English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
BİREYSEL BANKACILIK    |   Mevduat Ürünleri   |    Vadeli Hesaplar
Vadeli TL

Vadeli TL hesabı açtırarak
Tasarruflarınızı kazanca dönüştürün.

Yatırımlarını Türk Parasında değerlendiren müşterilerimiz Bankamızda vadeli TL hesabı açtırarak, piyasa koşullarına göre belirlenmiş faiz oranından getiri elde ederler.
Bankamızda 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl, 2 yıl ve 3 yıl vadede ya da istediğiniz gün sayısını vade olarak belirleyerek 250 TL ve üzerindeki tutarlarda vadeli hesap açtırabilirsiniz.
Hesabınızı vade sonunda kapatmazsanız ve aksi bir talimatınız yoksa hesabınız aynı vade ve güncel faiz oranları üzerinden yenilenir.
Anında Bankacılık hizmetlerinden yararlanıyorsanız İnternet Şubemizi, Bankamatiklerimizi, Telefon Şubemizi, İşCep veya İşWap uygulamalarımızı kullanarak dilediğiniz zaman Vadeli TL hesabı açıp kapatabilir, birikmiş faizinizi Bankamatiklerimizden çekebilirsiniz.
DİKKAT
07.11.2006 tarih ve 26339 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "Sigortaya Tabi Mevduat ve Katılım Fonları ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunca Tahsil Olunacak Primlere Dair Yönetmelik" hükümleri çerçevesinde; Türkiye'de faaliyet gösteren bir kredi kuruluşunun yurtiçi şubelerinde gerçek kişiler adına açılmış olan ve münhasıran çek keşide edilmesi dışında ticari işlemlere konu olmayan Türk Lirası, döviz ve kıymetli maden cinsinden tasarruf mevduatı hesaplarının anaparaları ile bu hesaplara ilişkin faiz reeskontları toplamının 100 Bin Türk Lirası'na kadar olan kısmı sigorta kapsamındadır.
Bilgi Toplumu Hizmetleri