Anında İşlem
Resim
Ev Kredisi
İş Bankası ve Zingat iş birliği ile hazırlanan Zingat yaşamSkor’unu kullanarak en uygun evi bulabilirsiniz. Evinize karar verdiyseniz, kredi taksitinizi hesaplayabilir hatta şubemize gitmeden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.
Resim
İhtiyaç Kredisi

​Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için İhtiyaç Krediniz İş Bankası’nda! Detaylı Bilgi.

Resim
Taşıt Kredisi

​İstediğiniz aracın kredisi şimdi daha yakın! Taşıt Kredisi başvurunuzu hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Kredi Kartı
Kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini ve yeni kredi kartı başvurunuzu buradan kolayca yapabilirsiniz.  Detaylı Bilgi.
Kredi Kartı Başvuru Takip
Resim
Vize İçin Hesap Bilgisi Yazısı

​Vize yazısı için artık beklemenize gerek yok! Zaman kazanmak için talebinizi buradan iletip, dilediğiniz şubemizden vize yazınızı teslim alabilirsiniz.

Resim
Seyahat Sigortası

​Yurt dışına çıkarken kendiniz ve yakınlarınıza seyahat sigortası yaptırmak için hemen başvurabilir, dilediğiniz şubemizden poliçenizi teslim alabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Resim
Yurt Dışı Çıkış Harcı

​Zaman kazanmak için yurtdışı çıkış harcı ödeme talebinizi buradan iletebilir, dilediğiniz şubemizden dekontunuzu teslim alabilirsiniz.

Resim
Anında Müşteri

​Müşterimiz olmak için işlemlerinizi buradan hızlıca yapabilirsiniz. Başvuru Takip

*Son gün değerleri bir önceki seans kapanış değerleridir.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
23 Mart 2017

İş Bankası iklim değişikliğine dikkat çekmek için ışıklarını bir saat süreyle kapatacak​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
07 Mart 2017

Türkiye İş Bankası’nın yeni uygulaması Maximum Mobil’den diğer tüm bankaların kart müşterileri de faydalanabilecek

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
02 Şubat 2017
2016 yılında İş Bankası Grubu’nun nakdi ve gayri nakdi krediler aracılığıyla ülke ekonomisine sağladığı toplam destek 291,2 milyar TL oldu.
İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
10 Ocak 2017

​Dijital bankacılıktaki yenilikleriyle müşterilerinin yaşamını kolaylaştıran Türkiye İş Bankası,  Türkiye’de bir ilk olan “iMessage ile para aktarma” uygulamasını hayata geçirdi.​

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER
05 Ağustos 2016

Türkiye İş Bankası Grubu, Başbakanlıkça başlatılan "15 Temmuz Dayanışma Kampanyası"na 10 milyon TL ile katılacağını duyurdu.

İş Bankası WWF’nin dünya saati kampanyasına bu yıl da destek veriyor

23.03.2017


Türkiye İş Bankası, Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) önderliğinde tüm dünyada küresel iklim değişikliğine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen Dünya Saati kampanyasına bu yıl da destek veriyor. İlk kez Mart 2007’de Avustralya Doğal Hayatı Koruma Vakfı önderliğinde Sydney kentinde başlatılan ve 2008 yılında küresel bir harekete dönüşen Dünya Saati (Earth Hour) kampanyası bu yıl 25 Mart Cumartesi akşamı 20.30-21.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Çevreyi korumaya yönelik projeleri ve kurum bünyesindeki çevreci uygulamalarıyla bilinen İş Bankası, WWF önderliğinde gerçekleşecek kampanyaya destek vermek amacıyla Genel Müdürlüğü’nün bulunduğu İstanbul’daki İş Kuleleri ve yurtdışı teşkilatı da dâhil olmak üzere tüm binalarında güvenlik için zorunlu alanlar hariç tüm ışıklarını bir saat süreyle karartacak.

