English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
BİREYSEL BANKACILIK    |   Diğer Hizmetlerimiz
Fatura

Faturalarınızın otomatik ödenmesini ister misiniz?
Hesabınızda para olmasa bile...

Bankamıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile faturalarınız son ödeme tarihinde hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilir. İstenildiği takdirde, son ödeme tarihinden önce Bankamatik, İnternet Şubesi, Telefon Şubesi, İşWap ve İşCep gibi Alternatif Dağıtım Kanallarımız aracılığıyla da fatura bilgilerine ulaşarak ödeme yapabilirsiniz.

Üstelik SOS (Sınırsız Otomatik Servis) uygulaması ile, hesabınızda para olmasa bile...

Anlaşmalı olduğumuz kurumların faturaları için otomatik ödeme talimatınızı isterseniz şubenize uğrayarak, isterseniz Anında Bankacılık hizmetlerimiz sayesinde İnternet Şubemiz veya Telefon Şubemizi arayarak müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla hemen verebilirsiniz.

Kredi Kartına Fatura Talimatı Verme
Dilerseniz, anlaşmalı kurumlara ait faturalarınız için kredi kartınızdan da otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Faturalarınız kredi kartınızdan tahsil edilirken MaxiPuan kazanmaya devam edersiniz.
Kredi kartınıza talimat vererek faturalarınızı ödeyebileceğiniz anlaşmalı kurumları görmek için tıklayınız »
Avea, Turkcell, Vodafone, TTNET, smile adsl, Superonline ve Avon faturaları hariç, kredi kartınızda talimatlı faturalarınızın tahsilatına istinaden her fatura döneminde kredi kartınıza yansıtılacak ücret bilgileri için tıklayın »
Barkod İle Fatura Ödeme

Avea ve Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) faturalarınız için Bankamatik’lerde barkod okuyucular ile faturanızı anında ödeyebilirsiniz.

Ödemeyi gerçekleştireceğiniz aya ilişkin faturanızdayer alan barkodu Bankamatik’lere okutarak hesabınızdan ödemeyi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik dilerseniz Bankamatik+’larda barkodlu ödemenizi nakit olarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme işlemini barkod okutarak gerçekleştirmeniz için Bankamatik kartınızın olmasına gerek yok! Kartsız işlem menüsü ile faturalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. İş Bankası müşterisi olmayan Avea ya da DİSKİ aboneleri de faturalarında yer alan barkodu okutarak, kartsız işlem menüsünden faturalarını rahatça ödeyebilecek. 

Barkod ile ödeme yapabileceğiniz size en yakın Bankamatik’leri ve Bankamatik+’ları öğrenmek için tıklayınız »

*Avea faturasının barkod ile ödenmesi esnasında faturanın sol alt kısmında yer alan barkodun Bankamatik’lere okutulması gerekmektedir.
Kartsız Fatura Ödeme
Dilerseniz Bankamatik+’larımızdan faturalarınızı kartsız olarak da ödeyebilirsiniz. Kartsız işlem menüsü ile hem Bankamız müşterileri hem de Bankamız müşterisi olmayan kişiler fatura ödeme işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştirebilir.
Kartsız fatura ödemesi yapmak için Bankamatik+’larımızdan aşağıda belirtilen girişleri sırasıyla yapmanız gerekmektedir;
  • Kartsız İşlemler/Ödemeler/Fatura Ödemeleri menüsünü seçin,
  • Ödemesini gerçekleştirmek istediğiniz fatura türünü belirleyin,(örn: elektrik, su, GSM…)
  • Ekranda görüntülenecek olan ödeme yapmak istediğiniz kuruma ait kurum kodunu seçin,
  • Kişisel bilgilerinizi girin,
  • Ödemek istediğiniz faturaya ait abone/tesisat numarasını girin.
Borç tutarını nakit olarak ödemenizin ardından para üstü tarafınıza nakit olarak verilecektir.
Kartsız fatura ödemesini yapabileceğiniz size en yakın Bankamatik+’ları öğrenmek için tıklayınız »
Mobil Numara Taşınabilirliği kapsamında cep telefon numaranızı değiştirmeden hizmet aldığınız GSM operatörünü değiştirdiyseniz, hizmet almaya başlayacağınız yeni GSM operatörünüz için fatura talimatı vermeyi ve eski operatörünüze ait son faturanız ödendikten sonra Bankamızda mevcut olan eski otomatik ödeme talimatını iptal ettirmeyi unutmayınız.
Bilgi Toplumu Hizmetleri