English Anasayfa Anasayfa Bireysel Ticari
Arama Arama
 
Anında Şifre Anında Müşteri
İşCep Cep Anahtar
 
   
 
Size en yakın Şube ve Bankamatiklerimiz
 
 
  Facebook Twitter Sosyal Medyada
İş Bankası
ANINDA BANKACILIK    |   İnternet Şubesi   |    Ticari İnternet Şubesi
Genel Özellikler

Küçük ölçekli aile işletmelerinden, köklü kurumsal holdinglere, dernek, vakıf, sendika ve kooperatiflerden, apartman yönetimlerine kadar çok sayıda kurum ve kuruluş bankacılık işlemlerini Ticari İnternet Şubesi ile gerçekleştiriyor.

Siz de Ticari İnternet Şubesi’ni kullanın, bankacılık işlemlerinizi 7 gün 24 saat,  hızlı, kolay ve güvenle yapın. Ticari İnternet Şubesi ile hemen tanışabilir ve sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Ticari İnternet Şubesi’ni kullanmak için daha önce buradan başvuruda bulunduysanız, başvurunuzun durumunu takip etmek için “Başvuru Takip” butonuna basabilirsiniz.
Hemen Başvur Başvuru Takip
Ticari İnternet Şubesi’ne giriş için, isbank.com.tr’den Ticari İnternet Şubesi butonuna tıklayıp, ilgili alanlara Firma Müşteri Numaranızı, Kullanıcı Kodunuzu,
Ticari Şifrenizi ve Tek Kullanımlık Şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.
Ticari Şifreniz yoksa veya unuttuysanız, şifrenizi;
  • Anında Şifre uygulamamızı kullanarak,
  • 0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemiz’de sesli yanıt sistemi üzerinden bireysel Bankamatik veya kredi kartınız aracılığıyla ya da müşteri temsilcilerimize bağlanarak Mobil Onay Kodu aracılığıyla,
  • Şubeniz tarafından cep telefonunuza SMS ile gönderilecek Geçici Ticari Şifre aracılığıyla,
  • Bankamatiklerimiz aracılığıyla
belirleyebilirsiniz.
Ticari Şifrenizi Anında Şifre ile belirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.
Müşteri numaranızı ve/veya kullanıcı kodunuzu hatırlamıyorsanız, Şubenizden veya 0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizi arayarak ulaşacağınız müşteri temsilcimizden de öğrenebilirsiniz.
Eğer İş Bankası müşterisi değilseniz, İş Bankası müşterisi olmak için firma yetkililerinin çalışmak istediğiniz İş Bankası Şubesi’ne;
  • Firma Ana Sözleşmesi,
  • Son yetkili organ üyelerinin yayınladığı Ticaret Sicil Gazetesi
ile başvurması, Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi’nin imzalanması ve Ticari İnteraktif Firma ve Kullanıcı Başvuru Formlarının doldurulması gerekmektedir. Firma türüne göre, ihtiyaç duyulması durumunda Şubeniz tarafından ek belgeler de istenebilir. Başvurunuz sonucunda Şubeniz tüm Anında Bankacılık işlemlerinde kullanacağınız Müşteri Numaranızı belirleyecektir. Anında Bankacılık başvurusu için müşterilerimizden hiçbir masraf alınmamaktadır.
Ticari İnternet Şubesi’nden gerçekleştirilebilen işlemler için tıklayınız.
Bilgi Toplumu Hizmetleri