English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
BİREYSEL BANKACILIK    |   Mevduat Ürünleri
Şubesiz Vadeli Mevduat

Tasarruflarınız için İş Bankası’ndan Şubesiz Vadeli Mevduat Hesabı!
Şubesiz Vadeli Mevduatİnternet Şubesi, Bankamatik, İşCep, İşWap ya da İşPad kanalıyla Türk Parası, Euro ve Dolar cinsinden açtırabileceğiniz Şubesiz Vadeli Mevduat Hesabı ile şubeye gitmek zorunda kalmadan, mevduatınıza Şubelerimiz kanalıyla açtıracağınız mevduat hesaplarına oranla daha yüksek getiri elde etme imkânına sahip olacaksınız.

Siz de, birikimlerinizi değerlendirmek için “Şubesiz Vadeli Mevduat Hesabı” açtırın, hem avantajlı faiz oranlarından yararlanın, hem de zamandan kazanın!

Şubesiz vadeli mevduata özel faiz oranlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Müşterimiz olmak ve Anında Bankacılık kanallarımızı kullanmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.

İnternet Şubemizden Şubesiz Vadeli Mevduat açmak için buraya , İnternet Şubemize giriş yapmak için müşteri şifreniz yoksa, hemen almak için buraya tıklayabilirsiniz
Şubesiz Vadeli Mevduat Hesabının Özellikleri:
  • Bankamızda 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl, 2 yıl veya 3 yıl vadede ya da istediğiniz gün sayısını vade olarak belirleyerek İnternet Şubesi, Bankamatik, İşCep, İşWap ya da İşPad kanallarından herhangi birini kullanarak Şubesiz Vadeli Mevduat Hesabı açabilirsiniz.
  • İnternet Şubesi, Bankamatik, İşCep, İşWap ya da İşPad kanalıyla açacağınız hesaplarınız için avantajlı faiz oranlarımızdan yararlanabilirsiniz.
  • Hesabınızı vade sonunda kapatmazsanız ve aksi yönde bir talimatınız yoksa hesabınız aynı vade ve o gün için geçerli olan İnternet Şubesi, Bankamatik, İşCep, İşWap ya da İşPad için uygulanan güncel faiz oranları üzerinden yenilenir.
  • Ürünümüz 19.06.2008 tarihinde yürürlüğe konduğundan söz konusu avantajlı faiz oranları bu tarihten sonra İnternet Şubesi, Bankamatik, İşCep, İşWap ya da İşPad kanalıyla Yurtiçi Şubelerimizden açılan tek kişilik mevduat hesapları için geçerlidir. Müşterek hesaplar ile Yurtdışı Şubelerimizden açılan hesaplar uygulamadan yararlanamazlar.
DİKKAT
07.11.2006 tarih ve 26339 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "Sigortaya Tabi Mevduat ve Katılım Fonları ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunca Tahsil Olunacak Primlere Dair Yönetmelik" hükümleri çerçevesinde; Türkiye'de faaliyet gösteren bir kredi kuruluşunun yurtiçi şubelerinde gerçek kişiler adına açılmış olan ve münhasıran çek keşide edilmesi dışında ticari işlemlere konu olmayan Türk Lirası, döviz ve kıymetli maden cinsinden tasarruf mevduatı hesaplarının anaparaları ile bu hesaplara ilişkin faiz reeskontları toplamının 100 Bin Türk Lirası'na kadar olan kısmı sigorta kapsamındadır.
Bilgi Toplumu Hizmetleri