Tüm dünyada milyonlarca insanın destek verdiği ve ışıkların bir saatliğine kapatılmasıyla gerçekleştirilen kampanya ile dünyanın karşı karşıya olduğu iklim değişikliği, su kaynaklarının tükenmesi, biyolojik çeşitliliğin kaybı gibi konularda farkındalık yaratılması amaçlanıyor. Dünya Saati Kampanyası’na, çeşitli ülkelerdeki simge yapılar da katılıyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım formuna www.dunyasaati.org adresinden ulaşılabiliyor.​


Ödemenin Yeni Hali Maximum Mobil

07.03.2017


​Türkiye İş Bankası, satın alma deneyimini uçtan uca yaşatacak bir ekosistem bakış açısıyla tasarlanan mobil uygulaması Maximum Mobil’i kullanıma sundu.  iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılabilen Maximum Mobil ile sadece İş Bankası müşterilerinin değil, diğer tüm bankaların kart müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunuluyor. Yeni uygulama; kart yönetimi ve alışveriş işlemlerinde çok sayıda özelliği sunmasının yanı sıra, diğer banka kredi kartı müşterilerinin de faydalanabileceği şekilde tasarlanmış bir platform olma özelliği ile diğer mobil ödeme uygulamalarından farklılaşıyor. 


Maximum Mobil ekosisteminin ilk partnerleri Cinemaximum ve Petrol Ofisi olurken, kullanıcılar uygulama üzerinden kart bilgilerini ayrıca girmeye gerek olmadan, film, salon, seans ve koltuğunu seçerek hızlı ve kolay bir biçimde Cinemaximum bileti alabiliyor, uygulama içerisindeki dijital bilet sayesinde gişeye uğramadan doğrudan salona geçebiliyor.   


Mart ayı içerisinde Maximum Mobil ekosistemine dâhil olacak “Petrol Ofisi Öde-Geç” uygulaması ile de İş Bankası ve diğer tüm banka kredi kartı kullanıcıları, araçlarından inmeden akaryakıt alabilecek.  Lansman sonrası Maximum Mobil ekosistemine dâhil olacak yeni iş ortaklarıyla, kullanıcıların günlük hayatlarını kolaylaştıracak şekilde dijitalde uçtan uca tasarlanmış satın alma deneyimi zenginleştirilecek.


Maximum Mobil’den anında kampanya ve kart yönetimi  


Maximum Mobil; kart işlemlerini anında takip etme, kampanyalara tek tuşla katılım, lokasyon bazlı kampanya görüntüleme, kampanyaları takip etme, mobilden temassız veya QR ile hızlı ödeme, anında limit artırımı, nakit avans kullanımı, kartı geçici olarak kullanıma kapatma, sektörel bazlı alışverişlere kapatma ve anında fatura ödeme gibi temel kredi kartı işlemleriyle kullanıcıların günlük hayatını kolaylaştıracak zengin bir fonksiyon setine sahip olma özelliği ile öne çıkıyor. Uygulama ile kullanıcılar, gerek fiziki işyerlerinde gerekse mobil üzerinden yaptıkları alışveriş işlemlerinde ödemelerini cep telefonlarıyla hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabiliyor. Maximum Mobil, Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip NFC uyumlu cep telefonlarıyla temassız POS özelliği bulunan işyerlerinde cep telefonlarıyla temassız ödeme kolaylığı sağlıyor.  


Dijitalde anında kart özelliği ve fatura ödeme de Maximum Mobil’de


İş Bankası müşterileri, talep ettikleri kredi kartlarının fiziken ulaşmasını beklemeden, bu kartlara Maximum Mobil’den tanımlanacak sanal kartları ile işyerlerinden mobil temassız işlem ya da internetten alışveriş yaparak ihtiyaçlarına anında çözüm bulabilecekler. Maximum Mobil’in bu özelliği sayesinde, İş Bankası müşterilerinin kayıp çalıntı nedeniyle kartlarının yenilenmesi durumunda, fiziki kartın teslimi beklenmeden alışveriş ihtiyaçları Maximum Mobil ile sanal kart üzerinden karşılanabiliyor. 
Maximum Mobil uygulamasıyla, İş Bankası ve diğer tüm banka kredi kartı kullanıcıları uygulamaya tanımladıkları kartlarıyla Türkiye genelinde 50’den fazla kurumun faturasını mobilden anında ödeyebiliyor.


“Minimum efor ile maksimum fayda sağlayacak çözümlere odaklanıyoruz”


İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, Maximum markası ile ödeme sistemleri alanında pek çok yeniliğe imza attıklarını vurgulayarak, tüm sektörün kullanımına sundukları Maximum Mobil uygulaması ile ilgili şunları kaydetti: “Maximum, 16 yıldır devam eden yolculuğunda hayatı maksimumda yaşatma vaadiyle bir alışveriş kartının ötesine geçerek müşterilerimizin günlük hayatına değer katan bir kredi kartı programı olarak farklılaştı. Maximum Mobil ile Maximum markasının söz konusu vaadi mobil hayata uyarlandı.  İdeal müşteri deneyimi odağı ile ‘minimum eforla maksimum değer’, ‘kolaylık ve hız odaklı kullanıcı deneyimi’, ‘her kullanıcıya özel kişisel içerik’, ‘yaygın erişim ve iş ortağı ağı’ ile ‘yaşayan, dönüşen, gelişen servis’ anlayışıyla Maximum markası, bir ödeme aracının ötesinde müşterilerimizin anlık ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde ekosistem bakış açısı ile yeniden tasarlanarak mobil platforma taşındı. Dijitalleşen dünya ile birlikte değişen müşteri beklentilerini karşılamak için, tüm süreçlerimizi müşteri deneyimi odağı ile gözden geçiriyor, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza minimum efor ile maksimum fayda sağlayacak çözümler üzerine odaklanıyoruz.”
Maximum Mobil uygulamasını 3 ana eksen etrafında tasarladıklarını, ilk olarak, Maximum Kart programını kampanyalardan kart yönetimine kadar tüm fonksiyonları ile dijitale taşıyacakları bir uygulama geliştirmeye odaklandıklarını vurgulayan Sezen, şöyle devam etti: ”İkinci olarak, Bankamız kart müşterisi olsun olmasın herkes tarafından kullanılabilecek, yani banka bağımsız bir uygulama olsun istedik. Son önemli adım olarak da müşterilerimizin günlük yaşamında onlara kolay, hızlı ve konforlu ödeme ve satın alma deneyimi sunma vizyonuyla geliştirdiğimiz Maximum Mobil’i iş ortaklarımız ile zenginleştireceğimiz bir ekosistem içerisinde sunmayı amaçladık. Cinemaximum ile başladığımız ekosistem yolculuğuna, kısa süre sonra Petrol Ofisi ile hayata geçireceğimiz araçtan inmeden akaryakıt satın alınması deneyimi ile devam edeceğiz. Maximum Mobil, kendi ekosistemi içerisinde satın alma deneyimini zenginleştirecek yeni iş ortakları ile hayatını devam ettirecek.”


İş Bankası’nın kredilerle ekonomiye sağladığı destek 291 milyar TL’yi aştı.

02.02.2017


Türkiye İş Bankası’nın aktif toplamı 2016 yılında, bir önceki yılsonuna göre %13 artış ile 312 milyar TL’ye ulaştı. Özkaynak büyüklüğü %12,3 artış ile 36 milyar TL olarak gerçekleşen İş Bankası’nın net kârı yılsonunda 4,7 milyar TL oldu.

Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali yılsonu finansal sonuçlarına ilişkin olarak yaptığı değerlendirmede “İş Bankası olarak milli ekonomiye sağlanan desteğin daha da önem kazandığı 2016 yılında, hane halkı ihtiyaçlarından, ülkemizin büyük ölçekli yatırımlarının finansmanına kadar geniş bir yelpazede kaynak sağlamaya devam ettik. Bir yandan kredilendirme ilkelerimizi korurken, diğer yandan ticari hayatın koşullarını da gözeterek üreten, istihdam ve katma değer yaratan firmaların kesintisiz biçimde desteklenmesine yönelik aksiyonları almayı sürdürdük.” dedi.


