles”, kullanıcılarına çok daha kolay ve avantajlı koşullarda uçabilme olanağı sunuyor. Maximiles’ın diğer uçuş kartlarından en önemli farkı ise bölge ve yolcu kotaları olmadan uçak biletini fiyatı kadar mille ödeme ayrıcalığı…
Türkiye İş Bankası, şimdiye kadar görülmemiş özelliklerle donatılmış yeni bir uçuş kartını müşterilerinin hizmetine sunuyor: “Maximiles”… Benzerlerinden farklı olarak banka müşterilerinin “özgürce” uçabilmesi için tasarlanan yeni kredi kartı Maximiles ile kullanıcılar; hedef tutturma, uçuş tablosu takip etme gibi zorluklarla uğraşmadan nereye, ne kadara uçacaklarına kendileri karar veriyor.
“Dünya sizin, onu iyi kullanın” sloganıyla yola çıkan Maximiles’ın diğer uçuş kartlarından en önemli farkı, uçak biletini, bölge ve yolcu kotaları olmadan fiyatı kadar mil ile ödeme ayrıcalığı sunuyor olması… Maximiles sahipleri, istediği havayolu şirketinden istediği bileti buluyor, biletin fiyatı ne kadarsa o kadar “MaxiMil” ile ödüyor. Üstelik yolcular, yurtdışı uçuşlarda 1,5 kat değerli MaxiMil’ler ile uzak ülkeleri daha kolay tercih edebiliyor.
Yolcunun, tüm bu kolaylıklara rağmen MaxiMil’leri bilet almaya yetmiyorsa, “Avans MaxiMil” kullanarak, istediği bileti alabiliyor ve bir yıl içinde kazandığı MaxiMil’ler ile Avans MaxiMil’lerini kapatabiliyor.
Uçması da kolay, “MaxiMil” kazanması da
Maximiles sahipleri, yaptıkları her 100 TL’lik alışverişten 1 “MaxiMil” kazanıyor. Maximiles, Maximum Kart’ın tüm avantajlarına sahip olduğu için kullanıcısına Maximum üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde MaxiPuan da kazandırıyor. Kullanıcılar kazandıkları bu MaxiPuan’ları çeşitli alışverişlerinde harcayabildikleri gibi MaxiMil’e çevirerek (1MaxiPuan = 1 MaxiMil) uçak bileti alımında da kullanılabiliyor.
Maximiles ile MaxiMil kullanmadan satın alınan biletlerden ise uçulan mesafeye göre ilave MaxiMil kazanılıyor. Dahası, Maximiles'a özel fırsatlar sunan işyerlerinde ilave MaxiMil toplayabilen kart sahipleri, kampanyalardan yararlanarak kazanacakları MaxiMil tutarını artırabiliyor.
Tüm bunların yanı sıra; İstanbul Atatürk Havalimanı otoparkının kullanımında ve Sonax Araç Yıkama ve Bakım Merkezi’ndeki araç yıkamalarında yüzde 50 indirim; uçuş saatini ücretsiz ikramlar eşliğinde beklemek için İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarının dış hatlar terminallerinde hizmet veren “İş Bankası Millennium Lounge”; havalimanı transferlerine konfor katan “Maximum Shuttle” ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet, Maximiles’ta yolcuları bekliyor.
Maximiles için www.maximiles.com.tr internet adresinden ve tüm İş Bankası şubelerinden başvuruda bulunulabiliyor.
Bilgi Toplumu Hizmetleri