English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
BİREYSEL BANKACILIK    |   Diğer Hizmetlerimiz
Emekli Paketi

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerine Bankamızca aracılık edilen SGK emeklileri, emekliliğin rahatlığını İş Bankası güvencesiyle yaşıyor.

"Emekli Paketi" uygulaması kapsamında;

T.C. SGK emekli maaşını 1 Ocak-30 Haziran 2014 tarihleri arasında Bankamıza ilk kez aktaran ve Bankamızda kredi kartı bulunan müşterilerimizin ilk maaş ödemesini takip eden ay kredi kartına tek seferlik 50 TL MaxiPuan Hoş Geldin hediyesi yüklenecektir.

Hâlihazırda T.C. SGK emekli maaşını Bankamızdan almakta olan veya uygulama başlangıç tarihinden sonra (1 Aralık 2009) almaya başlayan müşterilerimiz aşağıdaki ayrıcalık ve avantajlarımızdan, ek bir işlem yapmalarına gerek olmadan yararlanabilmektedirler.

 • Yurt genelinde sayısı 1.200’ün üzerinde Şubemiz ve 5.500’ü aşkın Bankamatiğimiz aracılığı ile emekli maaşınıza kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Uygulama süresince kredi kartı ve ek kartlarınız için yıllık ücret ödemeyeceksiniz.
 • T.C. SGK emekli maaşınızı Bankamız aracılığıyla almaya başladığınızda, en az 1 adet fatura talimatı vermeniz koşuluyla  Bankamız kredi kartları ile yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız MaxiPuan’ın %20’si kadar ilave MaxiPuan kazanacaksınız.
 • Şubelerimizden açtıracağınız TL, EUR veya USD cinsinden Vadeli Mevduat Hesabınız için size özel avantajlı faiz oranlarımızdan yararlanabileceksiniz.
 • Maaş hesabınızdan Hesap İşletim Ücreti tahsil edilmeyecektir.
 • Emekli maaşınızın ayda bir ödenmesine bağlı olarak ayda bir taksit ödemeli veya emekli maaşınızın üç ayda bir ödenmesine bağlı olarak üç ayda bir taksit ödemeli ve indirimli Emekli Kredisi’nden faydalanabileceksiniz.
 • İnternet Şubemiz ve Telefon Şubemizden havalelerinizi ücretsiz olarak gönderebileceksiniz.
 • Kira ödemeleriniz için vadesiz TL hesabınıza düzenli havale/EFT talimatı verdiğinizde, kira ödemelerinizi ücretsiz gerçekleştirebileceksiniz.
 • Üstelik, Maksimum Hesap ile paranız değer kazanırken talimatlı ödemelerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  T.C. SGK emeklilerimize sunulan “Emekli Paketi” avantajlarından yararlanmak ve emekli maaşınızı Bankamızdan almak için SGK İl Müdürlüklerine bizzat başvurabilir, ya da PTT’den alacağınız e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden sisteme giriş yaparak Banka ve Adres Değişikliği alanından maaşınızı almak istediğiniz Şubemizi seçebilirsiniz. İşlemlerinizin tamamlanabilmesi için emekli tanıtım kartınız ya da emekli cüzdanınızla birlikte dilediğiniz bir şubemize uğramanız yeterli olacak.

  SGK emekli maaşınızı hemen İş Bankası’na aktarın, Bankamız hizmetlerinden ayrıcalıklı olarak yararlanmaya başlayın.

  1.Bankamız 1 Aralık 2009–30 Haziran 2014 tarihleri arasında devam edecek olan “Emekli Paketi”nin süresini ve içeriğini değiştirme hakkına sahiptir.
  2.İlave MaxiPuan tutarları, kredi kartı hesap kesim tarihini izleyen ayın 7’sinde yatırılacaktır.
  3.Uygulama dönemi alışveriş tutarı, kişinin müşteri numarasına bağlı tüm kredi kartlarıyla (ek kartlar dâhil) yapılan harcama tutarını içerecektir. Alışveriş tutarları hesaplanırken, müşterinin daha önceki aylarda yapmış olduğu taksitli işlemlerin ilgili tarih aralığına yansıyan taksit tutarları harcama tutarına dâhil edilmeyecektir.
  4.Kampanyalarda verilen ekstra MaxiPuan’lar uygulama kapsamı dışındadır. Nakit çekim, faiz ve komisyonlar ile MaxiPuan bozdurarak yapılan alışveriş işlemleri alışveriş tutarı hesaplarına dâhil edilmeyecektir. İade, iptal veya itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler de alışveriş tutarına dâhil edilmeyecektir. Tüm kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler alışveriş toplamı hesaplamalarına dâhil edilmeyecektir. Maximum Kart’ının kullanılmasına engel bir durumu olan müşteriler ile MaxiPuan kazanma ve kullanmasına engel bir durumu olan müşteriler uygulamadan yararlanamaz.
  5.Bu uygulama başka bir MaxiPuan kampanyası ile birleştirilemez.
  6.%20 ilave MaxiPuan ayrıcalığından yararlanılabilmesi için, uygulama kapsamında verilen otomatik ödeme talimatlarının açık bulunması ve faturanın son 3 ay içerisinde en az 1 defa otomatik ödeme yoluyla ödenmiş olması gerekmektedir. Hâlihazırda geçerli durumda fatura talimatı bulunan müşteriler de söz konusu ayrıcalıktan yararlanabilecektir.
  7."İlave MaxiPuan” ve "Hoş Geldin MaxiPuanı" yüklemeleri için, ilgili puanların yükleneceği tarihte, kişinin Bankamızdan emekli maaşını alıyor olması gerekmektedir.
  8.Maximiles Kartlara yüklenecek MaxiPuan’lar MaxiMile dönüştürülemeyecektir.
  9. Şubelerimizden açtıracağınız TL, EUR veya USD cinsinden Vadeli Mevduat Hesabınız için size özel avantajlı faiz oranları uygulanacak olup Bankamız söz konusu faiz oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  10.Türkiye - KKTC / KKTC - Türkiye Şubeleri arası yapılan havale işlemleri ve yurtdışı döviz havalesi işlemleri ayrıcalık kapsamında değildir.
Bilgi Toplumu Hizmetleri