2016 yılında İş Bankası Grubu’nun toplam nakdi kredi hacmi önceki yıla göre %16,2 artış ile 225,3 milyar TL seviyesine ulaşırken, bankanın nakdi ve gayri nakdi krediler aracılığıyla ülke ekonomisine sağladığı toplam destek 291,2 milyar TL oldu. “Türkiye’nin En Büyük Özel Bankası” olma unvanını 2016 yılında da koruyan İş Bankası’nın toplam aktifleri içerisinde kredilerin payı yılsonu itibarıyla %65,4 düzeyinde gerçekleşirken, kredilerinin ağırlıklı kısmını %75,1 pay ile ticari krediler oluşturmaya devam etti. Etkin risk yönetimi ve sorunsuz büyüme politikasını başarılı bir şekilde sürdüren İş Bankası’nın takipteki kredilerinin toplam kredilere oranı 2016 yılında da, önceki yıllarda olduğu gibi, sektör ortalamasının altında seyretti.


2016 yılsonu itibarıyla, 1.374 şube ve 6.527 Bankamatik ile özel bankalar arasında en geniş dağıtım ağına sahip banka olan İş Bankası, aynı dönemde dijital bankacılık alanındaki yenilikçi uygulamalarını da sürdürdü. Mobil bankacılık uygulaması olan İşCep’i kullanan müşteri sayısı yılsonu itibarıyla 3,6 milyonu aştı.


Bankanın gelişmiş teknolojik altyapısının sunduğu çok yönlü bankacılık hizmetleri ve yaygın şube ağı ile desteklenen mevduat hacmi önceki yılın sonuna göre %15,3 artış ile 177,4 milyar TL’ye ulaştı. Aynı dönemde Türk Lirası mevduattaki artış %21,2 olarak gerçekleşti. İş Bankası, ayrıca, fonlama kaynaklarını çeşitlendirmek ve maliyetlerini kontrol etmek yönündeki politikaları çerçevesinde mevduat dışı kaynaklardan da faydalanmaya devam etti. 2016 yılı boyunca yurtiçinde ve uluslararası piyasalarda 22 milyar TL’nin üzerinde menkul kıymet ihracı gerçekleştiren banka, bunun yanı sıra, Mayıs ve Eylül aylarında 2,3 milyar ABD Doları muadili tutarında sendikasyon kredisi dahil yurtdışından 6,7 milyar ABD doları tutarında kaynak temin ederek uluslararası piyasalardaki güvenilirliğini bir kez daha tescil etti. 


İş Bankası, önceki yıla göre %12,3 artış ile 36 milyar TL’ye ulaşan özkaynak büyüklüğü ve %15,2 seviyesindeki sermaye yeterlilik oranı ile 2016 yılında da güçlü sermaye yapısını korudu. 


Adnan Bali “Küresel ekonomik büyümenin yavaşladığı, yakın coğrafyada jeopolitik risklerin arttığı ve bu gelişmelerin ülkemizin makroekonomik dengeleri üzerindeki baskısının yoğunlaştığı bir ortamda, İş Bankası, sektördeki güçlü ve öncü konumunun getirdiği sorumluluk bilinciyle faaliyetlerine ülke ekonomisine yaptığı katkıyı artırarak devam edecek.” dedi.​

 

İşCepliler sohbet ederken kolayca para gönderebiliyor

10.01.2017


​Dijital bankacılıktaki yenilikleriyle müşterilerinin yaşamını kolaylaştıran Türkiye İş Bankası,  Türkiye’de bir ilk olan “iMessage ile para aktarma” uygulamasını hayata geçirdi. Uygulama kapsamında İşCep kullanıcıları,  Apple’ın “iMessage” adlı mesajlaşma servisi üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde para aktarabilecek.  


iMessage ile para isteyebilme ve aktarma hizmetinden, iOS 10 ve üzeri işletim sistemine sahip mobil cihazı olan ve en güncel İşCep sürümünü kullanan İş Bankası müşterileri yararlanabiliyor.


Bu uygulama üzerinden para isteyecek veya para aktaracak İş Bankası müşterilerinin bir defaya mahsus olmak üzere İşCep’te iMessage’ta kullanacağı hesabı tanımlaması yeterli oluyor. Hesap tanımlama işlemi, iMessage İşCep eklentisi ilk kez kullanılmaya başlarken veya İşCep’te “Ayarlar - iMessage Hesap Tanımlama” menüsünden yapılabiliyor. Bu sayede, kullanıcılar her seferinde hesap numarası girişi yapmaya gerek kalmadan hızlıca para gönderebiliyor.


Hesap tanımlama işleminin ardından,  iki kullanıcı iMessage uygulamasında sohbet ederken, para isteyen taraf iMessage üzerindeki “İşCep extension” ikonunu seçerek karşı taraftan para isteğinde bulunuyor. Para isteği sohbet edilen tarafa ulaştığında, istek mesajını gören diğer kişi dilerse gelen mesajı tıklayarak alıcı ve gönderici hesap bilgileri ile tutarı onaylayarak sohbet ettiği kişiye kolayca para gönderebiliyor.  


İşCepliler iMessage üzerinden işlem bazında en çok 300 TL olmak üzere, günlük olarak müşteri bazında tanımlı havale limiti kadar para aktarabiliyor. 

 

İş Bankası Grubu'ndan "15 Temmuz Dayanışma Kampanyası"na 10 milyon TL katkı

05.08.2016


​Demokrasimize, Cumhuriyetimize, ülkemizin birlik ve bütünlüğüne yönelik gerçekleştirilen menfur silahlı darbe teşebbüsünde gazi olan vatandaşlarımız ile şehitlerimizin aileleri  için Başbakanlıkça başlatılan "15 Temmuz Dayanışma Kampanyası"na Türkiye İş Bankası Grubu 10 milyon TL ile katılacağını duyurdu. İş Bankası'ndan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle: 


"15 Temmuz 2016 akşamı yaşanan menfur silahlı darbe teşebbüsünde yaralanan vatandaşlarımız ve şehitlerimizin aileleri ile dayanışmak, acılarını paylaşmak, yaralarının sarılmasına yardımcı olabilmek için Başbakanlığımızca başlatılan dayanışma kampanyasına 6 milyon TL'si Bankamız tarafından karşılanmak üzere Türkiye İş Bankası Grubu olarak toplam 10 milyon TL bağış yapılmasına karar verilmiştir. Bir kez daha, demokrasimize, Cumhuriyetimize, ülkemizin birlik ve bütünlüğüne yönelik gerçekleştirilen menfur silahlı darbe teşebbüsünü kınıyor, bu elim girişimde şehit olan vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve gazilerimize acil şifalar diliyoruz."PİYASA HABERLERİ
25 Nisan 2017
17:38:49 ***DENIZ*** DENIZBANK A.S.( PAY DISINDA SERMAYE PIYASASI ARACI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM17:39:08 ***FMIZP*** FEDERAL-MOGUL IZMIT...
PİYASA HABERLERİ
25 Nisan 2017
15:38:44 ***KENT*** KENT GIDA MADDELERI SANAYII VE TICARET A.S.( GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN15:39:00 FOREKS ANKETI-VAKIFBANK'IN 2017 YIL...
PİYASA HABERLERİ
25 Nisan 2017
13:56:05 *COCA COLA CO'NUN 1.ÇEYREKTE GELIRLERI 9,12 MILYAR DOLAR13:57:19 GWEC: RÜZGAR ENERJISI IÇIN GÖRÜNÜM GÜÇLÜ14:00:02 ***SANEL*** ...
PİYASA HABERLERİ
25 Nisan 2017
11:14:52 *HOLLANDA'DA 2027 VADELI DSL TAHVIL IHALESINDE SATIS EUR2,1 MILYAR11:16:02 *HOLLANDA'DA 2027 VADELI DSL TAHVIL IHALESINDE ORTALAMA ...
PİYASA HABERLERİ
25 Nisan 2017
09:10:45 ANALIZ-BORSA ISTANBUL'DA GELISMELER/BEKLENTILER(AHLATCI YATIRIM)09:10:46 ANALIZ-PIYASALARDA GELISMELER/BEKLENTILER(SEKER YATIRIM)
Kampanyalar
Kampanyalar
Aradığınız fırsatlar burada!
Sınav Başvuruları
Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı - 10.06.2017
10.06.2017 tarihinde Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları
Sınav Başvuruları
Uzman Yardımcısı Alım Sınavı - 03.06.2017

03 Haziran 2017 ve izleyen günlerde Uzman Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

Sınav Başvuruları
Kocaeli Bölgesi Memur Alım Sınavı - 26.04.2017

​26.04.2017 tarihinde Kocaeli Bölgesi Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Başvuru Koşulları

X Kapat