English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
ANINDA BANKACILIK    |   İşCep
Genel Özellikler

Teknoloji ile bankacılığın birleştiği nokta!
Artık İş Cepte Bitiyor!

Telefonunuzun tarayıcısına www.isbank.com.tr/indir yazın, siz de İşCep ile bankacılık işlemlerinizi cep telefonunuzdan yapmanın keyfini yaşayın.
Şimdi İşCep’e Giriş Daha Kolay!
Artık İşCep’ e telefonunuza SMS ile gönderilen Mobil Onay Kodu* , Hızlı İşlem* ya da Kredi Kartı bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz.
Ücretsiz Cep Anahtarla İşlemleriniz Daha Güvenli !

Telefonunuza yüklediğiniz İşCep uygulaması ile birlikte Cep Anahtar’a da sahip olacaksınız. Cep Anahtar’ınızı isbank.com.tr’de bulunan Cep Anahtar butonu yardımıyla aktifleştirebilirsiniz. Aktivasyon işleminin ardından müşteri numaranız ve Müşteri Şifreniz ile İşCep’e giriş yapıp işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Eğer İş Bankası müşterisi değilseniz, hemen müşterimiz olmak için isbank.com.tr’de Anında Müşteri linkine tıklayabilir veya çalışmak istediğiniz İş Bankası Şubesi’ne kimliğiniz ile şahsen başvurabilirsiniz. Başvurunuz sonucunda  tüm Anında Bankacılık işlemlerinde kullanabileceğiniz müşteri numaranız belirlenecektir.

Cep Anahtar Hatırla *

Cep Anahtar Hatırla seçimi ile İşCep > Bankacılık İşlemleri’ne  müşteri numarası ve şifrenizi  girerek daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz.

Uygulamadan yararlanmak için İşCep’i kullandığınız cihazınızda Cep Anahtar Aktivasyonu yapmış olmanız gerekir.

Bankacılık İşlemleri’ne girerken müşteri numaranızı, müşteri şifrenizi ve Cep Anahtar Kodunuzu girdikten sonra ‘Hatırla’ seçimini aktif hale getirebilirsiniz. Böylece takip eden girişlerinizde Cep Anahtar Kodunuzu tuşlamadan giriş yapabilirsiniz.

Cep Anahtar Hatırla seçiminizi iptal etmek istediğinizde, Cep Anahtar modülünden menü içerisinde yer alan Hatırla Seçimi İptali’ni seçerek bu seçiminizi iptal edebilirsiniz.

*Cep Anahtar Hatırla uygulaması yalnızca iPhone (6.0 ve üzeri) ve Android cihazlarda bulunmaktadır.
İşCep'in Sunduğu Kolaylıklarla Siz de Tanışın

Müşteri numaranız, Müşteri Şifreniz ve Mobil Onay Kodu ya da ileri güvenlik aracı ( i-anahtar/mobil imza/cep anahtar) ile İşCep’e giriş yapabilir; bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İleri güvenlik aracı olarak cep anahtar kullanıyorsanız, müşteri numaranızı ve Müşteri Şifrenizi girdikten sonra, İşCep aktivasyonu esnasında belirlemiş olduğunuz 6 haneli anahtar kodunuz ile İşCep’e giriş yapabilirsiniz.

Hemen yüklemek için tıklayın
Soru, görüş ve önerileriniz için buradan bize ulaşabilirsiniz.
İşCep'e Kredi Kartınız İle Giriş Yapabilirsiniz!(1)

İşCep’e Kredi Kartı ile Giriş modülünü kullanarak Kredi Kartı Numaranız , Kredi Kartı Şifreniz ve Mobil Onay Kodu ile giriş yapabilirsiniz. Kredi Kartınız ile giriş yaptığınızda(2) kredi kartı bilgilerinizi görüntüleyebilir, dönem içi işlemler, hesap özeti, taksitlerim, borç ödeme, kredi kartı başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Para aktarma, fatura işlemleri, yatırım ve daha bir çok Bankacılık işlemlerinizi de gerçekleştirmek isterseniz, Bankacılık İşlemleri’ni ziyaret edebilirsiniz.

Bankacılık İşlemleri’ne giriş yapmak için müşteri şifreniz yoksa, Anında Şifre ile müşteri şifrenizi hemen oluşturabilirsiniz!

(1)Kredi Kartıyla Giriş özelliği yalnızca (iOS 6.0 ve üzeri) ve Android cihazlarda bulunmaktadır.
(2)Kredi Kartı ile Giriş modülü 90 gün boyunca kullanılabilir.
(*)  Mobil Onay Koduyla giriş yöntemini iOS 6 ve üzeri iPhone modellerinde, Android ve Windows Phone 8 işletim sistemli telefonlarda,  Hızlı İşlem ve Kredi Kartı ile giriş yöntemleri ise sadece iOS 6 ve üzeri iPhone modellerinde ve Android işletim sistemli telefonlarda kullanılabilmektedir.
 
Mobil Onay Kodu ile Giriş: İleri Güvenlik aracı kullanmayan Bireysel ve Ticari  müşterilerimiz Bankamızda kayıtlı cep telefonlarına gönderilecek Mobil Onay Kodu ile İşCep’ e giriş yapabilirler.
 
Hızlı İşlem İle Giriş: Anında Bankacılık kanallarımıza Mobil Onay,  Net Anahtar veya İntel Doğrulama ile giriş yapan Turkcell hat sahibi bireysel müşterilerimize alternatif olarak sunulmuş olup, bu müşterilerimiz  İşCep’ e tek şifre ile hızlı ve güvenli giriş yapabilirler.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri